dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-10, 11:49   #1
owocowaxxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13

dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!


witajcie mam do was prosbe. moglybyscie mi podpowiedziec jaka fryzura do mnie pasuje?mam brazowe, dlugie wlosy,szare oczy i jestem troszke blada. zrobic sobie grzywke po skosie ,prosta czy zapuscic na bok? to dla mnie wazne. moja przyjaciolka okazala sie byc wrednym babsztylem. pokazalam jej chlopaka ze szkoly,ktory mi sie podoba ,a ona zaczela sie do niego lasic!jestem na nia wsciekla i chce im pokazac ,ze nie jestem szara mysza! tak wiec prosze o rady!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jag.jpg (105,4 KB, 198 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jjjj.jpg (28,0 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP5366.jpg (106,2 KB, 240 załadowań)
owocowaxxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 12:40   #2
2gether4everx3
Przyczajenie
 
Avatar 2gether4everx3
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 6
Dot.: dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!

według mnie to grzywka na bok i gitarka ; D
jesteś ładna więc nawet bez tg nie powinnaś mieć trudności z ' dowaleniem' pseudo koleżance ; D
a może postaw na jakieś ekstra ciuchy
?? ; >
2gether4everx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 13:40   #3
owocowaxxd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 13
Dot.: dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!

dziekuje
o nowych ciuszkach tez myslalamale najpierw musze zrzucic pare kilo... z poczatku zaczela mnie krytykowac,ze na niczym sie nie znam ,a pozniej mnie unikala. teraz wiem o co chodzilo! glupia malpa!

a kolorek? brazowy czy troszke ciemniejszy?
owocowaxxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 15:09   #4
Ivonea
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 588
GG do Ivonea
Dot.: dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!

słuchaj mała powiem szczerze jesteś śliczna, bo bardzo naturalna!
Grzywka na bok ? OK będzie super, nie waż się słonko farbować włosy bo masz przepiękny kolor! Chyba bym ci łapy ucięła jakbyś przefarbowała ^_^

Po drugie z czego ty chcesz schudnąć? I po co? Żeby za wszelką cenę coś zdobyć O_o'?
Jak to fajny chłopak i mądry to pójdzie tam gdzie mu będzie odpowiadało, nic na siłę. Walka z przyjaciółką o faceta to jak prośba o wielką kłótnię!
Zresztą jak mu się podoba ona a nie ty, to co? Bywa takie życie. A może jest odwrotnie, ty się mu podobasz a nie ona.
Oczywiście że zadbać o siebie można i to w pozytywnym znaczeniu. Ale nie w taki sposób!
Nie masz dziewczyno z czego chudnąć, Ślepa nie jestem. Wybij sobie to z głowy.

A jak chcesz go poderwać to przejmij inicjatywę. I się nie przejmuj że nie wypada, weź szczęście za ogonek i Sama zaproponuj mu wspólne wyjście (do kina?, na spacer?, może do salonu gry? albo na kręgle?) I śmiało walnij prosto z mostu, że ci się podoba hehe
Muszę ci powiedzieć że działa:P
Trochę się ma stresu, ale działa!
A jak okaże się że on nie czuje tego co ty to sobie zaoszczędzisz tylko kłopotu.
Czasem trzeba wziąć inicjatywę, bo chłopaki to większe nieśmiałki niż myślisz.

Więc głowa do góry!

Z przyjaciółka porozmawiaj na temat tego co czujesz w stosunku do jej zachowania. No ale serce nie sługa.

I jeszcze raz podkreślę WYBIJ SOBIE Z GŁOWY ODCHUDZANIE! Zadbanie o siebie owszem.

Tyle mam do powiedzenia^_-

Jesteś ŁADNA Zapamiętaj!
Ivonea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 18:02   #5
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!

Cytat:
Napisane przez Ivonea Pokaż wiadomość
słuchaj mała powiem szczerze jesteś śliczna, bo bardzo naturalna!
Więc głowa do góry!
Z przyjaciółka porozmawiaj na temat tego co czujesz w stosunku do jej zachowania. No ale serce nie sługa.
Jesteś ŁADNA Zapamiętaj!
Zgadzam się.
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-11, 19:39   #6
marlena_smc
Rozeznanie
 
Avatar marlena_smc
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 889
Dot.: dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!

Jesteś sliczna, szcupła i naturalna. Koloru włosów nie zmieniaj - wiele kobitek pewnie patrzy z zazdrością. Taka grzywka jak na pierwszym zdjęciu wygląda super. Chyba leciutko schodzi na bok(?)
Ewentualnie poprzeglądałabym forum o makijażach - znajdziesz tam sporo propozycji. Mogłabyś jakoś bardzo delikatnymi pastelowymi kolorami podkreślać oczka. Nic więcej bym nie zmieniła. Pod żadnym pozorem nie ścinaj włosów! Długie jest piękne.
__________________
Moje Aliexpressowe zakupy i recenzje pazurkowe:
http://arvensisart.blogspot.com/

marlena_smc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 15:20   #7
martusiekk
Raczkowanie
 
Avatar martusiekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 122
Dot.: dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!

jak najbardziej zgadzam się z poprzedniczkami. możesz spróbować pocieniować nieco włosy by nadać im takiego lekko "zwariowanego" ( ) charakteru, takiego młodzieżowego no i grzywka bardziej po skosie myślę, zmienisz trochę image to na pewno nie bedzie problemu z tymże chłopakiem! podkreśl oczka, pomaluj usta błyszczykiem, jakiś dekolt i jest Twój
martusiekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 16:21   #8
drimerka
Raczkowanie
 
Avatar drimerka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 128
Dot.: dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!

owocowaxxd a może by tak troszkę końcówki włosów wycieniować i trochę podprostowac? grzywka na bok i będziesz błyszczała pięknem według mnie! A co do chudnięcia to naprawdę nie masz z czego i jak już dziewczyny mówiły: jesteś śliczna i wykaż trochę inicjatywy a chłopak jest Twój!

kingab93 według mnie najlepiej w fryzurce na zdjęciu nr 2 ale za to na ostatnim masz piękne włosy!
__________________
"Mówią: porzuć marzenia. To wielka gra, nie twój sen. Mówią: wracaj na ziemię i obudź się. A ja NIE! Wybór należy do mnie, to moje życie, to moja przyszłość. Wybieram pragnienia, nadzieję, radość. I łzy."
drimerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:32   #9
lissax
Raczkowanie
 
Avatar lissax
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 117
Dot.: dziewczyny pomozcie!!!Jaka fryzura dla mnie? Prosze o wskazowki!!

Powiem Ci,że jeśli chcesz jakiejś przemiany ale tylko dla siebie,to ja bym była nawet za ścięciem włosów do ramion z lekkim skosem i zapuszczeniem grzywki bo masz ładną urodę,a szkoda grzywką to wszystko zasłaniać. Włosy i tak urosną i tak urosną Jeśli chcesz szału na głowie to zawsze możesz sobie zrobić pasemka na jeden raz-jak to 11 letnie dziecko mojego znajomego zrobiło- pasemka bibułą w odpowiednim kolorze na mokro aż do zmycia Dzieciaki mają pomysły.
Wystarczy delikatnie pomalować rzęsy i włala.
A jeśli chodzi o chłopaka to zgadzam się z przedmówczyniami.
W przyjaźni niestety moralne zasady nie istnieją tylko działa dzicz i przetrwanie. Jeśli przyjaciółka robi coś wbrew zasadom i kodeksom obowiązującym w przyjaźni to nie zasługuje na miano przyjaciółki i szkoda na nią czasu.
Dziwie się tylko jednemu,że można dziewczynie dawać radę w podrywaniu chłopaka. Kiedyś był świat uporządkowany,każdy wiedział jaki ma status społeczny,teraz to mężczyźni stali się kobietami a kobiety mężczyznami. Nie zatracaj swojej kobiecości i niewinności. Za kilka lat będzie to skutkowało szacunkiem do samej siebie.
Jedynie co musisz udowodnić to tylko sobie. Przekonać się o własnej atrakcyjności w oczach innych chłopaków i jedynie dowartościować siebie-jesli masz na to tylko taki sposób. Ale pamiętaj,mężczyzna ceni w kobiecie inteligencję i smak,nie wygląd.
Pozdrawiam.
lissax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:54.