Aparaty ortodontyczne cz. X - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 16:49   #4891
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość

Aha, a Blanx jest wloska pasta. Kupuje zawsze w cefarm24, bo maja duzy wybor i najnizsze ceny.
W realu tez mozna kupic, ale okolo 7zl drozej wychodzi.
Dzięki. Pasta wygląda bardzo zachęcająco. I pewnie się na nią skuszę, chociaż gdzieś czytałam, że past wybielających się przy aparacie nie stosuje, ale jeszcze mojej lekarki zapytam, jak będę aparat zakładać
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 16:54   #4892
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

One nie sa typowo wybielajace. Zawiera naturalny skladnik - porost islandzki.
Na pewno nie zaszkodza przy aparacie.
Jakos nie widze, aby cos zlego sie dzialo.
Cala rodzina ma wrazliwe zeby i tylko tych past stosujemy.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:12   #4893
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

powiedzcie mi , jest jakaś różnica w tym jak orto gumki zakłada ? bo na jedynkach mam na krzyż , a na pozostałych normalnie dookoła , dopiero to zauważyłam w domu
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 17:27   #4894
pannanatalia
Rozeznanie
 
Avatar pannanatalia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Miasto Sprawiedliwych
Wiadomości: 858
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

spooko,mi zaklada zawsze inaczej te gumki wyrównuje zgryz,jakbyś miała prosty,to gumki byłyby identycznie ułozone,ale masz troszke skrzywiony ,wiec wiadomo,ze sa ulozone nieregularnie
pannanatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 18:36   #4895
madzieeek
Wtajemniczenie
 
Avatar madzieeek
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 390
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Wszystkiego dobrego na Święta drogie Aparatki!
Co by Wam zamki nie poodpadały na kiełbasce!
__________________
...:::bez planów życie - to cały mój plan:::...

byłam kiedyś "aparatką"!
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1168
madzieeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 21:04   #4896
_Cookie Monster_
Raczkowanie
 
Avatar _Cookie Monster_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: (:
Wiadomości: 32
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Wesołych świąt Aparatki! Szybkiego prostowania ząbków!
__________________
i'm walking away .

aparatka
!
góra (metal): 22-03-2011
dół (metal) : 24-05-2011

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ->
_Cookie Monster_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-23, 22:10   #4897
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Chcialam napisac cos do dziewczyn, ktore maja aparaty kosmetyczne i wahaja sie miedzy metalowym a bialym drucikiem

Pisalam wczesniej, ze nic sie nie odbarwia ani nie odpryskuje. Niestety po 5 tygodniach noszenia musze stwierdzic, ze biala farba zaczyna sie scierac i od spodu widac czarny luk Co prawda nie jest to nieestetyczne i widac to dopiero po dluzszym wpatrzeniu sie w aparat. Takze spokojnie mozna z tym chodzic i wcale nie wyglada to tak tragicznie jak czytalam na innych forach

No i oczywiscie... WESOLYCH SWIAT!
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 00:48   #4898
Alejka
Rozeznanie
 
Avatar Alejka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 827
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Ja mam biały drucik , ale po roku mogę śmiało stwierdzić , że mogłabym równie dobrze nosić szary (metalowy) , bo nie dosyć , że sporo tańszy , to różnicy nie ma . Biała farba - owszem , ale przez pierwsze trzy miesiące , potem farba się ściera. Teraz mam co półtora miesiąca zakładane nakładki i to już kwestia wyboru od białych po niebieskie Jeszcze rok i mogę zdjąć , ale powiem Wam ,że nie wyobrażam sobie - siebie bez niego. Przyzwyczaiłam się do tego żelastwa
Alejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 07:52   #4899
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez Alejka Pokaż wiadomość
Ja mam biały drucik , ale po roku mogę śmiało stwierdzić , że mogłabym równie dobrze nosić szary (metalowy) , bo nie dosyć , że sporo tańszy , to różnicy nie ma . Biała farba - owszem , ale przez pierwsze trzy miesiące , potem farba się ściera. Teraz mam co półtora miesiąca zakładane nakładki i to już kwestia wyboru od białych po niebieskie Jeszcze rok i mogę zdjąć , ale powiem Wam ,że nie wyobrażam sobie - siebie bez niego. Przyzwyczaiłam się do tego żelastwa
Dla mnie to w sumie bez roznicy, bo i tak nie place nic za wymiane luku (obojetnie czy metal, czy bialy)
Ja jestem bardzo zadowolona ze swojego bialego Chociaz wiem, ze w koncowej fazie leczenia bede miala metalowy, poniewaz nie produkuja taki grubych (o takiej 'mocy') pokrytych biala farbka
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 09:34   #4900
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez tajedna Pokaż wiadomość
Ja Was zaniedbałam i jednym kolorom gumeczek nie zrobiłam zdjęcia. xd
Miałam takie seledynowe. Raczej nie polecam, bo średnio je widać. Teraz mam fioletowe, i są super Dół zakładam 14 czerwca.
mam pytanko.....czy masz założone pierścienie czy taką klamerkę z rurkami na ostatnich zamkach??

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

w ogóle dziewczyny napiszcie która ma pierścienie a która te "rureczki" na ostatnich zamkach

ostatnio zastanawiałam się jak mi przechodzi drut przez ten ostatni zamek z rureczkami ( bo ja takie mam) i okazało się, że on tam tylko przechodzi przez jedną rurkę i nie jest tam nigdzie zamocowany, jak pociągnę z jednej strony( prawej) to ubywa go po drugiej stronie (lewej) a myślałam że jest tam zamocowany na stałe tak żeby nie mógł się przesuwać

a jak to jest z pierścieniami?? tam chyba jest zamocowany drucik tak żeby się nie przesunął
tak się zastanawiam czy jedna metoda jest lepsza od drugiej??
napiszcie co myślicie
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 10:00   #4901
kasiunia_84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 116
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

wrzucam fotki jak to u mnie wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tulejki aparat.jpg (43,8 KB, 104 załadowań)
__________________
Aparatka góra 30.06.2010
dół i zmiana orto 13.06.2011
planowany koniec .....myślę ,że do pół roku
zapuszczam włosy... ROŚNIJCIE !!!
kasiunia_84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 10:00   #4902
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez kasiunia_84 Pokaż wiadomość
a jak to jest z pierścieniami?? tam chyba jest zamocowany drucik tak żeby się nie przesunął
tak się zastanawiam czy jedna metoda jest lepsza od drugiej??
napiszcie co myślicie
metoda zależna od wskazań rurki estetyczniejsze, raczej mniej trwałe (mogą odpaść jak zamek), a pierśceń jest wsadzany na zęba więc trzyma się leiej i żeby wypadł musiałby być poluzowany + ukryszyć cement. ja osobiście mam na wszystkich 6-kach pierścienie a na wszystkich 7-kach rurki. drut przechodzi i przez pierścień i przez rurkę, na końcu zagięty albo prosty. ósemki co prawda mam usunięte, ale i tak nie potrafię tam tak manewrować, żeby sobie z jednej strony pociągnąć za ten drut
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 10:27   #4903
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Jak byłam u swojej ortodontki i omawiałyśmy kwestię zakładania aparatu na górę, to powiedziała, że albo wyrywamy czwórkę, albo wszystkie zęby przesuwamy... Jak zaczęłam mi "tłumaczyć" jak takie całe przesuwanie miałoby się odbywać i usłyszałam `cement` - od razu powiedziałam jej, że wyrywamy czwórkę teraz się zastanawiam czy lepiej usunąć czy przesuwać wszystkie
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:29   #4904
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez meg22 Pokaż wiadomość
Jak byłam u swojej ortodontki i omawiałyśmy kwestię zakładania aparatu na górę, to powiedziała, że albo wyrywamy czwórkę, albo wszystkie zęby przesuwamy... Jak zaczęłam mi "tłumaczyć" jak takie całe przesuwanie miałoby się odbywać i usłyszałam `cement` - od razu powiedziałam jej, że wyrywamy czwórkę teraz się zastanawiam czy lepiej usunąć czy przesuwać wszystkie
A dlaczego musialabys wyrywac te czworke? I tylko jedna?
Ja mam przesuwane 7 i 8 w miejsce 6.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 16:47   #4905
Ula05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 136
GG do Ula05
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja też używam zwykle pasty blend -a - med, na zmianę z elmexem. Z tym, że blend -a -med używałam zwykle lekko wybielających, a czytałam, że teraz raczej nie powinnam. A jaką konkretnie wersję tej pasty używasz? I jakiej szczoteczki?

Jak w ogóle dziewczyny radzicie sobie z sytuacjami kiedy jecie coś na mieście, albo u kogoś? Zawsze macie szczoteczkę do zębów w torebce?
hej używam pasty Blanx anty osad na zmianę z elmeksem pomarańczowym do tego płyn do płukania oraz - b fluormex żel raz na 2 tygodnie i dwie szczoteczki miękka i średnia elgydium i oral-b. Zawsze mam ze sobą zestaw do mycia zębów, w gościach chodzę do łazienki żeby umyć zęby a najlepsze jest w tym to że wszyscy wiedzą że ide myć zęby i się ze mnie śmieją bo muszę zabrać całą torbę zawsze w torebce mam też mały płyn do płukania i jak nie mam możliwości umycia zębów to używam mini płynu zapomniałam mam jeszcze nić i wyciorki

Edytowane przez Ula05
Czas edycji: 2011-04-24 o 16:49
Ula05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:36   #4906
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez Ula05 Pokaż wiadomość
hej używam pasty Blanx anty osad na zmianę z elmeksem pomarańczowym do tego płyn do płukania oraz - b fluormex żel raz na 2 tygodnie i dwie szczoteczki miękka i średnia elgydium i oral-b. Zawsze mam ze sobą zestaw do mycia zębów, w gościach chodzę do łazienki żeby umyć zęby a najlepsze jest w tym to że wszyscy wiedzą że ide myć zęby i się ze mnie śmieją bo muszę zabrać całą torbę zawsze w torebce mam też mały płyn do płukania i jak nie mam możliwości umycia zębów to używam mini płynu zapomniałam mam jeszcze nić i wyciorki
A jak sobie radzicie np w szkole?
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:39   #4907
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
A jak sobie radzicie np w szkole?
studia:
ja rano jem duuze sniadanie, a potem zyje na jogurcie (ech;p) i kinder bueno. ale juz nie mam maratonow w stylu zajęcia od 8 do 18 Co najwyzej 3-6 godzin, da sie wytrzymac. A potem gotuje obiad i rzucam się na niego ;-)

blanx wybiela, czy w takim razie nie robi to problemow, gdy jest zalozony aparat? przeciez to, co jest pod klejem, się nie wybiela?
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:39   #4908
kortinka
Raczkowanie
 
Avatar kortinka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 87
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Hej dziewczyny.
Matko, ile mnie tu nie było! o.O (chyba ze 2 wątki)

U mnie dużo zmian. Po 1.5 roku zęby proste, na następnej wizycie po 2 latach zdejmuję hyrax ( chyba bęęędzie bolało ) i pani ortodontka powiedziała, że jesteśmy już na prostej. Mam nadzieję, że do końca wakacji zdejmę aparacik

Aktualnie mam łańcuszki (fioletowe:P) aby zamknąć szpary

Pozdrawiaaaam wszystkie byłe, obecne i przyszłe aparatki!
i
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
__________________
kosmetyczna wariatka
kortinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:43   #4909
Ula05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 136
GG do Ula05
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
A jak sobie radzicie np w szkole?
niestety ja już kończę studia mam obronę w czerwcu i nie miałam takiego problemu na uczelni bo od sesji zimowej nie mam już żadnych zajęć no ale widziałam parę osób jak myją zęby na przerwach i dla nikogo to nie było jakimś problemem, ludzie są raczej przyzwyczajeni do aparatów i osób szczotkujących zęby w ubikacji.
Ula05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 17:46   #4910
KaRaa xD
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 572
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez Ula05 Pokaż wiadomość
niestety ja już kończę studia mam obronę w czerwcu i nie miałam takiego problemu na uczelni bo od sesji zimowej nie mam już żadnych zajęć no ale widziałam parę osób jak myją zęby na przerwach i dla nikogo to nie było jakimś problemem, ludzie są raczej przyzwyczajeni do aparatów i osób szczotkujących zęby w ubikacji.
Dzięki ja będe miała aparat zakładany za 3 tygodnie...nie moge sie doczekać...mam nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze...
KaRaa xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 17:47   #4911
Ula05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 136
GG do Ula05
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez viera Pokaż wiadomość
studia:

blanx wybiela, czy w takim razie nie robi to problemow, gdy jest zalozony aparat? przeciez to, co jest pod klejem, się nie wybiela?
mi blanx poleciła ortodontka. Ta pasta ma dobry skład oparta jest o naturalne składniki a po ściągnięciu aparatu i tak będą odbarwienia i będą czyszczone zęby niezależnie od rodzaju pasty

Edytowane przez Ula05
Czas edycji: 2011-04-24 o 17:50
Ula05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:07   #4912
@na
Zakorzenienie
 
Avatar @na
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 15 304
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez pannanatalia Pokaż wiadomość
spooko,mi zaklada zawsze inaczej te gumki wyrównuje zgryz,jakbyś miała prosty,to gumki byłyby identycznie ułozone,ale masz troszke skrzywiony ,wiec wiadomo,ze sa ulozone nieregularnie
aaa , dziekuje za opowiedz
Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
A jak sobie radzicie np w szkole?
mnie na początku denerwowało jedzenie i latanie do lazienki :/ tym bardziej że wykłady mam nawet 3 godzinne , po miesiącu juz sobie jakoś radzę , wyciorki zawsze przy sobie + płyn do płukania , w rossmanie kupiłam podróżną buteleczkę , nawet mi za wiele rzeczy między zamki nie wchodzi
__________________

*Ćwiczę*

@na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 18:57   #4913
meg22
Zakorzenienie
 
Avatar meg22
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 13 986
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez elaj Pokaż wiadomość
A dlaczego musialabys wyrywac te czworke? I tylko jedna?
Ja mam przesuwane 7 i 8 w miejsce 6.
Jak byłam mała, to miałam usuwaną tylko jedną czwórkę :/ i zeby przesunęły mi się w prawo :/ i żeby przywrócić je na swoje miejsce trzeba by usunąć drugą czwórkę
__________________
"Zaiste, chciałoby się powiedzieć, że ludzie są diabłami na ziemi, a zwierzęta dręczonymi przez nich duszami"
meg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 19:56   #4914
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez KaRaa xD Pokaż wiadomość
A jak sobie radzicie np w szkole?
Ja rano przed wyjsciem na uczelnie jem sniadanie a na uczelni jestem na ogol od 9:45 do 16:30. A z racji, ze jem co 3 godziny to na uczelni jem dwa posilki. I zawsze ide po nich do ubikacji umyc zeby i dla nikogo to nie dziwi Zabieram albo cala torbe, albo kosmetyczke
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:11   #4915
Adaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Adaa_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 590
GG do Adaa_
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

No to sobie wyobraźcie mnie i 9 lekcji w szkole na przykład mam w jeden dzień , ale nie noszę szczoteczki itd, chodzę do gimnazjum, a tam społeczność hmm dość dziwnie by przyjęła mycie zębów. Mam przy sobie tylko wyciorek i koleżankę do której po zjedzeniu czegokolwiek leci pytanie: ej, mam ok zeby?
Ale staram się nie jeść jakiś rzeczy co wchodzą pomiędzy aparat i jak do domu wracam to jem obiad i od razu je porządnie szczotkuję.

Właśnie, zauważyłam że kamień odkłada mi się tylko na 3-kach? nie wiecie dlaczego? Albo co z tym zrobić? Bo zwłaszcza na tej co miałam wciągnietą do łuku się tak dzieje.
__________________
Pamiętaj o tym: jak jesteś w piekle, tylko diabeł może ci pomóc.



Aparatka:

Góra-21.09.10r
Dół-16.06.11r



Dbam o włosy
Adaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 21:19   #4916
klarcia__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

ja do szkoły biorę tylko jogurt do picia, bo nie chce mi się myć zębów. już się przyzwyczaiłam i mi wystarcza

Edytowane przez klarcia__
Czas edycji: 2011-04-24 o 21:24
klarcia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:05   #4917
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Ja bym się w życiu nie zrezygnowała z umycia zebów tylko dlatego,że ktoś sobie coś pomyśli. Niech myśli,jego sprawa. Ja jestem dumna ze swoich zębów,chciałabym,żeby jak najdłużej były zdrowe i nie widzę nic dziwnego w tym,że je myję po jedzeniu,nawet na uczelni. Nawet jak poznaję kogoś nowego to nikt sie specjalnie nie dziwi,ba,kilka osób powiedziało,że to bardzo fajne,że tak dbam o siebie itp.
__________________
MŻ+fitness/skakanka/rower/Ewa Ch.

Chudniemy...?
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 22:16   #4918
ejzii
Rozeznanie
 
Avatar ejzii
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 949
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

za 4 dni chyba do was dołączam juz
ejzii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-24, 23:12   #4919
viera
Zadomowienie
 
Avatar viera
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 290
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

Cytat:
Napisane przez paradiso Pokaż wiadomość
Ja bym się w życiu nie zrezygnowała z umycia zebów tylko dlatego,że ktoś sobie coś pomyśli. Niech myśli,jego sprawa. Ja jestem dumna ze swoich zębów,chciałabym,żeby jak najdłużej były zdrowe i nie widzę nic dziwnego w tym,że je myję po jedzeniu,nawet na uczelni. Nawet jak poznaję kogoś nowego to nikt sie specjalnie nie dziwi,ba,kilka osób powiedziało,że to bardzo fajne,że tak dbam o siebie itp.
ja bym bardzo chetnie myla zeby na uczelni, ale lazienka w moim instytucie pozostawia wieele do zyczenia :// jest okropna :///
zreszta, jeszcze tylko 2 miesiace (na uczelni ;d)
__________________
fun in the sun
viera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-25, 00:20   #4920
klarcia__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 26
Dot.: Aparaty ortodontyczne cz. X

no właśnie- u nas w szkole też taka łazienka "super"... zawsze pełno ludzi, ciasno. ciężko się dopchać, żeby ręce umyć a co dopiero zęby

ejzii, jaką masz wadę?
klarcia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.