Znajomi TŻ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 15:32   #1
Niveakrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 35
Lightbulb

Znajomi TŻ


Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają Wasze relacje ze znajomymi TŻta?
U mnie niestety nie jest dobrze. Przede wszystkim nasi znajomi BARDZO się różnią. Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale moi są hmm... bardziej kulturalni?
Jego - picie, palenie, zabawa, przeklinanie co drugie słowo dziewczyny ("w końcu studia, nie?").
Nie wiem czy przez to, ale praktycznie na każdy temat mamy inne zdanie. On jest bardziej lekkomyślny, mniej odpowiedzialny, a mnie męczy bycie odpowiedzialną za nas dwojga.
Niestety, jak mnie poznał ten kontakt ze znajomymi się trochę urwał, bo mi się strasznie nie podobało, że tyle pił. A jak się z nimi spotyka - to trzeba pić bądź palić trawę. Z kolei jego koleżanki są dziewczynami dość rozwiązłe - broniąc je mówi: "Są młode, korzystają z życia, lubią się bawić".
Dla mnie osoby, które co imprezę muszą się upić i kogoś "przelecieć" (czyli korzystają z życia) są dnem, nie szanuję takich osób i tego nie ukrywam.
Niestety mój TŻ zanim mnie poznał też taki był... Przy mnie bardzo się zmienił, ale widzę, że w środku ma czasem ochotę do tego wrócić. Tym bardziej, że zdarzyło mu się kiedyś bardzo upić, przez co pocałował się z koleżanką (właśnie taką lekkich obyczajów).
Zdarza się, że mu trochę dogryzam, jak mówi, że wychodzi z kolegą (który wiecznie opowiada o swoich fantazjach z 'cip***i' i jaka która była w łóżku - MA DZIEWCZYNĘ (!)) to ja na to, że pewnie zabiera mojego TŻta na "cip*i". Wiem, że to okropne, ale nie potrafię się powstrzymać jak ciągle ich broni! Po tej akcji z koleżanką mam do niego ograniczone zaufanie, dodatkowo zanim mnie poznał to całował się z prawie każdą swoją koleżanką. Ok, to przeszłość.

Jak jesteśmy sami to jest cudowny, miły, kochany, ciągle powtarza jak mnie kocha itp. Ale jak zaczyna się temat jego znajomych - awantura (z jego strony średnio kulturalna, bo nierzadko używa niemiłych słów).

Jeśli chodzi o imprezy to bardzo rzadko na nie chodzimy, bo jak twierdzi "jak jest ze mną na imprezie to nie może się upić" i woli nigdzie nie wychodzić niż wyjść ze mną.

Bardzo dobrze wie, że mnie denerwuje gadanie o piciu i takich wyskokach na "tanie winko", często specjalnie tak mówi, żeby mnie zdenerwować, ale często też to ON się wkurza, że mnie to irytuje. Echh...

Powiedzcie, czy to ja przesadzam?? Może jestem taka sztywniara, że nie chleję na każdej imprezie?
Nie wiem, czasami zaczynam w to wierzyć.

Jesteśmy ze sobą 3 lata, od kilku miesięcy razem mieszkamy.

Dodam, że oni wszyscy studiują na dobrych uczelniach i bardzo dobrze im to idzie (żeby nie było, że jakieś menele spod bloku)...

Edytowane przez Niveakrem
Czas edycji: 2011-02-17 o 15:35
Niveakrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:37   #2
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają Wasze relacje ze znajomymi TŻta?
U mnie niestety nie jest dobrze. Przede wszystkim nasi znajomi BARDZO się różnią. Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale moi są hmm... bardziej kulturalni?
Jego - picie, palenie, zabawa, dziewczyny ("w końcu studia, nie?").
Nie wiem czy przez to, ale praktycznie na każdy temat mamy inne zdanie. On jest bardziej lekkomyślny, mniej odpowiedzialny, a mnie męczy bycie odpowiedzialną za nas dwojga.
Niestety, jak mnie poznał ten kontakt ze znajomymi się trochę urwał, bo mi się strasznie nie podobało, że tyle pił. A jak się z nimi spotyka - to trzeba pić bądź palić trawę. Z kolei jego koleżanki są dziewczynami dość rozwiązłe - broniąc je mówi: "Są młode, korzystają z życia, lubią się bawić".
Dla mnie osoby, które co imprezę muszą się upić i kogoś "przelecieć" (czyli korzystają z życia) są dnem, nie szanuję takich osób i tego nie ukrywam.
Niestety mój TŻ zanim mnie poznał też taki był... Przy mnie bardzo się zmienił, ale widzę, że w środku ma czasem ochotę do tego wrócić. Tym bardziej, że zdarzyło mu się kiedyś bardzo upić, przez co pocałował się z koleżanką (właśnie taką lekkich obyczajów).
Zdarza się, że mu trochę dogryzam, jak mówi, że wychodzi z kolegą (który wiecznie opowiada o swoich fantazjach z 'cip***i' i jaka która była w łóżku - MA DZIEWCZYNĘ (!)) to ja na to, że pewnie zabiera mojego TŻta na "cip*i". Wiem, że to okropne, ale nie potrafię się powstrzymać jak ciągle ich broni! Po tej akcji z koleżanką mam do niego ograniczone zaufanie, dodatkowo zanim mnie poznał to całował się z prawie każdą swoją koleżanką. Ok, to przeszłość.

Jak jesteśmy sami to jest cudowny, miły, kochany, ciągle powtarza jak mnie kocha itp. Ale jak zaczyna się temat jego znajomych - awantura (z jego strony średnio kulturalna, bo nierzadko używa niemiłych słów).

Jeśli chodzi o imprezy to bardzo rzadko na nie chodzimy, bo jak twierdzi "jak jest ze mną na imprezie to nie może się upić" i woli nigdzie nie wychodzić niż wyjść ze mną.

Bardzo dobrze wie, że mnie denerwuje gadanie o piciu i takich wyskokach na "tanie winko", często specjalnie tak mówi, żeby mnie zdenerwować, ale często też to ON się wkurza, że mnie to irytuje. Echh...

Powiedzcie, czy to ja przesadzam?? Może jestem taka sztywniara, że nie chleję na każdej imprezie?
Nie wiem, czasami zaczynam w to wierzyć.

Jesteśmy ze sobą 3 lata, od kilku miesięcy razem mieszkamy.
No coz tylko pogratulowac faceta, nie wychodzi z Toba na imprezy bo nie ma wtedy wolnej reki. A tak samowolka, tu panna, tam panna. Ty serio wierzysz, ze on jest Ci wierny?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:39   #3
Niveakrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 35
Dot.: Znajomi TŻ

Jest mi wierny. Generalnie muszę przyznać, że jest ze mną bardzo szczery. I na imprezach nie chodzi o panny, tylko pewnie, że nie mógłby pić z kumplami, tylko siedzieć ze mną.
Niveakrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:40   #4
kocurek04
Raczkowanie
 
Avatar kocurek04
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 244
Dot.: Znajomi TŻ

Ja osobiście jestem po twojej stronie. chociaż jedno mi sie w tym wszystkim nie spodobało, a mianowicie chodzi o to ze całował się ze swoja koleżanką.
Dla mnie taki facet byłby od razu skreślony.
Ja nie mam faceta na stałe, takiego poważnego, ale jest ktoś z kim spotykam się od jakiegoś czasu, narazie na stopie koleżeńskiej, ale kiedy się widzimy i bez względu na to czy sami czy ze znajomymi, to widzę że sie stara i to ja jestem ważniejsza a nie koledzy, kolezanki.
Minusem w twoim facecie jest tez to że pije i pali u mnie taki facet też jest postrzegany jako ten z dolnej półki. no ale rózni ludzie rózne gusta różne charaktery.
__________________
Nie wiem,
czy w ogóle jest to możliwe,
aby uchwycić moment,
w którym rozpoczyna się miłość.
Nie jakieś tam zakochanie,
ale miłość

BLOG
kocurek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:46   #5
arisa
Zadomowienie
 
Avatar arisa
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 519
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Jest mi wierny. Generalnie muszę przyznać, że jest ze mną bardzo szczery. I na imprezach nie chodzi o panny, tylko pewnie, że nie mógłby pić z kumplami, tylko siedzieć ze mną.
I wierzysz, że w tej jego rozwiązłości na jakiejś kolejnej imprezie bez ciebie, nie wymieni z jakąś swoją koleżanką innych płynów? Trochę to naiwne. A twierdzenie, że woli zostać niż wyjść z tobą, bo (parafrazując) nie będzie sie bawił, szalał itp. jest wyjątkowo chamskie. Czy tak się traktuje swoją kobietę? A to, że są z dobrych uczelni są, pokazuje właśnie jaka jest rzeczywistość teraz - nawet na dobrej uczelni szerzy się buractwo. Zastanów się nad waszym związkiem. Czy zbyt wiele was nie dzieli. Zastanów się zanim będziecie myśleli, czy nie podjąć jakichś istotniejszych kroków w waszym życiu.
__________________
Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca

http://s3.suwaczek.com/20090530040117.png

http://www.suwaczki.com/tickers/p19ucsqvry96uqg4.png

15.12.2010 - prawo jazdy zdane
arisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:46   #6
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Znajomi TŻ

Nie ma to jak wiązać się z kimś, kto nam nie pasuje "bo miłość go zmieni"...
Jak widać zmieniła, ale powierzchownie, ten dawny chłopak wciąż w nim siedzi i raz na jakiś czas chce się uwolnić z kajdan. I pewnie się kiedyś uwolni...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:48   #7
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Jest mi wierny. Generalnie muszę przyznać, że jest ze mną bardzo szczery. I na imprezach nie chodzi o panny, tylko pewnie, że nie mógłby pić z kumplami, tylko siedzieć ze mną.
Zartujesz, jest Ci wierny? Przeciez raz Cie zdradzil, wiec skad ta pewnosc, ze nie robi tego dalej? Na jakiej podstawie twierdzisz, ze jest z Toba szczery?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 15:49   #8
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: Znajomi TŻ

Jak bym miała mieć takiego faceta, to już wolałabym nie mieć nikogo, przykro mi ale taka prawda.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:50   #9
Niveakrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 35
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Zartujesz, jest Ci wierny? Przeciez raz Cie zdradzil, wiec skad ta pewnosc, ze nie robi tego dalej? Na jakiej podstawie twierdzisz, ze jest z Toba szczery?
Nieraz się o tym przekonałam. Wtedy też od razu mi powiedział. Strasznie żałował. Wybaczyłam, staram się nie wracać. Chodzi mi o tych jego znajomych....
Niveakrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:54   #10
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Nieraz się o tym przekonałam. Wtedy też od razu mi powiedział. Strasznie żałował. Wybaczyłam, staram się nie wracać. Chodzi mi o tych jego znajomych....
Ale co Ty masz do jego znajomych? Ty sie lepiej swoim chlopem zajmij, on swoj rozum ma. I nikt go na sile do niczego nie zmusza, ma wolna wole. Przestan na sile go wybielac, bo jak dla mnie, ten typ ma duzo za uszami. Szkoda, ze tego nie widzisz.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:56   #11
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Chodzi mi o tych jego znajomych....
Pasowałoby Ci, gdyby Twój partner mówił Ci z kim masz prawo się zadawać, a z kim nie?

To jego znajomi, ich lubi, z nimi chce się zadawać, do nich pasuje, z nimi czuje się dobrze.

Duży chłopczyk jest, umie decydować o swoim życiu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 15:56   #12
Niveakrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 35
Dot.: Znajomi TŻ

Opisałam co mam do jego znajomych. Oni mają naprawdę bardzo duży wpływ na niego. I rzeczywiście, święty nie jest, ale dla mnie duuuuuuużo zmienił.
Niveakrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:57   #13
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Zartujesz, jest Ci wierny? Przeciez raz Cie zdradzil, wiec skad ta pewnosc, ze nie robi tego dalej? Na jakiej podstawie twierdzisz, ze jest z Toba szczery?
No jak to na jakiej, bo misiu jej to mówi, a że ona kocha misia to mu wierzy
Ale sobie faceta wybrałaś, no pogratulować, który cię nie szanuje i robi na boku.... Życzę ci żebyś szybko uwolniła się od tego czegoś i odzyskała rozum i szacunek.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 15:58   #14
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają Wasze relacje ze znajomymi TŻta?
U mnie niestety nie jest dobrze. Przede wszystkim nasi znajomi BARDZO się różnią. Nie chcę, żeby to źle zabrzmiało, ale moi są hmm... bardziej kulturalni?
Jego - picie, palenie, zabawa, przeklinanie co drugie słowo dziewczyny ("w końcu studia, nie?").
Nie wiem czy przez to, ale praktycznie na każdy temat mamy inne zdanie. On jest bardziej lekkomyślny, mniej odpowiedzialny, a mnie męczy bycie odpowiedzialną za nas dwojga.
Niestety, jak mnie poznał ten kontakt ze znajomymi się trochę urwał, bo mi się strasznie nie podobało, że tyle pił. A jak się z nimi spotyka - to trzeba pić bądź palić trawę. Z kolei jego koleżanki są dziewczynami dość rozwiązłe - broniąc je mówi: "Są młode, korzystają z życia, lubią się bawić".
Dla mnie osoby, które co imprezę muszą się upić i kogoś "przelecieć" (czyli korzystają z życia) są dnem, nie szanuję takich osób i tego nie ukrywam.
Niestety mój TŻ zanim mnie poznał też taki był... Przy mnie bardzo się zmienił, ale widzę, że w środku ma czasem ochotę do tego wrócić. Tym bardziej, że zdarzyło mu się kiedyś bardzo upić, przez co pocałował się z koleżanką (właśnie taką lekkich obyczajów).
Zdarza się, że mu trochę dogryzam, jak mówi, że wychodzi z kolegą (który wiecznie opowiada o swoich fantazjach z 'cip***i' i jaka która była w łóżku - MA DZIEWCZYNĘ (!)) to ja na to, że pewnie zabiera mojego TŻta na "cip*i". Wiem, że to okropne, ale nie potrafię się powstrzymać jak ciągle ich broni! Po tej akcji z koleżanką mam do niego ograniczone zaufanie, dodatkowo zanim mnie poznał to całował się z prawie każdą swoją koleżanką. Ok, to przeszłość.

Jak jesteśmy sami to jest cudowny, miły, kochany, ciągle powtarza jak mnie kocha itp. Ale jak zaczyna się temat jego znajomych - awantura (z jego strony średnio kulturalna, bo nierzadko używa niemiłych słów).

Jeśli chodzi o imprezy to bardzo rzadko na nie chodzimy, bo jak twierdzi "jak jest ze mną na imprezie to nie może się upić" i woli nigdzie nie wychodzić niż wyjść ze mną.

Bardzo dobrze wie, że mnie denerwuje gadanie o piciu i takich wyskokach na "tanie winko", często specjalnie tak mówi, żeby mnie zdenerwować, ale często też to ON się wkurza, że mnie to irytuje. Echh...

Powiedzcie, czy to ja przesadzam?? Może jestem taka sztywniara, że nie chleję na każdej imprezie?
Nie wiem, czasami zaczynam w to wierzyć.

Jesteśmy ze sobą 3 lata, od kilku miesięcy razem mieszkamy.

Dodam, że oni wszyscy studiują na dobrych uczelniach i bardzo dobrze im to idzie (żeby nie było, że jakieś menele spod bloku)...
podkreślone- bardzo popieram. mam podobny pogląd, dla mnie to nie jest zabawa tylko upadlanie się, poniżanie i k***ienie. i tyle.
w cale Ci sie nie dziwię że się bulwersujesz, ale jak spróbujesz zadziałać to oskarzy cię o izolację od świata i to że chcesz go zamknąć w klatce.

moje relacje ze znajomymi tż-a sa dobre, chociaz ja nie rozumiem idei ich imprez.dla nich nie ma imprezy bez alko. u mnie zupełnie przeciwnie.
pomimo to sa to fajni ludzie, zawsze można na nich liczyć, sa kulturalni. ok
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:00   #15
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Opisałam co mam do jego znajomych. Oni mają naprawdę bardzo duży wpływ na niego. I rzeczywiście, święty nie jest, ale dla mnie duuuuuuużo zmienił.
A on co? Bezwładny misiu, który nie ma swojego zdania? Nie wybielaj go bo to w ostateczności on decyduje. To wygląda tak jak by mu ktoś zaproponował np. trawę. A on by się zgodził. A wtedy ty mówisz: No jak to przecież ten jego kolega mu to zaproponował i miał na niego zły wpływ. Nie moja droga ostateczną decyzję podejmuje ten ideał.
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:02   #16
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
To wygląda tak jak by mu ktoś zaproponował np. trawę. A on by się zgodził. A wtedy ty mówisz: No jak to przecież ten jego kolega mu to zaproponował i miał na niego zły wpływ. Nie moja droga ostateczną decyzję podejmuje ten ideał.
No dokładnie.

Oni źli, oni be, oni zaproponowali...no ofkoz, zmusili go, związali, podali dożylnie i takie tam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:05   #17
Niveakrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 35
Dot.: Znajomi TŻ

Po prostu mam wrażenie, że ja trafiam na takich dupków, co tylko alkohol, imprezy.

Wiem, że to on decyduje, ale wiadomo, że żadna normalna dziewczyna nie chciałaby, żeby jej misio się upijał na imprezach, więc chyba jednak mam coś do powiedzenia...

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No dokładnie.

Oni źli, oni be, oni zaproponowali...no ofkoz, zmusili go, związali, podali dożylnie i takie tam.
Widzicie, chodzi o to, że on rzeczywiście lubi sobie przypalić i napić się, nie tak bardzo często jak oni, ale wiem, że gdyby tego nie robił, dla tych kolegów byłby ciotą albo generalnie by ich nie miał.
Niveakrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:06   #18
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Niestety mój TŻ zanim mnie poznał też taki był...
-ależ on jest dalej taki sam, to przy tobie NA RAZIE się hamuje, niedługo nie będzie.Pomijam naiwność w kwestii wierności kogoś takiego. Z opisu: jakiś koszmar, a towarzycho jak z najgorszego menelstwa, co tylko pokazuje, że studentem może już- niestety- być każdy.
Wspólne zamieszkanie szybko ci otworzy oczy.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:07   #19
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Po prostu mam wrażenie, że ja trafiam na takich dupków, co tylko alkohol, imprezy.
Nieeee, ty nie trafiasz ty takich wybierasz...Skoro to ci przeszkadza i kiedy widzisz pierwsze objawy czegoś czego nie zaakceptujesz to po co w to brniesz?
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 16:10   #20
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Po prostu mam wrażenie, że ja trafiam na takich dupków, co tylko alkohol, imprezy.
Takich sobie wybierasz.

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Wiem, że to on decyduje, ale wiadomo, że żadna normalna dziewczyna nie chciałaby, żeby jej misio się upijał na imprezach, więc chyba jednak mam coś do powiedzenia...
Normalna dziewczyna wybrałaby sobie normalnego faceta. A nie takiego, którego musi zmieniać o 180stopni, pilnować, zabraniać, martwić się.

Ja mam wielu znajomych, mój chłopak też. Są to ludzie bardzo różni, od prostytutki po franciszkanina. Żadne z nas nie stoi pod latarnią, żadne z nas nie leci ubierać się w habit. Znajomych można mieć bardzo różnych, kwestia tego czy chce się żyć ich życiem, czy swoim własnym.

Proste jak budowa cepa według mnie.



Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Widzicie, chodzi o to, że on rzeczywiście lubi sobie przypalić i napić się, nie tak bardzo często jak oni, ale wiem, że gdyby tego nie robił, dla tych kolegów byłby ciotą albo generalnie by ich nie miał.
No to tylko beznadziejnie o nim świadczy.

Rany boskie, po co Ci facet, który nie posiada własnej osobowości?

Podoba Ci się takie ustawianie go od początku do końca? Bo nie wiem, może są kobiety, które nie chcą mieć partnera, a synalka do wychowania...nie, nie jestem złośliwa, autentycznie mnie to zastanawia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:14   #21
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Dla mnie osoby, które co imprezę muszą się upić i kogoś "przelecieć" (czyli korzystają z życia) są dnem, nie szanuję takich osób i tego nie ukrywam.

powiem tak, IDŹ NA KURS TOLERANCJI albo postaraj się o wejściówkę do elitarnego klubu dyskusyjnego, cobyście przez przypadek o zbyt infantylnych i przyziemnych rzeczach nie dyskutowali.
Albo zmień faceta.

ja nie jestem po żadnej stronie, każdy bawi się jak lubi, to ty ich oceniasz na forum.
i to ty troszkę zadzierasz nosa.
ale po prostu nie podoba ci się takie zachowanie,
moim zdaniem po prostu dwa inne światy się ze sobą zderzyły i nigdy się nie pogodzą. zmiana faceta, nie odetniesz go od 'naturalnego środowiska'. to on taki jest i on tam pasuje, nie mydl sobie oczu że on jest aniołkiem a oni źli i niedobrzy.

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:12 ----------

madana ma rację, zgadzam się.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Dla mnie osoby, które co imprezę muszą się upić i kogoś "przelecieć" (czyli korzystają z życia) są dnem, nie szanuję takich osób i tego nie ukrywam.

są dnem, łomajgd -_-
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:14   #22
Niveakrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 35
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Nieeee, ty nie trafiasz ty takich wybierasz...Skoro to ci przeszkadza i kiedy widzisz pierwsze objawy czegoś czego nie zaakceptujesz to po co w to brniesz?
Z nim było zupełnie inaczej. Wiem, że nigdy wcześniej nie był tak zakochany, był w stanie zrobić dla mnie WSZYSTKO. I jakoś tak poleciało. Jestem z nim szczęśliwa, naprawdę. Tylko "te chwile". Jak widzę, że już dzwoni do niego któryś z jego cudownych kolegów bądź koleżanek, których tak bardzo broni jak wyrażam zdanie o nich - krew mnie zalewa. Dosłownie.
Niveakrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:15   #23
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Znajomi TŻ

Jesteś na prostej drodze do schrzanienie przy kimś takim życia, tylko JESZCZE tego nie widzisz. Wspólne zamieszkanie szybko pozbawi cię złudzeń.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:17   #24
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Jak widzę, że już dzwoni do niego któryś z jego cudownych kolegów bądź koleżanek, których tak bardzo broni jak wyrażam zdanie o nich - krew mnie zalewa. Dosłownie.
Zapytam jeszcze raz - jak byś się czuła gdyby partner zabraniał Ci kontaktów z przyjaciółmi?

---------- Dopisano o 17:17 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
Jesteś na prostej drodze do schrzanienie przy kimś takim życia, tylko JESZCZE tego nie widzisz.


Sobie i jemu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:20   #25
Niveakrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 35
Dot.: Znajomi TŻ

[QUOTE=elvegirl;25160031]Zapytam jeszcze raz - jak byś się czuła gdyby partner zabraniał Ci kontaktów z przyjaciółmi?[COLOR="Silver"]

Moi znajomi nie mają na mnie takiego wpływu. I jestem osobą asertywną. Jak nie chcę pić to tego nie robię, a nie na siłę "bo wszyscy to robią". I niczego mu nie zabraniam, po prostu widzę tą ogromną różnicę między nami.
Niveakrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:21   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Moi znajomi nie mają na mnie takiego wpływu. I jestem osobą asertywną. Jak nie chcę pić to tego nie robię, a nie na siłę "bo wszyscy to robią". I niczego mu nie zabraniam, po prostu widzę tą ogromną różnicę między nami.
To nie jest odpowiedź na moje pytanie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:23   #27
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Z nim było zupełnie inaczej. Wiem, że nigdy wcześniej nie był tak zakochany, był w stanie zrobić dla mnie WSZYSTKO. I jakoś tak poleciało. Jestem z nim szczęśliwa, naprawdę. Tylko "te chwile". Jak widzę, że już dzwoni do niego któryś z jego cudownych kolegów bądź koleżanek, których tak bardzo broni jak wyrażam zdanie o nich - krew mnie zalewa. Dosłownie.
Ale się oszukujesz, o ja. Ty go wybrałaś, więc oczywiście nie może być zły To Ci niedobrzy znajomi go zmuszają do picia, ćpania i lizania z koleżankami. No biedaczek
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:25   #28
Niveakrem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 35
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To nie jest odpowiedź na moje pytanie.
Nie chciałabym, ale ja mu tego NIE zabraniam.

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;25160214]Ale się oszukujesz, o ja. Ty go wybrałaś, więc oczywiście nie może być zły To Ci niedobrzy znajomi go zmuszają do picia, ćpania i lizania z koleżankami. No biedaczek [/QUOTE]

Nie nie nie. Do niczego go nie zmuszają, wiem, że sam chce. Co do dziewczyn to znam wielu chłopaków, którzy mieli mnóstwo dziewczyn, ale jak poznali swoją jedyną to zmiana o 180 stopni.
Niveakrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:26   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Znajomi TŻ

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Nie chciałabym, ale ja mu tego NIE zabraniam.
Skąd, Ty tylko:

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Niestety, jak mnie poznał ten kontakt ze znajomymi się trochę urwał, bo mi się strasznie nie podobało, że tyle pił.

Cytat:
Napisane przez Niveakrem Pokaż wiadomość
Zdarza się, że mu trochę dogryzam, jak mówi, że wychodzi z kolegą (który wiecznie opowiada o swoich fantazjach z 'cip***i' i jaka która była w łóżku - MA DZIEWCZYNĘ (!)) to ja na to, że pewnie zabiera mojego TŻta na "cip*i".
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 16:26   #30
kasieńka:)
Rozeznanie
 
Avatar kasieńka:)
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 655
Dot.: Znajomi TŻ

Boże, dziewczyno, co Cię obchodzi czy koledzy Twojego TŻ bzykają wszystko co się rusza i na drzewo nie ucieka ?
Co Cię obchodzi czy piją na każdej imprezie czy na co drugiej ?
Czemu oceniasz obcych ludzi, obrażasz ich ?

Masz swojego chłopa, interesuj się nim, tym co on robi.
__________________



kasieńka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.