Jeanine / Atywia / Bonadea / Dorin / Aidee / Dionelle- wątek zbiorczy! - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-18, 12:38   #271
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez Vampire_M Pokaż wiadomość
Fantastycznie... ;/ Wlasnie robię test,chociaż nie wiem czy jego wynik nie bedzie falszywy

wynik niby mam negatywny
Test 14 dni po stosunku.

Ciąża niestety możliwa.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:05   #272
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez tuskaaa Pokaż wiadomość
Co do tabletek to tak musisz je zwiąść w 7 dniu bez względu na to czy dostałaś okres czy nie, ale radzę przed tym żebyś 7 dnia zrobiła test. chociaż, może na nim nic nie wyjść bo jest za wcześnie, ale warto spróbować. Z tego co wiem to jeśli przy anty występują biegunki i wymioty to nie dobrze. Poradź sie lekarza.
tak tez chybaa zrobię ze w sobotę rano zrobię test jak wyjdzie negatyw to wezme tabletke no i do lekarza sie wybiore w poniedziałek
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 13:26   #273
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

ja zrobilam lepszy numer bo przedluzylam przerwe i wspolzylam z finiszem, a dr reagowala : szanse zerowe. hormony dalej bralam i ciazy nie bylo, a testu nie robilam - bo po co ?

ja sobie mysle tak : nawet jesli doszloby do czegos i zaczelabys te hormony to jaka jest szansa ze ciaza sie utrzyma?
14 dni od wspolzycia to minimum.

powinnnas sie teraz zabezpieczac do I tygodnia nowych tabsow wlacznie.
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:37   #274
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez agusiamyszka Pokaż wiadomość
ja sobie mysle tak : nawet jesli doszloby do czegos i zaczelabys te hormony to jaka jest szansa ze ciaza sie utrzyma?
Szansa, że ciąża się utrzyma jest taka sama, jak bez pigułek, bo pigułki nie mają działania poronnego. Możesz brać pigułki normalnie, ale zrób test 14 dni po stosunku. Nie sądzę jednak, żebyś była w ciąży.
mpt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 19:48   #275
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

jutro rano mam wizytę u lekarza,zobaczymy co powie
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:23   #276
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez Vampire_M Pokaż wiadomość
jutro rano mam wizytę u lekarza,zobaczymy co powie
Jesli liczysz, że powie Ci, czy jesteś w ciąży czy nie, to cóż... nie ma mowy.

Test z moczu 14 dni po stosunku.
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 21:12   #277
miss_alchemist
Raczkowanie
 
Avatar miss_alchemist
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 259
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Szanse na ciążę są, ale nie aż takie duże. Niedobrze, że nie zrobiłaś zgodnie z ulotką. Test z moczu po 14 dniach albo test z krwi chyba po 7, co polecam, jeśli bardzo się stresujesz

Od dawna bierzesz Jeanine? Bo mnie po tych pigułkach okres drastycznie się skrócił (do 3 dni, przy czym ostatni dzień to plamienie), do tego z każdym następnym cyklem zaczynał się później (ostatnia tabletka w piątek, na początku okres zaczynał się chyba w niedzielę wieczorem, a teraz dopiero we wtorek). Teraz zmieniam środek, bo mam wrażenie, że jeszcze ze trzy miesiące i w ogóle bym nie miała krwawienia (zresztą już raz tak miałam, że zamiast zwykłego okresu dwa dni lekkich plamień, ale wykluczyłam ciążę).
miss_alchemist jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 01:05   #278
*moonlight eyes*
Raczkowanie
 
Avatar *moonlight eyes*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 405
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez miss_alchemist Pokaż wiadomość
Szanse na ciążę są, ale nie aż takie duże. Niedobrze, że nie zrobiłaś zgodnie z ulotką. Test z moczu po 14 dniach albo test z krwi chyba po 7, co polecam, jeśli bardzo się stresujesz

Od dawna bierzesz Jeanine? Bo mnie po tych pigułkach okres drastycznie się skrócił (do 3 dni, przy czym ostatni dzień to plamienie), do tego z każdym następnym cyklem zaczynał się później (ostatnia tabletka w piątek, na początku okres zaczynał się chyba w niedzielę wieczorem, a teraz dopiero we wtorek). Teraz zmieniam środek, bo mam wrażenie, że jeszcze ze trzy miesiące i w ogóle bym nie miała krwawienia (zresztą już raz tak miałam, że zamiast zwykłego okresu dwa dni lekkich plamień, ale wykluczyłam ciążę).
Te tabletki bardzo silnie działają na endometrium. Ja w ogóle nie miałam krwawienia. Jedynie 1 lub 2 dniowe brązowe plamienie, dosłownie kropelka wydzieliny. Na początku też się denerwowałam, ale potem wyluzowałam A przy Qlaira (ten sam gestagen) czasem nawet plamień nie miałam, dosłownie nic.

Autorko wątku, nie sądzę żebyś zaszła w ciążę chociażby właśnie ze względu na silne działanie tych pigułek na endometrium, zarodkowi trudno byłoby się 'przyczepić'. Jeśli robić test to z krwi bo z moczu nie ma sensu.
__________________
Zapuszczam i dbam o włoski


włoski, rośnijcie...
*moonlight eyes* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 14:06   #279
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Jeanine biorę od 4-5 miesiecy juz... i faktycznie okres mi sie przesuwa. w zasadzie dzis zakładam juz opcje braku okresu z powodu tabletek. Lekarka nie zaleciła mi testu z krwii narazie mam zrobic przerwę i poczekac na "moj" okres.

A test zrobię na mocz ale za pare dni,tak zeby uspokoic ciekawosc...
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:13   #280
doroti1125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez Vampire_M Pokaż wiadomość
Wiem,wiem że takich wątków jak ten na forum jest ok "miliona" i z góry przepraszam ale potrzebuję w miarę szybkiej porady

Otorz we wtorek (9.11) rano, ok 2 h po zażyciu tabletki dostalam silnej biegunki i wymiotów. Był to stan jednorazowy, potem przez cały dzien czułam sie juz normalnie.

W piątek (12.11) wziełam ostatnią tabletkę, i wtedy też ostatni raz współzyłam. Od razu zaznaczam że biorę obecnie tabletki Jeanine.

Normalnie okres powinnam dostać w niedzielę/ poniedziałek. Mamy czwartek a okresu ani widu ani słychu. Wiem że to nie jest duże opóźnienie, ale w sobotę powinnam zacząć nowe opakowanie i nie wiem czy mam to zrobić.
Mam podobną sytuację, Biore tabletki yaz (aktualnie 19-sta), wczoraj zazylam tabletke o 21, a o 23 mialam 1-razowa biegunke. Czy na pewno mogę przejsc do białych tabletek placebo (postępowanie w przypadku pominięcia tabletki) skoro wczoraj troche poszalelismy z moim TŻ? Bede wtedy zabezpieczona?
doroti1125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 16:42   #281
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez doroti1125 Pokaż wiadomość
Mam podobną sytuację, Biore tabletki yaz (aktualnie 19-sta), wczoraj zazylam tabletke o 21, a o 23 mialam 1-razowa biegunke. Czy na pewno mogę przejsc do białych tabletek placebo (postępowanie w przypadku pominięcia tabletki) skoro wczoraj troche poszalelismy z moim TŻ? Bede wtedy zabezpieczona?
nie musisz pisać w każdym możliwym wątku, w jednym wystarczy.
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-19, 16:48   #282
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez Vampire_M Pokaż wiadomość
Jeanine biorę od 4-5 miesiecy juz... i faktycznie okres mi sie przesuwa. w zasadzie dzis zakładam juz opcje braku okresu z powodu tabletek. Lekarka nie zaleciła mi testu z krwii narazie mam zrobic przerwę i poczekac na "moj" okres.

A test zrobię na mocz ale za pare dni,tak zeby uspokoic ciekawosc...

wg mnie takie przerwy sa szkodliwe dla organizmu
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 17:57   #283
doroti1125
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
nie musisz pisać w każdym możliwym wątku, w jednym wystarczy.
widocznie nie wystarczy skoro nikt mi nie odpisuje
doroti1125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 18:40   #284
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

doroti1125, z tematu Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7
Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
Jednorazowa wizyta w ubikacji nie jest silną biegunką, tak więc nie ma się co martwić, że tabletka nie została wchłonięta.
A jak dalej powinnaś brać tabletki, to ci nie pomogę, bo nie biorę yaz i się nie orientuje w nich
wiec dlatego powinno się pisać w jednym temacie, bo później człowiek może się pogubić, gdzie co pisał.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-19, 20:59   #285
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
doroti1125, z tematu Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.7

wiec dlatego powinno się pisać w jednym temacie, bo później człowiek może się pogubić, gdzie co pisał.
dokładnie o to mi chodziło
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 19:42   #286
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Zrobiłam łącznie już 3 testy. Wszystkie trzy wykazały wynik negatywny
(ostatni robiony dzis rano)

Nie wiem czy to ma jakikolwiek związek ale od ok tygodnia jestem ciągle zmęczona i senna, albo mam zawroty albo boli mnie głowa do tego stopnia ze az mnie mdli, pobolewa mnie brzuch... (pomijając fakt ze wszystko mnie wkurza).

No i macicę mam cały czas jak przed okresem (taką rozpulchnioną) tyle że wydzielina wygląda jak na dni płodne (ale jest stanowczo za wcześnie przecież) ale o okresie raczej juz zapomniałam, nie spodziewam się go juz raczej.

Nie wiem o co chodzi, zastanawiam się czy nie iść do internisty tym razem? No bo skoro testy wyszły negatywne,to chyba ciążę powinnam wykluczyc?
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:48   #287
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

A czy to internista jest od spraw kobiecych?
Czytam, że gin kazał ci czekać, to tak zrób, odrobina cierpliwości ;]
No chyba że czujesz się naprawdę niedobrze, to wtedy lepiej może go jeszcze raz odwiedź.
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:51   #288
Vampire_M
Raczkowanie
 
Avatar Vampire_M
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 85
GG do Vampire_M
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

No właśnie czuję się nie tak jak powinnam i jak normalnie się czuę. niestety pani doktor nie była za bardzo zainteresowana tematem i poczułam sie olana, rozważam jeszcze kolejną wizytę, tym razem u kogś innego...
Vampire_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-26, 20:55   #289
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Zwymiotowałam tabletke - teraz spóźnia mi sie okres.

Nie rozważaj, tylko tak zrób ;]
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 18:07   #290
holygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Jeannine-tabletki antykoncepcyjne

Jeanine należy do bezpiecznych tabletek antykoncepcyjnych nowej generacji, cechujących się nie tylko niezwykle niskim indeksem Pearla wynoszącym 0,14 ale także niewielkim wpływem na metabolizm kobiety, głównie dzięki zastosowaniu dienogestum. Ilość estrogenu w jednej pigułce jest standardowa dla tego rodzaju leków, jednak nowością w stosunku do innych tabletek antykoncepcyjnych dostępnych na rynku jest zastosowanie drugiego ze składników – dienogestu, nie dostępnego w innych środkach antykoncepcyjnych oferowanych na rynku. Zastosowanie gestagenu hybrydowego sprawia, że lek charakteryzuje się wysoką biodostępnością, nie ulega kumulacji w organizmie kobiety, zapewnia dobrą stabilność, oraz silnie działa na endometrium. Stosowanie środka korzystnie reguluje miesiączki, oraz zmniejsza ich bolesność i obfitość. Niezwykle ważna cechą leku jest możliwość szybkiego powrotu do płodności kobiety po odstawieniu leku. Okres ten w przypadku Jeanie wynosi nawet miesiąc dla 27% przebadanych osób i poniżej roku dla 95% kobiet.
Stosowanie leku przez pierwsze miesiące może powodować ból głowy, piersi, ból w nadbrzuszu. Objawy te ustępują przy regularnym zażywaniu środka.
Skład: Ethinylestradiolum 0,03mg + Dienogestum 2,00mg
Producent: Schering AG






Czy któraś z Was je bierze?
Jakie są wasze opinie?
holygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:36   #291
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Jeannine-tabletki antykoncepcyjne

Jest cały wątek na temat tych tabletek. Użyj wyszukiwarki
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 10:18   #292
holygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
Dot.: Jeanine

Ja kilka dni temu dostałam recepte na Jeanine.Dręczą mnie silne bóle brzucha podczas okresu, mdłości wiec licze na to, że Jeanine pomoże. Nie zaszkodziłoby jakby też poprawiła mi się cera Do tej pory brałam Qlaire z której byłam zadowolona.
holygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 13:54   #293
holygirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 8
okres przez 2 dni

Witam wszystkie wizażanki
zaczelam zazywac tabletki antykoncepcyjne jeanine. Zazyłam juz dwie tabletki, dzsiaj wieczorem wezme trzecią.przez 2 dni mialam obfita miesiaczke, dzisiaj jest trzeci dzien i juz prawie nic nie ma, Czy to skutek zazywania tabletek?czy to normalne?
holygirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 14:16   #294
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: okres przez 2 dni

Normalne przy przyjmowaniu pigulek.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:23   #295
Anulka89_kr
Raczkowanie
 
Avatar Anulka89_kr
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 80
Dot.: okres przez 2 dni

dla mnie jak najbardziej normalne.
ja sama przy zażywaniu tabletek anty mam miesiączkę trwającą 3 dni
__________________

'Co to jest miłość ? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca.'

Razem od 09.10.2008
Narzeczona od 07.01.2011

Anulka89_kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 12:15   #296
fredka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 93
Problem ze zmianą antykoncepcji - proszę o (pilną:) POMOC!

Przez 1,5 roku zażywałam Jeanine, nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, badania do tej pory miałam wszystkie w normie. Mimo wszystko postanowiłam wypróbować NuvaRing. Skończyłam więc blister Jeanine, zrobiłam przerwę, 6-tego dnia przerwy założyłam krążek. Po około pół godziny zaczęło mi się robić słabo, nie wiedziałam co się dzieje, poszłam do toalety na wypadek gdybym miała wymiotować, ale zamiast tego straciłam przytomność. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało! Natychmiast po oprzytomnieniu wyjęłam krążek i wszystko ustało (głowa mnie jedynie boli, ale mocno musiałam rąbnąć o płytki). Dzisiaj niby mija 7 dzień przerwy. Krążków na pewno nie odważę się już użyć. Czy mogę w takim razie dzisiaj wrócić do Jeanine? Czy wczorajszy incydent nie będzie miał na to wpływu? Dodam że w piątek kochałam się z chłopakiem, więc zależy mi na tej ciągłej ochronie. Bardzo proszę o pomoc!
fredka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:13   #297
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Problem ze zmianą antykoncepcji - proszę o (pilną:) POMOC!

Cytat:
Napisane przez fredka86 Pokaż wiadomość
Przez 1,5 roku zażywałam Jeanine, nigdy nie miałam żadnych skutków ubocznych, badania do tej pory miałam wszystkie w normie. Mimo wszystko postanowiłam wypróbować NuvaRing. Skończyłam więc blister Jeanine, zrobiłam przerwę, 6-tego dnia przerwy założyłam krążek. Po około pół godziny zaczęło mi się robić słabo, nie wiedziałam co się dzieje, poszłam do toalety na wypadek gdybym miała wymiotować, ale zamiast tego straciłam przytomność. Nigdy wcześniej mi się to nie zdarzało! Natychmiast po oprzytomnieniu wyjęłam krążek i wszystko ustało (głowa mnie jedynie boli, ale mocno musiałam rąbnąć o płytki). Dzisiaj niby mija 7 dzień przerwy. Krążków na pewno nie odważę się już użyć. Czy mogę w takim razie dzisiaj wrócić do Jeanine? Czy wczorajszy incydent nie będzie miał na to wpływu? Dodam że w piątek kochałam się z chłopakiem, więc zależy mi na tej ciągłej ochronie. Bardzo proszę o pomoc!
Takie rzeczy konsultuje się z lekarzem.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:28   #298
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Problem ze zmianą antykoncepcji - proszę o (pilną:) POMOC!

dzisiaj dzień 7 przerwy ? wg mnie możesz brać dalej pigułki .

A tą reakcję na krążek zgłoś lekarzowi.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:44   #299
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Problem ze zmianą antykoncepcji - proszę o (pilną:) POMOC!

krążek miałaś w sobie chwilę więc prawie jakbyś go wgl nie miała. tabletki możesz wziąć zgodnie z zakończeniem się przerwy. ale koniecznie powiedz lekarzowi o reakcji organizmu na nr!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-10, 18:49   #300
fredka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 93
Dot.: Problem ze zmianą antykoncepcji - proszę o (pilną:) POMOC!

[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;26275895]Takie rzeczy konsultuje się z lekarzem.[/QUOTE]

Chciałabym, ale dzisiaj niedziela, nie mam numeru do swojego ginekologa, a decyzję musiałam podjąć szybko.

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
dzisiaj dzień 7 przerwy ? wg mnie możesz brać dalej pigułki .
A tą reakcję na krążek zgłoś lekarzowi.
Oczywiście, że zgłoszę. W środę się do niego wybiorę. Mam nadzieję że przy okazji mnie uspokoi, że właściwie postąpiłam wracając do tabletek :P
fredka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 20:05:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.