Mój pierwszy raz - wątek zbiorczy! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-18, 12:45   #151
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

Cytat:
Napisane przez malpica
przezylam gdy mialam 16 lat, a bylo to ponad miesiac temu, i z tym partnerem sem caly czas,
z cyklu: Coż za wynik? wciąż jesteście razem?? nie może być...
albo z cyklu: Gdy dzieci mają dzieci...
albo po prostu posłuchać sobie ślicznej pioseneczki Nasa "I can" mówi wszystko np tych parę wersów:

Be, b-boys and girls, listen again
This is for grown looking girls whos only ten
The ones who watch videos and do what they see
As cute as can be, up in the club with fake id
Careful, fore you meet a man with hiv
You can host the tv like oprah winfrey
Whatever you decide, be careful, some men be
Rapists, so act your age, dont pretend to be
Older than you are, give yourself time to grow

You thinking he can give you wealth, but so
Young boys, you can use a lot of help, you know
You thinkin lifes all about smokin weed and ice
You dont wanna be my age and cant read and right
Begging different women for a place to sleep at night
Smart boys turn to men and do whatever they wish
If you believe you can achieve, then say it like this
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 13:36   #152
malpica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Cool Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

ehh napisaam tak, poniewaz znam przpadki, gdzie ludzie po tym gdy to zorbili rozstali sie w ciagu paru dni...ja z moim facetem jestem juz dluzszy czas i zapewnoiam cie ze te posuniecie bylo przemyslane...pozdrawia m
malpica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-18, 19:03   #153
emilia_172
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7
Dot.: Mój pierwszy raz

Mój pierwszy raz wspominam wspaniale miałam 17 lat i nadal jestesmy razem juz prawie 3 latka
emilia_172 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 12:38   #154
Szaolincia
Przyczajenie
 
Avatar Szaolincia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chatka Puchatka
Wiadomości: 27
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

Cytat:
Napisane przez malpica
ehh ja ci odpowiem moja droga szaolinciu, ja swoj pierwszy raz przezylam gdy mialam 16 lat, a bylo to ponad miesiac temu, i z tym partnerem sem caly czas, to nie byl jego pierwszy raz, ale moj tak, no w koncu jest starszy ode mnie o 4 latka;p bałam sie tego, nie powiem troszke bolalo, ale to bylo pierwsze odczucie...potem bylo cudownie a ty masz kogos??pozdrawiam
Tak mam kogoś..Jestesmy ze sobą już przeszło rok, ale jak pisałam wcześniej nie spieszy się nam..Najważniejsza jest przecież miłość a nie sex...
__________________
Kocham Cię bardzo Ty mój dziubasku

To nie moja wina, ze kocham Cie tak jakby mial sie jutro skończyć świat!!
Szaolincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 15:13   #155
malpica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Cool Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

i masz racje w tym co napislaas, liczy sie milosc a nie tylko sexpozdrawiam
malpica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 16:12   #156
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

ja przezylam swoj 1 raz jak mialam 17 lat.Zrobilam to z chlopakiem ktorego kochalam i kocham nadal lecz nie jestesmy juz razem.Mimo to nie zaluje.Powaznie do tego podchodzilismy,bylismy dobrze zabezpieczeni wiec byl pelen komfort
blueania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-20, 18:09   #157
malpica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 43
Cool Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

blueania i fajnie ze nie zalujesz, bo to bylo przemyslane, kochaliscie sie!!
przykro mi ze nie jestes aktualnie z tym facetem, tymbardziej dlatego ze nadal go kochasz...a moze warto z nim porozmawiac o tym, moze on nowniez nadal cos do ciebie czuje??moze warto sprobowac??trzymam za ciebie kciukipozdrawiam
malpica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-20, 23:21   #158
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez emilia_172
Mój pierwszy raz wspominam wspaniale miałam 17 lat i nadal jestesmy razem juz prawie 3 latka
brawo pogratulowac tylko
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-22, 10:28   #159
Kari26
Raczkowanie
 
Avatar Kari26
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 41
Dot.: Mój pierwszy raz

Zdarzyl sie w wieku 16 lat i jestem zdania ze z ciewkawosci sie tego robic nie powinno-a tak bylo w moim przypadku.
Chlopak bardzo mi sie podobal i szalalam za nim rownie mocno, ale wiem dzis ze raczej bym tego nie powtorzyla, zostawilo to na mnie duzy slad i mysle ze to dlatego przez kolejnych 4-5 lat szukalam w seksie tego czego wtedy nie znalazlam - a jednak przyjemnosc z tego potrafie czerpac dopiero z moim TZ (innym niz te 10 lat temu). Wtedy to sie po porostu stalo, pamietam sama penetracje i mysli kiedy to sie juz skonczy? Zastanawialam sie jak to w ogole moze sprawiac jakas przyjemnosc? A na koncu (nawet nie moim lub bylego) zepchnelam go z siebie i powiedzialam ze starczy tego dobrego .
Wczesniejsze przygody-a bylo ich kilka, traktuje raczej bez zbednych emocji, teraz moja fantazja jest naprawde rozbuchana...a moje potrzeby coraz wieksze .
__________________
Kari26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 00:06   #160
Szaolincia
Przyczajenie
 
Avatar Szaolincia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Chatka Puchatka
Wiadomości: 27
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

Zgadzam sie z malpica... Powinnas z nim porozmawiac, skoro nadal go kochasz to nie trac takiej szansy...
__________________
Kocham Cię bardzo Ty mój dziubasku

To nie moja wina, ze kocham Cie tak jakby mial sie jutro skończyć świat!!
Szaolincia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-23, 15:00   #161
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

Cytat:
Napisane przez malpica
ehh ja ci odpowiem moja droga szaolinciu, ja swoj pierwszy raz przezylam gdy mialam 16 lat, a bylo to ponad miesiac temu, i z tym partnerem sem caly czas, to nie byl jego pierwszy raz, ale moj tak, no w koncu jest starszy ode mnie o 4 latka;p bałam sie tego, nie powiem troszke bolalo, ale to bylo pierwsze odczucie...potem bylo cudownie a ty masz kogos??pozdrawiam
Wątki o tej tematyce już są na Forum Seks-wyszukiwarka.

Wątek łączę z innym+przesuwam na forum Seks.

__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-23, 22:53   #162
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

Cytat:
Napisane przez side85
z cyklu: Coż za wynik? wciąż jesteście razem?? nie może być...
albo z cyklu: Gdy dzieci mają dzieci...
albo po prostu posłuchać sobie ślicznej pioseneczki Nasa "I can" mówi wszystko np tych parę wersów:

Be, b-boys and girls, listen again
This is for grown looking girls whos only ten
The ones who watch videos and do what they see
As cute as can be, up in the club with fake id
Careful, fore you meet a man with hiv
You can host the tv like oprah winfrey
Whatever you decide, be careful, some men be
Rapists, so act your age, dont pretend to be
Older than you are, give yourself time to grow

You thinking he can give you wealth, but so
Young boys, you can use a lot of help, you know
You thinkin lifes all about smokin weed and ice
You dont wanna be my age and cant read and right
Begging different women for a place to sleep at night
Smart boys turn to men and do whatever they wish
If you believe you can achieve, then say it like this
Mimo iz nie do mnie keirowane te slowato chcialabym poznac ich znaczenie, bo u mnie z angielskim na bakier...:/
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 19:08   #163
nieTUZINKOWA
Przyczajenie
 
Avatar nieTUZINKOWA
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 28
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

Wszyscstkie piszecie ze w bardzo mlodym wieku stracilyscie dziewictwo..

A co ja mam powiedziec ja mam juz 19 lat ...stara jestem i nadal jestem dziewica moze to dziwne w dzisiejszych czasach..bo zadko sie juz spotyka taka dziewczyne

Nie wiem po prostu sie jeszcze nigdy nie zakochalam mimo iz mialam paru facetow...z moim ostatnim (z ktorym juz nie jestem) spotykalam sie ok.miesiac
az pewnego wieczoru doszlo miedzy nami do intymnych sutuacji i gdyby nie jego mama co wchodzila do mieszkania moze doszloby(chociaz watpie ze bym sie skusila po tak krotkiej znajomosci..) do czegos.. niestety po tym spotkaniu przemyslalam to sobie i stwierdzilam ze kompletnie nic do tego facet ta NIE CZUJe i juz sie nie spotkalismy wiecej co gorsze potem sie dowiedzialam ze przez jego lozko przewinelo sie stado partnerek seksualnych przygod :/ zrzedla mi mina potym co sie dowiedzialam i ze moglam byc nastepna...

I jak tutaj zaufac facetom ?
Ja chyba sie nigdy nie zakocham albo ja mam dziwne podejscie do facetow ale u mnie seks jest tylko dopelnieniem milosci ... i chcialabym przed tym pierwszym razem doswiadczyc prawdziwej milosci i wiedziec ze kogos bardzo kocham na tyle zeby mu sie oddac calkowicie... nie mowie tutaj o trzymaniu cnoty do slubu

Pozdrawiam Nietuzinkowa.
__________________
Everything I do ... I do for...(?)

Ludzie mają marzenia...wiare...
dlaczego ja nic nie mam ? ...

nieTUZINKOWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 19:33   #164
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

Cytat:
Napisane przez nieTUZINKOWA Pokaż wiadomość
Wszyscstkie piszecie ze w bardzo mlodym wieku stracilyscie dziewictwo..

A co ja mam powiedziec ja mam juz 19 lat ...stara jestem i nadal jestem dziewica moze to dziwne w dzisiejszych czasach..bo zadko sie juz spotyka taka dziewczyne

Nie wiem po prostu sie jeszcze nigdy nie zakochalam mimo iz mialam paru facetow...z moim ostatnim (z ktorym juz nie jestem) spotykalam sie ok.miesiac
az pewnego wieczoru doszlo miedzy nami do intymnych sutuacji i gdyby nie jego mama co wchodzila do mieszkania moze doszloby(chociaz watpie ze bym sie skusila po tak krotkiej znajomosci..) do czegos.. niestety po tym spotkaniu przemyslalam to sobie i stwierdzilam ze kompletnie nic do tego facet ta NIE CZUJe i juz sie nie spotkalismy wiecej co gorsze potem sie dowiedzialam ze przez jego lozko przewinelo sie stado partnerek seksualnych przygod :/ zrzedla mi mina potym co sie dowiedzialam i ze moglam byc nastepna...

I jak tutaj zaufac facetom ?
Ja chyba sie nigdy nie zakocham albo ja mam dziwne podejscie do facetow ale u mnie seks jest tylko dopelnieniem milosci ... i chcialabym przed tym pierwszym razem doswiadczyc prawdziwej milosci i wiedziec ze kogos bardzo kocham na tyle zeby mu sie oddac calkowicie... nie mowie tutaj o trzymaniu cnoty do slubu

Pozdrawiam Nietuzinkowa.
nie TUZINKOWA, nie przesadzasz?
Piszesz, ze mialas wczesniej chlopakow. To masz fajnie. Ja swojego pierwszego chlopaka mialam dopiero w wieku 20 lat (jestem z nim do dzis). Piszesz, ze masz 19 lat i matrwisz sie, ze jestes jeszcze dziewica. Ja swoj pierwszy raz przezylam dopiero w wieku 21 lat i powiem ci szczerze, ze jeszcze troszke moglam poczekac.
Ja na twoim miejscu cieszylabym sie, ze jestes wierma samej sobie, ze siebie szanujesz.
Ja wygralam, bo rowniez siebie szanowalam. A wiedz, ze bylo mi ciezko. Mimo, ze bylam dziewica wyzywano mnie od k****. Dlaczego? Bo faceci chcieli mnie posiasc a mogli jedynie pomarzyc. Mysleli, ze moze w ten sposob jakos sobie z tym poradza. Bylo nawet tak, ze byla dokonana na mnie proba gwaltu, lecz i tym razem nie uleglam.
Widze, ze jestes madra dziewczyna. Ciesz sie z tego Wiedz, ze zycie za cierpliwosc portafi chojnie wynagrodzic
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-13, 20:13   #165
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Dziewczynki..a jak to było z waszym pierwszym razem..?!

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Ja wygralam, bo rowniez siebie szanowalam. A wiedz, ze bylo mi ciezko. Mimo, ze bylam dziewica wyzywano mnie od k****. Dlaczego? Bo faceci chcieli mnie posiasc a mogli jedynie pomarzyc. Mysleli, ze moze w ten sposob jakos sobie z tym poradza. Bylo nawet tak, ze byla dokonana na mnie proba gwaltu, lecz i tym razem nie uleglam.
Skąd ja to znam... te zwyzywanie. CO do proby gwałtu... znam przypadki...ofiary...sytu acja tak straszna,że nie do pomyślenia...:/
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 19:49   #166
anapi
Raczkowanie
 
Avatar anapi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 245
GG do anapi
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
14.01.2006 takze bardzo niedawno
a jak sobie o tym teraz myślę, to mi się śmiać chce ;D
(...)

Taś Taś w moja osiemnastke)

JA swój pierwszy raz przezyłam z obecnym TŻ było to jakies poł roku temu, byłam z nim wtedy już roczek Jakos tak wrócilismy sobie ze spotkania z moja przyjaciołka i sie stało Wczesniej byly inne rzeczy... Nic mnie nie bolało zero krwi. Czekaliśmy na ten dzien juz troche bo od 3 tygodni brałam tabletki, wiec nigdy nie kochałam sie z prezerwatywą... ciekawe jak to jest
anapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-14, 20:10   #167
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez anapi Pokaż wiadomość
Taś Taś w moja osiemnastke)

JA swój pierwszy raz przezyłam z obecnym TŻ było to jakies poł roku temu, byłam z nim wtedy już roczek Jakos tak wrócilismy sobie ze spotkania z moja przyjaciołka i sie stało Wczesniej byly inne rzeczy... Nic mnie nie bolało zero krwi. Czekaliśmy na ten dzien juz troche bo od 3 tygodni brałam tabletki, wiec nigdy nie kochałam sie z prezerwatywą... ciekawe jak to jest
hihi no widzisz a dziś mija 9 miesięcy od tego wydarzenia
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-15, 20:58   #168
come fly with me
Raczkowanie
 
Avatar come fly with me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 461
Dot.: Mój pierwszy raz

19 lat, zrobiliśmy to po niecałych trzech miesiącach bycia razem. Troszkę bolało, ale bez przesady, żadnej tragedii. Pamiętam tyle, ze z pierwszego razu nie miałam żadnej przyjemności, bo to uczucie bólu (a może raczej dyskomfortu) przyćmiło nieco wszystkie inne doznania. W ogóle to miałam wrażenie że mój TŻ bał się bólu bardziej ode mnie - tzn bał się o mnie i mój ból (dla mnie był to pierwszy raz, dla niego nie) co chwilę pytał się czy nie boli, czy wszystko ok, i widać było że się biedaczek stresuje. Ogółem wspominam miło, przede wszystkim dlatego że nie żałuję, ani czasu w którym to zrobiłam, ani osoby, cieszę się ze to właśnie z NIm jesteśmy razem i wszystko się pomyślnie układa
__________________

come fly with me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-01, 23:09   #169
efa23
Raczkowanie
 
Avatar efa23
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 71
GG do efa23 Send a message via Skype™ to efa23
Dot.: Mój pierwszy raz

a mój??? Hmmm. To było w Walentynki 2003. Po pół roku bycia razem. To był nasz wspólny pierwszy raz. Aczkolwiek mieliśmy kilka intymnych chwil wcześniej. Bolało. Ale to normalen. krwawienie było niewielki. W sumie to "dokończyliśmy" troche póżniej. Ale nie żałuję tego. miałam 14 lat. Wiem, wydaje się być tak mało.... ale szybko dojrzewałam. On zreszta tez.

Pozycja: klasyczna Nadal jesteśmy razem.
__________________
W związku...
PrawoJazdy

Ewa
efa23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 22:08   #170
Paciula
Doglover
 
Avatar Paciula
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 19
GG do Paciula Wyślij wiadomość przez MSN do Paciula Wyślij wiadomość przez Yahoo do Paciula
Ja mój pierwszy raz przeżyłam z chłopakiem z którym jestem nadal zrobiliśmy to po 11 miesiącach bycia razem na Walentynki, u niego w domu, w jego łóżku jak było? hmmm było cudownie bo był kochany i uczuciowy, był to nasz wspólny pierwszy raz ja miałam 16 lat on 18, ból tylko przy "wejściu" i przebiciu i troszczek krwi a potem było wspaniale nie żałuje bo zrobiliśmy to z uczucia pewnie myslicie, że mając 16 lat nie wiem co to znaczy kochać ale ja naprawde go kochałam i kocham do dzisiaj

napisalam sprostowanie bo popelnilam bladi wyszlo ze nadal mam 16 late hehe :P przepraszam za to i mam nadzieje ze nie zasmiecam forum

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-11-21 o 21:56 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
Paciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-04, 22:34   #171
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile

moj pierwszy raz.. srednio fajnie ale potem bylo super.. nie czekalam dlugo bo tylko tydzien. byl ode mnie starszy 10 lat.. tzn jest utrzymujemy kontakt ale nie jestesmy razem.. on ma juz dziecko itp... generalnie to bolalo ale facet fajnie sie zachowal byl czuly itp

aaa.. mialam 18 lat ;P
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-11-21 o 21:54 Powód: Post pod postem. Istnieje opcja EDYCJI/MULTICYTOWANIA proszę z nich korzytać.
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-05, 07:50   #172
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Mój pierwszy raz

Dziewczyny, proponuję używać funkcji "Edytuj"
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-06, 19:48   #173
Pinky Doll
Raczkowanie
 
Avatar Pinky Doll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
GG do Pinky Doll
Dot.: Mój pierwszy raz

mialam 17 lat, on 22. znalismy sie rok, w sumie ciezko powiedziec ile bylismy razem ;] z przerwa kilkumiesieczna, wychodzi, ze jakos pol roku
balam sie, bylam troche pod wplywem alkoholu i on tez... bolalo cholernie ;/ ale bylam tego pewna w 100% czego chce i co robie. niczego nie zaluje. kochalam i kocham nadal, choc ze soba juz nie jestesmy...
Pinky Doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-07, 22:24   #174
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Smile Dot.: Mój pierwszy raz

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, proponuję używać funkcji "Edytuj"
oka nie pomyslalam ;P
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-08, 16:02   #175
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Mój pierwszy raz

To ja późno zaczęłam Bylo to ok pól roku temu, po dwóch miesiącach znajomości. A latek mam 21 Jesteśmy razem i jest bosko
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 18:33   #176
Pinky Doll
Raczkowanie
 
Avatar Pinky Doll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 172
GG do Pinky Doll
Dot.: Mój pierwszy raz

e tam pozno kazda dziewczyna w swoim odpowiednim momencie.wazne, ze bylas tego w 100% pewna!
Pinky Doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 20:17   #177
Champs
Zadomowienie
 
Avatar Champs
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Okolice pięknego miasta Kraków
Wiadomości: 1 754
Dot.: Mój pierwszy raz

Elly to żaden wstyd być dziewicą-naprawdę!!!
Ja swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 22 lat,mój partner miał 23 lata,byliśmy dla siebie pierwszymi partnerami i wcale nie uważaliśmy,że to obciach być dziewicą czy prawiczkiem.Stało się to po dwóch latach znajomości Obecnie nadal jesteśmy razem . Dodam,że na początku sierpnia tego roku odbył się nasz ślub
Champs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 20:21   #178
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: Mój pierwszy raz

no to mnie uspokoilyscie wiele moich kolezanek, rowiesniczek (mam 17 lat) ma pierwszy raz juz za soba..a ja,nie czuje sie jeszcze gotowa myslalam,ze to troche dziwne, jakby nie na miejscu..
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 21:51   #179
czekoladka79
Zadomowienie
 
Avatar czekoladka79
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 388
Dot.: Mój pierwszy raz

Czekaliśmy na to rok (mój pierwszy TŻ miał stulejkę i musiał przejść zabieg), przez ten czas wymyslalismy w jakim to cudownym miejscu to zrobimy, bo to był też jego pierwszy raz. Ale chcica zwyciężyła kiedy tylko przestało go boleć po zabiegu i rany się zagoiły dopadliśmy się pewnej nocy w moim pokoju ... obok spał brat
Pamiętam, że byłam rozczarowana zwyczajnościa tego przeżycia, bo miałam przezyć pokaz fajerwerków, a było zwykłe klap klap mlask mlask i sruuu po wszystkim ... noooo a potem to już jak króliki tak byliśmy wygłodniali po tym roku oczekiwań to były wakacje 1997 .... mmmmmmm .... tuż po wakacjach się rozstaliśmy
czekoladka79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-11-10, 22:24   #180
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Mój pierwszy raz

To sie stało w Sylwestra w 2002 - 2003 roku u mojego TZ w domu Zrobiliśmy to po 2 latach bycia razem, wcale mi się nie wydaję żeby to bylo długo, chodz mój TZ trochę nalegał pól roku wczesniej ale i tak mu nie uległam Nie bolało mnie, ale tez nie odczuwałam jakiejś mega przyjemności Pozycja standardowa jak na pierwszy raz - po misjonarsku Jesteśmy nadal razem czyli juz 6 cudnych latek, jestesmy Zaręczeni i planujemy przyszłość
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.