Sierpniowe Panny Młode cz.II - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-13, 13:54   #4171
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

to moje buty...drugie będą z fioletową aplikacją(nie całe ecru jak te),
moja połówka będzie miała podobną kamizelką i musznik a na ostatek poduszeczka pod obrączki która wykona mi mama (oczywiście moja będzie w fiolecie i z koronka ecru)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 17831662.jpg (11,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6f1ddb9601a39303d4c46e8973f56738.jpg (20,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img0273af.jpg (36,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg white-thistle-bridal-300x246.jpg (15,4 KB, 8 załadowań)
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."

Edytowane przez neti1
Czas edycji: 2011-04-13 o 16:16
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 13:55   #4172
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

chciałabym taką lub taką fryzurkę..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 78d5d408bebca0e95e23f519075e1e3e_m.jpg (23,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg luzne3.jpg (17,3 KB, 11 załadowań)
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."

Edytowane przez neti1
Czas edycji: 2011-04-13 o 16:16
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 13:57   #4173
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

moje podpatrzone bukiety (pierwszy ulubiony)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2kd79fe7f053.jpg (43,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg boutiques0103_05.jpg (25,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lilac-wedding-bouquet.jpg (24,6 KB, 9 załadowań)
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 14:00   #4174
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

to moje zaproszenie....
i sala (wesele organizujemy sami w szkolnej sali...tu ubrana kilka lat temu na czyjeś wesele)..oraz zdjęcie kolejne...moja propozycja na jej ubiór...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05905.jpg (92,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HiltonBackdrop.jpg (13,5 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Wedding_Centerpieces_Flowers_ACandlelightWedding-18.jpg (59,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekoracja_sali_05.jpg (32,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokrowce_na_krzesla_dekori_007.jpg (31,3 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pokazy wszyst +Ťw. 001ok.jpg (40,8 KB, 16 załadowań)
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."

Edytowane przez neti1
Czas edycji: 2011-04-13 o 16:17
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:14   #4175
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ninitoja Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Smutno mi bo każdą wolną chwilę poświęcam pracy magisterskiej i nawet nie mam kiedy tu zajrzeć .
Ale muszę coś wam napisać. Jak już zrezygnowałam z koncepcji fioletowych butów, to fioletowe buty mnie same znalazły . Stały sobie w sklepie i się na mnie gapiły. Do nich myślę o kremowym bukiecie z drobnymi fioletowymi i zielonymi kwiatuszkami w kolorze butów.
Drugie buciki są niziutkie i miałabym je na zmianę. Muszę do nich kupić takie zapiętki bo są ciut za duże .
Jeszcze się trochę waham czy takie fioletowo-zielone buty będą pasować do sukni ślubnej. Co myślicie?

no powiedz kochana ...skąd te butki??? gdzie takie można dorwac??
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:23   #4176
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
to moje buty...drugie będą z fioletową aplikacją(nie całe ecru jak te),
moja połówka będzie miała podobną kamizelką i musznik a na ostatek poduszeczka pod obrączki która wykona mi mama (oczywiście moja będzie w fiolecie i z koronka ecru)
Neti, wszystko piękne i pasujące do siebie Bardzo ładnie wyglądasz w swojej sukience Jestem zaskoczona, że szkolna sala może tak ładnie wyglądać po umiejętnym przystrojeniu, naprawdę super

jusztyska, u nas to samo, wesele mamy 25 km od Krakowa a ceny są o wiele wiele niższe niż w mieście i każdy się dziwi, że tylko tyle płacimy za osobę Nie wiedziałam, że będziesz miała dwudniowe wesele

Dziewczyny, mamy z głowy śluzowców Nie zobaczą nas ani razu a pieczątki nam wbiją, także jestem przeszczęśliwa Koleżanka z podstawówki nam załatwiła Ufff, co za ulga
__________________
Nasz kochany Synuś
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 16:49   #4177
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Neti, wszystko piękne i pasujące do siebie Bardzo ładnie wyglądasz w swojej sukience Jestem zaskoczona, że szkolna sala może tak ładnie wyglądać po umiejętnym przystrojeniu, naprawdę super

jusztyska, u nas to samo, wesele mamy 25 km od Krakowa a ceny są o wiele wiele niższe niż w mieście i każdy się dziwi, że tylko tyle płacimy za osobę Nie wiedziałam, że będziesz miała dwudniowe wesele

Dziewczyny, mamy z głowy śluzowców Nie zobaczą nas ani razu a pieczątki nam wbiją, także jestem przeszczęśliwa Koleżanka z podstawówki nam załatwiła Ufff, co za ulga
a przedemną jeszcze bierzmowanie.... ((((((((

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Neti, wszystko piękne i pasujące do siebie Bardzo ładnie wyglądasz w swojej sukience Jestem zaskoczona, że szkolna sala może tak ładnie wyglądać po umiejętnym przystrojeniu, naprawdę super

jusztyska, u nas to samo, wesele mamy 25 km od Krakowa a ceny są o wiele wiele niższe niż w mieście i każdy się dziwi, że tylko tyle płacimy za osobę Nie wiedziałam, że będziesz miała dwudniowe wesele

Dziewczyny, mamy z głowy śluzowców Nie zobaczą nas ani razu a pieczątki nam wbiją, także jestem przeszczęśliwa Koleżanka z podstawówki nam załatwiła Ufff, co za ulga
na szkolną salę namówił mnie mój luby...i jego rodzice...niestety ze względów finansowych, w Warszawie ceny są makabryczne...za tzw"talerzyk" nie wspomnę o zespole, fotografach i całej reszcie o której doskonale wiecie. tutaj..za salę są minimalne pieniądze...oczywiście... coś za coś...muszę ją udekorować, ale nie sama (z moimi umiejetnościami) więc w tym celu mam dekoratorke i florystkę w jednym...ale mimo to i tak wychodzi sporo taniej...
a do tego ta sala..nie przyomina, typowej sali w szkole...no może jak się do kibelka idzie to nie są luksusy...ale...COS za COŚ...

a i dziękuję za komplemeny co do sukienki...a jestem osobą krąglejszych kształtów i mimo, że jestem na diecie..nie katuję się...nie schudnę przecież 15 kg na raz....a z resztą...dla lubego zawsze jestem piękna...więc dietke mam dla siebie..a wygląd dla niego..on będzie szczęśliwy jak ja będę...a skoro w sukience jest ok...to znaczy że mu się spodobam... )
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 18:18   #4178
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
jusztyska, u nas to samo, wesele mamy 25 km od Krakowa a ceny są o wiele wiele niższe niż w mieście i każdy się dziwi, że tylko tyle płacimy za osobę Nie wiedziałam, że będziesz miała dwudniowe wesele

Dziewczyny, mamy z głowy śluzowców Nie zobaczą nas ani razu a pieczątki nam wbiją, także jestem przeszczęśliwa Koleżanka z podstawówki nam załatwiła Ufff, co za ulga
za śluzowców super, że się Wam udało

ano mamy impreze z poprawinami na tej samej sali ale drugi dzien od 16 do 24
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 18:39   #4179
martitaw
Raczkowanie
 
Avatar martitaw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 313
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
to moje zaproszenie....
i sala (wesele organizujemy sami w szkolnej sali...tu ubrana kilka lat temu na czyjeś wesele)..oraz zdjęcie kolejne...moja propozycja na jej ubiór...
sukienka bardzo mi się podoba prosta i delikatna
bukiet wybrałabym 1 lub 3, 3 jest weselszy ale w 1 więcej się dzieje więc może wymieniłabym tylko część kwiatów na NIECO weselsze, bo troszkę kojarzą mi się z jesiennymi liśćmi a sala rewelacyjna, tylko sądziłam, że i na niej będą królowały fiolety

a Thea2 gratulujemy Śluzowców nas czeka z nimi jutro maraton
__________________
od 27.08.2011 jestem ŻONĄ SWOJEGO MĘŻA
http://s8.suwaczek.com/20110827290217.png
martitaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 19:00   #4180
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
"Hej odp jej że tak, zabajeruj tekstem i cena 100 zł"...
Padłam. Tekst nieziemski. Ja bym odpisała, że bajer się chyba nie do końca udał

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny co powiecie na takie buty do sukni ślubnej??
Bardzo ładne. Lubię butki z takimi wycięciami z przodu. Tylko czy przy weselnych pląsach palce nie będą w nich zbyt narażone na "wesołego wujka"?

Cytat:
Napisane przez ninitoja Pokaż wiadomość
Ale muszę coś wam napisać. Jak już zrezygnowałam z koncepcji fioletowych butów, to fioletowe buty mnie same znalazły . Stały sobie w sklepie i się na mnie gapiły.
Buty boskie i jedne i drugie. Coraz bardziej żałuję, że nie mogę mieć takich na piętę zakładanych, bo mi lecą. Ale na prawdę ci się udało

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
miała któraś z Was platformy? Daje się w tym chodzić?
Ja mam platformy 12 cm (takie nawet podobne do tych z FleQ, tylko czarne i bez kokardki). Owszem, za pierwszym razem jak je założyłam mało się nie zabiłam. Ale to przez to, że mi wypadała pięta trochę. Ale kupiłam zapiętki i już jest ok. Nie chodzę za często, bo przy Łosiu głupio w nich wyglądam (taaaka wielka). Zaczną się egzaminy, to buty pójdą w ruch.

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
zawsze jak mowie ile płacimy za 2-dniowe wesele u mnie na podkarpaciu, to wszyscy się dziwią, że to bardzo mało
Ja to samo słyszę. A jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że salę mamy wynajętą tak, że poprawiny możemy zacząć praktycznie w momencie, w którym skończy się wesele, to już wogóle. No i skończyć o której chcemy. Tylko chyba catering limituje czas do 22-23 jakoś.
Kocham nasze podkarpackie ceny

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
no to teraz ja się zaprezentuję..
gratuluję pięknego zgrania całości
Sukienka trochę nie w moim stylu, ale dodatki jak najbardziej. Buty (te białe) zabójcze. Te fioletowe (deichmann rządzi) też miałam na oku. Bukiety też śliczne.

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mamy z głowy śluzowców
Szczęściara

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
a jestem osobą krąglejszych kształtów i mimo, że jestem na diecie..nie katuję się...nie schudnę przecież 15 kg na raz....a z resztą...dla lubego zawsze jestem piękna...więc dietke mam dla siebie..a wygląd dla niego..on będzie szczęśliwy jak ja będę...a skoro w sukience jest ok...to znaczy że mu się spodobam... )
Gratuluję zdrowego podejścia do sprawy mam znajomą, która na swój ślub schudła do rozmiaru 40, a teraz nosi 48-50 bo już jej się nie chciało dłużej na siłownię chodzić, a mąż nie narzeka. Tyle poświęcenia na nic tak na prawdę.

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Nie mam za bardzo czasu na nadrobienie wątku, bo muszę pisać pracę, chcę dziś skończyć rozdział, ale wszystko przeczytałam i gratuluję wszystkim nowych nabytków ślubno-weselnych
Daj mi trochę swojej weny! Ja jak na razie ograniczyłam się do stworzenia folderu na pulpicie. Nie mam ani ćwierć strony, ani jednego artykułu...
Do wszystkich magistrantek: proszę mnie tu nie zniechęcać i nie dołować pisząc, ile to czasu spędzacie nad swoją pracą. Ja jeszcze badań nie skończyłam i pewnie do czerwca nie skończę, a przed weselem muszę się obronić. Promotor mówi, że z palcem w uchu... zobaczymy...
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 19:58   #4181
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Ja to samo słyszę. A jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że salę mamy wynajętą tak, że poprawiny możemy zacząć praktycznie w momencie, w którym skończy się wesele, to już wogóle. No i skończyć o której chcemy. Tylko chyba catering limituje czas do 22-23 jakoś.
Kocham nasze podkarpackie ceny
u nas dokładnie tak samo i właśnie catering limituje czas, bo mozna by nie wychodzic z sali i sie dalej bawic:P ale obsługa kelnerska u nas będzie od 16 do 24 własnie
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-13, 20:55   #4182
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Gratuluję wszystkim załatwień ślubno-weselnych Niestety nie mam czasu wszystkim osobno odpisywać
Neti - wszystko piękne i super się komponuje, a sukienka śliczna i bardzo ładnie w niej wyglądasz Tylko (o ile będzie ciepło) nie zakładałabym bolerka, bo tak jakoś przytłacza może bolerko z krótkim rękawem np?


PS. JUŻ MAMY OBRĄCZKI !!!


W załączniku pokazuję zdjęcia Dla niezorientowanych przypominam, że na złoto jestem uczulona i mamy obrączki TYTANOWE
Są genialne, superwygodne i piękne

A grawer tak, jak już tu gdzieś pisałam - cytat z jednego z naszych ulubionych seriali:

U TŻ:
"It's gonna be legen..."

U mnie:
"Wait for it... dary"

(Oryginał: "It's gonna be legen... (Wait for it) dary. LEGENDARY")


Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05802a.jpg (40,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05804a.jpg (41,6 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05807.jpg (44,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05808a.jpg (56,3 KB, 37 załadowań)
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011

Edytowane przez sanderek5
Czas edycji: 2011-04-13 o 20:57
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:14   #4183
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Neti, droga do toalety to żaden problem Sala faktycznie nie wygląda na typową szkolną, a wręcz przeciwnie, dlatego nie martw się, będzie na pewno ślicznie wyglądać Planujesz przystroić pewno na fioletowo?
A co do bierzmowania to masz już wszystko załatwione? Trzeba do tego jakichś nauk/egzaminów czy czegoś? Bo kiedy ja byłam bierzmowana, to mieliśmy kilka egzaminów, trzeba się było uczyć, wypełniać katechizmy itd Ale podejrzewam, że Ty nie musisz się tak przygotowywać ?

jusztyska, my od początku chcieliśmy jeden dzień, także tak zostało. Ale jeśli Wy marzyliście o dwóch to super, że się udało Są rejony, w których organizuje się tylko dwudniowe, wydaje mi się, że u Was tak właśnie jest? W moich okolicach coraz częściej robi się jednak jednodniowe

paula, z ta pracą to jest tak, że najgorzej jest zacząć, później już jakoś leci także powolutku i jakoś pójdzie. Ja w prawdzie nie jestem magistrantką, bo dopiero piszę pracę licencjacką, ale zawsze coś- praca to praca Badania skończyłam w lutym na szczęście. Chciałabym się obronić początkiem lipca...

sanderek, gratuluję obrączek! Bardzo fajne Dobrze, że jest jakaś alternatywa dla złotych, bo przecież wiele osób nie może nosić złota.

martitaw, powodzenia u śluzowców
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:58
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:14   #4184
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez martitaw Pokaż wiadomość
sukienka bardzo mi się podoba prosta i delikatna
bukiet wybrałabym 1 lub 3, 3 jest weselszy ale w 1 więcej się dzieje więc może wymieniłabym tylko część kwiatów na NIECO weselsze, bo troszkę kojarzą mi się z jesiennymi liśćmi a sala rewelacyjna, tylko sądziłam, że i na niej będą królowały fiolety

a Thea2 gratulujemy Śluzowców nas czeka z nimi jutro maraton

oczywiście, że na niej będą fiolety(jak w kolejnym zdjęciu)...to tylko zdjęcie tej sali (ubranej) sprzed 2 chyba lat...z wesele znajomych
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 21:41   #4185
delilah1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 30
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

ja też chcę tę listę z obowiązkami przedweselnymi ,boję się że zapomnę o czymś...
koszmary mam np.ostatnio sniło mi się że ja już gotowa stoje w oknie, pogoda boska i nagle mowie do mamy ..."mamo nikt nie przyjdzie zapomniałyśmy zaproszeń wysłać " i rycze... jakaś masakra... sukienki nawet nie mam ;(

Edytowane przez delilah1985
Czas edycji: 2011-04-13 o 21:51
delilah1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-13, 23:24   #4186
margolka1986
Zakorzenienie
 
Avatar margolka1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Świdnik k.Lublina :)
Wiadomości: 3 174
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

neti super zestaw- ślicznie wyglądasz w sukience - az żałuje ze ja takiej nie zmierzyłam...

wszytskim za załatwienia

ja gdzieś posiałam karte z nauk.. a tak było miejsce na wpisanie śluzowców jak to ładnie nazywacie i spowiedzi i za nic nie moge jej znaleźć...
__________________
____________

wymianka książkowa

Moje papierowe szaleństwa
margolka1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:04   #4187
Qdlatek
Wtajemniczenie
 
Avatar Qdlatek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Wiadomości: 2 121
GG do Qdlatek
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

dziewuszki bardzo prosze o głosy chodzi o szczescie małych urwisków



Gorąca prośba - głosujcie, www.postronienatury.pl zakładka działajmy razem, konkurs na plakat, przedszkola str.30 (Ostrowiec Św., przedszkole nr 19, 5-latki)- mamy szansę zdobyć urządzenia na plac zabaw dla przedszkola - serdecznie dziękuję!!!

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

jak czytam dziewczyny o waszych przygotowaniach to az łza sie w oku kręci...to taki swietny okres....
ja niebawem bede przezywala z tz 1 rocznice slubu
a przed wami nadal ten cudowny dzień.

sliczne obrączki sanderek, bardzo w moim stylu, jednak my mamy zlote, ale wasze sa rownie sliczne!
__________________
SZCZĘŚLIWA ŻONA OD 7.08.2010 r.
http://s4.suwaczek.com/20100807650120.png


razem od 18.03.2009 r.





Z nadzieją za rękę idę przez ten czas....



Qdlatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:31   #4188
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Qdlatek Pokaż wiadomość
dziewuszki bardzo prosze o głosy chodzi o szczescie małych urwisków



Gorąca prośba - głosujcie, www.postronienatury.pl zakładka działajmy razem, konkurs na plakat, przedszkola str.30 (Ostrowiec Św., przedszkole nr 19, 5-latki)- mamy szansę zdobyć urządzenia na plac zabaw dla przedszkola - serdecznie dziękuję!!!

---------- Dopisano o 08:04 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

jak czytam dziewczyny o waszych przygotowaniach to az łza sie w oku kręci...to taki swietny okres....
ja niebawem bede przezywala z tz 1 rocznice slubu
a przed wami nadal ten cudowny dzień.

sliczne obrączki sanderek, bardzo w moim stylu, jednak my mamy zlote, ale wasze sa rownie sliczne!
Nie wiem, czy się przesunęło, czy co, ale to Twoje przedszkole jest na stronie 29 Zagłosowałam. Miło wspomóc dzieciaczki, zwłaszcza takie zdolne

Dziękuję Dziewczyny za opinię za obrączki! Już się nie możemy doczekać, kiedy je już będziemy nosić...
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 07:49   #4189
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
to moje zaproszenie....
i sala (wesele organizujemy sami w szkolnej sali...tu ubrana kilka lat temu na czyjeś wesele)..oraz zdjęcie kolejne...moja propozycja na jej ubiór...
Sala bardzo ładna Cała reszta też super

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość

Dziewczyny, mamy z głowy śluzowców Nie zobaczą nas ani razu a pieczątki nam wbiją, także jestem przeszczęśliwa Koleżanka z podstawówki nam załatwiła Ufff, co za ulga
Miło, że macie to już z głowy.

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
Gratuluję wszystkim załatwień ślubno-weselnych Niestety nie mam czasu wszystkim osobno odpisywać
Neti - wszystko piękne i super się komponuje, a sukienka śliczna i bardzo ładnie w niej wyglądasz Tylko (o ile będzie ciepło) nie zakładałabym bolerka, bo tak jakoś przytłacza może bolerko z krótkim rękawem np?


PS. JUŻ MAMY OBRĄCZKI !!!


W załączniku pokazuję zdjęcia Dla niezorientowanych przypominam, że na złoto jestem uczulona i mamy obrączki TYTANOWE
Są genialne, superwygodne i piękne

A grawer tak, jak już tu gdzieś pisałam - cytat z jednego z naszych ulubionych seriali:

U TŻ:
"It's gonna be legen..."

U mnie:
"Wait for it... dary"

(Oryginał: "It's gonna be legen... (Wait for it) dary. LEGENDARY")


Bardzo ładne.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 08:25   #4190
Kaja83
Raczkowanie
 
Avatar Kaja83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 105
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Witajcie dziewczyny! Też jestem sierpniową PM-ką. Mój wielki dzień 06.08. Czy mogę do Was dołączyć?
Kaja83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 08:59   #4191
Kaja83
Raczkowanie
 
Avatar Kaja83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 105
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Powoli wszystko załatwiamy - teraz na topie zaproszenia i poradnia.
Poza tym chciałabym Was zapytać czy Wy już rezerwujecie terminy u fryzjera i kosmetyczki? Mi cały czas się wydaje że to jeszcze sporo czasu i zdążę...
Poza tym wybrałam sukienkę jak w załączeniu. Włosy chcę spięte w połowie głowy, do tego gęsty welon warstwowy do pasa. Mam tylko dylemat który bukiet bardziej będzie pasował do sukienki. Jak Wam się wydaje?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5940_sweetHeart2011.jpg (26,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62370030.jpg (18,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesCAO579DG.jpg (11,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tb-105.jpg (32,0 KB, 28 załadowań)
Kaja83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:03   #4192
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

ja co prawda na kwiatach się za bardzo nie znam, ale wydaje mi się, że wszystkie pasują. osobiście najbardziej podoba mi się ostatni.

Ja do fryzjerki byłam umówiona już w zeszłym roku, ale ona jest strasznie obłożona, a musiałam iśc do niej, bo innym nie ufam. Natomiast makijażystka kazała mi się umawiać dopiero w maju.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 09:21   #4193
aga-6
Raczkowanie
 
Avatar aga-6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 118
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Też jestem sierpniową PM-ką. Mój wielki dzień 06.08. Czy mogę do Was dołączyć?
Witam wśród sierpniowych PM
aga-6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:11   #4194
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dziękuję Wam Kochane za opinie na temat moich bucików i przepraszam, że tak późno odpisuję (szczególnie Ciebie Neti1), ale moje życie kręci się już tylko wokół pracy magisterskiej. Nawet wzięłam sobie urlop na to konto.
Neti1, buciki kupiłam w zwykłym niesieciowym (chyba) sklepie obuwniczym. Reklamówka była z napisem RED Obuwie, a pudełko z butami- Vesuvio. Zapłaciłam za nie całe 79 zł .
Muszę napisać, że wszystko co tu nam pokazujesz, począwszy na sukni, a skończywszy na kamizelce, baaaaaardzo mi się podoba. Mamy podobny gust .

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Trafił swój na swego bardzo ładne buciki. Myślę, że jeżeli nawiążesz w bukiecie zarówno do fioletu, jak i zieleni, to na pewno będą pasować. Poza tym buty spod sukni ślubnej tak mało widać, że nie wiem, czy ktoś się zorientuje, że tam jest zieleń (ja np. nie widzę jej w ogóle na zamieszczonych przez Ciebie zdjęciach). Obcas w tych fioletowych jak dla mnie zabójczy.
Dobrze mieć buty na zmianę, tylko jak sobie poradzić z wlokącą się po ziemi suknią? A jak wyglądają takie zapiętki?
Dziękować, dziękować . Ale buty nie są tak wysokie na jakie wyglądają (z przodu jest mała koturna) i są wygodne nawet dla mnie (ja prawie zawsze chodzę w płaskich butach). Moja suknia raczej nie będzie się wlekła, ale nie wiem czy będzie się tak ładnie później układać, więc dlatego na przymiarkę biorę obie pary butów, żeby wszystko dopasować. A może wytrzymam w fioletowych całą noc...? Zapiętkami nazywam takie żelowe małe wkładeczki (albo skórzane), które przykleja się w bucie za piętą, przez co but, który nie ma paseczka na kostkę, nie powinien się zsuwać ze stopy.

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
to moje zaproszenie....
i sala (wesele organizujemy sami w szkolnej sali...tu ubrana kilka lat temu na czyjeś wesele)..oraz zdjęcie kolejne...moja propozycja na jej ubiór...
Bardzo ładne zaproszenia i pomysły na salę. Szczególnie kokardy na krzesłach mi się podobają. Muszę spytać właścicielki sali czy ma wariant fioletowy w wystroju, a jak nie to weźmiemy coś neutralnego.


Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Powoli wszystko załatwiamy - teraz na topie zaproszenia i poradnia.
Poza tym chciałabym Was zapytać czy Wy już rezerwujecie terminy u fryzjera i kosmetyczki? Mi cały czas się wydaje że to jeszcze sporo czasu i zdążę...
Poza tym wybrałam sukienkę jak w załączeniu. Włosy chcę spięte w połowie głowy, do tego gęsty welon warstwowy do pasa. Mam tylko dylemat który bukiet bardziej będzie pasował do sukienki. Jak Wam się wydaje?
Ja terminy już połapałam, bo u tych, u których chciałam się zapisać kalendarze już się zapełniały. U innych wystarczy miesiąc przed, ale myślę, że im szybciej tym lepiej. Mniej stresu później, a zrezygnować możesz zawsze.
Najbardziej podoba mi się ten kremowy bukiet . Ale zastanawiam się czy do sukni z falbankami (sama taką mam) pasuje taki bardziej nieregularny bukiet, czy raczej gładka kulka. A może obojętne? Co myślicie, ma to jakieś znaczenie?

Cytat:
Napisane przez paula54 Pokaż wiadomość
Buty boskie i jedne i drugie. Coraz bardziej żałuję, że nie mogę mieć takich na piętę zakładanych, bo mi lecą. Ale na prawdę ci się udało

Daj mi trochę swojej weny! Ja jak na razie ograniczyłam się do stworzenia folderu na pulpicie. Nie mam ani ćwierć strony, ani jednego artykułu...
Do wszystkich magistrantek: proszę mnie tu nie zniechęcać i nie dołować pisząc, ile to czasu spędzacie nad swoją pracą. Ja jeszcze badań nie skończyłam i pewnie do czerwca nie skończę, a przed weselem muszę się obronić. Promotor mówi, że z palcem w uchu... zobaczymy...
Dziękuję za opinię . Mi buty nie lecą, ale to moje pierwsze bez pięty, więc ciągle mi się wydaje, że będą klapać . Ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.(oby!)
Kochana nie martw się pracą, wystarczy, że ja się martwię za nas wszystkie . Ja również mam plik na pulpicie, pełno kserówek (choć brakuje mi jeszcze materiałów do jednego rozdziału), dziś jak dobrze pójdzie to może powstanie spis treści, plan ankiety (!!!) i pierwsze zdania mojej pracy. MOŻE . Ale w grupie siła. Wszystkie damy radę i w okolicach czerwca/lipca będziemy sobie gratulować tytułów. A potem już z wielką radością poświęcimy się przygotowaniom do najpiękniejszego dnia w życiu .

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
to moje buty...drugie będą z fioletową aplikacją(nie całe ecru jak te),
moja połówka będzie miała podobną kamizelką i musznik a na ostatek poduszeczka pod obrączki która wykona mi mama (oczywiście moja będzie w fiolecie i z koronka ecru)
Buty boskie, szczególnie te ecru . Kurcze, gdzie można dostać taką fioletową kamizelkę? Ciekawa jestem jak mój by w takiej wyglądał. A jak nie to zostanie ecru.

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
no to teraz ja się zaprezentuję..
a więc tak... to moja sukienka
Sukienka idealnie pasuje do Ciebie i jest na prawdę wyjątkowa .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 11:49   #4195
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
jusztyska, my od początku chcieliśmy jeden dzień, także tak zostało. Ale jeśli Wy marzyliście o dwóch to super, że się udało Są rejony, w których organizuje się tylko dwudniowe, wydaje mi się, że u Was tak właśnie jest? W moich okolicach coraz częściej robi się jednak jednodniowe
my w sumie myśleliśmy o jednodniowym weselu, ale jak wszystko przeliczyliśmy, pogadaliśmy ze znajomymi, którzy robili wesela wcześniej, to zwyczajnie opłaca nam się robić dwudniowe tego jedzenia co zostanie i tak byśmy w domu nie przejedli, a tak zjedzą goście i pewnie i tak zostanie za sale nie musimy nic dopłacać, a centa cateringu na wesele jednodniowe i dwudniowe różniła się tak nie wiele, że w sumie żal nie skorzystać i tak jak mówisz, u nas bardzo rzadko spotyka się jednodniowe wesela

Cytat:
Napisane przez delilah1985 Pokaż wiadomość
ja też chcę tę listę z obowiązkami przedweselnymi ,boję się że zapomnę o czymś...
koszmary mam np.ostatnio sniło mi się że ja już gotowa stoje w oknie, pogoda boska i nagle mowie do mamy ..."mamo nikt nie przyjdzie zapomniałyśmy zaproszeń wysłać " i rycze... jakaś masakra... sukienki nawet nie mam ;(
ach, te koszmary weselne są straszne... mi na szczęście ostatnio nic się takiego nie śni

Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny! Też jestem sierpniową PM-ką. Mój wielki dzień 06.08. Czy mogę do Was dołączyć?
Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Powoli wszystko załatwiamy - teraz na topie zaproszenia i poradnia.
Poza tym chciałabym Was zapytać czy Wy już rezerwujecie terminy u fryzjera i kosmetyczki? Mi cały czas się wydaje że to jeszcze sporo czasu i zdążę...
Poza tym wybrałam sukienkę jak w załączeniu. Włosy chcę spięte w połowie głowy, do tego gęsty welon warstwowy do pasa. Mam tylko dylemat który bukiet bardziej będzie pasował do sukienki. Jak Wam się wydaje?
Hej
Ja fryzjerke zarezerwowałam jakoś w styczniu, paznokcie też wtedy, a makijaż przyjaciółka mi będzie robiła
Co do bukietu - 3 jest piękny

Heh, ja mam doła, jutro idę ostatni dzień do pracy... w niedziele po południu wracam na podkarpacie... no ale najważniejsze, że w koncu blisko TŻ będę
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:16   #4196
Kaja83
Raczkowanie
 
Avatar Kaja83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 105
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dzięki dziewczyny za opinie Fajne jest to że można zapytać i od razu dostaje się odpowiedź To ja już dziś dzwonię po salonach i umawiam się, bo potem może rzeczywiście być kiepsko
Mam jeszcze jedno pytanie może trochę głupie ale zupełnie się na tym nie znam: czy najpierw robi się fryzurę ślubną a potem makijaż czy na odwrót?
Kaja83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 12:27   #4197
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za opinie Fajne jest to że można zapytać i od razu dostaje się odpowiedź To ja już dziś dzwonię po salonach i umawiam się, bo potem może rzeczywiście być kiepsko
Mam jeszcze jedno pytanie może trochę głupie ale zupełnie się na tym nie znam: czy najpierw robi się fryzurę ślubną a potem makijaż czy na odwrót?
Najpierw fryzura, potem makijaż, np. żeby przy myciu głowy nie zniszczyć makijażu .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 16:07   #4198
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Powoli wszystko załatwiamy - teraz na topie zaproszenia i poradnia.
Poza tym chciałabym Was zapytać czy Wy już rezerwujecie terminy u fryzjera i kosmetyczki? Mi cały czas się wydaje że to jeszcze sporo czasu i zdążę...
Poza tym wybrałam sukienkę jak w załączeniu. Włosy chcę spięte w połowie głowy, do tego gęsty welon warstwowy do pasa. Mam tylko dylemat który bukiet bardziej będzie pasował do sukienki. Jak Wam się wydaje?
witaj
Mamy taką samą datę
Bukiet wg mnie najlepiej ostatni. Pierwszy zginie przy sukni - pięknej zresztą - zastanawiałam się nad podobną

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

W USC trzeba złożyć "zapewnienie o braku okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa" - wiecie może w jakiej to ma być formie - doczytałam tylko, że jako podanie... Podanie o co - o wydanie zaświadczenia, czy do tego mamy napisać, że nie znamy takich okoliczności? Nie znalazłam wzoru takiego pisma.
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 16:33   #4199
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
u nas dokładnie tak samo i właśnie catering limituje czas, bo mozna by nie wychodzic z sali i sie dalej bawic:P ale obsługa kelnerska u nas będzie od 16 do 24 własnie
Otóż to. Najwyżej posprzątają co mogą, a my zostaniemy z flaszką i jakąś przepojką pić aż nam się odechce

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość

PS. JUŻ MAMY OBRĄCZKI !!!
Bardzo ładne. I ten cytat też dobry

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
paula, z ta pracą to jest tak, że najgorzej jest zacząć, później już jakoś leci także powolutku i jakoś pójdzie. Ja w prawdzie nie jestem magistrantką, bo dopiero piszę pracę licencjacką, ale zawsze coś- praca to praca Badania skończyłam w lutym na szczęście. Chciałabym się obronić początkiem lipca...
Też się chcę bronić w lipcu najpóźniej. Ja się martwię samym faktem, że się nie zbiorę aż do czerwca z pisaniem, tym bardziej, że wciąż nie mam materiałów (tylko tyle, co z inżynierskiej, bo mam kontynuację tematu). A swoją inżynierską napisałam w 2 dni (+ tydzień poprawiania z promotorem metodą mailem na maila). Po prostu jak na razie nie mam czasu i mi się nie chce pisać. Mam wciąż zajęcia (na 5 roku siedzę na uczelni 4 dni w tygodniu sic!), robię praktyki, dodatkowe zlecenia i jeszcze dowaliłam sobie siłownią "na odstresowanie" a do tego robimy sami wszystkie zaproszenia, zawieszki itd. Na pisanie pracy nie ma tu czasu

Cytat:
Napisane przez Kaja83 Pokaż wiadomość
Poza tym chciałabym Was zapytać czy Wy już rezerwujecie terminy u fryzjera i kosmetyczki? Mi cały czas się wydaje że to jeszcze sporo czasu i zdążę...
Witaj!
Zmartwię Cię - pytałam w większych salonach kosmetycznych u siebie w mieście w lutym i już był problem z terminem. Ale z drugiej strony wciąż sama też nie zdecydowałam się na nic konkretnego. Mam zaklepaną fryzjerkę znajomą, ale u niej może nie być kosmetyczki (bo w ciąży jest i nie wiadomo czy zdąży wrócić do pracy do sierpnia). Dlatego teraz jak będę w domu - muszę poszukać czegoś awaryjnie.

Cytat:
Napisane przez ninitoja Pokaż wiadomość
Dziękuję za opinię . Mi buty nie lecą, ale to moje pierwsze bez pięty, więc ciągle mi się wydaje, że będą klapać . Ale myślę, że to kwestia przyzwyczajenia.(oby!)
Kochana nie martw się pracą, wystarczy, że ja się martwię za nas wszystkie . Ja również mam plik na pulpicie, pełno kserówek (choć brakuje mi jeszcze materiałów do jednego rozdziału), dziś jak dobrze pójdzie to może powstanie spis treści, plan ankiety (!!!) i pierwsze zdania mojej pracy. MOŻE . Ale w grupie siła. Wszystkie damy radę i w okolicach czerwca/lipca będziemy sobie gratulować tytułów. A potem już z wielką radością poświęcimy się przygotowaniom do najpiękniejszego dnia w życiu
Co do butów - no właśnie ja mam jakieś takie anorektyczne pięty, że mi wszystkie te zapięcia na piętę spadają. Nawet silikonowe paseczki nie pomogły. A zwykłe szpilki pełne o dziwo trzymają się pięknie.
Gratuluję pozytywnego nastawienia! Ja też liczę na to, ze w lipcu już wszystkie będziemy paniami mgr. I tego się musimy trzymać. A ja tylko muszę wygonić lenia
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-14, 16:42   #4200
sanderek5
Raczkowanie
 
Avatar sanderek5
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 249
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
witaj
Mamy taką samą datę
Bukiet wg mnie najlepiej ostatni. Pierwszy zginie przy sukni - pięknej zresztą - zastanawiałam się nad podobną

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

W USC trzeba złożyć "zapewnienie o braku okoliczności wyłączających zawarcie małżeństwa" - wiecie może w jakiej to ma być formie - doczytałam tylko, że jako podanie... Podanie o co - o wydanie zaświadczenia, czy do tego mamy napisać, że nie znamy takich okoliczności? Nie znalazłam wzoru takiego pisma.
Z tego, co się orientuję, to nie pisze się żadnego podania, tylko jak idziesz do USC i mówisz, że chcesz wziąć ślub to oni sobie wyciągają wasze akty urodzenia (jak urodziliście się gdzie indziej, to musicie dostarczyć świeże akty urodzenia - z adnotacją, że nie braliście ślubu) i sprawdzają, czy jesteście stanu wolnego i czy nie jesteście spokrewnieni i za odpowiednią opłatą (chyba 80zł) dają Wam taki kwitek, który potem zanosicie proboszczowi.
Ale to możecie się o to starać nie wcześniej niż 3 miesiące przed ślubem, bo taki kwitek jest ważny 3 miesiące (akt urodzenia też...), więc np jak ja biorę ślub 20 sierpnia, to mogę zacząć się starać po 20 maja, ale najlepiej kilka dni później, bo Kościół musi mieć czas odesłać te papiery do USC, a kicha by była, jak by odesłał i byłyby "przedatowane" ze 2-3 dni... Więc ja będę się o te papiery starać dopiero koło 30 maja...
__________________
Zaręczeni od 17.08.2009
Szczęśliwi małżonkowie od 20.08.2011
sanderek5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.