Turcja - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-27, 13:34   #3451
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

katanka11
W czerwcu to już jest upał, więc może tylko jakiś sweterek ale noce są już wręcz upalne. to samo koniec września początek października.

Godna polecenia z długąąąąąa piaszczysta plażą jest Patara.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg patara_antalya.jpg (65,1 KB, 22 załadowań)
__________________
http://dromaderka.blogspot.com/
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-27, 20:12   #3452
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Turcja

Kabira, a jak jest z pogodą na początku maja? co prawda wszelkie portale podają 25 stopni ale jak wieczory i przede wszystkim - woda. lecimy po raz pierwszy, wybraliśmy Turcję, wiem, że będziemy z wyboru bardzo zadowoleni natomiast nie wiemy do końca czego się spodziewać bo jest to niewyobrażalne chyba nie warto brać sweterków? czy czegokolwiek na dłuższy rękaw? Dziękuję za odpowiedź.
Czy był ktoś może w hotelu Grand Kaptan? Proszę o wrażenia.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 06:35   #3453
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Na początku zdecydowanie BRAĆ coś z długim rękawem Wieczory i nocki mogą być chłodnawe...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:32   #3454
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Aśka ja byłam w zeszłym roku w Turcji od 19 maja do początku czerwca i cały czas były skwary (28-30) i upały..nocki też bardzo cieple.. ale raz była burza w ciagu dnia...padało 5 minut i wyszlo sloneczko.


Kabira hej nie organizujecie jakiegoś wyjazdu do Turcji ?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 07:39   #3455
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

moniczorek - po 15.05 to racja
Ale na początku maja może być chłodno
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 08:17   #3456
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Ja sobie w ogole nie wyobrazam żeby jechac tam w lipcu albo sierpniu...to musi byc masakra i udreka ja uwielbiam sloneczko i upały wylegiwanie sie na plazy czy basenie, ale mialam ich czasem serdecznie dosc. Zwiedzac przy takim skwarze tez sie nie da...jak byłam w Hierapolis to była taka patelnia, że człowiek nie miał siły chodzić...a co dopiero przy 40 stop.
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 08:36   #3457
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Ja byłam w sierpniu a teraz jade w na przełomie lipca/sierpnia (24.07-07.08)
Pierwszy dzień to było lekko upalnie ale na drugi dzień poszliśmy do łaźni i już nie było czuć upału tylko przyjemne ciepełko. Dlatego każdemu polecam łaźnię w pierwszym/drugim dniu
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 08:37   #3458
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Aska ja byłam 13 maja i też skwar ale sweterek nie zaszkodzi


katenka wiesz co wydaje mi się ze w hotelu powinien być net w moim był a jak z kawiarenkami nie wiem bo nie interesowałam się zresztą ja w centrum alanyi byłam tylko przelotem ze tak powiem
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 08:39   #3459
kasiamniam
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiamniam
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: De
Wiadomości: 2 527
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
moniczorek - po 15.05 to racja
Ale na początku maja może być chłodno
moze byc ale nie musi
my bylismy 21 pazdziernika gdzie wszyscy mowili ze juz raczej ciepelka nie zaznam w Turcji tzn napewno nie takiego jak wczesniej a tu mile nas pogoda zaskoczyla bo bylo po 32 stopnie az sama bylam zdziwiona ze o tej porze roku moze byc tak goraco!!
kasiamniam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 08:45   #3460
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Dagunia...to ja Cie szczerze podziwiam w tym roku tez planuje wakacje w podobnym terminie jak w zeszłym roku a potem drugie w takim jak kasiamniam czyli pazdziernik...wtedy planuje zwiedzić Istanbul, bo w tamtym roku miałam już bilety zarezerwowane na wylot i niestety musiałam odwołać ...a Istanbul to moje marzenie może jest tu jakas chetna na wspolna podroz ? Bo jakoś wśród moich znajomych nikt nie jest zainteresowany
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 09:03   #3461
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kasiamniam Pokaż wiadomość
moze byc ale nie musi
my bylismy 21 pazdziernika gdzie wszyscy mowili ze juz raczej ciepelka nie zaznam w Turcji tzn napewno nie takiego jak wczesniej a tu mile nas pogoda zaskoczyla bo bylo po 32 stopnie az sama bylam zdziwiona ze o tej porze roku moze byc tak goraco!!
Jasne, że tak Ja życzę samych upalnych dni Tylko mówię że może być chłodno i warto coś wziąć Dużo miejsca nie zajmuje, a lepiej być przygotowanym na wszelkie możliwości
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dagunia...to ja Cie szczerze podziwiam w tym roku tez planuje wakacje w podobnym terminie jak w zeszłym roku a potem drugie w takim jak kasiamniam czyli pazdziernik...wtedy planuje zwiedzić Istanbul, bo w tamtym roku miałam już bilety zarezerwowane na wylot i niestety musiałam odwołać ...a Istanbul to moje marzenie może jest tu jakas chetna na wspolna podroz ? Bo jakoś wśród moich znajomych nikt nie jest zainteresowany
Wiesz, jak bym chciała zwiedzać i tylko zwiedzać to pewnie bym się wybrała we wrześniu czy maju ale dla nas odpoczynek to chodzenie brzegiem morza, wycieczki, ale typu safarii na green canion, rejsy, bardziej natura i przyroda niż zabytki
A byłaś może w okolicach Bodrum ? Możesz coś polecić co warto zobaczyć ?
Myślałam o rejsie na Kos albo Rodos ale czy warto ? Zwiedzanie wyspy na własną ręke...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 09:12   #3462
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Wiesz, jak bym chciała zwiedzać i tylko zwiedzać to pewnie bym się wybrała we wrześniu czy maju ale dla nas odpoczynek to chodzenie brzegiem morza, wycieczki, ale typu safarii na green canion, rejsy, bardziej natura i przyroda niż zabytki
A byłaś może w okolicach Bodrum ? Możesz coś polecić co warto zobaczyć ?
Myślałam o rejsie na Kos albo Rodos ale czy warto ? Zwiedzanie wyspy na własną ręke...
Dla mnie wypoczynek to dokladnie to samo przed 2 tygodnie byłysmy na 3 wycieczkach w tym rafting i zdecydowanie go polecam cudnowna zabawa a pozostała czesc to lezakowanie na plazy z drinkiem, spacery itd...specjalnie jakiś głazów oglądac nie lubie...ale o Istanbule mysle ciagle

Dlatego w czerwcu jade głównie na lezakowanie (wiadomo nie samo zwiedzanie...jakies wyprawy stateczkiem czy zwiedzanie okolic tez zaliczymy, bo nie da sie lezec plackiem 2 tyg)...przy 30 stopniach tez sie ma dość a w potem w pazdzierniku planuje zwiedzanie

Ja byłam na riwierze tureckiej. A w tym roku na lezakowanie chce własnie albo Grecje albo Egipt. Myśle, ze na Rodos czy Kos jak najbardziej warto !
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 09:17   #3463
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Dla mnie wypoczynek to dokladnie to samo przed 2 tygodnie byłysmy na 3 wycieczkach w tym rafting i zdecydowanie go polecam cudnowna zabawa a pozostała czesc to lezakowanie na plazy z drinkiem, spacery itd...specjalnie jakiś głazów oglądac nie lubie...ale o Istanbule mysle ciagle

Dlatego w czerwcu jade głównie na lezakowanie (wiadomo nie samo zwiedzanie...jakies wyprawy stateczkiem czy zwiedzanie okolic tez zaliczymy, bo nie da sie lezec plackiem 2 tyg)...przy 30 stopniach tez sie ma dość a w potem w pazdzierniku planuje zwiedzanie

Ja byłam na riwierze tureckiej. A w tym roku na lezakowanie chce własnie albo Grecje albo Egipt. Myśle, ze na Rodos czy Kos jak najbardziej warto !
Rafting yyy byłam Dla mnie horror, ale ja pływac nie umiem i bałam się że wpadne do wody Tżtowi podobało się

Oj do Egiptu to ja chyba nie pojadę nigdy
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-28, 09:21   #3464
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Ja uwielbiam robic takie extremalne rzeczy wiec mi sie podobalo

Mnie też nie ciągnie specjalnie do Egiptu...ale obiecałam przyjaciółce. Ona ze mną dwa razy do Turcji już pojechała, a miała srednią ochotę drugi raz do tego samego kraju...a ja jej ten Egipt obiecałam i trzeba słowa dotrzymać. Ale zawsze to coś nowego...jedyne co mnie tam ciągnie to rafy i nurkowanie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:19   #3465
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Myślałam o rejsie na Kos albo Rodos ale czy warto ? Zwiedzanie wyspy na własną ręke...
Rodos polecam zwiedzić jak najbardziej. Miasto spokojnie zwiedzi się samemu, wszystko jest oznaczone i te stare miasto jest w jednym miejscu, więc dzień spokojnie wystarcza na zwiedzanie i nie tylko. Będąc tam właśnie jeden dzień zdążyliśmy z TŻ zobaczyć wszystko co ważne i powylegiwać się na plaży. Coś mi świta, że na miejscu można też zwiedzać z przewodnikiem, ale wg mnie nie warto. Najprostsza mapka, którą można dostać w hotelu czy na katamaranie w rękę i wystarcza
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:22   #3466
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

dotaa dziękuje bardzo za informację
Na pewno pojedziemy na taką wycieczkę tylko będzie do wyboru Rodos albo Kos
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:28   #3467
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dagunia ja bym chyba Rodos wybrała na Kosie nie ma bardzo co zwiedzać
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:41   #3468
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Też o tym myslałam, ale czytałam gdzieś na forum że z Bodrum tylko na KOS się opłaca, bo krócej się płynie, a na Rodos tylko z Marmaris można. Nie wiem czy to prawda... Napisałam meila do biura z Bodrum i zobacze co mi odpiszą.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 12:50   #3469
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

jest tak jak piszesz sama pracuje w bp
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 12:56   #3470
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
jest tak jak piszesz sama pracuje w bp
Miczka84 może mi pomożesz skoro pracujesz w biurze podróży Skąd jest najbliżej by zobaczyć Kapadocję ?

Dagunia z Marmaris płynie się godzinę na Rodos.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:04   #3471
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dota mu wogóle nie mamy Kapadocji z fakultetów. jak byłam w Turcji z innego biura niż to w ktorym teraz pracuje to rezydent mówił że jest wycieczka do Kapadocji. To indywidualne z każdego biura ogólnie jest b daleko wycieczka jest na 2 dni najlepiej chyba z alanyi lub antalii. Z Turcji egejskiej chyba nie ma wogole możliwości bo b daleko
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:08   #3472
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

dotaa ale ja będę w Bodrum

Skopiowane z innego forum: "Jeżeli będziesz w Bodrum to zdecydowanie Kos.. A jeśli w okolicach Dalyan to Rodos.. Niedawno wróciłam z Bodrum i miałam ten sam dylemat. Na wyspe plyniesz bez przewodnika i masz tylko kilka godzin
(4 godziny) do zagospodarowania we własnym zakresie wiec wiele nie
zobaczysz. Dlatego lepiej wybrac bliższa wyspę. Jedziesz tam po
sniadaniu, rejs trwa niecała godzine.. wracasz na kolacje..
Natomiast na Rodos trzeba wyjechac bardzo wczesnie z Bodrum.. ok 6
rano więc przed sniadaniem. Plyniesz wodolotem dłużej bo ponad 2
godziny.. pozniej wracasz a czasu do zagospodarowania na wyspie tez
masz jakies 4-5 godzin wiec za wiele nie zobaczysz... no i jestes
bez przewodnika wiec i tak nie wiesz gdzie isc, co zwiedzac itd )
No ale wybór nalezy do ciebie ) "

Wychodzi na to, że na Kos z Bodrum płynę godzinę a na Rodos nie dość że o 6 wyjazd to płynę 2 godz...

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Miczka masz rację. Z Egejskiej do Kapadocji nie ma, a z Alanii są 2 dniowe, bo to daleko.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Miczka zdradzisz jakie biuro ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 13:30   #3473
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Dota mu wogóle nie mamy Kapadocji z fakultetów. jak byłam w Turcji z innego biura niż to w ktorym teraz pracuje to rezydent mówił że jest wycieczka do Kapadocji. To indywidualne z każdego biura ogólnie jest b daleko wycieczka jest na 2 dni najlepiej chyba z alanyi lub antalii. Z Turcji egejskiej chyba nie ma wogole możliwości bo b daleko
Wiem, że z Turcji Egejskiej to po pierwsze daleko i takich wycieczek nie ma, chodziło mi o wycieczki fakultatywne, a to tak jak piszesz chyba najbliżej z Alanyi albo Antalii. Widziałam tez kiedyś jakąś wycieczkę objazdową, która zahaczała o Kapadocję ale teraz nic nie mogę takiego znaleźć. W każdym bądź razie dziękuję

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
dotaa ale ja będę w Bodrum

Wychodzi na to, że na Kos z Bodrum płynę godzinę a na Rodos nie dość że o 6 wyjazd to płynę 2 godz...
Tak tak, ja wyczytałam że do Bodrum jedziesz, tylko tak orientacyjnie podałam ile się płynie Na to wygląda że pozostaje Ci Kos.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 14:53   #3474
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dota
http://www.rainbowtours.pl/turcja-sm...trt#2011-04-27 świetna wycieczka!!!!!! mega rewalcyjna wypasik klienci zachwalają:eh em: i można tydzien wypoczynku dokupić

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Dagusia już zdradziłam udanych wakacji
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 16:09   #3475
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

miczka byłam z Rainbow w Tunezji Zero zastrzeżeń
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 16:13   #3476
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dagunia w którym hotelu?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 16:56   #3477
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Wiesz co to było chyba w 2008 roku. Le Prince w Nabeul jak dobrze pamiętam
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-03, 18:13   #3478
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Dota
http://www.rainbowtours.pl/turcja-sm...trt#2011-04-27 świetna wycieczka!!!!!! mega rewalcyjna wypasik klienci zachwalają:eh em: i można tydzien wypoczynku dokupić
Dziękuję Ciekawa oferta, zastanowimy się nad nią.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 08:37   #3479
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dagusia nie ma go już w ofercie troszke czasu mineło a hotele sie zmieniąja a masz już cos wykupione

Dota dla ciebie jeszcze drugi link na ten program sa wieksze promocje bo na smak orientu sam na wyczerpaniu
http://www.rainbowtours.pl/turcja-su...tir#2011-05-31
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-04, 10:19   #3480
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

miczka wiem, wiem. To było dawno Teraz już do 3 * bym nie pojechała

Mam wykupione w Crystalu 24.07-07.08. Jednak Turcja to jest to
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.