Biżuteryjny wątek plotkowy VI - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 21:38   #4351
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Jeszcze jak się wie że się pisze do pani tłumaczki można zacząć Szanowna Pani, ale jak pisze się na firmowego maila to już chyba nie da rady inaczej niż Witam No chyba że Cześć Ziomale na przykład
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:41   #4352
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Dlatego nie lubię pisać maili, bo prawie nigdy nie wiem, kto siedzi po drugiej stronie
Ostatnio miałam napisać maila do jednego z moich wykładowców, który raczej jest człowiekiem bardzo luźnym i mało formalnym. I jak niby miałam zacząć? Szanowny Panie? Jesli reszta maila to miało być jedno krótkie zdanie, że wyslałam już odpowiednie podanie tam, gdzie mi polecił wysłać. Witam? No nie wiem. Wybrałam osobiste pofatygowanie się do niego na dyżur...
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:49   #4353
maly_karaluszek
Zadomowienie
 
Avatar maly_karaluszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kawałek za końcem świata
Wiadomości: 1 296
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja piszę do wykładowców "Witam" i nikt się nie skarżył
maly_karaluszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 22:05   #4354
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

A może Wasza Wysokość ?
Ja zawsze piszę "Witam", nie uważam, żeby to było jakieś niekulturalne.
Moim zdaniem jest to neutralny zwrot. Z resztą internet ma inną naturę niz powiedzmy korespondencja urzędowa. Z natury jest mniej formalny.
Choć też bez przesady. Jak kogoś nie znam to zwracam się per Pan/Pani. Ja osobiście trochę dziwnie się czuję jak ktoś nieznajomy zwraca się do mnie w formie Pani+zdrobnienie imienia. Ale bynajmniej nie czuje się tym urażona. Ktoś chce być miły. A nie wszyscy są takimi nudnymi odludkami jak ja. Doceniam serdeczne podejście, w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 22:49   #4355
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Szczerze, nie przyszłoby mi do głowy wrzucać Klientów do worków (i jeszcze o tym pisać! ha! w ogóle, co to za pomysł, żeby jechać po klientach publicznie, a fe! można sobie pomyśleć, co komu do głowy przyjdzie, można przyjaciółce pomękolić, ale wywlekać? nieładnie...) ze wzgledu na to, jak się ze mną witają. Mam takich, co piszą Pani Edyto, Pani Edytko, Szanowna Pani (jak widzę taki początek to się od razu spodziewam kłopotów ), drodzy Państwo, droga Pani, Pani Marisello, Edytko, kochana mariselko, była Pani, która za każdym razem zaczynała Skarbeńku , mam też takich od dzień dobry i witam i żaden sposób powitania nie wydaje mi się lepszy ani gorszy Jak ktoś pisze na "Ty" to tylko mam odruch sprawdzać, czy się skądś nie znamy, bo nie wszsytkich spamiętać się da, wiadomo, a głupio do jakiejś dawnej dalekiej znajomej albo znajomej z forum pisać, jakby się jej w życiu na oczy nie widziało

Ja sama staram się dostosowywać do tego, jak ktoś pisze do mnie. Jesli pisze luźno i per "Ty", odpisuję per "Ty", jeśli pisze per "Pani", odpisuję tak samo. Jesli Klient pozwala sobie na żarciki, to ja też zachowuję się luźniej Wiele też zalezy od mojego nastroju w danym dniu, tak ogólnie, i od tego na ile Klienta znam - wiadomo, że początkowo się jest bardziej oficjalnym i trzyma się tematu, a z Klientkami, które znam lata, nawet jeśli jeszcze nie przeszłyśmy na Ty, mogę sobie opowiadać nawet jakieś anegdotki i wymieniać się żarcikami

Powiem więcej - nie obrażam się też i nie mam za buraków Klientów, którzy piszą nieskładnie albo z błędami ortograficznymi. Jak wypowiedź jest na tyle nieskładna, że nie rozumiem o co chodzi, to w korespondencji proszę o doprecyzowanie zwalając to na karb mojego słabego kumania Korona mi z głowy nie spadnie, a człowiek po drugiej stronie się nie będzie czuł niekomfortowo

Ogólnie chyba jestem dość elastyczna w tych sprawach Jak ktoś mi nie powie "dzień dobry" to też się nie pogniewam. Tak też się zdarza W sumie najkrótsza wiadomość, jaką dostałam od klientki przez galerię, była jednowyrazowa - "Poproszę" I co? I też sie dało zakumać po linku o co Pani prosić, zrobić jej i odpisać, że gotowe Pani zresztą była chyba z tych lakonicznych, bo na moją wiadomość odpisała jeszcze potem "Dziękuję", a na koniec dostałam od niej trzecią wiadomość, parę dni po nadaniu kolczyków, o treści "Piekne!" I budzi to teraz raczej mój usmiech, niż złość czy pogardę
marisella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:20   #4356
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Tak jak obiecałam Monice, wrzucam do plotkowego kilka zdjęć z sesji zdjęciowej . Biżuteria to nic szczególnego, zdjęć mało, ale i tak jestem szczęśliwa .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (39,4 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (61,5 KB, 118 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (56,2 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (48,4 KB, 154 załadowań)
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:46   #4357
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

W necie zwykle pisze Witam, pisma urzędowe to wiadomo, że coś innego i jest Szanowny/a Pani/Panie...

Moja najkrótsza wiadomość od klienta to "Dla mojej kobiety kochanej" co oznaczało przesyłkę na prezent bez załączonego paragonu z załączonym bilecikiem o tej treści

Poza tym wczoraj do domu wracałam od 17 do 18.40 szkoda, że goście na urodziny TŻa byli już od 18...
Co więcej nie zdążyłam odebrać zamówionego prezentu dla TŻa

Dzisiaj za to na stacji benzynowej musiałam sobie sama zatankować, a normalnie tam tankują i tylko dlatego wybieram zawsze tą stację i jeszcze za ta wątpliwą przyjemność zapłaciłam 280 zł...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 08:58   #4358
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez viktorej Pokaż wiadomość
Tak jak obiecałam Monice, wrzucam do plotkowego kilka zdjęć z sesji zdjęciowej . Biżuteria to nic szczególnego, zdjęć mało, ale i tak jestem szczęśliwa .

Ooooo! ciekawie to wyszło
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:01   #4359
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Viktorey świetne te foty. Kolce z trzeciego zdjęcia bajeczne.
To kiedy można prosić o autograf
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 15:07   #4360
nema
Raczkowanie
 
Avatar nema
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 128
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ja się niestety nie przyłączę do dobrej opinii nt. zdjęć. Są moim zdaniem kiepskie (światło, odstająca sukienka), a szkoda że się fotograf nie popisał, bo modelka i Twoja biżuteria tworzą fajną, spójną całość. Trzymam kciuki za następną sesję, ważne jednak, że takie sesje się robi, z czasem człowiek się uczy swojej biżuterii na nowo, bo na zdjęciach z modelką prezentuje się zawsze inaczej niż takich packshotowych.
nema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 19:30   #4361
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nema Pokaż wiadomość
Ja się niestety nie przyłączę do dobrej opinii nt. zdjęć. Są moim zdaniem kiepskie (światło, odstająca sukienka), a szkoda że się fotograf nie popisał, bo modelka i Twoja biżuteria tworzą fajną, spójną całość. Trzymam kciuki za następną sesję, ważne jednak, że takie sesje się robi, z czasem człowiek się uczy swojej biżuterii na nowo, bo na zdjęciach z modelką prezentuje się zawsze inaczej niż takich packshotowych.
No właśnie to samo pomyślałam....

Kolczyki na ostatnim zdjęciu są świetne, ale zarazem fotka jako cała jest najgorsza, z już i tak złych (ta kiecka jest na nią za duża!). Nieostre, prześwietlone (nie mylić z artystyczną wizją!)....ech...szkoda.. . I jeszcze słówko na temat stylizacji: kto ją czesał?? (mam na myśli ten ulepiony z włosów jęzor oklejający czoło...)
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 20:45   #4362
PiLLow
PiLLow Design
 
Avatar PiLLow
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomości: 448
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

zmienię temat - jaktam u Was ze sprzedażą w kwietniu?
PiLLow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:51   #4363
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez PiLLow Pokaż wiadomość
zmienię temat - jaktam u Was ze sprzedażą w kwietniu?
U mnie ze sprzedażą tak jak i z robotą, czyli marnie...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 20:58   #4364
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nema Pokaż wiadomość
Ja się niestety nie przyłączę do dobrej opinii nt. zdjęć. Są moim zdaniem kiepskie (światło, odstająca sukienka), a szkoda że się fotograf nie popisał, bo modelka i Twoja biżuteria tworzą fajną, spójną całość. Trzymam kciuki za następną sesję, ważne jednak, że takie sesje się robi, z czasem człowiek się uczy swojej biżuterii na nowo, bo na zdjęciach z modelką prezentuje się zawsze inaczej niż takich packshotowych.
Wyszło, że jestem kompletnym, fotograficznym ignorantem No fakt, jestem. Nie znam się co ma być dobrze oświetlone i jak, ledwie radzę sobie z własnymi fotami Ale kurcze, te zdjęcia nie są chyba aż TAK złe? No fakt, że ta sukienka to jakoś nie ten rozmiar, ale poza tym... No podoba mi się i nic nie poradzę
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:01   #4365
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
U mnie ze sprzedażą tak jak i z robotą, czyli marnie...

Prawie bym się podpisała, z tym ,że ja zupełnie nic nie zrobiłam( nie liczę bransy na zamówienie do kompletu), a jednak cosik się o dziwo sprzedało!

A tak, coby sobie dać upust swojej kobiecej próżności i się pochwalić ( pewnie część z Was widziała na "fejsie"). Przefarbowałam się na czerwono - no prawie- wyszło coś wpadające w wiśnię Jak mam te prawie 25 lat tak nie farbowałam włosów, bo bałam się zniszczyć itp, itd A czerwony chciałam mieć już pół roku temu i szkoda,że prędzej nie farbnęłam, bo podoba mi się Szkoda tylko,że fioletowe ciuchy już tu nie pasują, bo uwielbiam fiolet A matka się pukała w czoło jak usłyszała co chcę zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja rudy.jpg (51,0 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez M0N1K4
Czas edycji: 2011-04-14 o 21:28
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:07   #4366
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Prawie bym się podpisała, z tym ,że ja zupełnie nic nie zrobiłam( nie liczę bransy na zamówienie do kompletu), a jednak cosik się o dziwo sprzedało!
No bo nawet jak się nic nie dodaje, to miesiąc w miesiąc cośtam by się sprzedało, przynajmniej u mnie...
Nawet w DecoManufakturze mi się dwie pierwsze pary kolców sprzedały, a patrzyłam, że od lutego nic tam nie dodałam, więc generalnie w szoku jestem.
Ale ja nadal mam przesilenie wiosenne po prostu
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 21:21   #4367
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Szkoda tylko,że fioletowe ciuchy już tu nie pasują, bo uwielbiam fiolet

E tam, noszę fiolet, a sierść mam przeważnie z rudym bądź czerwonawym odcieniem, nie przesadzajmy, pasuje, tylko trzeba się z szoku otrząsnąć
Bałam się różu przez długie lata a teraz uważam że z rudością gra świetnie, wiadomo że nie wszystkie odcienie ze wszystkimi odcieniami, ale i tak

A sprzedaż w kwietniu? Jaka sprzedaż w kwietniu...?
Martva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:03   #4368
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
No bo nawet jak się nic nie dodaje, to miesiąc w miesiąc cośtam by się sprzedało, przynajmniej u mnie...
Nawet w DecoManufakturze mi się dwie pierwsze pary kolców sprzedały, a patrzyłam, że od lutego nic tam nie dodałam, więc generalnie w szoku jestem.
Ale ja nadal mam przesilenie wiosenne po prostu
Nie, nie, nie to nadal i wciąż efekty przepracowania przedświątecznego
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 22:05   #4369
viktorej
Wtajemniczenie
 
Avatar viktorej
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bułgaria
Wiadomości: 2 347
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Macie rację - zdjęcia do najlepszych nie należą. Za to dziewczyna bardzo mi się podoba . A sukienki na ostatnim zdjęciu to nawet nie zauważyłam, bo wybierałam fotkę, na której najlepiej widać byłoby kolce . Na pozostałych zdjęciach sukienka wygląda dużo ładniej za to kolczyków niet . Najważniejsze, że kolce wam się spodobały .
viktorej jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 06:33   #4370
wilczex
Zadomowienie
 
Avatar wilczex
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk/Szczytno
Wiadomości: 1 931
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Monika, wyglądasz ślicznie!!!! Ja się ostatnio przefarbowałam na czarno i wyglądam trochę jak wampir, co widać na załączonym obrazku Z natury mam bardzo ciemny brąz na włosach i na taki też farbowałam (Loreal do 28 myś, żeby nie zniszczyć włosów) i chyba lepiej się czułam i wyglądałam, ale do czerni też powoli się przekonuję, choć następne farbowanie będzie raczej znów na bardzo ciemny brąz

Co do zdjeć - mi się podoba ostatnie pod względem biżuteryjnym i fotograficznym, reszta mega prześwietlona.




A sprzedaż w kwietniu.... galeryjnie - słabo (ale nie gorzej niż w innych miesiącach) ale sprzedaż bezpośrednia mi lepiej idzie w kwietniu - mam za sobą 2 kiermasze i sprzedaną zakładkę oraz naszyjnik steampunkowy w kontaktach face-to-face
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_8418.jpg (27,5 KB, 100 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430626 --> Moja biżuteria

Zapraszam na bloga: http://wilczejagody.blogspot.com/

Edytowane przez wilczex
Czas edycji: 2011-04-15 o 06:37
wilczex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-15, 08:59   #4371
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez wilczex Pokaż wiadomość
Monika, wyglądasz ślicznie!!!! Ja się ostatnio przefarbowałam na czarno i wyglądam trochę jak wampir, co widać na załączonym obrazku Z natury mam bardzo ciemny brąz na włosach i na taki też farbowałam (Loreal do 28 myś, żeby nie zniszczyć włosów) i chyba lepiej się czułam i wyglądałam, ale do czerni też powoli się przekonuję, choć następne farbowanie będzie raczej znów na bardzo ciemny brąz
Wilczku, też kiedyś chciałam na czarno włosy - ale młoda byłam i matka absolutnie nie chciała mi na to pozwolić. A że ja aż tak baaaardzo mocno nie chciałam, no to nie robiłam tego po kryjomu. I w sumie dobrze, że tak wyszło. Mam za jasną skórę do czarnych włosów... Mam taki jasny podkład z Oriflame ( kupiłam kiedyś i stoi na półce, bo raz - ja się źle czuję ze świadomością tego,że mam "tapetę" na twarzy, a dwa - że i tak jest za ciemny dla mnie ).
Tobie ładnie w ciemnych włoskach Bardzo mi się podoba ta wersja, hihi

Jak dobrze,że dziś nowy dzień
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:33   #4372
MadiSilk
Raczkowanie
 
Avatar MadiSilk
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: LU
Wiadomości: 375
GG do MadiSilk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Rany jakie mam zaległości w czytaniu.. a ile nowych wątków.. I ile nowych biżutków.. Nocy mi nie starczy.. Zdecydowanieza zaległości na Wizażu
__________________
moje koralikowe wątki na wizażu:
Drugie wizażowanie
Pierwsze wizażowanie
MadiSilk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 19:37   #4373
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

No właśnie coś długo Cię tu nie było.

Nb. byłam dzisiaj w swojej ulubionej pasmanterii. I okazało się, że oni MAJĄ koraliki MIYUKI. Za 22,50 zł za 10 g
Ale jak już będę umieć to zamówię jakieś takie japońce ale nie u nich

Edytowane przez staska_stasia
Czas edycji: 2011-04-18 o 19:40
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 12:59   #4374
nagaLy
Zakorzenienie
 
Avatar nagaLy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 209
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Wielkanocnie - nie kupuj jajek z symbolem "3"

Spot: http://www.youtube.com/watch?v=BsTxaa9VLlQ

Nie wspierajmy cierpienia zwierząt.
W sklepach bez problemu można dostać jajka z symbolem 1, czy nawet 0 - 2-3 zł więcej za opakowanie nie spowoduje pustki w naszym portfelu a może doprowadzić do upadłości pseudohodowli, przez brak popytu.

Przekażcie proszę dalej.
__________________




Edytowane przez nagaLy
Czas edycji: 2011-04-20 o 13:06
nagaLy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 16:57   #4375
clementinne
Zadomowienie
 
Avatar clementinne
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 306
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez nagaLy Pokaż wiadomość
Wielkanocnie - nie kupuj jajek z symbolem "3"

Spot: http://www.youtube.com/watch?v=BsTxaa9VLlQ

Nie wspierajmy cierpienia zwierząt.
W sklepach bez problemu można dostać jajka z symbolem 1, czy nawet 0 - 2-3 zł więcej za opakowanie nie spowoduje pustki w naszym portfelu a może doprowadzić do upadłości pseudohodowli, przez brak popytu.

Przekażcie proszę dalej.

Uhm.

Sama nie kupuję 2 i 3 od dobrych kilku lat. Z tym, że jak próbuje kogoś do tego przekonać i wyłumaczyć co i jak, to czuję się traktowana jak ta ostatnia kretynka, która uwierzyła w jakiś tam chwyt marketingowy i z własnej woli płaci więcej za TE SAME JAJKA. No ręce opadają...
clementinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 18:46   #4376
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Cytat:
Napisane przez clementinne Pokaż wiadomość
Uhm.

Sama nie kupuję 2 i 3 od dobrych kilku lat. Z tym, że jak próbuje kogoś do tego przekonać i wyłumaczyć co i jak, to czuję się traktowana jak ta ostatnia kretynka, która uwierzyła w jakiś tam chwyt marketingowy i z własnej woli płaci więcej za TE SAME JAJKA. No ręce opadają...

Dlatego ja kupuję jajka "wiejskie" z domowych gospodarstw Na szczęście mam taką możliwość
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:03   #4377
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 734
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

U mnie w domu też się takie kupuje. Na targu albo tata przywozi gdzieś od znajomego. Chociaż ja osobiście jestem tak zepsuta przez te wszystkie konserwanty, że nie czuję różnicy w smaku
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:21   #4378
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Jak mi się uda kupić prawdziwe wiejskie (wiem dokładnie od kogo), to super! Zupełnie inny smak i wielkość

A jak muszę z marketu, to kupuję wyłącznie od kur szczęśliwych, jak to nazywam, czyli wolnochodzących. Ja sama przez to czuję się lepiej, dlatego popieram mocno całą akcję!!!

M0N1K4 kolor ładniutki, fryzura śliczna, Ty też
Wilczex, że tak powiem przekornie, nie ma brzydkich wampirów, każdy wampir ma najdoskonalszą urodę i najdoskonalniejsze ciało
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2011-04-20 o 20:25
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 12:42   #4379
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Stary wizaż wrócił
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-22, 13:04   #4380
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy VI

Ale wszystkie posty zniknęły...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:09.