Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 2011. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Tytuł kolejnej części naszego wątku
Jeszcze moment, jeszcze chwila i na porodówkę damy dyla. Mamusie lipiec-sierpień 2011. 23 37,10%
Maluszki w brzuszkach fikają, ale na świat się jeszcze nie pchają. Mamusie lipiec-sierpień 2011. 6 9,68%
W trzeci trymestr wkroczyłyśmy - szykujemy już kołyski... 4 6,45%
Przed nami już tylko dwa miesiące, później posypią się wakacyjne brzdące. 6 9,68%
Rosną w brzuchach nasze brzdące, przywitamy się z nimi za dwa miesiące. 5 8,06%
Studniówka odbyta,czekamy aż dzidzia na zewnątrz zawita. 0 0%
Koniec się zbliża dużymi krokami, będziemy lada chwilę wspaniałymi mamami ( rodzicami)! 3 4,84%
Brzuszek tu, brzuszek tam pogaduchy lipcowo-sierpniowych mam. 6 9,68%
Wiosna mija, lato czeka już niedługo przywitamy nowego człowieka. 0 0%
Już coraz bliżej na porodówki – plotkują lipcówki i sierpniówki. 9 14,52%
Głosujący: 62. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-14, 11:52   #481
youyou
Zakorzenienie
 
Avatar youyou
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: MMz
Wiadomości: 3 546
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

karolinee kupować jak nie otworzysz to nie wyschną i poczekają, a Nivea ma faje chusteczki takie mięciutkie i ładnie pachnące

Cytat:
Napisane przez moniczka2123 Pokaż wiadomość
hej sluchajcie mam pytanie jak wy sie zapatrujecie na ten zabobon ze kobieta w ciazy nie powinna chodzic na pogrzeby i ogladac nieboszczykow no i w sobote pogrzeb babci nie podlega dyskusji ze pojade tylko tak my jedziemy wczesniej bo to byla tescia mama i wyprowadzanie i rozaniec jest w domu i zapewne przy otwarej trumnie i co teraz mam zostac na dworze? chcialabym sie z babxia pozegnac.co myslicie?
straszny zabobon...
ja na Twoim miejscu tez bym się chciała z babcią pożegnać i nie patrzyłabym na takie zabobony

jedyny rozsądek w tym może być taki żeby oszczędzić ciężarnej stresu związanego z odejściem bliskiej osoby a nie zabranianie oglądania





leże od rana i już mnie dupa boli

Edytowane przez youyou
Czas edycji: 2011-04-14 o 12:15
youyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:06   #482
Chelsea91
Rozeznanie
 
Avatar Chelsea91
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 921
GG do Chelsea91
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez moniczka2123 Pokaż wiadomość
hej sluchajcie mam pytanie jak wy sie zapatrujecie na ten zabobon ze kobieta w ciazy nie powinna chodzic na pogrzeby i ogladac nieboszczykow no i w sobote pogrzeb babci nie podlega dyskusji ze pojade tylko tak my jedziemy wczesniej bo to byla tescia mama i wyprowadzanie i rozaniec jest w domu i zapewne przy otwarej trumnie i co teraz mam zostac na dworze? chcialabym sie z babxia pozegnac.co myslicie?
Ja byłam na pogrzebie dziadka TŻ w 21 tygodniu ciąży, oprócz mnie była jeszcze jedna ciężarna (wtedy w 19 tygodniu). Słyszałam przesądy na temat ciężarnych na pogrzebach i sama się zastanawiałam czy iść czy jednak nie. Cała uroczystość odbywała się w domu, pożegnałam się z dziadkiem i było ok. Jak czujesz się na siłach to możesz śmiało iść. Mi nikt nie zwrócił uwagi.

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
karoline - nie wyschna, sa próżniowo zamknięte
Karoline Ja mam kupione dwie paczki i nie obawiam się o ich wyschnięcie, bo tak jak napisała monia są szczelnie zamknięte.

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Jakby to była bliska rodzina, to pewnie bym poszła. Jak ostatnio tż był na pogrzebie kolegi, to mnie nie było, bo uznałam, że w tej sytuacji nie muszę patrzeć na takie smutne pożegnania. Ale rodzina to co innego...
Zgadzam się w 100%.

Ale mam lenia... A muszę obrać ziemniaczki do żurku śląskiego i jajuszka ugotować, kurze powycierać a dalej w piżamie w łóżku się wyleguję
__________________
Juluś 20.07.11


Kornelia 04.02.2016

Będę powtarzać zawsze: bieda to stan umysłu.
Chelsea91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:16   #483
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Babonik, Natka_ - dziękuję za gratulacje Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i usg. Wracajcie z samymi super wieściami
Dziekuję też za opinie dotyczące maty edukacyjnej.
patik87- wiesz może co było przyczyną pęknięcia pęcherza płodowego u eli? Zdenerwowanie, uraz czy tak po prostu? Biedna dziewczyna i maluszek Mam do Was prośbę mamusie uważajcie na siebie w czasie przygotowań do świąt. lepiej umyć 1 okno mniej i upiec 1 placek mniej niż przemęczyć siebie i dzidziusia Mój lekarz zwracał mi ostatnio uwagę, żebym uważała na siebie w czasie przedświątecznej bieganiny.
Dzwoniłam dziś do przychodni umówić się na wizytę do okulisty na nfz i pierwszy wolny termin to UWAGA 10 czerwca Ale powiedziałam pani, że w lipcu rodzę i chciałabym coś wcześniej to mnie zapisała na 3 czerwca, bo ktoś tam zrezygnował. Supcio, kochana państwowa służba zdrowia

Co do kosztów wyprawki kupowanej na all, to z mojej listy wynika że zamkniemy się w kwocie 200 zł, więc nie jest źle.

Właśnie piję kawusie, bo pogoda taka że masakra
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:21   #484
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Ja byłam w grudniu na pogrzebie babci, nie wyobrażam sobie nie isc. Co prawda nie byłam w kaplicy, nie oglądałam ciała, ale ja nigdy nie wchodze

Margaret graj w totka graj. Idziemy w poniedziałek. Ja mam w środe wizyte u lekarza. Przenies się, przenies, będzie raźniej

Ja kupiłam chysteczki babydream jedne w pudełku plastikowym, bo są po 7 zł (Nivea po 14, pampki chyba jeszcze droższe), i jedna bez, bo były bo 3 zł w promo. Jak się do dupska nie nadadzą to zużyje je do czego innego.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:22   #485
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Dziewczyny wczoraj na SR położna mówiła Nam o takim żelu nazywa się on Dianatal - to jest jakaś nowość i podobno on skraca poród nawet o 30 % . Ona mówiła że same to zaobserwowały. U Nas w szpitalu dostają próbki i mówiła ze jak przyjedziemy rodzic to zeby powiedzieć ze się to chce i oni wtedy to aplikują tutaj jest stronka http://www.dianatal.eu/poland/index.html Możecie zapytac czy u Was w szpitalu tez tego nie maja bo jak patrze w necie to cena jakby się chciało kupic w aptece jest zawrotna Ogólnie u Nas w szpitalu to z tego co mówiła ta kobitka to i leki przeciwbólowe dają i znieczulenie - wystarczy poprosić. I Nawet jak któraś kobitka sie uprze na CC to zrobią
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:23   #486
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Jezuuu, Mloda dzisiaj w zlobku, a ja NIE UMIEM oderwac sie od Wizazu!
Cytat:
Napisane przez CarmelaSoprano Pokaż wiadomość
Jak juz tak piszecie o zepsutych samochodach, to pocieszcie sie tym ze zawsze moglo być gorzej. Ja nie ma juz mojej Tiguni, zezłomowana, TZ dachował w niedziele koło Berlina. Oczywiście najwazniejsze ze NIKOMU SIE NIC NIE STAŁO, ale za autkiem tęsknie...
miesiac temu moj TZ tez mial wypadek - kupione 3 tyg wczesniej auto rozbite, ale rowniez NIKOMU sie nic nie stalo... Jak sobie wtedy uzmyslowilam co MOGLO sie zdarzyc to az pot pociekl mi po plecach, ech....

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
... ja zaprzęgam męża do okien w sobotę, niech też ma coś z życia
genialne!
Cytat:
Napisane przez dziubek79 Pokaż wiadomość
a ja teraz mam już deprechę na maksa... auto w końcu odbieram ale co z tego skoro stwierdzili, że już silnik resztką sił zipie i nie ma gwarancji ile pojeździ a teraz auto na chodzie to dla nas podstawa remont silnika czy używany to kuuupa kasy a na nowsze auto nie ma szans finansowo...odechciewa się wszystkiego
no, nam mechanik po tym wypadku zaspiewal 7 tys!!! Musielismy wziac wiekszy kredyt na mieszkanie przez to cholerstwo mielismy juz kilka aut, to bylo pierwsze bez AC i z OC tez nie wyplaca, bo to maz dostal mandat za ten wypadek i choc sie od niego odwolal to kase teraz wylozyc trzeba i tak

Cytat:
Napisane przez nerola Pokaż wiadomość
Która z dziewczyn wynajmuje położna do porodu?
Bo ja chyba jednak muszę bo nie dam rady inaczej i ciekawi mnie fakt podpisania umowy,płatność(czy np. można na 2 raty?).
ja bralam w poprzedniej ciazy - zaplacilismy PO porodzie cala kwote, zadnych umow nie podpisywalismy, wszystko "na gebe". One tak chyba wola.

Cytat:
Napisane przez moniczka2123 Pokaż wiadomość
hej sluchajcie mam pytanie jak wy sie zapatrujecie na ten zabobon ze kobieta w ciazy nie powinna chodzic na pogrzeby i ogladac nieboszczykow
na ten zapatruje sie jak wiekszosc czyli nei wierze.
Ale za to trzymam sie innego zabobonu- ze male dzieci nie powinny w ogole chodzic na cmentarz. Coz... mozna to uznac za glupote, ale wierze w dobre i zle energie, wiec dmucham na zimne...
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:37   #487
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

kochane dzięki za odp dotyczace spania. potwierdziłyście moją dotychczasową wiedzę
a co do położnych to ja się zastanawiam nad nią baaaaardzo mocno- bo się boję
ale jeszcze idę na SR na inflandzką to zobaczę, czy któraś mi pasuje. a tak z ciekawości ile one kosztują? i co w przypadku gdy z pomocy nici bo bedzie cc?

co do pogrzebu- to ja bym szła ABSOLUTNIE! chyba, że bym psychicznie nie dawała rady, ale napewno olałabym wszelkie zabobony...

i pytanie do Makobratka- jakim cudem zmieściłąś się w 200zł z całą wyprawką????????????????? ????????????????????????? ?????????? ja rozumiem, że all, że używane, ale sam wózek, łżeczko....
iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 12:37   #488
marzena_S
Zadomowienie
 
Avatar marzena_S
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 413
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się, czy w wózku Mutsy Transporter można wymienić WSZYSTKIE koła na pompowane?
Wiem, że na pewno można wymienić tylne, a co z przednimi?
Mam okazję dostać po chrześniaku taki wózek z piankowymi kołami, a zależało nam na kołach pompowanych i nie wiem czy się decydować na ten wózek.
marzena_S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:43   #489
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

heh, a my czasm idziemy na cmentarz z malym, raz oparzyl sie swieczka troche i mam po klopocie jesli chodzi o dotykanie ognia i swieczek wiec chyba troche sie przydaly te zle moce
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2011-04-14 o 12:45
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:45   #490
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez margaret82 Pokaż wiadomość

Ja nie chodzę co miesiac się odnotowywać, chyba nikt u mnie w miescie nie chodzi Ostatnio byłam 3 miesiace temu i mówiłam, ze jestem w ciąży to babka na mnie warkneła że to nic że musze byc w każdej chwili gotowa na to ze oni mi ofertę dadzą i będe musiała isć na rozmowę i tyle. a dzisiaj jak poszłam to pani sie mnie pyta czemu nie mam zaświadczenia od lekarza że jestem w ciazy A co ja jestem jasnowidz jak tamta nic o tyakim zaświadczeniu nie mówiła Mam wziać jak będę u lekarza i przy okazji dostarczyć za miesiac a potem to właśnie już mi chyba nie wyznaczą kolejnej wizyty tylko tak jak mówisz. Całe szczęście że mi zmienili babeczki w pokoju i teraz sa takie miłe
Faktycznie, okropne te baby mialas. U mnie, w Wawie o dziwo nie robili zadnego problemu i zadnego zaswiadczenia od lekarza nie potrzebowali, tylko ksero karty ciazy i wsio. No ale wiadomo, co UP to inne obyczaje...

Cytat:
Napisane przez Madziulka_17 Pokaż wiadomość
karolinee1983 a tak mi się właśnie przypomniało... Jak tam z tą twoją toxo? Byłaś już chyba na wizycie u gina... I co jednak miało być IgG?
Miało być IgG, tak jak u Ciebie nawet jak poszłam do labka, żeby to badanie zrobić to wręczyłam babce kartkę od gina z wypisanymi badaniami to ona sama od razu zaznaczyła, że IgG - czyli dobrze gina rozczytałam

Cytat:
Napisane przez youyou Pokaż wiadomość
karolinee kupować jak nie otworzysz to nie wyschną i poczekają, a Nivea ma faje chusteczki takie mięciutkie i ładnie pachnące
No właśnie ta nivea mnie kusi, też ją lubię. Ogólnie ich chusteczki są dosyć drogie, ale w tym czteropaku wychodzi taniej, a to są te specjalne dla noworodka - newborn, podobno dobre, więc na początek dla malej mogłyby być a później na jakieś tańsze byśmy się przerzuciły najwyżej

Beatka, ceny tych Twoich Babydream to nie przebiję, gdyby chociaż mi jeszcze odpowiadały... Ale kurde nie mogę się przekonać do nich, są okropne dla mnie
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:46   #491
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się, czy w wózku Mutsy Transporter można wymienić WSZYSTKIE koła na pompowane?
Wiem, że na pewno można wymienić tylne, a co z przednimi?
Mam okazję dostać po chrześniaku taki wózek z piankowymi kołami, a zależało nam na kołach pompowanych i nie wiem czy się decydować na ten wózek.
dobre pytanie, też zastanawiam się nad tym wózeczkiem, tylko przeraża mnie mała gondolka 71/30 (większość ma 40cm) a nasze brzdące w zimie jeszcze będą jeździć + śpiworki i ciepłe ubranka...
cała reszta super- niska waga, mały, nawet spacerówka na jedną stronę to nie problem przy tylu +.

a może jakaś brzuchatka wypowie się o:
nawington cadet i teutonia fun system?

te 3 wózki biorę pod uwagę bo ja drobna, a one lekkie, mam mały bagażnik w c3 a zmierzam jeździć do parku (mieszkam w centrum wawy) jak mąż jest w pracy...
może macie jakieś inne typy dla takich jak ja?
iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 12:48   #492
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
a co do położnych to ja się zastanawiam nad nią baaaaardzo mocno- bo się boję
ale jeszcze idę na SR na inflandzką to zobaczę, czy któraś mi pasuje. a tak z ciekawości ile one kosztują? i co w przypadku gdy z pomocy nici bo bedzie cc?
Na Żelaznej, tam gdzie chcę rodzić, koszt wynajęcia położnej to 1500 zl więc z racji tego, że to Wawa to na Inflanckiej może podobnie jest
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:51   #493
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
i pytanie do Makobratka- jakim cudem zmieściłąś się w 200zł z całą wyprawką????????????????? ????????????????????????? ?????????? ja rozumiem, że all, że używane, ale sam wózek, łżeczko....
iwona
To jest lista wyprawkowa, która obejmuje drobniejsze rzeczy, których nam brakuje i zamówimy prze neta typu pieluchy, proszek do prania, płyn do płukania, podkłady i majtki poporodowe, wkładki laktacyjne, szczotkę do mycia butelek itp itd i tego typu sprawy
Kosmetyki, pampki kupię w sklepie stacjonarnym a leki wiadomo w aptece.
A wózek i łóżeczko dostaniemy od siostry męża
Także spokojnie Iwonko :P

Edytowane przez Makobratek
Czas edycji: 2011-04-14 o 12:53
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:55   #494
margaret82
Zadomowienie
 
Avatar margaret82
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 704
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez marzena_S Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się, czy w wózku Mutsy Transporter można wymienić WSZYSTKIE koła na pompowane?
Wiem, że na pewno można wymienić tylne, a co z przednimi?
Mam okazję dostać po chrześniaku taki wózek z piankowymi kołami, a zależało nam na kołach pompowanych i nie wiem czy się decydować na ten wózek.
Dostać za darmo Jak to mówiła moja babcia "Jak daja to brać jak biją to uciekać" Ja bym brała
__________________
Bo Cię kocham i już,bo z Tobą zawsze jest sens a bez Ciebie go nie ma,bo z Tobą można pójść na koniec świata i nie czuć zmęczenia,bo lubię kiedy się uśmiechasz,bo z Tobą można stracić majątek i nadal być bogatym,Bo Ty i tylko Ty
margaret82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:56   #495
Marina1
Zakorzenienie
 
Avatar Marina1
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 069
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
mnie najlepiej odpowiadałoby właśnie we wtorek ok. 14. A gdzie to nie mam pomysłu, ja jestem niezależna bo mam samochodzik. Wprawdzie sędziwego 20-letniego golfa ale generalnie to mucha nie siada - tż twierdzi że kopa ma lepszego niż jego Opel Atra 10-letni.

A Marina, Ty gdzie mieszkasz? bo o ile pamietam to Słoneczko chyba w okolicach stadionu może być tam gdzie Wam wygodnie bo ja zawsze mogę podjechać
Kochana ja tak generalnie to nie mieszkam w Mielcu, tylko ok 12 km za Mielcem na wsi I mi pasuje wtorek, jeszcze tylko obgadać miejsce.
Może być gdzieś kolo stadionu, hmm tylko gdzie konkretniej, ja też mam swojego gratka hehe i też nie ma problemu z miejscem, bo sobie podjechałabym.
__________________
"...- Taki jest los kobiety. Musisz ugotować obiad z tego, co masz w kuchni. Musisz nauczyć się udawać podniecenie. To akt, pozwól, że Ci powiem, samczy akt. A gdy dojdziesz do perfekcji jesteś już stara. Młodość wyparowuje jak rosa, która rodzi się rano, a ginie po południu."
Marina1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:01   #496
iwonap79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 454
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez karolinee1983 Pokaż wiadomość
Na Żelaznej, tam gdzie chcę rodzić, koszt wynajęcia położnej to 1500 zl więc z racji tego, że to Wawa to na Inflanckiej może podobnie jest

ILE>??????? O MAMO!!!
ja słyszałam, że ta Zanet Kaleta bierze 2 tys (ona własnie z Zelaznej) ale jednak jest meeega sławna...

na żelazną mam 3 min z domu, ale słyszałam kiepskie opinie, a sama też jak tam wylądowałąm 2 razy na izbie przyjęć to jakoś kijowo...
przekonała mnie z 100% Pani prawnik (znajoma), która jak tylko usłyszała o mojej ciąży to z krzykiem, żebym tylko nie na żelaznej rodziła, bo tyle spraw co ona ma z tego szpitala o zaniedbaniu lekarzy to głowa boli...
a słysząłam też sporo posytywnych więc...
oj cholercia wszedzie są + i -
ja już się zdeecydowałąm na nflandzką i do porodu i SR. co ma być to i tak będzie...

makrobatka teraz to już rozumiem
iwona
iwonap79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:09   #497
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

U nas położna koło 500 zł kosztuje, no ale ja z prowincji

Aha oglądałam wczoraj koszule z szlafroczkami. I juz wiem, ze nie bede zamawiać na all, bo u nas taki zestaw http://allegro.pl/koszula-szlafrok-r...533527218.html kosztuje 39 zł
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:14   #498
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
ILE>??????? O MAMO!!!
ja słyszałam, że ta Zanet Kaleta bierze 2 tys (ona własnie z Zelaznej) ale jednak jest meeega sławna...

na żelazną mam 3 min z domu, ale słyszałam kiepskie opinie, a sama też jak tam wylądowałąm 2 razy na izbie przyjęć to jakoś kijowo...
przekonała mnie z 100% Pani prawnik (znajoma), która jak tylko usłyszała o mojej ciąży to z krzykiem, żebym tylko nie na żelaznej rodziła, bo tyle spraw co ona ma z tego szpitala o zaniedbaniu lekarzy to głowa boli...
a słysząłam też sporo posytywnych więc...
oj cholercia wszedzie są + i -
ja już się zdeecydowałąm na nflandzką i do porodu i SR. co ma być to i tak będzie...

makrobatka teraz to już rozumiem
iwona
No niestety tak to kosztuje. Na ostatnich zajęciach w SR nawet nam babka potwierdziła, że taka cena, ale mówi, że tak naprawdę to położna to z 800zl z tego dostaje, a reszta na CELE szpitala

Co do rodzenia na Żelaznej... Też słyszałam negatywne opinie, jak i sporo pozytywnych To samo z Inflancką, która też popularna jest jeśli chodzi o rodzenie - sporo pozytywnych, jak i mnóstwo negatywnych opinii Tak naprawdę na kazdy szpital w Wawie znajdowałam i "-" i "+". Ciężko jest wszystkim dogodzić. Ja liczę się z tym, że może być różnie, tzn. może trafie na spoko położne i będzie ok, a może będzie do d... zobaczymy - nie nastawiam się. Mam stąd lekarza prowadzącego (nie wybierałam go pod ten szpital - tak jakoś wyszło), do szkoły rodzenia chodzę akredytowanej przy Św. Zofii i nie będę sobie teraz mącić w głowie i zmieniać szpitala. Będzie, co ma być, jak to mówią niektórzy jak będzie źle, to drugi raz tam nie urodzę!!!
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:17   #499
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

u mnie chyba ok 1000zł położna będzie chciała chociaż się jej nie pytałam.
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 13:22   #500
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez LadyInBlack2 Pokaż wiadomość
a bo wiesz, raz że to pierwsza ciąża i zwyczajnie jestem wyczulona jak coś "odchodzi od normy" a wg tabeli przyrostu masy ciała, tj
1-3 mc 1,5-2 kg
4-6 mc 6-7 kg
7-9 mc 4-5 kg
to ja się kwalifikuję na I trymestr
Kochana, nie ma co panikować! To są tylko jakieś tam wskaźniki, a każda ciąża jest inna! Ja nie przytyłam ani kg, a zaczynam 6 miesiąc. Ale dziecko jest zdrowe i ma PRAWIDŁOWE WSZYSTKIE WYMIARY! Lekarz mówi, że właśnie to się liczy

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
patik87- wiesz może co było przyczyną pęknięcia pęcherza płodowego u eli? Zdenerwowanie, uraz czy tak po prostu? Biedna dziewczyna i maluszek
Przyłączam się do pytania. Co może spowodować takie coś?

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
Smutne wieści mam od ela_84 na lubelskim wątku napisała że zaczęły jej się sączyć wody i leży w szpitalu walcząc o każdy dzień aby opóźnić poród..

oto co napisała:
ja niestety nie przyjde :/ pekl mi przedwczoraj pecherz plodowy, polaly sie wody - na szczescie nieduzo - leze teraz plackiem w szpitalu na jaczewskiego i walcze o kazdy dzien dla maluszka...cale szczescie jak leze, to nie cieknie i nie ma zakazenia, maly jest w 26t 5d hbd i wazy ponad kilogram, w tym wieku ma szanse na przezycie, ale nie na zdrowie. Dostalam leki na rozprezenie pluc dziecka i biore antybiotyk, jak nie pojawia sie skurcze, to bedziemy maksymalnie opozniac porod, marze o tym, ze do 32 tygodnia chociaz, a jak sie uda, to do 36 nawet nie drgne. To bardzo trudne fizycznie i psychicznie, ale dziecko jest najwazniejsze. Trzymajcie kciuki...
Boże, co za tragedia Nie wyobrażam sobie co Ona musi czuć Wyobraźcie sobie, przecież to w naszym stanie najstraszniejsza rzecz jaka może się zdarzyć. Ten stres, lęk, walak o każdą minutę. Elu - starsznie Ci współczuję tych nerwów i tej tragedii. Ale oczywście wierzę, że dziecko będzie zdrowe, bo dzisiejsza medycyna ratuje nawet 500g maluszki, które potem są zdrowe!

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
dobre pytanie, też zastanawiam się nad tym wózeczkiem, tylko przeraża mnie mała gondolka 71/30 (większość ma 40cm) a nasze brzdące w zimie jeszcze będą jeździć + śpiworki i ciepłe ubranka...
cała reszta super- niska waga, mały, nawet spacerówka na jedną stronę to nie problem przy tylu +.
iwona
Ja kupuję właśnie ten wózek i wcale nie uważam że mam małą gondolę. Ona ma 32 cm szer. a np. słynny jedo fyn ma 35. Żadna różnica w zasadzie.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:27   #501
meszsares
Zadomowienie
 
Avatar meszsares
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

na jednej z dyskusji internetowych czytalam, ze ta Zanet Kaleta bierze prywatnie duzo wiecej - jedna laska skarzyla sie, ze umowila sie z ta polozna na jakas stawke, po czym ta podniosla jej cene smsem o 500pln do bodajze 3,5 tys. jak znajde linka to Wam podam.
Ale na mnie ona zrobila baardzo pozytywne wrazenie jak byla w DDTVN...

A u nas w szpitalu jest cennik oficjalny, ale polozne wola zalatwic to prywatnie, bo z tej kwoty oficjalnej nawet nie dostaja polowy.
No a jak sie umawiacie z polozna, a potem okazuje sie ze jest planowane CC to wiadomo - umowa przestaje istniec - to tez trzeba dogadac, zeby nie bylo nieporozumien.
meszsares jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:27   #502
Lilkaa82
Rozeznanie
 
Avatar Lilkaa82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 764
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez Marina1 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wizyty !
I proszę niesmiało o za moją wizytę, mam o 17.15 i stresuje się jakoś szczerze mówiąc...


Cytat:
Napisane przez mamad1 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za elę_84, żeby dziecko nie chciało szybko wychodzić na świat!
Za dzisiejsze wizyty też! Ja mam o 16. i dawno się tak nie bałam (przez te ostatnie twardnienia brzuszka). Poza tym mąż nie chce ze mną iść
tez trzymam a dlaczego maz nie chce isc na wizyte ?

Cytat:
Napisane przez zapałeczka Pokaż wiadomość
Ja dziś mam wizyte z USG wreszcie, więc może w końcu dowiem się jaka płeć?
rowniez trzymam

U mnie byla babcia ugotowala nam zupke pomidorowa kotleciki schabowe sie rozmrozily, mezus wrocil z pracy obierze ziemniaczki i zjemy z buraczkami takze obiadek jest

Czekamy na zamowione lozeczko ktore jak jest napisane bedzie dostarczone dzis UWAGA "przed koncem dnia" cokolwiek to mialoby znaczyc
__________________
.................... Nasza Kruszynka jest już na świecie 7 miesięcy

Karolinka ur. 19.06.2011r. - 52cm i 2700g szczęścia

24 tyg - 6770g

Jestem żoną mojego męża
Mamo, Tato ! - A ja rosnę i rosnę...
Lilkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:36   #503
zanetaa88
Zakorzenienie
 
Avatar zanetaa88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 5 346
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez patik87 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny chyba jeszcze śpicie? Smutne wieści mam od ela_84 na lubelskim wątku napisała że zaczęły jej się sączyć wody i leży w szpitalu walcząc o każdy dzień aby opóźnić poród..

oto co napisała:
ja niestety nie przyjde :/ pekl mi przedwczoraj pecherz plodowy, polaly sie wody - na szczescie nieduzo - leze teraz plackiem w szpitalu na jaczewskiego i walcze o kazdy dzien dla maluszka...cale szczescie jak leze, to nie cieknie i nie ma zakazenia, maly jest w 26t 5d hbd i wazy ponad kilogram, w tym wieku ma szanse na przezycie, ale nie na zdrowie. Dostalam leki na rozprezenie pluc dziecka i biore antybiotyk, jak nie pojawia sie skurcze, to bedziemy maksymalnie opozniac porod, marze o tym, ze do 32 tygodnia chociaz, a jak sie uda, to do 36 nawet nie drgne. To bardzo trudne fizycznie i psychicznie, ale dziecko jest najwazniejsze. Trzymajcie kciuki...


i znowu dzien zaczynam od smutnej wiadomośći, za 2 h ten pogrzeb wujka, ale może otem na spotkaniu się jakoś odstresuje. Brunetka może być czarcia.

Ojojo nie kolorowo!
Jak będziesz miała kontakt z Ela to przekaż jej że trzymamy mocno kciuki i jakby mogła to niech daje znać co się u niej dzieje!

Cytat:
Napisane przez SweetAngel1984 Pokaż wiadomość
Hej...dziewczyny......

jakoś spac dzis nie mogłam..........

dzien do d**y i samopoczucie do d**y.......

wczoraj poklocilam sie z R wkurza mnie to ze wraca z pracy ja chce z nim pogadac itp a on albo zmeczony albo nie ma czasu albo mowi no mow szybko oco chodzi ( aja wcale nie chce szybko i na odczepke) ignorant egoista i nieodpowiedzialny gbur
dzis przyszedl wozek wiec zadzownilam i powiedzialam mu ze nie ma mzamiaru tego ruszac jak wroci to ma sie tym zajac i posprzatac bo mi pokoj zagraca..niech sobie nie mysli
Ty diabełku

Cytat:
Napisane przez DaKaro Pokaż wiadomość
U mnie od kilka dni napięta atmosfera w domu, nie możemy z TŻtem dojść do porozumienia w kwestii powrotu do Polski, mam dość...
To wracajcie do Pl a Ja z moim mężem pojedziemy na Wasze miejsce
Ile bym dała aby mój maż znalazł lepszą robotę i się spełnił

Cytat:
Napisane przez iwonap79 Pokaż wiadomość
cześć Kochane,
ja już po wczorajszym usg (dzięki wielkie za kciuki- pomogły), ale padłam
wszystko ok, Maja dalej Mają, bzykanie nadal zabronione;(((( bo łożysko nadal przodujące i nisko, szyjka 3cm zamknięta,

Ela baardzo mocno trzymam kciuki za Ciebie i Maleństwo!!!!

któraś pytała czy chodzę na basen. na razie nie bo lekarz trochę mnie przestraszył tym łożskiem na ujściu.... nie wiem sama czy nie przesadzam, ale trochę się stresuję

aaa któraś pisałą, że nie powinno się spać na plecach. zapytałam o to wczoraj gina, który robił usg. twierdził, że to zabobon. ale gość był dziwny, nie spodobał mi się. powiedział też, że nie powinno to się spać na LEWYM boku bo uciska się zyłę główną czy coś (a wszyscy mówią, że właśnie na lewym) stąd prośba do Was- co mówią Wasi Ginowie?
mi się wydawało, ze mój prowadzący móił, żeby spać na lewym, ale teraz to już głupiałam

całusy dla wszystkich, idę wysmarować gruby brzuchol i pozmywać po snaidaniu
iwona

kciukam za dzisiejsze wizyty, urlop, wagary i wszysrtko
KOniec bzykania
Oj Matko.
Nie zazdroszczę !
CO do leżenia na jakim boku to kiedyś coś czytałam,
ale nie pamiętam o co chodziło.
Cytat:
Napisane przez wodaqua Pokaż wiadomość


Przepraszam, ze dopiero teraz Ci odpisuję, ale wcześniej nie mialam jak:
1) Ja wsypałam galaretkę do zimnej wody w szkalnce, mieszałam, nie rozpuszczała się, więc wstawiłam do mikrofali na min. Teraz to bym normalnie wrzątkiem zalała - nie wiem czemu miało służyć namaczanie w zimnej wodzie...
2) Krem na cyce włożyłam pełniuśko do pucharków na lody i do lodówki. Kiedy przyszło do wyjęcia, wstawiłam na chwilę do garnka z gorącą wodą - cyce nie wyłaziły, więc do góry nogami chwilkę - ale dosłownie chwilkę pomoczyłam i zaczęły ładnie wypływać, ale trzeba się pilnować i na rękę łapać
3) Starczyło masy, nawet zostało ... Ja też dodawałam kakao dla uzyskania opalenizny.
Od siebie moge jeszcze dodać, że warto pamiętać o solidnym namoczeniu biszkoptu, bo duży rośnie i cały tort może być za suchy... Mnie właśnie brakowało dżemiku i teraz bym pojechała np. kremem karpatkowym jedną wartstwę, drugą dżemem, a reszta to gotowe kremy bym kupiła... To rozpuszczanie, studzenie i polnowanie galaretek jest dla mnie zbyt męczace...


Ale wypasiony zestaw, chyba też się zastanowię (choć miejsca nie będzie za bardzo...), bo nie ma co się schylać za dużo przy moim kręgosłupie...


Jejku, dobrze, że testów dzieci nie muszą zdawać!!!

Lecę nadrabiać...
Dzieki Ci kochana, o krem karpatkowy to jest to moj mąż uwielbia karpatkę wiec na pewno to będzie strzał w 10!
Ja boję się tych cycków że mi nie wyjdą
I też kupię gotowe kremy, dużo roboty z tym wszystkim, ewentualnie ten krem na cyce zrobie jak pisze w przepisie
Dzieki jeszcze raz!

~~~~

Oj kochane znowu tyle stron,
ale chyba udało mi się nadrobić
Ja od samego rana latam z mężem po sklepach,
wybrał sobie lampę błyskową do aparatu
i cieszy się jak dziecko

Zrobiłam na obiad spaghetti carbonara
Teraz sobie odpoczywamy.
Mam wrażenie że jest już ok 17stej
__________________
"Pozwól dzieciom błądzić i radośnie dążyć do poprawy..."


zanetaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:36   #504
karolinee1983
Zadomowienie
 
Avatar karolinee1983
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Ol./Waw.
Wiadomości: 1 919
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez meszsares Pokaż wiadomość
na jednej z dyskusji internetowych czytalam, ze ta Zanet Kaleta bierze prywatnie duzo wiecej - jedna laska skarzyla sie, ze umowila sie z ta polozna na jakas stawke, po czym ta podniosla jej cene smsem o 500pln do bodajze 3,5 tys. jak znajde linka to Wam podam.
Ale na mnie ona zrobila baardzo pozytywne wrazenie jak byla w DDTVN...
.
A mnie ta cała Zanette Kaleta jakoś nie "leży". Widziałam ją w kilku programach i wywiadach i jakaś taka zmanierowana jest. Mam wrażenie, że jakbym na nią trafiła podczas porodu (i oczywiscie NIE zaplacila jej) to nie bylaby wcale taka fajna, jak się wydaje - takie moje wrażenie tylko, nie wiem, czy słuszne
__________________





MAJA 06.08.2011 r.



karolinee1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:39   #505
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

dziewczyny ja kiedyś czytałam w necie że w Mutsy Transporter często rama pęka warto poczytać.Może jakaś felerna partia wtedy wyszła
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:39   #506
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

musze wam wyslac - chyba wszystkie przesady (poza pogrzebem):

http://www.babyboom.pl/ciaza/czas_wo...y_w_ciazy.html
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/...YWKA/423647201
http://www.babyboom.pl/forum/dzieci-...ce-ciazy-9051/
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:42   #507
sygine
Zadomowienie
 
Avatar sygine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 333
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Witam popołudniowo
Wreszcie pogoda się trochę poprawia I od razu humor lepszy!
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejsze wizyty i zaczynam nadrabiać zapisane już strony, bo później wyjeżdżam więc, żebym nie miała 100 zstron zaległości
__________________
NASZ NAJCUDOWNIEJSZY SKARB NATANIEL JEST JUŻ Z NAMI
sygine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:46   #508
blondynkapoznan
Zakorzenienie
 
Avatar blondynkapoznan
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mój sposób na kryzys: Jem spleśniały ser, piję stare wino i jeżdżę autem bez dachu.
Wiadomości: 9 984
GG do blondynkapoznan
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

ja się umówiłam z moją położna w szpitalu pokazała wszystko sale, pokoje.Ćwiczenia jakie robić i jak pojechałam do już wiedziałam co i jak
blondynkapoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:49   #509
wodaqua
Zadomowienie
 
Avatar wodaqua
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 600
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez zanetaa88 Pokaż wiadomość
Dzieki Ci kochana, o krem karpatkowy to jest to moj mąż uwielbia karpatkę wiec na pewno to będzie strzał w 10!
Ja boję się tych cycków że mi nie wyjdą
I też kupię gotowe kremy, dużo roboty z tym wszystkim, ewentualnie ten krem na cyce zrobie jak pisze w przepisie
Dzieki jeszcze raz!
Nie ma problemu Nie bój się cycków, ja tera to bym zrobiła je z galaretki juz teraz, tak na łatwiznę idąc Ale ten akurat przepisa nie jest aż taki problemowy

U nas położna ponoc 300 zł kosztuje...

Zapisaam się do fryzjera na środę Na święta zrobię się na bóstwo

Co do przesądów, to nie wierzę, ale ta czerwona wstążeczka ... W wózku będzie obowiązkowa, w samochodzie tez wozimy :P

Edytowane przez wodaqua
Czas edycji: 2011-04-14 o 13:50
wodaqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 13:50   #510
brumek
Zakorzenienie
 
Avatar brumek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wa-wa
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jeszcze tylko trzy miesiące i będziemy witać nasze brzdące. Lipiec-sierpień 201

Cytat:
Napisane przez blondynkapoznan Pokaż wiadomość
dziewczyny ja kiedyś czytałam w necie że w Mutsy Transporter często rama pęka warto poczytać.Może jakaś felerna partia wtedy wyszła
Pękała rama w modelu z 2009 roku. Poprawili to i już od 2 lat nic nie pęka
A że my kupujemy nowy, a nie używany, to nie ma szans na tamten ferelny trafić.
__________________
........................
brumek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.