przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-17, 08:28   #31
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Myślę, że specjalnie ci tę marynarę zaproponowała, by zaraz dodać, że jesteś ta "gorsza". Heh, nie wiem jak można powiedzieć, że "no wiesz, ona jest dla mnie ważniejsza". Oczywiście można tak myśleć itd. ale po co to mówic? Chyba tylko po to by sprawić komuś przykrość.
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 08:30   #32
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

ja bym to olała poki co po jednej takiej sytuacji ktora moze byc zwykłą gafą nie mozna wnioskowac o poważnych problemach i nie ma co sie doszukiwać że będziesz przez nią traktowana przez reszte zycia jako 'ta druga'.
__________________
...z "głupcem" nad przepaścią nie tańcz, z "eremitą" o mądrości nie walcz...
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 08:37   #33
hocloco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 106
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

sytuacja mało przyjemna, ale zgadzam się ze na pewno nie chciała Ci zrobić przykrości
i pusciłabym to mimo uszu - zwłaszcza ze to "przyszła tesciowa"

z mojej strony rada - nie bierz ciuchów jesli ci sie nie podobaja - bo później będziesz dostawać wszystko i mozesz sie wpuscic niekomfortową sytacje gdy "mama" bedzie oczekiwac ze bedziesz w nich chodzić i narazisz sie na niepotrzebne pytania i nagabywanie - .... no chba ze jasno powiedziałas ze nie jest w twoim guscie i ze mozesz zapytac kolezanki
hocloco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 09:15   #34
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

moim zdaniem, to w ogóle nie bierz od niej NIC!
abstrahując od faktu, że niedługo sama możesz zostać jej synową, to moja dobra rada - nie bierz od niej żadnych prezentów, chyba że z okazji urodzin, albo coś, bo inaczej będzie o Tobie mówić, że jesteś niewdzięczna z jakiegoś powodu, bo ona tyle dla Ciebie zrobiła, nawet ubrania od niej dostałaś, piękną marynarkę z Niemiec itd.

moim zdaniem, to w ogóle powinien powstać wątek, jak postępować z teściową, bo co rusz, to powstaje jakiś wątek z mało istotnym w sumie faktem. bo w sumie bez przesady, ale kobieta pewnie prosta jest i dlatego tak powiedziała. wątpię, żeby miała zamiar Ciebie dotknąć, po prostu nie myśli zanadto. wali jak głupi w kubeł, albo coś w ten deseń

w każdym bądź razie nie bierz od niej żadnych prezentów, a tym bardziej starych marynarek. będziesz później musiała tolerować tanie, bazarowe prezenty, albo prezenty przechodnie, które nikomu się nie podobały. nie rób tego
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 13:18   #35
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Jeśli nie było wcześniej między wami niesnasek to wygląda mi na zwykły nietakt. Mnie by tam, nie przeszkadzało nawet gdyby lubiła synową "bardziej" ale niekoniecznie chciałabym żeby mnie o tym informowała
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 15:24   #36
lovely_xd
Raczkowanie
 
Avatar lovely_xd
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Śląsk (:
Wiadomości: 265
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Poważnie musisz zakładać wątek, aby wiedzieć, że ktoś popełnił w stosunku do Ciebie nietakt?

Teściowa Twojego narzeczonego, czy jego matka? O ile dobrze mi świta, to wcale nie tak dawno zakończył się Twój poprzedni związek, ten nie trwa jakoś mega długo, więc może jednak z określaniem tej pani mianem "teściowej" nie ma co szaleć? I z zacieśnianiem więzi na siłę.
jestem z narzeczonym 2 lata, od roku zaręczeni....

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Myślę, że specjalnie ci tę marynarę zaproponowała, by zaraz dodać, że jesteś ta "gorsza". Heh, nie wiem jak można powiedzieć, że "no wiesz, ona jest dla mnie ważniejsza". Oczywiście można tak myśleć itd. ale po co to mówic? Chyba tylko po to by sprawić komuś przykrość.
dokładnie... niektórych rzeczy się nie mówi... nie będe nic od niej brała ani teraz ani za 10 lat.... jeszcze mnie stac a ubrania kiedyś się na niej odegram
lovely_xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 15:35   #37
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
jestem z narzeczonym 2 lata, od roku zaręczeni....

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------


dokładnie... niektórych rzeczy się nie mówi... nie będe nic od niej brała ani teraz ani za 10 lat.... jeszcze mnie stac a ubrania kiedyś się na niej odegram
Jasne jasne...
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 16:12   #38
agnieszkaqazplm
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkaqazplm
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: małopolskie :D
Wiadomości: 888
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
jestem z narzeczonym 2 lata, od roku zaręczeni....

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------


dokładnie... niektórych rzeczy się nie mówi... nie będe nic od niej brała ani teraz ani za 10 lat.... jeszcze mnie stac a ubrania kiedyś się na niej odegram



Czy ty dziewczyno nie przesadzasz? Z jednej strony czujesz się urażona tym, że "teściowa" strzeliła gafę, całkiem prawdobodobne, że nieumyślną zresztą, a z drugiej strony chcesz się na niej odgrywać , bo czarownica miała czelność wciskać jakieś stare łachy i uzurpowała do nich pierwszeństwo synowej .
Niby nie to pokolenie, ale zachowanie niejednokrotnie bardziej godne pożałowania ...
agnieszkaqazplm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:20   #39
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
kiedyś się na niej odegram
Dojrzała postawa, pogratulować. Ale czemu czekać na bliżej nieokreśloną przyszłość? Proponuje krzyknąć przy obiedzie: Zgiń przepadnij stara czarownico ze swoimi łachami do których jestem druga w kolejce
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 21:59   #40
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

olac cala sytuacje i nie przyjmowac ciuchow.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 22:04   #41
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dojrzała postawa, pogratulować. Ale czemu czekać na bliżej nieokreśloną przyszłość? Proponuje krzyknąć przy obiedzie: Zgiń przepadnij stara czarownico ze swoimi łachami do których jestem druga w kolejce
dobre! i jeszcze sypnąć solą dla efektu - powstanie taki śnieżny pył i może się spełni
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 10:41   #42
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
jestem z narzeczonym 2 lata, od roku zaręczeni....
(...)
Sorry, po prostu tak szybko (ekspresowo) skoczyłaś ze związku w związek, że przez chwilę mi się coś w datach nie zgadzało.

W sumie ten kolejny problem z "teściową" mogłaś opisać w poprzednim wątku.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 11:04   #43
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Cytat:
Napisane przez lovely_xd Pokaż wiadomość
"najpierw zapytam Ewy (jej synowa) czy ją chce, bo wiesz wiadomo, synowa jest dla mnie ważniejsza, a jak ona nie będzie chciała to Ci ją dam...."
Auć.
Czy popełniła gafę? Odpowiedź wydaje mi się oczywista, tylko gafą bym jej nie określiła. Zbyt łagodne określenie.
I... ja jestem NIEdowiarek - NIE wierzę, że ludzie mówią takie rzeczy NIEchcący i zupełnie NIEświadomie. Myślę wręcz, że są wtedy bardzo świadomi tego, co robią. O ile mają dobrze poukładane w głowie, bo na głupotę można próbować zwalić absolutnie wszystko, ale o to zazwyczaj ludzi mimo wszystko nie podejrzewam.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 11:30   #44
Karinio
Zakorzenienie
 
Avatar Karinio
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 348
Dot.: przyszła teściowa.... czy popełniła gafę?...

Cytat:
Napisane przez agnieszkaqazplm Pokaż wiadomość
[/B]
Czy ty dziewczyno nie przesadzasz? Z jednej strony czujesz się urażona tym, że "teściowa" strzeliła gafę, całkiem prawdobodobne, że nieumyślną zresztą, a z drugiej strony chcesz się na niej odgrywać , bo czarownica miała czelność wciskać jakieś stare łachy i uzurpowała do nich pierwszeństwo synowej .
Niby nie to pokolenie, ale zachowanie niejednokrotnie bardziej godne pożałowania ...
Zgadzam się.

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dojrzała postawa, pogratulować. Ale czemu czekać na bliżej nieokreśloną przyszłość? Proponuje krzyknąć przy obiedzie: Zgiń przepadnij stara czarownico ze swoimi łachami do których jestem druga w kolejce
Zgadzam się,a co do ostatniego zdania to dobre.

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
dobre! i jeszcze sypnąć solą dla efektu - powstanie taki śnieżny pył i może się spełni
Karinio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.