Wf-koszmar - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-19, 19:44   #151
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wf-koszmar

Chyba wszyscy wuefiści są zboczeni...
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-19, 20:04   #152
ajali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 192
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Malla
Chyba wszyscy wuefiści są zboczeni...
Nie wszyscy
ajali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 11:31   #153
Rock_Fanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 413
GG do Rock_Fanka
To jednak mam szczęście że mnie babka uczy
__________________
I’m gonna live my life
I can’t ever run and hide
I won’t compromise
Cos I’m living now
I’m gonna close my eyes
I can’t watch the time go by
I won’t keep it inside
Just freak out and let it go

Rock_Fanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-20, 11:40   #154
martucha_1
Raczkowanie
 
Avatar martucha_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Wf-koszmar

Oczywiscie ze nie wszyscy moj wuefista nie jest zboczony i -jak zauwazylam- zaden w mojej szkole.
martucha_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 18:57   #155
FirstLady
Rozeznanie
 
Avatar FirstLady
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 666
Dot.: Wf-koszmar

...

Edytowane przez FirstLady
Czas edycji: 2011-04-11 o 14:40
FirstLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:25   #156
crazy_girl_13
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar crazy_girl_13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 683
Dot.: Wf-koszmar

Ja nie cierpię w-fu od zawsze. Też ciągle musiałam grać w siatkówkę i mimo, że nawet lubię w nią grać, to nie jestem w niej mistrzynią i wkurza mnie, gdy dziewczyny, które są z niej dobre wyżywają się na tych, które nie umieją grać. A gdy mieliśmy z chłopakami to jeszcze gorzej... Teraz jeszcze jakoś znoszę ten w-f, ale i tak nie mogę powiedzieć, że jest wspaniale.
crazy_girl_13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 19:51   #157
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wf-koszmar

wiecie, jutro pierwszy w-f w nowej szkole-liceum(pierwsza lekcja) i mam zamiar nie iść pojde godzine póżniej..........w ogóle to słyszałam ze w tej szkole na włef sie chodzi biegac na kalwarie-bo mamy w mieście górki i kalwariejessssó jak to bedzie, a wogóle to nawet nie mam stroju na ten wf jeszcze kupionego................ ..
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 19:52   #158
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: Wf-koszmar

ale nie znaczy ze nie lubie tego przedmiotu..
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:02   #159
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wf-koszmar

Ja tez mam jutro pierwszy w-f w nowej szkole!!! I podejrzewam, że będziemy biegać! A JA BIEGAĆ NIENAWIDZEEEEEEE!!!!!! Wrrrr.... a rozciąganie to w ogóle :P wstyd sie przyznać, ale rąk całych nie potrafie położyć na ziemi :/ A na dodatek ten zastój przez wakacje... o niee, muszę się wziąć za siebie!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:03   #160
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez tygrysiatko18 Pokaż wiadomość
ocena z WF nie jest wystawiana za sprawnosc fizyczna sama w sobie, ale za zaangazowanie w lekcji, za checi w usprawnianiu sie.
Tygrysiątko, to utopia, pobożne życzenia, niestety... Kiedy chodziłam do szkoły, nauczyciele mieli zeszycik z wynikami (np. rzut piłką lekarską, w metrach)- a obok "stosowna" ocena. (Wiem, że to nie odeszło do lamusa.) Niektórzy (podkreślam- niektórzy), wyciągali ocenę na 3 a w nowej skali ocen na 2 tym, którzy nie dawali rady zmieścić się w wymaganym minimum, ale się starali...

Cytat:
mowicie o wadach postawy i ze dlatego nie mozecie cwiczyc, a skad sie te wady wziely? wlasnie z tego ze nie cwiczylycie wczesniej.
Być może... Jednak byle jakie i do tego monotonne "ćwiczenia" mogą w wielu wypadkach tylko pogorszyć sytuację. WF tego nie załatwi, tylko ewentualnie gimnastyka korekcyjna i odpowiednia opieka lekarska, jak ktoś na początku pisał.

Cytat:
pogadajacie z nim i zaproponujcie zebyscie dzisiaj robili cos innego.
Nie z każdym nauczycielem jest to możliwe; np. niektórzy nie tolerują niczego, co biorą za podważanie ich kompetencji A potem- przechlapane... No i trzeba być zgraną grupą, by wychodzić z takimi propozycjami.

Cytat:
nie chodzenie na WF niczego nie zalatwi
Wg mnie załatwi- odpadnie stres, niekontrolowana lub źle prowadzona aktywność fizyczna, zmniejszy się ryzyko, że dziecko/nastolatek zniechęci się do ruchu na przyszłość. Często warunki, w jakich odbywają się lekcje WF, są beznadziejne- na korytarzu, w przeciągu, w grupach zbyt licznych, by każdy miał szansę porządnie przećwiczyc jakiś element...


A teraz trochę o mnie Lubiłam WF, bieganie, gimnastykę, ringo, siatkówkę wręcz ubóstwiałam- mimo tego, że na 6 czy 7 nauczycieli tego przedmiotu, którzy mieli wychowywać mnie fizycznie, tylko 1 był prawdziwym pedagogiem, bez manii niespełnionych trenerów/sportowców. Miałam trudności z oddychaniem, dość często się przeziębiałam, ale uwielbiałam ruch. "Sztywniałam" tylko na myśl o tych ograniczonych osiągami i przez to niesprawiedliwych ocenach, nauczycielach, którzy nie przyjmowali do wiadomości niedysponowania (nie będę tu przytaczać komiczno-koszmarnych historii z tym związanych ), nie próbowali nikogo usportowić, jedynie "rozliczyć-zaliczyć", nie chciało im się traktować uczniów indywidualnie...

Gdybym teraz miała poradzić coś dziewczynie, która nie ma normalnej, zgranej klasy, światłego, otwartego nauczyciela, i tylko męczy się na WF-ie fizycznie i psychicznie, powiedziałabym, że najlepszym wyjściem jest wg mnie zwolnienie z zajęć... Nie po to, by "stchórzyć", schować głowę w piasek i siedzieć na tyłku, tylko z w/w powodów. Głową muru nie przebijesz
Myślę, że warto porozmawiać z rodzicami i "wynegocjować" zwolnienie; w końcu można chodzić na basen, jeździć na rowerze, ćwiczyć w domu, zapisać się na odpowiednie zajęcia itd., więc nie powinni się obawiać o rozwój fizyczny latorośli
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:21   #161
tetaa
Raczkowanie
 
Avatar tetaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wolsztyn
Wiadomości: 219
GG do tetaa
Dot.: Wf-koszmar

"Witam! Jestem matką, moja córka ma problemy ze stawem skokowym i lekarz nie pozwala jej uczestniczyć w ćwiczeniach. Ze względu na to, że mieszkam na wsi to przedłużam zwolnienia u zwykłego lekarza rodzinnego, bo nie mam możliwości pojechąc do chirurga, ortopedy. Pani ucząca w-f'u powiedziała, że ostatnio weszła ustawa o tym, że zwolnienia może jedynie wypisać lekarz specjalista, w tym przypadku chirurg lub ortopeda. Czy to prawda? Jeśli tak to bardzo proszę o wyjaśnienie i podanie numeru rozporządzenia. Bardzo by mi na tym zależało, ponieważ nie mamy możliwości jechać do specjalistycznego lekarza, a pani robi z tego problem... Pan napenwo '"siedzi" w tym wszystkim i będzie wiedział! Pozdrawiam!"

Wklejam tutaj e-mail mojej mamy do kuratora dotyczący mnie. To wszystko neistety prawda... Czy wiecie coś na ten temat dziewczyny? BO juz mnie to wszystko denerwuje, a rzeczywisci enie mam czasu, ani ochoty jechąc po zwolnienie 40 km. Nie wiem co ta baba chce - jak ktoś chce zwolneinie to i tak je sobie złatwi. Tym bardziej, że ortopeda wypisałby mi je beż problemu!
tetaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 20:33   #162
hamster_killer
Zakorzenienie
 
Avatar hamster_killer
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 193
GG do hamster_killer
Dot.: Wf-koszmar

ech...wuef..od 4 klasy podstawówki mam ztymproblem Zawsze byłam strasznieleniwa i cozatym idzieniezbyt sprawna fizycznie
Wuef był dla mnie koszmarem. W 2klasie gimnazjum ( teraz jestem w III kl LO) powiedziałam mamie ze mam dośc wuef, nauczycielek, które traktuja to jakby miały wyszkolić nas conajmniej na kadre narodową, niemiłych komentarzy z ich strony jak któraś uczennica była mniej sprawna itd. Wynegocjowałam zwolnienie w zamian za to, ze na własna reke bede sie ruszac i uprawiać jakiś sport teraz regularnie chodze na basen, czesto biegam, od czasu do czasu chodze na aerobik a w wakacje pływam na desce windsurfingowej. Zwolnienei wciąz mam. I nie czuje sie 'nie dośc sprawna fizycznie'
hamster_killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:36   #163
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning Pokaż wiadomość
(...)

Gdybym teraz miała poradzić coś dziewczynie, która nie ma normalnej, zgranej klasy, światłego, otwartego nauczyciela, i tylko męczy się na WF-ie fizycznie i psychicznie, powiedziałabym, że najlepszym wyjściem jest wg mnie zwolnienie z zajęć... Nie po to, by "stchórzyć", schować głowę w piasek i siedzieć na tyłku, tylko z w/w powodów. Głową muru nie przebijesz
Myślę, że warto porozmawiać z rodzicami i "wynegocjować" zwolnienie; w końcu można chodzić na basen, jeździć na rowerze, ćwiczyć w domu, zapisać się na odpowiednie zajęcia itd., więc nie powinni się obawiać o rozwój fizyczny latorośli
Zgadzam się z całą wypowiedzią Lazy

A szczególnie z ostatnim fragmentem.
Gdybym miała coś doradzić, zdecydowanie doradzałabym załatwienie sobie zwolnienia. W takiej sytuacji, w jakiej byłam ja - potworny stres już w niedzielę, bo w poniedziałek ma być wf. Przed lekcją coraz większy ucisk w brzuchu, coraz większe zdenerwowanie.

Jestem beznadziejna z matematyki, ale mimo wszystko gdybym mogła wyrzycić jakiś przedmiot z mojego planu, bez wątpienia byłby to wf.

Nawet nie chodzi tu o zmęczenie fizyczne, bo to dla mnie akurat normalne na wf-ie. Ale ten straszny stan psychiczny, w jaki mnie wf wprowadzał - to jest zdecydowanie dobry powód, żeby z wf-u zrezygnować.
Nauczyciela fatalnie prowadzącego wf sobie nie zmienię.
A nawet gdy miałam fajną nauczycielkę w liceum, która faktycznie (!) ocenę mi wystawiła za starania (5 na świadectwie maturalnym ), nie zdołałam już wf-u polubić. 5 lat poprzednich meczarni na to nie pozwoliło. Trauma. Mogłam ten wf w liceum znieść, ale nie mogłam go polubić.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:46   #164
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez tetaa Pokaż wiadomość
"Witam! Jestem matką, moja córka ma problemy ze stawem skokowym i lekarz nie pozwala jej uczestniczyć w ćwiczeniach. Ze względu na to, że mieszkam na wsi to przedłużam zwolnienia u zwykłego lekarza rodzinnego, bo nie mam możliwości pojechąc do chirurga, ortopedy. Pani ucząca w-f'u powiedziała, że ostatnio weszła ustawa o tym, że zwolnienia może jedynie wypisać lekarz specjalista, w tym przypadku chirurg lub ortopeda. Czy to prawda? Jeśli tak to bardzo proszę o wyjaśnienie i podanie numeru rozporządzenia. Bardzo by mi na tym zależało, ponieważ nie mamy możliwości jechać do specjalistycznego lekarza, a pani robi z tego problem... Pan napenwo '"siedzi" w tym wszystkim i będzie wiedział! Pozdrawiam!"

Wklejam tutaj e-mail mojej mamy do kuratora dotyczący mnie. To wszystko neistety prawda... Czy wiecie coś na ten temat dziewczyny? BO juz mnie to wszystko denerwuje, a rzeczywisci enie mam czasu, ani ochoty jechąc po zwolnienie 40 km. Nie wiem co ta baba chce - jak ktoś chce zwolneinie to i tak je sobie złatwi. Tym bardziej, że ortopeda wypisałby mi je beż problemu!
Hmm... Nie słyszałam nic o nowych przepisach A z tego, co do tej pory wiedziałam, zwolnienie takie ma być wystawione przez lekarza, niekoniecznie specjalistę.

Cytat:
Napisane przez hamster_killer Pokaż wiadomość
ech...wuef..od 4 klasy podstawówki mam ztymproblem Zawsze byłam strasznieleniwa i cozatym idzieniezbyt sprawna fizycznie
Wuef był dla mnie koszmarem. W 2klasie gimnazjum ( teraz jestem w III kl LO) powiedziałam mamie ze mam dośc wuef, nauczycielek, które traktuja to jakby miały wyszkolić nas conajmniej na kadre narodową, niemiłych komentarzy z ich strony jak któraś uczennica była mniej sprawna itd. Wynegocjowałam zwolnienie w zamian za to, ze na własna reke bede sie ruszac i uprawiać jakiś sport teraz regularnie chodze na basen, czesto biegam, od czasu do czasu chodze na aerobik a w wakacje pływam na desce windsurfingowej. Zwolnienei wciąz mam. I nie czuje sie 'nie dośc sprawna fizycznie'
...i pewnie jesteś w lepszej kondycji niż większość dzieciaków uczestniczących w nędza-WF-ie... Komfort psychiczny ma ogromne znaczenie

Cytat:
Napisane przez lexie
Jestem beznadziejna z matematyki, ale mimo wszystko gdybym mogła wyrzycić jakiś przedmiot z mojego planu, bez wątpienia byłby to wf.
Dokładnie Krzewienie kultury fizycznej w młodzieży i narodzie przez WF (taki, jaki jest) to mit. Więcej szkody niż pożytku
Lexie, ciekawe, czy Roman by na to poszedł
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:52   #165
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Wf-koszmar

ja w podstawówce byłam bardzo aktywna fizycznie-mam 161 wzrostu a gralam w reprezentacji w kosza bo liczy sie spryt, ale w sumei wielu dryblasów to tam nie było
w liceum natomiast zapał ostygł ze względu na:
-konieczność ubierania krótkich spodenek
-przed rozgrzewką rozmówki o markowych adidaskach z tymi,które je posiadały..
-na sali w tym samym czasie miało zajęcia kilka innych różnych grup-a ja z natury niesmiała jestem,wiec nie lubiłam tego wf'u kiedy na sali były ze 3 grupy starszych chlopakow gapiących sie i komentujących..
-pojawił się duży problem z kolanami,niestety-zaczeło się coś tam kruszyć i bolało okrutnie,wniosek pani?-"to jest twój wymysł"
-komentowanie na zbiórce stanu ubrania,przy czym wszystkie miałyśmy okropne ciemne krótkie leginsy ale ulubienica pani mogła ćwiczyć w błękitnym dresiku

na studiach..no cóż..po urazie kręgosłupa nie mogłam ćwiczyć w ogole-pan wf'ista stwierdził że mu wciskam kit i nie zaliczyłam II roku przez pieprzony w-f amen
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 20:58   #166
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wf-koszmar

W podstawówce bardzo chetnie cwiczyłam, w szkole sredniej przez 4 lata miałam zwolnienie lekarskie ( ), ale na studiach znowu mnie energia poniosła i w przeciagu 2 lat chodziłam na 2 x siatke, 1 x ping-pong, 1 x aerobik- z którego byłam najbardziej zadowolona...
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:01   #167
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez kariera85 Pokaż wiadomość
na studiach..no cóż..po urazie kręgosłupa nie mogłam ćwiczyć w ogole-pan wf'ista stwierdził że mu wciskam kit i nie zaliczyłam II roku przez pieprzony w-f amen
Bidulka A jeśli chodzi o WF na studiach (i wcześniej właściwie też) - nie miałaś świstka od lekarza?
Kurka kurka kilometr sznurka... pierwszy raz słyszę, żeby rok na studiach przez WF... yyyyych..!

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a
w przeciagu 2 lat chodziłam na 2 x siatke, 1 x ping-pong, 1 x aerobik- z którego byłam najbardziej zadowolona...
Ale to tak w sumie przez 2 lata, czy na tydzień?
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:10   #168
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: Wf-koszmar

Ja też serdecznie nie nawidze w-fu. Mam zwolnienie z niego. Ale w sumie to mogłabym ćwiczyć gdyby nie ta gimnastyka: fikołki, skakanie przez kozła itp. w życiu tego nie zrobie, bo po prostu boję się i tyle. A z tego jest niestety u mnie prawie połowa ocen ;/. Mam zwolnienie od 3 lat. co rok nowe. Strasznie sie boję tego, ze pojde do nowej szkoły i znow ubede musiala dac zwolnienie ;( A na 200% nie mam zamiaru ćwiczyć. WF jest naprawdę dla mnie straszny i nie powinien być obowiązkowy. Przeraża mnie myśl o tym, że nie dostanę zwolnienia i przez kolejne 3 lata bede musiala cwiczyc. Ta myśl mnie prześladuje... straszne... ;(
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:12   #169
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: Wf-koszmar

Ale wogóle jak to miło wiedzieć, że nie tylko ja nie cierpię tej lekcji.
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-06, 21:17   #170
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Wf-koszmar

Zgadzam się,że zamiast szarpać sobie nerwy przez W-F,najlepeij z niego zrezygnować,a ćwiczyć we własnym zakresie.Tylko,załóżmy,że ktoś jest zdrowy...i w jaki sposób może zdobyć zwolnienie?Pójśc do lekarza i tak po prostu powiedzieć:"proszę wypisać mi całoroczne zwolnienie z W-Fu?"Nie zrozumie sytuacji,będzie jego racja,że ruch jest zdrowy ipotrzebny,przecież lekarze przestrzegają rodziców przed wypisywaniem zwolnień bez powodu
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 21:33   #171
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: Wf-koszmar

Nemezja - zdarzają sie takie wyjątki. I daj Panie Boże, żeby byli dalej za kolejne dwa, trzy lata...
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:10   #172
Czerwona_Sukienka
Zadomowienie
 
Avatar Czerwona_Sukienka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 195
Dot.: Wf-koszmar

Też nienawidze w-f-u .
Nigdy nie lubiłam na nim ćwiczyć ale od roku poprostu tego nienawidze.
Mamy w-f z klasą która na głos nas obgaduje, pokazuje palcami itd :|.
Nienawidze kiedy gramy w siatke, a mi upadnie piłka - ten wzrok pełen wściekłości i darcie sie "noooo gdybys sie ruszyła to mogła bys to odbić" (chyba niektórzy zapominają ze to tylko gra bo zachowują sie jakbym im ojca i matke pozabijała).
Nienawidze w-f-u na boisku kiedy musimy grać w palanta albo biedac na widoku czałej szkoły, a ludzie z okien coś krzyczą w stylu "noo dajesz mała".
Nienawidze kiedy nauczycielka zmusza mnie do prowadzenia rozgrzewki.
Nienawidze aerobiku.
Chyba jutro nie pójde na 2 pierwsze w-f-y .
Zwolnienie mam ale tylko z biegania zeby mieć ocenie.
Czerwona_Sukienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:21   #173
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Wf-koszmar

Nienawidziłam wf-u w podstawówce, bo miałam nadwagę i byłam ociężała jak hipopotam. Biegałam najwolniej ze wszystkich dziewczyn, nie licząc jeszcze jednej słoniowatej dziumy z B-klasy. Przed zajęciami, na których wiedziałam, że będzie bieg na 60 metrów zawsze byłam autentycznie chora
Potem się wzięłam za siebie, dieta, ćwieczenia i te sprawy, schudłam do 45 kg i wf przestał być taki straszny. W liceum już był luz, no i nie było biegania na czas
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:54   #174
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Lazy_Morning Pokaż wiadomość

Ale to tak w sumie przez 2 lata, czy na tydzień?
2 lata czyli 4 semestry i kazdy poswięciłam prawie na inną dziedzine, zajecia odbywały sie raz na tydzien po chyba 1,5 h rzeczywiście jak teraz jeszcze raz przeczytałam swojego posta to tak dziwacznie go zrozumiałam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-06, 22:56   #175
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wf-koszmar

ja też nigdy nie lubiałam W-f-u...nie z powodu wagi,wolnego biegania,czy złej kondycji ale z powodu gier zespołowych-siatkówka,piłka ręczna,koszykówka...nie znosiłam tego,i nie szło mi to za dobrze.Inne dziewczyny podczas np gry w siatkówke oburzały sie,jak nie odbiłam piłki.
W-f ogólnie dało się znieść gdyby były jakieś fajne ćwiczonka,aerobik i te sprawy,ale nie-dziewczyny zawsze prosiły: "GRAJMY W SIATE"...ehhh
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 07:43   #176
paulagwiazda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraina wiecznych snów ^^
Wiadomości: 2 866
Dot.: Wf-koszmar

Właśnie! WF byłby fajny jakby był INNY. tzn jakiś aerobik, siatka, taniec.. wtedy byłby lajcik... :P
__________________
paulagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 07:48   #177
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Wf-koszmar

Wypowiadałam się w tym wątku jakiś czas temu. Z perspektywy czasu, mimo że wu-f nie zawsze był mi bliski, tęsknię za wspólną grą, katowaniem gimnastycznym itp. A najbardziej brakuje mi mojej wufistki z podstawówki, która niestety już odeszała, a jej wiedza i zaangażowanie bardzo pomogałby mi na dzień dzisiejszy. I tęsknię za tymi zajęciami, mimo że kocham ćwiczyć w samotności i wyciszeniu. Ach ....
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 07:57   #178
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Wf-koszmar

Też nie lubię WFu , a piłka po prostu nie lubi mnie . Najgorsze jest to, że jak gramy w siatkówkę i nie odbiję piłki to dziewczyny są oburzone i mają do mnie pretensje . Jeśli chodzi o gimnastykę i podobne sprawy to bardzo mi to odpowiada , ale niestety u mnie w szkole ciągle prawie gramy w siatę albo kosza .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 08:01   #179
*~An!@~*
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 1 898
GG do *~An!@~*
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez Czerwona_Sukienka Pokaż wiadomość
Nienawidze w-f-u na boisku kiedy musimy grać w palanta albo biedac na widoku czałej szkoły, a ludzie z okien coś krzyczą w stylu "noo dajesz mała".
Też tego nie znoszę ! Normalnie gotuje się we mnie .
__________________
"Dry your eye
Soulmate dry your eye
'cause soulmates never die"
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 11:04   #180
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: Wf-koszmar

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
2 lata czyli 4 semestry i kazdy poswięciłam prawie na inną dziedzine, zajecia odbywały sie raz na tydzien po chyba 1,5 h rzeczywiście jak teraz jeszcze raz przeczytałam swojego posta to tak dziwacznie go zrozumiałam


Cytat:
Napisane przez paulagwiazda
Właśnie! WF byłby fajny jakby był INNY. tzn jakiś aerobik, siatka, taniec.. wtedy byłby lajcik... :P
Kiedy kończyłam podstawówkę, szumnie zapowiadano reformy i zmniejszenie przeładowania programu nauczania oraz właśnie nową formę WF-u- mówiono o czymś w rodzaju "sekcji" sportowych, obejmujących m.in. sporty drużynowe, taniec, tenis stołowy itp. I co? Figa z makiem... blablabla...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.