Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-05-18, 13:20   #4891
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianko witaj

Jestem zdziwiona, ¿e Tobie wysz³a czerwieñ Mo¿e mia³a¶ w innej proporcji??
Ja niestety nie zrobi³am zdjêcia zaraz po farbie, a teraz to mine³y ju¿ prawie 3 tyg i kolor jest sprany (efekt dzisiejszy w zal±czniku)
W zasadzie to ja mam refleksy a nie pasemka. O taki efekt w³a¶nie mi chodzi³o. Koñce te¿ dosta³y po doopie, wiêc pewnie jednak je zetnê. Zastanawiam siê tylko jak bardzo mnie poniesie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8206.jpg (81,9 KB, 105 za³adowañ)
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:27   #4892
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Julianko witaj

Jestem zdziwiona, ¿e Tobie wysz³a czerwieñ Mo¿e mia³a¶ w innej proporcji??
Ja niestety nie zrobi³am zdjêcia zaraz po farbie, a teraz to mine³y ju¿ prawie 3 tyg i kolor jest sprany (efekt dzisiejszy w zal±czniku)
W zasadzie to ja mam refleksy a nie pasemka. O taki efekt w³a¶nie mi chodzi³o. Koñce te¿ dosta³y po doopie, wiêc pewnie jednak je zetnê. Zastanawiam siê tylko jak bardzo mnie poniesie
Bardzo ³adnie
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:45   #4893
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêkujê Kathy Mnie efekt te¿ zadowala.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 13:57   #4894
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Agusiaki pomimo moich z³owieszczy wizji efekt naprawdê bardzo ³adny! Subtelnie i naturalnie

Julianna jestem, jestem, tylko dzia³am jako cichociemna Podczytujê Was, ale ja ju¿ ruda nie jestem od tygodnia Tylko br±zowa na powrót. W ka¿dym razie w±tku nie opuszczam z sentymentu, ale te¿ ze wzglêdu na to, ¿e du¿o siê tu nauczy³am o pielêgnacji i koloryzacji w ogóle No i z tego miejsca - raz, dwa, trzy, próba mikrofonu - dziekujê bardzo wszystkim, a zwlaszcza Tobie, Kathy i Agusiaki za cierpliwo¶æ i wieeeelk± pomoc w trakcie moich rudych podbojów

Btw, dorwa³am siê do Alterry, ale narazie bez rewelacji. Jako, ¿e przy takim sk³adzie nie spodziewam siê fajerwerków dora¼nie po zastosowaniu, to zu¿yjê wszystko (mam maskê i od¿ywkê Granat i Aloes) i zobaczymy. Póki co w³osy wygl±daj± tak, jak po samym szamponie.
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:02   #4895
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Agusiaki pomimo moich z³owieszczy wizji efekt naprawdê bardzo ³adny! Subtelnie i naturalnie

Julianna jestem, jestem, tylko dzia³am jako cichociemna Podczytujê Was, ale ja ju¿ ruda nie jestem od tygodnia Tylko br±zowa na powrót. W ka¿dym razie w±tku nie opuszczam z sentymentu, ale te¿ ze wzglêdu na to, ¿e du¿o siê tu nauczy³am o pielêgnacji i koloryzacji w ogóle No i z tego miejsca - raz, dwa, trzy, próba mikrofonu - dziekujê bardzo wszystkim, a zwlaszcza Tobie, Kathy i Agusiaki za cierpliwo¶æ i wieeeelk± pomoc w trakcie moich rudych podbojów

Btw, dorwa³am siê do Alterry, ale narazie bez rewelacji. Jako, ¿e przy takim sk³adzie nie spodziewam siê fajerwerków dora¼nie po zastosowaniu, to zu¿yjê wszystko (mam maskê i od¿ywkê Granat i Aloes) i zobaczymy. Póki co w³osy wygl±daj± tak, jak po samym szamponie.


Ojej, Melina zdradzasz nas z szatynkami??
Nie opuszczaj nas i fotkê do albumu wstaw. Jak ciemny br±z sobie zafundowa³a¶?
Rudy ma to do siebie, ¿e siê ci±gle do niego wraca
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 15:00   #4896
fuksjaa
U¿ytkownik ma klikn±æ w link aktywuj±cy (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 13 317
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Julianko witaj

Jestem zdziwiona, ¿e Tobie wysz³a czerwieñ Mo¿e mia³a¶ w innej proporcji??
Ja niestety nie zrobi³am zdjêcia zaraz po farbie, a teraz to mine³y ju¿ prawie 3 tyg i kolor jest sprany (efekt dzisiejszy w zal±czniku)
W zasadzie to ja mam refleksy a nie pasemka. O taki efekt w³a¶nie mi chodzi³o. Koñce te¿ dosta³y po doopie, wiêc pewnie jednak je zetnê. Zastanawiam siê tylko jak bardzo mnie poniesie
Piêkne w³osy masz!

Ja w przysz³ym tygodniu wreszcie bêdê farbowa³a w³osy, ostatnio testowa³am szamponetkê Joanny p³omienny rudy i ca³kiem fajny efekt, ale krótkotrwa³y niestety.
fuksjaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 16:43   #4897
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.



Ja ju¿ po farbowaniu, nie jestem do koñca pewna co to za kolor wyszed³, bo w ka¿dym ¶wietle inaczej wygl±da
Aczkolwiek móg³by byæ ja¶niejszy

Agusiaki miesza³am tak jak radzi³a¶, wiêksz± czê¶æ mixton, mniejsz± tycjan i do tego jeszcze miedziany blond. Dziêkujê jeszcze raz



Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
ale ja ju¿ ruda nie jestem od tygodnia Tylko br±zowa na powrót.
A jednak!
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 18:09   #4898
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Julianko witaj

Jestem zdziwiona, ¿e Tobie wysz³a czerwieñ Mo¿e mia³a¶ w innej proporcji??
Ja niestety nie zrobi³am zdjêcia zaraz po farbie, a teraz to mine³y ju¿ prawie 3 tyg i kolor jest sprany (efekt dzisiejszy w zal±czniku)
W zasadzie to ja mam refleksy a nie pasemka. O taki efekt w³a¶nie mi chodzi³o. Koñce te¿ dosta³y po doopie, wiêc pewnie jednak je zetnê. Zastanawiam siê tylko jak bardzo mnie poniesie
cudo! muszê kiedy¶ sobie taki kolorek zafundowaæ
wrzucam zdjêcie z lamp± i bez moich kude³ków trochê czasu po farbownaiu revlonem mycie od¿ywk± bardzo im s³u¿y.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg revlonnnnnnnnn.jpg (35,8 KB, 81 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg rerevlon.jpg (25,6 KB, 101 za³adowañ)
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:14   #4899
madziula199090909090
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 308
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Witam. Jakie¶ 2 tygodnie temu pisa³am w sprawie nieudanego farbowania.Mia³am napisaæ jak siê kolor spierze. W³a¶nie siê spra³ mi kolor. We wcze¶niejszych postach zamieszcza³am kolory jakie mnie interesuj±. Jak je osi±gn±æ? Oprócz tych co zamieszcza³am wcze¶niej interesuje mnie co¶ takiego. Jeszcze nie jestem zdecydowana jaki kolor wiec chcia³abym wiedzieæ jak osi±gn±æ te wszystkie kolory?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (45,4 KB, 86 za³adowañ)
madziula199090909090 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 18:43   #4900
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêkujê za pochwa³y Ciekawe co bêdzie jak rzucê na to deliê lub espresso dla od¶wie¿enia...

fuksja - ja nie wiem gdzie Wy kupujecie te saszetki joanny, bo u mnie rudego joanny jeszcze na oczy nie widzia³am nigdy ;/

martolek - daj no fotkê do oceny Kolorek wyszed³ za ciemno?? Wyp³ucze siê. Z pewno¶ci± znaczenie ma te¿ to na jaki kolor k³ad³a¶, bo ja na ja¶niejszy.

milk - kolorek masz piêkny i widaæ, ¿e bardzo ³adne i zdrowe w³oski. Zazdraszczam. Ten kolor ³udz±co mi przypomina 8.44 vitality's
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-05-18 o 18:48
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 19:21   #4901
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy dzieki, niestety tej firmy nie bylo wiec wzielam kilka probek olejku z sidel cos takiego i bede testowac, ale i tak koncowki ciachne
a teraz historia mrocznej wisni : w pt nieoczekiwanie wyskoczylam na weekend i nadarzyla sie okazja by wieczorem zrobic odrosty ( we wtorek mialy byc 4 tygodnie wiec sie skusilam). poczatek wszystko ok, Twoim sposobem najpierw odrost, potem troche wody i na reszte. i pewnie znowu mialabym ten sam efekt o dawniej gdyby nie to, ze sie zagadalam i kolor splukalam chyba po ponad 25 minutach od dania na konce. wlosy byly miekkie i w ogole ok wiec poszlam normalnie spac... sobote przebiegalam tak, ze widzialam sie raz w biegu w lustrze i dopiero w niedziele wydalam sie sobie dziwnie bialo-blado sina. no to pytam sie czy cos mi sie zmienilo z kolorem , a slysze "a to nie chcialas miec tych wisniowych". niestety faktycznie jak zaczesalam grzywke na czolo nie bylo watpliwoscisliczna dojrzala wisnia, z niewielka ruda poswiata na czubku glowy. w poniedzialek rano udalo mi sie kupic vitalitys, niestety nie dostalam 7.44 wiec zamiennie wzielam 7.4 , baam sie, ze samo 8.44 nie poradzi sobie z wisnia od razu, a nie chcialam czekac ani uzwac wody 9.
kolor wyszedl lekko czerwony i blizej 7 poziomu, ale i tak sie ciesze, ze to nie wisnia. szukalam jego odpowiednika bo ciezko go uchwycic na zdjeciach i wyszedl dokladnie jak 8.45 z ce-ce ( a ja lubilam ten odcien wiec na razie przy nim zostane), no z tydzien moze dwa


agusiaki, jak opisalam wyzej moj kolor na pewno jest nieco przeklamany bo kladziony na wisniowy odcien, niemniej lubie go i nie wiem dlaczego ludzie biora go za moj naturalny. Twoj kolor za to wyszedl pieknie wiec dajesz nadzieje na to , ze jeszcze bede pieknie marchewkowa bez rozjasniania

melina jak moglas tak slicznie wygladalas w rudosci , ale wiesz co agusiaki ma racje- wrocisz do nas rudosc jest uzalezniajaca ( no chyba, ze powodem odejscia jest zapowiadany bobas wtedy dluzej poczekamy). dobrze, ze chociaz podczytujesz watek bo lubie ludzi, ktorzy pytajac umieja sluchac rad, robia cos nowego, a nie najpierw zadaja 100 pytan po czym robia po swojemu, zatem odzywaj sie czekamy

milk piekne wlosy, jaki numer revlonu uzylas??

siskath teraz to mi sie dopiero przyda ta terapia na forum, bo jestem uzalezniona jak wpadam w sidla farbowania ....

dzisiaj w hurtowni widzialam sliczny kolor z goldwella 8or , sliczny czysty pomarancz , niech sie tylko uporam z regeneracja
wybaczcie dluuugi post
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 20:13   #4902
201709121022
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 477
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Agusiaki, Julianna Mo¿e byæ i tak, ¿e wrócê, never say never to jedna z moich dewiz Niemniej w moim przypadku dzia³a to chyba na zasadzie ci±g³ych powrotów do br±zu, bo ile razy zdarzy³ mi siê jaki¶ skok w bok, czy to do czerni, czy blondu, czy karmelu, czy baleja¿u, zawsze wraca³am do br±zów Chocia¿ rudy mia³am subiektywnie d³ugo. Tak czy inaczej - zostaje tu, ten w±tek to kopalnia wiedzy jak sobie nie zrobiæ na g³owie czego¶, co ja roboczo nazywam "pisofszit"

Zrobi³am Vitality's 6/00. Najpierw mia³am plan zrobiæ na wodzie 3% ale potem sobie uzmys³owi³am, ¿e mam jednak sporo rozja¶nione w³osy i ¿e mo¿e mi to wyj¶æ za ciemno, wiêc zrobi³am na 4,5%. Kolor wyszed³ ³adny, z refleksami, bardzo podobny do mojego naturalnego. Bêdzie siê oczywi¶cie wyp³ukiwa³ i teraz planujê "br±zowe zakupy" z Vitality's, bardzo podoba mi siê 6/1 ale muszê siê poradziæ fryzjerki czy baza jest na tyle naturalna, ¿e nie bêdzie zieleninki Fotki bêd± w weekend
201709121022 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 20:24   #4903
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Julianna, kiedy¶ która¶ dziewczyna pyta³a dok³adnie o ten kolor, bo twierdzi³a, ¿e ju¿ nigdzie nie mo¿e go dostaæ, mo¿e jeszcze tu zajrzy. Fryzjerka mi go poleca³a i podoba mi siê, ale jeszcze siê na niego nie zdecydowa³am, bo jak ju¿ co¶ mi podpasuje (do tej pory Majirel) to robiê zapasy jak wiewiórka orzechów na zimê ;p

Melina, a mówi³a¶, ¿e chyba wrócisz do ciemnych. Nawet nasze zachwyty nad Twoimi rudo¶ciami i bosko pasuj±c± do nich piêkn± mleczn± cer± nie pomog³y Ciê powstrzymaæ

Kathy, pamiêtam, ¿e od razu mi napisa³a¶, co my¶lisz o tej masce WAX-u do farbowanych, ale na razie szampon dalej stoi na mojej pó³ce i spisuje siê nie¼le. Sza³ to to nie jest, ale kolor dobrze siê trzyma. A teraz przy moim dwukrotnym dziennym myciu w³osów to jednak istotne. Kurcze, no nie wiem, co bym musia³a zrobiæ, ¿eby nie myæ codziennie w³osów. Nawet jak mia³am d³ugie to musia³am to robiæ, choæ wszyscy wokó³ przekonywali mnie, ¿ebym próbowa³a je przetrzymaæ przez dwa dni i po jakim¶ czasie siê przyzwyczaj±. Nigdy mi siê to nie uda³o i chyba uzna³am w koñcu, ¿e taka uroda tych moich w³osi±t.

Agusiaki, jak te¿ jestem antypasemkowa, ale Twoje prezentuj± siê ¶licznie. Pewnie zrazi³y mnie polskie g³owy ze szpetnymi "domowymi" pasemkami, które potem jeszcze szpetniej odrastaj±. U Ciebie piêknie wysz³o

Milk, kolor ¶wietnie siê prezentuje. W takich rudo¶ciach zdecydowanie gustujê

Miszona, je¶li nie lubisz WAX-ów to ten te¿ na pewno Ci nie podpasuje, wiêc nawet nie próbuj. Od¿ywki u¿ywam rzadko, raczej wtedy, kiedy pojawia siê jaki¶ problem z rozczesaniem w³osów. Mniej wiêcej raz na tydzieñ stosujê maskê (na razie te¿ WAX-ow±). W lipcu mia³am dekoloryzacjê, codziennie suszê w³osy suszark±, a w³osy s± w dobrym stanie Pochwal siê now± fryzur±
siskath jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 20:55   #4904
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

siskath w poznaniu tego koloru jest mnostwo, pytalam sie w sklepie ryzjerskim, jednak ze wzgledu na to, ze moim zdaniem troche przesusza jesli zdecyduje sie na jego zakup, a nie mieszanie vitalitys to bede dodawac saszetke olejku do farbowania. pani ze sklepu tak farbuje farbami ce-ce i twierdzi, ze nic sie nie dzieje z kolorem wiec warto sprobowac ( zwlaszcza, ze vitalitys tez dodaje olejek ) .
na razie czekam do soboty bo jak kupie wczesniej to wiem, ze pofarbuje, ach ten nalog czuje sie jak ktos po odwyku i pierwszym drinku: brzydal:
ja mam jeszcze stary zapas artego, lechera, alvaves, matrix, renee blanche wiec chyba wiem co masz na mysli

melina inspirujesz bo ladny ten kolorek na palecie
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 21:01   #4905
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
cudo! muszê kiedy¶ sobie taki kolorek zafundowaæ
wrzucam zdjêcie z lamp± i bez moich kude³ków trochê czasu po farbownaiu revlonem mycie od¿ywk± bardzo im s³u¿y.
O jaaa! To jest mój wymarzony kolor!

Pragnê takiego koloru, ale bojê siê eksperymentów... gdyby¶cie zobaczy³y moje w³osy teraz po Majirel... suche, sztywne, matowe (!) a kolor wyp³uka³ siê naprawdê paskudnie... chcê daæ im chwile odpocz±æ przed nastêpn± koloryzacj±, ale jestem naprawdê za³amana... :|
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 21:15   #4906
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 13 778
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Ale Nam w±tek od¿y³

I same eseje do czytania


Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
wrzucam zdjêcie z lamp± i bez moich kude³ków trochê czasu po farbownaiu revlonem mycie od¿ywk± bardzo im s³u¿y.
Piêkny kolor! Te¿ mi siê taki marzy

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
martolek - daj no fotkê do oceny Kolorek wyszed³ za ciemno?? Wyp³ucze siê. Z pewno¶ci± znaczenie ma te¿ to na jaki kolor k³ad³a¶, bo ja na ja¶niejszy.
Wrzucê, wrzucê, jako¶ na dniach
Ogólnie jestem zadowolona, na pewno jest o wiele lepiej ni¿ poprzednio- nie widzê czerwieni i jest ciut ja¶niej



A czy która¶ z Was k³ad³a br±zow± hennê na brwi? jakiej¶ konkretnej firmy? Ja zawsze od¶wie¿a³am tak± jak± mia³am w domu tzn grafitow± lub czarn± ale teraz wola³abym mieæ bardziej pasuj±ce do w³osów
__________________
I tylko Twój u¶miech pcha mnie do przodu.





Martolek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-18, 21:39   #4907
tynucha266
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Chcia³abym mieæ rude w³osy

ja u¿y³am dzisiaj loreal feria preference mango... ¶wietna farba! rudy ¶liczny! a mialam ciemnny braz i zlapalo pzdr
tynucha266 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 08:41   #4908
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 760
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziêkujê dziewczyny za mi³e s³owa! Ale to ja powinnam dziêkowaæ wam za rady
U¿y³am revlon revlonissimo 7.40 na sp³ukan± p³omienn± iskrê joanny.
Melanchton z czystym sercem poleci³abym ci szamponetkê joanny, ja j± uwielbiam w³osy s± po niej cudowne, idealnie wpasowuje siê kolorem pod revlona.
milk jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 10:22   #4909
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
cudo! muszê kiedy¶ sobie taki kolorek zafundowaæ
wrzucam zdjêcie z lamp± i bez moich kude³ków trochê czasu po farbownaiu revlonem mycie od¿ywk± bardzo im s³u¿y.
³adny

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Melina Poka¿ wiadomo¶æ
Agusiaki pomimo moich z³owieszczy wizji efekt naprawdê bardzo ³adny! Subtelnie i naturalnie

Julianna jestem, jestem, tylko dzia³am jako cichociemna Podczytujê Was, ale ja ju¿ ruda nie jestem od tygodnia Tylko br±zowa na powrót. W ka¿dym razie w±tku nie opuszczam z sentymentu, ale te¿ ze wzglêdu na to, ¿e du¿o siê tu nauczy³am o pielêgnacji i koloryzacji w ogóle No i z tego miejsca - raz, dwa, trzy, próba mikrofonu - dziekujê bardzo wszystkim, a zwlaszcza Tobie, Kathy i Agusiaki za cierpliwo¶æ i wieeeelk± pomoc w trakcie moich rudych podbojów

Btw, dorwa³am siê do Alterry, ale narazie bez rewelacji. Jako, ¿e przy takim sk³adzie nie spodziewam siê fajerwerków dora¼nie po zastosowaniu, to zu¿yjê wszystko (mam maskê i od¿ywkê Granat i Aloes) i zobaczymy. Póki co w³osy wygl±daj± tak, jak po samym szamponie.
a ty zawsze wprowadzasz weso³± nutkê
Natomiast Alterra dzia³a jak najbardziej ale tylko tylko i wy³±cznie jako kompres - pod rêcznikiem nie krócej ni¿ 1 godzinê - wtedy zobzczysz ró¿nicê.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 10:30   #4910
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny , mo¿e która¶ wrzuciæ paletê vitality's? wciê³o mi j± z dysku Wiem, ¿e to by³o ju¿ w w±tku, ale nie moge siê do tego dokopaæ
edit: nieaktualne, ju¿ mam

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2011-05-19 o 11:10
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 10:32   #4911
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
kathy dzieki, niestety tej firmy nie bylo wiec wzielam kilka probek olejku z sidel cos takiego i bede testowac, ale i tak koncowki ciachne
a teraz historia mrocznej wisni : w pt nieoczekiwanie wyskoczylam na weekend i nadarzyla sie okazja by wieczorem zrobic odrosty ( we wtorek mialy byc 4 tygodnie wiec sie skusilam). poczatek wszystko ok, Twoim sposobem najpierw odrost, potem troche wody i na reszte. i pewnie znowu mialabym ten sam efekt o dawniej gdyby nie to, ze sie zagadalam i kolor splukalam chyba po ponad 25 minutach od dania na konce. wlosy byly miekkie i w ogole ok wiec poszlam normalnie spac... sobote przebiegalam tak, ze widzialam sie raz w biegu w lustrze i dopiero w niedziele wydalam sie sobie dziwnie bialo-blado sina. no to pytam sie czy cos mi sie zmienilo z kolorem , a slysze "a to nie chcialas miec tych wisniowych". niestety faktycznie jak zaczesalam grzywke na czolo nie bylo watpliwoscisliczna dojrzala wisnia, z niewielka ruda poswiata na czubku glowy. w poniedzialek rano udalo mi sie kupic vitalitys, niestety nie dostalam 7.44 wiec zamiennie wzielam 7.4 , baam sie, ze samo 8.44 nie poradzi sobie z wisnia od razu, a nie chcialam czekac ani uzwac wody 9.
kolor wyszedl lekko czerwony i blizej 7 poziomu, ale i tak sie ciesze, ze to nie wisnia. szukalam jego odpowiednika bo ciezko go uchwycic na zdjeciach i wyszedl dokladnie jak 8.45 z ce-ce ( a ja lubilam ten odcien wiec na razie przy nim zostane), no z tydzien moze dwa


agusiaki, jak opisalam wyzej moj kolor na pewno jest nieco przeklamany bo kladziony na wisniowy odcien, niemniej lubie go i nie wiem dlaczego ludzie biora go za moj naturalny. Twoj kolor za to wyszedl pieknie wiec dajesz nadzieje na to , ze jeszcze bede pieknie marchewkowa bez rozjasniania

melina jak moglas tak slicznie wygladalas w rudosci , ale wiesz co agusiaki ma racje- wrocisz do nas rudosc jest uzalezniajaca ( no chyba, ze powodem odejscia jest zapowiadany bobas wtedy dluzej poczekamy). dobrze, ze chociaz podczytujesz watek bo lubie ludzi, ktorzy pytajac umieja sluchac rad, robia cos nowego, a nie najpierw zadaja 100 pytan po czym robia po swojemu, zatem odzywaj sie czekamy

milk piekne wlosy, jaki numer revlonu uzylas??

siskath teraz to mi sie dopiero przyda ta terapia na forum, bo jestem uzalezniona jak wpadam w sidla farbowania ....

dzisiaj w hurtowni widzialam sliczny kolor z goldwella 8or , sliczny czysty pomarancz , niech sie tylko uporam z regeneracja
wybaczcie dluuugi post
Jaka to by³a farba (wisienka)? Która twoim zdaniem jest naj³agodniejsza dla w³osów? Napisz koniecznie jak sie sprawdza olejek.
Ja te¿ musia³am podci±c w³osy (wtorek) - 5 cm ,,gone,,

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

Cytat:
Napisane przez milk Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê dziewczyny za mi³e s³owa! Ale to ja powinnam dziêkowaæ wam za rady
U¿y³am revlon revlonissimo 7.40 na sp³ukan± p³omienn± iskrê joanny.
Melanchton z czystym sercem poleci³abym ci szamponetkê joanny, ja j± uwielbiam w³osy s± po niej cudowne, idealnie wpasowuje siê kolorem pod revlona.
Ja te¿ by³am zadowolona z Joanny do ostatniego razu kiedy to wysz³a mi ¿arówka i do tego nie równa...chyba czym¶ oblepi³am w³osy...
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 10:50   #4912
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

kathy wisienka wyszla mi RB, tym , ktorym zawsze farbowalam. widzialam, ze kolor nieco sciemnial i zaczal byc lekko nierowny, ale nie mam dostepu do hurtowni z RB wiec sprobowalam jeszcze raz tym samym co zawsze7.3. moim zdaniem lepsza dla wlosow i to znacznie byla RB- wlosy mialam widocznie gestsze , miekkie, optycznie lepiej sie prezentowaly. z drugiej strony vitalitys kladlam po 2 dniach i to bez mycia nawet wczesniejszego bo nie zdarzylam wiec mialo prawo przesuszyc
koncowki musze podciac, ale dzisi sprobowalam olejku i sa mega lsniace i miekkie wiec skusze sie na ktorys, wieczorem wkleje olejek , ktory mnie kusi

co do szamponetki joanny mialam ten sam problem- czerwnien na poszczegolnych pasmach, ale sadze ze w moim przypadku to kwestia nierownego juz koloru po poprzedniej koloryzacji RB
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 14:33   #4913
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Mój chytry plan jest taki, ¿e zaprzestanê eksperymentów, wrócê do Alcantary ze s³ab± wod± (3%). Kiedy¶ farbowa³am mocniejsz±, bo mia³am na g³owie jakie¶ pozosta³o¶ci Palette i innego dziadostwa i teraz w³osy na dole s± nieco ja¶niejsze i szybciej siê z nich wyp³ukuje kolor, wiêc najpewniej zrobiê prepigmentacjê. Pierwszy raz, ale wyedukowa³am siê wpierw na wiza¿u.
A potem hulaj dusza, wracaj urodo, witajcie wielbiciele i adoratorzy....!

Ech, gdzie te czasy, kiedy ludzie zaczepiali mnie na ulicy, ¿eby powiedzieæ, jakie mam piêkne w³osy...! Gnij, z³y L'orealu!
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 14:38   #4914
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
O jaaa! To jest mój wymarzony kolor!

Pragnê takiego koloru, ale bojê siê eksperymentów... gdyby¶cie zobaczy³y moje w³osy teraz po Majirel... suche, sztywne, matowe (!) a kolor wyp³uka³ siê naprawdê paskudnie... chcê daæ im chwile odpocz±æ przed nastêpn± koloryzacj±, ale jestem naprawdê za³amana... :|
ojojoj, a co to za odcieñ majirela tak Ci w³osy sfatygowa³?? By³am kiedy¶ ostrzegana przed t± farb± jako bardzo agresywn± i niszcz±c± w³osy w³a¶nie. Mo¿e co¶ w tym jest? Wtedy my¶la³am, ¿e fryzjerka mojego syna mnie ostrzega przed t± farb±, bo sama pracuje na innej

Dziewczyny, a co dok³adnie za olejki macie na my¶li?? Poproszê o jakiego¶ linka , bo nie w temacie jestem a chêtnie spróbujê, bo moje kud³y strasz± koñcami a tak mi ¿al podcinaæ. Jak ju¿ siê zdecyduje na podciêcie to bêdzie duuu¿e ciach a nie tam jakie¶ kilka cm.

Martolek
- ja polecam hennê w kremie, np. reflectocil (IMHO najlepsza)

Czy która¶ z Was u¿ywa³a mo¿e tego szamponu venity https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 ?? Jestem ciekawa jakie efekty po odcieniu dla lisiczek. Mo¿e siê skuszê?? Tylko gdzie to to mo¿na nabyæ? W ross nie widzia³am. Mo¿e w naturze albo SF?
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ

Edytowane przez agusiaki
Czas edycji: 2011-05-19 o 14:39
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 14:49   #4915
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
Mój chytry plan jest taki, ¿e zaprzestanê eksperymentów, wrócê do Alcantary ze s³ab± wod± (3%). Kiedy¶ farbowa³am mocniejsz±, bo mia³am na g³owie jakie¶ pozosta³o¶ci Palette i innego dziadostwa i teraz w³osy na dole s± nieco ja¶niejsze i szybciej siê z nich wyp³ukuje kolor, wiêc najpewniej zrobiê prepigmentacjê. Pierwszy raz, ale wyedukowa³am siê wpierw na wiza¿u.
A potem hulaj dusza, wracaj urodo, witajcie wielbiciele i adoratorzy....!

Ech, gdzie te czasy, kiedy ludzie zaczepiali mnie na ulicy, ¿eby powiedzieæ, jakie mam piêkne w³osy...! Gnij, z³y L'orealu!
Napisz co¶ wiêcej o tej farbie, jak zapach, jak rozja¶nia, czy kolor sie szybko wyp³ukuje? czy ilo¶c amoniaku jest zredukowana?

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
ojojoj, a co to za odcieñ majirela tak Ci w³osy sfatygowa³?? By³am kiedy¶ ostrzegana przed t± farb± jako bardzo agresywn± i niszcz±c± w³osy w³a¶nie. Mo¿e co¶ w tym jest? Wtedy my¶la³am, ¿e fryzjerka mojego syna mnie ostrzega przed t± farb±, bo sama pracuje na innej

Dziewczyny, a co dok³adnie za olejki macie na my¶li?? Poproszê o jakiego¶ linka , bo nie w temacie jestem a chêtnie spróbujê, bo moje kud³y strasz± koñcami a tak mi ¿al podcinaæ. Jak ju¿ siê zdecyduje na podciêcie to bêdzie duuu¿e ciach a nie tam jakie¶ kilka cm.

Martolek - ja polecam hennê w kremie, np. reflectocil (IMHO najlepsza)

Czy która¶ z Was u¿ywa³a mo¿e tego szamponu venity https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 ?? Jestem ciekawa jakie efekty po odcieniu dla lisiczek. Mo¿e siê skuszê?? Tylko gdzie to to mo¿na nabyæ? W ross nie widzia³am. Mo¿e w naturze albo SF?
tzw oleje z silikonami w sk³adzie fajne oleje i trochê silikonów ³atwo zmywalnych - za to brak alkoholu...ja mam Osmo Berberoil..dla ciekawskich widzia³am te¿ tego typu olejki za to za fajn± cenê Alvavesu - du¿e opakowanie ok. 25 z³.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 14:53   #4916
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]

tzw oleje z silikonami w sk³adzie fajne oleje i trochê silikonów ³atwo zmywalnych - za to brak alkoholu...ja mam Osmo Berberoil..dla ciekawskich widzia³am te¿ tego typu olejki za to za fajn± cenê Alvavesu - du¿e opakowanie ok. 25 z³.

aaaa, takie w sensie ¿e To ja jeszcze mêczê te kryszta³ki z alfaparfu. Nie lubie ich, efektu specjalnego po nich ni ma. Ju¿ lepszy efekt daje jedwab zwyk³y.
Idê szukaæ tego Twojego Osmo
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 15:09   #4917
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwy¿szej wie¿y
Wiadomo¶ci: 3 768
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
ojojoj, a co to za odcieñ majirela tak Ci w³osy sfatygowa³?? By³am kiedy¶ ostrzegana przed t± farb± jako bardzo agresywn± i niszcz±c± w³osy w³a¶nie. Mo¿e co¶ w tym jest? Wtedy my¶la³am, ¿e fryzjerka mojego syna mnie ostrzega przed t± farb±, bo sama pracuje na innej

Dziewczyny, a co dok³adnie za olejki macie na my¶li?? Poproszê o jakiego¶ linka , bo nie w temacie jestem a chêtnie spróbujê, bo moje kud³y strasz± koñcami a tak mi ¿al podcinaæ. Jak ju¿ siê zdecyduje na podciêcie to bêdzie duuu¿e ciach a nie tam jakie¶ kilka cm.

Martolek
- ja polecam hennê w kremie, np. reflectocil (IMHO najlepsza)

Czy która¶ z Was u¿ywa³a mo¿e tego szamponu venity https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ja.html&next=1 ?? Jestem ciekawa jakie efekty po odcieniu dla lisiczek. Mo¿e siê skuszê?? Tylko gdzie to to mo¿na nabyæ? W ross nie widzia³am. Mo¿e w naturze albo SF?
7.4.
Mia³o byæ tak piêknie! Nie chcê mówiæ g³osem nienawi¶ci, ale kurde, dawno nie mia³am w³osów w tak z³ej kondycji jak po tym farbowaniu. S± szorstkie i w ogóle przesta³y siê uk³adaæ...! Mam proste kud³y i czêsto noszê je rozpuszczone i normalnie opada³y tak± fal± - leciuteñko podwija³y siê na koñcach, a teraz stercz± tak jak na fotce pogl±dowej z nieznan± mi osob± z Pudelka, któr± Wam za³±czam. Z tym ¿e tu jest to (zamierzony? ) efekt po prostownicy....


Na koniec po¿alê siê jeszcze, ¿e kondycja i wygl±d moich w³osów bardzo ujemnie wp³ynê³a na moje samopoczucie i samoocenê....!

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

P.S. O Alcantarze dowiedzia³am siê oczywi¶cie z Wiza¿u
W±tek o niej mo¿na przejrzeæ tutaj.
Z mojego do¶wiadczenia wynika, ¿e zachwyty s± w pe³ni uprawione. Na pewno nie rezygnowa³abym z koloryzacji ni±, gdyby nie fakt, ¿e musia³am siê czym¶ pofarbowaæ, a jedyny na Allegro sprzedawca by³ na urlopie.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 19:14   #4918
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Dziewczyny nastêpnym razem chyba zafarbuje w³osy kolorem 8.34 z Vitalitys - bardzo kusi mnie ten kolor, strasznie by³am zadowolona stosuj±c Mijarel w³a¶nie w tym odcieniu - kolor rudy br±z bardzo twarzowy, stonowany ale ¿ywy.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Melanchton Poka¿ wiadomo¶æ
7.4.
Mia³o byæ tak piêknie! Nie chcê mówiæ g³osem nienawi¶ci, ale kurde, dawno nie mia³am w³osów w tak z³ej kondycji jak po tym farbowaniu. S± szorstkie i w ogóle przesta³y siê uk³adaæ...! Mam proste kud³y i czêsto noszê je rozpuszczone i normalnie opada³y tak± fal± - leciuteñko podwija³y siê na koñcach, a teraz stercz± tak jak na fotce pogl±dowej z nieznan± mi osob± z Pudelka, któr± Wam za³±czam. Z tym ¿e tu jest to (zamierzony? ) efekt po prostownicy....


Na koniec po¿alê siê jeszcze, ¿e kondycja i wygl±d moich w³osów bardzo ujemnie wp³ynê³a na moje samopoczucie i samoocenê....!

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

P.S. O Alcantarze dowiedzia³am siê oczywi¶cie z Wiza¿u
W±tek o niej mo¿na przejrzeæ tutaj.
Z mojego do¶wiadczenia wynika, ¿e zachwyty s± w pe³ni uprawione. Na pewno nie rezygnowa³abym z koloryzacji ni±, gdyby nie fakt, ¿e musia³am siê czym¶ pofarbowaæ, a jedyny na Allegro sprzedawca by³ na urlopie.
...niechciany kolor strasznie psuje samopoczucie, nie przejmuj siê - skoncentruj siê na od¿ywieniu w³osów, a nied³ugo kolor wyjdzie piêknie - twoj± ulubion± farb±.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 19:37   #4919
rousse
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomo¶ci: 6 498
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny nastêpnym razem chyba zafarbuje w³osy kolorem 8.34 z Vitalitys - bardzo kusi mnie ten kolor,
Kathy, w³a¶ciwie o czym ¶wiadczy kolejno¶æ refleksów po kropce? Np czym sie ró¿ni 34 od 43? Ja próbowa³am 8.43 , bo 8.34 akurat w sklepie nie by³o, wyszed³ baardzo z³oty, w sumie ma³o miedziany.
rousse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-05-19, 20:05   #4920
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów.

Cytat:
Napisane przez rousse Poka¿ wiadomo¶æ
Kathy, w³a¶ciwie o czym ¶wiadczy kolejno¶æ refleksów po kropce? Np czym sie ró¿ni 34 od 43? Ja próbowa³am 8.43 , bo 8.34 akurat w sklepie nie by³o, wyszed³ baardzo z³oty, w sumie ma³o miedziany.
...no w³a¶nie zacznê od tego ¿e 8.43 wychodzi na moich w³osach fatalnie z szarym refleksem...inn e dziewczyny te¿ tak maj±, w sumie nie wiadomo dlaczego.
,,8.43 - 4 jest tu refleksem pierwszoplanowym czyli nasyceni jest najwiêksze natomiast z³oto ju¿ 2-go planowym. Za to 8.34 jest z przewag± refleksu z³otego - ten wychodzi na moich w³osach super...chocia¿ dawno ju¿ nie u¿ywa³am, wiêc zrobiê próbê na kosmyku.

...fajny awatar

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

a....ten olejek Allwavesu to serum z siemieniem lnianym 75 ml (opakowanie kulka)....dla ciekawskich ta firma ma te¿ od¿ywki z pigmentem rudym takie same kulki z pompk± jak Vitalitys ..o ile pamiêtam tañsze o jakie¶ 10 z³ - czy kto¶ zna?
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2011-05-19 o 20:06 Powód: dopis
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.