Fryzjer w Rzeszowie - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-06, 20:31   #781
Anasan70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

A czy mogłabys podac nr tel do Mateusza bo dzwoniłam do Rebell aby sie umówic i okazało sie ze juz tam nie pracuje
Anasan70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:45   #782
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Może i ja podzielę się swoimi doświadczeniami...przede wszystkim o ile Arek z Rebell jest naprawdę fajny i ma fajne pomysły tak zupełnie zniszczył moje długie włosy prosiłam o równą linię cięcia tzn. dół,natomiast inne warstwy wystopniowane..niestety zostały one strasznie wystrzępione;/ konćówki wyglądały jak nitki ;/ i zaczeły potwornie się rozdwajać. Musiałam ściąc jakieś 5 cm.
Natomiast mogę z całym sercem polecić Ewelinę Janowską z salonu Metamorfoza na ulicy Widokowej. Od razu wiedziała co i jak, wspaniale dobrała mi fryzurę i włosy rzeczywiście super się układają. Na pewno do niej wrócę.
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 12:38   #783
natalija90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

witajcie
chce zrobic dekoloryzacje wlosow na wlosach do pasa (ze sredniego brazu na taki mysi badz ciemny blond). Znacie i polecacie jakis fajnych dobrych i stosunkowo tanich fryzjerow z rzeszowa ktorzy sprostali waszym wymaganiom? DOdatkowo chcialabym podciac lekko wlosy. Mam krecone, polecacie kogo kto potrafi scinac krecone wlosy?
natalija90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 07:17   #784
hasska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 45
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez apres Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Mam wielki problem. Od 5 lat mieszkam w Krakowie, ale ślub (już za pół roku) biorę na podkarpaciu. Przeczytałam cały wątek, ale nie widzę aktualnych informacji co do najlepszego fryzjera do ślubnych fryzur w Rzeszowie.

Proszę was bardzo o jakieś sugestie. Poszukuję kogoś, kto zrobi mi fryzurę ślubną w Rzeszowie. Błagam, jestem w kropce. Jaki salon jest najlepszy?
Myślę że będę mogła pomóc dziewczyną, które właśnie stoją przed wyborem dobrego fryzjera jeśli chodzi o uczesanie. Ja brałam ślub w 2010 w lipcu i zapisywałam się 3-4miesiecy wcześniej na czesanie ślubne. Mój wybór padł na salon fryzjerski Vogue na ul. kr. Augusta 29 czesała mnie p. Ula Nie wiem czy Wolo podawać nr tel na forum do salonu ale adres można http://www.voguestudio.ipr.pl/ ,na tej stronie znajdują się z tego co widziałam fotki przykładowych fryzur ślubnych z Targów Ślubnych 2011. Fryzura była powalająca na kolana, na weselu najczęściej zadawanym pyt. to gdzie kupiłam suknie i gdzie się czesałam, nawet mężczyźni chwalili uczesanie dla zainteresowanych mogę przesłać fotki na e-mail.


Edytowane przez hasska
Czas edycji: 2011-03-09 o 07:18
hasska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 08:56   #785
Ewela7
Raczkowanie
 
Avatar Ewela7
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez hasska Pokaż wiadomość
dla zainteresowanych mogę przesłać fotki na e-mail.
Taaak!! bardzo proszę o fotki fryzurki bo mam duży problem z fryzierem który uczesze mnie do ślubu tak jakbym chciała :/ mój mail ewelka1marcin1@op.pl
__________________
.............
Ewela7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 09:44   #786
m0niq
Zadomowienie
 
Avatar m0niq
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 245
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
Natomiast mogę z całym sercem polecić Ewelinę Janowską z salonu Metamorfoza na ulicy Widokowej. Od razu wiedziała co i jak, wspaniale dobrała mi fryzurę i włosy rzeczywiście super się układają. Na pewno do niej wrócę.
a jak z cenami w tym salonie?
__________________

Aby stać się lepszym, nie musisz czekać na lepszy świat.`




m0niq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 16:40   #787
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

za ścięcie razem z prostowaniem 50 zł, Mamcia natomiast płaciła za ścięcie i ułożenie 45
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-23, 15:33   #788
rzesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez serijka98 Pokaż wiadomość
dobry fryzjer ja jeszcze na takiego nie trafiłam. a był ktoś u marcina kasprzaka na krakowskiej? w sensie czy ktorąś z was dobrze ściął zafarbował? bardzo chce tam pójść.dzięki za odpowiedzi
Ja jestem bardzo zadowolona, zmiana była radykalna, ale opłacało się jak najbardziej odwiedzić Atelier Marcina, moja siostra też zadowolona, tak, że jak najbardziej polecam.
rzesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 06:40   #789
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

idę dziś do Villa do p.Bartka
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 07:01   #790
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez 6MoNi9 Pokaż wiadomość
idę dziś do Villa do p.Bartka
Czekamy na opis wrażeń i efektów :P
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 10:36   #791
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez rzesz Pokaż wiadomość
Ja jestem bardzo zadowolona, zmiana była radykalna, ale opłacało się jak najbardziej odwiedzić Atelier Marcina, moja siostra też zadowolona, tak, że jak najbardziej polecam.
A możesz napisać jakie tam są ceny?
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-24, 11:36   #792
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
A możesz napisać jakie tam są ceny?
Jestem również zainteresowana więc prosze o odpowiedź
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-24, 21:01   #793
6MoNi9
Raczkowanie
 
Avatar 6MoNi9
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 93
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Shandusia Pokaż wiadomość
Czekamy na opis wrażeń i efektów :P
super wrażenie, mega efekt!
Jakiejś mega drastycznej zmiany nie robiłam, poprosiłam tylko aby sprawił żeby moje włosy zaczęły mi się układać i chyba mu się to udało - szkoda że nie pomyślałam żeby zrobić zdjęcie...
Podpytałam też pana Bartka o kręcone włosy - powiedział że to jego ulubione (do roboty oczywiście)
Muszę też zaznaczyć, że umiejętności ma bajeczne - po prostu człowiek na właściwym miejscu - ze swojej strony polecam
6MoNi9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 07:02   #794
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Dziekiujemy za opis wrażeń i może uda Ci się zrobić fotkę?
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 12:44   #795
rzesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
A możesz napisać jakie tam są ceny?
Ja za strzyżenie zapłaciłam 70zł, siostra farbowała i strzygła za 190 za średnią długość włosów.
rzesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 12:59   #796
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez rzesz Pokaż wiadomość
Ja za strzyżenie zapłaciłam 70zł, siostra farbowała i strzygła za 190 za średnią długość włosów.
Myślałam, że dużo więcej... ale jak tak to super
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 08:11   #797
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez rzesz Pokaż wiadomość
Ja za strzyżenie zapłaciłam 70zł, siostra farbowała i strzygła za 190 za średnią długość włosów.
Dzięki, może się kiedyś do niego wybiorę, skoro ceny nie są z kosmosu
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 09:05   #798
serijka98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: RZESZÓW
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

gdyby choc odebrali telefon dla mnie żenada chyba przejde sie do innego salonu;///
serijka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:42   #799
Shandusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Shandusia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 2 583
GG do Shandusia
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez serijka98 Pokaż wiadomość
gdyby choc odebrali telefon dla mnie żenada chyba przejde sie do innego salonu;///
o którym salonie piszesz?
Shandusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 09:32   #800
poprostuja87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

a ja moge z cala smialoscia polecic wam drogie Panie "Studio fryzjerskie u Ewy i Macka" na Krakowskiej 14. Poczatkowo chodzilam do Pani Ewy, ale teraz przestawilam sie na Pana Macka. Uwazam ze jest fryzjerem z zamilowania, chetnie doradzi, wytlumaczy powie w jakiej fryzurze fajnie by sie wygladalo. Jak strzyze to caly czas rozmawia z kielntka i mowi co robi, ja osobiscie jestem strasznie zadowolona, a przy tym najwazniejsze ze ceny sa bardzo przystepne i na kazda kieszen . Za strzyzenie z myciem i ukladaniem zaplacilam 43 zl wiec uwazam ze nie jest drogo a przy tym wyszla bardzo zadowolona
poprostuja87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 16:59   #801
serijka98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: RZESZÓW
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

atelier marcina kasprzaka jaja jakies robia chce zadzwonic poczta bylam tam zamkniete ;/ niepowazni ludzie
serijka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:47   #802
zadowolona13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez serijka98 Pokaż wiadomość
atelier marcina kasprzaka jaja jakies robia chce zadzwonic poczta bylam tam zamkniete ;/ niepowazni ludzie
Ja tez mialam ten problem, ale oni maja zamkniete w poniedzialki, a w pozostale dni maja otwarte dopiero od 12ej. A ja zawsze dzownilam rano
zadowolona13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 10:16   #803
rzesz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez serijka98 Pokaż wiadomość
atelier marcina kasprzaka jaja jakies robia chce zadzwonic poczta bylam tam zamkniete ;/ niepowazni ludzie
Też się na to złapałam, byłam w poniedziałek, a otwarte mają od wtorku do soboty i od 12stej... Teraz już wiem i nie ma z tym problemu
rzesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 23:35   #804
serijka98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: RZESZÓW
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

No tak przedłużony weekend;p imprezy itp heheh . Jak sie nie dodzwonie do m. kasprzaka we wtorek to szukam kogos innego
serijka98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 16:19   #805
MsCharlieM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Moje drogie, wybieram się przed świętami do fryzjera w Rz, mam nadzieję, że gdzieś w ogóle się wcisnę, a szczególnie chodzi mi o studio Vogue na króla Augusta. Wiem, że dużo pochlebnych słów padło tu na temat tego salonu, ale chciałam się jeszcze raz upewnić czy mogę tam iść bez strachu, mam dość długie włosy i planuję drastyczną zmianę, bo mam już ich po dziury w nosie.. No i... osławiona pani Gosia, czy pan Rafał? dzięki z góry za wszelkie sugestie
MsCharlieM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 15:46   #806
Fova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Ja z fryzjerami mam nie mile doświadczenia, znam tylko jeden zaklad w rzeszowie w ktorym w miare dobrze scinaja "Doris" na rynku. ODRADZAM odwiedzenie zakładu "matrix" w rzeszowie rowniez na rynku, bylam tam ostatnio. Fryzjerka miała gorzej zniszczone włosy od moich do tego przykryte gruba warstwa lakieru i mnie pouczala jak dbac o włosy. A jak mnie obcieła? Tragedia. Jestem a raczej BYŁAM osoba o długich włosach, siegały mi pasa, co prawda byly zniszczone końcówki ale bez przesady. Fryzjerka jak zaczęła mnie scinac to pierw palcami poplatała mi włosy a potem sie krzywiła ze rozczesac nie moze. powiedziałam jej ze chce miec 5 cm sciete, nie wiecej. Jednak pani fryzjer wiedziała lepiej i zamiast 5 cm obciela mi ponad 10 cm. Jestem załamana jak patrze w lusterko na moja kitke włosów i 6 lat zapuszczania poszło na marne bo najwiekszych matołów przyjmuja tylko do zawodówek...
Fova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 08:36   #807
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Fova Pokaż wiadomość
Ja z fryzjerami mam nie mile doświadczenia, znam tylko jeden zaklad w rzeszowie w ktorym w miare dobrze scinaja "Doris" na rynku. ODRADZAM odwiedzenie zakładu "matrix" w rzeszowie rowniez na rynku, bylam tam ostatnio. Fryzjerka miała gorzej zniszczone włosy od moich do tego przykryte gruba warstwa lakieru i mnie pouczala jak dbac o włosy. A jak mnie obcieła? Tragedia. Jestem a raczej BYŁAM osoba o długich włosach, siegały mi pasa, co prawda byly zniszczone końcówki ale bez przesady. Fryzjerka jak zaczęła mnie scinac to pierw palcami poplatała mi włosy a potem sie krzywiła ze rozczesac nie moze. powiedziałam jej ze chce miec 5 cm sciete, nie wiecej. Jednak pani fryzjer wiedziała lepiej i zamiast 5 cm obciela mi ponad 10 cm. Jestem załamana jak patrze w lusterko na moja kitke włosów i 6 lat zapuszczania poszło na marne bo najwiekszych matołów przyjmuja tylko do zawodówek...
Rozumiem twoje rozczarowanie nową fryzurą, ale o co Ci chodziło w ostatnim zdaniu?To, że Ciebie ktoś źle obciął, nie znaczy że wszyscy fryzjerzy są matołami. Wielu z nich szkoli się za granicą w profesjonalnych szkołach. I do zawodówki nie przyjmują tylko matołów, wręcz przeciwnie, czasem to są zdolni ludzie w swoim fachu.
Ja sama mam wyższe wykształcenie i tylu matołów spotkałam na swojej uczelni, że ho ho. I szczerze mówiąc żałuję, że nie zostałam fryzjerką, przynajmniej łatwiej by mi było o pracę. Tak więc zastanów się zanim napiszesz coś, co może kogoś obrazić. Gdyby nie ludzie po zawodówce nie miałabyś posprzątanej klatki schodowej, odśnieżonych chodników, nie przyszedłby do Ciebie hydraulik jakby Ci rura pękła....
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 23:03   #808
Fova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie



Cytat:
Napisane przez moni27 Pokaż wiadomość
Rozumiem twoje rozczarowanie nową fryzurą, ale o co Ci chodziło w ostatnim zdaniu?To, że Ciebie ktoś źle obciął, nie znaczy że wszyscy fryzjerzy są matołami. Wielu z nich szkoli się za granicą w profesjonalnych szkołach. I do zawodówki nie przyjmują tylko matołów, wręcz przeciwnie, czasem to są zdolni ludzie w swoim fachu.
Ja sama mam wyższe wykształcenie i tylu matołów spotkałam na swojej uczelni, że ho ho. I szczerze mówiąc żałuję, że nie zostałam fryzjerką, przynajmniej łatwiej by mi było o pracę. Tak więc zastanów się zanim napiszesz coś, co może kogoś obrazić. Gdyby nie ludzie po zawodówce nie miałabyś posprzątanej klatki schodowej, odśnieżonych chodników, nie przyszedłby do Ciebie hydraulik jakby Ci rura pękła....
Moja droga jeśli ktos jest po profesjonalnych studiach fryzjerskich to nie siedzi w Polsce i nie ciupie w jakims saloniku tylko pracuje np w "villa park". A jesli chodzi o ludzi z zawodowek to jak sa dobrzy w swoim fachu to rowniez nie pracuja w miejscach o srednim poziomie. A ze niestety tego typu salony sa dosc drogie wiec nie kazdy moze sobie pozwolic na wydanie np 80 zl za obcięcie. A jesli ktos zdaje zawodowke a nie ma bladego pojecia na temat zawodu ktory powinien szlifować przez czas szkoły to naprawde niech sie zatrudni jako hydraulik lub sprzataczka chodź i o tym trzeba miec pojecie. A jeśli chodzi o wyższe wykształcenie to raczej małe jest prawdopodobieństwo zeby "matoł" dostał sie na studia, zdał magistra, kierunki i wogole utrzymał sie na studiach wiecej niż rok chyba ze ma znajomości; dobrze ustawionych rodziców; lub szczescie co rzadko sie zdarza zeby miec az tyle szczescia.
Fova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 07:36   #809
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Cytat:
Napisane przez Fova Pokaż wiadomość



Moja droga jeśli ktos jest po profesjonalnych studiach fryzjerskich to nie siedzi w Polsce i nie ciupie w jakims saloniku tylko pracuje np w "villa park". A jesli chodzi o ludzi z zawodowek to jak sa dobrzy w swoim fachu to rowniez nie pracuja w miejscach o srednim poziomie. A ze niestety tego typu salony sa dosc drogie wiec nie kazdy moze sobie pozwolic na wydanie np 80 zl za obcięcie. A jesli ktos zdaje zawodowke a nie ma bladego pojecia na temat zawodu ktory powinien szlifować przez czas szkoły to naprawde niech sie zatrudni jako hydraulik lub sprzataczka chodź i o tym trzeba miec pojecie. A jeśli chodzi o wyższe wykształcenie to raczej małe jest prawdopodobieństwo zeby "matoł" dostał sie na studia, zdał magistra, kierunki i wogole utrzymał sie na studiach wiecej niż rok chyba ze ma znajomości; dobrze ustawionych rodziców; lub szczescie co rzadko sie zdarza zeby miec az tyle szczescia.
Masz rację, w każdym zawodzie można trafić na matoła, po prostu chciałam zwrócić uwagę na generalizowanie, że do zawodówki TYLKO matoły trafiają. A co do wyższych uczelni, to tu się z tobą nie zgodzę, mam okazję pracować w jednej z nich i naprawdę długo nie trzeba szukać kretynów, którzy nie potrafią chociażby napisać prostego podania, zaliczają semestry w sesjach poprawkowych, komisach, zostają skreśleni ze studiów, a potem idą do dziekana a ten ich z powrotem przyjmuje, aż w końcu wielkim cudem obronią sie na 3 z pracy, która pewnie ktoś im napisał.
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 12:34   #810
kozakinarzepy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5
Dot.: Fryzjer w Rzeszowie

Witam!
Co do zawodówek/ studiów itp. dobry fryzjer musi mieć talent i pasje i nawet zagraniczne studia szkoly nie zrobią z beztalencia fajnego fryzjera, bo nałożyć farbe to każdy sie nauczy ale dobrać kolor fryzure uczesać to trzeba już mieć coś. I cen nie świadczy o kwalifikacjach bo dla mnie 80 zł za ścięcie chociaż mnie stać to głupota klienta który daje się naciągnąc na wygórowaną cenę. A na studiach masa matołów bez znajomości jest wystarczy popatrzeć na płatne uczelnie które biorą wszystkich co płacą kasę bo to dla nich biznes ale to temat jak rzeka

wracając do wątku to ja mogę polecić salon Enzo na Okrzei i panią Iwonę. Farbowałam u niej włosy i jestem zadowolona,
kozakinarzepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-27 16:08:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:34.