Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-19, 22:14   #3451
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedź,tylko ja widziałam wszędzie te placki po strzale.poza tym za każdym razem pani rysowała te linie,żeby nie pominąć obszaru.śmiesznie to wyglada,bo łyse placki,a nagle kepka
chciała jeszcze powiedzieć,że te włosy co odrosły są zniszczone tzn.są pokręcone i jakby połamane.mój TZ śmieje się,że wygladają,jak łoniacze
ja tez zaznaczam sobie obszary, ale i tak zdarza sie cos pominac niestety
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 07:48   #3452
Katka_krk
Rozeznanie
 
Avatar Katka_krk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 550
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
a czy po zabiegu skora jest zaczerwieniona albo inaczej naznaczona?
Może być zaczerwieniona, podrażniona. Może pojawić się obrzęk okołomieszkowy, jakieś strupki. Nie u każdego takie objawy po zabiegu się pokazują. Wszystko zależy od wrażliwości skóry, jakie są włosy i jakie są ustawione parametry lasera.
__________________

Katka_krk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 08:25   #3453
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

po jakim czasie włoski po depilacji laserowej odrosną?
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:06   #3454
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
po jakim czasie włoski po depilacji laserowej odrosną?
ja jestem po drugim na bikini (*chyba 2 mies)i odrosły mi na razie 4 włsosy.wiem,że do pół roku odrasta ta częśc włosów,która nie została zniszczona w swojej fazie wzrostu.
moje nogi również po 2 zabiegach (*koło pół roku) maja 30 % włosów upchanych w nieregularnych plackach.

*gdyby ktoś dopatrzył się niescisłości w moich odstępach czasowych to przepraszam.nie prowadze skupulatnego dziennika,a czas moze być podany w przedziale
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:31   #3455
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
o gdyby odrosły jasne i takie zostały to skakałbym z radości, na ramiona miałem robione duetem ustawiony na 11.4/12 albo i 11.6/12, tylko czy dłuższe przerwy mogłbyby dać teoretycznie lepsze efekty - czy to możliwe w ogóle ?
całkiem możliwe, że dałyby lepsze efekty - skoro w salonie sugerowali 3 miesiące przerwy a Ty zrobiłeś tylko 5 tygodni to pretensje o nieskuteczność możesz mieć tylko do siebie. włos musi mieć czas na regenerację i wejście w odpowiednią fazę wzrostu
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 10:38   #3456
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27026154]całkiem możliwe, że dałyby lepsze efekty - skoro w salonie sugerowali 3 miesiące przerwy a Ty zrobiłeś tylko 5 tygodni to pretensje o nieskuteczność możesz mieć tylko do siebie. włos musi mieć czas na regenerację i wejście w odpowiednią fazę wzrostu[/QUOTE]
i taka prawda.
ja jestem 2 mies po depilacji bikini i mam 3 włosy.nie wyobrażam sobie iść na kolejny zabieg.ponoć włos musi wyjść ze skóry,żeby byl gotowy do zabiegu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 15:30   #3457
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jak czytałam gdzieś w necie na temat laserowej depilacji, to pamiętam właśnie, że nie istotne jest czy 5, czy 6, czy 10 tygodni przerwy między zabiegami - to nie ma znaczenia ile, byleby włosy które chcemy usunąć były w fazie wzrostu

Swoją drogą nie mogę się doczekać kiedy włoski pod pachami zaczną mi wypadać... a dopiero 4 dzień po zabiegu teraz jest upał i aż by się chciało je ogolić...
Ale jakoś wytrzymam, nie chce mi się czekać z tym do zimy

Hhmmm a zauważyłam, że odrosło około 60% włosków, reszta to czarne kropki które na moje oko jakby chciały się wydostać spod skóry...
co to oznacza???

Pozdrawiam Was ciepło.
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 17:08   #3458
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o kolana-niestety tam jest slabszy wlos i czesto sie zdarza sie ze one kiepsko sie usuwaja no chyba ze na kolanach sa wlosy takie jak na lydkach i sa paski-to wtedy swiadczy to o ominieciu. jesli chodzi o te paski-to fragmenty te zapewne zostaly ominiete, wierzcie mi ze moze sie zdarzyc ze przy calym obszarze cos sie calkiem niechcacy pominie. przy zwyklym LS nie bylo to tak widoczne bo glowiczka mala wiec te placki pominiete byly tak male ze wygladaly jak pojedyncze wloski, przy malej glowicy pomijanie zdarza sie niestety czesciej tylko nie rzuca sie tak w oczy mysle ze powinnyscie w takiej sytuacji zadzwonic do gabinetu, powiedziec o sytuacji i umowic sie na bezplatna poprawke. gabinet powinien bez mrugniecia okiem umowic na poprawke i nie powinien Wam odmowic.
Dzwoniłam do gabinetu i pani mi powiedziała, że to niemożliwe żeby któreś fragmenty pominęła. Powiedziała, że przy kolejnym spotkaniu (pod koniec września) mam jej zaznaczyć elementy które nie wypadły Aja jej na to, to co mam w takim razie zrobić przez okres wakacyjny z tymi plackami- a ona, że ogolić maszynką więc mówię, a jak Pani sobie wyobraża moje nogi, które będę w miejscach gdzie są teraz włosy- przecież będę tam miała goląc co 2 dzień te placki szczecinę. To ona na to łaskawie zaproponowała, że wobec tego może odpłatnie mi potraktować te miejsca laserem za tydzień. Z czego nie jestem absolutnie zadowolona
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 18:12   #3459
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27026154]całkiem możliwe, że dałyby lepsze efekty - skoro w salonie sugerowali 3 miesiące przerwy a Ty zrobiłeś tylko 5 tygodni to pretensje o nieskuteczność możesz mieć tylko do siebie. włos musi mieć czas na regenerację i wejście w odpowiednią fazę wzrostu[/QUOTE]

pomyliłaś mnie z innym forumowiczem - mi sugerowano 6-8 tygodniowe przerwy i nigdy nie zwrócono mi uwagi na te niespełna 5 tygodni odstępu - coś za dużo im gotówki wręczałem by byli skłonni zwrócić mi uwagę

w sumie może to być jakies wytłumaczenie nieskuteczności zabiegów na przedramiona w moim przypadku - włoski które mi odrastały na przestrzeni 5 tygodni mogły być zbyt cienkie [czy włos który rośnie z marszu jest w fazie wzrostu ? ] i mało podatne na laser - skoro po 2 zabiegach duetem na nogi w zalecanych 2 miesięcznych odstępach mam widoczne efekty trwałego usunięcia owłosienia to chyba ciągle jest nadzieja że zabiegi mogą być w moim przypadku skuteczne - jeżeli badania hormonalne nie wykażą u mnie zaburzeń to po sezonie letnim wrócę do epilacji laserowej - tym razem na spokojnie w 2-3 miesięcznych odstepach

a czy fakt, że po Duecie włosy odrastają szybciej niż po kalsycznych lightsheer nie ma znaczenia - faza wzrostu pozostaje taka sama ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 18:52   #3460
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
i taka prawda.
ja jestem 2 mies po depilacji bikini i mam 3 włosy.nie wyobrażam sobie iść na kolejny zabieg.ponoć włos musi wyjść ze skóry,żeby byl gotowy do zabiegu
hej hej - jak tak kochana? ile juz zabiegów za Tobą? ja byłam wczoraj na 3 zabiegu i bolało jak za pierwszym razem - a myslałam że będzie jak za drugim... to chyba dlatego jednak że wtedy ten ketanol wzięłam a teraz nie - strasznie bolało. Teraz mam przerwę. No i mam do Ciebie pytanie, bo Pani mi powiedziała że te odstępy między zabiegMI MUSZA BYĆ 10-12 tygodni inaczej jak jest dłuższa przerwa to sa nieskuteczne, ale po trzecim zabiegu mozna zrobic dłuższa przerwe to i na czwartky mam przyjść dopiero we wrześniu lub październiku - jak to wygląda z tymi przerwami? faktycznie tak jest że po 3 mozna zrobic dłuższą?
Ja strasznie się cieszę że juz jestem po - wrrrr
Po drugim zabiegu na girkach odrosło mi może z 10% włosów i były tak delikane i miękkie że jak przejechałam ręka to nóżki gładziutkie w dotyku, także warto pocierpieć
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 18:59   #3461
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
hej hej - jak tak kochana? ile juz zabiegów za Tobą? ja byłam wczoraj na 3 zabiegu i bolało jak za pierwszym razem - a myslałam że będzie jak za drugim... to chyba dlatego jednak że wtedy ten ketanol wzięłam a teraz nie - strasznie bolało. Teraz mam przerwę. No i mam do Ciebie pytanie, bo Pani mi powiedziała że te odstępy między zabiegMI MUSZA BYĆ 10-12 tygodni inaczej jak jest dłuższa przerwa to sa nieskuteczne, ale po trzecim zabiegu mozna zrobic dłuższa przerwe to i na czwartky mam przyjść dopiero we wrześniu lub październiku - jak to wygląda z tymi przerwami? faktycznie tak jest że po 3 mozna zrobic dłuższą?
Ja strasznie się cieszę że juz jestem po - wrrrr
Po drugim zabiegu na girkach odrosło mi może z 10% włosów i były tak delikane i miękkie że jak przejechałam ręka to nóżki gładziutkie w dotyku, także warto pocierpieć
ja mam swoją teorię i jakoś mi wychodzi.
sama jestem przedsiebiorcą i znam też zagrywki ,żeby zarobic więcej.czasem jestem zbyt wyczulona i buntuję się .
ja powiem tak.widząc,że włoski po pierwszym sa jasne i cienkie wzięłam na przeczekanie,az się wzmocniły i zciemnialy.
zrobiłam drugi zabieg po pół roku i na prawde pozbyłam się 80 %.
nie wiem,czy teraz zrobie znów,bo zawsze jest coś pilnego i wazniejszego od laserów.
nie chce ci niczego narzucać,bo kazdy człowiek jest inny.wiem też,że mam zaburzoną gospodarkę hormonalną,jednak rezultaty mówią same za siebie.coś w tym jest
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-20, 19:09   #3462
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Wink Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zrobiłam drugi zabieg po pół roku i na prawde pozbyłam się 80 %.
no czyli z tego wynika że kosmetyczka ma racje i spokojnie mogę przyjść bez sresu o skuteczność w tym październiku tak? (tak zrozumiałam Twoja wypowiedź
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 19:19   #3463
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
no czyli z tego wynika że kosmetyczka ma racje i spokojnie mogę przyjść bez sresu o skuteczność w tym październiku tak? (tak zrozumiałam Twoja wypowiedź
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:04   #3464
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

no to mnie uspokoiłaś, dzięki
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:15   #3465
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez olla1987 Pokaż wiadomość
Jak czytałam gdzieś w necie na temat laserowej depilacji, to pamiętam właśnie, że nie istotne jest czy 5, czy 6, czy 10 tygodni przerwy między zabiegami - to nie ma znaczenia ile, byleby włosy które chcemy usunąć były w fazie wzrostu
przerwy są istotne

"Co dzieje się z włosami po zabiegu?
Uszkodzone w czasie zabiegu włosy nadal pozostają w skórze i przesuwają się w kierunku jej powierzchni, co może dawać wrażenie, że włosy wciąż rosną. W tym okresie, jeśli martwe włosy są szczególnie uciążliwe (są szorstkie i sztywne), można je ogolić. Niemniej wypadają one ze skóry po ok. 2 tygodniach. Skóra robi się gładka i taka pozostaje do momentu aż kolejne włosy przejdą z fazy spoczynku w fazę wzrostu. Ponieważ fazy spoczynku są różne dla włosów zlokalizowanych w różnych okolicach ciała, różne są też odstępy między zabiegami. W przypadku twarzy odrost pojawia się średnio 4-6 tygodni od poprzedniego zabiegu, w obrębie tułowia po ok. 6-8 tygodniach, na kończynach nawet do 3 miesięcy."

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
pomyliłaś mnie z innym forumowiczem - mi sugerowano 6-8 tygodniowe przerwy i nigdy nie zwrócono mi uwagi na te niespełna 5 tygodni odstępu - coś za dużo im gotówki wręczałem by byli skłonni zwrócić mi uwagę

w sumie może to być jakies wytłumaczenie nieskuteczności zabiegów na przedramiona w moim przypadku - włoski które mi odrastały na przestrzeni 5 tygodni mogły być zbyt cienkie [czy włos który rośnie z marszu jest w fazie wzrostu ? ] i mało podatne na laser - skoro po 2 zabiegach duetem na nogi w zalecanych 2 miesięcznych odstępach mam widoczne efekty trwałego usunięcia owłosienia to chyba ciągle jest nadzieja że zabiegi mogą być w moim przypadku skuteczne - jeżeli badania hormonalne nie wykażą u mnie zaburzeń to po sezonie letnim wrócę do epilacji laserowej - tym razem na spokojnie w 2-3 miesięcznych odstepach
kończyny - czyli 3 miesiące przerwy, czyli 12 tygodni czyli... sam wiesz co - ja zrobiłabym zrobiłabym aferę w salonie na cztery fajerki

"Kiedy zauważę redukcję owłosienia?
Redukcja owłosienia obecna jest z zabiegu na zabieg. Każdorazowo udaje się zlikwidować 20-30% włosów. Pacjent „widzi” redukcję, kiedy odsetek ten osiągnie ok. 50%, co ma najczęściej miejsce po 3. zabiegu.
A co w sytuacji, gdy nie ma po zabiegu okresu gładkości?
Po zabiegu włosy mogą rosnąć tylko w przypadku, gdy minął zbyt krótki czas od mechanicznego usuwania włosów, zabieg został wykonany niedokładnie albo jest czynnik hormonalny, który stale stymuluje nowe mieszki włosowe do odrostu."


z początku tego wątku, wypowiedzi osób robiących zabiegi:

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Fotoepilacja, depilacja laserowa, epilacja laserowa to takie niby synonimy, ale to niby robi wielką różnicę.
Tak naprawdę w sensie rozumowania prawidłowego zabiegów to depilacja odnosi się do nietrwałego usuwania owłosienia (wosk, pasta), epilacja do trwałego ale mamy na myśli elektrolizę i termolizę (epilacja igłowa) natomiast fotoepilacja jaka sama nazwa wskazuje to usuwanie nadmiernego owłosienia przy uzyciu energii świetlnej i cieplnej (czyli i laser i IPL). To tak tylko w ramach wyjasnienia

Zabiegi to już róznie bywa średnio po 4 zabiegach ( w większości przypadków) otrzymuje sie już b. dobre efekty czyli 90-95% skuteczności w usunięciu niechcianego owłosienia. Nadmienię może, że 100% skueczności jest nieosiągalne Co dalej... Napewno "uczciwy" gabinet daje juz zniżki po 4tym zabiegu czyli na 5,6...itd . Częstotliwość - średnio przyjmuje się, że jest to okres 2-3 mcy, wszytsko zależy od wzrostu włosa.

Trwała... oczywiście że tak. Prawidłowo wykonany zabieg jest trwały. Oczywiście wymagane są zabiegi "przypominające" i to wszytsko zależy od uwarunkowań indywidualnych, średnio co 1-2 lata. Zazwyczaj są to tak niewielkie, śladowe ilości włosów , że ten 1 zabieg wystarcza na kolejnekilka lat.
Cytat:
Napisane przez AlmE Pokaż wiadomość
pracuje na laserze diodowym light sheer i powiem wam,ze jesli trafi sie na dobry gabinet i dobra osobe to zabieg da efekty,bardzo trudno jest dobrac odpowiednie parametry zabiegu,to wymaga praktyki.Opinie o samym zabiegu z pewnoscia beda rozne,operatorzy maja rozne techniki /lepsze-gorsze/ a pacjentki rozne progi bolu,jedna wybiera slady na 3-4 dni i bol,inna chce zeby bolu nie bylo i sladow rowniez...a prawda jest taka,ze powinno sie przylozyc ostra energie zeby na 100% zniszczyc wlosy anagenowe.Sa 3 fazy wzrostu wlosa-anagen katagen i telogen,inny procent anagenu kata i telo jest w roznych czesciach ciala,trzeba to znac dla kazdej czesci zeby dobrze zabieg zrobic i ustalic kolejne wizyty dopasowane do cyklu wzrostu wlosa,to wszystko nie jest takie proste...ale sa materialy w prasie,w sieci i jak ktos chce to moze sie wyszkolic perfect zeby nie robic pozniej lipy.
Laser diodowy nie zlapie wlosow jasnych,siwych-wcale ! on dziala na prostej zasadzie kontrastu koloru i wlos MUSI byc ciemniejszy od skory inaczej laser go nie "widzi"druga sprawa to hormony-zawiazki nowych mieszkow wlosowych moga byc w skorze i caly czas sie tworzyc wiec 100% gwarancji efektu jest w przyadku obecnie wystepujacych mieszkow-nikt wam nie zagwarantuje,ze nie bedzie w tym miejscu wlosow za jakis czas,bo moga powstac zupelnie nowe mieszki wlosowe u osob podatnych na to...po to robi sie zabieg przypominajacy-za pol roku jesli zawiazki dadza nowe mieszki i wlosy to niszczymy je duza energia i spokoj.pytania ?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

i uwaga nie robi sie ponizej 30 J ! to jest bardzo malo chyba,ze jestescie mulatkami albo w zylach krew arabska...ponizej 30J dla jasnych Polek to oszustwo! ja sama sobie robie bikini na 42J ! troche boli i sa obrzeki ale obrzek okolomieszkowy oznacza,ze mieszek sie wypalil,za 4 dni mam spokoj i efekt rewelacyjny
,co do poparzen to robi sie przeciez przed zabiegiem proby-najlepiej tydzien przed lub 15 min przed zabiegiem,kilka roznych ustawien i patrzymy jak reaguje skora.Robi sie to po to,zeby dobrac odpowiednie ustawienie...bikini rowniez musi miec duza energie jesli nie parzy a boli na probach to bawimy sie z Emla 40 min przed samym zabiegiem i dzialamy wysoka energia a nie slaba,bo boli-to strata kasy dla pacjenta !

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2011-05-20 o 21:38
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 21:48   #3466
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
Dzwoniłam do gabinetu i pani mi powiedziała, że to niemożliwe żeby któreś fragmenty pominęła. Powiedziała, że przy kolejnym spotkaniu (pod koniec września) mam jej zaznaczyć elementy które nie wypadły Aja jej na to, to co mam w takim razie zrobić przez okres wakacyjny z tymi plackami- a ona, że ogolić maszynką więc mówię, a jak Pani sobie wyobraża moje nogi, które będę w miejscach gdzie są teraz włosy- przecież będę tam miała goląc co 2 dzień te placki szczecinę. To ona na to łaskawie zaproponowała, że wobec tego może odpłatnie mi potraktować te miejsca laserem za tydzień. Z czego nie jestem absolutnie zadowolona
gabinet nieodpowiedzialny...widac ich dbalosc o klienta jest zerowa. mowi ze napewno nic nie pominela?napewno to Stalin nie zyje!!! jesli jest taka pewna to powinna Cie chociaz zaprosic na bezplatna konsultacje.niestety ale moje zdanie jest takie, ze po prostu Cie olali...
szczerze mowiac to dziwi mnie takie ich podjescie, konkurencja na dzien dzisiejszy jest duza, ceny tych zabiegow nie sa male...

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-05-20 o 21:55
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 23:39   #3467
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
ale zastanawiam się czy aby zbyt krótkie przerwy między zabiegami tez nie wpłyneły m.in. na małą skuteczność zabiegów - ramiona robiłem co 5 tygodni DUETEM i efekty są takie, że niemalże wszystkie włosy odrastają - niby słabsze ale i cieńsze ale ciągle czarne i widoczne, nogi z kolei robiłem w zalecanych 8-9 tygodniowych odstępach [również duet] i tu przerzedzenia po dwch zabiegach są mocno widoczne a włosy jaśniejsze
[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;26984001]chyży - ktoś tu nawet pisał (zdaje się siarka40) że robienie częściej niż zalecana przerwa mija się z celem, jej koleżanka robiła bikini (?) częściej niż zalecane i po zakończeniu serii odrosło dużo - a 5 tyg to bardzo krótko, optymalnie chyba jest odstęp 8-12 tyg, zależy jaka część ciała
[/QUOTE]
ano, to ja pisalam
rzeczywiscie, ta kolezanka dosc kiepsko wyszla na tak krotkich odstepach, bo po trzech zabiegach okazalo sie, zdaje sie, ze dalej do konca niz blizej (a ponoc trzeci zabieg jest zwykle przelomowy). z kolei i po sobie, i po innej kolezance, przekonalam sie, ze radosc z wypadania wlosow niedlugo po zabiegu, jest w pewnym stopniu przedwczesna - jak juz chyba pisalam, u mnie po 2. tygodniach po 1. zabiegu naprawde sporo wlosow nie odroslo, po czym paskudniki sie pojawily jakos po dobrych paru tygodniach.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2011-05-20 o 23:41
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 13:30   #3468
anna1718
Raczkowanie
 
Avatar anna1718
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 103
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

powiedzcie mi proszę czy np. jak zrobilam soibe jeden zabieg to po ilu latach odrosna te wloski?
__________________
. Anna .
postanowienia:
od maja 2009 , zapuszczanie włosów - ciągle w toku...
anna1718 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 13:46   #3469
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anna1718 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi proszę czy np. jak zrobilam soibe jeden zabieg to po ilu latach odrosna te wloski?
te które zostały wyłapane i zgineły to nie powinny nigdy odrosnąć.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 15:08   #3470
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
pomyliłaś mnie z innym forumowiczem - mi sugerowano 6-8 tygodniowe przerwy i nigdy nie zwrócono mi uwagi na te niespełna 5 tygodni odstępu - coś za dużo im gotówki wręczałem by byli skłonni zwrócić mi uwagę

w sumie może to być jakies wytłumaczenie nieskuteczności zabiegów na przedramiona w moim przypadku - włoski które mi odrastały na przestrzeni 5 tygodni mogły być zbyt cienkie [czy włos który rośnie z marszu jest w fazie wzrostu ? ] i mało podatne na laser - skoro po 2 zabiegach duetem na nogi w zalecanych 2 miesięcznych odstępach mam widoczne efekty trwałego usunięcia owłosienia to chyba ciągle jest nadzieja że zabiegi mogą być w moim przypadku skuteczne - jeżeli badania hormonalne nie wykażą u mnie zaburzeń to po sezonie letnim wrócę do epilacji laserowej - tym razem na spokojnie w 2-3 miesięcznych odstepach

a czy fakt, że po Duecie włosy odrastają szybciej niż po kalsycznych lightsheer nie ma znaczenia - faza wzrostu pozostaje taka sama ?
a czy po tym duecie wszystkie wloski Ci wypadaly kazdorazowo?

ja jestem 5 tyg. po zabiegu duetem na klatce i mimo ze wypadlo sporo wloskow to jednak sporo zostalo (i to na dodatek czarnych i grubych). niby rosna wolniej, tzn. urosly jak dotad do 0,5 cm , ale nie wiem czy wypadna jeszcze. mocno siedza w skorze. ale z drugiej strony przez te 5 tyg. powinny bardziej chyba urosnac jesli mialyby nie wypasc. ja juz nie wiem sam...
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 16:48   #3471
zmeczonyZyciem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,

z tego co wyczytałem zabiegi są skuteczne, dlatego mam pytanie czy ktoś może mi polecić sprawdzony salon kosmetyczny na terenie śląska(Katowice,Sosnowiec ,Dąbrowa Górnicza,Czeladź,Bytom,Bę dzin etc) z którego ktoś korzystał i może śmiało polecić

chodzi mi głównie o ramiona i przedramiona, bo mam z tego powodu duże kompleksy

A co do opalania, jeśli zdecyduję się w najbliższym czasie na taki zabieg to będę musiał zrezygnować ze słońca w tym roku? czy krem 60 na ramiona i można wyskoczyć na słoneczko?

Edytowane przez zmeczonyZyciem
Czas edycji: 2011-05-21 o 16:55
zmeczonyZyciem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 18:36   #3472
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez zmeczonyZyciem Pokaż wiadomość
Witam,

z tego co wyczytałem zabiegi są skuteczne, dlatego mam pytanie czy ktoś może mi polecić sprawdzony salon kosmetyczny na terenie śląska(Katowice,Sosnowiec ,Dąbrowa Górnicza,Czeladź,Bytom,Bę dzin etc) z którego ktoś korzystał i może śmiało polecić

chodzi mi głównie o ramiona i przedramiona, bo mam z tego powodu duże kompleksy

A co do opalania, jeśli zdecyduję się w najbliższym czasie na taki zabieg to będę musiał zrezygnować ze słońca w tym roku? czy krem 60 na ramiona i można wyskoczyć na słoneczko?
ja moge polecić Rybnik.salon sprawdzony i ceny korzystne.
słonce jest niewskazane na czas przeprowadzania zabiegow,poniewaz laser wyłapuje melanine włosową,a poopalaniu bedzie "widział'opleniznę.zabieg ów musisz zrobić kilka-najmniej 3,żeby widziec efekty,więc chyba w tym roku nie zobaczysz słońca,lub zrób zabiegi jesienią.
musiaółbys używac blokera ,nie filtra 50 i smarowac non stop,lub nosić zakryte ciało ubraniem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 20:48   #3473
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chaz00 Pokaż wiadomość
a czy po tym duecie wszystkie wloski Ci wypadaly kazdorazowo?

ja jestem 5 tyg. po zabiegu duetem na klatce i mimo ze wypadlo sporo wloskow to jednak sporo zostalo (i to na dodatek czarnych i grubych). niby rosna wolniej, tzn. urosly jak dotad do 0,5 cm , ale nie wiem czy wypadna jeszcze. mocno siedza w skorze. ale z drugiej strony przez te 5 tyg. powinny bardziej chyba urosnac jesli mialyby nie wypasc. ja juz nie wiem sam...
po duecie włosy odrastają normalnie - dopiero po 10-14 dniach zaczynają niektóre wypadać - ja bym uzbroił się w cierpliwość i nie wyrywał - jak ma wypaść to wypadnie, niemniej po 5 tyg. powinno być już jasne co wypadło a co zostało, mogą też ci wyrosnać nowe włosy - z początku jasne a potem ściemnieją - nie zmienia to faktu, że te 3 zabiegi to minimum

tym samym muszę sam uzbroic się w cierpliwość i przeczekać sezon letni - kamień spadł mi z serca
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 08:00   #3474
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 09:53   #3475
kalusia1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam,

Śledzę to forum od kilku miesięcy, przeczytalam chyba wszystko
Mam juz za sobą pierwsze zabiegi na cale nogi i bikini. Przymierzam się teraz do kolejnej serii, tylko mam problem z pogodzeniem tego z urlopem. I pytanko do Was, jak szybko po zabiegu mozna się opalać?
kalusia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:42   #3476
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

opalanie - 2 tygodnie od zabiegu
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 11:09   #3477
chaz00
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 134
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
po duecie włosy odrastają normalnie - dopiero po 10-14 dniach zaczynają niektóre wypadać - ja bym uzbroił się w cierpliwość i nie wyrywał - jak ma wypaść to wypadnie, niemniej po 5 tyg. powinno być już jasne co wypadło a co zostało, mogą też ci wyrosnać nowe włosy - z początku jasne a potem ściemnieją - nie zmienia to faktu, że te 3 zabiegi to minimum

tym samym muszę sam uzbroic się w cierpliwość i przeczekać sezon letni - kamień spadł mi z serca
aha czyli Ty tez nie miales okresu gladkosci miedzy zabiegami? bo u mnie owszem wypadlo sporo wloskow po pierwszym zabiegu, ale dalej sporo zostalo, czarnych i grubych, z tym ze rosna pomalu, ale nie wyglada na to zeby mialy wypasc. czyli pozostaje mi czekac do nastepnego zabiegu.

bo na necie kraza takie informacje ze po kazdorazowym zabiegu powinny wypasc niemal wszystkie wloskie i powinien byc orkes calkowitej gladkosci
chaz00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:55   #3478
karolinamat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A ja jestem nieco podłamana. na początku widziałam super efekty i byłam pełna nadziei na gładkie bikini. Teraz jestem przed 5 laserem i włosów mam jeszcze o wiele za dużo. Na więcej się nie decyduję bo planuję zajść w ciążę. Myślałam ze te 5 starczy
karolinamat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:07   #3479
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez karolinamat Pokaż wiadomość
A ja jestem nieco podłamana. na początku widziałam super efekty i byłam pełna nadziei na gładkie bikini. Teraz jestem przed 5 laserem i włosów mam jeszcze o wiele za dużo. Na więcej się nie decyduję bo planuję zajść w ciążę. Myślałam ze te 5 starczy
przypomnij czym robiłaś?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 19:10   #3480
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;27057561]opalanie - 2 tygodnie od zabiegu[/QUOTE]
wow, mi powiedziała Pani że miesiąc po depilacji i miesiąc przed depilacja nie mozna sie opalać - to jak to jest???
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.