Nie potrafię się zaakceptować. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 21:55   #31
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Po pierwsze skończ narzekać, bo aż ciężko się to czyta. Wszystko na nie.

Przechodziłam przez podobny problem, ważyłam dużo za dużo- schudłam, w sumie ponad 20kg, zęby wybieliłam, cienie pod oczami zakrywam korektorem.

Jestem sama, ale nie płaczę z tego powodu, a jestem od Ciebie o 6 lat starsza
Życie nie kręci się wokół wagi, facetów i seksu. Bez przesady.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:04   #32
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

polecam pooglądać program Goka ;]
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:16   #33
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

WAGA jest najmniej ważna, liczy się jakość ciała a nie ilość.
Czy jest jędrne, zadbane, czy masz cellulit i czy z tym walczysz. No i też pewność siebie

Cytat:
Dlatego, że masz niską samoocenę, faceci wolą kobiety które są świadome swojej atrakcyjności, pewne siebie i przebojowe. Taka kobieta nie wstydzi się rozebrać i pokazać swoich kształtów, nawet jeśli ma 15 kg za dużo.
dokładnie :P
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 22:16   #34
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

schudnij po prostu zamiast narzekać na "pokolenie", które ma obsesję na punkcie ciała- mój ojciec lat 50 "poleciał" między innymi na szczupłą figurę mojej matki, mój dziadek lat 70 ogląda sie na ulicy za zgrabnymi atrakcyjnymi kobietami- atrakcyjność fizyczna zawsze była i będzie jednym z podstawowych kryteriów wyboru partnera i nie jest to wynalazek obecnych czasów. ciekawe czy ty wzdychasz do pryszczatych pulchnych kolegów i podziwiasz w mężczyznach wyłącznie ich duszę..

znam kobiety noszące rozmiar 42-44 i wyglądające przy tym atrakcyjnie i mające powodzenie, ale do tego potrzebna jest pewność siebie, wdzięk i umiejętne dobieranie ciuchów.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 09:17   #35
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Basiulka19 Pokaż wiadomość
Po pierwsze każdy moze mieć swoje zdanie i tyle :P A po drugie jak cos nie pasuje to nie czytaj
Tak, bo jakaś małolata będzie mi mówić co mam czytać, a czego nie To jest forum dyskusyjne i tu się dyskutuje na różne tematy, a Ty widać nie masz żadnych argumentów , więc co tu robisz?
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 09:50   #36
Amov
Przyczajenie
 
Avatar Amov
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Pokaż wiadomość
Po pierwsze skończ narzekać, bo aż ciężko się to czyta.

Właśnie po to założyłam ten wątek. Żeby podyskutować o braku akceptacji i kompleksach. Chciałam się dowiedzieć, a właściwie chciałam was poprosić o rady, jak radzić sobie z kompleksami i mini depresją i polubić siebie taką. Jak zdobyć pewność siebie i dojść do wniosku, że jestem piękna taka, jaka jestem.
Amov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 10:38   #37
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Wrzuć fotkę, bo ja się założę, że wyolbrzymiasz swoje wady i tak naprawdę jesteś ładną dziewczyną
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 10:48   #38
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Amov Pokaż wiadomość
Właśnie po to założyłam ten wątek. Żeby podyskutować o braku akceptacji i kompleksach. Chciałam się dowiedzieć, a właściwie chciałam was poprosić o rady, jak radzić sobie z kompleksami i mini depresją i polubić siebie taką. Jak zdobyć pewność siebie i dojść do wniosku, że jestem piękna taka, jaka jestem.
Podyskutować a nie narzekać. Dziewczyny dają Ci rady a Ty jesteś na nie na każdą z tych rad więc jaka tu dyskusja?


Też byłam zakompleksiona, bez zainteresowania ze strony facetów, z nadprogramowaymi kilogramami, w źle dobranych ubraniach ale.. zaczęłam uprawiać sport i pić dużo wody- waga sama spadła bez diety, zaczęłam kupować ubrania podkreślające sylwetkę, kupiłam dobry biustonosz (!).

I pewnego dnia na wakacjach byłam zmuszona do spędzeniu kilku godzin z facetem (spływ kajakowy), którego nie znałam a był fajny. Rozmawialiśmy nie widząc siebie przez 2 czy 3 godziny i wiesz co się okazało.. Nie urodą go zainteresowałam ale rozmową, to po niej dzień w dzień do końca pobytu wakacyjnego spędzaliśmy całe dnie razem, to ona spowodowała, że w następne wakacje znowu się umówiliśmy a potem zostaliśmy parą. I od tego momentu poczułam że nie wygląd się tak na prawdę liczy a to czy laska ma poczucie humoru, dystans do siebie, czy można z nią sensownie porozmawiać i czy wiecznie nie narzeka, nie jest ciągle negatywnie nastawiona.

Pójdź na imprezę z koleżankami i olej to jeśli żaden facet Cię nie poderwie a Twoją kumpelę tak. Zlej to i baw się świetnie. "Miej wyje**ne a będzie Ci dane" i coś w tym jest. Tutaj nie chodzi o kilogramy a o wrażenie jakie sprawiasz..

Edytowane przez apollinka
Czas edycji: 2011-03-20 o 10:51
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:42   #39
Amov
Przyczajenie
 
Avatar Amov
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

tylko widzisz. to, co piszę, trzymam w sobie. tu jestem anonimowa, więc mogę się wygadać. ale na co dzień nie sprawiam wrażenia kogoś zakompleksionego i niezadowolonego z siebie. staram się być zawsze wesoła i roześmiana, bo jakoś nie lubię się tłumaczyć ludziom z mojego złego humoru. więc nikt niczego nie podejrzewa, wszyscy mają mnie za osobę optymistyczną.
i widzisz, to jakoś nie wystarcza chyba.
Amov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:50   #40
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Amov Pokaż wiadomość
tylko widzisz. to, co piszę, trzymam w sobie. tu jestem anonimowa, więc mogę się wygadać. ale na co dzień nie sprawiam wrażenia kogoś zakompleksionego i niezadowolonego z siebie. staram się być zawsze wesoła i roześmiana, bo jakoś nie lubię się tłumaczyć ludziom z mojego złego humoru. więc nikt niczego nie podejrzewa, wszyscy mają mnie za osobę optymistyczną.
i widzisz, to jakoś nie wystarcza chyba.


Bo to musi wychodzićz Ciebie a nie że udajesz coś. Nikt tak świetnie nie potrafi udawać zwłąszcza kompleksów, tego się nie da tak do końca ukryć...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 11:58   #41
Amov
Przyczajenie
 
Avatar Amov
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Mi się udaje w 100% xD
Amov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 12:21   #42
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Amov Pokaż wiadomość
Mi się udaje w 100% xD


Widocznei nie skoro jest jak jest...

Mi sięwydaję że tobie bardziej chodzi o to żeby zmienić wszystkich tylko nie siebie, chcesz udowodnićżę faceci patrzą tylko na wygląd i w ogóle. Chceszs sobie za wszelką cene udowodni ćzę to nie twoja wina że tak jest ale jest to właśnie tylko i wyłącznie twoja wina!!

Byłąm podobna chciałam żeby każdy mi mówiłże jestem świetna super i w ogóle ale w żeczywistości i tak w to nie wierzyłam. Ale chodzi głównie o to żeby przed samym sobą przysnaćże jest się super fajną osobą i w ogóle.
Tobie tego brakuję i nie szukaj wymówek tylko sięweź za siebie!!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:20   #43
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Widocznei nie skoro jest jak jest...

Mi sięwydaję że tobie bardziej chodzi o to żeby zmienić wszystkich tylko nie siebie, chcesz udowodnićżę faceci patrzą tylko na wygląd i w ogóle. Chceszs sobie za wszelką cene udowodni ćzę to nie twoja wina że tak jest ale jest to właśnie tylko i wyłącznie twoja wina!!

Byłąm podobna chciałam żeby każdy mi mówiłże jestem świetna super i w ogóle ale w żeczywistości i tak w to nie wierzyłam. Ale chodzi głównie o to żeby przed samym sobą przysnaćże jest się super fajną osobą i w ogóle.
Tobie tego brakuję i nie szukaj wymówek tylko sięweź za siebie!!
zgadzam się.

jak się okazuje nawet odpowiedzialność za swoje kompleksy można przerzucić na innych ludzi- naoglądali się tv i teraz nie podoba im się twoje ciało(i co z tego, że tobie też się nie podoba..)

łatwo i przyjemnie jest winić innych ludzi za swoje niepowodzenia, bo w końcu zwalnia nas to całkowicie z odpowiedzialności za własne życie- skoro i tak nic od nas nie zależy, to nie ma sensu nic robić.

tylko od ciebie zależy czy poczujesz się atrakcyjna.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 19:38   #44
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

oj tam, oj tam- ja mam 158 cm, waże 54 kilo, mam lekkie problemy z cerą, zaokrąglony brzuszek i jakoś mam TŻta, chociaż nie wiem co we mnie widzi :P

Też planuję troszke schudnąć-staram się ograniczać słodycze i jem ciemne pieczywo zamiast jasnego + oczywiście aktywność fizyczna
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:55   #45
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Amov Pokaż wiadomość
Mi się udaje w 100% xD
Szczere poczucie własnej wartości widać, zadowolenie z siebie, radość promieniuje i nie jesteś tego świadoma. I prawdziwego nie da się udać. I szczerze.. ja wolę osobę która okazuje prawdziwe uczucia niż fałszywe emocje.

A jeśli mimo wszystko nadal uważasz, że osoby z Twego najbliższego otoczenia uważają, że jesteś pozbawiona kompleksów (jeśli oni w to wierzą to obce tym bardziej) i uważasz że nie w tym tkwi problem tylko w zbędnych kilogramach- to sory, ale po co CI ktoś kto leci na Twój wygląd?
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:06   #46
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Mam dla Ciebie magiczną sztuczkę
Jeśli polubisz siebie, stwierdzisz, że jesteś zaYebista taka jaka jesteś i przestaniesz się przejmować, to kilogramki same polecą trochę w dół bez Twoich większych starań
Nie obiecuję, że to będzie dużo, ale na pewno kilka
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:09   #47
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

xD o kurcze u mnie nie działa.
tak samo gdy myślę o mojej świetlistej porcelanowej cerze pryszcze nie znikają
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:37   #48
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
xD o kurcze u mnie nie działa.
tak samo gdy myślę o mojej świetlistej porcelanowej cerze pryszcze nie znikają
Tak łatwo to nie ma
Po prostu gdy zaakceptujesz siebie, to po pewnym czasie zauważysz zmiany
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 21:52   #49
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

nie, po prostu po pewnym czasie przestanę zauważać wady i przyjmę je jako zalety.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 21:58   #50
A taka jedna
Zakorzenienie
 
Avatar A taka jedna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 433
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Tak też bywa
__________________
Jeśli kopiuję, to tylko w punktach ksero,
Gdy ktoś powiela kogoś,
Uważam go za zero,
Mówię prawdę szczerą,
Bo nie lubię, gdy ktoś kłamie,
Służę pomocą, nie na każde zawołanie,
Mam własne zdanie i szereg racji,
Niezmienna niezależnie od miejsca, czasu i akcji


Reggae


BLESS!
A taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:04   #51
Amov
Przyczajenie
 
Avatar Amov
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 27
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Widocznei nie skoro jest jak jest...

Mi sięwydaję że tobie bardziej chodzi o to żeby zmienić wszystkich tylko nie siebie, chcesz udowodnićżę faceci patrzą tylko na wygląd i w ogóle. Chceszs sobie za wszelką cene udowodni ćzę to nie twoja wina że tak jest ale jest to właśnie tylko i wyłącznie twoja wina!!

Byłąm podobna chciałam żeby każdy mi mówiłże jestem świetna super i w ogóle ale w żeczywistości i tak w to nie wierzyłam. Ale chodzi głównie o to żeby przed samym sobą przysnaćże jest się super fajną osobą i w ogóle.
Tobie tego brakuję i nie szukaj wymówek tylko sięweź za siebie!!
W sumie racja. Może faktycznie tak jest, że się usprawiedliwiam i wszędzie szukam winnych.
Ja też nie wierzę, gdy ktoś mówi mi komplement ;D
Amov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:46   #52
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 364
Dot.: Nie potrafię się zaakceptować.

Cytat:
Napisane przez Amov Pokaż wiadomość
Strasznie ciężko mi się zmotywować. Kiedyś byłam na diecie przez rok i restrykcyjnie jej przestrzegałam, ale nic z tego nie wyszlo... Dlatego teraz jestem zniechęcona. Poza tym nie wyobrażam sobie żyć i ciągle kontrolować kalorie.
Bardziej chciałabym być pokochana za to, kim jestem, a nie jak wyglądam.
Bo skoro facet potrafi Cię pokochać tylko, jak będziesz seksowną laską, to to jest miłość ułudna i jak znajdzie ładniejszą, to Cię zdradzi.
Jak zaakceptować siebie i cieszyć się życiem, nie martwiąc się o tuszę?
Niestety taka jest prawda,ze faceci sa w glownej mierze wzrokowcami i czy nam sie to podoba czy nie zawsze beda zwracali uwage na wyglad,bo tak sa skonstruowani.I to czy kogos beda chcieli poznac, zobaczyc jaki ktos jest bedzie musiala sie mu taka osoba spodobac, pociagac go fizyczne. A nie oszukujmy sie jak ktos ma ladne ,estetyczne cialo to raczej przychodzi to szybciej. I moim zdaniem nie da sie tego przeskoczyc,ze tak powiem.Po prostu chodzi o to,ze ladnym wygladem mozna przyciagnac i zaplusowac. A jak wlasnie ktos nie akceptuje siebie to ani nie chce sie fajnie ubierac, ani jakos podmalowac.I ogolnie chodzi taki lekko zaniedbany.Zobojetnialy. Co nie oznacza,ze kazda z nas ma miec super mega idealne wymiary, bo to nie o to chodzi. Wlasnie po kobiecie widac,gdy sie dobrze z soba czuje,wtedy emanuje od niej taka pozytywna energia, ktora rzutuje na pozytywny odbior jej osoby i tak przewaznie jest.Faceci lubia kobiety pogodzone z soba. Jednakze kobietom ktore maja jakiekolwiek mankamenty ciezko jest siebie zaakceptowac , zazwyczaj czuja sie niepewnie z soba i tak tez sa odbierane. Dopieor musza poznac jakiegos faceta albo ktos ich musi wyprostowac albo same musza wlozyc duzo wysilku w to,zeby siebie zaakceptowac.

Musisz sobie sama odpowiedziec na pytanie czy dobrze sie z soba czujesz? Czasami bez schudniecia akceptacja moze nie nadejsc, askoro to jak jest teraz jest dla Ciebie problemem to mom zdaniem powinnas cos zmienic w swoim wygladzie. Dla siebie. Albo zmienic podejscie do swojego wygladu. Ale nie wiem czy bez schudniecia w Twoim wypadku bedzie to mozliwe.

Edytowane przez pseudofeministka
Czas edycji: 2011-03-30 o 22:52
pseudofeministka jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.