Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-08, 14:50   #4171
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Ja już fotelik wybrałam. Sprawdziłam testy bezpieczeństwa i wybrałam ten najlepszy. Jeśli kogoś to interesuje to moim faworytem jest "maxi cosi cabrio fix"
ja mam maxi cosi tylko ze model tobi bo to ten "starszy". Super są te foteliki pierwszy fotelik - do 13kg - tak jak mowiłam wybierał mąż tak żeby pasowal nam do podstawy wózka. Bardzo wygodne
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 14:53   #4172
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
u mnie idą z solą pod każdą postacią, do tego może być ocet, kechup, majonez (w Hiszpanii tak jedzą) lub kefirek

a gdzie sprawdzałaś te atesty? bo jestem ciekawa jakie opinie ma Musty
Tutaj masz stronę, gdzie są testy bezpieczeństwa fotelików, właśnie nią się kierowałam
http://fotelik.info/pl/testy/
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 14:53   #4173
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Aż dziwnie trzymać takie rzeczy w rękach
Ja jeszcze nie trzymałam... w ogóle czasem mam wrażenie, że to mnie nie dotyczy. Jakoś nie dociera to wszytsko do mnie A przez kiepskie samopoczucie to jakoś mam wrażenie, że jestem po prostu chora... nie wiem kiedy to do mnie dotrze???
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 14:54   #4174
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez acelinka Pokaż wiadomość
cotynato, boli boli to tak jakby ból krzyża, przyzwyczajaj się. Ja w sobote się nasprzątałam, natyrałam to ledwo chodziłam wieczorem, dopiero kąpiel mi pomogła. Ale z racji że mam kłpoty z kręgosłupem to jestem przyzwyczajona już troche.

Kurcze mam nadzieje ze moje biodra i kolana wytrzymają przybywające kg, bo jak nie to ciężko siebie widze
No właśnie ja mam krzywy kręgosłup i w sumie on mało co daje o sobie znać, ale te lędźwia to normalnie tragedia. Co bym nie robiła to boli, najgorzej to z łóżka wstać , jak babulinka, czasami muszę się sturlać
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 14:55   #4175
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
ja mam maxi cosi tylko ze model tobi bo to ten "starszy". Super są te foteliki pierwszy fotelik - do 13kg - tak jak mowiłam wybierał mąż tak żeby pasowal nam do podstawy wózka. Bardzo wygodne

Ja wybrałam fotelik, a potem patrzyłam do jakich wózków będzie pasował. Wózek wybrałam firmy tako, nawet pisałam do firmy czy mogliby mi podać modele do których pasują foteliki maxi cosi. Później w sklepie po przymierzam, który mi najbardziej odpowiada i coś wybiorę
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 14:58   #4176
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Jezuuu weź mi nic nie mów wredna kobieto bo ja wczoraj zjadłam cały słoik i wydaje mi się że to po nim mój żołądek nie był w stanie przyjąć później zwykłego ciepłego posiłku. I teraz chodzę koło nich, mam parcie roku, ale zero odwagi by sięgnąć i dzisiaj po nie

Masakra.Ty to masz te potrawy takie dziwne, że aż mną wzdrygło
Jeszcze rozumiem z tym kefirem- chociaż i tak lepiej widzę w tej opcji zapiekane ziemniaczki, przyrumienione z przyprawami

Właśnie wstałam. Spałam 3h i mi mało. Chodzenie na zajęcia to teraz taka katorga, że szok jak ja wytrwam do końca roku to cud będzie. Dzisiaj już uciekłam z 2zajęć, ale bym bankowo usnęła bo to historia sztuki i filozofia

Byłam u ginki na nfz ( tak mi się nie chcialo, ale nie chciałam już odwoływać) i oczywiście- zero delikatności, zdawkowe informacje. Zmacała mnie i jedyne co wiem to to, że rośnie , macica jest miękka i nie reaguje z czego wszystko niby bardzo pozytywnie, ale bałam się jej pytać. Poza tym pani asystentka wyliczyła mi kiedy poczuję pierwsze szuranko i niby ok 20 kwietnia, ciekawe

Ej , bolą was plecy na dole, jakby koło nerek? Kurcze bo chyba cos mam nie hallo. Ciągle mnie tam boli, czy siedzę czy chodzę czy się schylam. Strasznie nieprzyjemny ten ból. Myślałam, ze to przez to tyłozgięcie, ale już sama nie wiem.
jak się przemęczę to bolę, ale mnie częściej boli kart dzisiaj myślałam że się nie podniosę, łamie mnie okropnie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 14:59   #4177
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

No air- śliczne kocisko, wyściskałabym i wygłaskała

Byłam w pracy zawieźć zwolnienie i oczywiście okazało się, że jest nieważne, bo brakowało pięczątki ZOZu Musiałam więc znowu lecieć do tej cholernej przychodni i się prosić o stempel - jakby mi wczoraj przy wypisywaniu lekarz nie mógł wspomnieć o tej pieczątce ZOZowej. A wszystko to musiałam robić na pieszo, bo TŻ wywlókł mi akumulator z samochodu
Ledwo zipię po tym maratonie, a jeszcze nie zawiozłam tego poprawionego L4 do pracodawcy.
spray jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 15:06   #4178
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Tutaj masz stronę, gdzie są testy bezpieczeństwa fotelików, właśnie nią się kierowałam
http://fotelik.info/pl/testy/
dzięki
Kurczę Mutsy ma tylko 3 gwiazdki, ale podobno można podpiąć pod ten wózek ten fotelik co ty wybrałaś, a jak cenowo stoją te foteliki?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Zrobił mi się bolacy syf
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:09   #4179
kiciulec
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulec
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: st lova
Wiadomości: 3 001
Send a message via Skype™ to kiciulec
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
dzięki
Kurczę Mutsy ma tylko 3 gwiazdki, ale podobno można podpiąć pod ten wózek ten fotelik co ty wybrałaś, a jak cenowo stoją te foteliki?

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Zrobił mi się bolacy syf
fotelik jakieś 400-500zł, ale trzeba jeszcze bazę dokupić czyli przynajmniej drugie tyle
kiciulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:16   #4180
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ej , bolą was plecy na dole, jakby koło nerek? Kurcze bo chyba cos mam nie hallo. Ciągle mnie tam boli, czy siedzę czy chodzę czy się schylam. Strasznie nieprzyjemny ten ból. Myślałam, ze to przez to tyłozgięcie, ale już sama nie wiem.
Mnie też bolą Już się boję co będzie potem

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Aż dziwnie trzymać takie rzeczy w rękach
Śliczności


Haha nie uwierzycie co jeszcze dostałam od tż książkę "Ciężarówka przez 9 miesięcy - przewodnik po ciąży i okolicach"
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:20   #4181
archinta
Zakorzenienie
 
Avatar archinta
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 099
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Haha nie uwierzycie co jeszcze dostałam od tż książkę "Ciężarówka przez 9 miesięcy - przewodnik po ciąży i okolicach"
Zaszalał i wyrwał sie z kanonu tulipanowego
archinta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 15:33   #4182
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Mnie też bolą Już się boję co będzie potem



Śliczności


Haha nie uwierzycie co jeszcze dostałam od tż książkę "Ciężarówka przez 9 miesięcy - przewodnik po ciąży i okolicach"
ja czytam ją właśnie super jest, szczególnie pamiętnik
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:39   #4183
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Mam pytanie z innej beczki prowadzicie jakiś pamietnik albo coś w tym stylu z okresu ciaży ? Wiem ze sa takie jak juz dzidzia jest na swiecie i sie tam wpisuje najwazniejsze rzeczy ale zastanawiam sie czy jest taki na okres ciazy bo teraz niby wszystko pamietam co i jak ale za chwile moze wszystko uciec z pamieci a to by była fajna pamiątka.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:47   #4184
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki prowadzicie jakiś pamietnik albo coś w tym stylu z okresu ciaży ? Wiem ze sa takie jak juz dzidzia jest na swiecie i sie tam wpisuje najwazniejsze rzeczy ale zastanawiam sie czy jest taki na okres ciazy bo teraz niby wszystko pamietam co i jak ale za chwile moze wszystko uciec z pamieci a to by była fajna pamiątka.
Ja miałam ambitny plan, ba! nawet dwie strony zapisałam ale teraz ani natchnienia ani chęci. Jedyne co mi się chce to spać
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:48   #4185
xXCukIeReCzek94Xx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Okolice środkowej Polski;)
Wiadomości: 52
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to 18 października dołączę do Was Mam nadzieję, że tak będzie.
xXCukIeReCzek94Xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:54   #4186
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez archinta Pokaż wiadomość
Zaszalał i wyrwał sie z kanonu tulipanowego
Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
ja czytam ją właśnie super jest, szczególnie pamiętnik
Bardzo lubię taki styl w jakim jest napisana

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki prowadzicie jakiś pamietnik albo coś w tym stylu z okresu ciaży ? Wiem ze sa takie jak juz dzidzia jest na swiecie i sie tam wpisuje najwazniejsze rzeczy ale zastanawiam sie czy jest taki na okres ciazy bo teraz niby wszystko pamietam co i jak ale za chwile moze wszystko uciec z pamieci a to by była fajna pamiątka.
Ja mam w kalendarzu wszystko napisane, a teraz mam tą książkę i są tam miejsca na notatki więc pewnie też tam coś skrobnę
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 15:55   #4187
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez xXCukIeReCzek94Xx Pokaż wiadomość
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to 18 października dołączę do Was Mam nadzieję, że tak będzie.
Skoro masz nadzieję to ja również i trzymam kciuki
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 16:03   #4188
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki prowadzicie jakiś pamietnik albo coś w tym stylu z okresu ciaży ? Wiem ze sa takie jak juz dzidzia jest na swiecie i sie tam wpisuje najwazniejsze rzeczy ale zastanawiam sie czy jest taki na okres ciazy bo teraz niby wszystko pamietam co i jak ale za chwile moze wszystko uciec z pamieci a to by była fajna pamiątka.
Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja miałam ambitny plan, ba! nawet dwie strony zapisałam ale teraz ani natchnienia ani chęci. Jedyne co mi się chce to spać
Ja staram się pisać. Prawie codziennie po kilka zdań, czasem więcej. W sumie od wieleu lat prowadzę swoje zapiski, teraz założyłąm specjalny zeszyt. Kiedyś myślalam że to będzie piękna pamiątka dla dziecka.. Teraz myślę, że będzie ale raczej dla mnie. Mam dość zmienne nastroje w ciąży i pisanie pozwala mi się uspokoić. Ale nie zawsze nadaje się to do czytania. Trzeba by jakąs cenzurę tam zaprowadzić

Ja dalej na l4- teraz przyplątało się paskudne zapalenie zatok. Leże i mam się średnio..Nadrabiam wątek ale piszecie tyle że nie daję rady:P

Robiłyście badania na toksoplazmozę i różyczkę? Ja się właśnie wybieram. I na usg genetyczne w pt. Denerwuję się bardzo. Do tego modlę się żeby pensja do piątku przybyła, bo koszt tego badania u zaleconego mi lekjarza to 250 zł


Z miłych rzeczy? Z okazji dnia kobiet postanowiłam zafundować sobie fryzjera- jak tylko wyzdrowieje, dostałam piękne tulipany od Taty, smsowe życzenia od wszystkich<!> byłych facetów a teraz czekam cvo wymyśli mój przyszły mąż. Widzimy się dopiero w piątek, więc trochę sobie poczekam
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 16:09   #4189
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

kaileight też mam coś z zatokami. Radzisz sobie domowymi sposobami czy jakieś leki od lekarza?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-08, 17:04   #4190
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

heloł.

co do fotelikow, wozkow to mam z glowy. wszystko mam po starszym synku.

moj synek jest chory i czuje, ze chyba mnie tez cos rozklada . nie dosc, ze nudnosci, brak sily, to zaczyna glowa mnie bolec .

ja tez nienawidze rano wstawac; jestem sowa. ogolnie kocham spac, a w ciazy to juz w ogole . moj synus to ranny ptaszek i dla niego nie jest problemem wstac np. o 6:00 . teraz to lighcik, poniewaz jest juz na tyle duzy, ze sam sie soba zajmie, ale jak byl maly to o 5:00 juz "cwierkal". poza tym tz tez jest skowronkiem . znajac moje szczescie to drugie dziecko takze bedzie uwielbialo rano wstawac!!!!

lece Kochane .

Edytowane przez AaniaA
Czas edycji: 2011-03-08 o 17:06
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 17:13   #4191
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
ja mam maxi cosi tylko ze model tobi bo to ten "starszy". Super są te foteliki pierwszy fotelik - do 13kg - tak jak mowiłam wybierał mąż tak żeby pasowal nam do podstawy wózka. Bardzo wygodne
Cytat:
Napisane przez kiciulec Pokaż wiadomość
Ja wybrałam fotelik, a potem patrzyłam do jakich wózków będzie pasował. Wózek wybrałam firmy tako, nawet pisałam do firmy czy mogliby mi podać modele do których pasują foteliki maxi cosi. Później w sklepie po przymierzam, który mi najbardziej odpowiada i coś wybiorę
Ja mam wózek 3w1 Tako Jumper czyli gondola, spacerówka i fotelik. Synek jeździł w nim do około 7 m-ca, potem przesiedliśmy się do Maxi Cosi Priori
Jesteśmy zadowoleni z powyższych wyborów i polecamy
Spacerówką typu parasolkę mamy Coneco Traffic - też polecam, przebrnęła z nami m.in. wyjazd do Chorwacji gdzie po różnych podłożach śmigaliśmy
__________________





Edytowane przez miss.hot
Czas edycji: 2011-03-08 o 17:15
miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 17:16   #4192
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

hej
po pracy troche sie przespałambo byłam padnieta a teraz jakos mi dziwnie nie wiem jak to opisać
kurcze widzę ze wy ostro już nawet wiecie jakie foteliki chcecie a ja na razie o tym nie myślę
na razie ciesze się ze zbliża się wizyta u lekarza jeszcze tydzień
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 17:24   #4193
acelinka
Zakorzenienie
 
Avatar acelinka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: r-k, śląskie
Wiadomości: 5 782
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Mam pytanie z innej beczki prowadzicie jakiś pamietnik albo coś w tym stylu z okresu ciaży ? Wiem ze sa takie jak juz dzidzia jest na swiecie i sie tam wpisuje najwazniejsze rzeczy ale zastanawiam sie czy jest taki na okres ciazy bo teraz niby wszystko pamietam co i jak ale za chwile moze wszystko uciec z pamieci a to by była fajna pamiątka.
ja mam taki od ciąży album

Cytat:
Napisane przez xXCukIeReCzek94Xx Pokaż wiadomość
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to 18 października dołączę do Was Mam nadzieję, że tak będzie.

czytałam Twój wątek który założyłaś ostatnio, przyznam że jesteś mega dzielna

aa2, kochana czekam niecierpliwie z Toba na tą wizyte
acelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 17:28   #4194
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
hej
po pracy troche sie przespałambo byłam padnieta a teraz jakos mi dziwnie nie wiem jak to opisać
kurcze widzę ze wy ostro już nawet wiecie jakie foteliki chcecie a ja na razie o tym nie myślę
na razie ciesze się ze zbliża się wizyta u lekarza jeszcze tydzień
Ja mam to samo. Dzięki wam wiem więcej o fotelikach. Nawet już tż-owi podesłałam. On też jakoś się nie pali do tego , bo czas będzie.

15 wizyta? Ja będę trzymać kciuki
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 17:47   #4195
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez xXCukIeReCzek94Xx Pokaż wiadomość
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to 18 października dołączę do Was Mam nadzieję, że tak będzie.
Też czytałam twój wątek i trzymam kciuki

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Ja mam to samo. Dzięki wam wiem więcej o fotelikach. Nawet już tż-owi podesłałam. On też jakoś się nie pali do tego , bo czas będzie.

15 wizyta? Ja będę trzymać kciuki
Też jakoś nie myślę o tym
A która ma teraz najbliżej wizytę? Ja mam za półtorej tygodnia

Coś bym zjadła ale sama nie wiem co
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 17:56   #4196
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Też czytałam twój wątek i trzymam kciuki



Też jakoś nie myślę o tym
A która ma teraz najbliżej wizytę? Ja mam za półtorej tygodnia

Coś bym zjadła ale sama nie wiem co
A ty jakoś często tych wizyt nie masz ? Ja dopiero 31.03 , wścieknę się bo to tak daleko haha

To już może dowiesz się co tam się kryje chyba że czekacie do porodu ?
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 18:01   #4197
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

no ja nie myślę o foteliku, po prostu go mam fasolka biedna będzie miala wszystko po starszym bracie
a co do męża to nie pamiętał Jego przyjaciele o mnie pamiętali, znają moją sytuację i chyba chcieli mnie jakoś wesprzeć i pocieszyć, ale powiem Wam, że czuję się przez to jeszcze gorzej
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 18:01   #4198
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

kurcze za niedługo następny wątek trzeba bedzie założyć

a mnie pobolewa głowa-chyba odstawie kompa i dam oczom odpoczac

a wiecie co nie wiem czy sie sprawdzi ale cos czuje ze bede miała chłopczyka pisze teraz zeby potem zweryfikowac moje odczucia he he
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 18:04   #4199
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Jeju a ja drugie usg dopiero mam 19 marca. Pierwsze było niedokładne, w szpitalu,przez brzuszek, tylko żeby potwierdzić czy ciąża żywa, bo były krwawienia i cały czas są skurcze...
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-08, 18:05   #4200
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Jeju a ja drugie usg dopiero mam 19 marca. Pierwsze było niedokładne, w szpitalu,przez brzuszek, tylko żeby potwierdzić czy ciąża żywa, bo były krwawienia i cały czas są skurcze...
ja 15 bede tez miała drugie , na pierwszym był pęcherzyk i ciało żołte
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:27.