DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-10, 23:28   #2311
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Pandzia_2010 Pokaż wiadomość
Kochana z czego piszesz prace??
Kochana Profilaktyka i rehabilitacja wad stóp u dzieci z fizjoterapii ! licencjat robie!
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 23:32   #2312
Pandzia_2010
Wtajemniczenie
 
Avatar Pandzia_2010
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: D....
Wiadomości: 2 829
GG do Pandzia_2010
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
Kochana Profilaktyka i rehabilitacja wad stóp u dzieci z fizjoterapii ! licencjat robie!

nie moja dzialka myslalam ze moge pomoc
__________________
waga najwyzsza 130
waga najnizsza 79,9

105.....99.....95....89.. ...85.....79...75
Pandzia_2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 06:09   #2313
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

dzień dobry chudziunki!!
u mnie spadek wzrostu + dodatkowo -0,1
już w pracy
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 06:39   #2314
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dzień dobry chudziaki!!! Witam Was znad kawki i serniczka
Widzę, że nie jestem pierwsza u mnie dziś lekki wzrościk bo 0,3kg a od dziś na PW, no zobaczymy co tam za pare dni waga pokaże. Jejkuuuu jak mi się nic nie chce dopiero wieczorkiem chyba znów do Was zawitam.

---------- Dopisano o 07:26 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
kobietki no ja nie wiem chyba nakrzyczeć na mnie musicie otóż koleżanka zaczęła o dukanie opowiadać, że skuteczna dieta, że widziała dziewczynę która naprawdę dużo na tym schudła i że też by chciała ją stosować, już nawet książkę zamówiła... a ja? a ja nic! nic się nie zająknęłam na temat diety, nie przyznałam się że ja stosuje... :/ a dlaczego? z kilku przyczyn... po pierwsze boje się że ona zacznie faktycznie i będzie szybciej chudła (tak... głupia zazdrość) chociaż obawiam się że ona długo nie wytrzyma reżimu albo będzie robiła odstępstwa, grzeszki :/ a drugi powód to bałam się że jak powiem że ja ją stosuję to powie że nie widać bo nic mi nie mówiła że schudłam no a mam już co najmniej 12kg na minusie więc może nie widać... i tego się boję :/
głupio się zachowałam, prawda? jak małolata... teraz czekam na reprymendy
Hmmmmmmm zazdrość? Nieładnie a po drugie, nie powiedziała Ci że schudłaś bo może ją też zazdrość wzięła i widząc Twoje rezultaty też może chce się troszkę zmienić jeśli będzie szukała jakiś info w necie to być może trafi na nasze forum... a co do Twojej wagi z pewnością widać, przecież 12 kg drogą nie chodzi i jest to sporo!!!! Widzisz, że jest różnica po ubraniach, które stały się luźniejsze. Ej Ty Ty, proszę mi tu nawet tak nie myśleć...
No ale koniec tutaj reprymend bo nam tu bardzo, bardzo, bardzo dużo pomagasz i mam nadzieję, że taką pomoc będziesz oferować swojemu otoczeniu jeśli będzie oczywiście jej potrzebować

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
tak kochane potwierdzam! wszystko co napisała Mary :P Metal_fish
wpadlam do WAS i mam nadzieje ze dobre wiesci przynioslam !
mam 5 z przodu i to w dodatku po uczcie w MCdonaldzie!
mam tez sinca na oku!
jak znajde chwile nadrobie WSZYSTKO!
SORKI ZE MNIE NIE MA TESKNIE ZA WAMI! i serduchem jestem z Wami muah muahhh kochane moje !
zalaczam moja buzie ;/
nie przestraszcie sie! wiem ze wyglada masakrycznie a jak boliii ałaaa! ledwo widze na to oko!

i o to waga moja hehehe zdjecie musialam zrobic a co dobre nowiny! :d
Ojej może niedługo zejdzie. W pierwszej chwili pomyślałam, że ktoś Ci podbił oko. Och Ty!!! Dobrze, że nic z oczkiem (oprócz sinioka) groźniejszego się nie stało. Trzymaj się Kochana i ta waga mmmmm

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:37 ----------

Ponadrabiałam troszku, uciekam już na uczelkę powoli, zawitam do Was z wieczora Miłego dzionka
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 06:44   #2315
GUCIA_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Mój brat po wakacjach się żeni, ma więc silną motywację żeby schudnąć. od Grudnia poleciał na Ducanie minus 12 kg, ma plan kolejne 12 i będzie ok. Chwali sobie dietę bardzo, bo nie chodzi głodny a je co lubi, ma tylko jeden problem- jest teraz "wiecznie zmęczony i rozdrażniony" (słowa przyszłej żony) jak zrobi odstępstwo i pofolguje sobie czekoladą- problem znika.
GUCIA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 06:58   #2316
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej laseczki

Ja to ostatnio jakiegos pecha mam 3 tyg . temu popsul sie nam piec grzejacy caly dom ,2 tyg. poszla nam 1 faza z pradem a w ten weekend w moim slicznym autku wysiadl silnik
Juz powiedzialam Tz - ze ma do domu na weekendy nie przyjezdzac bo wtedy wszystko sie piep........

Na szczescie moj Tz to taka zlota raczka wiec silnik rozkrecil i moje autko bedzie jezdzic tyle , ze dopiero od przyszlego tyg.
Wiec teraz do pracy bede jezdzic na rowerku nie bardzo mi to pasuje bo w miedzy czasie biegam jeszcze do maratonu .

Cholera jestem 3 tyg przed komunia , sama w domu ,mam 2 prace, dom , dziecko i psa na glowie
A na dodatek zostalam na tym bezludziu bez auta

ale sie wyzalilam - przepraszam , ale komus musialam to powiedziec .
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2011-04-11 o 07:01
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 06:59   #2317
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

cześć dziewczyny
eh, dziś weszłam na wagę z nadzieją na spektakularny spadek (ostatnio ważyłam się tuż przed @ i był wzrost +0,5kg, potem byłam w domu 3 dni to bez ważenia, jadłam grzecznie i bez grzeszków, nawet wczoraj biegałam, i jescze byłam dziś przed ważeniem w wc!) a tu 66,3... gdzieś 2 tyg temu zauważyłam 66,0, a tu zamiast spadać to się utrzymuje wzrost... bunt sadła chyba, bo nie wiem co innego, woda tak długo nie siedzi:P zła jestem, ale może spadnie na dniach P... a miałam cel na jutro, żeby w 100 dzień Dukana mieć 65 i
trzymajcie się, ja lecę na uczelnię
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!

Edytowane przez tchnienie-wiatru
Czas edycji: 2011-04-11 o 07:00
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 07:13   #2318
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ja właśnie przebiegłam 6 km udało się na dwa razy - 3km, chwila marszu i znów 3 km jestem z siebie dumna, choć to i tak niewiele:P ale ponad 400 kcal spalone... tak sobie aż pomyślałam, że bezkarnie 2 piwa możnaby za to wypić...

no wspaniale klask i:
Ja tez biegam bo za miesiac jest moj pierwszy polmaraton - nawet sie juz zameldowalam
Teraz biegam po 12 km a gdzie tam 21

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
w ogóle w rozważaniach podprysznicowych stwierdziłam, że w niedziele, środy i piątki będę biegać 1h, albo przy złej pogodzie na orbitreku, a jak będę w domu to na rowerze a w poniedziałki lub wtorki, czwartki i soboty będę robić brzuszki i jakieś inne ćwiczonka siłowe poniedziałek lub wtorek wolny:P taki ambitny plan, żeby przyspieszyć do wakacji:P

bardzo ambitny plan - przy takim aktywnym zyciu dodaj do diety dodatkowa porcje magnezu bo na poczatku zakwasy gwarantowane

aaa i jeszcze jedno przy tylu treningach w czasie tyg. Twoje cialo potrzebuje weglowodanow !!!!!
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2011-04-11 o 07:16
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 07:16   #2319
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

hej laseczki

któraś z Was pytała z jakiego przepisu naleśniki robię (wybacz, że nicku nie pamiętam ) więc: 3 łyżki otrąb, 2 jajka, trochę wody i pół szklanki mleka, daję te płyny w zasadzie bardziej na oko no i szczypta soli


jej wyspałam się dziś okropnie mocno ! dawno tak dobrze mi się nie spało...

jedyna śliwkę masz przeuroczą niech złazi szybko ! i miłego pisania pracy !
__________________
Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze, jak działać...
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 07:19   #2320
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
no wspaniale klask i:
Ja tez biegam bo za miesiac jest moj pierwszy polmaraton - nawet sie juz zameldowalam
Teraz biegam po 12 km a gdzie tam 21

---------- Dopisano o 08:13 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------




bardzo ambitny plan - przy takim aktywnym zyciu dodaj do diety dodatkowa porcje magnezu bo na poczatku zakwasy gwarantowane

aaa i jeszcze jedno przy tylu treningach w czasie tyg. Twoje cialo potrzebuje weglowodanow !!!!!
hmm, miałam zakwasy po pierwszym bieganiu, a teraz już nie:P a co do węglowodanów - racja, może tak jak Ty będę jeść podwójną porcję otrąb

teraz już naprawdę lecę! miłego dnia!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 07:25   #2321
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
eh, dziś weszłam na wagę z nadzieją na spektakularny spadek (ostatnio ważyłam się tuż przed @ i był wzrost +0,5kg, potem byłam w domu 3 dni to bez ważenia, jadłam grzecznie i bez grzeszków, nawet wczoraj biegałam, i jescze byłam dziś przed ważeniem w wc!) a tu 66,3... gdzieś 2 tyg temu zauważyłam 66,0, a tu zamiast spadać to się utrzymuje wzrost... bunt sadła chyba, bo nie wiem co innego, woda tak długo nie siedzi:P zła jestem, ale może spadnie na dniach P... a miałam cel na jutro, żeby w 100 dzień Dukana mieć 65 i
trzymajcie się, ja lecę na uczelnię

Jesli zaczelas uprawiac sport to musisz sie liczyc ze wzrostem i czasami moze to byc nawet duzy wzrost - bo miesnie waza wiecej niz tluszcz.

jedynna - ale Ty masz sliwe
__________________
maraton 05.2011

Edytowane przez pysia222
Czas edycji: 2011-04-11 o 07:30
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 07:27   #2322
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

zazdroszczę Wam biegania !
ja nie dość, że nie mam motywacji do tego, to jeszcze od zawsze nie potrafiłam dużo biegać....
nawet na wfie w podst. biegałam na krótkie dystansy najlepiej (do 200m)
a powyżej tego po prostu nie dawałam rady....

była u nas wczoraj szefowa mamy na kawę i mama pochwaliła jej się, że dały dom na diecie i przyznała, że schudłam widziała mnie ostatnio na początku marca kilka dni przed rozpoczęciem dietki
__________________
Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze, jak działać...
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 07:33   #2323
pysia222
Zakorzenienie
 
Avatar pysia222
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
hmm, miałam zakwasy po pierwszym bieganiu, a teraz już nie:P a co do węglowodanów - racja, może tak jak Ty będę jeść podwójną porcję otrąb

teraz już naprawdę lecę! miłego dnia!
Ja ze wzgledu na treningi nie tylko zwiekszylam porcje otrab ále i wlaczylam weglowodany do diety
1h biegania to juz bardzo duzy wysilek dla organizmu .
__________________
maraton 05.2011
pysia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 09:29   #2324
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

HEJ HEJ

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Jesli zaczelas uprawiac sport to musisz sie liczyc ze wzrostem i czasami moze to byc nawet duzy wzrost - bo miesnie waza wiecej niz tluszcz.
A czy to muszą być częste i intensywne ćwiczenia? tak się zastanawiam bo ja od czasu do czasu ćwiczę tak bardziej siłowo nóżki i niby cm lecą a waga stoi i stoi.

AH, dzisiaj spektakularny spadek: -0.1kg. Ważne, że na PW poleciało (chociaż u mnie na P lubi rosnąć, taki mutant ze mnie =) )

TAK POZA TEMATEM: dziewczynki z małym biuścikiem: używałyście może "wypychaczy" silikonowych do biustonosza??? Potrzebuję wypchać sobie cyc do sukienki na wesele
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett

Edytowane przez Sorceresss
Czas edycji: 2011-04-11 o 09:34
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 09:30   #2325
basia_ww
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 492
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

cześć chudzinki

ja dziś pracuję w domu bo w firmie nie ma prądu - i oczywiście jeszcze nic nie zrobiłam i na tym chyba poprzestanę.

rano byłam z Małym u lekarza i jest tragedia - wcale nie jest lepiej
a na dokładkę mnie rozłożyło - wczoraj jak po zakupach wróciłam do domu po 12 - to wskoczyłam do łóżka - tak dopiero dziś wstałam o 8 by pójść do lekarza, jakbym mogła to bym nie wstawała w ogóle. Dawno tak źle się nie czułam. A na dokładkę po wczorajszym "jedzeniu" mam wzrost + 0,30 załamka

a Wam kochane gratuluję spadków
basia_ww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 10:07   #2326
anita9005
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 607
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
a ja się chwile przespałam
teraz zrobiłam sałatkę i czekam na kurczaka..
oglądam ten nowy serial "chichot losu", czekam aż mi się ściągnie 2 odcinek
a miałam tyle rzeczy zrobić hehe ale zrobiłam tylko połowę z tego co chciałam, jeszcze mam trochę czasu bo TŻ do 20 w pracy..
a na jakiej stronie oglądasz ten serial? ja kiedyś czytałam ksiązke i była super

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
oj nie ładnie... ale przynajmniej wiesz że gdyby tak bez powodu chcieć grzeszyć to nie warto



podziwiam cię! niedawno biegałam... i wiecie co było najgorsze - cycki, niby miałam najlepszy stanik a i tak nie było komfortowo no i po mam obtarte między piersiami od fiszbinów ale sportowy stanik już zamówiony... 170zł w plecy ale może jakoś ujarzmi te moje cyce wy tu marudzicie że wam z nich spada a ja o tym marze....
heh kochana to oddaj mi troszkę swojego biuściku będę happy ;D
anita9005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 10:11   #2327
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej !

Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
tak kochane potwierdzam! wszystko co napisała Mary :P Metal_fish
wpadlam do WAS i mam nadzieje ze dobre wiesci przynioslam !
mam 5 z przodu i to w dodatku po uczcie w MCdonaldzie!
mam tez sinca na oku!
jak znajde chwile nadrobie WSZYSTKO!
SORKI ZE MNIE NIE MA TESKNIE ZA WAMI! i serduchem jestem z Wami muah muahhh kochane moje !
zalaczam moja buzie ;/
nie przestraszcie sie! wiem ze wyglada masakrycznie a jak boliii ałaaa! ledwo widze na to oko!

i o to waga moja hehehe zdjecie musialam zrobic a co dobre nowiny! :d

Gratuluje 5 z przodu I zazdroszcze uczty w MCdonaldzie
Zjadła bym sobie mcflarego czy loda z polewą toffi a tu trzeba tyle czekać. Zdjęcia z sińcem nie widzę...


Cytat:
Napisane przez brombusia Pokaż wiadomość
Zaraz mi lepiej, chociaż tyłek boli



Dzięki


Ja myślę, że trochę z zazdrości, u nie chyba tak, bo kumpela trąbiła że schudła, i ja ją też chwaliłam, ale ostatnio widzę że znowu trochę przybrała, a mnie się przygląda i nic nie mówi
Ja wiem, że już po mnie coś widać, wiadomo że nie ten przedział wagowy, żeby to była spektakularna różnica, ale jednak jest

Mnie do wagi prawidłowej brakuje niecałe 12 kg i właściwie więcej mi do szczęścia nie potrzeba, jak mi się uda więcej schudnąć to będzie fajnie, a jak nie to też będzie git

Cóż ta Wariatka znowu robiła, że ma śliwę pod okiem ?
Prosze nie grzeszyć w takim razie bo będą wymierzać mocniejsze ciosy



Dziewczyny dzisiaj wskoczyłam już neutralna na wagę bo ponad 2 tygodnie wzrost a tutaj -2 kg poszło i takim sposobem w 100 dzień dukana mam - 11,1 kg
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 11:12   #2328
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

hello
iiii nie mam gipsu wreszcie
i zobaczcie na mój spadek w podpisie od 21 lutego

kurcze nie zobaczyłam buzi Jedynej bo nie zdążyłam ale gratuluję 5 z przodu

Metal_Fish ja tam Cię rozumiem więc krzyczeć nie będę nie każdemu mówię, że jestem na diecie
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 11:21   #2329
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Wątpie Nawet jej koleżanka z pracy też na tej diecie i chyba też chce spróbowac jak tyle osób na niej chudnie


A nadii nie było z nami od 31 marca wg. ostatniej aktywności używkonika, ciekawe co u niej
Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się kochana Niektórzy faceci po prostu tacy są. Ja mojemu TŻowi też cały czas trąbie o diecie i mówię,że mógłby mnie trochę wpierać i nic... Tylko,że mój jeszcze próbuje się wybronić i mówi,że nieważne,czy się odchudzam czy nie,on bez względu na wszystko mnie kocha I myśli,że jak powie mi tak raz czy dwa to ja się od niego odczepię,ale NIE! Za karę codziennie opowiadam mu o diecie Samców to po prostu nie interesuje,co nie znaczy,że nie interesujemy ich my


W końcu wzięłam się za obiad Mam dni PW,ale wczoraj troszkę zaniedbałam warzywka więc dzisiaj zapiekanka z kalafiora,pieczarek,cebul ki i wędlinki Właśnie się piecze ...mmmm...pachnie w całym domu
Zamień się. Mój jest zainteresowany aż za bardzo czym też mnie drażni :P

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
no właśnie - mając normalny rozmiar możesz kupować staniki w zwyczajnych sklepach po rozsądnych cenach... przy moim 75H nie ma tak dobrze no ale zainwestowałam bo nie chcę sobie zębów cyckiem wybić przy bieganiu
60G wita Cię i również przesyła kondolencję :P Bieganie to jest horror
Ale ja mam patent Zakładam zwykły czarną maskaradkę panache i na to taki top sportowy i jest calkiem, calkiem
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 11:43   #2330
modliszka87
Raczkowanie
 
Avatar modliszka87
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 430
GG do modliszka87
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

hej dziewczynki
ale naskrobalyscie powiem szczerze,ze tylko przejrzalam :P wybaczcie
i kolejny tydzien sie rozpoczal jakos nie mam odwagi nadal wejsc na wage:/ @ nadal nie widac:/ zwaze sie po niej dopiero..o ile wytrzymam :P
ale pogoda...mam takiego lenia ze szok ale za to na dworzu coraz zieleniej sie robi :P
milego dzionka
__________________





są ważniejsze sprawy w życu niż odchudzanie

http://s1.suwaczek.com/20121020580114.png
modliszka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:03   #2331
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dzien doberek
Wrócilam z pracy, wstąpiłam do Galerii i kupiłam bolerko w C&A za całe 12.99 zł
Właśnie wciągnełam mięsko z wczorajszego obiadku mi zostało.
Maźnęłam pazurki , poczekam aż wyschną i wezmę się za obiadek dla Tż
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:23   #2332
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
To pokaż jakieś zdjecia sylwetki +12 kg i - 12 kg. To Ci powiem czy widać
już tu kiedyś wrzucałam... tylko mało co widać bo standardowo przed dietą robiłam wszystko żeby nie dać się sfotografować... teraz w sumie też

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Hmmmmmmm zazdrość? Nieładnie a po drugie, nie powiedziała Ci że schudłaś bo może ją też zazdrość wzięła i widząc Twoje rezultaty też może chce się troszkę zmienić jeśli będzie szukała jakiś info w necie to być może trafi na nasze forum... a co do Twojej wagi z pewnością widać, przecież 12 kg drogą nie chodzi i jest to sporo!!!! Widzisz, że jest różnica po ubraniach, które stały się luźniejsze. Ej Ty Ty, proszę mi tu nawet tak nie myśleć...
No ale koniec tutaj reprymend bo nam tu bardzo, bardzo, bardzo dużo pomagasz i mam nadzieję, że taką pomoc będziesz oferować swojemu otoczeniu jeśli będzie oczywiście jej potrzebować
nie chce być wredna ale obawiam się że jak koleżnaka zapozna się z zasadami diety to może jej się odwidzieć przechodzenie na nią.... bo ona to tak pierożki jada, kotlety tylko w panierce, białe pieczywo... no ale czas pokaże

Cytat:
Napisane przez GUCIA_ Pokaż wiadomość
Mój brat po wakacjach się żeni, ma więc silną motywację żeby schudnąć. od Grudnia poleciał na Ducanie minus 12 kg, ma plan kolejne 12 i będzie ok. Chwali sobie dietę bardzo, bo nie chodzi głodny a je co lubi, ma tylko jeden problem- jest teraz "wiecznie zmęczony i rozdrażniony" (słowa przyszłej żony) jak zrobi odstępstwo i pofolguje sobie czekoladą- problem znika.
to niech robi sobie dukanową nutellę! zgodnie z zasadami a magnezu który odpowiada za te jego humorki sobie dostarczy....

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
A czy to muszą być częste i intensywne ćwiczenia? tak się zastanawiam bo ja od czasu do czasu ćwiczę tak bardziej siłowo nóżki i niby cm lecą a waga stoi i stoi.
pewno też ci mięśnie od tego rosną a tłuszczyk spada... ale najważniejsze że obwody się zmniejszają bo to znak że sylwetka smukleje

Cytat:
Napisane przez anita9005 Pokaż wiadomość
heh kochana to oddaj mi troszkę swojego biuściku będę happy ;D
bardzo chętnie się nim podzielę! połowę mogę spokojnie oddać

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
60G wita Cię i również przesyła kondolencję :P Bieganie to jest horror
Ale ja mam patent Zakładam zwykły czarną maskaradkę panache i na to taki top sportowy i jest calkiem, calkiem
nareszcie ktoś kto mnie rozumie też tak próbowałam tylko problem że mnie fiszbin obtarł... ale stanik sportowy właśnie zamówiony, niedługo przyjdzie, mam nadzieję że da radę
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:23   #2333
karmeelek
Zadomowienie
 
Avatar karmeelek
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 759
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dzień dobry
u mnie na wadze bez zmian ale @ chyba nadchodzi bo brzuch mnie boli. Za to pogoda super i sobie spacerkiem przylazłam do pracy

sweetpinky fajnie, że już bez gipsu i jak niewiele już zostało do zrzucenia

jedyyna następnym razem nie przesadzaj z tym soleniem zupy A tak poważnie to mam nadzieję, że szybko ta śliweczka zniknie. I gratuluje 5!

wykrasana super spadek!
karmeelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:39   #2334
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

laseczki kochane zaliczyłam dłuuuugi spacerek
nie chciało mi się cofać na przystanek z lidla więc na tramwaj poszłam na pieszo

objadłam się ogórkami kiszonymi i trochę galarety zjadłam, ale muszę ją podgrzać i żelatynę jeszcze dać bo troszkę za mało
__________________
Aby osiągnąć wspaniałe rzeczy musimy marzyć tak dobrze, jak działać...
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:45   #2335
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
już tu kiedyś wrzucałam... tylko mało co widać bo standardowo przed dietą robiłam wszystko żeby nie dać się sfotografować... teraz w sumie też

nareszcie ktoś kto mnie rozumie też tak próbowałam tylko problem że mnie fiszbin obtarł... ale stanik sportowy właśnie zamówiony, niedługo przyjdzie, mam nadzieję że da radę

Pamiętam ale wrzuciłas bardziej zdjęcie buzi niż sylwetki z tamtego okresu. Będe się musiała wybrać do Ciebie w takim razie i na żywo określić czy są jakieś efekty Witajcie w klubie ja mam 30J i też biegam. Na bieganie zakładam staniki freya ale i tak biust lata jak szalony


Cytat:
Napisane przez karmeelek Pokaż wiadomość
Dzień dobry
u mnie na wadze bez zmian ale @ chyba nadchodzi bo brzuch mnie boli. Za to pogoda super i sobie spacerkiem przylazłam do pracy

sweetpinky fajnie, że już bez gipsu i jak niewiele już zostało do zrzucenia

jedyyna następnym razem nie przesadzaj z tym soleniem zupy A tak poważnie to mam nadzieję, że szybko ta śliweczka zniknie. I gratuluje 5!

wykrasana super spadek!
Dzięki
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:54   #2336
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

DZIEWCZYNY!!!

Czy tylko ja jestem nieproporcjonalna i mam takie mikro piersiątka ? ? ?
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:59   #2337
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
już tu kiedyś wrzucałam... tylko mało co widać bo standardowo przed dietą robiłam wszystko żeby nie dać się sfotografować... teraz w sumie też



nie chce być wredna ale obawiam się że jak koleżnaka zapozna się z zasadami diety to może jej się odwidzieć przechodzenie na nią.... bo ona to tak pierożki jada, kotlety tylko w panierce, białe pieczywo... no ale czas pokaże



to niech robi sobie dukanową nutellę! zgodnie z zasadami a magnezu który odpowiada za te jego humorki sobie dostarczy....



pewno też ci mięśnie od tego rosną a tłuszczyk spada... ale najważniejsze że obwody się zmniejszają bo to znak że sylwetka smukleje



bardzo chętnie się nim podzielę! połowę mogę spokojnie oddać



nareszcie ktoś kto mnie rozumie też tak próbowałam tylko problem że mnie fiszbin obtarł... ale stanik sportowy właśnie zamówiony, niedługo przyjdzie, mam nadzieję że da radę
ja w moim lumpeksiku poluje na shock absorber ale ciagle przychodzą nie w takim rozmiarze jak trzeba

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

a najbardziej mnie w✂✂✂✂ia to, ze wszystko mi schudnie, ale piersi nigdy
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 13:12   #2338
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Czy tylko ja jestem nieproporcjonalna i mam takie mikro piersiątka ? ? ?
też tu się dziewczyny żalą na małe biusty więc sama niejesteś... u mnie też to jest nieproporcjonalne bo w pasie jestem wąska a biust wielki

Cytat:
Napisane przez Lacturia Pokaż wiadomość
ja w moim lumpeksiku poluje na shock absorber ale ciagle przychodzą nie w takim rozmiarze jak trzeba
uuu to masz w ogóle fajny lumpex że takie rzeczy są.... chociaż szczerze mówiąc u mnie też taki jeden duży jest że może i to by było bo nigdy nawet na bieliznę nie patrzyłam - byłam przekonana że mojego rozmiaru nie będzie...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 13:26   #2339
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez pysia222 Pokaż wiadomość
Jesli zaczelas uprawiac sport to musisz sie liczyc ze wzrostem i czasami moze to byc nawet duzy wzrost - bo miesnie waza wiecej niz tluszcz.
ale po 2 czy 3 razach raczej jeszcze nie narobiłam sobie mięśni :P chyba
Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
TAK POZA TEMATEM: dziewczynki z małym biuścikiem: używałyście może "wypychaczy" silikonowych do biustonosza??? Potrzebuję wypchać sobie cyc do sukienki na wesele
to ja,to ja ja używałam tylko push upów kiedyś (bo teraz, to aż mi głupio, takie nie moje te duże piersi -ale już maleją:P)
a i mogę Ci polecić serum push up, za 9 zł z eveline bodajże, smaruję gdzieś od miesiąca, nei zawsze regularnie:P ale podniosły się i są takie fajne, jędrne;P
Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY!!!

Czy tylko ja jestem nieproporcjonalna i mam takie mikro piersiątka ? ? ?
ej ej ej A to nie znowu takie mikro haha
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 13:54   #2340
dominic_sz
Raczkowanie
 
Avatar dominic_sz
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy :)
Wiadomości: 331
GG do dominic_sz
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Hej Piękne!
Nie nadrobię Waszych wczorajszych i dzisiejszych wpisów.
Ogólnie gratuluję spadków i trzymam kciuki, żeby wszystkie zastoje i wzrosty wreszcie się poddały.

U mnie dziś ciężki ranek. Moja sąsiadka, o której Wam pisałam, że tak pięknie schudła na dukanie, dziś musiała wezwać karetkę do swojego synka - jest tylko miesiąc młodszy od mojego Oskarka. Dostał drgawek po szczepionce, a w szpitalu stracił przytomność Ocknął się dopiero po paru godzinach.
Zryczałam się strasznie, bo jestem emocjonalnie związana z tym dzieckiem

No nic, mam nadzieję, że u Was dzień będzie przebiegał miło.

Pozdrawiam Was i ściskam
__________________




Początek 13.02.2011
66,1 kg
II faza od 18.02.2011......



05.07.2011 54,50kg jest mnie mniej o 11,60kg!!!

05.07.2011 początek III fazy 120dni
III faza - 54,30kg , w porywach do 53,10kg
dominic_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.