Turcja - Strona 121 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 01:27   #3601
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Chyba żadna nie leciała , jestem w podobnej sytuacji bo lecę niebawem do Gran Kaptan i też praktycznie nie ma żadnych opinii na temat tego hotelu a przynajmniej nie za wiele i są stare (2008 rok). Poza tym lecę w początkach maja i martwię się (troszkę) o pogodę ale mimo wszystko bardzo się ciesze i zamierzam wyśmienicie się bawić i nie zamierzam się nastawiać negatywnie - rok temu byłam nad chłodnym Bałtykiem i było cudownie więc TAM tym bardziej BĘDZIE
Ja byłam w zeszłym roku w maju...i miałam przez całe 2 tygodnie upały, morze cieplusie i noce tez moze spokojnie spac na plazy, ani razu nie uzylam niczego oprocz bikini i koszulek na szeleczkach...przyjechała m wrecz spalona, a jak zwiedzałam hierapolis to była istna patelnia...wiec nie masz sie czego obawiać
Dla mnie pogoda była rewelacyjna, ani razu w dzien nie bylo mniej niz 30...jednego dnia tylko niebo sie zachmurzylo na kilkakascie minut, spadl deszcz i znowu wyszlo sloneczko
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 08:51   #3602
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

http://www.holidaycheck.pl/hotel-opi...paginateAnchor Witaj. Tu też masz opinie na pierwszej i drugiej stronie od osób , które były w 2010 i 2009 roku. Pozdrawiam
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 09:23   #3603
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Turcja

Dzięki wielkie. I za opinie -jakoś skupiłam się na tym co piszą na portalach typu wakacje.pl stąd też wydało mi się, że nie ma ich za wiele. I za pocieszenie - mam już spakowane bluzki na ramiączkach i martwiłam się nieco, że będę żałowała takiego ekwipunku.
Niemniej 1-2 sweterki wezmę na wszelki wypadek, na jakiś wieczorny spacerek.
Echh, ciężko jest wytrzymać i usiedzieć wiedząc, że za kilka dni wakacje kompletnie nic się nie chce robić
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:12   #3604
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie. I za opinie -jakoś skupiłam się na tym co piszą na portalach typu wakacje.pl stąd też wydało mi się, że nie ma ich za wiele. I za pocieszenie - mam już spakowane bluzki na ramiączkach i martwiłam się nieco, że będę żałowała takiego ekwipunku.
Niemniej 1-2 sweterki wezmę na wszelki wypadek, na jakiś wieczorny spacerek.
Echh, ciężko jest wytrzymać i usiedzieć wiedząc, że za kilka dni wakacje kompletnie nic się nie chce robić
zazdroszcze
ja w tym roku zdradziłam ukochana Turcję i jade w czerwcu do Egiptu ... niby tez czekam na ten urlopik ale nie ma to jak Turcja.
ale mam plan, żeby we wrzesniu zawitać
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:29   #3605
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Turcja

A widzisz - to ja powinnam Tobie zazdrościć
Od pół roku planowałam Egipt (Taba) w marcu mieliśmy tam lecieć jednak z powodu zamieszek zdecydowałam się na Turcję - rezerwacji musiałam dokonać już w lutym i do końca nie wiedziałam jak te zamieszki się tam potoczą. Pewnie dziś też wybrałabym Egipt. Jednak co się odwlecze to nie uciecze a z opinii które czytam na tym forum w Turcji będzie wspaniale może nawet lepiej
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 10:38   #3606
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
A widzisz - to ja powinnam Tobie zazdrościć
Od pół roku planowałam Egipt (Taba) w marcu mieliśmy tam lecieć jednak z powodu zamieszek zdecydowałam się na Turcję - rezerwacji musiałam dokonać już w lutym i do końca nie wiedziałam jak te zamieszki się tam potoczą. Pewnie dziś też wybrałabym Egipt. Jednak co się odwlecze to nie uciecze a z opinii które czytam na tym forum w Turcji będzie wspaniale może nawet lepiej
Turcja jest cudna, nie bedziesz zalować mam nadzieje, ze ja w Egipcie tez znajde cos dla siebie...tam jednak bardziej niz na zwiedzaniu zalezy mi na nurkowaniu i windsurfingu chociaz oczywiscie na zwiedzanko tez sie wybiore..nie wyobrazam sobie byc w jakims kraju i chociaz odrobine go nie zobaczyc .

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2011-04-17 o 10:39
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-17, 20:34   #3607
dzidka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 332
Dot.: Turcja

hej,
w maju wybieram się po raz pierwszy do turcji, do Marmaris. Czy ktoś z Was wie coś o hotelu Club Nergis Beach? zdanie na jego temat są niestety podzielone...
dzidka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 19:55   #3608
Isabelle24
Przyczajenie
 
Avatar Isabelle24
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 18
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Sspidersky Pokaż wiadomość
Witajcie!
Ja rowniez widnieje na forum jako "swiezak".
Wybieram sie na pierwsza wycieczke do Turcji, jak i w ogole wycieczke zagraniczna. Biuro podrozy - GTI Travel. Lece 28go wrzesnia do 5go pazdziernika. Riwiera Turecka, Alanya, Hotel Blue Star 4*, 2 osoby.
Jakies porady, moze ktos juz byl w tym hotelu. Wiadomo- ile osob, tyle opinii... Ogolnie hotel polecany jest osobom mlodym, ponoc ci sa z niego najbardziej zadowoleni.
Ogolnie jestem ciekawa, jak to wszystko wyglada...
Pozdrawiam
Witaj Sspidersky,
Byłam w zeszłym roku we wrześniu w hotelu Blue Star i mogę go polecić (podobnie zresztą jak BP). Hotel czysty, jedzenie smaczne, sympatyczna obsługa, co wieczór animacje...na jedno trzeba uważać - Turcja uzależnia w tym roku też prawdopodobnie wybiorę się do Alanii, ale tym razem na 2 tygodnie. Pozdrawiam
Isabelle24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 15:36   #3609
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Witam Was. Słuchajcie nie wiem czy ten wątek się tu powtórzył ale chodzi mi o lokalne polskie biura turystyczne w Alanii. Znam tylko Jolcia&Adams a oni nie mają w ofercie lot z Babadagu. Chcielibyśmy się wypuścić z tej "górki" w Turcji. Macie może jakieś propozycję bądź znacie lokalne biura ? Pozdrawiam
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 17:20   #3610
juhu84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 485
Dot.: Turcja

Beaciorka, jeżeli się nie mylę to to jest w Turcji Egejskiej więc trochę daleko
juhu84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 18:19   #3611
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

tak za bardzo się nie rozglądałam gdzie to jest... dla mnie w Turcji to w Turcji... zakochalam się w zdjęciach no i w widokach z paralotni ... a tu taka klapa....
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 06:28   #3612
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez beaciorka Pokaż wiadomość
tak za bardzo się nie rozglądałam gdzie to jest... dla mnie w Turcji to w Turcji... zakochalam się w zdjęciach no i w widokach z paralotni ... a tu taka klapa....
To tak jak by powiedzieć w "Polsce to w Polsce" . Jedziesz do Sopotu a chcesz wchodzić na Giewont ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:17   #3613
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Za miesiąc będę już leżeć pod palmami, nie mogę się doczekać
Oczywiście moja przedmówczyni ma rację - Turcja Egejska, Turcja Śródziemnomorska, Istambuł - to są niemal różne światy. Nie ma co wrzucać do jednego worka wszystkiego, tylko zwiedzać, zwiedzać, zwiedzać...
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:34   #3614
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Ale ja Ci zazdroszczę U mnie równo 3 mc i 4 dni
Ale wczoraj kupiłam sobie kolejną rzecz na wyjazd i jakaś tam namiastka jest
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 09:59   #3615
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
To tak jak by powiedzieć w "Polsce to w Polsce" . Jedziesz do Sopotu a chcesz wchodzić na Giewont ?
Zgadzam sie w 100%

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ale ja Ci zazdroszczę U mnie równo 3 mc i 4 dni
Ale wczoraj kupiłam sobie kolejną rzecz na wyjazd i jakaś tam namiastka jest
Moge sie wymienić...za 1,5m Egpit za Turcje to moge nawet 3 miec poczekać
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:04   #3616
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Źle trafiłaś Jakoś nie wiem czemu nie lubie Egiptu, a nawet tam nie byłam Pływać nie umiem więc nurkowanie nie dla mnie, a to chyba jedyne co mogłoby mi się tam podobać
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:11   #3617
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Źle trafiłaś Jakoś nie wiem czemu nie lubie Egiptu, a nawet tam nie byłam Pływać nie umiem więc nurkowanie nie dla mnie, a to chyba jedyne co mogłoby mi się tam podobać
szkoda ja tez tam nie bylam a mam podobne podejscie

i głowny zamiar nurkowac i windsurfing ja uwielbiam plywac, uwielbiam szalenstwa, skoki ze skał wiec to jak najbardziej dla mnie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:16   #3618
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Eee to się pobawisz w wodzie Ja bym musiała tylko leżeć na plaży a po 2 tyg by mnie musieli zeskrobywac z leżaka taka bym była przypalona
Ale mam postanowienie ( jak co roku ) że w końcu naucze się pływać
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:23   #3619
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Eee to się pobawisz w wodzie Ja bym musiała tylko leżeć na plaży a po 2 tyg by mnie musieli zeskrobywac z leżaka taka bym była przypalona
Ale mam postanowienie ( jak co roku ) że w końcu naucze się pływać
Pobawie
moze wyrwe jakiegos arabusa
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-20, 10:43   #3620
monia150390
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Turcja

Witam Drogie Wizażystki

Już sporo się dzięki Wam dowiedziałam o Turcji i bardzo bym chciała jechać tam w tym roku, niestety mogę tylko na tydz
Chciałabym się wybrać do Ölüdeniz - to miasteczko wygląda jak raj na ziemi
Tutaj na forum zauważyłam natomiast wielbicielki Alany'i, także pewnie nie polecicie mi Oludeniz?chciałabym odpocząć, pozwiedzać, ale i też zabawić się trochę a wydaje mi się, że to miasteczko jest raczej spokojne...

I jeszcze zastanawiam się, czy czekać na lasta, czy może już zaplanować wyjazd, tylko jak patrze na obecne ceny interesuje mnie sierpień...

Prosze, poradźcie coś
monia150390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:50   #3621
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Pobawie
moze wyrwe jakiegos arabusa
Byle dużo wielbłądów miał

Cytat:
Napisane przez monia150390 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażystki

Już sporo się dzięki Wam dowiedziałam o Turcji i bardzo bym chciała jechać tam w tym roku, niestety mogę tylko na tydz
Chciałabym się wybrać do Ölüdeniz - to miasteczko wygląda jak raj na ziemi
Tutaj na forum zauważyłam natomiast wielbicielki Alany'i, także pewnie nie polecicie mi Oludeniz?chciałabym odpocząć, pozwiedzać, ale i też zabawić się trochę a wydaje mi się, że to miasteczko jest raczej spokojne...

I jeszcze zastanawiam się, czy czekać na lasta, czy może już zaplanować wyjazd, tylko jak patrze na obecne ceny interesuje mnie sierpień...

Prosze, poradźcie coś
Wizażystki są w salonach kosmetycznych
Wielbicielki Turcji a nie konkretnie jakiegoś miasta.
Dodatkowo jak nadrobiłaś wątek to jakiś czas temu było pisane czy warto czekać na lasty. Cofnij się kilka stron wstecz
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 10:58   #3622
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez monia150390 Pokaż wiadomość
Witam Drogie Wizażystki

Już sporo się dzięki Wam dowiedziałam o Turcji i bardzo bym chciała jechać tam w tym roku, niestety mogę tylko na tydz
Chciałabym się wybrać do Ölüdeniz - to miasteczko wygląda jak raj na ziemi
Tutaj na forum zauważyłam natomiast wielbicielki Alany'i, także pewnie nie polecicie mi Oludeniz?chciałabym odpocząć, pozwiedzać, ale i też zabawić się trochę a wydaje mi się, że to miasteczko jest raczej spokojne...

I jeszcze zastanawiam się, czy czekać na lasta, czy może już zaplanować wyjazd, tylko jak patrze na obecne ceny interesuje mnie sierpień...

Prosze, poradźcie coś
Oludeniz jest cudne...ta laguna nie widzialam jej na zywo..ale sama myslalam nad tym zeby nastepnem razem jechać w tamte rejony!
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Byle dużo wielbłądów miał
Hehehe...agentka
ale jaka platnacje
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 11:03   #3623
monia150390
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Turcja

No dobrze, ale głównie interesuje mnie właśnie to misto także mogłabyś mi podpowiedzieć, czy np. mogę tam liczyć także na dobrą zabawę oprócz wspaniałych widoków?
I trochę się boję czekać na te lasty, bo z moim szczęściem poza tym w sierpniu może być troche zatrzęsienie na oferty...
monia150390 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 19:00   #3624
marissa2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2
Dot.: Turcja

Witam!

Piszę pracę magisterska na temat Turcji i zwracam sie z ogromną prośbą do osób, które były w Turcji, aby wypełniły moją ankietę. Z góry dziękuje Pozdrawiam wszystkich miłośników Turcji

http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/ankieta/55827/turcja.html

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

poprawny link do ankiety

http://www.✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂✂/ankieta/55827/turcja.html
marissa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-20, 20:17   #3625
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Linki nie działają. Dodaj z dwie spacje pomiędzy.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 12:33   #3626
amelcia6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 26
Dot.: Turcja

A ja za 2 dni będę już w Turcji
amelcia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 19:58   #3627
Ida_M81
Rozeznanie
 
Avatar Ida_M81
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 879
GG do Ida_M81
Dot.: Turcja

Witam
Byłam w zeszłym roku w Turcji, w Alanyi. Jutro opowiem o wycieczce
Pozdrawiam
__________________
Studentka Chemii na Politechnice Gdańskiej
Ida_M81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 17:44   #3628
beaciorka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 87
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez amelcia6 Pokaż wiadomość
A ja za 2 dni będę już w Turcji
Ake Ci zazdroszczę. Jak przyjedziesz poopowiadaj nam jak było zrób dużo fotek i pokaż nam po powrocie. Życzę Ci udanego wypoczynku, wymarzonej pogody i niezapomnianych wrażeń ! Pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:44 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Ida_M81 Pokaż wiadomość
Witam
Byłam w zeszłym roku w Turcji, w Alanyi. Jutro opowiem o wycieczce
Pozdrawiam
Poopowiadaj. Bardzo lubie słuchać i czytać o wyprawach
beaciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-26, 18:40   #3629
Ida_M81
Rozeznanie
 
Avatar Ida_M81
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 879
GG do Ida_M81
Dot.: Turcja

Witam
Więc opowiadam Jechałyśmy "last minute" więc niezbyt dużo czasu miałam, żeby przejrzęć co i gdzie mogę zwiedzić poza tym jechałyśmy z biurem podróży, kupiłyśmy wczasy, a wycieczki fakultatywne kosztowały majątek jedna to nawet 500 euro ale to była jakaś "full wypas" więc głównie siedziałam w hotelu i przechadzałam się po obrzeżach
Niestety, wycieczka niezbyt udana, ponieważ już na drugi dzień musiałam z mamą do lekarza jechać serce jej biło jak szalone i robiło się ciemno przed oczami... dali jej jakieś tabletki i cały tydzień (bo na tyle jechałyśmy) leżała w pokoju... Raz tylko wyszła poza teren hotelu, nad morzem, ale musiała już wracać taksówką...

Byłyśmy w Alanyi (bo w Antalyi jest lotnisko, co nie? ) w hotelu Orient Palace. Jak najbardziej polecam ten hotel! Przepiękne pokoje, przepiękne widoki i wszędzie CZYŚCIUTKO. Kelnerzy to chyba jacyś ninja byli bo ja tylko się odwróciłam a talerza z napoczętym kawałkiem ciasta już nie było oni uważali, że muszą już to sprzątnąć, bo skończyłam

jeden ze sprzedawców mi się oświadczył przystojny był

Kelnerzy to tacy serdeczni ludzie paru nas znało już z widzenia i wiedzieli, że podstawą naszych posiłków są frytki () i jak nas widzieli to już przynosili talerzyk z frytkami jeden kelner mnie zaczepił i chyba 30 min ze mną gadał miałam koszulkę Metalliki i okazało się że mamy podobne zainteresowania i opowiadał mi o swoim zespole
byłyśmy w Turcji od 27.05.2010 - 03.06.2010 o ile pamiętam ukropy były niemiłosierne, często aż nie do zniesienia, ale postanowiłam, że muszę jechać kiedyś na wycieczkę objazdową Turcja jest taka piękna i tyle tam do zwiedzania
__________________
Studentka Chemii na Politechnice Gdańskiej
Ida_M81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-27, 06:20   #3630
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez amelcia6 Pokaż wiadomość
A ja za 2 dni będę już w Turcji
Dla mnie jeszcze za zimno
Cytat:
Napisane przez Ida_M81 Pokaż wiadomość
Witam
Więc opowiadam Jechałyśmy "last minute" więc niezbyt dużo czasu miałam, żeby przejrzęć co i gdzie mogę zwiedzić poza tym jechałyśmy z biurem podróży, kupiłyśmy wczasy, a wycieczki fakultatywne kosztowały majątek jedna to nawet 500 euro ale to była jakaś "full wypas" więc głównie siedziałam w hotelu i przechadzałam się po obrzeżach
Niestety, wycieczka niezbyt udana, ponieważ już na drugi dzień musiałam z mamą do lekarza jechać serce jej biło jak szalone i robiło się ciemno przed oczami... dali jej jakieś tabletki i cały tydzień (bo na tyle jechałyśmy) leżała w pokoju... Raz tylko wyszła poza teren hotelu, nad morzem, ale musiała już wracać taksówką...

Byłyśmy w Alanyi (bo w Antalyi jest lotnisko, co nie? ) w hotelu Orient Palace. Jak najbardziej polecam ten hotel! Przepiękne pokoje, przepiękne widoki i wszędzie CZYŚCIUTKO. Kelnerzy to chyba jacyś ninja byli bo ja tylko się odwróciłam a talerza z napoczętym kawałkiem ciasta już nie było oni uważali, że muszą już to sprzątnąć, bo skończyłam

jeden ze sprzedawców mi się oświadczył przystojny był

Kelnerzy to tacy serdeczni ludzie paru nas znało już z widzenia i wiedzieli, że podstawą naszych posiłków są frytki () i jak nas widzieli to już przynosili talerzyk z frytkami jeden kelner mnie zaczepił i chyba 30 min ze mną gadał miałam koszulkę Metalliki i okazało się że mamy podobne zainteresowania i opowiadał mi o swoim zespole
byłyśmy w Turcji od 27.05.2010 - 03.06.2010 o ile pamiętam ukropy były niemiłosierne, często aż nie do zniesienia, ale postanowiłam, że muszę jechać kiedyś na wycieczkę objazdową Turcja jest taka piękna i tyle tam do zwiedzania
Oj nie zazdroszcze mamie...
Ja byłam na 2 tyg i przez jeden dzień nie mogłam wychodzić na słońce to była dla mnie kara a co dopiero nie wychodzić z pokoju
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.