Popłakałam sie z bezradnosci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-15, 17:06   #1
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomości: 4 729
GG do ChocoWhite
Exclamation

Popłakałam sie z bezradnosci


Chyba wszystkie moje watki was wkurzają. przepraszam. Sytuacja jest taka, że ok. grudnia zaczelam miec bole w ookolicach wyrostka potem ustalo. W ferie wrocil promeniujac na udo. Potem minal. Lekarz mnie badal powiedzial , ze jest ok. W moczu mialam liczne bakterie, ale podobno nie zagrażają mi. Wykryto u mnie też anemie. W tą niedziele wieczorem gorączka 38. Potem ostra chrypa i odwodnienie, objawy grypy. Bol taki zimny jajnik wyrosteek powrocil promieniujac na pepwk caly bok i okolice ledzwiowe oraz na udo az do kolana.Lekki bol przy siusianiu. Poszlam dzisiaj do tego samego lekarza . Wszytko powiedzialam. Zajela sie tylko moim gardlem nawet nie zbadala brzucha NIC! przepisala kolejne leki jakies na mocz i kaszel... A ja tu cierpie z bolu i niewiem co robc Moja maa z wszystkie leki z 2 miesiecy wydala ponad 300zl a krucho u nas z kasa a leki nic nie dzialaja tata powiedzil ze zobi prywatnie posiew moczu a jak cos to zaplaci za urologa . Mam 15 lt i 52wzrostu jbc . Dajcie wskazówkę BLAGAM ja tu placze bezradna serio!
__________________
nienawidzę patrzeć na ludzi, którzy byli mi kiedyś bliscy, a teraz są obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:14   #2
lone bird
Rozeznanie
 
Avatar lone bird
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Far Far Away
Wiadomości: 705
Dot.: Popłakałam sie z bezradnosci

A nie masz możliwości iść do innego lekarza ? Jeśli nie, to poproś mamę, żeby z Tobą weszła do gabinetu, może jak doktorka zobaczy kogoś dorosłego to przebada Cie porządnie. Skoro odczuwasz ból jajnika i masz problemy przy sikaniu, to poproś mamę, żeby Cię wzięła do ginekologa.
__________________


lone bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 18:00   #3
kingur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 391
Dot.: Popłakałam sie z bezradnosci

Koniecznie musisz iść do innego lekarza. A na lekarkę u której byłaś to szkoda słów
Idź albo do jakiegoś internisty, albo urologa.
Trzymaj się i powodzenia!
kingur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 19:53   #4
LadyMK
Zakorzenienie
 
Avatar LadyMK
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 3 535
Dot.: Popłakałam sie z bezradnosci

a może ginekolog?
te promieniowania...
idź do ginekologa.
Ja mając 17lat miałam okropne bóle w okolicach jajnika... lekarze mnie zbyli... a teraz mam problemy z zajściem w ciążę. Nigdy się nie dowiem czy tamto co wtedy się działo ma wpływ na obecną sytuację.
__________________
"Potrafię płakać a po chwili w siebie wierzyć, mimo doświadczeń mam cel, aby zwyciężyć"

Szczęściara
LadyMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 20:32   #5
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Popłakałam sie z bezradnosci

Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie moje watki was wkurzają. przepraszam. Sytuacja jest taka, że ok. grudnia zaczelam miec bole w ookolicach wyrostka potem ustalo. W ferie wrocil promeniujac na udo. Potem minal. Lekarz mnie badal powiedzial , ze jest ok. W moczu mialam liczne bakterie, ale podobno nie zagrażają mi. Wykryto u mnie też anemie. W tą niedziele wieczorem gorączka 38. Potem ostra chrypa i odwodnienie, objawy grypy. Bol taki zimny jajnik wyrosteek powrocil promieniujac na pepwk caly bok i okolice ledzwiowe oraz na udo az do kolana.Lekki bol przy siusianiu. Poszlam dzisiaj do tego samego lekarza . Wszytko powiedzialam. Zajela sie tylko moim gardlem nawet nie zbadala brzucha NIC! przepisala kolejne leki jakies na mocz i kaszel... A ja tu cierpie z bolu i niewiem co robc Moja maa z wszystkie leki z 2 miesiecy wydala ponad 300zl a krucho u nas z kasa a leki nic nie dzialaja tata powiedzil ze zobi prywatnie posiew moczu a jak cos to zaplaci za urologa . Mam 15 lt i 52wzrostu jbc . Dajcie wskazówkę BLAGAM ja tu placze bezradna serio!

Po pierwszym dodatnim posiewie lekarz stwierdzil ze bakterie ci nie zagrazaja i tyle, czy jednak cos zapisal? bo pozniej piszesz że dostałas kolejne? Czy posiew był powtarzany po wzieciu lekow?
Nie mam sensu robic prywanie posiewu moczu, bo nawet jak ci wyjdzie dodatni, to sama sobie lekow nie wypiszesz - zmien lekarza na kompetentnego, bo z tego co piszesz to ten totalnie cie olewa. A zaniedbadne nerki potrafia po latach dawac naprawde powazne konsekwenecje, lacznie z koniecznoscia przeszczepu
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:08.