Fryzjer - Częstochowa - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-16, 18:39   #391
Imola
Raczkowanie
 
Avatar Imola
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Siewierz
Wiadomości: 87
Dot.: Częstochowa!

Przepraszam, nie zauważyłam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=69757

Edytowane przez Imola
Czas edycji: 2011-02-16 o 18:45
Imola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 09:23   #392
Wenusek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 18
Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez olenka1987 Pokaż wiadomość
Witam

Chętnie wybrałabym się do tego salonu tylko nie wiem czy warto? Dostałam niedawno ulotkę na której były dość fajne promocje. Czy ktoś korzystał z tego salonu ? On jest na Kościelnej 18
Robiłam sobie w tym salonie regulację i hennę brwi. Zapłaciłam 8zł. Oprócz henny cieniowałam i farbowałam włosy. Ogólnie jestem zadowolona bo dokładnie zrobili to co chciałam. Salon jest ładny fryzjerki też są miłe, nie marudzą. Założyli mi kartę stałego klienta. Moim zadaniem to bardzo dobry salon.
Wenusek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 13:30   #393
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Polecam Panią Izę z Magii Urody na ul. Kisielewskiego koło M 1 w Częstochowie
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 18:09   #394
_Waniliowa_
Przyczajenie
 
Avatar _Waniliowa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

Hej Czy któraś z Was była kiedyś u fryzjera Adama Smyka? Jeśli tak, to bardzo proszę o jakieś informacje i opinie.
Pozdrawiam
_Waniliowa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:01   #395
aniaplus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer w Częstochowie

czy ktos zna moze jakiegos przedstawiciela handlowego loreal??
aniaplus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 18:17   #396
Aronia_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez olenka1987 Pokaż wiadomość
Witam

Chętnie wybrałabym się do tego salonu tylko nie wiem czy warto? Dostałam niedawno ulotkę na której były dość fajne promocje. Czy ktoś korzystał z tego salonu ? On jest na Kościelnej 18

Hej! no ja niestety nie polecam tego salonu byłam u nich trzy razy i przy każdej wizycie podawali mi inną cenę... Dzisiaj byłam się tam uczesać i za samo wymodelowanie włosów do ramion zapłaciłam 45zl!!! jak dla mnie za drogo! Nie polecam!
Aronia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-27, 21:35   #397
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Dziewczyny ja muszę się Wam pożalić, ostatnio chodziłam cały czas do Łukasza z Bamboo, czesał mnie na pierwszy i drugi dzień ślubu i strzygłam się u niego ostatnio dwa razy (byłam bardzo zadowolona), ale że lubię zmieniać fryzjerów i próbować nowości to poszłam do zachwalanego p. Mariusza z Kameleona na Zapolskiej. Wrażenia mam bardzo negatywne, po pierwsze, po umyciu włosów (myła mi jakaś praktykantka chyba, ale zrobiła to profesjonalnie) jakaś inna Pani zajęła się ich suszeniem, powinna zauważyć, że mam cienkie włosy i raczej nie lubią gorącego powietrza ani szarpania (jak każde chyba). Takim ogniem to już dawno nikt mi włosów nie suszył ani mnie nie wyszarpał, po prostu dramat :/ Samo obcięcie to też droga przez mękę, p. Mariusz przec cały czas rozmawiał przez telefon przytrzymując go między uchem, a ramieniem. Rozumiem, że ma jakieś swoje sprawy, problemy itd., ale wolałabym aby wyszedł na zaplecze i załatwił co ma załatwić a następnie mnie obciął. Nie bardzo chciał słuchać moich sugestii. Grzywkę musiałam w domu poprawiać, pojechałabym z reklamacją ale wolałam zrobić to sama. Jak wyszłam z tamtąd to chciało mi się płakać, już dawno nie byłam tak niezadowolona, włosy mi się elektryzowały i wyglądały okropnie. W domu je wymyłam, wysuszyłam (zaledwie ciepłym powietrzem), ułożyłam i trochę mi przeszło, bo samo cięcie nie jest złe, ale tak czy siak już więcej tam nie zawitam. Może gdyby wszyscy trochę bardziej się przyłożyli nie miałabym takich negatywnych odczuć. Zapłaciłam 45 zł (mam włosy do ramion) z myciem. W Bamboo, dla przykładu, płacę 50 zł, za czesanie ślubne zapłaciłam 100 zł.
__________________
Maja

Edytowane przez Nisia4
Czas edycji: 2011-02-27 o 21:40
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-28, 06:42   #398
an5104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 8
Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Pisałam wcześniej że ten zakład to masakra.
an5104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 11:09   #399
kaskag07
Raczkowanie
 
Avatar kaskag07
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 85
Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Ja od dawna chodze do "Berendowicz& Kublin" i ogolnie jestem zadowolona. Fryzjerzy bardzo pomocni, wszystko wytlumacza i doradza, bardzo pozytywnie nastawieni do klientow. Jedyny maly minus to cena nie jest najtaniej.
Teraz sie zastanawiam wlasnie nad studiem Effect bo mam blisko i cenowo chyba znosnie , tylko ze mam blond pasemka i boje sie ze odrosty wyjda zolte i nie bede zadowolona. Jak sie dlugo chodzi do jednego fryzjera to juz ma sie jakies przyzwyczajenia.
__________________
"Dzieciństwo pełne miłości pozwala przeżyć połowę życia w tym zimnym świecie"
kaskag07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 22:44   #400
bozon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Witam wszystkich Mam pytanie do Ciebie Kasiu, jak i do innych znajdujących się na forum, odnośnie wspomnianego zakładu Berendowicz&Kublin. Mam zamiar wybrać się do nich na dość radykalną zmianę (rozjaśnienie wlosów ciemnych o dwa tony + cięcie). Nie chciałabym oddać się w kiepskie ręcę - same rozumiecie - i proszę o poradę...czy ten zakład, fryzjerzy (może ktoś konkretnie) są ok? ...Nie chcę zniszczyć sobie wlosów...Ktoś inny polecal mi z kolei Galerię Koloru i Fryzur Beaty Dysiewicz ...Może macie jakieś doświadczenia? Dziękuję z gory za odpowiedź
bozon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-01, 23:01   #401
*Basia*
Mod-Śnieżynka
 
Avatar *Basia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 364
Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Cytat:
Napisane przez bozon Pokaż wiadomość
Ktoś inny polecal mi z kolei Galerię Koloru i Fryzur Beaty Dysiewicz ...Może macie jakieś doświadczenia? Dziękuję z gory za odpowiedź
Ja nie byłam w tym salonie, ale koleżanka dwa razy. Za pierwszym razem farbowała i podcinała. Wyszła zachwycona. Za drugim razem nie była zadowolona ani z cięcia ani z farbowania.
Więcej już tam nie poszła.
__________________

*Basia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 08:15   #402
7Niunia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Dziewczyny kolejna moja wizyta w salonie Kameleon i oczywiście jestem w 100% zadowolona. Z pół długich na krótko. Połączyliśmy dwie koncepcje w jedną i lepiej być nie mogło Z czystym sumieniem polecam Mariusza
7Niunia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-04, 11:04   #403
bozon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Polecacie Studio Effect w Częstochowie

Dziękuję Ci Basiu Zdecydowałam się zatem na Berendowicz&Kublin

...Naprawdę tylko fakt dość dużej zmiany powoduje, że oddaje się w ręcę nietaniego przecież fryzjera

Skoro zdecydowalam się juz na ten zakład teraz pytanie kolejne, by czuc się pewnie do kogo konkretnie wybrać się: cięcie + rozjaśnienie i faabowanie ?

Pozdrawiam wiosennie wszystkich
bozon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 20:14   #404
toudunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Witam,
Udzielam się na forum pierwszy raz. Zazwyczaj chodziłam do salonu na rogu dąbrowskiego i jasnogórskiej -Salon Fryzjersko Kosmetyczny Uroda Dorota Wójcicka (skopiowalam nazwe z internetu bo nie pamiętam jak się nazywa).
Niestety fryzjerka, do której chodziłam jest na urlopie i muszę poszukać kogoś innego. Standardowo przeglądnełam temat i standardowo mam mętlik w głowie. Strasznie nie lubię zmieniać fryzjurów, bo wiele razy się zawiodłam. Chcę dosyć mocno obciąć włosy i zmienić grzywkę. Mam pomysł i chciałabym żeby fryzjer mniee obciął podobnie jak na zdjęciu. Uwagę przykuły 2 salony. Oczywiście p. Marzena-ale o niej ostatnio nikt nie pisał oraz salon berendowicz i kublin, zapewne dużo droższy ale zależy mi żeby być dobrze obciętą. Odświeżając temat, który doradzicie?

P.S.
Dawno temu w salonie uroda róg dąbrowskiego/jasnogórskiej pracowała pani Ula, która super strzygła. Być może któraś z was wie gdzie ona teraz pracuje.

Pozdrawiam
Martyna
toudunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 10:13   #405
bozon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cześć U Berendowicz&Kublin jeszcze nie bylam (zamierzam iść), ale byłam dwa razy u Pani Marzeny (Natura). Przyznam szczerze, że ...nie obcięła mnie fajnie...Wlosy w ogole nie ukladaly mi się, a chodzilo tylko o podcięcie i lekkie wycieniowanie dlugich wlosow i zrobienie grzywki...Dlugo z tą grzywka mialam problem. Wg mnie (ale wiadomo, każdy ma rozne doświadczenia) lepiej tnie tam Pani Monika. Zanim weźmie się do dziela bardzo dużo pyta o wlosy, o ich codzienną pielęgnację,czy ukladamy je, jak itp. Jest może mniej odważna i czasem trzeba prosić o większe skrocenie, ale generalnie zawsze bylam zadowolona. Wychodząc od Marzeny mialam wrażenie, ze cos jest nie tak...i tak było, choć jest naprawdę bardzo milą dziewczyną. To moje doświadczenia
bozon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 12:45   #406
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej
Czasem jak czytam ten wątek mam wrażenie, że sami fryzjerzy płacą za reklamę w internecie, bo przeciez taka forma istnieje.
Z polecanych tutaj sprawdziłam Nature, byłam kilka razy u p. Moniki i jestem średnio zadowolona, bo strasznie targa włosy brzytwą, potem wbijają się w głowę i nie można spac:/ inna fryzjerka powiedziała mi, że to szkodliwe dla wlosa, bo robi sie z niego łuska. Juz wiecej do niej nie pojde, w dodatku trzeba jej duzo tłumaczyc.
Niedawno 1wszy raz poszlam do Kameleona. Zdecydowanie odradzam pracujaca tam p. Anie. Najgorsza fryzjerka z jaka mialam stycznosc:/ Nie dosc, ze wcale mnie nie sluchala, musialam jej kilka razy powtarzac (miala gotowa fryzure na zdjeciu!) i gdy juz chciala skonczyc, powiedzialam jej, ze przeciez mialo byc krocej. I jeszce te praktykantki, ktore stoja na Wami i gapia sie jak na jakas krowe-nieprzyjemne uczucie. Moja fryzura wyglada fatalnie, wlosy sie nie ukladaja, jak po cieciu innych fryzjerek (nawet po Naturze bylo duzo lepiej) tylko czekam, az troche odsrosna i moze wyprobuje Bamboo. No ale czego spodziewac sie po fryzjerce, ktora ma przetluszczone stojace wlosy i ktorej jedzie z twarzy fajkami, blee. Nigdy wiecej tam nie pojde.
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 18:40   #407
7Niunia7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość
Hej
Czasem jak czytam ten wątek mam wrażenie, że sami fryzjerzy płacą za reklamę w internecie, bo przeciez taka forma istnieje.
Z polecanych tutaj sprawdziłam Nature, byłam kilka razy u p. Moniki i jestem średnio zadowolona, bo strasznie targa włosy brzytwą, potem wbijają się w głowę i nie można spac:/ inna fryzjerka powiedziała mi, że to szkodliwe dla wlosa, bo robi sie z niego łuska. Juz wiecej do niej nie pojde, w dodatku trzeba jej duzo tłumaczyc.
Niedawno 1wszy raz poszlam do Kameleona. Zdecydowanie odradzam pracujaca tam p. Anie. Najgorsza fryzjerka z jaka mialam stycznosc:/ Nie dosc, ze wcale mnie nie sluchala, musialam jej kilka razy powtarzac (miala gotowa fryzure na zdjeciu!) i gdy juz chciala skonczyc, powiedzialam jej, ze przeciez mialo byc krocej. I jeszce te praktykantki, ktore stoja na Wami i gapia sie jak na jakas krowe-nieprzyjemne uczucie. Moja fryzura wyglada fatalnie, wlosy sie nie ukladaja, jak po cieciu innych fryzjerek (nawet po Naturze bylo duzo lepiej) tylko czekam, az troche odsrosna i moze wyprobuje Bamboo. No ale czego spodziewac sie po fryzjerce, ktora ma przetluszczone stojace wlosy i ktorej jedzie z twarzy fajkami, blee. Nigdy wiecej tam nie pojde.
Dziwię się że mimo polecanego Mariusza przeze mnie w Kameleonie wybrałaś Anie. Bo Mariusz zna się na tym co robi i słucha co sie do niego mówi, doradza albo odradza jezeli to nie bardzo pasuje do kształtu twarzy, jeszcze jest tam Artur ale jego mogę polecić na męskie cięcia, bo mąż korzysta ale ja osobiście nie byłam u niego. Natura ostatnio upadła w opiniach i mimo że raz byłam zadowolona to drugi raz była tragedia i ja bym tam nie poszła teraz po czytanych opiniach. Ja bym tak nie eksperymentowała od fryzjera do fryzjera bo szkoda włosów.
7Niunia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 08:19   #408
Nisia4
Zadomowienie
 
Avatar Nisia4
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 648
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez NowaIza Pokaż wiadomość
Hej
Czasem jak czytam ten wątek mam wrażenie, że sami fryzjerzy płacą za reklamę w internecie, bo przeciez taka forma istnieje.
Z polecanych tutaj sprawdziłam Nature, byłam kilka razy u p. Moniki i jestem średnio zadowolona, bo strasznie targa włosy brzytwą, potem wbijają się w głowę i nie można spac:/ inna fryzjerka powiedziała mi, że to szkodliwe dla wlosa, bo robi sie z niego łuska. Juz wiecej do niej nie pojde, w dodatku trzeba jej duzo tłumaczyc.
Niedawno 1wszy raz poszlam do Kameleona. Zdecydowanie odradzam pracujaca tam p. Anie. Najgorsza fryzjerka z jaka mialam stycznosc:/ Nie dosc, ze wcale mnie nie sluchala, musialam jej kilka razy powtarzac (miala gotowa fryzure na zdjeciu!) i gdy juz chciala skonczyc, powiedzialam jej, ze przeciez mialo byc krocej. I jeszce te praktykantki, ktore stoja na Wami i gapia sie jak na jakas krowe-nieprzyjemne uczucie. Moja fryzura wyglada fatalnie, wlosy sie nie ukladaja, jak po cieciu innych fryzjerek (nawet po Naturze bylo duzo lepiej) tylko czekam, az troche odsrosna i moze wyprobuje Bamboo. No ale czego spodziewac sie po fryzjerce, ktora ma przetluszczone stojace wlosy i ktorej jedzie z twarzy fajkami, blee. Nigdy wiecej tam nie pojde.
Ja też z Kameleona nie byłam zadowolona, ale czego się można spodziewać jak p. Mariusz jedną rękę strzygł, a drugą przytrzymywał telefon przy uchu. Idź do Bamboo, zapłacisz porównywalnie (ja płacę 5 zł więcej niż zapłaciłam w Kameleonie), a na pewno będziesz bardziej zadowolona. Ja chodzę do Łukasza.
Nisia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-17, 20:42   #409
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

ja za krotkie wlosy zaplacilam ok 23 zł, bez mycia, bo i tak zawsze rano myję. Miałam isc do Bamboo, ale sie nie dodzwonilam i wybralam Kameleona. Zalezalo mi tez na czasie, bo w Cz-wie ostatnio jestem przejazdem i potrzebowalam cos na "juz".
W naturze z myciem placilam 30 zl.
Bamboo jest na Kilinskiego?
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 08:58   #410
Glam Rock
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

W sobotę byłam czesana do pokazu mody w salonie Berendowicz&Kublin, mogę wszystkim polecić te młode zdolne fryzjerki
nie czesały tylko mnie ale również moje koleżanki po fachu, było ok

za to w salonie Natura, a własciwie w Instytucie Urody i Medycyny Estetycznej byłam malowana.
Makijaż robiła mi pani hmm... Agnieszka bodajże jej było, taka kobitka z prawie białym blondem.
P. Marzena malowała moje koleżanki; jak patrzyłam po ich makijażach były zadowolone, ja ze swojego też, ale Ag. nawaliła trochę za dużo pudru przez co moja twarz była jak lalki ...

ale ogólnie polecam obydwa salony
nie strzygłam się jeszcze u żadnego z nich, czesanie natomiast super

Glam Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 21:53   #411
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Mam prośbę - czy ktoś ma numer telefonu do Salonu Natura - ale do fryzjera? Wiem, że tam jest osobny numer, ale gdzieś posiałam kartkę z informacją
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 17:10   #412
Mariolcia =P
Zakorzenienie
 
Avatar Mariolcia =P
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 001
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

A którą fryzjerkę z Berendowicz&Kublin polecasz?
__________________

Mariolcia =P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 22:44   #413
Megan83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 14
GG do Megan83
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Siema!
Ja pamiętam czasy Sebastiana,to było jakieś 4 może 5 lat temu...
Tam dziewczyny,kobiety wszyscy się nim zachwycali a i ja mam sentyment do niego bo po żadnym fryzjerze włosy nigdy mi się tak nie kręciły Ale minusem jest to ,że on tnie strasznie i jak tu koleżanka zauważyła jak dobrał się do jej grzywki to koniec...tak było i ze mną.Zapomniał chyba,że mam włosy kręcone i po umyciu loki przy samej skórze...
Ja uważam,że warto iść zobaczyć jak działa...Jednym spasuje innym nie.
Ja się teraz zastanawiam nas wspomnianym wyżej Panem Tomkiem a Naturą i jeszcze ten Kameleon...
Jestem posiadaczką kręconych(niesfornych) włosów i wybór jest ciężki
Mam 2 tyg na zdecydowanie
Pozdrawiam dziewczyny i zarazem Witam
Megan83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 11:00   #414
bozon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Częstochowa Berendowicz&Kublin

Cześć wszystkim

Byłam, zobaczylam i sprawdziłam na sobie...zakład Berendowicz&Kublin A dokładnie moje wlosy oddałam Panu Tomkowi.
Najpierw była krótka konsultacja Mialam już jakąś swą wizję - przedstawiłam mu Ją - trochę ulegla modyfikacji (niewielkiej), ale efekt końcowy...naprawde fajny Odcień farby dobral mi do koloru oczu i cery. Proponuje nowe modne sposoby farbowania, jak i odważniejsze cięcia. Ale nie zrobił niczego bez mojej zgody.
Włosy rozjaśniałam trochę - nie są zniszczone i naprawę fajnie obcięte Nie ma co ukrywać...cena za uslugę zwala z nóg, ale naprawde balam się iść na rozjaśnianie do jakiegoś zwyklego zakladu, bo bałam się, że używają kiepskich preparatow. Tutaj mamy naprawdę pewność, że wszystko jest świetnej jakości (farby, rozjaśniacze, szampony, maski, prepraty do stylizacji)...Moje wlosy są naprawdę tego dowodem, a mam włos genralnie delikatny.
Pan Tomek po konsultacji od razu powiedział mi, jaki będzie koszt, by nie było niespodzianek. Doradzam najpierw zerknąć na ich stronę internetową (jest cennik...), a najlepiej iść do nich i poprosić o konsultację krótką i koszt, by nie być niemile zaskoczonym.
Byłam tylko u Pana Tomka, jednakże mam odczucie, że tam wszyscy świetnie wykonują to co robią. Mają tam mnóstwo klientek i widziałam kilka wchodzących i wychodzących po metamorfozie...Naprawdę nikt nie wyglądal obciachowo...Dla poszukujących Marcina z Galerii Koloru Beaty Dysiewicz - pracuje teraz tam, u B&K Fajnie facet również doradza.
Nie wiem jak będzie na dłuższą mete, bo to najdroższa usluga w moim życiu, ale na dzien dzisiejszy jestem bardzo zadowolona
Kiedyś chodziłam do Mariusza z Kameleona, Natury, Róży, ale...to zupełnie inna liga...Naprawdę, aż sama jestem w szoku...Szkoda, że ten koszt taki...
bozon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 12:41   #415
Megan83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 14
GG do Megan83
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Heja bozon!
A mogę zapytać jaki ten koszt?
Ja chcę tylko włosy wycieniować,odświeżyć...
Tak bardzo szkoda mi ich farbować,że od dwóch lat już tego
nie robię
Podasz mi numer do Pana Tomka?
Mam nadzieję,że go znajdę.
Dziękuję i pozdrawiam
Megan83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 14:31   #416
bozon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej hej
Nr. tel do Niego bezpośrednio nie mam, lecz jedynie ogólny do salonu:
tel. 34 368 13 04 - Umawanie wizyt i porady stylistów

Dodatkowo na ich stronie jest cennik:
http://www.czestochowa.berendowicz-k...pl/cennik.html

Uważam, że lepiej sprawdzić sobie Cięcie tak jak widać ok. 70 zł...To nie ejst tanio jak widać...

...Ja Megan zapłaciłam ZNACZNIE aaaaaaa!!!! więcej, bo i kolor ściągałam i dwa kolory mi kładł... Masakra dla portfela Ale naprawdę włosy mam w fajnej kondycji Po prostu pierwszy raz tak mi się podobają
bozon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:10   #417
tadelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Dziewczyny, a który salon fryzjerski z czystym sumieniem poleciłybyście na trwałą spiralną ? Moze ktoras z Was gdzies kiedys robila... Cena nie gra roli, wazne, zeby wlosy niewiele ucierpaily i efekt byl fajny.
tadelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 19:47   #418
Megan83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 14
GG do Megan83
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

70 zł za cięcie to dla mnie mega dużo
Sebastian bierze 50zł
Jestem w stanie zapłacić 70zł,gdybym tylko wiedziała,ze będę zadowolona
__________________
Teściowa nie matka,
synowa nie córka
Megan83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-25, 23:13   #419
agaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Cytat:
Napisane przez Megan83 Pokaż wiadomość
70 zł za cięcie to dla mnie mega dużo
Sebastian bierze 50zł
Jestem w stanie zapłacić 70zł,gdybym tylko wiedziała,ze będę zadowolona
Zależy czego oczekujesz.Szału ogólnie nie ma
agaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 12:38   #420
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Fryzjer - Częstochowa

Hej dziewczyny. Ja mam ten sam problem. Znowu. W zeszłym roku jeszcze obcinałam się w trendy na dekabrystów u Bartka. Taki młody chłopak, ale byłam bardzo zadowolona. Obcinał mnie długo i powoli, ale byłam dzięki temu pewna, że obetnie mnie dobrze. No i niestety już tam nie pracuje a ja mam kłopot gdzie iść. Chadzam sobie raz tu raz tam, ale to nie to. Tnę się na skos (z tyłu krócej, z przodu dłużej), ale zawsze coś nie tak. Głownie ten tył mi się nie podoba, albo jeden bok często mam dłuższy. Macie pomysł kto mógłby ładnie obciąć mnie na skos? Fajnie wycieniować włosy, zrobić, żeby lżejsze były. A słyszałyście też coś w ogóle o tym Bartku?
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-26 18:48:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:49.