Body space - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-20, 07:16   #511
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Body space

no właśnie nie wiem na ile wejść, wyleciało mi z głowy ja płacę za 12 - 250zł. Trochę sporo, ale jestem spoza Wrocławia, i jakbym miała co drugi dzień jeździć na BS to za paliwo wyszłoby mi tyle samo co za karnet w moim mieście. A oprócz BS chciałabym zacząć także chodzić na siłownię, żeby ładnie wyrzeźbić nogi, bo mam pucie-pucie (pucie to jakby brak przerwy w górnej części). Śmierć puciom!!
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 08:57   #512
Cheriecrue
Przyczajenie
 
Avatar Cheriecrue
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Ja na BS nie wpuszczam Pań z żylakami ponieważ to jest przeciwwskazanie.

Chodziło mi o to, czy ćwiczenia w podciśnieniu mogą spowodować, albo przyśpieszyć żylaki. narazie ich nie mam dlatego jeszcze ćwiczę...

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------


A na ile wejść? Muszę wiedzieć jak konkurencja działa
Tak jak pisałam w ostatnim poście - 89 zł karnet open na BS i Roll. Cena bezkonkurencyjna. Haczyk jest w tym, że nie możesz kupić jednorazowo karnetu w takiej cenie, tylko podpisujesz z nimi umowę na 6 m-cy.

Czy któraś z Was może się ustosunkować do moich pytań z poprzedniego postu?
Cheriecrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 10:31   #513
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Czyżby już nikt więcej nie korzystał z tego wspaniałego urządzenia?
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 12:54   #514
Cheriecrue
Przyczajenie
 
Avatar Cheriecrue
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Body space

Ja dziś zaczęłam kolejny karnet, bo troszkę narosło tłuszczyku przez święta :/
Jak tam u Was dziewczyny?
__________________
Per aspera ad astra
Cheriecrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 16:02   #515
agaa125
Raczkowanie
 
Avatar agaa125
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez Cheriecrue Pokaż wiadomość
Tak jak pisałam w ostatnim poście - 89 zł karnet open na BS i Roll. Cena bezkonkurencyjna. Haczyk jest w tym, że nie możesz kupić jednorazowo karnetu w takiej cenie, tylko podpisujesz z nimi umowę na 6 m-cy.

Czy któraś z Was może się ustosunkować do moich pytań z poprzedniego postu?
Hej A co to jest za umowa? I co jeżeli chcesz zerwać tę umowę? Trochę bez sensu bo jeżeli coś komuś wypadnie to co wtedy, przecież nie jestem w stanie się określić co będzie za 3 miesiące. Trochę dziwnie .. aczkolwiek cena niska to fakt. Ale teraz wszędzie promocje, groupony więc można bardzo tanio kupić. Pozdrawiam

Edytowane przez agaa125
Czas edycji: 2011-05-10 o 16:17 Powód: poprawka2
agaa125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:19   #516
mayya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Body space

hej Dziewczyny! wczoraj rozpoczęłam treningi na body space (liczę na efekty - szczególnie po przeczytaniu Waszych postów ) jestem bardzo ciekawa, gdzie konkretnie można zakupić ten karnet o którym pisałyście (open za 89 zł??) ja teraz za 15 zabiegów zapłaciłam 150 zł. I jeszcze jedno pytanie: chciałabym połączyć body space z sauną infrared, orientujecie się gdzie we Wrocławiu można znaleźć infrared w atrkcyjnej cenie? Dzięki.
mayya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 08:46   #517
Cheriecrue
Przyczajenie
 
Avatar Cheriecrue
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez agaa125 Pokaż wiadomość
Hej A co to jest za umowa? I co jeżeli chcesz zerwać tę umowę? Trochę bez sensu bo jeżeli coś komuś wypadnie to co wtedy, przecież nie jestem w stanie się określić co będzie za 3 miesiące. Trochę dziwnie .. aczkolwiek cena niska to fakt. Ale teraz wszędzie promocje, groupony więc można bardzo tanio kupić. Pozdrawiam
Można, to prawda, ale takiej ceny to ja jeszcze nie widziałam, dlatego zdecydowałam się podpisac taką umowę. Tym bardziej, że nadal jest co zrzucać, a teraz mam motywację żeby chodzić. Umowę można zerwać z miesięcznym wypowiedzeniem. I tak w sumie lepsze warunki niż w Pure u nas we Wrocławiu - podpisujesz umowę na rok :/ Pewnie też można wypowiedzieć, ale umowa na rok to już lekka przesada.

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mayya Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny! wczoraj rozpoczęłam treningi na body space (liczę na efekty - szczególnie po przeczytaniu Waszych postów ) jestem bardzo ciekawa, gdzie konkretnie można zakupić ten karnet o którym pisałyście (open za 89 zł??) ja teraz za 15 zabiegów zapłaciłam 150 zł. I jeszcze jedno pytanie: chciałabym połączyć body space z sauną infrared, orientujecie się gdzie we Wrocławiu można znaleźć infrared w atrkcyjnej cenie? Dzięki.
Karnet open za 89 zł już niestety jest nieaktualny. Promocja była do końca kwietnia. Teraz karnety tam są trochę droższe, nie pamiętam ile kosztują, ale mogę dla Ciebie jutro sprawdzić przy okazji treningu. Sauna infrared też jest w tym studiu, ale nie wiem czy karnet open obejmuje saunę, w każdym razie na pewno można wejść na multisport.
__________________
Per aspera ad astra
Cheriecrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 21:44   #518
mayya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Body space

hej Cheriecrue! będę wdzięczna za wszelkie info na temat tych karnetów, ale przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć w jakim to miejscu.
Ja dziś po drugim treningu - było znacznie gorzej wytrzymać niż w poniedziałek (chociaż ostatecznie wyniki lepsze), ale może to ze względu na pogodę (straszny upał). Maszyna prawie wcale nie łapała mojego pulsu, a jak już to wyskakiwało 59-60 :/ no i na koniec tzn. po wyłączeniu maszyny trochę kręciło mi się w głowie i odczuwałam lekki ból głowy. Miałyście coś takiego? Może to wynik tego, że jestem niskociśnieniowcem??
mayya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 14:35   #519
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez mayya Pokaż wiadomość
hej Cheriecrue! będę wdzięczna za wszelkie info na temat tych karnetów, ale przede wszystkim chciałabym się dowiedzieć w jakim to miejscu.
Ja dziś po drugim treningu - było znacznie gorzej wytrzymać niż w poniedziałek (chociaż ostatecznie wyniki lepsze), ale może to ze względu na pogodę (straszny upał). Maszyna prawie wcale nie łapała mojego pulsu, a jak już to wyskakiwało 59-60 :/ no i na koniec tzn. po wyłączeniu maszyny trochę kręciło mi się w głowie i odczuwałam lekki ból głowy. Miałyście coś takiego? Może to wynik tego, że jestem niskociśnieniowcem??
Puls się nie pokazuje przy skrajnie niskim lub skrajnie wysokim ciśnieniu. W Twoim wypadku ciśnienie było po prostu za niskie. Nie ma czym się przejmować. Zawroty głowy często są jak wychodzi się z maszyny i patrzy w dół. Może to od tego
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 16:16   #520
Cheriecrue
Przyczajenie
 
Avatar Cheriecrue
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Body space

poniżej oferta, studio nazywa się open fitness i mieści się na ul. Sokolniczej 5/15.
przy podpisaniu umowy z nimi możesz korzystać z nielimitowanego czasu na urządzaniach body space (mają tam dwie elipsy na podciśnienie - coś takiego jak orbitreki, bieżnię na podciśnienie, bieżnię na podczerwień, rolletic, sauna na podczerwień, grota solna, normalna bieżnia )

teraz tak karnety w godz. 8-15
- umowa roczna 119 zł/mc
-umowa półroczna 129 zł/mc
- umowa na 3 mce 139zł

karnety w godz 8-21
- umowa roczna 139 zł/mc
- umowa półroczna 149 zł/mc
- umowa na 3 mce 159 zł/mc

karnety miesięczne na wybrane urządzenie:

4 wejścia
od 8-15 -52zł
od 15-21 - 72zł

8 wejść
8-15 98zł
15-21 112zł

12 wejść
8-15 -152zł
15-21 - 199zł + 2 x sauna lub grota gratis

karnet open
8-15 219 zł
15-21 299 zł

cwna wejść jednorazowych Cię interesuje?
mam nadzieje, ze pomogłam
pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

ps. nie miałam nigdy problemów za zawrotami głowy. zapytaj trenera, albo kogoś kto tam pracuje co o tym myśli, może zmniejszyć ciśnienie, albo szybkość?
__________________
Per aspera ad astra
Cheriecrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 19:51   #521
mayya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Body space

Hej! Dzięki za wszystkie informacje. Nie jest to oferta aż tak atrakcyjna jak ta o której pisałyście poprzednio (89zł), ale w sumie i tak chyba przynajmniej chwilowo najbardziej atrakcyjna jaką znam. Pewnie skorzystam jak skończę obecny karnet no i o ile będą efekty Jutro trening nr 3, będzie trochę chłodniej to mam nadzieję, że zawrotów głowy też nie będzie. Dziękuję jeszcze raz bardzo, bardzo

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

aha i odpowiadając na Twoje pytanie: dzięki ale pojedyncze wejścia są pewnie mało opłacalne napisz jeszcze tylko, czy duże obłożenie jest w tym klubie
mayya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 08:53   #522
Cheriecrue
Przyczajenie
 
Avatar Cheriecrue
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Body space

Hej,
wbrew pozorom nie ma tam tłoku. Ja chodzę zawsze rano przed pracą i jestem od 8, czasami do 10:30 i zdarza się, że nie ma nikogo, więc jest fajnie, spokojnie i nikt nie patrzy jak mój tłuszczyk na brzuchu podskakuje jak ćwiczę na bieżni
nie wiem jak wieczorem, ale pewnie więcej osób. Tłok tam był jak można było wejść na multisport. Wtedy to się zapisywałam z tyg wyprzedzeniem. A teraz luzik...

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

PS. Pytałaś kogoś o te zawroty głowy?
__________________
Per aspera ad astra
Cheriecrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 19:28   #523
mayya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Body space

Hej! byłam dziś na treningu i zawrotów głowy już nie miałam. myślę, że w środę to była wina pogody w połączeniu z moim niskim ciśnieniem, bo dzisiaj nie byłam też aż tak bardzo zmęczona. tylko dziś z kolei puls mi wysoki wyskakiwał właśnie (nawet ok. 180) - jeśli już udało się go zmierzyć tak więc zmniejszałam prędkość i kąt nachylenia bieżni, ale ciężko było dobić do 140. macie jakiś pomysł jak w takim wypadku kontrolować ten puls, i jeszcze w jakim przedziale powinien się on mieścić, żeby ćwiczenia dawały odpowiedni efekt?
Dziś na gruperze dla Wrocławia atrakcyjna oferta na power slim itp. Rozważam...
mayya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 15:04   #524
shimmmy
Zadomowienie
 
Avatar shimmmy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 452
Dot.: Body space

mayya to za 49zł na 5 wejść??
shimmmy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 07:57   #525
mayya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez shimmmy Pokaż wiadomość
mayya to za 49zł na 5 wejść??

hej! przepraszam, wczoraj nie zaglądałam tutaj. Ale oferta, o której pisałam jest jeszcze dostępna przez 39h.
57 zł za kupon o wartości 150 zł na 1 z 3 pakietów modelująco-wyszczuplających sylwetkę: 1) Power Slim "Piękne Ciało II"(2h zabieg: elektrostymulacja tkanki mięśniowej i tłuszczowej w atmosferze podczerwieni i jonizacji zakończona masażem antycelulitowym); 2) 5 razy 30min PowerSlim Active-aktywne spalanie tkanki tłuszczowej 3) 6 razy 20 min. platforma wibrująca WibroPower w Salonie Beauty Salon.


Interesujące, tyle że dla mnie trochę daleko - Kozanów.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

aha, zapomniałam dodać! oferta na portalu gruper.
mayya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 12:50   #526
palina_malina
Rozeznanie
 
Avatar palina_malina
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Leeds, UK
Wiadomości: 580
Dot.: Body space

Hej dziewczyny! Ja również wybieram się na Body space, tylko teraz nie wiem jak to zorganizować bo rano zazwyczaj chodze na siłownię + aerobik, a przeczytałam, że na BS lepiej jest chodzić rano. Nie spodziewam się cudów, ale chcę w jakiś sposób uzupełnić moje treningi czymś nowym, działającym na trochę innej zasadzie.

Cytat:
Napisane przez shimmmy Pokaż wiadomość
mayya to za 49zł na 5 wejść??
Ja właśnie zakupiłam ten groupon, bo niecałe 10zł za 1 zajęcia na początek to jest coś dla mnie. Zobaczę czy mi odpowiada ta forma ruchu, wiem, że efektów raczej nie uświadczę, ale przynajmniej 5x da mi ogólne pojęcie jak to jest.

Cytat:
Napisane przez mayya Pokaż wiadomość
hej! przepraszam, wczoraj nie zaglądałam tutaj. Ale oferta, o której pisałam jest jeszcze dostępna przez 39h.
57 zł za kupon o wartości 150 zł na 1 z 3 pakietów modelująco-wyszczuplających sylwetkę: 1) Power Slim "Piękne Ciało II"(2h zabieg: elektrostymulacja tkanki mięśniowej i tłuszczowej w atmosferze podczerwieni i jonizacji zakończona masażem antycelulitowym); 2) 5 razy 30min PowerSlim Active-aktywne spalanie tkanki tłuszczowej 3) 6 razy 20 min. platforma wibrująca WibroPower w Salonie Beauty Salon.


Interesujące, tyle że dla mnie trochę daleko - Kozanów.

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

aha, zapomniałam dodać! oferta na portalu gruper.
Też myślałam o tej ofercie, ale tę z groupona mam praktycznie ulicę dalej, a tę z grupera miała bym dokładnie po drugiej stronie miasta. Chociaż nie wiem może się jeszcze zdecyduję.

A może jest tu ktoś kto tam chodzi i by polecił ew. odradził?
palina_malina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 12:51   #527
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Witajcie Dziewczyny,
jakiś czas temu pisałam w tym wątku o moich podbojach na Body space. W końcu, wczoraj zakupiłam karnet na 25 wejść za 170 zł. Jest to stała cena. Powiem Wam pod koniec jak efekty.
A jak u Was? Czy któraś z Was nadal korzysta z tych urządzeń? Piszcie jak efekty
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 11:10   #528
Cheriecrue
Przyczajenie
 
Avatar Cheriecrue
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Body space

hej,
ja ciągle chodzę. teraz przerzucam się na wibre. Dawno sie nie mierzyłam, ale chyba to zrobię, ciekawość mnie zżera
A jak idzie Tobie?
__________________
Per aspera ad astra
Cheriecrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 11:59   #529
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez Cheriecrue Pokaż wiadomość
hej,
ja ciągle chodzę. teraz przerzucam się na wibre. Dawno sie nie mierzyłam, ale chyba to zrobię, ciekawość mnie zżera
A jak idzie Tobie?
Ja się nie mierzę. Chcę zobaczyć różnice po ubraniach i na wadze.
Dzisiaj idę 3 raz. A powiedz mi ile średnio spalasz kalorii podczas jednego treningu?
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 13:05   #530
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:08   #531
Cheriecrue
Przyczajenie
 
Avatar Cheriecrue
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Body space

ok. 350
__________________
Per aspera ad astra
Cheriecrue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:25   #532
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez Cheriecrue Pokaż wiadomość
ok. 350
To ja średnio 500. Wczoraj akurat było 498 i powiem, że byłam mocno zdziwiona, bo był to jeden z intensywniejszych treningów. Zdarzało mi się przy mniejszym wysiłku spalić więcej.
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:31   #533
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez kamilora777 Pokaż wiadomość
To ja średnio 500. Wczoraj akurat było 498 i powiem, że byłam mocno zdziwiona, bo był to jeden z intensywniejszych treningów. Zdarzało mi się przy mniejszym wysiłku spalić więcej.
A miałaś zawsze takie samo nachylenie bieżni?
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:33   #534
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
A miałaś zawsze takie samo nachylenie bieżni?
Przez 26 minut miałam takie samo jak zawsze, czyli 4. Przez 4 ostatnie minuty zmieniłam na 1 i pewnie dlatego tak
Ty też korzystasz z tego urządzenia? Jak wrażenia i efekty? Ile spalasz kalorii?
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:42   #535
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez kamilora777 Pokaż wiadomość
Przez 26 minut miałam takie samo jak zawsze, czyli 4. Przez 4 ostatnie minuty zmieniłam na 1 i pewnie dlatego tak
Ty też korzystasz z tego urządzenia? Jak wrażenia i efekty? Ile spalasz kalorii?
Ja pracuję w klubie z takimi urządzeniami ćwicze na thermo space + rollmasaż i efekty są duże sama pupa od rollmasażu zmalała mi o rozmiar i się podniosła ładnie

Więc jak macie jakieś pyt to pytajcie śmiało.
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:54   #536
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Ja pracuję w klubie z takimi urządzeniami ćwicze na thermo space + rollmasaż i efekty są duże sama pupa od rollmasażu zmalała mi o rozmiar i się podniosła ładnie

Więc jak macie jakieś pyt to pytajcie śmiało.
No tak, rzeczywiście pisałaś mi już o tym, że pracujesz w klubie z takimi urządzeniami Ja osobiście wolę podciśnienie, bo na thermo jest mi zdecydowanie za gorąco. Mamy też takie jedno urządzenie,w którym mamy podczerwień połączoną z podciśnieniem. Byłam na nim 2 razy, ale tak jak mówiłam, jest mi po prostu za gorąco. Oczywiście, jeśli ćwiczyłabym przy prędkości poniżej 5 km/h to byłoby OK, ale ćwiczę przy nieco wyższej prędkości. Na rollmasażu jeszcze nie byłam. Mamy darmową platformę wibracyjną przy zakupie karnetu. Byłam na niej wczoraj pierwszy raz, taka trochę "śmieszna" jest

A Tobie gratuluję rezultatu ćwiczeń. Ja też liczę na podobne efekty. Daję z siebie wszystko
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:57   #537
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez kamilora777 Pokaż wiadomość
No tak, rzeczywiście pisałaś mi już o tym, że pracujesz w klubie z takimi urządzeniami Ja osobiście wolę podciśnienie, bo na thermo jest mi zdecydowanie za gorąco. Mamy też takie jedno urządzenie,w którym mamy podczerwień połączoną z podciśnieniem. Byłam na nim 2 razy, ale tak jak mówiłam, jest mi po prostu za gorąco. Oczywiście, jeśli ćwiczyłabym przy prędkości poniżej 5 km/h to byłoby OK, ale ćwiczę przy nieco wyższej prędkości. Na rollmasażu jeszcze nie byłam. Mamy darmową platformę wibracyjną przy zakupie karnetu. Byłam na niej wczoraj pierwszy raz, taka trochę "śmieszna" jest

A Tobie gratuluję rezultatu ćwiczeń. Ja też liczę na podobne efekty. Daję z siebie wszystko
Najważniejsze to się nie poddawać A efekty będą na pewno. Ja jeszcze teraz zaczęłam pić aqua slim
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 14:59   #538
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Najważniejsze to się nie poddawać A efekty będą na pewno. Ja jeszcze teraz zaczęłam pić aqua slim
A ja ograniczyłam całkowicie wszystkie słodycze. Podstawą mojej diety są teraz białka. A takie aqua slim też by się przydało
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 15:05   #539
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez kamilora777 Pokaż wiadomość
A ja ograniczyłam całkowicie wszystkie słodycze. Podstawą mojej diety są teraz białka. A takie aqua slim też by się przydało
Ja jak piję aqua slim to w ogóle nie mam ochoty na słodkie więc nawet mnie nie kusi żeby zjeść czekoladę
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 15:07   #540
kamilora777
Wtajemniczenie
 
Avatar kamilora777
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 025
Dot.: Body space

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość
Ja jak piję aqua slim to w ogóle nie mam ochoty na słodkie więc nawet mnie nie kusi żeby zjeść czekoladę
Serio mówisz, ze to aż takie skuteczne
To w takim razie muszę jutro kupić
__________________












kamilora777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 00:38:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.