Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011! - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Na kolejny tytuł nowego wątku wybieram:
Tu na pewno nam się uda, nie zrobimy z siebie czuba! 12 19,35%
Tu nas boli, tam nas gniecie już chcę Ciebie dzidziusiu na świecie 2 3,23%
Czarne włoski? Łysa głowa? Pełna sala porodowa. 0 0%
Kwiecień plecień, bo przeplata - ta w dwupaku, ta - dzieciata. 27 43,55%
Już minęła połowa miesiąca, a my jeszcze nie mamy żadnego brzdąca 0 0%
Atmosfera jest gorąca, każda chce mieć już swego brzdąca. 3 4,84%
Tutaj ciągnie, a tam boli - rozpakowujemy się powoli. 3 4,84%
Pierwszy dzidziuś już jest z nami, niedługo wszystkie będziemy matkami. 1 1,61%
Torby pakujemy, ścielimy łóżeczko-jeszcze chwila synku... moment córeczko... 14 22,58%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-05, 11:47   #541
Agnieszka.M
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka.M
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 813
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Witam,
ja dzisiaj spałam prawie do 11-ej Powiem Wam, że to czytanie przez męża bajek Antosiowi działa. Tylko nie wiem, w którą stronę bardziej, czy ja się uspokajam i to przechodzi na dzidzię, czy na odwrót ale cóż, nie będę wnikać, liczy się efekt
Moniqac to po jaki kolor wózka jedziecie? Jedziecie do Dąbrowy?

Ja bym się musiała powoli zbierać, bo póki co wypiłam soczek, zjadłam śniadanko i siedzę w piżamie, a powinnam się wykąpać i ubrać, bo mąż ma mnie zawieźć ok. 15-ej do mamy. Jakoś mi się nie chce, na dworze ciemno i taka rozleniwiona sobie siedzę.
__________________
Antoś ur. 30.04.2011 r. 2890 g 53 cm

Agnieszka.M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:48   #542
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Listopadowa,

Ewesko, doczytałam, że mama robi Ci zakupy dzieciowe! Ale super, masz z głowy! Jak tylko dostaniesz, to strzelaj foty! Co do pakowania torby, to myślałam, że Ty już dawno spakowana

Dorko, Baranku kochany! Dołączam się do życzeń oraz chciałam nadmienić, że dla mnie to żaden problem z kupowaniem kocyka! Czy kupię ich 3, czy 7, to jest jeden wypad do sklepu, a potem jeden wypad na pocztę i hurtowe wysyłanie do Was

Dlatego dajcie mi na prv znać kto, jaki, który i za ile chce, a ja Wam bez problemu kupię To naprawdę nie problem, jedynie paczki roześlę w przyszłym tygodniu, ale kocyki kupię już w tym

Mamusie, uciekam, mam jakiś ból głowy. Wczoraj też ledwo żyłam, okazało się, że na zmianę pogody. Czyżby dziś też miało popadać?
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:51   #543
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Dorka Wszystkiego Najlepszego i porodu szybkiego
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:53   #544
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość

Ewesko, doczytałam, że mama robi Ci zakupy dzieciowe! Ale super, masz z głowy! Jak tylko dostaniesz, to strzelaj foty! Co do pakowania torby, to myślałam, że Ty już dawno spakowana
Zgadza się, mama kupi to co mi brakowało i koniec Co do pościeli to nie będę jej na razie miała, foty pościeli porobię pewnie dopiero wtedy jak dzieciaczki juz w łóżeczku będą sobie leżały, bo na razie mówiłam żeby nie przywoziła bo łóżeczka nie mam rozłozonego jeszcze, stoi w kartonie, przywiozą razem z wózkiem jak będę w szpitalu bo wózek też u nich stoi
No kołderek i poduszek pewnie nie będę używać od samego początku, ale schowa się do szuflady w łóżeczku

Wiesz co jakoś torby nie chce mi się pakować, nie wiem ale mam wrażenie że jak ją już spakuję to pojadę rodzić, jakieś takie głupie myślenie mam, a dopóki nie jest spakowana to nie będę rodzić hahahah
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:56   #545
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
a
jak miala kalosze to niech sie dziewczynka wyhasa
ma kalosze
ale spodnie też oberwały

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
urodzinki dzis mam 26 wiosen !
Wszystkiego najlepszego !!!!!!!! Lekkiego rozwiązania o czasie


Cytat:
Napisane przez Kwiatecek Pokaż wiadomość
wali mi sie komp,klawiaturanie nie dziala ,pisze z ekranowej...
dzien fatalny... ciekawe czy brat Tz po fatyguje sie dzis po lozeczko..
mam nadzieję że chociaż słoneczko u Ciebie świeci

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Czy kupię ich 3, czy 7, to jest jeden wypad do sklepu, a potem jeden wypad na pocztę i hurtowe wysyłanie do Was

Dlatego dajcie mi na prv znać kto, jaki, który i za ile chce, a ja Wam bez problemu kupię To naprawdę nie problem, jedynie paczki roześlę w przyszłym tygodniu, ale kocyki kupię już w tym
hhehe
jak pójdziesz do tego sklepu i kupisz 10 kocyków to pani chyba się za głowę złapie
ciekawe co sobie pomyśli
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:58   #546
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
urodzinki dzis mam 26 wiosen !

zapraszam do szpitala na łyk wina i torta jak któras przmyci bede wdzieczna ihihih
no prosze to ja zycze 100lat!!!! zdrowka dla ciebie i dzidziusia


Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
boleć może nie bolą, ale dyskomfortu nie czujesz ?

dorkabl to ja też z kwiatkiem w kolejce i wszystkiego naj naj
czuje dyskomfort, troche to drazni, szczegolnie jak mi serce bije szybciej...siedze/leze wtedy nie ruchomo, trzymam sie za brzuszek, szybciej przechodzi wtedy...
czasem dojda przy tym bole jak na @ wiec to juz bardziej boli, ale do wytrzymania.
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:59   #547
andziot
Zakorzenienie
 
Avatar andziot
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 180
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość

Wiesz co jakoś torby nie chce mi się pakować, nie wiem ale mam wrażenie że jak ją już spakuję to pojadę rodzić, jakieś takie głupie myślenie mam, a dopóki nie jest spakowana to nie będę rodzić hahahah
z tą torbą też mam takie uczucie,
dopóki stoi niepełna to mam wrażenie że jeszcze czas....
jak już spakuję to będzie strach w oczach
dlatego pakuję po jednej rzeczy dziennie żeby sobie szoku nie robić i powoli przyzwyczajać się do myśli że to niedłuuugo
__________________
Trzy rzeczy pozostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka...
Dante Alighieri


andziot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:00   #548
anulinka2009
Wtajemniczenie
 
Avatar anulinka2009
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 2 623
GG do anulinka2009
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość

Anulinko, to jutro trzymamy za siebie kciukaski na wzajem Ja ide na 16.oo a Ty ?
Ja muszę zawsze swoje wysiedzieć, bo mój gin nie zapisuje na godzinę, nad czym bardzo ubolewam.
Pójdę jutro przed 13 do kolejki, przyjmuje od 15, to pewnie do 17 będę w domu ( w tej wersji optymistycznej ).

Dorkab, sto lat

Ja też za wszystkie badania płaciłam. Raz tylko zapytałam lekarza rodzinnego o skierowanie na mocz, morfologię i TSH.
Dowiedziałam się, że "jak panią stać na prywatne wizyty u ginekologa i endokrynologa, to musi być panią też stać na badania" Odwróciłam się na pięcie i wyszłam z gabinetu.
Na szczęście już mi niewiele badań zostało: wymaz, TSH i pewnie jedna morfologia i mocz.
anulinka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:00   #549
ania2631
Wtajemniczenie
 
Avatar ania2631
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Morze
Wiadomości: 2 645
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Dzień dobry brzuchatki
Od rana humor spieprzony na maksa..Poszłam rano na tą glukozę i co? i .Babka powiedziała,żeby przyjść w czwartek,bo dziś już nie zdąży.a wczoraj jeszcze o 19-tej sama mówiła aby przyjść dziś na 8......co za dziadostwo.....I weź się tu nie wQrw...ehhh
Może później nastrój mi się poprawi bo idziemy oglądać porodówkę i w dodatku będzie Polska położna
Dorka wszystkiego Najlepszego:r oza:
Dzięki dziewczynki za kciukaski.
__________________

Edytowane przez ania2631
Czas edycji: 2011-04-05 o 12:02
ania2631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:00   #550
spice1985
Zadomowienie
 
Avatar spice1985
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 504
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Kurcze, żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce;/ Na obiad dziś makaron z kurczakiem i szpinakiem śmietanowo-czosnkowym. W ogóle nie mam ostatnio za bardzo ochoty na mięso, ewentualnie kurczak właśnie, a tak to bym jadła warzywa, owoce...kluski, pierogi,jogurty. Coś chyba jest w tym przesądzie,że jak ochota na mięcho, to na chłopczyka chociaż to oczywiście nie reguła.
Ta pogoda mogłaby się w końcu ustabilizować, bo oszaleć idzie z tymi skokami ciśnienia. Co do spania,to ja ostatnio śpię doskonale, aż za długo...
Muszę poprać kocyki, śpiworki i rożek,bo tak to wszystko już wyprane i wyprasowane, poukładane. Coraz bliżej
__________________
Hanusia

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:02   #551
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Jestem po zakupach!

Rozmawiałam chwilę z moją mamą i ten uparciuch mój kochany nadal nie wierzy, że będzie dziewuszka Cały czas przypomina mi swoją sytuację. Mianowicie, mój najmłodszy brat (5 lat ma obecnie) całą ciążę był dziewczynką, 5 minut przed porodem również a urodził się z siusiakiem Powiedziała, że uwierzy jak się urodzi



Cytat:
Napisane przez Eve1603 Pokaż wiadomość

Gugasiatko
gratuluje coreczki - moja tez dlugo nie chciala sie ujawnic



Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość


skurcze okazaly sie przepowiadajacymi
meczyly strasznie
ale przeszly

noc byla tragiczna wszystko bolalo i boli do teraz...
Też się zastanawiałam co u Ciebie. Współczuję takiej nocki


Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
urodzinki dzis mam 26 wiosen !

zapraszam do szpitala na łyk wina i torta jak któras przmyci bede wdzieczna ihihih
Najlepszego Łatwego porodu (ale jeszcze nie teraz) i aby czas w szpitalu szybciej leciał
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:04   #552
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
urodzinki dzis mam 26 wiosen !

zapraszam do szpitala na łyk wina i torta jak któras przmyci bede wdzieczna ihihih

kurka, szukam na all kocyka z mader care i na zadnym nie pisze ze to ordzinalny
nie chce fatygowac mary bo nie wiem ile jeszcze bede on line...moze cos wymysle ...
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam :d
Wszystkiego naj kochana szybkiego rozwiązania i zdrowego maluszka
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:07   #553
dorkabl
Zadomowienie
 
Avatar dorkabl
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała / Radom
Wiadomości: 1 348
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Listopadowa,

Ewesko, doczytałam, że mama robi Ci zakupy dzieciowe! Ale super, masz z głowy! Jak tylko dostaniesz, to strzelaj foty! Co do pakowania torby, to myślałam, że Ty już dawno spakowana

Dorko, Baranku kochany! Dołączam się do życzeń oraz chciałam nadmienić, że dla mnie to żaden problem z kupowaniem kocyka! Czy kupię ich 3, czy 7, to jest jeden wypad do sklepu, a potem jeden wypad na pocztę i hurtowe wysyłanie do Was

Dlatego dajcie mi na prv znać kto, jaki, który i za ile chce, a ja Wam bez problemu kupię To naprawdę nie problem, jedynie paczki roześlę w przyszłym tygodniu, ale kocyki kupię już w tym

Mamusie, uciekam, mam jakiś ból głowy. Wczoraj też ledwo żyłam, okazało się, że na zmianę pogody. Czyżby dziś też miało popadać?
mary, no kochana jestes...tylko tak sie wacham , bo jak nie bede on line to jak my sie z zapłata dogadamy...
jas bedziesz kupować wieksza ilosc to żądaj rabatów!!!

dzieki mysze za życzenia
dorkabl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:10   #554
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
ja juz o tym mysle caly czas

trzymam kciuki za ciebie i tz, zebyscie doszli do porozumienia
teraz nie jest czas na klotnie bo zaraz bedziecie witac wasze malenstwo.
Dzieki .
Wczoraj duzo pogadalismy i jest lepiej.
Mi sie wydaje, ze TZ tez czuje presje 9 miesiaca, ze za chwile nasze zycie wywroci sie do gory nogami... I stad te nerwy.
On sie nie przyzna, bo zawsze byl pierwszy chetny na dziecko i dwa lata mnie namawial, ale zmiana bedzie duza.
Tak czy owak jest kochany, widze ze sie stara dojsc do porozumienia, a ja tez teraz nie jestem oaza spokoju, niestety (ale tez sie staram)...

Kasia, pisz nam tutaj jak sie sytuacja rozwinie i jaka decyzje podejmiecie .

Cytat:
Napisane przez anula_81 Pokaż wiadomość
camomile mam nadzieje, ze sprzeczki z tztem szybko sie skoncza, kazdy ma czasem kryzys w zwiazku, daice rade ciaza jest ciezka nie tylko dla nas ale chyba jeszcze ciezsza dla naszych Tztow

No ten 9 miesiac to jest jeden kryzys...
Dolaczylam wlasnie do dziewczyn, ktore maja problemy z opuchlizna kostek... Okropne to jest.
Chodze i powtarzam, jeszcze tylko 4 tygodnie, tylko 4 tygodnie...
(a moze mniej)


Cytat:
Napisane przez Siasiek Pokaż wiadomość
Ostatnio zaniedbałam coś swój folder brzuszkowy i dzisiaj nadrabiam.
Wkleję Wam jak wyglądam różnicy dużej nie ma bo od miesiąca tylko jeden centymetr ale drugie zdjęcie robione podczas skurczu
Sprawia wrażenie jakby macica chciała oderwać się od reszty ciała i wyrwać ze skóry???? Bo ja tak to czuję
Trochę inaczej zrobione ale nie mogłam wystać ....
Ale wyraznie widac roznice!!
Niezle.

Cytat:
Napisane przez Aliczka88 Pokaż wiadomość
Japanessy z reeboka kupiłam sobie jakies 5 lat temu i dalej są w idealnym stanie jedynie kolor lekko zżółknął bo sa koloru białego. Ale w życiu nie miałam ani wygodniejszych ani bardziej funkcjonalnych japonek jak właśnie z reeboka.
Zaciekawilyscie mnie tymi japonkami...
A ze bedziemy duuuzo chodzic z wozkiem, to moze byc dobry pomysl
Te biale sa sliczne
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B...pf_rd_i=468294


Cytat:
Napisane przez agus87 Pokaż wiadomość
hej kochane
dostalam smsa od Mazianki szybko wejde i napisze

ze mna wsyzstko okej
poprostu od rana bylam u poloznej srodowiskowej
teraz troche pracy mialam i zaraz smigam do miasta


dalabym znac jakbym zaczela rodzic


skurcze okazaly sie przepowiadajacymi
meczyly strasznie
ale przeszly

noc byla tragiczna wszystko bolalo i boli do teraz...
Jak to sie czuje?...

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
Laseczki, wyjezdzam do krk.. moze zdąże kuknąć jak dojade ale nie obiecuje.. zobaczymy jak korki, a na 17.oo SR
Zeby mi sie tak chciało na nią iśc jak mi sie nie chce..........
Bezpiecznej drogi!!
A na SR pewnie bedzie fajniej niz myslisz.
Mi tez sie nigdy nie chce, a potem wracam zadowolona...

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
urodzinki dzis mam 26 wiosen !

zapraszam do szpitala na łyk wina i torta jak któras przmyci bede wdzieczna ihihih
Wszystkiego naj, naj

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Wiesz co jakoś torby nie chce mi się pakować, nie wiem ale mam wrażenie że jak ją już spakuję to pojadę rodzić, jakieś takie głupie myślenie mam, a dopóki nie jest spakowana to nie będę rodzić hahahah
No jest w tym sens.


Wiecie co, wczoraj mialam taki meczacy dzien, ze tez mnie skurcze nawiedzily... Taki bol jak na @, kilka bylo dosyc mocnych (przeszly po kapieli dopiero), ale czytalam, ze wiele z was tak ma?

W kazdym razie dzisiaj sobie odpoczywam
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:19   #555
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

andziot oj tam spodnie, ważne ze córeczka zadowolona

ide sprzatac i obiad gotowac

mezul sie nie odzywa, pewnie pracuje ciezko, mam nadzieje, ze wyjdzie o tej 16...nastepnym razem nie bede nic pisac, tylko dam znac ze lozeczko juz dotarlo, no bo zarty jakies widze sie z tego zrobily

dzisiaj dzwonilam do wawy o swoj pit, babka pomyliła adresy i wysle mi duplikat...
dzwonilam rowniez o moje RMUA hehe przedstawiam jej sie nowym nazwiskiem, a ona do mnie ze przecież jeszcze u nich jestem na starym
wyslalam im odpis aktu malzenstwa i papierek z gminy, no ale na dowod czekam jeszcze i pewnie o to jej chodzilo...
mam nadzieje, ze bedzie w tym tygodniu juz bo troche tak glupio jechac do szpitala bez dowodu

pomarudziłam to lece

pa

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Camomile ja sie nie napalalam tak na wyjazd jak moj maż juz mi kaze sie niemieckiego uczyc a mam plyty hehe
zobaczymy, jak bedzie cos wiadomo, na pewno napisze tutaj. Jak na razie zyje chwilą.
Moj Tż ma dosyc sluchania o ciazy i tego ze mnie juz wszystko boli, drazni, stale sie zale do niego ale jak o sciane
ost chodzi zly o ten samochod i mandat, tyle pracowal a tu jakby nie patrzec stowki poleca
wierze, ze corcia mu ten trud wynagrodzi...

wlasnie slysze z balkonu male dziecko ktore mowi stale "ble, ble, ble, ble.." chyba ma duzo do powiedzienia tylko cos mu/jej nie wychodzi

dobra lece
mam troszke pracy w domku
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia


Edytowane przez 24kasia86
Czas edycji: 2011-04-05 o 12:21
24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:21   #556
agnieszka_pe25
Wtajemniczenie
 
Avatar agnieszka_pe25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 063
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
urodzinki dzis mam 26 wiosen !

zapraszam do szpitala na łyk wina i torta jak któras przmyci bede wdzieczna ihihih
wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
przede wszystkim rozwiazania w terminie i pelnowymiarowego olusia!!!!!!!!!:r oza:
jestesmy jeden rocznik


camomile tez sie przylaczam do permanentnego opuchniecia, z tym ze ja nie kostek tylko calych nog

daisus odezwij sie jak dojedziesz

no i nie pamietam co komu jeszcze mialam napisac, ehh to zbudynienie dzisiaj..........
agnieszka_pe25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:24   #557
migotka03
Zadomowienie
 
Avatar migotka03
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 145
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Naleśniczki już gotowe, nawet szybko sie z tym uwinęłam. Zjadłam kilka z dżemikiem wiśniowym (pycha) a reszta jest z serkiem. Tego mi było trzeba, bo na mięso nie chce nawet patrzeć.

Dorka wszystkiego najlepszego
__________________
żona
4 sierpnia 2007

mama
17 maja 2011
Paulinka

19 luty 2015
Krzyś


"Życie to tylko wieczna walka z czasem i pieniędzmi.." ~ Ł. Wejman
migotka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:26   #558
zabuus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 195
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez dorkabl Pokaż wiadomość
urodzinki dzis mam 26 wiosen !

zapraszam do szpitala na łyk wina i torta jak któras przmyci bede wdzieczna ihihih
Najlepszego !

___

Wczoraj rozmawiałam z kuzynką która jest w 29tyg i ona jeździ na rowerze codziennie i to nie tak całkiem blisko ( zaraz przed oczami miałam jakiś upadek, że mogło by się cos maleńkiej stać itd. ) a pozniej chodzi np. pol dnia po zoo
na dodatek jak chce jej sie jesc to pije wode mineralna zeby nie czuc glodu bo nie chce duzo przytyc w ciazy bo jak stwierdziła pozniej trudno to zrzucic. Nie wiem czy to ja jestem nienormalna ze sie oszczedzam tzn. tylko godzine nie raz nawet nie jestem na spacerze i jem nie raz jak głupia bo ciagle czuje sie glodna czy ona ze patrzy tylko na siebie zeby nie przytyc a nie na dobro malenstwa
__________________


zabuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:36   #559
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez zabuus Pokaż wiadomość
Najlepszego !

___

Wczoraj rozmawiałam z kuzynką która jest w 29tyg i ona jeździ na rowerze codziennie i to nie tak całkiem blisko ( zaraz przed oczami miałam jakiś upadek, że mogło by się cos maleńkiej stać itd. ) a pozniej chodzi np. pol dnia po zoo
na dodatek jak chce jej sie jesc to pije wode mineralna zeby nie czuc glodu bo nie chce duzo przytyc w ciazy bo jak stwierdziła pozniej trudno to zrzucic. Nie wiem czy to ja jestem nienormalna ze sie oszczedzam tzn. tylko godzine nie raz nawet nie jestem na spacerze i jem nie raz jak głupia bo ciagle czuje sie glodna czy ona ze patrzy tylko na siebie zeby nie przytyc a nie na dobro malenstwa
o matko chyba trochę egoistycznie do ciąży podchodzi...masakra jakaś...
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:40   #560
Camomile
Zadomowienie
 
Avatar Camomile
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez agnieszka_pe25 Pokaż wiadomość
camomile tez sie przylaczam do permanentnego opuchniecia, z tym ze ja nie kostek tylko calych nog
No kochana, u mnie tez nie tylko kostki, lydki tez sa ciezkie, no i ten cellulit
Takze mam full zestaw...

Cytat:
Napisane przez migotka03 Pokaż wiadomość
Naleśniczki już gotowe, nawet szybko sie z tym uwinęłam. Zjadłam kilka z dżemikiem wiśniowym (pycha) a reszta jest z serkiem. Tego mi było trzeba, bo na mięso nie chce nawet patrzeć.
Mniam, nalesniki z dzemem wisniowym

Cytat:
Napisane przez zabuus Pokaż wiadomość
Wczoraj rozmawiałam z kuzynką która jest w 29tyg i ona jeździ na rowerze codziennie i to nie tak całkiem blisko ( zaraz przed oczami miałam jakiś upadek, że mogło by się cos maleńkiej stać itd. ) a pozniej chodzi np. pol dnia po zoo
na dodatek jak chce jej sie jesc to pije wode mineralna zeby nie czuc glodu bo nie chce duzo przytyc w ciazy bo jak stwierdziła pozniej trudno to zrzucic. Nie wiem czy to ja jestem nienormalna ze sie oszczedzam tzn. tylko godzine nie raz nawet nie jestem na spacerze i jem nie raz jak głupia bo ciagle czuje sie glodna czy ona ze patrzy tylko na siebie zeby nie przytyc a nie na dobro malenstwa
Jesli je normalnie, a po prostu stara sie nie przejadac to ok.
U mnie woda mineralna nie dziala na usmierzenie glodu...

I tez sie oszczedzam.
Ale do ok. 30 tygodnia tez bylam raczej aktywna, chociaz na rower balabym sie wsiasc (jednak jak brzuch sie zaczyna robic wiekszy, inaczej sie rozklada rownowaga ciala itp.)
__________________
Nadienka - ur. 12/05/11


Camomile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:41   #561
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez moria44 Pokaż wiadomość
moniqac to tak jak u mnie, ogólnie jestem niskociśnieniowcem a obrzęki mam okropne, no po prostu bym Wam zdjęcie wstawiła ale sama nie mogę patrzeć na moje stopy a co dopiero pokazywać je światu Ogólnie to wygląda to tak jakby mnie osa ugryzła po obu stronach kostek i jeszcze nad palcami

A podgrzewacz bardzo mi się podoba, aby podgrzać butlę wystarczy wlać do niego jakieś 1,5cm wody, to jest naprawdę mała ilość i przez to szybko się nagrzewa. Mi taka metoda dużo bardziej odpowiada niż np. podgrzewanie w garnku i sprawdzanie czy już jest ok czy jeszcze nie. Tutaj wiem, że po tylu i tylu minutach mleko ma odpowiednią temperaturę. No i wizualnie bardzo mi się podoba
No ale nie wiadomo czy będzie Ci potrzebny, ja też w sumie nie wiem czy do mleka będę go dużo używać bo planuję karmić piersią ale wiem, że tak czy inaczej przyda się do słoiczków
masz racje - narazie poczekam, mam inne ważniejsze zakupkowe potreby, więc poczekam z tymi.
a opuchlizna - ja mam jeszcze jakieś swędzące łydki do tego. ych.

Cytat:
Napisane przez andziot Pokaż wiadomość
udanej wyprawy po wózio
.


Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość
ale duzo z Was spac nie mogło
Ja tez do wyspanych nie należę... juz 2 czy 3 noc z rzedu kiedy wstaję dwa, trzy razy sik ! Tak to jeszcze nie miałam moze dlatego, ze dzidzi rosnie to i siusiu czesciej sie kce?

Moniqac.. czemu tak płakusiałas?? o to łóżeczko? Albo wiem.. po prostu miałaś chandrę i wówczas to wiele do łez nie potrzeba Ale dziś juz lepiej ?
Ja w łóżeczku hipciowym też jestem zakochaaaaana ale skoro małż kręci nosem, to nie wiem czy go będę miała to tak na pocieszenie Ci mówię
Dziś musze wracac do Krk i tez ryczec mi sie kce.. ale w piątek chyba znów przyjade Zobacze jeszcze...
chyba ta jest kochana z tym sikaniem, ja już średnio 3 - 4 razy wstaje, a niedawno raz lub wcale. najgorsze jest to, że potem zasnąć nie mogę, niewygodnie jest mi okrutnie.
mały przez to, ze wcale nie jest taki mały rozpycha się po bokach - jakby leżał poziomo i miał głowę pod prawymi żebrami a stópki pod lewymi i jak leżę na lewym boku to mnie kopie, to samo jak na prawym - główką sie rozpycha, a na plechach nie da rady., ych.
już niedługo.

A Ty kochana chociaż musisz mieć tego hipcia no.

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Moniqac, spokojnie, masz dużo czasu! Przemyśl kwestię i do piątecku daj mi znać
oki .

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Co do ktg to mam nadzieję,że można na w pół siedząco, bo ja na plecach nie wyleżę nawet 5 minut, mam straszny ucisk i momentalnie robi mi sie słabo.
bry ja miałam na lewym boczku. tak mnie ułozyła i było oki.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ja nie daję rady tez na usg wyleżeć w sumie już na połówkowym dwa razy słabo mi się robiło, a było to w 20tygodniu ciąży już, teraz chwila leżenia na plecach kończy się mroczkami przed oczami i odlotem :P
Jeszcze na w pół siedząco nie jest źle tak dam radę wyleżeć.
Moje pierwsze ktg pewnie będzie w piatek.

Co do HIV to ja wcale nie robiłam podczas ciąży, lekarz nie zlecił tego badania, no i nie wiem jak z tym wymazem bo do tej pory nie mam go zrobionego i lekarz nic nie wspomina na ten temat, tzn. mówił ale to było chyba ze dwa,trzy miesiące temu że takie badanie trzeba będzie zrobić, chyba że zmienił zdanie bo pewnie będzie cc i nie trzeba tego badania
ja tez nie mam zlecenie na wymaz, myśle, że to przez nasze cc.

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość

ja dzisiaj chyba po lozeczko jade
.

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość

Na razie jako pierwsza na liście do rodzenia jest Moniqac jako pierwsza ma zaplanowaną cc, a kto się posypie jeszcze wcześniej nie mam pojęcia, pewnie któraś z dziewczyn która ma termin na koniec kwietnia.
o nie nie nie - ja sie nie zgadzam - ma się którac rozpakowac szybciutko - przede mną Ty kochana będziesz przede mną, nie wiem czemu ale tak czuję, a już napewno agus z sn.

Cytat:
Napisane przez Agnieszka.M Pokaż wiadomość
Moniqac to po jaki kolor wózka jedziecie? Jedziecie do Dąbrowy?
W dąbrowie byliśmy wczoraj - a kupic chcemy w Częstochowie, bo tam ma cały komplet 3w1 o który mi chodzi (czyli z fotelikiem maxi cosi citi) za 1900zł. a w Dąbrowie 1800 za gondole i spacerówke.\nauczona doświadczeniem z łóżeczka, jedziemy osobiście i dorzuca jeszcze sporo elementów (w sumie 20) w "gratisie".

no... to ja sobie z Wami kawunię piję, musze zaraz lecieć obierać ziemniaczki do barszczyku , na drugie duszą mi się pieczary - będę nalesniki faszerowac pieczarami, kurczakiem, zapiekać z serem żółtym .

a nie chce mi sie zabierać za robote.ych.

Dorka 100 lat 100 lat zdróweczka dla Ciebie i maluszka! i rozwiązania "w mig" ..
__________________
***
męzatka od ... 12.09.2009

Mamusia Szymusia od 27.04.2011 .
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:42   #562
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

własnie wywaliłam wszystkie ciuszki dla Piotrusia i szok przezyłam
Tyle tego, że masakra
A jeszcze mam dostać od paru osób po maluszkach
A ja się martwiłam, że mam mało, a teraz się martwię, że nie zdąży tego wszystkiego założyć
Będzie co chwilę przebierany
A kto to poprasuje ....?


Powiedzcie mi kochane, czy kupujecie dla dzidzi takie typowo białe kaftaniki czy bluzeczki na początek? Czy bodziaki wystarczą?? bo mnie mama molestuje, że muszę mieć takie na początek....a ja myślałam, że body wystarcza... Przecież to jak bluzeczka.... Bodziaków mam duuuuuużo i nie chcę kasy niepotrzebnie wydawać .....
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:53   #563
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

dorkabl wszystkiego najlepszego

moniak tak kupiłam, już by mi się nie chciało drugi raz jechać całą drogę męczyłam się bo było mi niedobrze, coca cola trochę pomogła w drodze powrotnej , a ty łóżeczko samo zamawiałaś czy w całym zestawie z pościelą??

daisy ja teraz też wstaję z 3-4 razy w nocy gdzieś od miesiąca ale miałam już nockę gdzie wstałam 6x, tak więc ciesz się z tych 3 żeby nie doszło do 6

migotka naleśniki z dżemem prześlij mi z 2

andziot nie ważne spodnie, ważne że nie ominęła ani jednej kałuży

antropia ja kaftaniki/bluzeczki mam 3 reszta to body i nie zamierzam więcej kupować no chyba że body bo te kaftaniki jakoś mi tak nie bardzo
__________________



Edytowane przez zosiaaa
Czas edycji: 2011-04-05 o 12:55
zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:54   #564
Grazin
Zakorzenienie
 
Avatar Grazin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: oświęcim
Wiadomości: 5 442
GG do Grazin
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez ddaaiissyy Pokaż wiadomość



Grazin, fajnie, ze jutro z TŻecikiem Mozecie realizowac talonik

.

no

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość

Grazin, planuję zakup baniek chińskich, poczytałam, pooglądałam filmiki i koniecznie muszę nabyć
no sie wie bański są mega
ja sprawdziąłam na sobie i na prawde efekt lepszy niż wszystkie kremy anty cellulitowe i wszystko inne

Cytat:
Napisane przez principessina Pokaż wiadomość

co do czerwonej fasoli, mam swietny przepis uwielbiam, tylko ze ostatnio jej nie moge jesc, bo brzuch mnie po niej boli
co to za przepis?
Lolcia gratuluje ze wszystko dobrze



u nas zaczęty remont...
po mału.
dziś zrywanie p[aneli ze ścian w przedpokoju... natkneliśmy się na kilka mało przyjmemnnych niespodzianek typu dziury wykutre w sciane ktore były przykryte panelami
troche nam zejdzie z tym przedpokojem a myslalam ze to bedzie tylko chwilka zeby go wyremontowac .
jak na razie czarno to widze, w kazdym bądź razie bardzo szaro


nie moge wiecej doczytac bo mnie tż woła...
buuuuuuuuuuziole milego dnia
i tęsknijcie za mną
__________________
Grazin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:54   #565
Mango08
Rozeznanie
 
Avatar Mango08
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 708
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cześć,

Niestety nie mam kiedy Was nadrobić.

Zauważyłam, że dorka ma urodziny, wszystkiego najlepszego z tej okazji, dużo zdrówka dla Ciebie i Synka! :roza :

Wczoraj byłam u fryzjera i samopoczucie zaraz lepsze, chociaż jak wychodziłam po 3,5h to miałam dosyć.

Dzisiaj byliśmy na 3d pooglądać naszego kochanego szkraba, co prawda przysłaniał buziorka rączkami, ale coś tam zobaczyliśmy. Znowu najchętniej prezentował nam swoje klejnoty! No i Synal szaleje bo waży 1950 g, wyprzedza z wymiarami o 2 tyg. i 3 d, jeśli nie przystopuje to jego waga może osiągnąć 4500g. Mam nadzieję, że się opanuje Dr powiedział, że najlepiej byłoby sprawdzić jego wagę niedługo przed porodem i wtedy lekarz prowadzący zadecyduje czy sn czy cc.
__________________

Filip 21/06/2011
Mango08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:59   #566
Aliczka88
Zadomowienie
 
Avatar Aliczka88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Nibylandia :):)
Wiadomości: 1 688
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Aliczko, ale Reeboki easytone kupiłaś 5 lat temu?
Nie nie, ja mówie o zwykłych japonkach

Kurier przywiózł materac. Ale i tak nie ma jeszcze ostatniej wyczekiwanej paczki z wanienką, body, półśpiochami i innymi bibelotami... Może po południu jeszcze przyjedzie

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Mango08 Pokaż wiadomość

Dzisiaj byliśmy na 3d pooglądać naszego kochanego szkraba, co prawda przysłaniał buziorka rączkami, ale coś tam zobaczyliśmy. Znowu najchętniej prezentował nam swoje klejnoty! No i Synal szaleje bo waży 1950 g, wyprzedza z wymiarami o 2 tyg. i 3 d, jeśli nie przystopuje to jego waga może osiągnąć 4500g. Mam nadzieję, że się opanuje Dr powiedział, że najlepiej byłoby sprawdzić jego wagę niedługo przed porodem i wtedy lekarz prowadzący zadecyduje czy sn czy cc.
No to kawał chłopa brawa dla Niego



DORKA 100 lat i wszystkiego co najlepsze!!
__________________
"Znaczną częścią naszego życia rodzinnego są udane szarlotki"


Żona
Mama Misia

Makijażystka
Aliczka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 12:59   #567
Ollliwka
Zakorzenienie
 
Avatar Ollliwka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 546
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
no prosze to ja zycze 100lat!!!! zdrowka dla ciebie i dzidziusia



czuje dyskomfort, troche to drazni, szczegolnie jak mi serce bije szybciej...siedze/leze wtedy nie ruchomo, trzymam sie za brzuszek, szybciej przechodzi wtedy...
czasem dojda przy tym bole jak na @ wiec to juz bardziej boli, ale do wytrzymania.
hehe kochana ja miałam na mysli dyskomfort związany z dziąsłami a Ty nie wiem czy dobrze zrozumiałaś
Cytat:
Napisane przez antropia Pokaż wiadomość
własnie wywaliłam wszystkie ciuszki dla Piotrusia i szok przezyłam
Tyle tego, że masakra
A jeszcze mam dostać od paru osób po maluszkach
A ja się martwiłam, że mam mało, a teraz się martwię, że nie zdąży tego wszystkiego założyć
Będzie co chwilę przebierany
A kto to poprasuje ....?


Powiedzcie mi kochane, czy kupujecie dla dzidzi takie typowo białe kaftaniki czy bluzeczki na początek? Czy bodziaki wystarczą?? bo mnie mama molestuje, że muszę mieć takie na początek....a ja myślałam, że body wystarcza... Przecież to jak bluzeczka.... Bodziaków mam duuuuuużo i nie chcę kasy niepotrzebnie wydawać .....
oj też mam tak samo...mam masę ubranek...mniejszych,więk szych. Dostałam z dwóch źródeł plus to co zakupiłam (też wyszło sporo).
Kaftaników mam ponad 10 w szczególności białych....ale to wszystko dostałam na początek to słyszałam, że najbardziej body się sprawdza i pajace.
__________________
Ollliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:04   #568
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Mango08 Gratuluje wizyty No to duży synalek będzie chociaż usg może się mylić, ale możesz się szykować na kawał szkraba

Grazin powodzenia z tym remontem :d oby juz nie bło takich niespodzianek" No ba! Pewnie, że tęskniłyśmy

zosiaaa no mnie własnie te kaftaniki tez nie przekonują...
moniqac to dzisiaj będzie fura w domu?? Rewelacja :P To miłych zakupów życzę





I mój brzuszek 31 tydz
chyba nie widac różnicy z poprzednim zdjęciem z 28 tyg. :P Ale wklejam jak już zrobiłam fotkę fotka sredniej jakości bo ten mój aparat cos się psuć zaczyna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_2075.jpg (112,8 KB, 26 załadowań)
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:06   #569
antropia
Wtajemniczenie
 
Avatar antropia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ziemia
Wiadomości: 2 173
GG do antropia
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Cytat:
Napisane przez Ollliwka Pokaż wiadomość
hehe kochana ja miałam na mysli dyskomfort związany z dziąsłami a Ty nie wiem czy dobrze zrozumiałaś

oj też mam tak samo...mam masę ubranek...mniejszych,więk szych. Dostałam z dwóch źródeł plus to co zakupiłam (też wyszło sporo).
Kaftaników mam ponad 10 w szczególności białych....ale to wszystko dostałam na początek to słyszałam, że najbardziej body się sprawdza i pajace.
ja jak myślę o kaftaniku to mam przed oczami obraz jak to się podwija dziecku i ma gołe plecki wiecznie...no ale nie wiem nie znam się
__________________
ღPiotruśღ
04.06.2011
antropia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:06   #570
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Osiem części już za nami w tej będziemy mamusiami! Mamy majowo-czerwcowe 2011!

Dorka, najlepsze życzenia urodzinowe! Sto lat, sto lat w zdrowiu i szczęściu! Oraz lekkiego i szybkiego porodu

Dziewczyny, przez tę opuchliznę stóp to mam problem, żeby jakiekolwiek buty założyć. Jedyne, które w miarę pasują i nie uciskają to kozaki. No ale jak w kozakach w taką pogodę chodzić. Jak wcisnę półbuty to ledwo się poruszam.
Ale ciśnienie dobre, przed chwilą 113/76

Antropia, jeśli chodzi o koszulki to ja ich nie lubię. Co prawda mam, bo dostałam od szwagra po jego córci, ale sama zdecydowanie jestem zwolenniczką body. Zawsze wkurzało mnie to, że koszulki podchodzą pod szyję dziecka
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:58.