Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-16, 11:58   #1681
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

bella a co u Ciebie? Dawno nie zaglądałaś, wszystko dobrze?

I gdzie Lilka i Słoneczko
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:07   #1682
bella7
Zakorzenienie
 
Avatar bella7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 5 507
GG do bella7
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Dobrze,robiłam dziś rano wyniki,w tym krzywa cukrowa-ble... Kupiłam dziewczynom skarpetki i oglądałam takie maleńkie śpioszki z kaftanikiem,chyba 50... Śpioszki były rozpinane w kroku... I chyba je kupię,znajomona mamy na w sklepie...
__________________
Lenka i Lilianka 26.04.2011r.
Miłosz 19.01.2014r.
bella7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:29   #1683
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

ja mam jutro glukozę.. itp.. jakos dam radę..

my już po przeprowadzce..wymęczyła mnie strasznie..teraz moja mała przeziębiona więc mam okazję sobie przypomnieć jak to jest wstawać w nocy co 2h i spać na czuwaniu..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:39   #1684
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

bella dobrze że wszystko OK, odzywaj sie częściej, bo się martwiłam

skorpionec super, że już na nowym jesteście, to parapetówkę trzeba zrobić
szkoda tylko że Iga chora i wstawać w nocy musisz, szybkiego powrotu do zdrowia życzę

---------- Dopisano o 13:39 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

bella co do ciuszków to kupuj już systematycznie, bo później ciężko to ogarnąć. Ja mam już w zasadzie wszystkie ciuszki, teraz czas na akcesoria
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 12:43   #1685
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość

I gdzie Lilka i Słoneczko


ja właśnie wyszłam dziś ze szpitala, miałam grypę i niestety sama nie miałam już sił na walkę w domu .... teraz już w domciu na szczęście .... mam tylko nadzieję że z synusiem wszystko będzie dobrze

Marinko1 wiem że Ty byłaś na grypsko w szpitalu, nie bałaś sie tych leków... ja pytałam lekarza czy bezpieczne są dla dzidziusia i potwierdził że tak ale jakoś mnie to nie uspokaja
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 13:26   #1686
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez Sloneczko555xxx Pokaż wiadomość


ja właśnie wyszłam dziś ze szpitala, miałam grypę i niestety sama nie miałam już sił na walkę w domu .... teraz już w domciu na szczęście .... mam tylko nadzieję że z synusiem wszystko będzie dobrze
Dobrze że już w domku jesteś, a lekami sie nie stresuj, na pewno podają tylko te dozwolone w ciąży, ale w większych dawkach i pewnie dawali Ci kroplówki na wzmocnienie, żeby organizm zaczął walczyć z chorobą
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 15:39   #1687
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Marinko1 wiem że Ty byłaś na grypsko w szpitalu, nie bałaś sie tych leków... ja pytałam lekarza czy bezpieczne są dla dzidziusia i potwierdził że tak ale jakoś mnie to nie uspokaja[/QUOTE]

Słoneczko a świńską miałaś?
Nie, nie bałam się. Chciałam tylko z tego jak najszybciej wyjść, a nie leczona grypa (tj. bez antybiotyków, zastrzyków itp.) to jest dopiero zagrożona dla dziecka, więc ja byłam jak najbardziej za tym całym leczeniem antybiotykami i innymi specyfikami.

Słoneczko na zakażnym leżałaś czy ginekologii?
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 16:03   #1688
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

scorpionec pisałaś o problemach z odklejającym się łożyskiem, możesz napisać jakie były objawy i jak to był rodzaj bólu, acha i czy lekarz widział to na usg?
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:25   #1689
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

oj dziewczynki mialam ciezki dzien...popsztykalam sie z moja przyjaciolka az mam nerwe do teraz wygarnelysmy sobie pare rzeczy i jest mi teraz bardzo przykro bo widze po ludziach ze nikomu teraz zaufac nie mozna...po prostu nie mam juz sil...czy nuikomu juz nie mozna ufac??ja widze ze teraz chyba warto ufac tylko mezowi bo ludzie sa wredni...eh...wiedzialam ze to zycie jest okrutne;(mam nadzieje ze moje nerwy nie wplynely na moja kochana dzidzie
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 17:42   #1690
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Malinko nie przejmuj się, ochłoniecie troszkę i wszystko będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość

Słoneczko a świńską miałaś?
Nie, nie bałam się. Chciałam tylko z tego jak najszybciej wyjść, a nie leczona grypa (tj. bez antybiotyków, zastrzyków itp.) to jest dopiero zagrożona dla dziecka, więc ja byłam jak najbardziej za tym całym leczeniem antybiotykami i innymi specyfikami.

Słoneczko na zakażnym leżałaś czy ginekologii?
leżałam na zakaźnym, nie wiem czy to świńska czy nie bo trafiłam w piątek i już zaczeli mnie leczyć, a w poniedziałek jak ordynator miał obchód to stwierdził że leczenie przynosi efekty i wymazu nie robili już, dawali mi coś dożylnie w strzykawką do wenflonu i taką kapsułkę 3 x dziennie biało-żółtą , ta kapsułka to jakaś masakra na początku zwracałam ją, a jak już przyjmowała mi się w żołądku to taka mega zgaga była po niej że myślałam że się wykończę .... może miałaś to samo? nie wiem co to było bo wypis dopiero jutro będę mieć, chciałam jak najszybciej wyjść i nie czekałam już na formalności
__________________
Synuś


Edytowane przez Sloneczko555xxx
Czas edycji: 2011-03-16 o 17:44
Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 18:55   #1691
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

moze i ochlonie ale ja watpie ze ochlone po tym co uslyszalam,prawda jest taka ze kazdy ostatnio mnie trakjtuje inaczej odkad wiedza ze jestem w ciazy...dla kazdego byloby najlepiej jakbym nigdy nie miala dzieci i moze zaczela zebrac;(
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-16, 20:09   #1692
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
scorpionec pisałaś o problemach z odklejającym się łożyskiem, możesz napisać jakie były objawy i jak to był rodzaj bólu, acha i czy lekarz widział to na usg?
ja nie miałam odklejającego się łóżyska tylko nisko osadzone z zagrożeniem przodującego..

to nie boli i nie ma żadnych objawów.. ale u mnie byle wysiłek np dłuższy spacer to było zaraz krwawienie..

no i w przypadku przodującego konieczna jest cesarka.. bo dziecko nie ma możliwości urodzić się przed łożyskiem które zasłania ujście i to dla malucha niebezpieczne.. u mnie nie zasłanialo szyjki i mogłam urodzic naturalnie..

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Marinko1 wiem że Ty byłaś na grypsko w szpitalu, nie bałaś sie tych leków... ja pytałam lekarza czy bezpieczne są dla dzidziusia i potwierdził że tak ale jakoś mnie to nie uspokaja
Słoneczko a świńską miałaś?
Nie, nie bałam się. Chciałam tylko z tego jak najszybciej wyjść, a nie leczona grypa (tj. bez antybiotyków, zastrzyków itp.) to jest dopiero zagrożona dla dziecka, więc ja byłam jak najbardziej za tym całym leczeniem antybiotykami i innymi specyfikami.

Słoneczko na zakażnym leżałaś czy ginekologii?[/QUOTE]

grypy nie leczy się antybiotykami bo to wirusówka.. a antybiotykami leczy się infekcje bakteryjne

tak czy siak to paskudna choroba a w ciązy to już w ogóle..
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 20:57   #1693
Sloneczko555xxx
Zakorzenienie
 
Avatar Sloneczko555xxx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 140
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Scorpionec ja nie twierdzę że miałam antybiotyk na grypę, zapewne antybiotyk przepisywali mi na zapalenie gardła bo to też przy okazji tej grypy miałam ....a co dawali w szpitalu to nie wiem
__________________
Synuś

Sloneczko555xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 07:16   #1694
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

scorpionec to coś mi się pomieszało może na innym forum któraś z dziewczyn o tym pisała, ale czemu skojarzyłam z Tobą

Jak się mieszka na nowym?

malinka ludzie czasami się kłucą, ale jeśli obrażałyście się na wzajem to nie jest to przyjaźń Przyjaciele sobie doradzają, mówią szczerze że coś jest nie tak zwracają sobie uwagę na różne rzeczy ale nigdy się nieobrażają wzajemnie.
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:09   #1695
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Hej, to ja może z innej beczki, bo ostatnio schizuję. Jak to jest u was z seksem w ciąży?
Bo ja cały czas mam głupie wrażenie, że demoralizuje dziecko bo słyszy i czuje co się dzieje. Że wyrośnie z niego jakiś zboczeniec albo gwałciciel albo nie wiem co jeszcze.
Przez to ochota przekształca się w brak ochoty a nawet oziębłość. Cholercia próbowałam znaleźć coś na ten temat na necie ale nie znalazłam.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 10:19   #1696
koraa22
Raczkowanie
 
Avatar koraa22
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 174
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez Marina123 Pokaż wiadomość
Hej, to ja może z innej beczki, bo ostatnio schizuję. Jak to jest u was z seksem w ciąży?
Bo ja cały czas mam głupie wrażenie, że demoralizuje dziecko bo słyszy i czuje co się dzieje. Że wyrośnie z niego jakiś zboczeniec albo gwałciciel albo nie wiem co jeszcze.
Przez to ochota przekształca się w brak ochoty a nawet oziębłość. Cholercia próbowałam znaleźć coś na ten temat na necie ale nie znalazłam.
Heh ostatnio też duużo o tym myśle... tylko ja znowu się boję ,że podczas wygibasów uszkodzimy naszego synka albo że coś się stanie... niby ginekolodzy wręcz zalecają ale ja mam duuużą bariere mam nadzieję ,że inne dziewczyny się wypowiedzą na ten temat..
__________________
planowany t.p ok 26.07.2011
koraa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 11:16   #1697
edzia
Rozeznanie
 
Avatar edzia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Roma-Kraków
Wiadomości: 556
GG do edzia Send a message via Skype™ to edzia
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

U nas jest podobnie lęk przed tym,że może się coś stać maleństwu
chociaż mój lekarz w Pl. powiedział,że jeżeli jest możliwość powstrzymania się to lepiej nie współżyć i dmuchać na zimne ... bo po tak długim okresie starań lepiej się powstrzymać jakby miało się coś stać ....może miał tez to na myśli,że mam nisko osadzone łożysko ale jutro wizyta więc może się dowiemy czy podskoczyło do góry a z drugiej strony to nie za bardzo mam ochotę na sex chociaż wczoraj mnie naszła i chciałam nawet zaryzykować no ale mój mężulek nie dał się przekonać i nawet obraziłam się na niego,że go już nie pociągam i już mnie nie kocha (oczywiście w żartach) bo od 6 miesięcy mnie nie tknął a jak sobie pomyślę,ze jeszcze następne 6 takich będzie to normalnie po roku to chyba od nowa dziewica będę
__________________
Camilla jest już z nami
24.06.2011
edzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 12:18   #1698
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

My nie mamy problamów, ja się nie boje (co prawda seks jest bardzo delikatny), ani nie mam żadnych schiz. Ciąża przebiega prawidłowo, z łożyskiem ok.
Jedyny problem to to, ze sobie z mężem naprzemian chorujemy

Jadę dzisiaj oglądać wózki
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 13:25   #1699
nadiazloto1
Zakorzenienie
 
Avatar nadiazloto1
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 058
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Marina a Ty wyrosłaś na zboczeńca? Przecież Twoi rodzice też się kochali jak czekali na Ciebie O to bym się nie martwiła

Ja za to jak Edzia mam post Na początku strasznie się bałam skurczy macicy jakie może wywołać orgazm i poronienia. Powiedziałam o tym TZ i nawet raz nie zaproponował. Później jakoś czas leciał i ochoty nie miałam, a TZ nadal nie brał się do działania, doszedł mój duży brzuch-dyskomfort, jakieś bóle podbrzusza i TZ miał wątpliwości czy nic się nie stanie i tak wyszło, że też po roku będę dziewicą
nadiazloto1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 18:10   #1700
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

kochane ja po wizycie dziewczynka po raz trzeci zostala dziewczynka !pani doktor mowila ze widac zabke dokladnie
dala mi skierowanie na glukoze kazala wziasc cytrynke..badania ok i nastepna wizyta za miesiac
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 18:19   #1701
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez nadiazloto1 Pokaż wiadomość
Marina a Ty wyrosłaś na zboczeńca? Przecież Twoi rodzice też się kochali jak czekali na Ciebie O to bym się nie martwiła
Nadia racja. Zboczeńcem nie jestem. A musieli się kochać jak byli ze mną w ciąży. Przynajmniej parę razy. Więc to tylko schizy.

TŻ już wrócił do domu. Jestem oszalała ze szczęścia. Mamy wyniki histopatologiczne i być może nie jest źle. Zapowiada się pierwszy stopień co prawda złośliwego guza ale w 96% wyleczalny maksymalnie.
Wybieramy się do onkologa w przyszłym tygodniu. Oby miał dla nas dobre wieści. Trzymajcie kciuki.
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 20:00   #1702
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

marina trzymamy kciuki!

co do seksu to ja mam ochote non stop ale tz miał lęki bo w I ciązy mieliśmy zakaz (przez te łożysko)..ale juz ok..

dzis byłam na glukozie 75gr wcisnełam pół cytryny i wypiłam ze smakiem

czułam sie bosko.. zrobiłam zakupy trochę pogadalam z dziewczyną która tez miala to badanie...nawet oddalam jej pól cytrynki co mi zostało
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 07:56   #1703
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

My dzis Z Amelka zaczelysmy 25 tydz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

wy ta glukoze pijecie naraz???
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 10:11   #1704
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

A ja przyłączam sie do grona ciążowych dziewic :P
Zero ochoty na seks i bariera.
A co do antybiotykow, to wiem o tym, tylko, że ja mialam jeszcze zapalenie oskrzeli prócz tej grypy. Więc miałam tgo mnóstwo.

A jeśli chodzi o glukozę, mi wyszła cienka granica do cukrzycy miałam 138, a norma do 140, i lekarz kazał mi nie jeść słodkiego, słodyczy, a ja przez całą ciążę nawet nie wziełam czekoladki do ust, ciastka, cukierka...dosłownie nic, tak się zaparłam bo bałam się nadprogramowych kg...I zawsze byłam bardzo szczupła, choć wiem, że nie ma to wpływu na glukozę w ciąży.
No i anemia doszła jeszcze i ogromne problemy z potasem ( od zawsze ;/)
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:04   #1705
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

glukozę trzeba wypic w ciągu 5 minut
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 12:17   #1706
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Ale nudy...dziewczynki co wy robicie ciekawego zeby wam sie nie nudzilo bo ja umieram
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:54   #1707
karolciarw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 102
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

U nas z seksem różnie na początku były obawy gdyż jestem po poronieniu .... Pani doktor powiedziała jak nic nie boli to kochać się bez obaw! Mąż ma ochotę za to ze mną różnie raz jest a czasami nie ma ....

Ja też już miałam glukozę miesiąc temu i jest dobrze wszystko w normie. U nas w ogóle wszystko dobrze chodź ostatnio w boczku pobolewa ale pewnie dlatego,że maleńka rośnie i kopie
__________________
Mój Aniołek *13.08.2010*


Nasza kochana perełka jest już z nami


LILIANNA
karolciarw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 17:10   #1708
malinka123108
Wtajemniczenie
 
Avatar malinka123108
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 409
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

http://allegro.pl/opaska-z-atlasowa-...496232843.html
podoba wam sie taka opaseczka?
__________________
w oczekiwaniu na corenke t.p 02.11.2019
malinka123108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 18:00   #1709
karolciarw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 102
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Cytat:
Napisane przez malinka123108 Pokaż wiadomość
śliczna
__________________
Mój Aniołek *13.08.2010*


Nasza kochana perełka jest już z nami


LILIANNA
karolciarw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 00:21   #1710
Marina123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: okolice Żywca
Wiadomości: 455
Dot.: Mamusie czerwcowo-lipcowe 2011-raczki nieboraczki

Dziewczyny wiem, że jestem upierdliwa jak komar w letnią noc z tymi moimi pytaniami ale mam pytanie. Znowu.

Jestem w 24 tygodniu i jednym dniu teraz już drugim dniu dwudziestego piątek i bardzo boli mnie kość ogonowa. Boli jak siedzę a najbardziej jak leżę na lewym boku.
Już się śmieję, że rozrasta mi się tylko lewa strona tyłka a prawa nie. Ale żarty żartami. W nocy budzę się bo mnie ta kość ogonowa boli. Jak dotykam jej to czuje lekki ból.
Czy mam się czym niepokoić? Wizytę mam dopiero 29 marca i powiem o tym lekarzowi ale niepokoje się. Może powinnam udać się już teraz bo mi się nogi rozłażą ?!?!?!
__________________


Marina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.