Makijaż do ślubu - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-29, 07:16   #1681
rivierka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Makijaż do ślubu

Bardzo ładny makijaż i będzie Ci pasował kolorystycznie Na Twoim miejscu podkreśliłabym jeszcze trochę linię oka czarną , lekko przydymioną kreską. Ale to wszystko zależy od tego jakie masz oczy. Niestety ale czarną kreską można sobie pomniejszyć oczy. Myślę, że osoba, która będzie Cię malowała będzie Ci w stanie doradzić
rivierka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-29, 16:15   #1682
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
dziewczyny a co myślicie o takim maijażu slubnym?
mam ciemną oprawe oczy, włosy ciemno brązowe, skóre jasna ale w odcieniach zółtych, bukiet ma być w pomarańczowych/żółtych barwach tak jak wystrój auta

nada sie taki makijaż?
a jaki masz kolor oczu ??
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 08:37   #1683
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

oczy ciemno brązowe,brwi praktycznie czarne dość grube zastanawiałam sie tylko czy nie dac w kąciku jakiegoś jaksnego perłowego/srebrnego koloru, co myslicie?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 10:09   #1684
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
oczy ciemno brązowe,brwi praktycznie czarne dość grube zastanawiałam sie tylko czy nie dac w kąciku jakiegoś jaksnego perłowego/srebrnego koloru, co myslicie?
to ja bym sie mocno zastanowila nad brazowym cieniem, ja jako wizazystka najczesciej wybieram cienie kontrastujace do teczowki, a tutaj przy brazowym to Twoje jak sądzę piękne tęczówki znikną i zrobia sie takie nijakie a szkoda
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 16:14   #1685
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

a jaki kolor proponowałabys zamiast brązu? chciałabym żeby zwenetrzne kaciki byly ciemniejsze
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:12   #1686
kocisko_76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4
Dot.: Makijaż do ślubu

Pani w salonie Madox na Dużej robi wspaniałe makijaże.Tydzień temu czekałam na swoją kolej w salonie i widziałam jak przygotowuje dwie dziewczyny na studniówki. Zatkało mnie, ślicznie wyglądały.A ze mnie zrobiła fajną kociczkę...
kocisko_76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 20:11   #1687
gdaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 36
Dot.: Makijaż do ślubu

Dziewczyny... mam pytanko ile orientacyjnie teraz kosztuje zrobienie ślubnego makijażu - próbny + właściwy?
A może też wiecie jakie są ceny fryzur...?
Zaczynam wpadać w panikę po tym co tu piszecie, już jesteście po próbnych a ja jeszcze nic nie znalazłam
Może któraś z Was mogłaby polecić dobra makijażystkę i fryzjerkę na Śląsku...
Za pomoc z góry dziękuję...
gdaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-05, 16:33   #1688
mysza_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż do ślubu

czesc jestem tu nowa ale mam podobny problem do slubu juz tuz tuz a ja jestem w rozterce Ślub mam juz w czerwcu i nie wiem gdzie sie udac i co robic. Mialam juz pare razy robione makijaze w salonach kosmetycznych ale zaden mi nie odpowiadal moze jestem zbyt wybredna hahaha
mysza_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 16:36   #1689
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
oczy ciemno brązowe,brwi praktycznie czarne dość grube zastanawiałam sie tylko czy nie dac w kąciku jakiegoś jaksnego perłowego/srebrnego koloru, co myslicie?
to moze jakis fajny fiolet ?? super podkresla brązowa teczowke
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 16:37   #1690
mysza_09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Dot.: Makijaż do ślubu

mam pytanie czy ktoras z Was slyszala moze cos o salonie ART MAKEUP na ulicy mickiewicza?? chciałam sie tam wybrac
mysza_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 06:56   #1691
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
to moze jakis fajny fiolet ?? super podkresla brązowa teczowke

myslałam o fiolecie ale niestety mam dość mocne fioletowe cienie pod oczami boje sie ze po kilku godzinach bede wygladala jak z podbitymi oczami zapomniałm dodac ze nosze okulary co jeszcze bardziej uwydatniloby te mankamenty wolalabym zostac przy pomaranczach tylko zamienic na cos ten brazowy w kaciku.... moze jakis ciemny szary?
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-06, 17:34   #1692
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
myslałam o fiolecie ale niestety mam dość mocne fioletowe cienie pod oczami boje sie ze po kilku godzinach bede wygladala jak z podbitymi oczami zapomniałm dodac ze nosze okulary co jeszcze bardziej uwydatniloby te mankamenty wolalabym zostac przy pomaranczach tylko zamienic na cos ten brazowy w kaciku.... moze jakis ciemny szary?
to moze cos z zielenia turkusem, zeby podbic tęczówkę
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 21:35   #1693
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Dziekuję
Tak też sie domyślałam, że jesteś wizażystką hihi
A jaki byś poleciła korektor pod oczy? Zależalo by mi na takim, który nie zbieral by się w zmarszczkach mimicznych pod oczami i jednocześnie mial dobre krycie. Niestety mam cieńką skóre pod oczami i widać moje naczynia krwionośne ech
sorry, ze dopiero odpisuje ale mialam ostatnio kocial To wszystko zalezy co chcesz ukryc, czy masz duze cienie... ale ja bardzo lubie select moisture cover z MAC'a i magic concealer Heleny Rubinstein. Swieny tez jest z MUFE hd concealer



---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gdaz Pokaż wiadomość
Dziewczyny... mam pytanko ile orientacyjnie teraz kosztuje zrobienie ślubnego makijażu - próbny + właściwy?
A może też wiecie jakie są ceny fryzur...?
Zaczynam wpadać w panikę po tym co tu piszecie, już jesteście po próbnych a ja jeszcze nic nie znalazłam
Może któraś z Was mogłaby polecić dobra makijażystkę i fryzjerkę na Śląsku...
Za pomoc z góry dziękuję...
To wszystko zalezy od salonu, miasta, regionu...mysle, ze za fryzure ok 200-250zl moze czasem 150zl no i ze 100zl za probna. Z make up'em mysle, ze w 200zl z probnym powinnas sie zmiescic

Cytat:
Napisane przez mysza_09 Pokaż wiadomość
czesc jestem tu nowa ale mam podobny problem do slubu juz tuz tuz a ja jestem w rozterce Ślub mam juz w czerwcu i nie wiem gdzie sie udac i co robic. Mialam juz pare razy robione makijaze w salonach kosmetycznych ale zaden mi nie odpowiadal moze jestem zbyt wybredna hahaha
Jesli moge Ci cos poradzic to poszukaj sobie, ze sie tak wyraze, "normalnej" wizazystki, a nie pani z salonu kosmetycznego...z mojego doswiadczenia wynika, ze w takich salonach czesto pracuja przypadkowe osoby, ktorym ciezko jest odroznic kolory cieple i zimne, a juz zupelnie nie potrafia dobrac makijazu do osoby niestety. Owszem zdazaja sie dobre wizazystki w salonach, ale na Twoim miejscu poszukalabym w necie albo wsrod znajomych (moze ktos juz korzystal) osoby, ktora zajmuje sie wizazem profesjonalnie, a nie gdzies tam na w szkole kosmetycznej miala 15h wizazu
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:34   #1694
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Makijaż do ślubu

Dziewczyny, a kiedy idziecie wykonać próbny makijaż?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 19:07   #1695
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Makijaż do ślubu

Ja wybieram sie na próbny makijaz do końca lutego, slub mam 23 lipca...
chce mieć jeszcze czas ewentualnie na zmianę makijażystki jakbyśmy się nie dogadały
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 19:20   #1696
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
Ja wybieram sie na próbny makijaz do końca lutego, slub mam 23 lipca...
chce mieć jeszcze czas ewentualnie na zmianę makijażystki jakbyśmy się nie dogadały
....
tylko pamiętaj,że do lipca napewno odcien Twojej skóry się może sporo zmienić,nawet jesli unikasz słońca,więc i wybrane kolory na ciemniejszej skórze będa prezentować się nieco inaczej.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:31   #1697
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a kiedy idziecie wykonać próbny makijaż?
najlepiej wtedy kiedy fryzure slubna, najwczesniej miesiac przed slubem
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 21:23   #1698
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
tylko pamiętaj,że do lipca napewno odcien Twojej skóry się może sporo zmienić,nawet jesli unikasz słońca,więc i wybrane kolory na ciemniejszej skórze będa prezentować się nieco inaczej.
niby tak, ale jak poczekam np. do maja ( czyli na 2 miesiace przed ślubem) i okaże się że nie dogaduje sie z makijażystką, albo ona ma wizje odmienna od mojej, to co wtedy??? wszystkie dobre polecane będą juz miały zaklepany termin

sama nie wiem co robić...
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:28   #1699
aleida
Rozeznanie
 
Avatar aleida
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z daleka ;)
Wiadomości: 597
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
niby tak, ale jak poczekam np. do maja ( czyli na 2 miesiace przed ślubem) i okaże się że nie dogaduje sie z makijażystką, albo ona ma wizje odmienna od mojej, to co wtedy??? wszystkie dobre polecane będą juz miały zaklepany termin

sama nie wiem co robić...

Dokładnie, ja na makijażu ślubnym byłam w kwietniu a ślub miałam pod koniec września. Przed tą próbą byłam jeszcze u dwóch makijażystek które na siłę malowały mnie po swojemu chociaż sugerowałam im coś innego i mówiłam co mi się podoba a co nie. Co prawda w czasie pomiędzy zmieniła mi się koncepcja i zmieniłam kolor bukietu przez co kolory makijażu również musiały być inne. Nie byłam na kolejnym próbnym, zaufałam mojej makijażystce bo naprawdę rewelacyjnie wymalowała mnie za pierwszym razem a ślubnym byłam zachwycona . Uważam że im wcześniej tym lepiej - nie ma później paniki
__________________
Wizaż wywołał u mnie zakupoholizm

nic nie jest ważne tak jak zdrowie, nic...
aleida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 18:25   #1700
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Makijaż do ślubu

Hej mam problem bo nie mogę się zdecydować co do koloru makijażu i bukietu ślubnego. Nie mam zdjęcia sukni ale postaram się wam ją opisać. Jest na jedno ramię dopasowana aż do bioder potem się rozszerza. Jest z białego materiału, który miejscami pobłyskuje na srebrno. Ja jestem szatynką, z dość ciemną oprawą oczu które zmieniają kolor od ciemnej zieleni, poprzez brąz do piwnego... skóra hmmm raczej dość jasna. Myślałam o bukiecie biało-zielonym, ewentualnie coś z fioletem... Jak myślicie jaki makijaż byłby dla mnie najlepszy?? Proszę o porady
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 18:45   #1701
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hej mam problem bo nie mogę się zdecydować co do koloru makijażu i bukietu ślubnego. Nie mam zdjęcia sukni ale postaram się wam ją opisać. Jest na jedno ramię dopasowana aż do bioder potem się rozszerza. Jest z białego materiału, który miejscami pobłyskuje na srebrno. Ja jestem szatynką, z dość ciemną oprawą oczu które zmieniają kolor od ciemnej zieleni, poprzez brąz do piwnego... skóra hmmm raczej dość jasna. Myślałam o bukiecie biało-zielonym, ewentualnie coś z fioletem... Jak myślicie jaki makijaż byłby dla mnie najlepszy?? Proszę o porady
.....
ciemny fiolet/bakłażan/sliwka+złoto <jako baza neutralne beże i brązy>
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:45   #1702
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Makijaż do ślubu

o dziękuję ślicznie za szybką odpowiedź
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:08   #1703
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Makijaż do ślubu

tak chyba zrobie, że przetestuje moja makijażystkę wczesniej. Na początku marca mam imprezę urodzinowa kumpeli i całonoczną zabawe przy basenie, więc przetestuje wytrzymałość makijazu równiez w wilgotnym srtodowisku...
a jak mi nie podpasuje ta kobieta to zaczne poszukiwania innej, bo czas leci i nie tylko ja się za tym rozgladam i bukuje termin
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:13   #1704
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez karolkya Pokaż wiadomość
Hej mam problem bo nie mogę się zdecydować co do koloru makijażu i bukietu ślubnego. Nie mam zdjęcia sukni ale postaram się wam ją opisać. Jest na jedno ramię dopasowana aż do bioder potem się rozszerza. Jest z białego materiału, który miejscami pobłyskuje na srebrno. Ja jestem szatynką, z dość ciemną oprawą oczu które zmieniają kolor od ciemnej zieleni, poprzez brąz do piwnego... skóra hmmm raczej dość jasna. Myślałam o bukiecie biało-zielonym, ewentualnie coś z fioletem... Jak myślicie jaki makijaż byłby dla mnie najlepszy?? Proszę o porady
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
ciemny fiolet/bakłażan/sliwka+złoto <jako baza neutralne beże i brązy>

Fiolety sa ok, ale moim zdaniem jesli suknie poblyskuje na srebrno to makijaz ze zlotem odpada
Z Twojego opisuj wydaje mi sie, ze jasny, brudny roz tez bylby fajny masz moze gdzies zdjecie sukni lub swoje?

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Cytat:
Napisane przez zophiee Pokaż wiadomość
tak chyba zrobie, że przetestuje moja makijażystkę wczesniej. Na początku marca mam imprezę urodzinowa kumpeli i całonoczną zabawe przy basenie, więc przetestuje wytrzymałość makijazu równiez w wilgotnym srtodowisku...
a jak mi nie podpasuje ta kobieta to zaczne poszukiwania innej, bo czas leci i nie tylko ja się za tym rozgladam i bukuje termin

Bardzo dobry pomysl sprawdzisz sobie czy jej styl pracy, a przede wszystkim wizja Ciebie pokrywa sie z Twoja wizja. To Ty musisz czuc sie pieknie i dovrze w makijazu dlatego warto wybrac sie na probny odpowiednio wczesniej Jesli bedziesz zadowolona z wizazystki, bedziesz miala do niej zauafnie i nawet jak w dniu slubu bedziesz bardziej opalona spokojnie usiadziesz i bedziesz wiedziala, ze nie zrobic Ci krzywdy
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:24   #1705
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: Makijaż do ślubu

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------




Bardzo dobry pomysl sprawdzisz sobie czy jej styl pracy, a przede wszystkim wizja Ciebie pokrywa sie z Twoja wizja. To Ty musisz czuc sie pieknie i dovrze w makijazu dlatego warto wybrac sie na probny odpowiednio wczesniej Jesli bedziesz zadowolona z wizazystki, bedziesz miala do niej zauafnie i nawet jak w dniu slubu bedziesz bardziej opalona spokojnie usiadziesz i bedziesz wiedziala, ze nie zrobic Ci krzywdy[/QUOTE]

Tak własnie zrobie, jak tylko dowiem się kiedy impreza to sie umówie bezzwłocznie!! Tak tak tak, mam nadzieję ze wymysli jakąs fajna wizję, bo na co dzień to makijaz neutralny, beże, szarości...
Może jakis fiolet, bo mam zielone oczy a to fajnie podkreśla tęczówke...
no pomyślę
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 21:37   #1706
karolkya
Wtajemniczenie
 
Avatar karolkya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 332
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Fiolety sa ok, ale moim zdaniem jesli suknie poblyskuje na srebrno to makijaz ze zlotem odpada
Z Twojego opisuj wydaje mi sie, ze jasny, brudny roz tez bylby fajny masz moze gdzies zdjecie sukni lub swoje?
Zgadzam się co do złotego, poza tym ze nei pasuje to jeszcze nie przepadam za złotymi cieniami... Nie mam zdjęcia sukni jak tylko zdobędę jakieś to wrzucę
__________________
Nasze szczęście
karolkya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 08:37   #1707
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Makijaż do ślubu

ja jestem oczarowana takim makijazem slubnym, niezwykle subtelny ale tez podkresla atuty. Mi strasznie sie podoba, zdjecia ze snobka.pl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8036b94b001f1a874c27c3a7.jpg (29,1 KB, 296 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8741a5ee0011d5dc4c27c37f.jpg (20,6 KB, 199 załadowań)
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 12:20   #1708
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Makijaż do ślubu

Mnie się marzy taki makijaż do ślubu:

http://www.youtube.com/watch?v=gsqahGYl21w&feature=aso

To jest po prostu mistrzostwo co ta dziewczyna zrobiła
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 17:22   #1709
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez arrabbiata Pokaż wiadomość
Mnie się marzy taki makijaż do ślubu:

http://www.youtube.com/watch?v=gsqahGYl21w&feature=aso

To jest po prostu mistrzostwo co ta dziewczyna zrobiła

Makijaz slubny ma podkresla Twoje naturalne piekno, a nie robic z Ciebie kogos kim nie jestes...
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 06:25   #1710
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Makijaż do ślubu

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Makijaz slubny ma podkresla Twoje naturalne piekno, a nie robic z Ciebie kogos kim nie jestes...
Dokładnie
W dniu slubu powinnaś wygladac jak Ty a nie jak Angelina Jolie
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-27 14:43:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:52.