Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-02, 09:52   #1261
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
nie to oczywiste ze kazdy sobie dobiera..ale nie które argumenty są nie do rzeczne po prostu..

wrzucam zdjęcie typowego pajaca... do przewijania rozpina się tylko te napki na nóżkach...

a sa jesze pajace zakladane praz głowe i nie mają tych na brzuszku czyli jeszcze mniej jest...
Dlaczego niedorzeczne? To ze Tobie to nie sprawia problemu, nie znaczy, ze innym nie musi. Niektórzy szybciej zakładają spodne niż odpinają i zapinają te napki.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:27   #1262
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Ja się zastanawiam czy na początek najlepsze nie będą body kopertowe, te z napami po boku-rozkładasz całego na przewijaku i wsadzasz bobasa, bo te przez głowę mogą być uciążliwe

I jeszcze jedno przemyślenie co do pościeli, skoro na początek poduszki się nie używa, kołdra raczej zbędna, bo to lato i kocyk wystarczy, więc pościeli w zasadzie na początek nie muszę kupować, wystarczy prześcieradełko na materac i ochraniacz do łóżeczka, a później reszta pościeli Co Wy na to?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:41   #1263
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Nadia body kopertowe są fajne tylko ja nie polecam tych z plastikowymi napami
tzn jakoś specjalnie nie przeszkadzają, ale trzeba uważać przy prasowaniu bo jak się żelazkiem na te plastikowe napy najedzie to często się przytapiają i później nie da się ich zapiąć.

co do pościeli - my mieliśmy od początku bo kupowałam komplet ochraniacz, poszwa, poszewka + wypełnienie kołdry i poduszki i z kołdry szybko korzystaliśmy no, ale to była późna jesień jednak.
dobrze, że teraz takiego problemu nie mam bo pościel po Hani
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 10:47   #1264
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Nadia body kopertowe są fajne tylko ja nie polecam tych z plastikowymi napami
tzn jakoś specjalnie nie przeszkadzają, ale trzeba uważać przy prasowaniu bo jak się żelazkiem na te plastikowe napy najedzie to często się przytapiają i później nie da się ich zapiąć.

co do pościeli - my mieliśmy od początku bo kupowałam komplet ochraniacz, poszwa, poszewka + wypełnienie kołdry i poduszki i z kołdry szybko korzystaliśmy no, ale to była późna jesień jednak.
dobrze, że teraz takiego problemu nie mam bo pościel po Hani
Plastikowych napów jeszcze nie spotkałam, ale to fakt, że niekomfortowo by się je prasowało.

Z pościelą jeszcze pomyślę, w zasadzie tak czy tak trzeba kupić, ale jak będzie juz krucho z kasą, po umeblowaniu pokoju i zakupieniu wózka i pozostałych rzeczy, to się wstrzymam, a jak kasa będzie to kupię od razu
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:13   #1265
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Dlaczego niedorzeczne? To ze Tobie to nie sprawia problemu, nie znaczy, ze innym nie musi. Niektórzy szybciej zakładają spodne niż odpinają i zapinają te napki.
no to współczuje bo raczej nie da się uniknąć niemowlęcych ubranek z napami(body, spodenki, sweterki)..alternatywą może być wiązanie lub guziczki..ale jak ktoś nie radzi sobie z napami to dwa kolejne rozwiązania są zupełnie nie do przeskoczenia

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Ja się zastanawiam czy na początek najlepsze nie będą body kopertowe, te z napami po boku-rozkładasz całego na przewijaku i wsadzasz bobasa, bo te przez głowę mogą być uciążliwe

I jeszcze jedno przemyślenie co do pościeli, skoro na początek poduszki się nie używa, kołdra raczej zbędna, bo to lato i kocyk wystarczy, więc pościeli w zasadzie na początek nie muszę kupować, wystarczy prześcieradełko na materac i ochraniacz do łóżeczka, a później reszta pościeli Co Wy na to?
moim zdaniem te kopertowe są trudniejsze w zakładaniu bo gorzej się zapina.. jak masz body z zakładkami takie przez głowke to bardzo łatwo bobasa ubrać i nie ma tyle zapinania tylko w kroku..
no i na lato moga być za ciepłe te kopertowe bo np na brzuszku mają juz dwie warstwy + np na to spichy..

ja pościeli kupiłam cały komplet i dłuuuugo czekał..

najpier załozyłam tylko ochraniacz i prześcieradło.. mala spała 1 miesiąc w rożku potem w śpiworkach.. poduszkę dałam jej jakoś po roczku (tę z komletu bo baardzo płaska jest) a kołdre dopiero jakmiala ze dwa lata i jak jej zimno bo jest rozkopana to potrafi się sama przykryć.. śpiworki wygodniejsze bo nie musisz w nocy wstawac i sprawdzać czy dziecko przykryte..

ochraniacze są super w ikea.. takie co mozesz owinąc całe łóżeczko



a tak mi sie przypomniało..dziecięcych ubrnek lepiej nie prasować po lewej stronie..bo mimo iż są bawełniane czesto są szyte elastycznymi nićmi..i te nici pod wpływem zelazka się topią (nie widać tego) i stają sie drapiące dla delikatnej skóry dziecka..

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2011-02-02 o 11:17
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 11:29   #1266
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

scorpionec to nie chodzi o nieradzenie sobie, a raczej o kwestie, co wolę

Ja kupiłam na początek śpiworek, pościel też mam jeden komplet, teraz tylko wypełnienie kupić. Ale to tak ok. 60 zł jak patrzyłam kołdra +poduszka (bo samej kołdry nie widziałam), zadnych baldachimów i innych pierdół nie chce.

Teraz głowie się nad materacykiem. Bo ile nie czytam tyle sprzecznych opini, ze kokos za twardy dla niemowlaka, ze najlepsze lateksowe (no ale te ponad 200 zł), więc sama już nie wiem

No ale na razie wstrzymuje się z zakupami, czekam na premie to poszaleje.
No i odłożyłam już połowe na wózek
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:08   #1267
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Scio widzę, że szalejesz na całego Tyle zakupów i kasa na wózek
Ja poza niania jeszcze nic nie kupiłam Wszyskie wolne zasoby odkładamy na dom i póki jest zima to musimy kupować drewno, żeby napalić w piecu. Jak sezon grzewczy się skończy to zaczniemy zakupy.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Aha, a co do materaca, to ja jestem za kokos-piana-gryka
Materac musi być twardy żeby niemowlę miało prosty kręgosłup, materac nie może uginać sie pod ciężarem malca.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:23   #1268
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

ja baldachimu nad łóżeczkiem nie miałam
moim zdaniem to tylko dodatkowy zbieracz kurzu...

materac hmm nawet nie wiedziałam, że jakieś lateksowe są, ale hmm jakieś sztuczne mi się to wydaje aczkolwiek może się mylę....
u nas na początku Hania spała na stronie kokosowej materaca a po jakimś czasie (nie pamiętam gdzieś chyba po pół roku) przełożyliśmy na stronę z gryką i niby się wydaje, że twardy ten materac a po czasie i tak widać, że ciut wygnieciony

co do nap jeszcze i ubrań z nimi to dla niemowlaka naprawdę łatwiej odpiąć parę napek w kroku (już pomijam czy pajac czy body + śpiochy bo w tej drugiej wersji jest ich już więcej) niż przy każdym przewijaniu (nawet w nocy) ściągać np. półśpiochy całkiem a w dzień np. spodnie czy rajstopki. noworodek to taki "flaczek" jest -przepraszam za określenie co innego dziecko paromiesięczne jak już mięśnie napina i nie trzeba mu wszystkich części ciała podtrzymywać
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:29   #1269
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Dziewczyny, a ile i jakich dużych butelek kupić na początek i docelowo, ząłużmy, że karmienie tylko butelką, bo z cycem to generalnie z 1-2 są potrzebne, a ile jak sama butla wchodzi w grę?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:32   #1270
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Nadia Hania od początku z cycem była na bakier i była dokarmiana od samego początku butelką
mi wystarczyły 2 te małe aventa i tak myłam po każdym karmieniu i przelewałam wrzątkiem.
później z czasem dokupiłam duże, ale to nie na początku.
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 12:48   #1271
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Scio widzę, że szalejesz na całego Tyle zakupów i kasa na wózek
Ja poza niania jeszcze nic nie kupiłam Wszyskie wolne zasoby odkładamy na dom i póki jest zima to musimy kupować drewno, żeby napalić w piecu. Jak sezon grzewczy się skończy to zaczniemy zakupy.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Aha, a co do materaca, to ja jestem za kokos-piana-gryka
Materac musi być twardy żeby niemowlę miało prosty kręgosłup, materac nie może uginać sie pod ciężarem malca.
Szaleje, bo mamy teraz troche więcej kasy, a wiadomo jak to jest z pieniążkami, szybko się rozchodzą.
Oglądałam na necie taki program z tym fizjoterapeutą, Zawitkowskim i on doradzał lateksowe i tez czytałam pare opini innych ortopedów, ze kokos za twardy. A z znowu z drugiej strony pozytywne opinie o kokos-gryka-pianka.
I bądź tu człowieku mądry
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:56   #1272
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

a te lateksowe materace to normalnie powietrze przepuszczają?
pytam bo tak jak mówię mi się kojarzą z czymś sztucznym
inna sprawa, że rzadko bo rzadko, ale lateks może uczulać. z tymże Hania jest uczuleniowcem więc ja też od tej strony patrzę chociaż jej akurat lateks nie uczulał.....
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:00   #1273
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

http://allegro.pl/materac-lateksowy-...436304763.html
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:06   #1274
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

no ciekawe, ale cena tez fajna....
ja jestem z tych bardziej konserwatywnych jednak i zostałabym przy gryce-pianka-kokos
ale wybiera kto co chce

Scio a na jaki wózek się zdecydowaliście?

Nadia Ty masz jakieś typy wózka dla bliźniaków?
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:18   #1275
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Iwa ja juz sama nie wiem, w sumie nie kupujemy łóżeczka, wiec moglibysmy zainwestowac, ale gubie sie w opiniach

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

wybralismy tako jumpera.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:22   #1276
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez Iwa_iw Pokaż wiadomość
Nadia Hania od początku z cycem była na bakier i była dokarmiana od samego początku butelką
mi wystarczyły 2 te małe aventa i tak myłam po każdym karmieniu i przelewałam wrzątkiem.
później z czasem dokupiłam duże, ale to nie na początku.
Ja chcę kupić taki wielki zestaw: sterylizator, podgrzewacz, butelki, smoczki, pojemniki na mleko i jakieś inne rzeczy. W tym zestawie jest 6 dużych butelek i 4 małe i zastanawiałam się czy dla bliźniaków wystarczą, ale chyba wystarczy

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Szaleje, bo mamy teraz troche więcej kasy, a wiadomo jak to jest z pieniążkami, szybko się rozchodzą.
Oglądałam na necie taki program z tym fizjoterapeutą, Zawitkowskim i on doradzał lateksowe i tez czytałam pare opini innych ortopedów, ze kokos za twardy. A z znowu z drugiej strony pozytywne opinie o kokos-gryka-pianka.
I bądź tu człowieku mądry
No pewnie jak jest kasa to trzeba kupować
Zawitkowskiego znam z TV i wiem, że jest dobrym fizjoterapeutą i zaleca różne rzeczy, ale widziałam wiele odcinków z nim, gdzie on poleca wiele bzdurnych rzeczy, głównie markowych Fiszer itd. Jestem przekonana, że jest sponsorowany przez wiele firm i poleca ich artykuły, poleca tez nowości-bardzo drogie Ja bym wzięła gryka-piana-kokos, zresztą takie właśnie kupię, bo ja muszę mieć dwa, a lateksowe dwa to koszt 1500zł Wiele osób ma dla dzieci materace gąbkowe i też jest OK, ja bym takiego nie wzięła, ale tym bardziej uważam, że ten który chcę jest odpowiedni dla dzieci

Iwa miałam wybrany, za 5tyś, ale zaczęłam szukać po necie i znalazłam prawie identyczny (na początku nie zorientowałam się, że to nie ten) za 2200zł, ale nie widziałam ani jednego ani drugiego i nie wiem jak się składają itd. Znalazłam też świetną gondolę składaną i bardzo mi sie spodobała ta funkcja, bo mam samochód sedan i nie koniecznie chciałabym go wymieniać, a bagażnik ma określoną pojemność. ALe te gondole montuje się na stelażu, który mi sie nie podoba-jedno dziecko za drugim. Muszę poszukać czy są adaptery, żeby zamontować te gondole na innym stelażu i zaś mam problem
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:52   #1277
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

a ja kurcze zastanawiam sie nad lozeczkiem czy kupic nowe czy uzywane z tym ze materac napewno nowyteraz jest duzo tych lozeczek praktycznie w idealnym stanie ...
Wozek obiecala mi mama ze kupi wiec ja musze tylko dobrze wybrac!
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 17:59   #1278
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
a ja kurcze zastanawiam sie nad lozeczkiem czy kupic nowe czy uzywane z tym ze materac napewno nowyteraz jest duzo tych lozeczek praktycznie w idealnym stanie ...
Wozek obiecala mi mama ze kupi wiec ja musze tylko dobrze wybrac!
Malinko to wszystko zależy jakie chcesz łóżeczko i za ile, bo na Allegro można dostać bardzo tanie nowe łóżeczka, kwestia czy ma być proste czy jakieś bardziej zbajerowane Obejrzyj sobie to co jest na All.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 20:18   #1279
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

lateks lubi uczulać..a dziecko sporo czasu spędza w łóżeczku.. zakup może okazać się ryzykowny..

łóżeczko..jeśli chodzi o drewniane to warto patrzeć z jakiego jest drewna..większość jest sosnowych a to miękkie drewno i bardziej sie niszczy.. ja przypadkiem kupiłam bukowe (gluck) i po ponad 2 latach nie ma śladu uzycia..i polecam takie z szufladą..

nie polecam z opcją bujania..synek koleżanki w wieku 8 miesięcy opanował wstawnie w łożeczku i potrafil je tak rozbujać ze wyleciał.. one niby maja takie blokady zenie ma opcji bujania ale ten maly cwaniak tak próbowal rozbujać zablokowane łóżeczko ze wkrótce je rozwalił


aha byłam u lekarza wszystko gra

doktor byl w szoku bo w zeszłym tyg na jego oddziale urodzilo się dziecko 5200gr przez sn..mówi ze przez 30 lat kariery takiego czegoś nie widzial.. lekarze nie wiedzieli ze jest takie duze bo po matc nie bylo widać i poród przebiegal sprawnie dopiero jak wyciągneli to sie zdziwili

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2011-02-02 o 20:21
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-03, 11:10   #1280
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

hej

Nadia a Ty chcesz taki wózek żeby dzieciaki obok siebie siedziały a nie jeden za drugim tak?
weź tylko pod uwagę wjazdy do sklepów, między kasami, autobusów (o ile nimi jeździsz) bo czasami może być ciężko
no a z pakowaniem wózka do samochodu to czasami nie lada wyczyn zwłaszcza z gondolami bo spacerówki już lepiej. na początku mieliśmy naszego starego Fiata Brava (hatchback) i kurde ciężko było z pojedynczym wózkiem na pompowanych kołach, ale kupiliśmy Skodę Octavię Kombi i nic nam już nie straszne od ponad roku ;P

Scorpionec super, że wszystko ok!
no kobieta widać była stworzona do porodu małego koloska - toż to 2 razy Hania po urodzeniu!!!!

byłam dzisiaj z Hanią na zakupach kupiłam sobie czapkę, 2 staniki, 2 pary majtek i od razu lepiej mi się na wszystko patrzy ;P
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:17   #1281
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

no z tymi wjazadami do sklepu to czasem jest problem z pojedyńczym wózkiem..

tez ostanio nabyłam dwa większe staniki i dzieki temu cycki daly mi odetchnąc czyli nie swędzą już tak strasznie..

Edytowane przez scorpionec
Czas edycji: 2011-02-03 o 11:18
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:22   #1282
Iwa_iw
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa_iw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 489
GG do Iwa_iw
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

no właśnie ja Atlanticiem to wjadę do 1 osiedlowego sklepu bo w innych za wąsko :/

ja właśnie staniki musiałam kupić bo już ciasne wszystkie się robiły
__________________


HANIA 29.10.2008r.

ALUTKA 13.06.2011r.
Iwa_iw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 14:31   #1283
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

no ja tez musze sobie teraz dokupic biustonosze z 2 bo ostatnio kupilam jeden i na poczatku byl troszenke za maly a tera zjest w sam razniestety reszte za male!
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 08:11   #1284
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

witam,my dzis zaczynamy 19 tydzien
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 10:29   #1285
koraa22
Raczkowanie
 
Avatar koraa22
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

A ja dziś miałam wizyte u drugiego gina z NFZ Prawde mówiąc to jakbym chodzila tylko do niego to bym nic prawie nie wiedziała co sie dzieje z moim bąblem!! Mój ginekolog prywatny a ten to niebo ,a ziemia no ale o dziwo miałam dziś zrobione usg, niestety leżąć ja nic nie widzialam tak chciałam zobaczyć jak mały kica a tu zonk no ale z komentarzy od Pani ginekolog wynikło,że dziecko ruchliwe, główką ku dołowi, serducho wali jak dzwon i ,że nie zmierzy ile ma maluch bo już jest za duży tyle sie dowiedziałam , moja wizyta trwała całe 5 minut
Nie jestem zadowolona z tej wizyty, nawet nie powiedziala mi kiedy mam przyjsc następnym razem
__________________
planowany t.p ok 26.07.2011
koraa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 11:07   #1286
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

kora to co on ma za sprzęt/umiętności skorona tym etapie ciązy juz nie moze zmierzyć bobasa?? przecież usg robi sie nawet przed samym porodem kiedy dzieci mają i po 4 kg i da sie wtedy pomierzyć..

malinka gratuluję!
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:15   #1287
koraa22
Raczkowanie
 
Avatar koraa22
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
kora to co on ma za sprzęt/umiętności skorona tym etapie ciązy juz nie moze zmierzyć bobasa?? przecież usg robi sie nawet przed samym porodem kiedy dzieci mają i po 4 kg i da sie wtedy pomierzyć.
Jej sprzęt pamięta chyba czasy Hitlera powiedziała,że może zmierzyć jedynie 11cm bo tyle widzi mało tego monitor miała skierowany do siebie, a ja biedna leżąc nic nie widziałam na koniec zatrzymała film i zobaczyłam tylko ,że dziecko jest do góry nogami ale jeszcze 3 tygodnie i profesjonalna wizyta mnie czeka u mojego prywatnego lekarza do tej baby chodzę tylko po to ,żeby miec darmowe badania
__________________
planowany t.p ok 26.07.2011
koraa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 12:52   #1288
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Witam dziewczynki po dłuższej nieobecności!
Byłam w szpitalu...10 dni. Kolka nerkowa. Ile bólu, takie torsje...Okazało się że mam kamień na nerce. Cały czas pod kroplówką i morfina..
Z dzidziusiem wszystko ok!
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 08:03   #1289
Lilkaa82
Rozeznanie
 
Avatar Lilkaa82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 764
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki po dłuższej nieobecności!
Byłam w szpitalu...10 dni. Kolka nerkowa. Ile bólu, takie torsje...Okazało się że mam kamień na nerce. Cały czas pod kroplówką i morfina..
Z dzidziusiem wszystko ok!
Ojej nom to ciesze się ze juz wszytsko dobrze i w domku jestes sama spedzilam na poczatku ciazy 10 dni w szpitalu i to zadna przyjemnosc ale wszytsko dla maluszka

Moj brzuszek nie chce rosnac taka malizna z niego mam nadzieje ze dzidzi wporzadku ma sie w nim załączam fotki

pierwsza z 15 tydz 5 dzień a druga 17 tydz 2 dzień:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia P5060001.jpg (12,1 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia P1010003.jpg (13,8 KB, 11 załadowań)
__________________
.................... Nasza Kruszynka jest już na świecie 7 miesięcy

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...
Lilkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 09:00   #1290
koraa22
Raczkowanie
 
Avatar koraa22
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki po dłuższej nieobecności!
Byłam w szpitalu...10 dni. Kolka nerkowa. Ile bólu, takie torsje...Okazało się że mam kamień na nerce. Cały czas pod kroplówką i morfina..
Z dzidziusiem wszystko ok!
Dobrze ,że już jesteś z nami i ,że wszystko w porządku
__________________
planowany t.p ok 26.07.2011
koraa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:44.