Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka ;) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-21, 19:49   #1981
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Fubizka, ja też nigdy takiego nie miałam . Ironia losu, bo nawet jak byłam nastolatką właśnie tacy mi się podobali. Potwierdza to tylko teorię, że wygląd nie jest najważniejszy. Acha, no i ten co teraz jest na horyzoncie też nie za bardzo w takim typie... Tyle że brodę ma przynajmniej .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 09:03   #1982
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Ja nie mogę jeszcze być mamusią
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:26   #1983
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja nie mogę jeszcze być mamusią

No wiesz, idziesz do apteki, kupujesz i masz pewność.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:28   #1984
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość

No wiesz, idziesz do apteki, kupujesz i masz pewność.
Za wcześnie.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:35   #1985
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

Zdecydowanie wolę jak mi sylwetkę rzeźbi woda, rowerowe klimaty mi nie podpasowały.
Ja uwielbiam rower właśnie za sposób w jakirzeźbi pośladki. Jak miałam lat i jeżdziłam prawie codziń miałam mega odstający tyłek.

Tak w ogóle to straciłam juz kg, chociaz po wczorajszym grilu, to już chyba nie tyle.
Od piwa jeszcze mi szumi, a wypiłam tylko i to niecałe.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Za wcześnie.
Jakie miałas dni?
Zresztą taka diagnowa przez neta, to jak wróżenie ze szklanej kuli.
Moja znajoma ostatnio panikowała, przekonana, że wpadła, okres jej sie spóźniał. I co, lipa.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:41   #1986
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Jakie miałas dni?
Zresztą taka diagnowa przez neta, to jak wróżenie ze szklanej kuli.
Moja znajoma ostatnio panikowała, przekonana, że wpadła, okres jej sie spóźniał. I co, lipa.
Jak na razie nie panikuję. Dni płodne a jakże. Okres od stycznia mam jak w zegarku co do dnia. A tu wczoraj zonk, jakiś tydzień po owulacji dostałam dziwne plamienie. Ale spokojnie, w ciążę się tak łatwo nie zachodzi. Chyba.
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 10:42   #1987
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
Moja znajoma ostatnio panikowała, przekonana, że wpadła, okres jej sie spóźniał. I co, lipa.
Na tym wątku już prawie wszystkie miały panikę w tamtym miesiącu Patrzcie - tagi

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...92-aaaaaa.jpeg

PS. Czy tylko u mnie wcięło ten przycisk od wstawiania obrazków?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 11:07   #1988
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Na tym wątku już prawie wszystkie miały panikę w tamtym miesiącu Patrzcie - tagi

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...92-aaaaaa.jpeg

PS. Czy tylko u mnie wcięło ten przycisk od wstawiania obrazków?

O mamusiu, ja chcę tą szafę. Może nie wszystkie, ale parę szpilek i sandałków by sie przydało. Kupiłam ostanio świetne szpilki. Zjeździłam za nimi pół Śląska.

Nie wstawiam obrazków, więc nawet nei zauważyłam.
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:13   #1989
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Na tym wątku już prawie wszystkie miały panikę w tamtym miesiącu Patrzcie - tagi


OtTakaJa - masz plamienie w tydzień po owulacji i już panikujesz, że to ciąża? Kobietoooooo
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:34   #1990
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Jeszcze trochę i z tych z możliwością będę jedyna, która żyje bez stresu ciążowego

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez kimi1000 Pokaż wiadomość
O mamusiu, ja chcę tą szafę.
Ja też, ale nie na szpilki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:38   #1991
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
OtTakaJa - masz plamienie w tydzień po owulacji i już panikujesz, że to ciąża? Kobietoooooo
Nie panikuję. Przeżywam
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 12:39   #1992
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

A ja czuję, że jeszcze kilka ciepłych dni i będę mogła założyć moje szpileczki, które dawno temu Wam pokazywałam na rozstaniowym!
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 12:44   #1993
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Malla Ty szalona jesteś
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:02   #1994
magdalenabellacoza
Raczkowanie
 
Avatar magdalenabellacoza
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 379
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka


Była któraś z Was w sytuacji, gdzie ma się dwie koleżanki, a jedna dostaje wysypki na drugą? I nie chce mieć styczności z tą drugą? A ta 'druga' o tym nawet nie wie?
Niby rozumiem tę alergię, bo ta druga zaczęła się do mnie odzywać, gdy zerwał z nią chłopak () i tą pierwszą to denerwuje, ale niestety mam za dobre serduszko i nie potrafię jej olać. Ale chciałabym się spotykać z obiema, a nie wybierać albo robić rozkład, z którą spędzać czas...
Przepraszam, że Wam tu truję, ale ta sytuacja mnie irytuje niesamowicie
__________________


"
Życie bywa słodkie, lecz czasami tak bywa, że kiedy bywa słodkie, to idzie się porzygać"

magdalenabellacoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:14   #1995
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Przepłakałam pół nocy i nie wyglądam. Masakra.
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 14:48   #1996
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

magdalenabellacoza - moje 2 przyjaciółki się pożarły, rozwaliło to naszą licealną paczkę

martuska2o - co się stało?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 15:07   #1997
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Malla:
A szkoda słów.. myślałam, że już tak świetnie się 3mam. Spotkałam dup.ka i rozum zrobił sobie przerwę.
Wyglądam i czuję się koszmarnie.
Do tego na piątkowej imprezie miałam okazję bliżej poznać pana z siłowni i szkoda gadać.
Zaczynam się zastanawiać czy zawsze muszę trafiać na jakiś popaprańców. Jak nie niedojrzały, chory psychicznie to alwaro od 7 boleści
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 18:48   #1998
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Uff ja na szczęście nie mam możliwości i ta panika ciążowa mnie omija
Ale żeby nie żyć za spokojnie, to panikuje jak cholera przed maturą ustną z polskiego Mimo, że uczę się na nią całkiem sporo, umiem wszystko powiedzieć, doczytuję ważne informacje o tych moich utworach, to mam wrażenie, że nie zdam
I jestem zła, że mam ją tak późno, bo o wiele bardziej chciałabym wstać rano i mieć to jak najszybciej z głowy, a nie po południu dopiero
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.

Edytowane przez mrytka
Czas edycji: 2011-05-22 o 18:49
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 20:10   #1999
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość

No i takie podejście Cię kiedyś zgubi



Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Czemu?
Bo miałam już milion razy zapalenie jajnika i babka mi powiedziała, że bardzo możliwe, że mam już zrosty...


Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość




A, bo widzicie, my się nie zrozumiałyśmy odnośnie wąsów. Taki zarost jaki ma Depp na zdjęciu (swoją drogą Deppa też bardzo lubię, ale troszkę za delikatny jest dla mnie) to dla mnie BRODA - z wąsami, ale broda. Wolę zresztą właśnie taką pełną brodę niż samą brodę bez wąsów. A wąsy dla mnie to sam zarost pod nosem, no wiecie .
No tak, takie brodo-wąsy są jeszcze ok, ale np. takie wąsy jak u Adama Małysza są fee!
Wąsy – tłusty nawis pod nosem. Wąs może być obcięty, co daje wrażenie łysego wara. Mogą je posiadać osobniki męskie oraz stare babcie (purty), które nie dosięgają ręką do wąsa i nie mogą go golić.


Jesli już mowa o włosach, wąsach i brodach, to co powiecie na inne zarośniete miejsa u facetów? Lubicie? Ja uwielbiam tzw. ścieżke miłości! I ogólnie to nie lubie jak faceci golą co innego niż buzie. Mój kolega goli pachy. Dla mnie to jakieś takie niemęskie!


Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Fubizka, ja też nigdy takiego nie miałam . Ironia losu, bo nawet jak byłam nastolatką właśnie tacy mi się podobali. Potwierdza to tylko teorię, że wygląd nie jest najważniejszy. Acha, no i ten co teraz jest na horyzoncie też nie za bardzo w takim typie... Tyle że brodę ma przynajmniej .
Ale metal też jest w zupełnie w innym typie niż Wam pokazałam. Jest zupełnie inny niż eks, a mimo to mnie kręci. Facet musi mi wpaść w oko, no cóż... Tak jak szpile - pomimo tego, że ich nie nosze, to niektóre mi sie mega podobają! Tak samo z facetami różnych typów urody!


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
A ja czuję, że jeszcze kilka ciepłych dni i będę mogła założyć moje szpileczki, które dawno temu Wam pokazywałam na rozstaniowym!


Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Malla:
A szkoda słów.. myślałam, że już tak świetnie się 3mam. Spotkałam dup.ka i rozum zrobił sobie przerwę.
Wyglądam i czuję się koszmarnie.
Do tego na piątkowej imprezie miałam okazję bliżej poznać pana z siłowni i szkoda gadać.
Zaczynam się zastanawiać czy zawsze muszę trafiać na jakiś popaprańców. Jak nie niedojrzały, chory psychicznie to alwaro od 7 boleści


Jesteś taka ładną kobietą, napewno jeszcze poznasz swojego księcia...


Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość
Uff ja na szczęście nie mam możliwości i ta panika ciążowa mnie omija
Ale żeby nie żyć za spokojnie, to panikuje jak cholera przed maturą ustną z polskiego Mimo, że uczę się na nią całkiem sporo, umiem wszystko powiedzieć, doczytuję ważne informacje o tych moich utworach, to mam wrażenie, że nie zdam
I jestem zła, że mam ją tak późno, bo o wiele bardziej chciałabym wstać rano i mieć to jak najszybciej z głowy, a nie po południu dopiero
Ogarniesz! Jak ja zdałam, to Ty też zdasz! Nic nie ryj!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-22, 20:51   #2000
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość


Jesteś taka ładną kobietą, napewno jeszcze poznasz swojego księcia...
Taaaaaaaaaaaaaaaa, i jedno i drugie TAAAAAAAAAAA.


A pachy wolę ogolone
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 21:23   #2001
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Taaaaaaaaaaaaaaaa, i jedno i drugie TAAAAAAAAAAA.

No tak! Nie pier*ol!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:24   #2002
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Martuś - rozmawiałaś z nim czy tylko się widzieliście?

Mrytka - przykro mi, ale zdasz na maxa
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:32   #2003
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Bo miałam już milion razy zapalenie jajnika i babka mi powiedziała, że bardzo możliwe, że mam już zrosty...

Jesli już mowa o włosach, wąsach i brodach, to co powiecie na inne zarośniete miejsa u facetów? Lubicie? Ja uwielbiam tzw. ścieżke miłości! I ogólnie to nie lubie jak faceci golą co innego niż buzie. Mój kolega goli pachy. Dla mnie to jakieś takie niemęskie!




Ale metal też jest w zupełnie w innym typie niż Wam pokazałam. Jest zupełnie inny niż eks, a mimo to mnie kręci. Facet musi mi wpaść w oko, no cóż... Tak jak szpile - pomimo tego, że ich nie nosze, to niektóre mi sie mega podobają! Tak samo z facetami różnych typów urody!
Uu, biedna Ty - oddam Ci moje, do tej pory działają bez zarzutu, a jak na razie nie mam zamiaru ich używać .

Ach, włosy u facetów - toż to mój ulubiony temat! Jak łatwo się domyśleć po moich faworytach lubię włosy bardzo . Uwielbiam brunetów, z gęstymi włosami obowiązkowo. Owłosiona klatka piersiowa - cudownie! Ręce, nogi, brzuch - to chyba nie muszę się wypowiadać, bo wiadomo. Dopuszczam przycinanie włosów pod pachami z racji na higienę. O, i jeszcze - tylko się nie śmiejcie - mam wielką słabość do owłosionych, kwadratowych, silnych dłoni.

Jedyne, czego absolutnie nie toleruję i nawet troszkę mnie brzydzi, to owłosiony tył. Włosy na plecach, co gorsza sterczące zza koszulki... Brrr... A teraz jak na złość po eksie, który był praktycznie łysy poza nogami i ścieżką na brzuchu pojawiają się sami faceci z pięknymi włosami na klacie i... plecach . Załamka .

Mi się trochę typ zmienił przez lata. Kiedyś miałam świra na punkcie długich, czarnych włosów (eks ma przepiękne w dalszym ciągu, no ale to przecież element wizerunku scenicznego ). Od paru lat przeszło na brodę, a już ostatnio zaczęli mi się podobać faceci z ciemnym zarostem i w okularach (o co chodzi?! ).
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-22, 22:48   #2004
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Mi się też podobają faceci z pełnym owłosieniem, ale bez przesady, na plecach też mnie brzydzi. Zapowiedziałam swojemu, że jak mu na plecach wyrosną, to czeka go wosk

Czy zna ktoś jakiś skuteczny sposób na odwyk od wyciskania? Potrafię się w ten sposób doprowadzić do mega ciężkiego stanu policzków (o dziwo z wiekiem w strefie T przestały mi wyskakiwać)
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 01:04   #2005
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Martuś - rozmawiałaś z nim czy tylko się widzieliście?

Mrytka - przykro mi, ale zdasz na maxa

Niestety rozmawialiśmy. Sama żem sobie winna.
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 08:39   #2006
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Martuśka - i jak przebiegła rozmowa?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:34   #2007
mrytka
Wtajemniczenie
 
Avatar mrytka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 487
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ogarniesz! Jak ja zdałam, to Ty też zdasz! Nic nie ryj!
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mrytka - przykro mi, ale zdasz na maxa



Koło 16 się zamelduję z relacją (oby pozytywną)
__________________
.

"Pragnienia łamią nam serce, męczą nas.
Pożądanie rujnuje nam życie.
Ale jeśli chodzi o pragnienia,
najbardziej cierpią ci, którzy nie wiedzą, czego chcą."


.
mrytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 10:55   #2008
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość

Ach, włosy u facetów - toż to mój ulubiony temat! Jak łatwo się domyśleć po moich faworytach lubię włosy bardzo . Uwielbiam brunetów, z gęstymi włosami obowiązkowo. Owłosiona klatka piersiowa - cudownie! Ręce, nogi, brzuch - to chyba nie muszę się wypowiadać, bo wiadomo. Dopuszczam przycinanie włosów pod pachami z racji na higienę. O, i jeszcze - tylko się nie śmiejcie - mam wielką słabość do owłosionych, kwadratowych, silnych dłoni.

Jedyne, czego absolutnie nie toleruję i nawet troszkę mnie brzydzi, to owłosiony tył. Włosy na plecach, co gorsza sterczące zza koszulki... Brrr... A teraz jak na złość po eksie, który był praktycznie łysy poza nogami i ścieżką na brzuchu pojawiają się sami faceci z pięknymi włosami na klacie i... plecach . Załamka .
Ja właśnie nie lubie owłosionych klat, takie dywany mi nie pasują, o plecach nie wspomne, nienawidze tego. Za to kocham mechate pupy! O rękach, nogach nie wspomne - muszą być! No i nie lubie jak facet jest TAM wytegowany Musi mieć futro! No bo jaaak?!


Metal właśnie ma długie włosy, takie za ramiona! Wcześniej mi sie nie podobali faceci z aż tak długim włosiem, jednak teraz zaczęłam na nich zwracać większą uwagę!



Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Czy zna ktoś jakiś skuteczny sposób na odwyk od wyciskania? Potrafię się w ten sposób doprowadzić do mega ciężkiego stanu policzków (o dziwo z wiekiem w strefie T przestały mi wyskakiwać)
Jest na wizazu wątek odwykowy!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 13:27   #2009
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mi się też podobają faceci z pełnym owłosieniem, ale bez przesady, na plecach też mnie brzydzi. Zapowiedziałam swojemu, że jak mu na plecach wyrosną, to czeka go wosk

Czy zna ktoś jakiś skuteczny sposób na odwyk od wyciskania? Potrafię się w ten sposób doprowadzić do mega ciężkiego stanu policzków (o dziwo z wiekiem w strefie T przestały mi wyskakiwać)
To chyba (?) zazdroszczę, bo ja właśnie ze strefą T się męczę, na policzkach nigdy nic mi nie wyskakiwało. A od początku roku, od kiedy odstawiłam tabletki to jest masakra jakaś. Zawsze miałam całkiem ładną cerę, raz na jakiś czas jakiś mi coś wyskoczyło (ale porządne za to ), a teraz... szkoda gadać. Już i tak trochę się uspokoiło, ale jednak tęsknię sobie do tabletek :/.

Ja nie wyciskam, tylko się drapię. Też do niczego, zwłaszcza że robię to zupełnie nieświadomie, np. uczę się i... drapię . Koszmar.

Cytat:
Napisane przez mrytka Pokaż wiadomość


Koło 16 się zamelduję z relacją (oby pozytywną)
Oczywiście, że pozytywną, nie wymyślaj głupot .

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Ja właśnie nie lubie owłosionych klat, takie dywany mi nie pasują, o plecach nie wspomne, nienawidze tego. Za to kocham mechate pupy! O rękach, nogach nie wspomne - muszą być! No i nie lubie jak facet jest TAM wytegowany Musi mieć futro! No bo jaaak?!


Metal właśnie ma długie włosy, takie za ramiona! Wcześniej mi sie nie podobali faceci z aż tak długim włosiem, jednak teraz zaczęłam na nich zwracać większą uwagę!
Eks ma cudowne włosy do połowy pleców. Znajomi się śmiali, że my to wszystko mamy na opak w związku (bo ja noszę dość krótkie włosy, w porywach do ramion - w dłuższych wyglądam koszmarnie ).
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-23, 14:19   #2010
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Związki zakończone w 2010 roku, czyli porozstaniowe offtopy z przymrużeniem oka

Mrytka - będzie dobrze i nie pitolić mi tu




Męskie owłosienie - uwielbiam Mam nawet o tyle problem, że niewielu facetów z klatami bez włosów jest w stanie wzbudzić we mnie zachwyt, hyhy.
Na plecach - pojedyńcze mogą być, skubanie pęsetą to też ciekawa gra wstępna
Na głowie - nie mam konkretnych upodobań
Pod pachami - a to już kwestia gustu i higieny, byle nie wystawały z t-shirta
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.