Dietowanie studentek :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 14:13   #121
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Dietowanie studentek :)

Dzień dobry
Dopiero co wróciłam do domu i mam chwilkę na napisanie
Powinnam dostać baty bo dzisiaj to mój II posiłek dopiero Rano miałam czas zjeść śniadanie : wieśniak z sałatą i ogórkiem + 2 kromki chleba +kawa. A dopiero teraz jem obiad makaron z tuńczykiem (zostało z wczoraj)

Moniś Kochana to jak kupisz te spodnie to daj znać (telepatia)
Oj, ja też się przymierzam do kupna marynarki. Podoba mi się jedna z allegro, dosyć popularna, za 49zł + przesyłka. Ale jakoś nie mogę kliknąć
A co do siłowni to 3x w tyg. i na ile chodziłaś?
I robiłaś ogólnorozwojówke czy konkretnie coś?
I proszę bardzo Figura super

mariposa może sobie popatrzę.. Fajnie by było dostać jakieś zniżki

malenka
i jak egz?

kasula witaj Powiedz co zamierzasz. Jak masz cel?
Tak się przyczepię na początku-jogurt to nie posiłek..

Kochane pamiętajcie, żeby w każdym posiłku było białko.
Białko i warzywa-to najważniejsze.
Oczywiście nie można zapominać o węglach.

Proszę-nie róbmy tutaj głodówek..

Narrhien i chyba lepiej, że tak robisz A myślę, że kg będą leciały. Dołożysz ruch i będzie dobrze
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:16   #122
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dopiero co wróciłam do domu i mam chwilkę na napisanie
Powinnam dostać baty bo dzisiaj to mój II posiłek dopiero Rano miałam czas zjeść śniadanie : wieśniak z sałatą i ogórkiem + 2 kromki chleba +kawa. A dopiero teraz jem obiad makaron z tuńczykiem (zostało z wczoraj)

Moniś Kochana to jak kupisz te spodnie to daj znać (telepatia)
Oj, ja też się przymierzam do kupna marynarki. Podoba mi się jedna z allegro, dosyć popularna, za 49zł + przesyłka. Ale jakoś nie mogę kliknąć
A co do siłowni to 3x w tyg. i na ile chodziłaś?
I robiłaś ogólnorozwojówke czy konkretnie coś?
I proszę bardzo Figura super

mariposa może sobie popatrzę.. Fajnie by było dostać jakieś zniżki

malenka
i jak egz?

kasula witaj Powiedz co zamierzasz. Jak masz cel?
Tak się przyczepię na początku-jogurt to nie posiłek..

Kochane pamiętajcie, żeby w każdym posiłku było białko.
Białko i warzywa-to najważniejsze.
Oczywiście nie można zapominać o węglach.

Proszę-nie róbmy tutaj głodówek..

Narrhien i chyba lepiej, że tak robisz A myślę, że kg będą leciały. Dołożysz ruch i będzie dobrze

co to za posiłki co??!!:P

egzaminy super!! na 4 i 5
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:38   #123
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
co to za posiłki co??!!:P

egzaminy super!! na 4 i 5
Ojj, no bo nie miałam czasuu Dopiero co wróciłam z kawy od koleżanki a jeszcze byłam na zakupach żywieniowych no i tak zleciało do 15
Jutro też pewnie średnio będzie bo do 16 na zajęciach od rana
Muszę kanapki zrobić.

Gratulacje Super
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 14:47   #124
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Ojj, no bo nie miałam czasuu Dopiero co wróciłam z kawy od koleżanki a jeszcze byłam na zakupach żywieniowych no i tak zleciało do 15
Jutro też pewnie średnio będzie bo do 16 na zajęciach od rana
Muszę kanapki zrobić.

Gratulacje Super
kanapki albo jakąś sałateczkę do pojemnika ja mam ochote na naleśnika... chyba zrobie sobie na wieczór...
dziś zaliczone: 8 minut abs
8 minut legs. Potem bjeszcze planuje 300 brzuszków
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 15:23   #125
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
kanapki albo jakąś sałateczkę do pojemnika ja mam ochote na naleśnika... chyba zrobie sobie na wieczór...
dziś zaliczone: 8 minut abs
8 minut legs. Potem bjeszcze planuje 300 brzuszków
Mm, naleśniki Właśnie muszę znaleźć przepis na dietetyczne naleśniki

Ech, czuję się taka pełna Nie lubię właśnie tego: nie zje się nic przez pół dnia a później jak już nawet odrobinę obiadu się zje to brzuch jak balon
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 15:33   #126
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dopiero co wróciłam do domu i mam chwilkę na napisanie
Powinnam dostać baty bo dzisiaj to mój II posiłek dopiero Rano miałam czas zjeść śniadanie : wieśniak z sałatą i ogórkiem + 2 kromki chleba +kawa. A dopiero teraz jem obiad makaron z tuńczykiem (zostało z wczoraj)

Moniś Kochana to jak kupisz te spodnie to daj znać (telepatia)
Oj, ja też się przymierzam do kupna marynarki. Podoba mi się jedna z allegro, dosyć popularna, za 49zł + przesyłka. Ale jakoś nie mogę kliknąć
A co do siłowni to 3x w tyg. i na ile chodziłaś?
I robiłaś ogólnorozwojówke czy konkretnie coś?
I proszę bardzo Figura super
Spodnie to nie wcześniej niż w marcu, przez najbliższe 2 tygodnie muszę się obyć bez żadnych szlaeństw zakupowych Ja bym marynarki na allegro nie kupowała , w grudniu nalatałam się za marynarką i bardzo trudno jest trafić z rozmiarem. Raz 38 , a raz 40 na mnie leżała idealnie .. także noo nie ryzykowałabym
A na siłownię chodziłam 3 razy w tygodniu tak po 1,5h. Siłowych maszyn za dużo nie używałam, bo na męską część trochę się wstydziłam pójść Ale na damskiej częsci były maszyny z obciążeniami na uda etc. to korzystałam. Ale po kolei: rozgrzewka, jakieś siłowe : właśnie na uda, ramiona, brzuszki różne, później 30 min interwałów ( jako że szybko się nudzę, najpierw 10 min na rowerku, 10 na orbitreku i 10 na bieżni) i później sobie chodziłam 6 km/h na bieżni. A na koniec hula hop i rozciąganie. Hula hop było takie genialne z wypustkami. Przez pierwszy miesiąc wyglądałam jakby ktoś mnie bił ale minęło
Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość

egzaminy super!! na 4 i 5
yay! gratuluję

a mam Wasze błogosławieństwo na jedno piwko ? spotykam się z kumpelami z LO, nie widziałyśmy sie z 4 miesiące . mogę, mogę, mogę ?
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:01   #127
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Mm, naleśniki Właśnie muszę znaleźć przepis na dietetyczne naleśniki

Ech, czuję się taka pełna Nie lubię właśnie tego: nie zje się nic przez pół dnia a później jak już nawet odrobinę obiadu się zje to brzuch jak balon
o może znajde takie?? ja jak mam ochote na nalesniki z serem to smaruje bieluchem
Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Spodnie to nie wcześniej niż w marcu, przez najbliższe 2 tygodnie muszę się obyć bez żadnych szlaeństw zakupowych Ja bym marynarki na allegro nie kupowała , w grudniu nalatałam się za marynarką i bardzo trudno jest trafić z rozmiarem. Raz 38 , a raz 40 na mnie leżała idealnie .. także noo nie ryzykowałabym
A na siłownię chodziłam 3 razy w tygodniu tak po 1,5h. Siłowych maszyn za dużo nie używałam, bo na męską część trochę się wstydziłam pójść Ale na damskiej częsci były maszyny z obciążeniami na uda etc. to korzystałam. Ale po kolei: rozgrzewka, jakieś siłowe : właśnie na uda, ramiona, brzuszki różne, później 30 min interwałów ( jako że szybko się nudzę, najpierw 10 min na rowerku, 10 na orbitreku i 10 na bieżni) i później sobie chodziłam 6 km/h na bieżni. A na koniec hula hop i rozciąganie. Hula hop było takie genialne z wypustkami. Przez pierwszy miesiąc wyglądałam jakby ktoś mnie bił ale minęło

yay! gratuluję

a mam Wasze błogosławieństwo na jedno piwko ? spotykam się z kumpelami z LO, nie widziałyśmy sie z 4 miesiące . mogę, mogę, mogę ?

ja ci daje błogosławieństwo bo sama ide w piątek na pifko z koleżankami z uczelni za zdaną sesję..:P ale dopiero po zajęciach
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 16:06   #128
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
o może znajde takie?? ja jak mam ochote na nalesniki z serem to smaruje bieluchem
Jak tylko znajdziesz do podziel się a może Dukan oferuje jakiś cudowne dozwolone naleśniczki? Zauważyłam, że jak szukam jakiś dań to szperam albo na stronach o Dukanie albo o SouthBeach

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
ja ci daje błogosławieństwo bo sama ide w piątek na pifko z koleżankami z uczelni za zdaną sesję..:P ale dopiero po zajęciach
Dzięki Ci dobra kobieto jeszcze mi się piwo szykuje w czwartek ( taki powrót do LO na stare śmiecie, a później jakiś lokal. ale z rana to będzie więc łatwo się wykręcę i wezmę soczek pomarańczowy )
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:14   #129
kasiulala1222
Raczkowanie
 
Avatar kasiulala1222
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Dietowanie studentek :)

masija - moj cel to 59kg ;P daze do tego aby osiagnac to ale jak bedzie to nie wiem ;/ a na drugie sniadanie tylko jogurt poniewaz pierwszym sie w sumie najadlam tak jak pisalam grahamka z pasztetem i ogorkiem ;P zaraz kolejna mnie okrzyczy za ten pasztet... aha i co do nalesnikow to polecam: http://dukan.blox.pl/2010/03/Nalesni...odstawowy.html w sumie takie dukanowe nalesniki ;P

Moni_sss91 - ale tylko jedno piwko! bo wiecej nie wolno! ;P
__________________
---------------------------------------------
'Pamiętaj być zawsze wiedział jasno czego pragniesz.'
kasiulala1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:16   #130
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Jak tylko znajdziesz do podziel się a może Dukan oferuje jakiś cudowne dozwolone naleśniczki? Zauważyłam, że jak szukam jakiś dań to szperam albo na stronach o Dukanie albo o SouthBeach


Dzięki Ci dobra kobieto jeszcze mi się piwo szykuje w czwartek ( taki powrót do LO na stare śmiecie, a później jakiś lokal. ale z rana to będzie więc łatwo się wykręcę i wezmę soczek pomarańczowy )
ja jakoś nie szukam dietetycznych zazwyczaj robie na obiad i zjem 2 z serkiem to góra mi wynosi 400 kcal a pojem

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiulala1222 Pokaż wiadomość
masija - moj cel to 59kg ;P daze do tego aby osiagnac to ale jak bedzie to nie wiem ;/ a na drugie sniadanie tylko jogurt poniewaz pierwszym sie w sumie najadlam tak jak pisalam grahamka z pasztetem i ogorkiem ;P zaraz kolejna mnie okrzyczy za ten pasztet... aha i co do nalesnikow to polecam: http://dukan.blox.pl/2010/03/Nalesni...odstawowy.html w sumie takie dukanowe nalesniki ;P

Moni_sss91 - ale tylko jedno piwko! bo wiecej nie wolno! ;P
jest to realne!! ja wazyłam 69,5 teraz ok.55
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:29   #131
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez kasiulala1222 Pokaż wiadomość
Moni_sss91 - ale tylko jedno piwko! bo wiecej nie wolno! ;P
Przysięgam! nie jestem jakąś ogromną fanką piwa, więc zatrzymać się na jednym będzie dość łatwo
Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
ja jakoś nie szukam dietetycznych zazwyczaj robie na obiad i zjem 2 z serkiem to góra mi wynosi 400 kcal a pojem
u mnie to nie jest kwestia tego, że muszę mieć dietetyczne posiłki, bo inaczej nie ruszę. Mi chodzi o to, żeby było zdrowo i lekko. A typowe naleśniki niestety kojarzą mi się z mąką i tłuszczem
lecę zrobić sobie sałątkę z tuńczykiem, żebym nie rzuciła sie na żadne chipsy itp.
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 16:41   #132
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
Przysięgam! nie jestem jakąś ogromną fanką piwa, więc zatrzymać się na jednym będzie dość łatwo

u mnie to nie jest kwestia tego, że muszę mieć dietetyczne posiłki, bo inaczej nie ruszę. Mi chodzi o to, żeby było zdrowo i lekko. A typowe naleśniki niestety kojarzą mi się z mąką i tłuszczem
lecę zrobić sobie sałątkę z tuńczykiem, żebym nie rzuciła sie na żadne chipsy itp.
jakim tłuszczem??:O:O ja na całe naleśniki daję łyżkę oleju i tyle tego tłuszczu ale może faktycznie zależy od wykonania moje mają koło 80 kalorii jeden
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:48   #133
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
jakim tłuszczem??:O:O ja na całe naleśniki daję łyżkę oleju i tyle tego tłuszczu ale może faktycznie zależy od wykonania moje mają koło 80 kalorii jeden
moja babcia smaży naleśniki na dość głębokim tłuszczu pamiętam, że zawsze zjadałam jednego i miałam dosyć, bo mnie aż mdliło od tego. fuj fuj.
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 16:51   #134
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
moja babcia smaży naleśniki na dość głębokim tłuszczu pamiętam, że zawsze zjadałam jednego i miałam dosyć, bo mnie aż mdliło od tego. fuj fuj.
o kurde;/ to fakt ale można zrobić lekkie i jest ok:P mi takie tłuszcozwe kojarza się z racuszkami
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:04   #135
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
o kurde;/ to fakt ale można zrobić lekkie i jest ok:P mi takie tłuszcozwe kojarza się z racuszkami
nooo... taki uraz z dzieciństwa Ale przekonałyście mnie, że naleśniki lekkie też mogą być. Aż chyba sama spróbuję zrobić w jakiś dzień. Tylko muszę się zastanowić z czym
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:06   #136
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
nooo... taki uraz z dzieciństwa Ale przekonałyście mnie, że naleśniki lekkie też mogą być. Aż chyba sama spróbuję zrobić w jakiś dzień. Tylko muszę się zastanowić z czym
pewnie, że mogą być lekkie!! zamiast np mleka to dajesz troche mleka a trochę wody mineralnej
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:08   #137
Moni_sss91
Zadomowienie
 
Avatar Moni_sss91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 297
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Malenka321 Pokaż wiadomość
pewnie, że mogą być lekkie!! zamiast np mleka to dajesz troche mleka a trochę wody mineralnej
i smakuje to chociaż trochę jak naleśniki?
__________________
Every person has magic in them, they just don't know they possess it.

Moni_sss91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:24   #138
kasiulala1222
Raczkowanie
 
Avatar kasiulala1222
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Dietowanie studentek :)

Malenka321 - wiem wiem ze realne ;P bo w sumie rok temu w kwietniu zaczelam sie odchudzac... wtedy wazylam 73kg a pozniej juz 63 ;P wiec 10kg zlecialo wiec wierze w to ze mozna ale ja kocham slodycze, ciasta itd... wiec tego sie boje ze nie dam rady ;P a co robilas ze tak ladnie schudlas? bo ja w sumie probowalam roznych diet... w tym rowniez dukana ale juz mialam dosc tych jajek, serkow wiejskich itd ;/ w ogole niby sie dobrze czylam ale mialam tez taka sytuacje gdzie przez ta diete myslalam ze padne ;/ bo tak sie slabo czulam... wiec teraz wychodze z tego zalozenia ze najlepiej to takie zdrowe odzywianie typu odpuscic sobie biale pieczywo, slodycze, napoje gazowane, ziemniaki... pic wiecej wody... jesc wiecej owocow i warzyw... i wlasnie to w zeszlym roku mi pomoglo
__________________
---------------------------------------------
'Pamiętaj być zawsze wiedział jasno czego pragniesz.'
kasiulala1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:29   #139
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Moni_sss91 Pokaż wiadomość
i smakuje to chociaż trochę jak naleśniki?
no mi tak:P ale zalezy co kto nazywa naleśnikiem to smaruje bieluchem i w miare dietetycznie;d
Cytat:
Napisane przez kasiulala1222 Pokaż wiadomość
Malenka321 - wiem wiem ze realne ;P bo w sumie rok temu w kwietniu zaczelam sie odchudzac... wtedy wazylam 73kg a pozniej juz 63 ;P wiec 10kg zlecialo wiec wierze w to ze mozna ale ja kocham slodycze, ciasta itd... wiec tego sie boje ze nie dam rady ;P a co robilas ze tak ladnie schudlas? bo ja w sumie probowalam roznych diet... w tym rowniez dukana ale juz mialam dosc tych jajek, serkow wiejskich itd ;/ w ogole niby sie dobrze czylam ale mialam tez taka sytuacje gdzie przez ta diete myslalam ze padne ;/ bo tak sie slabo czulam... wiec teraz wychodze z tego zalozenia ze najlepiej to takie zdrowe odzywianie typu odpuscic sobie biale pieczywo, slodycze, napoje gazowane, ziemniaki... pic wiecej wody... jesc wiecej owocow i warzyw... i wlasnie to w zeszlym roku mi pomoglo
no ja na początku wcinałam nawet biały chleb i ziemniaki dopiero pod koniec sie przerzuciłam. Ja zaczęłam sie odchudzać w marcu
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 17:37   #140
kasiulala1222
Raczkowanie
 
Avatar kasiulala1222
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Dietowanie studentek :)

Malenka321 - a cwiczylas rowiez czy tylko dietka? i w ogole jak znajomi zareagowali jak tyle kg zrzucilas?
__________________
---------------------------------------------
'Pamiętaj być zawsze wiedział jasno czego pragniesz.'

Edytowane przez kasiulala1222
Czas edycji: 2011-02-15 o 17:39
kasiulala1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:40   #141
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez kasiulala1222 Pokaż wiadomość
Malenka321 - a cwiczylas rowiez czy tylko dietka? i w ogole jak znajomi zareagowali jak tyle kg zrzucilas?
NIKT MNIE NIE POZNAWAŁ. byłam głównym tematem przez 2 tyg do tej pory czasem pytają jak to możliwe
nie nie ćwiczyłam dopiero pod koniec 8 minutowki
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 17:49   #142
kasiulala1222
Raczkowanie
 
Avatar kasiulala1222
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Dietowanie studentek :)

Malenka321 - hehe w sumie to trudno sie dziwic ;P ale ja mam niestety tak ze jak ktos mi powie ze schudlam to juz mi sie przestaje chciec odchudzac ;D nie wiem czemu tak mam ;/ ;P ogolnie to rok temu tez to przezywalam bo siostra wyjechala na jakis czas do Holandii i jak wrocila to akurat latalam w stroju po dzialce bo to bylo lato i zrobila takie oczy ze co ja robilam ze tak schudlam.. w sumie mile to bylo ;P heh a masz moze jakies zdjecia przed i po? ;P
__________________
---------------------------------------------
'Pamiętaj być zawsze wiedział jasno czego pragniesz.'
kasiulala1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:15   #143
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez kasiulala1222 Pokaż wiadomość
Malenka321 - hehe w sumie to trudno sie dziwic ;P ale ja mam niestety tak ze jak ktos mi powie ze schudlam to juz mi sie przestaje chciec odchudzac ;D nie wiem czemu tak mam ;/ ;P ogolnie to rok temu tez to przezywalam bo siostra wyjechala na jakis czas do Holandii i jak wrocila to akurat latalam w stroju po dzialce bo to bylo lato i zrobila takie oczy ze co ja robilam ze tak schudlam.. w sumie mile to bylo ;P heh a masz moze jakies zdjecia przed i po? ;P
własnie nie no ja tez sie ostatnio zapuscilam
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:18   #144
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez malutka20068 Pokaż wiadomość
Witam, ja od dzisiaj też wchodzę na III fazę dukana bo ostatnio waga mi wcale nie spada, myślę, że organizm się broni więc nie schodzę poniżej 48kg. Czyli zaczynamy razem będzie raźnie i będę miała kogo podpytywać jak coś
A zamierzasz przejść od razu na typowe utrwalanie czy stopniowe? Ja się zastanawiam ale chyba przejdę na stopniowe bo się boję że waga wróci.... Tak się cieszyłam, że zjem kanapkę na śniadanie a tu buu..... brak razowego w domu a innego nu nu....
Ja przeszłam od razu na typowe utrwalanie, bo wczoraj zjadłam pucharek lodowy z TŻ w ramach walentynek, więc to jest mój odświętny posiłek i w związku z tym nie mam wyjścia - muszę być na takiej tradycyjnej 3 fazie
Aczkolwiek nie jem porcji owoców dziennie, bo ich nie mam i nie mam na nie kasy, czekam na jabłka od koleżanki mamy, no i sera żółtego też nie, bo nie lubię. Dziś jem makaron pełnoziarnisty z Dukanowym sosem mięsno - pomidorowym (takie chili con carne po mojemu) no i ciąg dalszy zupki brokułowej.

Zamiast pieczywka dalej jem bułeczki otrębowe tylko zwiększyłam sobie ich ilość

Na razie waga stoi i się nie rusza, co mnie cieszy. Dziś wieczorem zrobię sobie gimnastykę i jutro rano też się postaram dwa razy dziennie po 15 minut na początek wystarczy chyba...? A jak się zrobi cieplej, to na basen. No i od nowego semestru basen na uczelni

Padnięta dzisiaj jestem, strasznie przemarzłam i raczej nie popiszę wiele, tylko daję znać, że żyję

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiulala1222 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki czy bym mogla dolaczyc? rowniez studiuje ale w swoim miescie wiec nie mam az tak zle chociaz jak mamusia robi takie pyszne dania to jak tu sie oprzec? no ale od poniedzialku znowu walcze! bo juz od stycznia byla dietka ale oczywiscie przez te studia i w ogole wszystko sie popsulo... no ale walcze ponownie!

sniadanie 1: zielona herbata + grahamka z pasztetem i ogorkiem
Witaj Ja też studiuję w swoim mieście i mieszkam z mamą, ale na szczęście mama na tej samej diecie, co ja Więc jest dobrze.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:17 ----------

Cytat:
Napisane przez masija Pokaż wiadomość
Narrhien i chyba lepiej, że tak robisz A myślę, że kg będą leciały. Dołożysz ruch i będzie dobrze
dzięki, kochana mam nadzieję, że będzie tak, jak mówisz

Dzisiaj byłam na uczelni załatwić kilka spraw i znajomi mówili mi, że wyglądam super, więc chyba efekty diety widać,ale nie mogę teraz spocząć na laurach dalej trzeba walczyć, do wakacji!
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:28   #145
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

pewnie, że!!:P ja sie do wakacji chce pozbyć celulitu
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:46   #146
kasiulala1222
Raczkowanie
 
Avatar kasiulala1222
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Dietowanie studentek :)

Narrhien - moja mama jest drobna wiec nie jest potrzebna jej dieta ;P ale stwierdzila ze przytyla [1,5 kg] wrr straszne... ;P chociaz moim zdaniem nic nie widac ale uwielbia gotowac jakies takie rozne pyszne rzeczy a przede wszystkim ciasta robi mmm ;P najgorsze ze chce zrobic w ten weekend takie pyszne z krakersami! ale mam nadzieje ze sie nie skusze ;P


A w ogole co dziewczynki sadzicie o tym aby w tygodniu zrobic sobie taki dzien w ktorym by mozna byc zjesc to co lubicie? ;P no ale wiadomo ze bez przesady...
__________________
---------------------------------------------
'Pamiętaj być zawsze wiedział jasno czego pragniesz.'
kasiulala1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:53   #147
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez kasiulala1222 Pokaż wiadomość
Narrhien - moja mama jest drobna wiec nie jest potrzebna jej dieta ;P ale stwierdzila ze przytyla [1,5 kg] wrr straszne... ;P chociaz moim zdaniem nic nie widac ale uwielbia gotowac jakies takie rozne pyszne rzeczy a przede wszystkim ciasta robi mmm ;P najgorsze ze chce zrobic w ten weekend takie pyszne z krakersami! ale mam nadzieje ze sie nie skusze ;P


A w ogole co dziewczynki sadzicie o tym aby w tygodniu zrobic sobie taki dzien w ktorym by mozna byc zjesc to co lubicie? ;P no ale wiadomo ze bez przesady...
to dobry pomysł!! i wtedy bedziemy sie trzymac do tego dnia
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:27   #148
malutka20068
Zadomowienie
 
Avatar malutka20068
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 118
Dot.: Dietowanie studentek :)

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ja przeszłam od razu na typowe utrwalanie, bo wczoraj zjadłam pucharek lodowy z TŻ w ramach walentynek, więc to jest mój odświętny posiłek i w związku z tym nie mam wyjścia - muszę być na takiej tradycyjnej 3 fazie
Aczkolwiek nie jem porcji owoców dziennie, bo ich nie mam i nie mam na nie kasy, czekam na jabłka od koleżanki mamy, no i sera żółtego też nie, bo nie lubię. Dziś jem makaron pełnoziarnisty z Dukanowym sosem mięsno - pomidorowym (takie chili con carne po mojemu) no i ciąg dalszy zupki brokułowej.

Zamiast pieczywka dalej jem bułeczki otrębowe tylko zwiększyłam sobie ich ilość

Na razie waga stoi i się nie rusza, co mnie cieszy. Dziś wieczorem zrobię sobie gimnastykę i jutro rano też się postaram dwa razy dziennie po 15 minut na początek wystarczy chyba...? A jak się zrobi cieplej, to na basen. No i od nowego semestru basen na uczelni

Padnięta dzisiaj jestem, strasznie przemarzłam i raczej nie popiszę wiele, tylko daję znać, że żyję
Ja powoli wchodzę w 3 fazę, dziś tylko owoc i trochę żółtego sera (12%) do pizzy dukanowej. Pieczywka brakło więc może jutro Ogólnie to się boję że waga skoczy w górę, wiem głupia jestem

Myślę, że spokojnie 15minut ćwiczeń dwa razy wystarczy. Ważne żeby ogólnie tyłek ruszyć Ja sobie dziś po śniadanku poćwiczyłam, zjadłam włąsnie tuńczyka z warzywkami i zapowiada się wieczorne lenistwo
__________________
20/40
waga: 51->53,5->54,5->55,5
malutka20068 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:34   #149
Malenka321
Zakorzenienie
 
Avatar Malenka321
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 10 891
Dot.: Dietowanie studentek :)

kochane mam juz wszystkie wyniki!! musze się pochwalic, że dostałam ostatnie wyniki i sesja zaliczona na 5 i 4!!
__________________
<3

Zaręczeni

i ślubuję ci miłość.....
Malenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:53   #150
kasiulala1222
Raczkowanie
 
Avatar kasiulala1222
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 257
Dot.: Dietowanie studentek :)

Malenka321 - no wlasnie tez tak mi sie wydaje bo w sumie pozniej mozemy sie rzucic na wszystko co lubimy... a tak to ten jeden dzien zawsze jest aaa i gratulacje ;* a co studiujesz w ogole?

malutka20068 - ojj bez przesady nie pojdzie w gore! a ile juz jestes na dukanie i ile juz schudlas? jak juz bylo takie pytanie do ciebie to przepraszam ale jeszcze nie przeczytalam calego forum jutro musze przeczytac wszystko od poczatku
__________________
---------------------------------------------
'Pamiętaj być zawsze wiedział jasno czego pragniesz.'
kasiulala1222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.