Turcja - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 09:03   #3751
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Kasia to liczę na sprawozdanie z wycieczki Będę niedaleko Bodrum
A kiedy i dokładnie gdzie?
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:08   #3752
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Dagunia zdecydowanie się przydały, bo już was usunełam z subskrypcji ale skoro za mną tęsknicie jestem hiih

w sobotę zrobię pranie i powoli jestem tam myślami wogole może moi rodzice polecą z nami na nocne wypady by z dzieckiem mi zostali jupi zobaczymy
No jak mogłaś ?!
Super z rodzicami Pozwiedzają a i Wam zrobia milutki prezent w postaci romantycznych nocnych wypadów
Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
A kiedy i dokładnie gdzie?
25.07 Yalikavak, chociaż niektóre portale podają że to Gumusluk
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:25   #3753
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
No jak mogłaś ?!


25.07 Yalikavak, chociaż niektóre portale podają że to Gumusluk
Czyli koło Camel Beach. Fajnie, bo to jedyna znośna plaża w tym rejonie Jeśli ktoś jeszcze planuje wyjazd w ten rejon, mogę polecić genialny malutki hotelik w Ortakent, sielsko-anielski i za niewielie pienuądze.

Ktoś pytał o Kos - jeśli zostajecie w miasteczku - to koniecznie muzeum i ruiny.

Ja za kilka dni lecę do Belek. Namówiłyście mnie na te 5* i zobaczymy, co i jak. Na pewno wszystko obfotografuję.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:30   #3754
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dagunia hehe jeszcze na wczasach ich znosić żartuję mam bardzo dobry kontakt więc się cieszę choć chyba za wcześnie bo mama już truje że jej się urlopu nie uda dostać...............
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 09:36   #3755
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Turcja

Ach Dagunia ale Ty w lipcu dopiero

No ja w sumie to tez nie do samego Bodrum, ale dokładnie do Turgutreis....

A relacja napewno bedzie, I promise
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 11:24   #3756
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Czyli koło Camel Beach. Fajnie, bo to jedyna znośna plaża w tym rejonie Jeśli ktoś jeszcze planuje wyjazd w ten rejon, mogę polecić genialny malutki hotelik w Ortakent, sielsko-anielski i za niewielie pienuądze.

Ktoś pytał o Kos - jeśli zostajecie w miasteczku - to koniecznie muzeum i ruiny.

Ja za kilka dni lecę do Belek. Namówiłyście mnie na te 5* i zobaczymy, co i jak. Na pewno wszystko obfotografuję.
Camel Beach to chyba Ortakent ?
Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Dagunia hehe jeszcze na wczasach ich znosić żartuję mam bardzo dobry kontakt więc się cieszę choć chyba za wcześnie bo mama już truje że jej się urlopu nie uda dostać...............
Oj tam niech się stara
Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Ach Dagunia ale Ty w lipcu dopiero

No ja w sumie to tez nie do samego Bodrum, ale dokładnie do Turgutreis....

A relacja napewno bedzie, I promise
Dziękuje I udanego urlopowania życzę
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 13:42   #3757
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Camel Beach to chyba Ortakent ?

Właśnie tak patrze na mapę i widzę, że coś mi się pomyliło. Trochę szkoda, bo plaża jest naprawdę ładna. Niestety rejon Bodrum, mimo swych niezaprzeczalnych uroków, nieco ustępuje południu pod względem wielkości i jakości plaż, ale i tak nie ma co narzekać Udanego!
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 16:24   #3758
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Ja zamiast hotelowej plaży mam hotelową trawę z pomostem ale damy rade Spacerki, spacerki, spacerki i znajdziemy jakąś fajną plażyczkę
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:13   #3759
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dagunia zdrowe podejście do życia hiih ja już za tydzień
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:16   #3760
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Dagunia zdrowe podejście do życia hiih ja już za tydzień
Ja nie z tych co narzekają na "za gorące powietrze i za zimne lody"

Jejkuuuuu jak ja Ci zazdroszcze
A mogę Cię wykorzystać ( a właściwie Twoją pracę) do prywatnych celów ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 08:31   #3761
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

lubię być wykorzystywana hehe wal
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-13, 08:49   #3762
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Bo wiesz korzystając z Twojej pracy i Twojego doświadczenia, nie?

Co byś mogła polecić na podróż poślubną ? Termin II połowa maja lub pierwsza czerwca. Tak hipotetycznie oczywiście
Koszt tak hmm do 10 tys na pare dało by rade coś znaleźć fajnego ?
Odpada Tunezja, Turcja, Egipt
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:01   #3763
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

na podróż poślubną napewno bym nie poleciła Egiptu, Tunezji choć sama byłam w Egipcie

kanary Fuertaventura, Majorką, Cypr ja lubuję się w wyspach dla mnie mają najfajniejszy klimat, piękne romantyczne widoki. Zależy od osób czy jadą tylko w jednym celach poznawczych siebie hehe czy lubią pozwiedzać 10 tyś to bardzo dużo
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:02   #3764
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Hej maniaczki pdróży

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja zamiast hotelowej plaży mam hotelową trawę z pomostem ale damy rade Spacerki, spacerki, spacerki i znajdziemy jakąś fajną plażyczkę
Ja tam bym chciala trawe hotelową

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Dagunia zdrowe podejście do życia hiih ja już za tydzień
Nie denerwuj nas wez mnie do walizki...doplace za nadbagaz


Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Bo wiesz korzystając z Twojej pracy i Twojego doświadczenia, nie?

Co byś mogła polecić na podróż poślubną ? Termin II połowa maja lub pierwsza czerwca. Tak hipotetycznie oczywiście
Koszt tak hmm do 10 tys na pare dało by rade coś znaleźć fajnego ?
Odpada Tunezja, Turcja, Egipt
Dagunia...a moze Tajlandia ?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:13   #3765
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Moniczorek z chęcią choć już się boje nadbagażu mleko słoiczki, deserki obiadki pampki Patryk będzie miał 1 walizkę a my z meżem 2


jeju jaka cena teraz 1580 zł to moja majorką może chcecie lecieć

Dagunia Tajlandia też bajka tylko teraz to tam się niedługo chyba zacznie pora deszczowa mamy super ofertę wycieczki z wypoczynkiem jest bombastik http://www.rainbowtours.pl/tajlandia...ace#2011-05-15
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 09:50   #3766
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
na podróż poślubną napewno bym nie poleciła Egiptu, Tunezji choć sama byłam w Egipcie

kanary Fuertaventura, Majorką, Cypr ja lubuję się w wyspach dla mnie mają najfajniejszy klimat, piękne romantyczne widoki. Zależy od osób czy jadą tylko w jednym celach poznawczych siebie hehe czy lubią pozwiedzać 10 tyś to bardzo dużo
Chodzi o mnie i przyszły rok
Ale to bardziej plany niż pewna sytuacja
Majorka odpada bo Tż tam był.
Cypr mi się podoba, a myślałam jeszcze o Maroku.
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej maniaczki pdróży



Ja tam bym chciala trawe hotelową



Nie denerwuj nas wez mnie do walizki...doplace za nadbagaz




Dagunia...a moze Tajlandia ?
Tajlandia mmm Ale to pewnie ostro się ceni

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Moniczorek z chęcią choć już się boje nadbagażu mleko słoiczki, deserki obiadki pampki Patryk będzie miał 1 walizkę a my z meżem 2


jeju jaka cena teraz 1580 zł to moja majorką może chcecie lecieć

Dagunia Tajlandia też bajka tylko teraz to tam się niedługo chyba zacznie pora deszczowa mamy super ofertę wycieczki z wypoczynkiem jest bombastik http://www.rainbowtours.pl/tajlandia...ace#2011-05-15
Chodzi o przyszły rok
i objazd odpada - nie lubimy tego
Tylko wypoczynek
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:19   #3767
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Dagunia czytasz mi w myślach też pomyślałam o Maroku, pierścionek już masz?

http://www.rainbowtours.pl/maroko-ag...las#2011-05-20

http://www.rainbowtours.pl/maroko-ag...ach#2011-05-27 super hotele

właśnie mam nowy katalog jest też Tajlandia na wypoczynek sam ale
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:25   #3768
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

U nas to trochę skomplikowane Ale pierścionka jeszcze nie ma, za to plany ślubne są

Hotele super te co pokazałaś ! Chyba zostanę przy Maroku.
Dziękuje za pomoc
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-13, 10:52   #3769
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

to trzymam kciuki ja byłam jakoś tak na nie Maroko ale po szkoleniu jestem na tak ma podobno magiczny klimat, egoztycznie już tak jest tak że myślę ze pomysł git w październiku możesz się zgłosić po ofertę
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 06:59   #3770
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Turcja

Witam
W sobotę wróciłam z Turcji i chciałam się podzielić swoimi opiniami.
Jeśli chodzi o pogodę radzę raczej wybrać drugą polowe maja, jeśli jednak już wykupiliśmy początek maja też nie ma co się mocno martwić . Pogodę mieliśmy bardzo ładną, tylko jeden dzień lał deszcz (calutki dzień lało jak z cebra), przy czym jeśli ktoś był na tydzień to na pewno boleśnie odczuł, że ten jeden dzień mu odpadł, my akurat się pakowaliśmy więc było to do zniesienia. jednak uważam, że jeśli maj to bezpieczniej wybierać terminy pod jego koniec a nie na początku.
Turcja jest nieporównywalnie cieplejsza od naszej aury, oczywiście bosko się opaliłam, kąpałam się w morzu itp itd - kiedyś spotkałam się z opinią, że Turcja w maju to jak nasz lipiec i w pełni się zgadzam , natomiast deszcz może znacznie popsuć plany. To tyle o pogodzie.
Stanowcze NIE dla wycieczek u rezydentów (swoją drogą widać, że sprzedawanie ich to podstawa ich działania, o niczym innym nie mówią a brakowało mi podstawowych i ciekawie opowiedzianych podstaw o państwie do którego przybyliśmy ale niestety nic takiego nie nastąpiło ani w trasie do hotelu ani na pierwszym spotkaniu).
Dla porównania cena wycieczki na których byliśmy Side i Aspendos (Aspendos jest piękny) u rezydentki 125E w polskim biurze Alanya Online (polecam - bardzo miła obsługa, Pani zdradziła nam o Turcji wiele ciekawych rzeczy) 25 E włącznie z biletami wstępu na Aspendos czego nie posiadał (jak się później okazało) nikt jadący z nami autokarem, wszyscy musieli na miejscu dopłacić dodatkowe 7 E (należy zwracać uwagę czy biuro ma w swojej cenie bilety wstępu!!).
Co jeszcze, żeby krótko Hotel Grand kaptan przypadł nam bardzo do gustu ale jeśli ktoś jest szerzej nim zainteresowany zapraszam na prywatne wiadomości, spędziłam tam 2 tyg więc zdążyłam poznać wszystkie zakątki
No i na koniec ITAKA . Porażka totalna. Biuro kompletnie w tym roku dało ciała. Prawie wszystkie wyloty (przynajmniej do Turcji) są mocno opóźnione. W tamtą stronę poślizg miałam 3 godzinny (ślęczenie na lotnisku prawie 5 godzin) a do Polski 8 godzin , Dobrze, że hotel udzielił nam za free pokoju, bez żadnych problemów, mieliśmy szanse się umyć i przespać 3 godziny, czekając aż łaskawie odtransportują nas do kraju. Ciągle otrzymywaliśmy kolejne smsy o kolejnym przesunięciu czasu wylotu. Mój pierwszy wybór biura i niestety ale nigdy więcej, uważam, ze zachowali się mocno nieprofesjonalnie.
A kończąc mogę napisać tylko jedno: Turcja/Alanya jest piękna i na pewno jeszcze nie raz tam wrócę
__________________

Edytowane przez aska80
Czas edycji: 2011-05-17 o 06:14
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 07:02   #3771
_Betty
Raczkowanie
 
Avatar _Betty
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 145
Dot.: Turcja

ahhhh... Turcja Kolej na mnie przyjdzie 25 czerwca czyli już prawie za miesiąc
Widzę, że każda tutaj wyjeżdża typowo w celach turystycznych - hotele, plaże, wycieczki. Ja odwiedzę w celach bardziej prywatnych, na 3 tygodnie Istanbul no i wynajmujemy mieszkanie Już nie mogę się doczekać.
Jakieś rady odnośnie gdzie kupować m.in. żywność by nie wyszła jakaś horrendalna suma, co warto ewentualnie zobaczyć w Istanbule? Każda wskazówka mile widziana

Buziaki i miłego poniedziałku
_Betty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:08   #3772
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Witam
W sobotę wróciłam z Turcji i chciałam się podzielić swoimi opiniami.
Jeśli chodzi o pogodę radzę raczej wybrać drugą polowe maja (ja byłam od 29 kwietnia do 14 maja), jesli jednak już wykupiliśmy początek maja też nie ma co się mocno martwić . Pogodę mieliśmy bardzo ładną, tylko jeden dzień lał deszcz (calutki dzień lało jak z cebra), przy czym jeśli ktoś był na tydzień to na pewno boleśnie odczuł, że ten jeden dzień mu odpadł, my akurat się pakowaliśmy więc było to do zniesienia. jednak uważam, że jeśli maj to bezpieczniej wybierać terminy pod jego koniec a nie na początku.
Turcja jest nieporównywalnie cieplejsza od naszej aury, oczywiście bosko się opaliłam, kąpałam się w morzu itp itd - kiedyś spotkałam się z opinią, że Turcja w maju to jak nasz lipiec i w pełni się zgadzam , natomiast deszcz może znacznie popsuć plany. To tyle o pogodzie.
Stanowcze NIE dla wycieczek u rezydentów (swoją drogą widać, że sprzedawanie ich to podstawa ich działania, o niczym innym nie mówią a brakowało mi podstawowych i ciekawie opowiedzianych podstaw o państwie do którego przybyliśmy ale niestety nic takiego nie nastąpiło ani w trasie do hotelu ani na pierwszym spotkaniu).
Dla porównania cena wycieczki na których byliśmy Side i Aspendos (Aspendos jest piękny) u rezydentki 125E w polskim biurze Alanya Online (polecam - bardzo miła obsługa, Pani zdradziła nam o Turcji wiele ciekawych rzeczy) 25 E włącznie z biletami wstępu na Aspendos czego nie posiadał (jak się później okazało) nikt jadący z nami autokarem, wszyscy musieli na miejscu dopłacić dodatkowe 7 E (należy zwracać uwagę czy biuro ma w swojej cenie bilety wstępu!!).
Co jeszcze, żeby krótko Hotel Grand kaptan przypadł nam bardzo do gustu ale jeśli ktoś jest szerzej nim zainteresowany zapraszam na prywatne wiadomości, spędziłam tam 2 tyg więc zdążyłam poznać wszystkie zakątki
No i na koniec ITAKA . Porażka totalna. Biuro kompletnie w tym roku dało ciała. Prawie wszystkie wyloty (przynajmniej do Turcji) są mocno opóźnione. W tamtą stronę poślizg miałam 3 godzinny (ślęczenie na lotnisku prawie 5 godzin) a do Polski 8 godzin , Dobrze, że hotel udzielił nam za free pokoju, bez żadnych problemów, mieliśmy szanse się umyć i przespać 3 godziny, czekając aż łaskawie odtransportują nas do kraju. Ciągle otrzymywaliśmy kolejne smsy o kolejnym przesunięciu czasu wylotu. Mój pierwszy wybór biura i niestety ale nigdy więcej, uważam, ze zachowali się mocno nieprofesjonalnie.
A kończąc mogę napisać tylko jedno: Turcja/Alanya jest piękna i na pewno jeszcze nie raz tam wrócę
Jak ja uwielbiam takie "opinie" o biurach

Ciesz się że dostałaś sms o przesunięciu czasu bo zamiast w hotelu byś koczowała na lotnisku !
Co ma biuro podróży do odlotu ? To przewoźnik, pogoda, lotnisko ma wpływ na przesunięcia w czasie a nie biuro !
Piszą wielcy "turyści" opinie o biurach a nie mają pojęcia o podstawowych sprawach podczas wyjazdów
Myślisz że cały samolot był Itaki ? Jestem pewna na 90% że oprócz Itaki w samolocie było inne biuro też
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:40   #3773
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Turcja

Hm, widocznie każdy ma swój próg oczekiwań, jeśli Tobie nie przeszkadza fakt, że kwitniesz kilka godzin na lotnisku, Twoja sprawa. Ja pierwotnie miałam być w domu w piątek wieczorem, po kilku dniach - w sobotę w południe, w końcu dotarłam późnym wieczorem wymęczona jak nie po wakacjach więc wybacz ale mogę mieć jakieś wątpliwości.
Poza tym umowę podpisałam z BP a nie z przewoźnikiem i to BP miało mi zapewnić bezpieczny powrót.
Nie spacerowałam po samolocie wypytując z jakiego biura podróży są poszczególne osoby ale wiem, ze jednak większość była (no przykro mi) z Itaki (ogólnie było nas w samolocie b.mało -wiele miejsc było pustych). Poza tym recepcjonista z hotelu opowiadał nam o wielkim bałaganie jaki panuje właśnie przez to biuro. Źle dopasowane godziny powodują, że ludzie albo czekają na pokój kilka godzin albo na wylot i faktycznie my tych ludzi widzieliśmy jak znudzeni oczekują kilka godzin w lobby, później zresztą sami to przeżyliśmy.
Ja nie piszę o wieloletniej działalności tego biura tylko o tym co się dzieje teraz i o tym co się dało zauważyć.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 08:59   #3774
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

Aska taka prawda nawaliły linie lotnicze a nie Itaka, biura wykupują czartery i na godziny nie mają wpływu ale zgadzam się z tobą że to zdecydowanie może popsuć wakacje. ja lecę z małym dzieckiem też byłabym napewno wkurzona mam nadzieje że nie będę miała takiej akcji

Dagunia hehe nie bulwersuj się tak bo ci się zrobią zmarszczki masz rację ale takie zmiany są niewygodne i mogą wkurzyć.

propo wycieczek to faktycznie u rezydentów są ceny z kosmosu a z lokalnymi trzeba uważać bo może być różnie lepiej poczytać wcześniej opinie się dowiedzieć
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:04   #3775
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Nie ma to jak zamiast cieszyc sie wakacjami to zwracać uwage na pierdoły


Ja tam bym sie cieszyła gdyby mi bylo dane za free zostac jeden dzien dluzej...ale to jestem ja

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

Miczka .. a jak tu troche prywaty nie na temat uskutecznie mozesz mi jakies fajne wycieczki z Hurghady polecic?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:08   #3776
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez aska80 Pokaż wiadomość
Hm, widocznie każdy ma swój próg oczekiwań, jeśli Tobie nie przeszkadza fakt, że kwitniesz kilka godzin na lotnisku, Twoja sprawa. Ja pierwotnie miałam być w domu w piątek wieczorem, po kilku dniach - w sobotę w południe, w końcu dotarłam późnym wieczorem wymęczona jak nie po wakacjach więc wybacz ale mogę mieć jakieś wątpliwości.
Poza tym umowę podpisałam z BP a nie z przewoźnikiem i to BP miało mi zapewnić bezpieczny powrót.
Nie spacerowałam po samolocie wypytując z jakiego biura podróży są poszczególne osoby ale wiem, ze jednak większość była (no przykro mi) z Itaki (ogólnie było nas w samolocie b.mało -wiele miejsc było pustych). Poza tym recepcjonista z hotelu opowiadał nam o wielkim bałaganie jaki panuje właśnie przez to biuro. Źle dopasowane godziny powodują, że ludzie albo czekają na pokój kilka godzin albo na wylot i faktycznie my tych ludzi widzieliśmy jak znudzeni oczekują kilka godzin w lobby, później zresztą sami to przeżyliśmy.
Ja nie piszę o wieloletniej działalności tego biura tylko o tym co się dzieje teraz i o tym co się dało zauważyć.
Ręce mi opadły

3 lata temu "kwitłam" na lotnisku w drodze do Polski 5 godz bo samolot się popsuł Też mam gadać fałszywe opinie na biuro ? Co ma biuro do tego że samolot się popsuł ? Pracownik biura śrubki wykręcał ? A może rezydent taki "bonus" nam zrobił żeby pobyć w Turcji kilka godzin dłużej ? Też nie byłam o tej godzinie co powinnam w domu.

BP miało Ci zapewnić bezpieczny powrót - ok. Zapewniło. Czy może wróciłaś w sposób "niebezpieczny"?

Dodatkowo w umowie albo ogólnych zasadach jest zapis że pierwszy i ostatni dzień przeznaczony jest na transfer/powrót/przyjazd. Więc to że czekałaś na autobus czy samolot to OCZYWISTE !

Myślisz że biuro wybiera sobie godziny lotów ? Przewoźnicy to robią ! Wszystko zależy od wysokości sezonu, ilości lotów w danym dniu.

Pretensje do biura byś mogła mieć gdyby Ci hotel na miejscu zmienili albo w katalogu miał 5* a w rzeczywistości 3,5*.
Z całego serca współczuje pracownikom biur podróży którzy muszą na codzień wysłuchiwać takich klientów

Miczka wyrazy współczucia !!!
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:13   #3777
aska80
Raczkowanie
 
Avatar aska80
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 134
Dot.: Turcja

Z tego co czytam widzę, że ja i te kilkadziesiąt osób które ze mną koczowały na lotnisku (faktycznie niektórzy z malutkimi dziećmi) jesteśmy dziwakami i właściwie powinniśmy zamiast pozwu wysłać BP i liniom lotniczym podziękowania .

Ten jeden dzień za free był spędzony w lobby (pogoda akurat nie pozwoliła na chociażby wyrwanie się na spacer), bez możliwości umycia się, przebrania, wygodnego walnięcia na łóżko i to od 12 do 24..
Pokój dostaliśmy po 24 na 3 godziny snu.
Jednak nie życzę nikomu.
__________________
aska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:15   #3778
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Turcja

moniczorek i ja, i ja
Walizki do przechowalni a sama na plaże smażyć
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:41   #3779
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Turcja

DAGUNIA ja puki co mega upierdliwców nie miałam nie masz mi czego współczuć

Moniczorek wycieczki fakultatywne w sensie?
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-16, 09:49   #3780
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Dagunia...my to bysmy sie na urlopie dogadaly hehe

Tak miczka jakies fajne fakultatywne takie bardziej aktywne...ogladanie siakis kamieni mnie nie rajcuje
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:45.