Facebook - serwis społecznościowy, pytania, problemy. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 15:16   #541
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

i super dzieki
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:06   #542
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

można też wyłączyc możliwośc dodawania wpisów przez znajomych na tablicy tak że tylko Twoje wpisy będą ...
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 16:49   #543
YipYip
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 665
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez karl Pokaż wiadomość
Też tak kiedyś miałam, myślałam,że serce mi pęknie, poczułam się jak kolejna, durna naiwna lecąca na te same teksty...
Sorry za offtopa, ale zapałałam potrzebą wypisania się na ten temat!
Pogrubione - o, to to.


Gópie chłopy.
__________________

YipYip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:01   #544
oczarowana
Zadomowienie
 
Avatar oczarowana
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Keczupowo
Wiadomości: 1 512
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Powiedzcie prosze na jakiej zasadzie działa dezaktywacja konta pzrez kogos lub ZABLOKOWANIE mnie i tym samym usuniecie mnie ze znajomych.Wwalentynki moj facet mnie rzuci-(Perfidna szm**ta) dla innej.
Wszystkie jego slady np.wpisy na mojej tablicy i 'lubieje' poznikaly a wchadzac do naszych wspolnych znajomych n ie wiedze zeby oni mieli gow znajomych,rozwniez nie widze jego wpisw na tablicach itp.W wyszukiwarce tez go nie ma.Natomiast moj kolega,ktory nie ma go w znajomych widzi jego profil wchodzac na profile moich znajomych-oni go maja.jak to mozliwe ze ja go nie wiedze.a link do jego profilu nie wyswietla mi sie tylko fb pokazuje mi wiadomosc w oknie ze 'nie ma takiej strony'.
oczarowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:14   #545
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Powiedzcie prosze na jakiej zasadzie działa dezaktywacja konta pzrez kogos lub ZABLOKOWANIE mnie i tym samym usuniecie mnie ze znajomych.Wwalentynki moj facet mnie rzuci-(Perfidna szm**ta) dla innej.
Wszystkie jego slady np.wpisy na mojej tablicy i 'lubieje' poznikaly a wchadzac do naszych wspolnych znajomych n ie wiedze zeby oni mieli gow znajomych,rozwniez nie widze jego wpisw na tablicach itp.W wyszukiwarce tez go nie ma.Natomiast moj kolega,ktory nie ma go w znajomych widzi jego profil wchodzac na profile moich znajomych-oni go maja.jak to mozliwe ze ja go nie wiedze.a link do jego profilu nie wyswietla mi sie tylko fb pokazuje mi wiadomosc w oknie ze 'nie ma takiej strony'.
wszystko wskazuje na to, że Ciebie zablokował. jest taka opcja - wtedy nie można właśnie wyszukać kogoś w wyszukiwarce.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 00:31   #546
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez oczarowana Pokaż wiadomość
Powiedzcie prosze na jakiej zasadzie działa dezaktywacja konta pzrez kogos lub ZABLOKOWANIE mnie i tym samym usuniecie mnie ze znajomych.Wwalentynki moj facet mnie rzuci-(Perfidna szm**ta) dla innej.
Wszystkie jego slady np.wpisy na mojej tablicy i 'lubieje' poznikaly a wchadzac do naszych wspolnych znajomych n ie wiedze zeby oni mieli gow znajomych,rozwniez nie widze jego wpisw na tablicach itp.W wyszukiwarce tez go nie ma.Natomiast moj kolega,ktory nie ma go w znajomych widzi jego profil wchodzac na profile moich znajomych-oni go maja.jak to mozliwe ze ja go nie wiedze.a link do jego profilu nie wyswietla mi sie tylko fb pokazuje mi wiadomosc w oknie ze 'nie ma takiej strony'.
Cytat z Centrum pomocy facebook

Cytat:
Na czym polega blokowanie? Co się stanie, jeżeli zablokuję wybraną osobę?
Blokada uniemożliwia określonym osobom oglądanie Twojego profilu. Po zablokowaniu wszelkie kontakty, które nawiązano z zablokowanymi osobami, zostaną zerwane (znajomość, szczegóły znajomości itd.). Twój profil będzie dla tych osób niewidoczny i nie będziesz pojawiać się w ich wynikach wyszukiwania ani na listach znajomych. Blokowanie ma charakter wzajemny, przez co zablokowane osoby staną się również niewidoczne dla Ciebie.

Pamiętaj, że zablokowanie może nie zapobiec wszystkim formom komunikacji, takim jak kontakt z daną osobą za pomocą aplikacji innych firm, a ponadto nie ma zastosowania na innych stronach internetowych.

Zwróć uwagę, że usunięcie blokady nie przywróci zerwanych relacji. Przywrócenie znajomości po zablokowaniu znajomego, a następnie usunięcie go z listy zablokowanych, będzie wymagało wysłania nowego zaproszenia.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 01:01   #547
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez bowszystkotoiluzjajest Pokaż wiadomość
"Kiedyś jak się kogoś nie lubiło, to się go spychało ze schodów, a teraz usuwa się ze znajomych"
dokładnie, dokładnie, natomiast ciężko zepchnąć kogoś na kogo nei chce się nawet patrzeć

ja potworzyłam listy znajomych i poszczególnym grupom udostępniłam inne rzeczy, dlatego część osób, ma mnie w znajomych, ale w sumie i tak widzi tylko zdjęcie profilowe ;]
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 01:04   #548
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
dokładnie, dokładnie, natomiast ciężko zepchnąć kogoś na kogo nei chce się nawet patrzeć

ja potworzyłam listy znajomych i poszczególnym grupom udostępniłam inne rzeczy, dlatego część osób, ma mnie w znajomych, ale w sumie i tak widzi tylko zdjęcie profilowe ;]
a jak się tworzy te grupy? Ja mam w sumie tylko 11 osób ale i tak nie chcę żeby niektórzy widzieli niektóre fotki.
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 01:24   #549
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
a jak się tworzy te grupy? Ja mam w sumie tylko 11 osób ale i tak nie chcę żeby niektórzy widzieli niektóre fotki.
konto --> edytuj znajomych --> Utwórz listę (opcja na wysokości napisu Znajomi)

powinno wyskoczyć nowe okno, wpisujesz nazwę np. uczelnia, praca, ludzie od kawy tak żebyś wiedziała co za ludzi tam wpakujesz i później zaznaczasz, kogo chcesz tam dodać, - każdą nowododaną osobę trzeba oddzielnie zapisać do grupy w innym przypadku będzie widziała to co zaznaczysz w opcjach dla wszystkich

fajnie, że pogrupujesz ludzi sobie już wcześniej - bałagan Ci się nie zrobi

później w ustawieniach konta tak jak zaznaczasz co kto może widzieć a co nie, tak samo ustawiasz te ograniczenia dla grupy wpisując nazwę grupy



ps. mam nadzieję, że ten opis jest czytelny jak coś prosze dać znać
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 01:55   #550
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
konto --> edytuj znajomych --> Utwórz listę (opcja na wysokości napisu Znajomi)

powinno wyskoczyć nowe okno, wpisujesz nazwę np. uczelnia, praca, ludzie od kawy tak żebyś wiedziała co za ludzi tam wpakujesz i później zaznaczasz, kogo chcesz tam dodać, - każdą nowododaną osobę trzeba oddzielnie zapisać do grupy w innym przypadku będzie widziała to co zaznaczysz w opcjach dla wszystkich

fajnie, że pogrupujesz ludzi sobie już wcześniej - bałagan Ci się nie zrobi

później w ustawieniach konta tak jak zaznaczasz co kto może widzieć a co nie, tak samo ustawiasz te ograniczenia dla grupy wpisując nazwę grupy



ps. mam nadzieję, że ten opis jest czytelny jak coś prosze dać znać
dzięki za odpowiedź spróbuję zaraz zrobic takie listy. Czy ludzie zobaczą że ich pododawałam do różnych list? W sumie ustawiłam sobie tak że listę moich znajomych tylko ja mogę widzieć . Ok zrobiłam te grupy ale teraz niemam pojęcia jak ograniczyć niektórym grupom dostęp do informacji. W ustawieniach prywatności nie ma nazw grup.

Edytowane przez 201606201122
Czas edycji: 2011-02-17 o 02:21
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:07   #551
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
dokładnie, dokładnie, natomiast ciężko zepchnąć kogoś na kogo nei chce się nawet patrzeć

ja potworzyłam listy znajomych i poszczególnym grupom udostępniłam inne rzeczy, dlatego część osób, ma mnie w znajomych, ale w sumie i tak widzi tylko zdjęcie profilowe ;]
Dla mnie to kompletna głupota! Nie grupowanie znajomych, ale tworzenie grup którzy nic nie widzą itd.
To po co Ci tacy znajomi w "znajomych" ? Po to , że ich liczba była większa

Swoja droga dla mnie najwiekszą porażka jest umieszczanie na widok "pubiczny" jakis osobistych rzeczy, wynurzanie się itd na takich portalach i pozniej blokowanie tego. Takie portale nie temu służą.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-17, 09:13   #552
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dla mnie to kompletna głupota! Nie grupowanie znajomych, ale tworzenie grup którzy nic nie widzą itd.
To po co Ci tacy znajomi w "znajomych" ? Po to , że ich liczba była większa

Swoja droga dla mnie najwiekszą porażka jest umieszczanie na widok "pubiczny" jakis osobistych rzeczy, wynurzanie się itd na takich portalach i pozniej blokowanie tego. Takie portale nie temu służą.



rozwin mysl
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:41   #553
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dla mnie to kompletna głupota! Nie grupowanie znajomych, ale tworzenie grup którzy nic nie widzą itd.
To po co Ci tacy znajomi w "znajomych" ? Po to , że ich liczba była większa
nie wiem kiedy zakładałaś konto i jak jego używasz, natomiast, ja zakładałam jeszcze zanim wybuchła "szał na fejsika", mam w znajomych nie tylko znajomych, ale i kogoś z rodziny czy z pracy, poprzednich szkół, mam duży kontakt z ludźmi i takowi mnie zapraszają do znajomych, albo znajomi znajomych, czasem rodzą się z tego większe kontakty czasem nie. czasem zapraszają mnie kumple mojego rodzeństwa, no fajnie - ludzi znam, ale nie aż tak, żeby czytywali co tam u mnie ;]

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Swoja droga dla mnie najwiekszą porażka jest umieszczanie na widok "pubiczny" jakis osobistych rzeczy, wynurzanie się itd na takich portalach i pozniej blokowanie tego. Takie portale nie temu służą.
z osobisty rzeczy mam zdjęcia, nr gg, reszty nie mam wpisanej

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź spróbuję zaraz zrobic takie listy. Czy ludzie zobaczą że ich pododawałam do różnych list? W sumie ustawiłam sobie tak że listę moich znajomych tylko ja mogę widzieć . Ok zrobiłam te grupy ale teraz niemam pojęcia jak ograniczyć niektórym grupom dostęp do informacji. W ustawieniach prywatności nie ma nazw grup.
to tak jakbyś zaczynała wpisywać osobę (zaczynasz od imienia i wtedy fb daje Ci propozycje kto to mógłby być, tak samo z grupami, zaczynasz je wpisywać
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 14:48   #554
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Ja tam nawet gadu gadu nie mam, a co dopiero np. numer telefonu Jakby ktoś chciał to zawsze może napisać mi prywatną wiadomość czy na e-mail, który i tak jest na forum mojego roku na studiach itp A do znajomych tez nie przyjmuję jak leci, bo większe zaufanie mam do kogoś kogo znam 2 lata niz kogo poznałam 5 lat temu, chodziłam na jakimś etapie z ta osobą do szkoły, a teraz robi kariere osiedlowego dresika. A znajomych od kilku miesięcy mam ustawionych właśnie w listy i niektórzy części informacji np. nie widzą, bo ja nie sądze, by taka była potrzeba.

Co do wynurzen osobistych... o ile ja podzielę się wspólną fotką z imprezy, smiesznym znalezionym zdjeciem czy jakaś własną bądź znalezioną refleksją to za hit uważam pewną osobę, która pisze no chyba wszystko, nawet był wpis o za przeproszeniem rozwolnieniu (choć nie takie ładne słowa zostały użyte) itp. No nie wiem, takie informacje np w kwestii porady typu co mam zrobić bo się zatrułam to jeśli serwuję to nie w trybie oznajmiającym wszystkim, tylko spytam się np najlepszej przyjaciółki co zrobić, bo nie mam leków, a żołądek mi siada. Ale może jestem dziwna i niezbyt otwarta na społeczeństwo No ale po wypowiedziach w internecie też można poznać w pewnym stopniu kulturę, sposób wychowania drugiej osoby i wiele innych rzeczy, ale o tym chyba nikogo przekonywać nie muszę
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 19:09   #555
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
to tak jakbyś zaczynała wpisywać osobę (zaczynasz od imienia i wtedy fb daje Ci propozycje kto to mógłby być, tak samo z grupami, zaczynasz je wpisywać
a nie da się całej grupy tak dodac że dla nich będzie coś niewidoczne? Czy za każdym razem jak coś dodaję to trzeba ustawiac pojedyńcze osoby kto może to zobaczyc a kto nie?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 20:30   #556
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
a nie da się całej grupy tak dodac że dla nich będzie coś niewidoczne? Czy za każdym razem jak coś dodaję to trzeba ustawiac pojedyńcze osoby kto może to zobaczyc a kto nie?

wydaje mi sie, że ciągle mówimy o tym samym, ale się nie możemy zrozumieć ale to nic
na przykład chcesz aby posty z Twojej tablicy nie były widoczne dla ludzi z listy szkoła to robisz tak:

ustawienia prywatności --> dostosuj --> moje posty --> klikasz na strzałkę --> ustawienia niestandardowe --> i w miejscu WIDOCZNE DLA wybierasz określone osoby a w --> "NIECH BĘDZIE NIE WIDOCZNE DLA" zaczynasz wpisywać szkoła, powinno sie po pierwszych literkach samo podświetlić, zaznaczasz, zapisujesz i już
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:01   #557
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, że ciągle mówimy o tym samym, ale się nie możemy zrozumieć ale to nic
na przykład chcesz aby posty z Twojej tablicy nie były widoczne dla ludzi z listy szkoła to robisz tak:

ustawienia prywatności --> dostosuj --> moje posty --> klikasz na strzałkę --> ustawienia niestandardowe --> i w miejscu WIDOCZNE DLA wybierasz określone osoby a w --> "NIECH BĘDZIE NIE WIDOCZNE DLA" zaczynasz wpisywać szkoła, powinno sie po pierwszych literkach samo podświetlić, zaznaczasz, zapisujesz i już
teraz już rozumiem dzięki za wytłumaczenie
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 22:05   #558
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
teraz już rozumiem dzięki za wytłumaczenie
no git
jak coś, chętnie pomogę
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-19, 20:04   #559
Farahh
Rozeznanie
 
Avatar Farahh
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 562
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

A co przeważnie wpisujecie w status?
__________________

Farahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-20, 01:57   #560
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Farahh Pokaż wiadomość
A co przeważnie wpisujecie w status?
pytanie gimnazjalistki, sorry.
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 02:24   #561
malenca
Raczkowanie
 
Avatar malenca
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 211
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Rozwalilo mnie to pytanie
__________________
Prosze mi wybaczyc brak polskich znakow
malenca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 09:29   #562
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez malenca Pokaż wiadomość
Rozwalilo mnie to pytanie
mnie też
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 10:07   #563
izuljanka
Zadomowienie
 
Avatar izuljanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 376
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

o co chodzi:confused :

-jest mnóstwo stron gdzie można zaznaczać że się coś lubi np. lu.bie.to itp, na jednej z ang http://quotes.likeforfun.info/ jest jeden, który chciałam "polubić"(przy okazji jeden znajomy też to konkretne zdanie lubi),wszystko ładnie pięknie, na tej stronce pisze że ja i inni to lubimy, na mojej tablicy pojawił się wpis że to lubię a w info nigdzie tego nie ma,znajomemu wyświetla się w info - zajęcia, a u mnie nie ma tego nawet w "pokaż inne strony"
gdy klikam na ten cytat to odsyła do tej ang stronki

-albo jeden cytat u znajomego wyświetla się w "pokaż inne strony" a u mnie w "sporcie"
izuljanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:30   #564
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Kiedy pojawia się białe kółeczko na czacie ? Wtedy kiedy mamy włączoną stronę facebooka, ale odeszliśmy na jakiś czas od kompa i nie robimy na nim nic? Czy też kiedy siedzimy na innej stronie, otworzonej w innej karcie i nie zaglądamy na facebooka, mimo, że strona jest otwarta?
Zamknięcie strony jest równoznaczne z przejściem w tryb offline?
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:33   #565
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Kiedy pojawia się białe kółeczko na czacie ? Wtedy kiedy mamy włączoną stronę facebooka, ale odeszliśmy na jakiś czas od kompa i nie robimy na nim nic? Czy też kiedy siedzimy na innej stronie, otworzonej w innej karcie i nie zaglądamy na facebooka, mimo, że strona jest otwarta?
Zamknięcie strony jest równoznaczne z przejściem w tryb offline?
nie mam pewność, jak coś proszę poprawić!!
hmm, działa to podobnie do czatu na gmailu. zielone dostępna, księżyc zielony zaraz wracam, szare offline, białe - jestem ale mnie nie ma - to tak jak napisałaś
zamknięcie = tryb offine
osobiście, jako osoba siedząca w kompach trochę głębiej (wow jak zabrzmiało ) polecam zawsze, Zawsze, ZAWSZE wylogowywanie się

ostatnio coś się zrobiło modne włamywanie się na cudze konta

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------

Cytat:
Napisane przez izuljanka Pokaż wiadomość
o co chodzi:confused :

-jest mnóstwo stron gdzie można zaznaczać że się coś lubi np. lu.bie.to itp, ....
niestety nie korzystam z tego typu linków, przykro mi, nie potrafię pomóc
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:55   #566
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
nie mam pewność, jak coś proszę poprawić!!
hmm, działa to podobnie do czatu na gmailu. zielone dostępna, księżyc zielony zaraz wracam, szare offline, białe - jestem ale mnie nie ma - to tak jak napisałaś
zamknięcie = tryb offine
osobiście, jako osoba siedząca w kompach trochę głębiej (wow jak zabrzmiało ) polecam zawsze, Zawsze, ZAWSZE wylogowywanie się

ostatnio coś się zrobiło modne włamywanie się na cudze konta

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------



niestety nie korzystam z tego typu linków, przykro mi, nie potrafię pomóc
Na swoim kompie też zawsze wylogowywac się?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 19:03   #567
Ayati
Rozeznanie
 
Avatar Ayati
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 584
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
nie mam pewność, jak coś proszę poprawić!!
hmm, działa to podobnie do czatu na gmailu. zielone dostępna, księżyc zielony zaraz wracam, szare offline, białe - jestem ale mnie nie ma - to tak jak napisałaś
zamknięcie = tryb offine
osobiście, jako osoba siedząca w kompach trochę głębiej (wow jak zabrzmiało ) polecam zawsze, Zawsze, ZAWSZE wylogowywanie się

ostatnio coś się zrobiło modne włamywanie się na cudze konta

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:32 ----------


niestety nie korzystam z tego typu linków, przykro mi, nie potrafię pomóc
Ale chodzi mi o to konkretnie, czy jak siedzę na innych stronach i jako tako działam na komputerze nie patrząc na włączoną stronę facebooka, to czy na czacie mam cały czas zielone kółeczko, czy tak jakbym była nieaktywna
Ayati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 22:53   #568
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez Anulek Pokaż wiadomość
Na swoim kompie też zawsze wylogowywac się?
zawsze, Zawsze, ZAWSZE

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Ayati Pokaż wiadomość
Ale chodzi mi o to konkretnie, czy jak siedzę na innych stronach i jako tako działam na komputerze nie patrząc na włączoną stronę facebooka, to czy na czacie mam cały czas zielone kółeczko, czy tak jakbym była nieaktywna
ok, rozumiem, przez pewien czas jest zielone, pomimo iż nie jesteś na stronie fb, po jakimś czasie (czas liczony w minutach 5?, 10? nie wiem dokładnie) ten status się zmienia
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 00:12   #569
201606201122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 972
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

Cytat:
Napisane przez juli_jka Pokaż wiadomość
zawsze, Zawsze, ZAWSZE [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------
jeżeli nikt oprócz mnie nie korzysta z mojego komputera to czy jest to konieczne?
201606201122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-25, 07:08   #570
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: FACEBOOK serwis społecznościowy

dziewczyny mam takie pytanie, czy jesli usunę kogos ze znajomych to on to zobaczy? męczy mnie zbytnia aktywnosc niektórych na facebooku, wiem ze mogę zablokowac zeby nie wyswietlały mi się czyjes aktywnosci ale w sumie pomyslałam ze równie dobrze moge te osoby usunac, chyba troche zbyt pochopnie przyjęłam zaproszenia od niektórych , na liczbie znajomych mi nie zalezy
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-06 19:47:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.