Mysli i słowa rozdartego faceta. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-31, 17:36   #301
anioleczek1986
Raczkowanie
 
Avatar anioleczek1986
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 63
GG do anioleczek1986
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Dzieki Bess
facet ma za***iste spojrzenie... miał...

No a autora wątku nadal nie ma
anioleczek1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:22   #302
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

dobrze, że się pozbierałeś...
ja mam trochę inne spojrzenie na to wszystko niz bess, moim zdaniem powinieneś napisać, że już nic nie czujesz, ze kończysz definitywnie związek, bo nie pisząc zostawiasz sobie furtkę...a poza tym ona ciagle będzie przeświadczona, że Ty ją kochasz i ciągle chcesz jej powrotu. I nie mówię, że będzie chciała do Ciebei wrócić kiedyś, tylko, że na podstawie Twojego zachowania napuszy sie i będzie uważała podobnie, jak niektórzy, że jej eks ciągle nie potrafi o niej zapomnieć, itp.

to tyle...
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:38   #303
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

ja uwazam ze oziebla obojetnosc bardziej daje sie we znaki niz teatralne"zegnam,to koniec juz cie nie kocham"
nie chodzi o zostawienie jej furtki ale o TOTALNE OLANIE.No ale kazdy ma inny charakter i kazdemu pomaga co innego.Mnie pomaga wlasnie wyzej wymienione.A co tamta osoba sobie bedzie myslala to mnie ani ziebi ani grzeje bo przeciez to niby koniec.
a co do exow ktorzy nie potrafia zapomniec mysle ze te ktore tak pisza wiedza co pisza skoro exy do nich wydzwaniaja ,gadaja i nie moga sie odczepic.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 10:54   #304
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

bess: jakbys pisala o moim braciszku meczy sie w zwiazku z baba ktorą ciagnie do innych...

aniołeczek: przepraszam, nie chce Cie dołować, ale tak to zwykle jest, albo sie coś wypali i koniec, albo potrafia ze soba rozmawiac i sa dlugo dlugo. Sam smialem sie podobnie jak Ty, kiedy to moja znajoma zerwala z chlopakiem po 3 latach, mowilem "patrz, wiec zostal nam jeszcze rok heh, a pozniej ze mna zerwiesz" - ona oczywiscie "nie gadaj glupot", a tu prosze Teraz sie z tego oczywiscie smieje. Taka sytuacja, a tu prosze :P Ale nie doluj sie. Wszystko od Was zalezy, jacy bedzeicie dla siebie i czy potraficie rozmawiac o wszystkim co Was gryzie.

Biri: po co sie w ogole do siebie odzywac, jesli wiadomo ze to skonczone, chyba ze jest w ludziach jeszcze jakas nadzieja, to wtedy szukaja kontaktu. Ja mysle, ze jesli juz sie cos skonczylo to definitywnie, oczywiscie "czesc" kiedy sie miniemy, ale... nie chce jakos do niej sie odzywac, teraz, ani kiedys. Bo o czym tez mialbym z Nią rozmawiac ?

Musze powiedizec madziunia ze udezylas w moja meska dume, tym ze moze myslec "patrzcie jaka to jestem ekstra, moj byly za mna szaleje" Masz racje, wiekszosc ludzi tak sie zachowuje, a pozneij kiedy zorientuje sie ze tak nie jest to panika, zazdrosc, wielka chec powrotu

No i teraz post bess... trudno powiedizec ktora z Was ma racje, moze obje. Mnie osobiscie jakos nie chce sie pisac nic do niej, wolałbym olać sprawe, chociaz z drugiej strony wiem, co sobie obiecalismy - a nie chce z Nią prowadzić zadnej wojny Pozyjemy zobaczymy, teraz o tym nie mysle, czy pisac, co pisac... i jest mi z tym dobrze. Tylko dziwne ze Ona nic nie pisze. Moze Ona wlasnie zostawia sobie furtke otwarta ? Mysli ze zawsze bedize mogla do mnie wrocic ?
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:01   #305
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

albo zostawila furtke albo cie olala bo ma nowego chlopaka jest tyle mozliwosci i kazda inna.heh
uwazam ze na razie zostaw jak jest a jak poczujesz nieodparta potrzebe pisania to napiszesz ot co
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:05   #306
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Może jeszcze kiedyś los was ze sobą połączy ponownie...
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 11:08   #307
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni
bess: jakbys pisala o moim braciszku meczy sie w zwiazku z baba ktorą ciagnie do innych...

aniołeczek: przepraszam, nie chce Cie dołować, ale tak to zwykle jest, albo sie coś wypali i koniec, albo potrafia ze soba rozmawiac i sa dlugo dlugo. Sam smialem sie podobnie jak Ty, kiedy to moja znajoma zerwala z chlopakiem po 3 latach, mowilem "patrz, wiec zostal nam jeszcze rok heh, a pozniej ze mna zerwiesz" - ona oczywiscie "nie gadaj glupot", a tu prosze Teraz sie z tego oczywiscie smieje. Taka sytuacja, a tu prosze :P Ale nie doluj sie. Wszystko od Was zalezy, jacy bedzeicie dla siebie i czy potraficie rozmawiac o wszystkim co Was gryzie.

Biri: po co sie w ogole do siebie odzywac, jesli wiadomo ze to skonczone, chyba ze jest w ludziach jeszcze jakas nadzieja, to wtedy szukaja kontaktu. Ja mysle, ze jesli juz sie cos skonczylo to definitywnie, oczywiscie "czesc" kiedy sie miniemy, ale... nie chce jakos do niej sie odzywac, teraz, ani kiedys. Bo o czym tez mialbym z Nią rozmawiac ?

Musze powiedizec madziunia ze udezylas w moja meska dume, tym ze moze myslec "patrzcie jaka to jestem ekstra, moj byly za mna szaleje" Masz racje, wiekszosc ludzi tak sie zachowuje, a pozneij kiedy zorientuje sie ze tak nie jest to panika, zazdrosc, wielka chec powrotu

No i teraz post bess... trudno powiedizec ktora z Was ma racje, moze obje. Mnie osobiscie jakos nie chce sie pisac nic do niej, wolałbym olać sprawe, chociaz z drugiej strony wiem, co sobie obiecalismy - a nie chce z Nią prowadzić zadnej wojny Pozyjemy zobaczymy, teraz o tym nie mysle, czy pisac, co pisac... i jest mi z tym dobrze. Tylko dziwne ze Ona nic nie pisze. Moze Ona wlasnie zostawia sobie furtke otwarta ? Mysli ze zawsze bedize mogla do mnie wrocic ?
Najpiękniejsze w ludziach jest to, że każdy jest inny...tylko od Ciebie Facecie zależy, co zrobisz, czy napiszesz, czy zostawisz tak, jak jest. Ja mam jedno motto, które zawsze sie sprawdza, nieważne, kto i jaki by nie był "doświadczony" i co mówi. "Każda decyzja jest dobra, jeśli podejmujesz ją w zgodzie z samym sobą, w zgodzie z własnym sumieniem." Dlatego rozwiązanie całej tej sytuacji leży tylko i wyłącznie w Twojej gestii i nikt, absolutnie nikt, nie powinnien teraz narzucać Ci swojego zdania.
Pozdrawiam
I cieszę sie, że nie zrozumiałeś na opak tego, co napisałam.
Trzymaj sie Facecie
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-01, 11:10   #308
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez bess
ja uwazam ze oziebla obojetnosc bardziej daje sie we znaki niz teatralne"zegnam,to koniec juz cie nie kocham"
nie chodzi o zostawienie jej furtki ale o TOTALNE OLANIE.No ale kazdy ma inny charakter i kazdemu pomaga co innego.Mnie pomaga wlasnie wyzej wymienione.A co tamta osoba sobie bedzie myslala to mnie ani ziebi ani grzeje bo przeciez to niby koniec.
a co do exow ktorzy nie potrafia zapomniec mysle ze te ktore tak pisza wiedza co pisza skoro exy do nich wydzwaniaja ,gadaja i nie moga sie odczepic.
Jeśli mówisz o obojętności w kontekście dania sie we znaki, to czy to jest nadal obojętność? Na pewno nie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 14:59   #309
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Facecie co u Ciebie? Bo już dawno nie miałyśmy żadnych wieści
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 16:11   #310
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

wlasnie tez jestem ciekawa jak leci
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 17:14   #311
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

huhu, juz zapomialem o tym temacie. U mnie dobrze, w sumie cóż moge powiedziec, spotykam sie z roznymi ludzmi, spedzam aktywnie czas. Jesli chodzi o tematy uczuciowe to narazie nie mam zamiaru z nikim byc. Ostatnio mialem trudna rozmowe z pewna dziewczyna, chociaz znamy sie dlugo, to zaczelismy sie spotykac od niedawna - panna, widac ze chce czegos wiecej niz tylko bezinteresowne wypady gdzies nad wode, na piwko itp, myslalem pare dni jak jej wytlumaczyc ze nie mam ochoty na zwiazki,bylo to dla mnie trudne - az w koncu pare dni temu, u mnie w domu, pogadalismy sobie szczerze. Mozna powiedizec ze moge dla niej robic wszystko tak dlugo jak to bedzie bezinteresowne i nie bedzie w tym zadnego uczucia - powiedziala ze mnie rozumie i "ok". Pewnie pomyslicie ze dziwnie sie zachowuje, dziewczyna mila sympatyczna a ja Ją tak odpycham. To dlatego ze jakis czas temu bylem, ze tak powiem, na randce z pewna osoba i przelecialy mi przez glowe te wszystkie dziwne mysli - ze jesli cos zajdzie miedzy nami to bede sie musial starac, chodzic do niej, znow bede mial na sobie ta pewnego rodzaju smycz, uswiadomilem sobie ze jeszcze za wczesnie na to wszystko - wiecej sie z Nia nie spotkalem.
Ogolnei to jest ok, praktycznie nie mysle o bylej, co prawda czasem sie zastanowie "ciekawe co tam u niej" ale z kazdym dniem staje mi sie coraz to bardziej obojetna. Nie wiem co u niej slychac, czy kogos ma, czy cokolwiek. Drazni mnie tylko, ze kiedy przechodzi obok mnie, czy moich znajomych to udaje ze nas nie widzi, co jest dla mnie idiotyczne i dziecinne - w koncu sama prosila zebysmy sie zachowywali nromalnie, a teraz takie szopki odpier***, cóż, to tylko swiadczy o Niej. Ciesze sie ze jestem sam, moge smialo powiedizec ze czuje sie wolny i jestem szczesliwy z tego jak teraz jest. Oczywiscie nie mam zamiaru byc kawalerem juz do konca swych dni, ale tez nie jestem desperatem i chcialbym spotkac kogos odpowiedniego dla mnie, nie spieszy mi sie.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 17:47   #312
froggie
Zakorzenienie
 
Avatar froggie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żabkowo
Wiadomości: 11 756
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Facecie to się cieszę że u Ciebie wszystko w porządku
__________________
flejksy (klik!)
Zapraszam
froggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:12   #313
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Dobrze wiedziec, ze wszystko u Ciebie w porządku.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 12:30   #314
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

dawno dawno nie pisalem tutaj, chcialbym sie podzielic z wami nowymi uczuciami.

Jak wiecie, 3 lata ponad... rozstanie przed wakacjami. Minelo pare miesiecy od tego czasu...

We wczesniu, a dokladnie 12-go wrzesnia ona sie znow odezwala. Najpierw chciala normalnie rozmawiac, powiedzialem co u mnie slychac. Ona napisala co u niej slychac. I tak sie zaczelo. Pozniej pisala szczerze, dzwonila, płakała i pytala czy jeszcze widze "nas". Ruszyło mnie to wszystko, widocznie w moim sercu dalej Ją trzymalem.

Pokazala mi swoj pamietnik, chciala zebym wiedzial jak wygladaly Jej 3 miesiace, zebym wiedzial co Ona mysli. Przeczytalem, miala wiele watpliwosci, wtedy i we mnie zrodzily sie watpliwosci czy wracac.
Zaczalem wiec o tym z nia rozmawiac, mowilem ze nie chce znow cierpiec, ze nie chce byc tlyko facetem przejsciowym i nie chce byc tez taka poduszką ktora po znudzeniu wyladuje w koszu.
Mowila ze z kazdym dniem jest coraz pewniejsza swoich uczuc.

Wrocilismy wiec do siebie, prosila mnie zebym kochal ja jak najdluzej, zebym wierzyl w nas bo ona w nas wierzy. Zapewniala o uczuciach, uzywala naprawde wielkich slow. Byly plany, sylwester, nastepne wakacje. Mowila ze nie wyobrazala sobie siebie z innym facetem, fakt zrozumiala to po 2 miesiacach po rozstaniu. Mowila tez ze nie wyobrazala sobie seksu z kims innym, tylko ze mna. Dala mi nawet na urodziny swoje zdjecia, a na odwrocie napisala pare rzeczy, waznych dla mnie.

Pozniej pod koniec pazdziernika wielka klotnia, nakrzyczalem na nia jak nigdy, zalowalem tego i przeprosilem. Ona zrobila sie jakas dziwna, zaczela mnie unikac, tzn nie spotykalismy sie juz tak czesto.
Odezwalem sie wreszcie i wyciagnalem od niej wszystko dlaczego taka jest.
Powiedziala ze moje awantury wyprowadzaja ja z rownowagi, ze najpierw klotnia a pozniej przepraszam i znow tak samo, a ostatnia klotnia sprawila ze cos w niej umarlo. Ja twierdze cos innego, to nie moje awantury a jesli juz to 'nasze'. I nie wierze ze przez klotnie moglo cos umrzec. Na pytanie czy kocha zaczela odpowiadac ze nie wie. Dalem jej wiec tydzein czasu na przemyslenia.

Wczoraj mi napisala trzy linijki, 'chce byc sama - przykro mi - przepraszam".
Odezwalem sie do niej, zapytalem dlaczego, " nie zalezy mi".
Napisalem jej ze jeszcze pare dni temu mowila ze kocha i zapewniala o uczuciach na co tylko odstalem "wydawalo mi sie", napisalem jej ze zabawila sie moimi uczuciami, ze to wszystko to tylko puste slowa na co dostalem "to nie tak, goniłam coś czego już nie było,
bardzo chciałam żeby było dalej między nami to co kiedyś". Rozmowa sie dalej toczyla, wdzialem ze ona unika wielu moich pytan. Powiedzialem jej ze oddame wszystkie rzeczy, ze zaraz je przyniose. Prosila mnie zebym tego nie robil ze to moze poczekac, prosila i nawet jak wyszedlem to słała smsy zebym jeszcze przyszedl na chwile na neta pogadac i prosila.
Mimo tego przyszedlem do niej, oddalem jej pare rzeczy i zdjecia ktore podarowala mi z tekstem na odwrocie. Powiedizala "to jest hamskie" odpowiedzialem jej tylko ze hamskie jest to co ona mi zrobila...

Teraz wiem zeby nie wierzyc... nie bede juz taki naiwny.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 12:34   #315
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

hie hie
a nie mowilam
"twardziochem trzeba byc a nie mięciochem" Zastanawiam sie czemu mezczyznami mozna tak latwo manipulowac?
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 12:44   #316
Little Angel
Wtajemniczenie
 
Avatar Little Angel
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydzia
Wiadomości: 2 458
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Znow puscila cie w trabe.
Nie przejmuj sie,nie jestes naiwny.Wielu z nas zrobiloby podobnie jak ty,przeciez kazdy chce byc szczesliwy wiec wierzymy w rzeczy,ktrorych nie ma i w uczucia dawno juz wygasle.
Juz wiesz,ze to bez sensu.Jak cos sie konczy to trzeba o tym zapomniec i tyle.
Daje tobie slowo,ze juz nie pozwolisz sobie wiecej aby tak cie ktos potraktowal-teraz juz umiesz powiedziec"koniec".
Powodzenia
Little Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 12:52   #317
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

dziwi mnie jedno: jak mozna pisac do siebie smsy czy maile zamiast pogadac...

w zwiazku doroslych ludzi cos takiego nie powinno miec moim zdaniem miejsca, bo to glupie i kojarzace sie bezposrednio z gimnazjalistami, ktorym giertol chce zabrac komorki. taka moze off topowa refleksja.

a moze nawet nie off topowa-nie mozna sie dogadac jesli sie nie rozmawia.

jesli chodzi o latwosc manipulowania facetami...to chyba nie zalezy od plci: sa ludzie, ktorymi latwo manipulowac i juz.
moze toba nielatwo, moze dales sie nabrac...

w kazdym razie: zamiast wchodzic kolejny raz do tej samej rzeki, wez sie w garsc, bo jestes jakby niepatrzec duzym chlopcem.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 13:09   #318
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

bess: manipulowac mozna czlowiekiem jesli w gre wchodza uczucia, widocznie kochalem prawdziwie, jesli uwierzylem w to co mi mowila.

Little Angel: wierzyelm ze cos w niej jest, ze to co mowi, pisze jest prawdziwe, jak to ladnie napisalas "puscila mnie w trabe" - tylko nie rozumie jej zachowania. Jak mozna tak szybko zmienic zdanie, jak mozna uzywac tak wielkich slowa a pozniej poweidziec "zdawalo mi sie" ? Mam nadzieje ze juz nie dam sie tak potraktowac, a na 100% nie dam sie zwiesc Jej slowom, chociaz teraz tak bardzo chcialbym sie obudzic... zeby to sie wreszcie skonczylo, "to" tzn ten koszmar. Naprawde nic nie rozumie, dlaczego tak mnie potraktowala ?

Coccinelle: zwykle rozmawiamy, teraz te trzy linijki mi napisala, moze nie chciala sie spotkac, mzoe bala sie spojzec mi w oczy ? Kiedy szedlem aby jej oddac rzeczy to tez prosila zebym nie przychodzil, nie wiem czemu, nie wiem o co jej chodzilo, moze bala sie czegos ? Wiek nie ma tu znaczenia, jesli w gre wchodza uczucia.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 13:13   #319
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

to odeslij jej rzeczy poczta, idz sie upic z kolegami i postaraj sie zapomniec, bo cholera...nie ma co tracic zycia na ludzi, ktorzy na to nie zasluguja (ewentualnie sa niestabilni psychicznie i nie chca sie leczyc).

wkrotce polsa-belgia, ale polecam zrobic to nieco wczesniej.
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-04, 13:25   #320
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
to odeslij jej rzeczy poczta, idz sie upic z kolegami i postaraj sie zapomniec, bo cholera...nie ma co tracic zycia na ludzi, ktorzy na to nie zasluguja (ewentualnie sa niestabilni psychicznie i nie chca sie leczyc).

wkrotce polsa-belgia, ale polecam zrobic to nieco wczesniej.

rzeczy tak czy siak jej oddalem, na co uslyszalem "to jest hamskie", poweidzialem ze hamskie jest to co robi, a nie to ze oddaje jej rzeczy.
Masz racje, nie warto tracic zycia na takich chwiejnych ludzi.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 13:37   #321
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

nie przesadzalabym jednak, bo kobieta zmienna jest z zalozenia
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 13:46   #322
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Nie wiem jak sie czujesz...moge sie tylko domyslac, bo nie mialam nigdy takiej sytuacji jak Ty (a nawet jesli mialabym podobna i to tak moglabym sie tylko domyslac)
Widze ze po prostu kochales ja i cos tam w Tobie pozostanie na zawsze....
Nie rozumiem jej - i nie rozumiem ludzi ktorzy uzywaja wielkich slow, staraja sie a za chwile mowia "juz mi nie zalezy", "wydawalo mi sie"

czas leczy rany - moze brzmi to naiwnie ale zazwyczaj tak bywa
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 13:54   #323
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

dokladanie,a skoro ona toba manipuluje to cie nie kocha.
Obstawiam ze jeszcze nie raz zgodzisz sie na jej powrót. "Ten typ tak ma"
cytatami dzis rzucam jak z rekawa
ale mysle ze za ntym razem takiego dostawania po tyłku w koncu sie odkochasz.
oddawanie rzeczy wcale nie jest chamskie,ja kazalam sobie odsylac poczta upominki hyhy
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 14:08   #324
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Dziewczyna jest jednak emocjonalnie niedojrzała, nie warto było wracać do tego związku, teraz już to wiesz i jesteś bogatszy o kolejne (nowe) doświadczenie.
Na pewno wszystko się ułozy a rozmyślanie o jej zachowaniu jest pozbawione sesnu, szkoda na to tracić czas, rak więc weś się w garść i patrz przed siebie.
Powodzenia zycze
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 16:21   #325
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

wiem ze sobie poradze, ze za tydzien bede juz normalnie funkcjonowal i wierze ze wreszcie trafie na kogos wartego mnie.
dziekuje za odpowiedzi.
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-04, 18:24   #326
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni Pokaż wiadomość
wiem ze sobie poradze, ze za tydzien bede juz normalnie funkcjonowal i wierze ze wreszcie trafie na kogos wartego mnie.
dziekuje za odpowiedzi.

trzymaj się chłopie, skoro tak się stało tzn że nie byliście sobie pisani...to powtórne zejście się może było potrzebne żeby wam to uświadomić...na penwo trafisz kiedyś na tą jedyną, wyjątkową kobietę...
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-10, 14:14   #327
tak-po-prostu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 052
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Facet co u Ciebie?
tak-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 19:22   #328
facet_na_pustyni
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar facet_na_pustyni
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 382
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez tak-po-prostu Pokaż wiadomość
Facet co u Ciebie?
uklada sie, poznalem dziewczyne ktora chyba bardziej do mnie pasuje pozyjemy zobaczymy
facet_na_pustyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 16:54   #329
neska22
Zakorzenienie
 
Avatar neska22
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 9 922
GG do neska22
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni Pokaż wiadomość
uklada sie, poznalem dziewczyne ktora chyba bardziej do mnie pasuje pozyjemy zobaczymy

fajnie słyszeć, że Ci się udało .... daje to iskierke nadziei dla innych....
neska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-20, 20:45   #330
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Mysli i słowa rozdartego faceta.

Cytat:
Napisane przez facet_na_pustyni Pokaż wiadomość
uklada sie, poznalem dziewczyne ktora chyba bardziej do mnie pasuje pozyjemy zobaczymy
pokaż Jej Wizaż będzie Cie kochac do końca świata i o jeden dzień dłużej
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:05.