Wszystko o Avonie - cz. 20 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-13, 17:15   #4051
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Agatheska
Bardzo mi sie podoba Twoje oko w tych cieniach, ładnie je wykorzystałaś... tez kiedyś używałam podobnych, ale z clinique, potem juz nie było takich odcieni jakbym chciała, ale Ty pokazałaś, że z tych mozna wyczarować podobny kolor jeszcze nad nimi pomyślę..
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:20   #4052
Kairra
Spiritus Movens
 
Avatar Kairra
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 681
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Sarunieczka Pokaż wiadomość
a często dziewczyny macie zwroty od klientek? Ja miałam 2 razy w życiu,raz tusz stylista,daawno temu był taki,a niedawno roletkę Eternal Magic,bo było jej połowę w środku(szkoda że nie sprawdziłam w kartoniku,teraz t0 robię)
Robiłam zwrot do Avonu tylko 2 razy w ciągu całego "konsultantkowania" (3,5 roku)
Odesłałam pierścionek Kenya, z którego odpadł środkowy element (mieli przysłać nowy egzemplarz, ale niestety "produkcja zakończona").
A za drugim razem zwracałam podkład antystresowy Nude. Klientka nie trafiła z odcieniem. Odesłałam go w końcu bo nikt inny nie chciał takiego jasnego

Innym razem koleżanka oddała mi "zbyt delikatny cień", ale zamieniłam jej na inny swój, nowo kupiony, zbyt intensywny z kolei dla mnie

Sarunieczko, strrrasznie jestem ciekawa Twojej nowej fryzurki
__________________
"Być człowiekiem - to pytanie, jakże czasem trudno odpowiedzieć sobie na nie
Trzeba tylko więcej dawać, mniej zabierać
Więcej kochać..."
Kairra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:22   #4053
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Chyba każdy się tak maluje? mi też się odciska na powiekach, ale jak ktoś ma krótkie rzęsy to na pewno mu się tak nie robi.
ja mam właśnie krótkie rzęsy i właśnie żeby je wydłużyć mocno je pociągam, ruchem zygzakowatym, dość często prawie "dociskając" do powieki i naprawdę mam całe powieki czarne od tuszu- niespotkałam jeszcze osoby żeby tak malowała rzęsy i tak wyglądała po tym jak ja
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów


Edytowane przez Oja 84
Czas edycji: 2011-05-13 o 17:26
Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:22   #4054
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez jolkag78 Pokaż wiadomość
Agatheska
Bardzo mi sie podoba Twoje oko w tych cieniach, ładnie je wykorzystałaś... tez kiedyś używałam podobnych, ale z clinique, potem juz nie było takich odcieni jakbym chciała, ale Ty pokazałaś, że z tych mozna wyczarować podobny kolor jeszcze nad nimi pomyślę..
Ojej, chyba się zawstydziłam
Bardzo Ci dziękuję za Twoje pochwały Ja je polecam, można poeksperymentować i stworzyć ładny makijaż oka Także zastanów się, ponieważ uważam, że warto je nabyć ...
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:22   #4055
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 570
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

smerfetka25, Mamuśka jednak nie bierze bransoletki Briany Stwierdziła, że na zdjęciach w katalogu i demo ładniej wygląda
Moja wish list'a z 8 wydłużyła się... Mamuśka bierze złoty zestaw Anew za 125 zł

Moje zwroty to był teraz pierścionek Priya, który został wymieniony na większy plus podkład mineralny - wymiana na odcień jaśniejszy. Kiedyś wymieniałam pierścionki dla klientki, bo wzięła za duży rozmiar, a uprzedzałam ją, że będą za duże To był komplet tych 5 pierścionków Miałam jeszcze niezadowoloną klientkę z pudru CT, ale poszedł do torby po 8zł tak samo jak trwały cień w sztyfcie, który okazał się za jasny

Edytowane przez katniewojt
Czas edycji: 2011-05-13 o 17:26
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:32   #4056
marzenioholiczka
Raczkowanie
 
Avatar marzenioholiczka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 292
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Któraś z Was kiedyś mówiła, że pozyskała klientki przez portale społecznościowe. Zastanawia mnie tylko jak ten sposób "działa"?? Wysyłała do wszystkich wiadomości? Albo jakieś inne cuda działała?;>
marzenioholiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:32   #4057
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;26896793]można np. w tym najmniejszym pudełku co paczki avon wysyła, lub zwykła koperta, tylko wypchać w środku gazetami np.

ja zbieram raz na jakiś czas wszystko co do zwrotu i hurtem wysyłam.[/QUOTE]
jeśli to wielkogabarytowe już, to również korzystam z ich własnych kartoników i również wysyłam jak mi się uzbiera- jedną rzecz to wysłałam tylko raz, zazwyczaj wysyłam po kilka rzeczy, ale i tak wychodzi u mnie to nie częściej niż 2 razy w roku
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 17:41   #4058
amelia91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 632
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
jeśli to wielkogabarytowe już, to również korzystam z ich własnych kartoników i również wysyłam jak mi się uzbiera- jedną rzecz to wysłałam tylko raz, zazwyczaj wysyłam po kilka rzeczy, ale i tak wychodzi u mnie to nie częściej niż 2 razy w roku

Tylko akurat nie mam żadnych kartonów a muszę to wysłać w poniedziałek. No nic pokombinuję z jakaś kopertą
amelia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:41   #4059
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ja mam właśnie krótkie rzęsy i właśnie żeby je wydłużyć mocno je pociągam, ruchem zygzakowatym, dość często prawie "dociskając" do powieki i naprawdę mam całe powieki czarne od tuszu- niespotkałam jeszcze osoby żeby tak malowała rzęsy i tak wyglądała po tym jak ja

nie jesteś sama też tak często robię a rzęsy mam średniej długości
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:45   #4060
agnescha89
Raczkowanie
 
Avatar agnescha89
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 151
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ja mam właśnie krótkie rzęsy i właśnie żeby je wydłużyć mocno je pociągam, ruchem zygzakowatym, dość często prawie "dociskając" do powieki i naprawdę mam całe powieki czarne od tuszu- niespotkałam jeszcze osoby żeby tak malowała rzęsy i tak wyglądała po tym jak ja
ja też tak robię, a później biorę do ręki zamoczony w toniku patyczek higieniczny i czyszczę dokładnie wszystko no chyba, że maluję powieki wcześniej (zazwyczaj na ciemne kolory :P) więc poprawiam tylko tą "pacynką" kolor i wychodzi mocniejszy
agnescha89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 17:50   #4061
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
ja mam właśnie krótkie rzęsy i właśnie żeby je wydłużyć mocno je pociągam, ruchem zygzakowatym, dość często prawie "dociskając" do powieki i naprawdę mam całe powieki czarne od tuszu- niespotkałam jeszcze osoby żeby tak malowała rzęsy i tak wyglądała po tym jak ja
Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
nie jesteś sama też tak często robię a rzęsy mam średniej długości
Nieprawda! Nie jesteście same
Ja mam dosyć długie rzęsy, ale " leniwe" Są proste, jak drut i muszę się nieco namachac, żeby je wyciągnąć, podkręcić Także maluję rzęsy stylem "zygzakowatym" Często też dotykam szczoteczką górnej powieki i potem wyglądam, jak panda. Z tego też powodu nauczyłam się najpierw nakładać cień, a potem maluję rzęsy, żeby unikać takich sytuacji Oj sporo czasu minęło, żeby oduczyć się malowania tuszem, a potem nakładania cienia ... Wiem, wiem
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 18:01   #4062
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Nieprawda! Nie jesteście same
Ja mam dosyć długie rzęsy, ale " leniwe" Są proste, jak drut i muszę się nieco namachac, żeby je wyciągnąć, podkręcić Także maluję rzęsy stylem "zygzakowatym" Często też dotykam szczoteczką górnej powieki i potem wyglądam, jak panda. Z tego też powodu nauczyłam się najpierw nakładać cień, a potem maluję rzęsy, żeby unikać takich sytuacji Oj sporo czasu minęło, żeby oduczyć się malowania tuszem, a potem nakładania cienia ... Wiem, wiem
Ja mam strasznie długie, podkręcone rzęsy. Jak je pomaluje to miziam sobie potem szkła od okularów :P
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:03   #4063
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Ja mam strasznie długie, podkręcone rzęsy. Jak je pomaluje to miziam sobie potem szkła od okularów :P
Pozazdrościć
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:09   #4064
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Ale kasy natrzepała truskaweczka... Na jednej tylko aukcji 5400... ładnie sie urządziła
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:12   #4065
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

http://allegro.pl/woda-today-tomorro...579903416.html

zauważcie jedno że te pozytywne komentarze ta laska dodała sobie sama .
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje

Edytowane przez Resscue21
Czas edycji: 2011-05-13 o 18:13
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:14   #4066
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Sprzedała 196 sztuk..... jeśli to oszustwo to ładna kasa, jeśli jest uczciwa to full roboty na poczcie....

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/woda-today-tomorro...579903416.html

zauważcie jedno że te pozytywne komentarze ta laska dodała sobie sama .
Jak to sama? skąd wiesz?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez malutka84
Czas edycji: 2011-05-13 o 18:37
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:16   #4067
Resscue21
Zakorzenienie
 
Avatar Resscue21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 4 308
GG do Resscue21
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Sprzedała 196 sztuk..... jeśli to oszustwo to ładna kasa, jeśli jest uczciwa to full roboty na poczcie....

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------



Jak to sama? skąd wiesz?

Oszustwo hmmm pójdzie to jako pod wyłudzenie , dostanie ładny wyrok jak to trafi do sądu , uratować ją może tylko to że zrobiła to pierwszy raz . ale i tak wtedy w zawieszeniu odsiadka .
__________________
..a publika wygwizda bo życie to nie Sopot .


Maleństwo moje
Resscue21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:19   #4068
dokia
Zakorzenienie
 
Avatar dokia
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 8 050
GG do dokia
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/woda-today-tomorro...579903416.html

zauważcie jedno że te pozytywne komentarze ta laska dodała sobie sama .
jak mogłaby zrobić to sama??
dokia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:32   #4069
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Resscue21 Pokaż wiadomość
Oszustwo hmmm pójdzie to jako pod wyłudzenie , dostanie ładny wyrok jak to trafi do sądu , uratować ją może tylko to że zrobiła to pierwszy raz . ale i tak wtedy w zawieszeniu odsiadka .
przy małej szkodliwości czynu nie będzie zadnego sądu a tym bardziej odsiatki.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 18:42   #4070
jolkag78
Zakorzenienie
 
Avatar jolkag78
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 6 556
Send a message via Skype™ to jolkag78
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
jak mogłaby zrobić to sama??
Też się zastanawiam..
__________________
19.08.2011 Nasze nowe życie
Bloguję sobie
jolkag78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:48   #4071
Agrippinilla
Rozeznanie
 
Avatar Agrippinilla
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 734
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Moja paczka już dotarła w dwa dni po wysłaniu. Znalazłam potwierdzenie i wpisałam kod - działa!!!
Jeszcze raz dzięki
Bardzo się cieszę

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;26898525]przy małej szkodliwości czynu nie będzie zadnego sądu a tym bardziej odsiatki.[/QUOTE]

Oj, może być odsiadka. Szkodliwość czynu może okazać się bardzo duża, bo wierzyciel ostatecznie będzie jeden, czyli... Allegro. Ze względu na to, że Kupujący mogą skorzystać z ochrony, serwis przejmie na siebie zobowiązania Sprzedającego, tym samym stając się jego wierzycielem. Dodajmy do tego niezapłaconą prowizję, naliczoną w momencie zakończenia aukcji (blokada konta powoduje automatyczne zakończenie aukcji przez ich usunięcie i jednoczesne naliczenie prowizji) i robi się ogromna kwota. Serwis tego nie popuści.
A jeszcze dołoży się do tego Avon, bo dziewczyna kupowała w polskim Avonie, więc tu też będą olbrzymie rachunki. Jeśli nie jest bogata z domu, to bankructwo gwarantowane.
__________________
Panta rei
Agrippinilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:49   #4072
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Nieprawda! Nie jesteście same
Ja mam dosyć długie rzęsy, ale " leniwe" Są proste, jak drut i muszę się nieco namachac, żeby je wyciągnąć, podkręcić Także maluję rzęsy stylem "zygzakowatym" Często też dotykam szczoteczką górnej powieki i potem wyglądam, jak panda. Z tego też powodu nauczyłam się najpierw nakładać cień, a potem maluję rzęsy, żeby unikać takich sytuacji Oj sporo czasu minęło, żeby oduczyć się malowania tuszem, a potem nakładania cienia ... Wiem, wiem
tylko że w moim przypadku to jest naprawdę bez sensu bo i tak musiałabym wytrzeć ten tusz a co za tym idzie również cienie ,więc żeby właśnie oszczędzić sobie roboty robię tak jak robię czyli najpierw tusz, wycieranie efektu pandy i potem na czysto cienie
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów

Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 18:57   #4073
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Ja mam długie rzęsy, ale dość uparte, więc najpierw maluje je cieniem, jestem cała umazana nim na około, ale rzęsy wtedy dopiero ładnie wyglądają dopiero potem fluid nakładam no i czasem cień, ale wtedy cień jako ostatni

Sarunieczkoobcięłaś tak długie włosy ja sobie nie wyobrażam obciąć moich
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:10   #4074
Agatheska
Zadomowienie
 
Avatar Agatheska
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 494
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
tylko że w moim przypadku to jest naprawdę bez sensu bo i tak musiałabym wytrzeć ten tusz a co za tym idzie również cienie ,więc żeby właśnie oszczędzić sobie roboty robię tak jak robię czyli najpierw tusz, wycieranie efektu pandy i potem na czysto cienie
Przez lata też uprawiałam taką praktykę Najpierw malowałam tuszem rzęsy, patyczkiem z tonikiem usuwałam pobrudzoną przez tusz powiekę i wtedy dopiero cień. Tylko zauważ, że potem cienie się osypują na rzęsy i wyglądają, jak przypruszone
Dlatego doszłam powoli do wprawy i zaczęłam malować się poprawnie Początki były ciężkie, gdyż jak musiałam robić korekty to i cień zmywałam i tak w kółko Za tysięcznym razem udało się Po prostu, jak nałożę już cień, muszę uważać, żeby się nie pobrudzić, a gdy miałam "nagą" powiekę nie uważałam. Może w tym tkwi problem
__________________
"Gdybyś mógł zajrzeć w głębie mojej duszy, znalazłbyś bezcenne skarby. Gdybyś mógł spojrzeć na mnie raz jeszcze, ujrzałbyś wyjątkowość. Gdybyś mógł posłuchać mojego umysłu, usłyszałbyś bicie serca. Gdybyś tylko zechciał, mogłbyś mieć taką moc, gdybyś tylko chciał, mógłbyś ..."
Agatheska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:16   #4075
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez sarraa Pokaż wiadomość
Ja mam długie rzęsy, ale dość uparte, więc najpierw maluje je cieniem, jestem cała umazana nim na około, ale rzęsy wtedy dopiero ładnie wyglądają dopiero potem fluid nakładam no i czasem cień, ale wtedy cień jako ostatni

Sarunieczkoobcięłaś tak długie włosy ja sobie nie wyobrażam obciąć moich
Ja nakładam krem na twarz i na powieki, na to podkład, potem cień i tusz i tyle
Ja obcięłam pierwszy raz włosy prawie do kolan do takich za ucho
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:27   #4076
ArnicaMontana
Raczkowanie
 
Avatar ArnicaMontana
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 87
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez amelia91 Pokaż wiadomość
Normalnie na poczcie czy w jakimś papierniczym?
U mnie we wsi, w sklepie z agencją pocztową...
ArnicaMontana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:44   #4077
Oja 84
Zadomowienie
 
Avatar Oja 84
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 591
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Agatheska Pokaż wiadomość
Przez lata też uprawiałam taką praktykę Najpierw malowałam tuszem rzęsy, patyczkiem z tonikiem usuwałam pobrudzoną przez tusz powiekę i wtedy dopiero cień. Tylko zauważ, że potem cienie się osypują na rzęsy i wyglądają, jak przypruszone
Dlatego doszłam powoli do wprawy i zaczęłam malować się poprawnie Początki były ciężkie, gdyż jak musiałam robić korekty to i cień zmywałam i tak w kółko Za tysięcznym razem udało się Po prostu, jak nałożę już cień, muszę uważać, żeby się nie pobrudzić, a gdy miałam "nagą" powiekę nie uważałam. Może w tym tkwi problem
no muszę spróbować Twojego sposobu

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka84 Pokaż wiadomość
Ja nakładam krem na twarz i na powieki, na to podkład, potem cień i tusz i tyle
Ja obcięłam pierwszy raz włosy prawie do kolan do takich za ucho
do kolan??!!!

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

a tak w ogóle to chciałam Was zapytać co sądzicie o tym korektorze z anew który jest teraz w netto? jakieś porównanie do tego rozświetlającego w pędzelku? bo mam ten rozświetlający ale słabo u niego z kryciem a jaki jest ten z anew?
__________________


Szczęśliwi nie muszą zerkać do innych ogródków a tym bardziej zrywać tam kwiatów


Edytowane przez Oja 84
Czas edycji: 2011-05-13 o 19:46
Oja 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:45   #4078
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość

napisz co tam jeszcze masz
Aj mam dużo fajnych rzeczy. Po pierwsze zamówiłam już 10 katalogów, wcześniej bazowałam na 5,ale teraz postaram się lepiej bazując na 10 katalogach + jeszcze różne drobiazgi typu reklamówki itp.
Więc tak rzeczy dla mnie:
*tusz nowy - uważam,że jest fajny, bardzo łatwo się nim maluje i nie trzeba zbierać nadmiernej ilości tuszu ze szczoteczki
*lakier coral reef - jest piękny, miłość od pierwszego spojrzenia!
*zestaw bestsellerów z błyszczykiem Rave, wzięłam głównie dla kredki, uważam,że warto sobie go wziąść
*cienie Icy Lagoon - : love:
* odżywka do skórek z minerałami i wit. C - przetestowałam już i jestem zadowolona
* spray przyspieszający wysychanie lakieru - jeszcze nie testowałam
* no i nasza nagroda szminka kolor coralowy - cuuuuuuuudo:l ove:, kocham ją ponad wszystko i na pewno wezmę ją jeszcze w jakimś kolorze!!!!!!

Resztę mam dla klientek

Cytat:
Napisane przez marzenioholiczka Pokaż wiadomość
Któraś z Was kiedyś mówiła, że pozyskała klientki przez portale społecznościowe. Zastanawia mnie tylko jak ten sposób "działa"?? Wysyłała do wszystkich wiadomości? Albo jakieś inne cuda działała?;>
Da się tak?? Ja powysyłałam maile do wielu znajomych z facebooka,że jestem kk i jakoś zero reakcji, ewentualne odpowiedzi były w stylu: eeej ja jestem kk już od dawna, hehe, powodzenia. I tyle!
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 19:48   #4079
sarraa
Zakorzenienie
 
Avatar sarraa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 095
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

ja dzisiaj obeszłam 6 sklepów i bibliotekę i przyjęli tylko 1 katalog wszędzie już mają kogoś, ręce mi opadają, już nie wiem komu i gdzie dawać katalogi, jak tak dalej pójdzie to będę musiała zrezygnować z braku klientek
sarraa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 20:02   #4080
malutka84
Zakorzenienie
 
Avatar malutka84
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 584
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 20

Cytat:
Napisane przez Oja 84 Pokaż wiadomość
no muszę spróbować Twojego sposobu

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------


do kolan??!!!

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

a tak w ogóle to chciałam Was zapytać co sądzicie o tym korektorze z anew który jest teraz w netto? jakieś porównanie do tego rozświetlającego w pędzelku? bo mam ten rozświetlający ale słabo u niego z kryciem a jaki jest ten z anew?
Ta długość była wieeeeele lat temu, jak byłam szkolną dziewczynką

Ja mam ten z anew, uważam że jest rewelacyjny. Kryje sobie nim sińce i worki pod oczami. Bardzo jestem z niego zadowolona, bo wygląda bardzo naturalnie. Mam już jeden w zapasie. Aha, i strasznie wydajny!

No i myslę, że jednak najlepszym sposobem na pozyskanie klientek albo "podkradzenie" ich innym kk są różne promocje. Wystarczy nieraz delikatne obniżenie jakiś cen, albo dodatki typu "kup 2 kremy a coś tam gratis" i to naprawdę dziala.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez malutka84
Czas edycji: 2011-05-13 o 20:06
malutka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:43.