Mamy wrzesień-październik 2011 :) - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-11, 16:03   #4651
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Tarnowianki może się spotkamy kiedyś, co? jak juz po brzucholach będziemy się mogły rozpoznać widzę, że jest nas conajmniej 4 (ujawnione )

Caltea to prawda z tymi grupami krwi, czasem jak robią dzieciom po urodzeniu to potem się zmienia (przypuszczam, że najprędzej to błędy laboratorium są, albo jescze te antygeny do końca niewykształcone u maluszków). Moj dr też chciał oznaczenie aktualne, a nie to ze szpitala po urodzeniu.

Acelinka no to cię uszczęsliwili tym szkoleniem bądz dzielna

BordAna ja mam imieniny mamy w niedziele i też kompletny brak pomysłu.... chyba jej kupie storczyka takiego wielkiego w doniczce bo lubi, a teraz wszsytkie ma przekwitnięte


ja dzis miałam na obiadek krokiety z kapustą i grzybami, robiłam już z miesiąc temu i zamroziłam a dzis poczyniłam odkrycie w zamrażalniku....ale były pyyycha Ale pewnie bede musiała sobie poprawić jakąś kolacją, bo na 22 do lekarza chyba zasnę w tej poczekalni dzisiaj....
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:05   #4652
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Dziewczyny. Nie wiem jak mam to zinpretowac. Wyniki IgM mi przyszly TŻ przywiozl..tyle nerwow to w zyciu nie przechodzilam i przez taka glupia chorobe teraz zdaje sobie sprawe, ze te kobiety co planuja ciaze niech robia wszystkie dostepne badania,zeby pozniej nie miec tyle stresu co ja! i nie daj Boże zeby dzidzius na tym cierpial. Przechodzac do wynikow:
Cytomegalia CMV-IgM wynik <0,70 Uwaga- (-) ujemny norma 0,0 - 0,70
Mam sie cieszyc?? z tego co ginekolog mi powiedzial jesli wynik wyjdzie ujemny spotykamy sie w kwietniu na usg. Zmiescilam sie w normie, ale taki wysoki wynik troche mnie martwi. Ale sam fakt ujemny cieszy mnie niesamowicie, ze az sie poplakalam;(
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:05   #4653
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
póki co z Tarnowa
A rodzić będziesz w Tarnowie?
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:05   #4654
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez gerda Pokaż wiadomość
póki co z Tarnowa

mi się też póki co najbardziej Szymon podoba, a dla dziewczynki nie mam typu
Planujesz wyprowadzkę? rany to nasze miasto pustoszeje,...sami emeryci zostaną niedługo ale nie dziwie sie bo z pracą strasznie krucho....

Mnie się też podoba Szymon i Adrian, a dla dziewczynki Emilia, Helena, Kalina...i milion innych najwyżej będzie losowanie z kapelusza
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:08   #4655
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Danika na 22,00????

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
A rodzić będziesz w Tarnowie?
tak, w Tarnowie bo przenoszę się w okolice, więc nie daleko

Adrian fajne imię ale mój mąż tak ma
__________________

gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:10   #4656
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Cytomegalia CMV-IgM wynik <0,70 Uwaga- (-) ujemny norma 0,0 - 0,70
Mam sie cieszyc?? z tego co ginekolog mi powiedzial jesli wynik wyjdzie ujemny spotykamy sie w kwietniu na usg. Zmiescilam sie w normie, ale taki wysoki wynik troche mnie martwi. Ale sam fakt ujemny cieszy mnie niesamowicie, ze az sie poplakalam;(
Olcia wszystko jest w najlepszym porządku - masz wynik ujemny, jesteś zdrowa a wynik masz <0,7 (to nie znaczy, że masz dokładnie 0,7) bo pewnie taki mają próg oznaczalności (czyli nie napisali ci ze masz 0,6 albo 0,1 bo nie oznaczyli tego, ważne jest, że mniej niż 0,7) teraz już luz i ciesz się ciążą

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Gerda no dr P. ma takie cudowne godziny przyjmowania
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:17   #4657
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Nie wiem jak mam to zinpretowac. Wyniki IgM mi przyszly TŻ przywiozl..tyle nerwow to w zyciu nie przechodzilam i przez taka glupia chorobe teraz zdaje sobie sprawe, ze te kobiety co planuja ciaze niech robia wszystkie dostepne badania,zeby pozniej nie miec tyle stresu co ja! i nie daj Boże zeby dzidzius na tym cierpial. Przechodzac do wynikow:
Cytomegalia CMV-IgM wynik <0,70 Uwaga- (-) ujemny norma 0,0 - 0,70
Mam sie cieszyc?? z tego co ginekolog mi powiedzial jesli wynik wyjdzie ujemny spotykamy sie w kwietniu na usg. Zmiescilam sie w normie, ale taki wysoki wynik troche mnie martwi. Ale sam fakt ujemny cieszy mnie niesamowicie, ze az sie poplakalam;(
Olciu, wygląda na to, że jest dobrze. Myślę, że jeżeli nie jesteś do końca uspokojona, to mogłabyś skonsultować wynik z lekarzem, choćby telefonicznie.
A może po prostu zrobisz sobie we własnym zakresie awidność cytomegalii (nie tanie badanie, ale jak podzwonisz po różnych laboratoriach, to na pewno gdzieś znajdziesz w przyzwoitej cenie; u mnie cena wahała się od 70 do 120zł!) i będziesz miała wtedy pewność, czy chorowałaś dawno czy niedawno.
A swoją drogą u mnie wynik ujemny jest w granicach 0,00-0,85, ale to może zależy od zastosowanego testu (w moim przypadku zrobiono badanie testem firmy Abbott)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Tarnowianki może się spotkamy kiedyś, co? jak juz po brzucholach będziemy się mogły rozpoznać widzę, że jest nas conajmniej 4 (ujawnione )

Caltea to prawda z tymi grupami krwi, czasem jak robią dzieciom po urodzeniu to potem się zmienia (przypuszczam, że najprędzej to błędy laboratorium są, albo jescze te antygeny do końca niewykształcone u maluszków). Moj dr też chciał oznaczenie aktualne, a nie to ze szpitala po urodzeniu.

Coś w tym musi być

Acelinka no to cię uszczęsliwili tym szkoleniem bądz dzielna

BordAna ja mam imieniny mamy w niedziele i też kompletny brak pomysłu.... chyba jej kupie storczyka takiego wielkiego w doniczce bo lubi, a teraz wszsytkie ma przekwitnięte


ja dzis miałam na obiadek krokiety z kapustą i grzybami, robiłam już z miesiąc temu i zamroziłam a dzis poczyniłam odkrycie w zamrażalniku....ale były pyyycha Ale pewnie bede musiała sobie poprawić jakąś kolacją, bo na 22 do lekarza chyba zasnę w tej poczekalni dzisiaj....
Ja nie Tarnowianka, ale z dawnego tarnowskiego, to nie wiem, czy się kwalifikuję.

Dla mamy, to cukierki z alkoholem, u nas standard. Ew. jakaś dobra książka (jako matka, ucieszyłabym się)
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 16:18   #4658
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

To dzieki Wam co mnie wspierali i 3mali za mnie i dzidzie kciuki, bez Was to chyba bym zwariowala. Dziekuje!!!
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:18   #4659
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Moja siostra tez dziś ma wizyte u pana doktora P. genetyczne i to chyba juz bedzie ostatnia jej wizyta bo on tylko do 3 miesiaca prowadzi ciaze. Pewnie spotkacie sie w poczekalni.

Co do spotkania to fajny pomysł jestem za!!
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:20   #4660
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość


Gerda no dr P. ma takie cudowne godziny przyjmowania
Danika, a czy będziesz musiała zmienić lekarza prowadzącego? Jeżeli mówimy o tym samym cudownym człowieku, to chyba zajmuje się tylko początkowym stadium ciąży zagrożonej.
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:21   #4661
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Caltea piszesz się piszesz im więcej nas tym lepiej, jak tylko bedzie ci się chciało podjechać do tarnówka
danika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 16:21   #4662
miss.hot
Zakorzenienie
 
Avatar miss.hot
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 734
GG do miss.hot
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

My imienia póki co nie wybieramy, poczekamy do poznania płci z tym, wtedy bedzie mniej do myślenia
__________________




miss.hot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:21   #4663
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez julia1906 Pokaż wiadomość
Moja siostra tez dziś ma wizyte u pana doktora P. genetyczne i to chyba juz bedzie ostatnia jej wizyta bo on tylko do 3 miesiaca prowadzi ciaze. Pewnie spotkacie sie w poczekalni.

Co do spotkania to fajny pomysł jestem za!!
To już mam potwierdzenie
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:22   #4664
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Dziewczyny. Nie wiem jak mam to zinpretowac. Wyniki IgM mi przyszly TŻ przywiozl..tyle nerwow to w zyciu nie przechodzilam i przez taka glupia chorobe teraz zdaje sobie sprawe, ze te kobiety co planuja ciaze niech robia wszystkie dostepne badania,zeby pozniej nie miec tyle stresu co ja! i nie daj Boże zeby dzidzius na tym cierpial. Przechodzac do wynikow:
Cytomegalia CMV-IgM wynik <0,70 Uwaga- (-) ujemny norma 0,0 - 0,70
Mam sie cieszyc?? z tego co ginekolog mi powiedzial jesli wynik wyjdzie ujemny spotykamy sie w kwietniu na usg. Zmiescilam sie w normie, ale taki wysoki wynik troche mnie martwi. Ale sam fakt ujemny cieszy mnie niesamowicie, ze az sie poplakalam;(
Może jest wysoki bo np niedawno to przeszłaś i jeszcze nie zdążyło opaść Ważne, że jest ujemny i masz to z głowy Już się nie stresuj
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:22   #4665
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Caltea piszesz się piszesz im więcej nas tym lepiej, jak tylko bedzie ci się chciało podjechać do tarnówka
, jak mi tylko brzuchol pozwoli
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:23   #4666
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Calteano niestety muszę zmienić, własnie szukam i płakać mi się chce z tego powodu starałam się o tym nie myśleć, ale teraz już muszę i nie wiem kompletnie co robić. ale obiecał mi, że jakby coś się działo <tfu tfu tfu odpukać> to na pewno mnie przyjmie, jedyna pociecha
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:24   #4667
gerda
Zadomowienie
 
Avatar gerda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 464
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
-Gerda no dr P. ma takie cudowne godziny przyjmowania
wiedziałam, że jest oblegany ale żeby aż tak.. wybrałaś już następnego czy dalej się wahasz?


to mam już odpowiedź
__________________


Edytowane przez gerda
Czas edycji: 2011-03-11 o 16:25
gerda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:29   #4668
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Calteano niestety muszę zmienić, własnie szukam i płakać mi się chce z tego powodu starałam się o tym nie myśleć, ale teraz już muszę i nie wiem kompletnie co robić. ale obiecał mi, że jakby coś się działo <tfu tfu tfu odpukać> to na pewno mnie przyjmie, jedyna pociecha
Ponoć pan doktor czasem sugeruje, jakiego lekarza można by wybrać. Przynajmniej dawniej polecał dobrych, innych ginekologów. Chyba że coś się zmieniło
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:29   #4669
Olcia1503
Marchewkowe_pole
 
Avatar Olcia1503
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 251
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Dzwonilam do mojego ginekologa, nie odbiera..nic pozostaje czekac. Co do awidnosci to faktycznie chyba zrobie, moze ginekolog sam zaproponuje mi. Jestem w 8tygodniu to bede wiedziala czy to przechodzilam dawno czy niedawno, najwazniejsze, ze ujemny. Jutro skonsultuje sie z ginem i zobaczymy. Jakby co dam Wam znac, moze nawet i dzis sie czegos dowiem
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/047474201b.png[/image][/link]

...w 8 tygodniu ciąży straciłam Cię dzidziusiu...
Olcia1503 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-11, 16:30   #4670
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Dziewczyny...nie na temat, ale aż mnie dreszcze przeszły jak obejrzałam zdjecia, w pracy nie mialam czasu wiec teraz czytam....ale narobiło w tej Japonii....tragedia dobrze, że oni tam mają takie przystosowane budynki, ale i tak aż żal patrzeć na tą rujnację. Podobno nawet w Polsce sejsmografy zarejestrowały wstrząsy, ładnie trzepnęło!
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:31   #4671
Caltea
Zadomowienie
 
Avatar Caltea
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Dzwonilam do mojego ginekologa, nie odbiera..nic pozostaje czekac. Co do awidnosci to faktycznie chyba zrobie, moze ginekolog sam zaproponuje mi. Jestem w 8tygodniu to bede wiedziala czy to przechodzilam dawno czy niedawno, najwazniejsze, ze ujemny. Jutro skonsultuje sie z ginem i zobaczymy. Jakby co dam Wam znac, moze nawet i dzis sie czegos dowiem
Dokładnie Olciu!
Ale widzę, że na szczęście w twoim poście pobrzmiewa optymizm. Jest dobrze!!!
Caltea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:32   #4672
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Caltea no i tym razem też zasugerował i chyba posłucham ale jeszcze nie jestem pewna, hehe, trudny ze mnie przypadek i fizycznie i psychicznie przywiązałam się do niego (wiem, jak to zabrzmiało, ale nie spotkałam jeszcze nigdy takiego lekarza
)
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:37   #4673
mooonik
Zakorzenienie
 
Avatar mooonik
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 366
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez lewaloff Pokaż wiadomość
Do wyboru dla chłopaka są 3 - Telesfor, Gromosław i Dzierżykraj, bo tak chce TŻ i tak wszystkim opowiadam i zapewniam Was, że to skutecznie zamyka wszelkie dyskusje a poważnie mówiąc nie będziemy się nikogo słuchać przy wyborze.

podoba mi się Wasz sposób chyba też tak zacznę robić

Cytat:
Napisane przez BordAna Pokaż wiadomość
a o co z tym mlekiem chodzi??
a choćby to, że mleko to nie mleko

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Mooonik, a gdzie chodzisz? Prywatnie czy do któregoś ze szpitali. Podziel się, proszę. A może rzucisz jakimś nazwiskiem?.
chodzę prywatnie, do dr Kusia przy rondzie Grunw. wizyta 120zł, a chcesz na to usg prenatalne się umówić, czy szukasz ogólnie lekarza w Krk? Polecanym doktorem jest dr Wiecheć z pl. Szczepańskiego, dużo dobrych opinii w necie o nim jest, tyle że on nie prowadzi ciąży, a właśnie specjalizuje się w USG.

Cytat:
Napisane przez Olcia1503 Pokaż wiadomość
Ale sam fakt ujemny cieszy mnie niesamowicie, ze az sie poplakalam;(
Olcia wszystko jest dobrze, możesz się uspokoić w końcu

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
Dziewczyny...nie na temat, ale aż mnie dreszcze przeszły jak obejrzałam zdjecia, w pracy nie mialam czasu wiec teraz czytam....ale narobiło w tej Japonii....tragedia dobrze, że oni tam mają takie przystosowane budynki, ale i tak aż żal patrzeć na tą rujnację. Podobno nawet w Polsce sejsmografy zarejestrowały wstrząsy, ładnie trzepnęło!
widziałam w wiadomościach o 15 jakąś relacje z góry, strasznie to wyglądało
__________________


nie znoszę osób, które MUSZĄ mieć zawsze rację

Julitka

mooonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:38   #4674
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Olciu no jak cię to uspokoi to zrób tą awidność tak jak dzeiwczyny radzą to jeszcze nie majątek a najważniejsze jest w końcu to co w głowie
danika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:39   #4675
BordAna
Zadomowienie
 
Avatar BordAna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: województwo pomorskie
Wiadomości: 1 106
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

danika: wiesz, że pomyslałam sobie przed chwila o storczyku dla mamy... moja ma jeden swój i "stawia"na nogi tez jeden mój ale może faktycznie jeszcze jeden by jej się przydał

nie chciałabym kupować jej słodyczy bo ostatnio trochę prZytyła, non stop w kuchni siedzi i coś pichci słodkkiego a ja nie mogę na to patrzeć jak ona przybiera na wadze...
BordAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 16:51   #4676
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Czy się zmienia, czy to bardziej jakieś błędy?
Bo ja wiem że mam tą samą co w książeczce, oddawałam krew to potwierdziłam to dodatkowo i nie mam ochoty wydawać znowu kasy na badanie które i tak powie mi coś co wiem
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 17:05   #4677
julia1906
Raczkowanie
 
Avatar julia1906
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 260
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

A ja zjadłam ogórkowa na rosołku od przyszłej teściowej ale chyba pezesadziłam bo wyszła za kwaśna i teraz mi jakoś dziwnie.
julia1906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 17:08   #4678
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Mamy wrzesihttp://wizaz.pl/forum/newreply.php?do=newreplye ń-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Mam dziś wizytę u okulistki ( choruję na jaskrę) i prawdopodobnie mi powie czy będę mogła rodzić naturalnie czy cesarka. Ciekawa jestem jak wyniki, bo odkąd zaczęliśmy się starać to lekarka wycofała mi zakrapianie oczu, czyli od listopada, a musiałam 2 razy dziennie zakrapiać.
To widzę, że mamy jeszcze więcej wspólnego Też choruję na jaskrę i teraz nie zakraplam oczu. W poprzedniej ciąży bez leków miałam takie dobre wyniki, że aż moja okulistka się dziwowała

Cytat:
Napisane przez minio1984 Pokaż wiadomość
Co do imion mój wymyślił ostatnio IwoAle wiedziałam, że żartował
No co, fajne imię Znam nawet jednego chłopaczka Iwa

Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Aaaa, tu pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą (po polskiemu to chyba napisałam). Grupa krwi może ulec zmianie, doświadczyłam tego na przykładzie mojej córki. Po urodzeniu oznaczono jej grupę krwi, ale lekarz nie wpisał wyniku badania do książeczki (było albo na bransoletce albo na wypisie ze szpitala, wybaczcie ale nie chce mi się szukać). Nie pamiętam dokładnie ale córka miała ARh+ po mężu lub BRh+ po mnie. Obecnie ma ABRh+. Trzy lata temu miała wycinanego migdała i robili jej takie badanie. Lekarz potwierdził, że w jakiś czas po urodzeniu (nie pamiętam dokładnie, ale kołacze mi się po głowie, że do 2 lat???) grupa krwi może ulec zmianie, ale na pewno nie radykalnie np: z Rh+ na Rh-. Ale w naszym przypadku "przyrosła" jeszcze jedna literka
A to ja pozwolę sobie sprostować Poszukałam, bo wydawało mi się to dziwne - przecież grupa krwi jest zapisana w genach, więc nie ma możliwości zmiany. I trafiłam na takie coś:
"Synteza antygenów układu AB0 trwa do około 2 roku życia. Dlatego oznaczanie grupy krwi u noworodka jest niemiarodajne - antygenów jest mało, test może ich nie wyłapać i dziecko z grupą A/B/AB będzie miało grupę 0."
Czyli Twoja córka zawsze miała grupę krwi AB, tylko badania wykonywane po urodzeniu nie wykryły obu antygenów

Dziewczyny, proszę, nie wpadajcie w jakąś jedzeniową przesadę! W necie można natknąć się na informacje, że w ciąży należy unikać soli, słodyczy, gazowanych napojów, żywności z konserwantami i sztucznymi barwnikami, ostrych przypraw, objadania się. Jednocześnie jecie chipsy, chińskie zupki, pijecie colę, jecie żelki i ciastka i martwicie się, że jedna kawa dziennie czy ryba wędzona mogą zaszkodzić dziecku.
Mam nadzieję, że nie za ostro, ale jak czytam jak niepotrzebnie się nakręcacie tymi rozważaniami, to aż mi się dziwnie robi. Ja rozumiem, że możecie mieć takie przekonania, że może chcecie dmuchać na zimne, ale piszecie o tym na forum i potem czytające to dziewczyny mogą martwić się, że coś zrobiły nie tak, że może niedostatecznie dbają o dziecko, a przecież to są wszystko rzeczy dozwolone, tylko w rozsądnych ilościach! Założę się, że Wam też zdarzyło się trafić w necie na dziwne wiadomości, po których niepotrzebnie się martwiłyście
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 17:18   #4679
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

A ja mam wysoki cukier. Wyszło i w badaniach na czczo i w domu (babcia ma cukrzycę i mama ma specjalny osprzęt) i boję się jeść słodyczy. Właściwie mnie do nich nie ciągnie, ale jak mi się coś zachce to normalnie muuuuuuszę.

Ktoś z Dolnego Śląska ma ochotę na spotkanko?
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-11, 17:21   #4680
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Mamy wrzesień-październik 2011 :)

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
A ja mam wysoki cukier. Wyszło i w badaniach na czczo i w domu (babcia ma cukrzycę i mama ma specjalny osprzęt) i boję się jeść słodyczy. Właściwie mnie do nich nie ciągnie, ale jak mi się coś zachce to normalnie muuuuuuszę.

Ktoś z Dolnego Śląska ma ochotę na spotkanko?
Oj współczuję A co twój gin na to?
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.