Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-10, 13:05   #4471
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

z małopolski
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:05   #4472
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Czy tylko ja na świecie nie lubię szarlotki nie spotkałam osoby która by też nie lubiła
Mój TŻ nie lubi - także jest Was dwoje
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:07   #4473
tusia872
Zadomowienie
 
Avatar tusia872
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 679
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
bianeczka a ciepła ta szarlotka?
mniam mniam ale mi smaka narobiłyscie z ta szrlotka mmm taka ciepła z lodami

hmmm moze sobie kupie myslicie ze taka kupna jak podgrzeje w piekarniku to sie nic nie stanie?? nie wysuszy sie albo cos??

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
z małopolski
ech niestety ja ze śląska wiec troszke daleko ale widze ze nie tylko u nas jest zakład pogrzebowy obok porodówki
__________________
KAMILKA - 02.10.2011

"Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje."
tusia872 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:08   #4474
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
kapka: żeby tylko zdrowe bylo, juz nawet nie ważna płeć
nie pisałam o płci dziecka, tylko o obawach, że każda mama je ma ,nawet ta która będzie nie pierwszy raz rodzićOczywiście zdrowie malucha jest najważniejsze, dlatego na płeć się nie nastawiam

Poki co ja się jeszcze kuruję bo zapaleniu oskrzeli i powoli wracam do sił
wracaj do zdrowia
moonika-a miewasz migreny?Bo ja je nabyłam z wcześniejszą ciążą i tak już zostało

Dziewczyny, macie jakis pomysł na prezent z okazji rocznicy ślubu??Za niedługo będe obchodzić, a na necie nie widze nic ciekawego
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5

Edytowane przez kapka
Czas edycji: 2011-03-10 o 13:10
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:09   #4475
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

u mnie jest po drugiej stronie ulicy, ale widok przecudny
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:12   #4476
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

uśmiałam sie z waszych opowieści o tesciówkach i mamachnie wiem czy współczuć czy coś
moje na szczęście sie nie wtrącają a jak mają przyjechać z wizyta to tez wcześniej ustalone he he ciekawe czy usłysze od tesciówki jakieś dobre rady w sprawie ciaży
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:20   #4477
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Kapka, ja też ból nabyłam razem z ciążą. Wcześniej rzadko mnie bolała głowa. Czy migrenowe to nie wiem, nigdy nie wiedziałam jaki to jest ból migrenowy A teraz praktycznie codziennie mnie boli, do tej pory słabo, ale ostatnie dwa dni to już tak bardziej trochę.
Gdzieś czytałam, że ból głowy w ciąży jest wynikiem rozpulchnienia naczyń krwionośnych, które uciskają nerwy( czy jakoś tak) i oprócz bólu głowy czujemy też nacisk na oczy.

ja uwielbiam szarlotkę jestem skrytym szarlotkożercą

w Wieliczce jest taka restauracyjka/pałacyk gdzie dają przepyszną szarlotkę na ciepło, z lodami i bitą śmietaną, rewelacja! nigdzie tak dobrej nie jadłam


Kapka, na Waszą rocznicę? może czekoladowy telegram? http://czekoladowytelegram.pl/do/chocotelegram i mają też genialne figurki z czekolady
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 13:23   #4478
erzebet
Rozeznanie
 
Avatar erzebet
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 852
GG do erzebet
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Kapka
w Wieliczce jest taka restauracyjka/pałacyk gdzie dają przepyszną szarlotkę na ciepło, z lodami i bitą śmietaną, rewelacja! nigdzie tak dobrej nie jadłam
Jak bede odwiedzać koleżankę w Wieliczce to koniecznie musze tam wpaść
możesz doprecyzować gdzie jest ten pałacyk?
__________________
test pędzli For Your Beauty
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post35780926
erzebet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:24   #4479
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
bianeczka a ciepła ta szarlotka?
nie i kiepska

Cytat:
Napisane przez cotynato Pokaż wiadomość
Czy tylko ja na świecie nie lubię szarlotki nie spotkałam osoby która by też nie lubiła
ja tak średnio, wolę sernik

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

a ja dostałam sraczki brzuch mnie teraz boli gotuje sobie ryż i wezmę zjem z jagodami, może mi przejdzie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:27   #4480
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez erzebet Pokaż wiadomość
Jak bede odwiedzać koleżankę w Wieliczce to koniecznie musze tam wpaść
możesz doprecyzować gdzie jest ten pałacyk?
przy "starej 4"
http://www.palacyk-wielicki.pl/?stro...racja,ant.html

polecam

z mężem jeździmy tam praktycznie w każdą naszą jakąś rocznicę, właśnie na tę szarlotkę
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:32   #4481
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez tusia872 Pokaż wiadomość
mniam mniam ale mi smaka narobiłyscie z ta szrlotka mmm taka ciepła z lodami

hmmm moze sobie kupie myslicie ze taka kupna jak podgrzeje w piekarniku to sie nic nie stanie?? nie wysuszy sie albo cos??

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------


ech niestety ja ze śląska wiec troszke daleko ale widze ze nie tylko u nas jest zakład pogrzebowy obok porodówki
a z której części sląska? albo napisz gdzie ten szpital cobym tam nie poszła rodzić
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 13:33   #4482
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

dziewczyny kochane ja zaraz zwariuje z wamitak czytam a Wy o szarlotkach i innych specjałach a mi gin zalecił żebym nie jadla słodkiego ani mącznego i mi ślinka leci jak cholera !!! poszłam zjadłam banana z miodem (żeby zdrowij było - a nie z polewą ) ale nic to nie dalo
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:39   #4483
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

TŻ mnie wczoraj tak wkurzył, że myślałam, że go pobiję. Ja mu opowiadam co wyczytałam o ciąży i dzieciach (sam mi gazet nakupował), a on mi o kolegach z pracy. A na szczyt się wzbił, gdy zaczął poddawać w wątpliwość, że poród to może być aż taki wysiłek, żeby miał się pogorszyć wzrok. Teraz kupił mi żelki na przeprosiny (pyszne są, to tak na marginesie... ), ale nadal jestem na niego zła...

Caltea, Twoja córcia tylko 6 lat młodsza ode mnie.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 13:55   #4484
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

dzien dobry.

a moj tz dzielnie mnie slucha i staram mu sie za duzo nie marudzic, ale moje zycie teraz to mdlosci, spanie, brak sily. juz mi samej glupio, ze nic nowego nie mam jemu do powiedzenia. jest naprawde wyrozumialy i kochany .

szarlotka, sernik, slodkie teraz to jest bleeeeee. nawet czytac o takich cudach nie moge .

a dzisiaj mialam noc z glowy. poczulam sie jakbym miala noworodka w domu. moj chory synus nie mogl spac w nocy przez goraczke i nie moglam mu jej zbic, zatem mialam juz przedsmak pazdziernika .

tak rozpisalyscie sie o badaniach, a ja dopiero po 20 marca bede je robic. wtedy to i ja zaczne panikowac.

AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 14:01   #4485
kapka
Zadomowienie
 
Avatar kapka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 234
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Kapka, ja też ból nabyłam razem z ciążą. Wcześniej rzadko mnie bolała głowa. Czy migrenowe to nie wiem, nigdy nie wiedziałam jaki to jest ból migrenowy A teraz praktycznie codziennie mnie boli, do tej pory słabo, ale ostatnie dwa dni to już tak bardziej trochę.
Gdzieś czytałam, że ból głowy w ciąży jest wynikiem rozpulchnienia naczyń krwionośnych, które uciskają nerwy( czy jakoś tak) i oprócz bólu głowy czujemy też nacisk na oczy.
Takie uroki ciąży, chyba będziemy musiały się przyzwyczaić, chyba, że masz problemy z cisnieniem, bo to też może być od tego.Bóle migrenowe nie sposób zapomnieć:głowa pęka, razi światło, jakiekolwiek dźwięki są nieznośne, bolą nawet cebulki włosów..

ja uwielbiam szarlotkę jestem skrytym szarlotkożercą

w Wieliczce jest taka restauracyjka/pałacyk gdzie dają przepyszną szarlotkę na ciepło, z lodami i bitą śmietaną, rewelacja! nigdzie tak dobrej nie jadłam
Pod Wielka Solą są pyszne obiady, zawsze jak tam jestem to biore połowe dania,bo porcje są megaśnea na szarlotke zaglądne



Kapka, na Waszą rocznicę? może czekoladowy telegram? http://czekoladowytelegram.pl/do/chocotelegram i mają też genialne figurki z czekolady Dziękuje za pomysł
..ale pogoda do bani..
__________________
powrót do zdrowia..marzenia zaczekają


LIVE,LOVE,LIFT.

:5
kapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 14:31   #4486
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Kapka, ciśnienie to ja miałam zawsze książkowe, nigdy problemu z tym
ale to co opisałaś jak migrenę, to chyba wczoraj przechodziłam, aż musiałam światło zgasić bo mnie tak po oczach raziło. Czyli już wiem co to migrena

pod Wielką Solą nie byliśmy nigdy, może kiedyś przy jakiejś okazji

Ania współczuję choroby synka, mam nadzieję, ze szybko wyzdrowieje

szykuję się pomału do wizyty, trzymać mi kciuki proszę
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 14:53   #4487
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez mooonik Pokaż wiadomość
Kapka, ciśnienie to ja miałam zawsze książkowe, nigdy problemu z tym
ale to co opisałaś jak migrenę, to chyba wczoraj przechodziłam, aż musiałam światło zgasić bo mnie tak po oczach raziło. Czyli już wiem co to migrena

pod Wielką Solą nie byliśmy nigdy, może kiedyś przy jakiejś okazji

Ania współczuję choroby synka, mam nadzieję, ze szybko wyzdrowieje

szykuję się pomału do wizyty, trzymać mi kciuki proszę
czekamy na wieści
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:01   #4488
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Dziekuje za tak duzo slow otuchy.. nie wiedzialam, ze az tyle osob bedzie mnie wspieralo w tych ciezkich chwilach, jutro do godz.10 mam sie zglosic do szpitala (tym razem na szpitalu robie i do godz.15bede znala wyniki).Bo mieszkam na wsi i na przychodni badanie krwi zrobia, ale idzie to do innego miasta i wyniki do 2,3dni dopiero przychodza.. Mi sie wydaje ze Igg mam baardzo wysokie, niestety nie przyjrzalam sie dokonca tym wynikom, bo co do wynikow to ja za blyskotliwa nie jestem,a w mojej karcie wszystko lezy, jak lekarz powiedzial, ze za ciekawie to nie wyglada bo mam wlasnie chyba igg bardzo wysokie to musi byc cos nie tak. Czytam na skierowaniu, ze teraz bede miala badania w kierunku IgM. Powiedzial, ze wyjdzie wynik albo dodatni, albo ujemny, Jesli dodatni wyjdzie to mamy problem (doslownie tak powiedzial), a jesli ujemny to na pierwsze usg dopiero 4 kwietnia sie spotykamy. Czym blizej do jutra tym bardziej mnie to stresuje, to tak jak na wyrok jakis czekac. albo plus albo minus
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:04   #4489
AgnesD
Rozeznanie
 
Avatar AgnesD
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: miasto marzeń
Wiadomości: 809
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

umówiłam się do dentysty, i już jestem przerażona

no i już przez tel zaznaczyłam, że w ciąży i że znieczulenie będę brać a będą mieli co leczyć

powiedzcie,że dzielna jestem
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama.
Igor ur. 16.09.2011
Mia ur. 13.08.2014

AgnesD jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-10, 15:13   #4490
anetika
Rozeznanie
 
Avatar anetika
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 514
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Dziekuje za tak duzo slow otuchy.. nie wiedzialam, ze az tyle osob bedzie mnie wspieralo w tych ciezkich chwilach, jutro do godz.10 mam sie zglosic do szpitala (tym razem na szpitalu robie i do godz.15bede znala wyniki).Bo mieszkam na wsi i na przychodni badanie krwi zrobia, ale idzie to do innego miasta i wyniki do 2,3dni dopiero przychodza.. Mi sie wydaje ze Igg mam baardzo wysokie, niestety nie przyjrzalam sie dokonca tym wynikom, bo co do wynikow to ja za blyskotliwa nie jestem,a w mojej karcie wszystko lezy, jak lekarz powiedzial, ze za ciekawie to nie wyglada bo mam wlasnie chyba igg bardzo wysokie to musi byc cos nie tak. Czytam na skierowaniu, ze teraz bede miala badania w kierunku IgM. Powiedzial, ze wyjdzie wynik albo dodatni, albo ujemny, Jesli dodatni wyjdzie to mamy problem (doslownie tak powiedzial), a jesli ujemny to na pierwsze usg dopiero 4 kwietnia sie spotykamy. Czym blizej do jutra tym bardziej mnie to stresuje, to tak jak na wyrok jakis czekac. albo plus albo minus
Będzie dobrze Jeszcze raz napiszę - moooocno trzymamy kciuki

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
umówiłam się do dentysty, i już jestem przerażona

no i już przez tel zaznaczyłam, że w ciąży i że znieczulenie będę brać a będą mieli co leczyć

powiedzcie,że dzielna jestem
Dzielna i to bardzo A już na pewno dzielniejsza ode mnie - od zeszłego roku, gdy pewna pycho dentystka na pogotowiu stomatologicznym rwała mi zęba krzycząc 'no kur** wyłaź, i "to się pierd***ny trzyma" - wyrwała mi pół zęba i powiedziała, że drugiego pół mi nie wyrwie bo... "nie ma siły" - uwierzcie mi myślałam że ją zabiję , I chociaż dentysta u którego byłam wyrwać pół zęba, które mi zostało załatwił to w niecała minutę i w odróżnieniu od tej zołzy bezboleśnie... to jakoś mam dreszcze na myśl o dentystach....
__________________
"Tyś szczęście moje..."

Razem
Ślubowaliśmy
Dzidziuś
anetika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:14   #4491
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez anetika Pokaż wiadomość
Będzie dobrze Jeszcze raz napiszę - moooocno trzymamy kciuki

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------


Dzielna i to bardzo A już na pewno dzielniejsza ode mnie - od zeszłego roku, gdy pewna pycho dentystka na pogotowiu stomatologicznym rwała mi zęba krzycząc 'no kur** wyłaź, i "to się pierd***ny trzyma" - wyrwała mi pół zęba i powiedziała, że drugiego pół mi nie wyrwie bo... "nie ma siły" - uwierzcie mi myślałam że ją zabiję , I chociaż dentysta u którego byłam wyrwać pół zęba, które mi zostało załatwił to w niecała minutę i w odróżnieniu od tej zołzy bezboleśnie... to jakoś mam dreszcze na myśl o dentystach....
Nie dziekuje aby nie zapeszyc, jutro dam Wam znac jak wyszlo.
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:16   #4492
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
umówiłam się do dentysty, i już jestem przerażona

no i już przez tel zaznaczyłam, że w ciąży i że znieczulenie będę brać a będą mieli co leczyć

powiedzcie,że dzielna jestem
oczywiście ze jestes dzielna

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Dziekuje za tak duzo slow otuchy.. nie wiedzialam, ze az tyle osob bedzie mnie wspieralo w tych ciezkich chwilach, jutro do godz.10 mam sie zglosic do szpitala (tym razem na szpitalu robie i do godz.15bede znala wyniki).Bo mieszkam na wsi i na przychodni badanie krwi zrobia, ale idzie to do innego miasta i wyniki do 2,3dni dopiero przychodza.. Mi sie wydaje ze Igg mam baardzo wysokie, niestety nie przyjrzalam sie dokonca tym wynikom, bo co do wynikow to ja za blyskotliwa nie jestem,a w mojej karcie wszystko lezy, jak lekarz powiedzial, ze za ciekawie to nie wyglada bo mam wlasnie chyba igg bardzo wysokie to musi byc cos nie tak. Czytam na skierowaniu, ze teraz bede miala badania w kierunku IgM. Powiedzial, ze wyjdzie wynik albo dodatni, albo ujemny, Jesli dodatni wyjdzie to mamy problem (doslownie tak powiedzial), a jesli ujemny to na pierwsze usg dopiero 4 kwietnia sie spotykamy. Czym blizej do jutra tym bardziej mnie to stresuje, to tak jak na wyrok jakis czekac. albo plus albo minus
będzie dobrze zobaczysz-kciuki zaciśnięte i jak bedziesz juz wiedziała co i jak daj nam znac
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:32   #4493
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez kapka Pokaż wiadomość
Wiecie, co mozna brać na ból głowy, bo apap nie pomaga
na pewno można paracetamol, ale czy pomoże? w sumie taki słaby jak apap... ja też mam silne bóle głowy w ciązy, ale zauważyłam że wtedy musze się położyć na wznak, otworzyć okno i zamknąc oczy. Czasem mąz mi przynosi okład mokry. Pomaga...
Mąż w ogole jest cudowny... no - gdyby nie to że mnie nie kocha Juz drugą ciązę skacze nade mną, robi kanapeczki, herbatke, lata do sklepu po moje zachcianki. Choć w sumie zawsze taki był - ciąża nie ciąża. Ale teraz wyjątkowo. I zawsze mówi "zostaw sprzatanie, pranie itd. To nie jest ważne, jak tylko mozesz to odpoczywaj i spij"
Na teściową i mamę nie mogę narzekać. Każda ma swoje wady, ale kto ich nie ma? One moje niedociągnięcia akceptują, ja akceptuje ich Ale jak zwierzać się to tylko siostrze. No i ostatnio coraz częsciej szwagierce
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:41   #4494
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

moja kuzynka na bol głowy w ciązy piła słabą kawę z cytryną! i rzeczywiście z tego co opowiadała to 10minut i po bolu.
Ja nie próbowałam takiej mieszanki jak boli mnie głowa to po prostu się męczę, tabl jeszcze nie łykałam...
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:43   #4495
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
moja kuzynka na bol głowy w ciązy piła słabą kawę z cytryną! i rzeczywiście z tego co opowiadała to 10minut i po bolu.
Ja nie próbowałam takiej mieszanki jak boli mnie głowa to po prostu się męczę, tabl jeszcze nie łykałam...

cytrynę to mogę zjeść jak pomarańcze ale kawy z cytryna bym się chyba nie napiła he he, ja podobnie jak ty po prostu się męczę, a jak akurat mogę to próbuje się przespać
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:47   #4496
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

ooo tak!! sen sen i jesszcze raz sen!
spanie to jest to, co mi teraz w ciązy wychodzi najlepiej
szczególnie gdy głowa boli mnie aż tak bardzo że mam światłowstręt..
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 15:51   #4497
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez AgnesD Pokaż wiadomość
umówiłam się do dentysty, i już jestem przerażona

no i już przez tel zaznaczyłam, że w ciąży i że znieczulenie będę brać a będą mieli co leczyć

powiedzcie,że dzielna jestem
Jesteś jesteś
Mnie też to czeka

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
ooo tak!! sen sen i jesszcze raz sen!
spanie to jest to, co mi teraz w ciązy wychodzi najlepiej
szczególnie gdy głowa boli mnie aż tak bardzo że mam światłowstręt..
Ja własnie po 2 godzinnej drzemce mmm
przez to gofrów mi się zachciało
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 16:15   #4498
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Małgosia no nie mogę z Tobą! Zawsze wymyslisz i napiszesz o czymśc takim do zjedzenia, że potem tylko myślę jak to zdobyć
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 16:21   #4499
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Agnes jestes bardzo dzielna

Widze, że dużo z was ma stracha przed dentystą...moj to taki fajny facet jest, że dzieki niemu wlaśnie przestałam się bać strasznie delikatnie robi, zawsze mi dobrze dobiera dawki znieczulenia i wogole fajny jest, najlepsze, że zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi "tak-nie" podczas kiedy siedze z rozdziawioną paszczą hehe

Acelinko ja też suszę włosy dyfuzorem, ale powoli, na słabym nadmuchu i tylko u nasady, a fryzjerka mi wysuszyła pełnym nadmuchem i całe włosy (zadbała cobym z mokrymi nie wyszła bo zimno )

Gerda czyzbyś pisała o tarnowskim nowym szpitalu? bo tam wlasnie po drugiej stronie ulicy jest uroczy zakład pogrzebowy i cmentarz faktycznie widok jest ciekawy

BordAna witaj i tutaj

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:19 ----------

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
moja kuzynka na bol głowy w ciązy piła słabą kawę z cytryną! i rzeczywiście z tego co opowiadała to 10minut i po bolu.
Ja nie próbowałam takiej mieszanki jak boli mnie głowa to po prostu się męczę, tabl jeszcze nie łykałam...
ble...chybabym od razu pobiegła do kibelka po takiej mieszance

ja też się morduje, staram sie nie łykać prochów...


moja teściowa jest ok, ma swoje za uszami i troche sie wtrąca i lubi dawac dobre rady, ale jak widzi, że jej nie słuchamy to przestaje gadać Tesciu to wogóle jest super moja mama też jest naprawdę w porządku, strasznie kochana, już chciała mi sprzątać i okna myć jak tylko sie dowiedziała, że jestem w ciąży
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-10, 16:24   #4500
MalgosiaM8
Zakorzenienie
 
Avatar MalgosiaM8
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Okolice Lublina
Wiadomości: 4 467
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Małgosia no nie mogę z Tobą! Zawsze wymyslisz i napiszesz o czymśc takim do zjedzenia, że potem tylko myślę jak to zdobyć
od usług mąż mi już wiezie mleko co bym mogła zrobić , zaraz zabiorę się za ubijanie śmietany
__________________
Obrączkę mi wcisnał na rękę... 5.09.2009

Staś wziął rodziców z zaskoczenia i już jest z nami!
25.08.2011

Stanisław wywrócił moje życie do góry kołami
MalgosiaM8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.