Turcja - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-04, 09:14   #3571
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Turcja

W centrum Bodrum powiadasz?
Ale to tak na codzień sobie ten bazar funkcjonuje?

Cytat:
Napisane przez beaciorka Pokaż wiadomość
Yalikavak leży na północno - zachodnim krańcu półwyspu, 18 km od Bodrum. Miedzy Bodrum a Yalikavak często kursują dolmusze. Znalazłam kilka fotek Dojazd ok 50-60 minut.Yalikavak to wogóle jakaś wioska. Tam na bazarach są głównie warzywa i owoce . Jeżeli chodzi o ciuchy to najlepiej dojechać do centrum Bodrum. Tam znajduje się bazar z mnuuuuustwem ubrań, torebek ( ich "oryginalnych " . Wszystko oczywiście "prawdziwa skóra"
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 09:22   #3572
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Co do tego bazaru to właśnie koleżanka opowiadała że w Yalikavak jest w czwartki bazar gdzie jest wszystko tzn. od owoców przez dywany do ubrań i ceramiki Na codzień może faktycznie tylko owoce
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 11:51   #3573
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

W każdy czwartek od 6-20 POZDRAWIAM
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:06   #3574
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Namówiłyście mnie na hotel Barcelo, wakacje wykupione A tak w ogóle, itaka ma teraz fajne lasty na połowę maja - hotel 5* można kupić już za 1650 (!) Gdyby nie to, że promocja dotyczy rejonu Bodrum, w którym byłam w sierpniu, to pewnie bym się skusiła. Jeszcze może dodam, że polecam Turcję w maju osobom, które chcą trochę pozwiedzać. Pogoda jest wtedy bardzo przyjemna - cieplutko, ale bez upałów. Mój ostatni sierpniowy wyjazd przypadł na falę upałów powyżej 40 st. i niestety niemożliwością było zwiedzanie czegokolwiek w ciągu dnia.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 09:25   #3575
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Namówiłyście mnie na hotel Barcelo, wakacje wykupione A tak w ogóle, itaka ma teraz fajne lasty na połowę maja - hotel 5* można kupić już za 1650 (!) Gdyby nie to, że promocja dotyczy rejonu Bodrum, w którym byłam w sierpniu, to pewnie bym się skusiła. Jeszcze może dodam, że polecam Turcję w maju osobom, które chcą trochę pozwiedzać. Pogoda jest wtedy bardzo przyjemna - cieplutko, ale bez upałów. Mój ostatni sierpniowy wyjazd przypadł na falę upałów powyżej 40 st. i niestety niemożliwością było zwiedzanie czegokolwiek w ciągu dnia.
Rilla gratuluje. Możesz już odliczać Mi zostało 105 dni . Lece w sezonie i jakoś nie ciągnie mnie na zwiedzanie. Może jakąś jedną wycieczkę zaliczę Żeby nie było , że jestem nałogowcem opalania :P
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 10:15   #3576
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Na pewno się super opalisz. Dla mnie sierpniowe upały w Turcji są trochę za mocne, ale wiem, że wielu osobom nie przeszkadzają. A tak w ogóle w maju też można się wspaniale opalić. Byłam kilka lat temu w Alanyii i najpiękniejszą opaleniznę złapałam podczas wspinania się na zamek Na plaży też oczywiście można było poleżeć. Gorąco polecam.

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2011-04-05 o 10:17
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 11:35   #3577
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Kurde jestem tak dziwnie napalona na ten wyjazd jak nie wiem. Ciesze się ogromnie. Może po zimie brakuje mi słoneczka i dlatego tak dziwnie reaguje Może wogóle ktoś wylatuje 20 lipca z Katowic. Uwielbiam poznawać nowych ludzi i stąd to pytanie
ZOBACZCIE JAK FAJOWO http://www.alanya.bel.tr/kamera.asp?camID=379130672

Edytowane przez beaciorka
Czas edycji: 2011-04-05 o 11:37
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 12:03   #3578
_Sandy
Raczkowanie
 
Avatar _Sandy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 72
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Namówiłyście mnie na hotel Barcelo, wakacje wykupione (
no i super z pewnością nie będziesz żałowała
__________________
Świat jest księgą. Ci, którzy nie podróżują, znają tylko jedną kartkę.
Św. Augustyn
spełniam marzenia!
_Sandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 13:47   #3579
canari
Raczkowanie
 
Avatar canari
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 75
Dot.: Turcja

Ja też nie bardzo ufam biurom internetowym choć mam znajomych, którzy latają wyłącznie przez takie biura.
Szukam hotelu w Turcji, który ma w ofercie pokoje rodzinne (2 pokoje przedzielone drzwiami) i trochę atrakcji dla dzieci czyli brodzik, plac zabaw,animacje no i jedzenie, po którym mały człowiek nie ma problemów żołądkowych
Może ktoś był w takim hotelu, bo sprawdzona informacja najbardziej by mnie ucieszyła. Oczywiście ważna jest cena - raczej na poziomie tańszych biur jak Alfa Star niż tych z górnej półki czyli Tui, Neckerman.
__________________
Zaglądajcie do mojego albumu zdjęć http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,4canarias.html
canari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:01   #3580
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Zobacz ten: http://www.oceniacz.pl/hotel/2329/ef...village/opinie
W prawdzie sama w nim nie byłam, ale pani w TUI bardzo go polecała właśnie dla rodzin z dziećmi, ma też niezłe opinie, dodatkowo w maju jest na niego promocja i był dostępny w cenie ok. 1700/tydzień.

Edytowane przez Rilla82
Czas edycji: 2011-04-05 o 14:03
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 14:02   #3581
_Sandy
Raczkowanie
 
Avatar _Sandy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 72
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez canari Pokaż wiadomość
Ja też nie bardzo ufam biurom internetowym choć mam znajomych, którzy latają wyłącznie przez takie biura.
Na te biura internetowe można spojrzeć chociażby w podobny sposób jak na banki - kto z Was robił kilka lat temu przelewy przez Internet? ;-) Tak samo jest z takim biurem, nie trzeba z domu wychodzić a wakacje można o każdej porze zarezerwować, mnie osobiście to do nich przekonało...
__________________
Świat jest księgą. Ci, którzy nie podróżują, znają tylko jedną kartkę.
Św. Augustyn
spełniam marzenia!
_Sandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-05, 16:13   #3582
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

no dokłdnie. Ale ja jakoś dziwnie miałam przczucie , że jak bardzo się napalę ( TURCJA) to coś może sie !@#$%^&!@#$%. Jak widzę kobietę ( bądź mężczyznę) za biurkiem , który mówi mi wprost , że to jest OK lub to jest beee to jakoś bardziej temu ufam. Jeszcze umowa na miejscu . Może w przyszlym roku się skuszę na taki luksus

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Jeżeli mogę Ci coś zasugerować to pooglądaj ten hotelik Hotel TTH Pegasos Planet Incekum.
pokoje
Pięciogwazdkowy kompleks złożony z dwóch hoteli: Pegasos Royal: 416 pokoi (z czego 364 to pokoje rodzinne), 4 windy oraz Pegasos Resort: 474 pokoje (z czego 348 to standardowe pokoje 2-os.), 7 wind. Standardowy (głównie Pegasos Resort - ok. 25 m2) i rodzinny, który składa się z dużego pokoju dzielonego na dwie części przesuwanymi drzwiami (głównie Pegasos Royal - ok. 31 m2), 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek), centralna klimatyzacja, działająca w sezonie do 18 godzin na dobę, łazienka (prysznic, wc; suszarka), telewizja satelitarna, mini-bar (płatny), sejf (płatny), telefon, balkon.


udogodnienia dla dzieci
4 baseny dla dzieci, mini-aqua park dla dzieci, 2 baseny kryte, plac zabaw dla dzieci, mini-disco dla dzieci, kino dla dzieci.

POZDRAWIAM
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:47   #3583
_Sandy
Raczkowanie
 
Avatar _Sandy
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 72
Dot.: Turcja

a czasem trafia się w biurach na osoby, które w ogóle w temacie nie są i tylko udają, że coś wiedzą żeby sprzedać jakąkolwiek wycieczkę z umową faktycznie, wygodniej w biurze, nie zaprzeczam ale internetowych tez nie ma się co bać i tracić zaufanie do nich, bo działają tak samo.

Do Canari - Side Mare Resort też jest wg mnie warty uwagi, pod koniec maja cena wychodzi ok. 2000zł os/tydzień, Rilla dawała już link do tej stronki więc pozwoliłam sobie też tam ten hotel poszukać http://www.oceniacz.pl/hotel/4719/si...ily-spa/opinie
__________________
Świat jest księgą. Ci, którzy nie podróżują, znają tylko jedną kartkę.
Św. Augustyn
spełniam marzenia!
_Sandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 14:55   #3584
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Turcja

My z TŻtem w tym roku pierwszy raz lecimy wcześnie na wakacje, bo na początku czerwca i trochę się obawiam pogody. Lecimy do Kusadasi i boje się, że morze będzie jeszcze zimne o tej porze roku ktoś ma jakieś doświadczenia z tego regionu ? W Turcji byliśmy dwa razy: Incekum i Bodrum - oba razy pod koniec sierpnia i było zdecydowanie za gorąco, ale za to woda była przyjemnie nagrzana Nie można mieć wszystkiego...
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 18:46   #3585
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Ja byłam w maju w Alanyii i bez problemu można się było kąpać. Woda znacznie cieplejsza niż Bałtyk latem.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 06:33   #3586
katenka11
Przyczajenie
 
Avatar katenka11
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 17
Dot.: Turcja

Witajcie ponownieja juz odliczam dni,lece 8czerwca do Alanyi,moze ktos leci w tym terminie?nie mogę się juz doczekać ...
katenka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 12:12   #3587
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Ja też się cieszę ale niestety ja nie lecę 8 czerwca tylko 20 lipca... też poszukiwałam kogoś z tym terminem przy wylocie z Katowic
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 11:33   #3588
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Talking Dot.: Turcja

Merhaba

W maju jest juz bardzo ciepło, woda może nie jest tak ciepła jak np we wrześniu. Zabierz sobie jakiś sweterek
Pozdrawiam


---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Kabira, a jak jest z pogodą na początku maja? co prawda wszelkie portale podają 25 stopni ale jak wieczory i przede wszystkim - woda. lecimy po raz pierwszy, wybraliśmy Turcję, wiem, że będziemy z wyboru bardzo zadowoleni natomiast nie wiemy do końca czego się spodziewać bo jest to niewyobrażalne chyba nie warto brać sweterków? czy czegokolwiek na dłuższy rękaw? Dziękuję za odpowiedź.
Czy był ktoś może w hotelu Grand Kaptan? Proszę o wrażenia.
Merhaba

W maju jest juz bardzo ciepło, woda może nie jest tak ciepła jak np we wrześniu. Zabierz sobie jakiś sweterek
Pozdrawiam


---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Aśka ja byłam w zeszłym roku w Turcji od 19 maja do początku czerwca i cały czas były skwary (28-30) i upały..nocki też bardzo cieple.. ale raz była burza w ciagu dnia...padało 5 minut i wyszlo sloneczko.


Kabira hej nie organizujecie jakiegoś wyjazdu do Turcji ?
Hmm wyjazd do Turcji zawsze jest w planach, myslałam nawet nad objazdem w części Karadeniz czyli północna część Turcji. Jak coś będzie dam na pewno znać.

Zapraszam na bloga , link poniżej tam sa informacje o Turcji i nie tylko Zapraszam


---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Ja byłam w maju w Alanyii i bez problemu można się było kąpać. Woda znacznie cieplejsza niż Bałtyk latem.
W Turcji w grudni można się kąpać bo woda cieplejsza niż Bałtyk
Ale najbardziej polecam wrzesień, październik.
Nawet pamiętam 1 listopada zrobiłam sobie wycieczkę do Pamukkale i był upaŁ
__________________
http://dromaderka.blogspot.com/
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-09, 20:18   #3589
krzys982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Turcja

leće w turcji na oboóz do alanyi. czy któraś z was wie czy na tamtejszym bazarze będe mógł kupic skorzaną torbe na ramie?
pozdrawiam
krzys982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-10, 17:46   #3590
sarayu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Turcja

Witam,
to mój pierwszy post na forum. witam wszystkich serdecznie i od razu proszę o poradę. Na przełomie maja i czerwca lecę do turcji na 14 dniowy urlop 7 + 7. Przeglądałam to forum i dowiedziałam się mnóstwa przydatnych rzeczy w związku z wyjazdem do tego kraju, ale jest jedna sprawa która mnie nurtuje i nie mogłam nigdzie znależć odpowiedzi. Może ktoś z Was mi cos poradzi. Chodzi o leki, które biorę na stałe. Nie wiem czy mam je zapakować do bagażu podręcznego, czy do walizki. Słyszałam, że w bagażu podręcznym można mieć tylko taką ilość leku, która starcza na raz i którą trzeba wziąć np. w trakcie lotu. Inni twierdzą, że mogę zapakować do bagażu podręcznego taką ilość leku, która powinna wystarczyć na cały pobyt i nikt nie ma prawa się przyczepić. Wolałabym mieć przy sobie w bagażu podręcznym cały zapas leku i nie pakować go do walizki, bo różnie to z bagażami bywa, może np. gdzieś zaginąć i wtedy bedę musiała zrezygnować z podróży. Może trochę w tym momencie przesadzam, ale chciałabym być przygotowana na wszelką ewentualność. Wiem , że część z Was ma za sobą parokrotnie takie podróże ,a dla mnie to będzie pierwszy raz i dlatego proszę o wyrozumiałość.
sarayu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-10, 19:09   #3591
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez sarayu Pokaż wiadomość
Witam,
to mój pierwszy post na forum. witam wszystkich serdecznie i od razu proszę o poradę. Na przełomie maja i czerwca lecę do turcji na 14 dniowy urlop 7 + 7. Przeglądałam to forum i dowiedziałam się mnóstwa przydatnych rzeczy w związku z wyjazdem do tego kraju, ale jest jedna sprawa która mnie nurtuje i nie mogłam nigdzie znależć odpowiedzi. Może ktoś z Was mi cos poradzi. Chodzi o leki, które biorę na stałe. Nie wiem czy mam je zapakować do bagażu podręcznego, czy do walizki. Słyszałam, że w bagażu podręcznym można mieć tylko taką ilość leku, która starcza na raz i którą trzeba wziąć np. w trakcie lotu. Inni twierdzą, że mogę zapakować do bagażu podręcznego taką ilość leku, która powinna wystarczyć na cały pobyt i nikt nie ma prawa się przyczepić. Wolałabym mieć przy sobie w bagażu podręcznym cały zapas leku i nie pakować go do walizki, bo różnie to z bagażami bywa, może np. gdzieś zaginąć i wtedy bedę musiała zrezygnować z podróży. Może trochę w tym momencie przesadzam, ale chciałabym być przygotowana na wszelką ewentualność. Wiem , że część z Was ma za sobą parokrotnie takie podróże ,a dla mnie to będzie pierwszy raz i dlatego proszę o wyrozumiałość.
To może na wszelki wypadek weź ze sobą podwójną ilość?
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 11:46   #3592
mmademoiselle
Raczkowanie
 
Avatar mmademoiselle
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Turcja

hej dziewczyny. pod koniec lipca wybieramy się w 4 osoby do Turcji na własną rekę samolotem. tzn takie mamy plany. Czy moglbyscie pomoc mi w zorganizowaniu tygodnia w Turcji? Prosze Was o przydatne wskazowki, dla osob ktore wybieraja sie tam na wlasna reke bez zadnych biur podrozy Pozdrawiam
mmademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 12:34   #3593
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Ale nie rozumiem... mamy Ci powiedzieć jakie hotele ? Region ? Linie lotnicze?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 14:59   #3594
mmademoiselle
Raczkowanie
 
Avatar mmademoiselle
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Turcja

tak. każda uwaga będzie dla mnie cenna
mmademoiselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:11   #3595
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

polecam ta stronke

http://turcjawsandalach.pl/
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 15:16   #3596
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Podstawowe pytania:
Jaki region Was interesuje ? Egejska? Riwiera ?
Jak sobie wyobrażacie wakacje ? Zwiedzanie ? Plażowanie ?
Jakie hotele ? Cały pobyt w jednym ? Chcecie zmieniać ? Ile *? Opcja All czy HB czy BB?
Wynajmujecie samochód i jeździcie na własną rękę ?
Korzystacie z miejscowych biur podróży?
Na ile chcecie jechać?
Liczyliście w ogóle czy Wam się to kalkuluje ? Sam lot z Wawy w 2 strony od osoby to prawie 2 tys. Są to loty z przesiadkami. Plus transfer z/do hotelu, plus hotel, ubezpieczenie...
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-11, 22:15   #3597
Sspidersky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8
Dot.: Turcja

Witajcie!
Ja rowniez widnieje na forum jako "swiezak".
Wybieram sie na pierwsza wycieczke do Turcji, jak i w ogole wycieczke zagraniczna. Biuro podrozy - GTI Travel. Lece 28go wrzesnia do 5go pazdziernika. Riwiera Turecka, Alanya, Hotel Blue Star 4*, 2 osoby.
Jakies porady, moze ktos juz byl w tym hotelu. Wiadomo- ile osob, tyle opinii... Ogolnie hotel polecany jest osobom mlodym, ponoc ci sa z niego najbardziej zadowoleni.
Ogolnie jestem ciekawa, jak to wszystko wyglada...
Pozdrawiam
Sspidersky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-12, 17:12   #3598
misia880
Zakorzenienie
 
Avatar misia880
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10 884
Dot.: Turcja

Hej )
zarezerwowałam dzis wakacje na sierpien w hotelu Seher Sun Palace w Side. jest to calkiem nowy hotel otwierany w maju... troszke sie boje czy ktoras z was leciala kiedys do calkiej nowego hotelu???

pozdrawiam
misia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 21:09   #3599
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Turcja

Chyba żadna nie leciała , jestem w podobnej sytuacji bo lecę niebawem do Gran Kaptan i też praktycznie nie ma żadnych opinii na temat tego hotelu a przynajmniej nie za wiele i są stare (2008 rok). Poza tym lecę w początkach maja i martwię się (troszkę) o pogodę ale mimo wszystko bardzo się ciesze i zamierzam wyśmienicie się bawić i nie zamierzam się nastawiać negatywnie - rok temu byłam nad chłodnym Bałtykiem i było cudownie więc TAM tym bardziej BĘDZIE
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-16, 22:40   #3600
Kimi_
Zadomowienie
 
Avatar Kimi_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 832
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Chyba żadna nie leciała , jestem w podobnej sytuacji bo lecę niebawem do Gran Kaptan i też praktycznie nie ma żadnych opinii na temat tego hotelu a przynajmniej nie za wiele i są stare (2008 rok). Poza tym lecę w początkach maja i martwię się (troszkę) o pogodę ale mimo wszystko bardzo się ciesze i zamierzam wyśmienicie się bawić i nie zamierzam się nastawiać negatywnie - rok temu byłam nad chłodnym Bałtykiem i było cudownie więc TAM tym bardziej BĘDZIE
http://www.holidaycheck.pl/detail-op...d_2198738.html

Tutaj masz nowsze opinie niż 2008 rok tam na dół musisz zjechać i są pozostałe opinie o hotelu tylko musisz kliknąć w nie
__________________

Kimi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.