Buty Melissa Vivienne Westwood - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-27, 14:27   #1351
yaponeczka
Raczkowanie
 
Avatar yaponeczka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 147
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
dziewczyny doradzcie mi bo jestem zalamana
zadecydowalam ze zareklamuje te buty ,wysle je poczta ( zaryzykuje juz , ale koszt bedzie duuuzo mniejszy niz kurier ) ale są dwa problemy

1- kupilam w the gallery shoes , a oni maja na 1 stronie ze nie wysylaja do pl , jesli ja pokryje koszta to beda sie mogli przyczepic ??

2 - i nawiekszy problem ze kolezanka ktora mi je kupila nie wyslala mi paragonu /rachunku .. niczego !
no ale jesli podam im dane zamawiajacego ( imie nazwisko adres ), to mimo tego moga sie nie zgodzic ?? chyba powinni miec jakas baze klientow gdzies u siebie
watpie zeby kolezanka trzymala ten paragon gdzoies u siebie przez 3 miesiace .
a nie chce tego tak zostawiac
ja również kupowałam buty w gallery shoes i bez problemu wysłali mi do Polski, więc może i tobie wyślą
jezeli koleżanka kupowała przez internet to istnieje szansa, że ma zachowanego maila z numerem zamówienia, to powinno wystarczyć,
ewentualnie spróbuj wykorzystać potwierdzenie przelewu.
__________________
http://instagram.com/yyaponka
yaponeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:19   #1352
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
dziwczyny jestem załamana !!!!
to był nagorszy zakup w moim zyciu ! tyle kasy w bloto !
złamał mi sie obcas . poprostu .
Rendsaid - strasznie mi przykro Ja też bym się chyba popłakała. To niewiarygodne że z butami za tyle kasy stało się coś takiego. Myślisz, że maczanie ich w wrzątku mogło naruszyć konstrukcję obcasa?

Mam nadzieję, że uwzględnią Ci reklamację.
__________________
Instagram

Edytowane przez lady_poison
Czas edycji: 2011-05-27 o 17:20
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 17:30   #1353
rendsaid
Wtajemniczenie
 
Avatar rendsaid
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 012
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Rendsaid - strasznie mi przykro Ja też bym się chyba popłakała. To niewiarygodne że z butami za tyle kasy stało się coś takiego. Myślisz, że maczanie ich w wrzątku mogło naruszyć konstrukcję obcasa?

Mam nadzieję, że uwzględnią Ci reklamację.
absulutnie nie , nie maczalam ich calych we wrzatku . tylko przod moczylam obcas nie byl tknięty, wiec nie moglo byc tym spowodowane .

przed chwila ogladalam je cale i znalazlam w drugim bucie to samo pekniecie , gdzies na poprzednich stronach pisalam ze obcas sie wygina i teraz zoaczylam ze to tez przez pekniecie . czyli w obu butach sa pekniete obcasy , ale to owsze pekiecie uniemozliwia calowicie ich noszenie
na dodatek pasek w butach sie odrywa szok !!! dopiero to zobaczylam
ja tak tego nie zostawie !
jestem taka zla od wczoraj ze malo brakuje abym zaczela rzucac talerzami w sciane i mojego chłopaka który smieje sie z mojej "inwestycji na lata "
__________________


Edytowane przez rendsaid
Czas edycji: 2011-05-27 o 17:31
rendsaid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 19:52   #1354
BlairWaldorf
Zadomowienie
 
Avatar BlairWaldorf
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mielec / Kraków
Wiadomości: 1 636
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
absulutnie nie , nie maczalam ich calych we wrzatku . tylko przod moczylam obcas nie byl tknięty, wiec nie moglo byc tym spowodowane .

przed chwila ogladalam je cale i znalazlam w drugim bucie to samo pekniecie , gdzies na poprzednich stronach pisalam ze obcas sie wygina i teraz zoaczylam ze to tez przez pekniecie . czyli w obu butach sa pekniete obcasy , ale to owsze pekiecie uniemozliwia calowicie ich noszenie
na dodatek pasek w butach sie odrywa szok !!! dopiero to zobaczylam
ja tak tego nie zostawie !
jestem taka zla od wczoraj ze malo brakuje abym zaczela rzucac talerzami w sciane i mojego chłopaka który smieje sie z mojej "inwestycji na lata "
Jej, współczuję Ci Ale na pewno wszystko się jakoś ułoży!
Trafiłaś na jakąś wadliwą parę. Bo to chyba raczej nie możliwe, żeby to były podróby, prawda?
__________________


"Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy"


BlairWaldorf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:31   #1355
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Mam pytako (jak się dorobię ): mając stopę na 25cm jaki rozmiar kuli/seduszek zamawiać?
Ranka- mnie moje też obcierają, ale nie są za małe, mam royal II (z serduszkiem na pięcie). Moczyłam je w ciepłej wodzie ale może za krótko (?)
jak chodzę, pięta przesuwa się do góry i na dół, i przez to mam te otarcia:/ wsadziłam sobie do przodu chusteczek, żeby było ciaśniej, ale niezbyt to pomogło...
Pałam do moich melissek wielką miłością, ale wściekam się okropnie jak zżerają mi pięty
ja moich nie moge moczyc bo sa zamszowe.. a jak myslicie moze nalac tam cieplej wody i wsadzic stope?
kurcze juz sama nie niwem
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:15   #1356
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
dziewczyny doradzcie mi bo jestem zalamana
zadecydowalam ze zareklamuje te buty ,wysle je poczta ( zaryzykuje juz , ale koszt bedzie duuuzo mniejszy niz kurier ) ale są dwa problemy

1- kupilam w the gallery shoes , a oni maja na 1 stronie ze nie wysylaja do pl , jesli ja pokryje koszta to beda sie mogli przyczepic ??

2 - i nawiekszy problem ze kolezanka ktora mi je kupila nie wyslala mi paragonu /rachunku .. niczego !
no ale jesli podam im dane zamawiajacego ( imie nazwisko adres ), to mimo tego moga sie nie zgodzic ?? chyba powinni miec jakas baze klientow gdzies u siebie
watpie zeby kolezanka trzymala ten paragon gdzoies u siebie przez 3 miesiace .
a nie chce tego tak zostawiac
Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
absulutnie nie , nie maczalam ich calych we wrzatku . tylko przod moczylam obcas nie byl tknięty, wiec nie moglo byc tym spowodowane .

przed chwila ogladalam je cale i znalazlam w drugim bucie to samo pekniecie , gdzies na poprzednich stronach pisalam ze obcas sie wygina i teraz zoaczylam ze to tez przez pekniecie . czyli w obu butach sa pekniete obcasy , ale to owsze pekiecie uniemozliwia calowicie ich noszenie
na dodatek pasek w butach sie odrywa szok !!! dopiero to zobaczylam
ja tak tego nie zostawie !
jestem taka zla od wczoraj ze malo brakuje abym zaczela rzucac talerzami w sciane i mojego chłopaka który smieje sie z mojej "inwestycji na lata "
Najpierw zanim wyślesz- skontaktuj się ze sklepem. Bo inaczej pewnie paczki nie odbiorą. Napisz też do koleżanki i poproś ją o wszelkie możliwe dowody zakupu, jakie jest w stanie Ci przekazać- chociażby potwierdzenie przelewu, mail z przyjęciem zamówienia. Czy to jest pewna koleżanka? Bo wiesz, w jednym bucie taka wada, w całej serii tych butów.. no ale różnie się trafia
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja moich nie moge moczyc bo sa zamszowe.. a jak myslicie moze nalac tam cieplej wody i wsadzic stope?
kurcze juz sama nie niwem
Może zrób jak z butami ze skóry? Namocz w ciepłej wodzie grube skarpety i mając je na nogach ponoś buty.
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 22:22   #1357
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

dzieki- chyba tak zrobie bo nie mam innego pomyslu.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-27, 22:44   #1358
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
dziwczyny jestem załamana !!!!
to był nagorszy zakup w moim zyciu ! tyle kasy w bloto !
złamał mi sie obcas . poprostu . ide sobie nale czuje coś dziwnego patrze a obcas odkręcony w bok .
normalnie najpierw szok , pożniej się popłakałam z nerwów aż bo szłam na egzamin , a pożniej tak złość ze w zyciu nie uzyłam takich brzydkicch słow
rzuciłam te cholerne buty w kąt .
jak macie platikowy obcac to w srodu jest chyba jakis metal czy cos , w kazdym razie pękło na pół i pod kazdym naciskiej uciekaja w bok bo tylko ten plastik je trzyma .. jak trzymam je w rekach to normalnie widze prześwitujące złamanie
masakra , naprawde popłakałam sie jak to zobaczylam , nie chodzi o te 600 zł ale o to ze tak je uwielbiałam a teraz ich nie zaloże .
nie wiem czy jest sens reklamowania bo na same przesłki zapłace 300 zł bo musialabym wyslac do kolezanki kurierem ( 150 ) i oni do niej po naprawie ( bo tylko wewnatrz uk ) a pozniej znow kuriera do mnie (150 ).

ehhh ale się rozpisalam ;-( chlip chlip
ojej!! bardzo Ci współczuję!

Cytat:
Napisane przez _Effa_ Pokaż wiadomość
Chciałam zadzwonić,
ale była informacja,że przez trzy dni brak kontaktu

Ja dzwonię od kilku dni i nikt nie odniera na itorebka. Martwi mnie to tym bardziej, że zmówiłąm moje ukochane buty kulki i napisali mi, że wystąpił błąd na stronie i oni ich jednak nie mają!! Anulowali mi zamówienie(( A tak się cieszyłam. Gdzie ja jeszcze mogę kupić oryginalne kulki?????


Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Przykro mi z powodu bucika Z mojego doświadczenia wiem, że jak obcas się złamie to trzeba buty wyrzucic. To cos, co jest metalowe w obcasie "ciagnie się" również pod butem pod stopą przez co obcas jest stabilny, nie da się tego wymienić w bucie (jest to jakby szkielet buta), a obcas tylko klejony jest niebezpieczny przepraszam, że Cie dobiłam, ale jednak ja bym je reklamowała
Ja jak mi się obcas złamał w skórzanych butach(swoją drogą w drodze na zajęcia na studiach - jak w reklamie mentosa) to szewc mi wymienił cały Więc nadzieja jest.
__________________
"Życie to pożądanie. Cała reszta to tylko szczegół."

Edytowane przez Cellly
Czas edycji: 2011-05-28 o 08:46
Cellly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 00:00   #1359
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Cellly Pokaż wiadomość
Ja jak mnie się obcas złamała w skórzanych butach(swoją drogą w drodze na zajęcia na studiach - jak w reklamie mentosa) to szewc mi wymieniła cały Więc nadzieja jest.
No jasne, że nadzieja jest tylko po pierwsze to są, jak się okazało dwa buty do wymiany i te buty nie są "zwykłe" skórzane, nie każdy się tego podejmie, no i cenowo, ewentualnie, czy to ma sens.
Ja trzymam kciuki za reklamację! napisałabym najpierw do nich, co oni o tym sądzą i załączyła mailowo zdjęcia butów
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 07:21   #1360
Makarcia
Raczkowanie
 
Avatar Makarcia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 85
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

rendsaid , aż tyle wad w jednej parze? Chyba masz wyjątkowo pechową parę. Mam nadzieję , że one wszystkie nie są takie felerne.
Powodzenia w załatwianiu.
A rzuć sobie jednym talerzem , to Ci ulży trochę Nie można kumulować w sobie złości bo to źle służy piękności
__________________

Makarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 07:22   #1361
shopper
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 107
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Cellly Pokaż wiadomość
ojej!! bardzo Ci współczuję!



Ja dzwonię od kilku dni i nikt nie odniera na itorebka. Martwi mnie to tym bardziej, że zmówiłąm moje ukochane buty kulki i napisali mi, że wystąpił błąd na stronie i oni ich jednak nie mają!! Anulowali mi zamówienie(( A tak się cieszyłam. Gdzie ja jeszcze mogę kupić oryginalne kulki?????




Ja jak mnie się obcas złamała w skórzanych butach(swoją drogą w drodze na zajęcia na studiach - jak w reklamie mentosa) to szewc mi wymieniła cały Więc nadzieja jest.

Hej, a jaki rozmiar i kolor zamawialas? Wczoraj byl dostepny 37 w kolorze szarym, tez sie skusiłam ..
shopper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 07:25   #1362
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
absulutnie nie , nie maczalam ich calych we wrzatku . tylko przod moczylam obcas nie byl tknięty, wiec nie moglo byc tym spowodowane .

przed chwila ogladalam je cale i znalazlam w drugim bucie to samo pekniecie , gdzies na poprzednich stronach pisalam ze obcas sie wygina i teraz zoaczylam ze to tez przez pekniecie . czyli w obu butach sa pekniete obcasy , ale to owsze pekiecie uniemozliwia calowicie ich noszenie
na dodatek pasek w butach sie odrywa szok !!! dopiero to zobaczylam
ja tak tego nie zostawie !
jestem taka zla od wczoraj ze malo brakuje abym zaczela rzucac talerzami w sciane i mojego chłopaka który smieje sie z mojej "inwestycji na lata "
o matko, wspolczuje!!! chyba tez bym byla zla na maksa gdyby buciki za tyle kasy okazaly sie zepsute!!! koniecznie napisz do sklepu, uwazam ze w takiej sytuacji koniecznie powinni zgodzic sie na wymiane lub zwrot pieniedzy, trzymam kciuki!!!

Cytat:
Napisane przez kasiek0403 Pokaż wiadomość
j

dziewczyny!!!
dzwoniłam dzisiaj do Berlina do dwóch sklepów po vivienki z kulką i kazali mi złożyć zamówienie, zapłacić zaliczkę a buciki będą w sierpniu. zwariowałam!!!:cra zy:
co to za sklep i jaka cena kulek?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 07:43   #1363
_Effa_
Rozeznanie
 
Avatar _Effa_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 623
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cellly
-ja zamawiałam siwe 40.Potwierdzili wpłatę kasy i na razie cisza...
_Effa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 08:54   #1364
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 002
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez shopper Pokaż wiadomość
Hej, a jaki rozmiar i kolor zamawialas? Wczoraj byl dostepny 37 w kolorze szarym, tez sie skusiłam ..
Zamówiłam niebieskie rozmiar 3. Po 3 dniach przyszedł mail, że anulowali i zwracają pieniądze. A dodzwonić się tam nie mogę... Ty się dodzwoniłaś może?

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No jasne, że nadzieja jest tylko po pierwsze to są, jak się okazało dwa buty do wymiany i te buty nie są "zwykłe" skórzane, nie każdy się tego podejmie, no i cenowo, ewentualnie, czy to ma sens.
Ja trzymam kciuki za reklamację! napisałabym najpierw do nich, co oni o tym sądzą i załączyła mailowo zdjęcia butów
Ja też uważam, że reklamacja to najlepsze rozwiązanie w tym wypadku. Po prostu napisałam, że jak się coś z obcasem stanie to jednak można spróbować, bo w moim przypadku buty nie nadawały się do wyrzucenia tak jak u Ciebie

Cytat:
Napisane przez _Effa_ Pokaż wiadomość
Cellly
-ja zamawiałam siwe 40.Potwierdzili wpłatę kasy i na razie cisza...
A próbowałaś do nich dzwonić może?
Czy ktoś wogóle się do nich dodzwonił, np. wcześniej?
Zazdroszczę zamówienia Myślę, że po prostu z moim tak wyszło a z Waszymi dziewczyny będzie wszystko w porządku.
__________________
"Życie to pożądanie. Cała reszta to tylko szczegół."
Cellly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:39   #1365
mauskacom
Wtajemniczenie
 
Avatar mauskacom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 621
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

http://www.hervia.com/vivienne-westw...ull-mint-p6912

dziewczyny co powiecie na te Viviennki? na kolor miętowy?mam na nie ochotę
mauskacom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 13:53   #1366
misspsychobunny
Raczkowanie
 
Avatar misspsychobunny
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 418
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

wyglądają ciekawie, myślę że będzie to najbardziej nietypowy zakup, z tutaj wymienionych, po pierwsze czaszka (wiem że wersje skull ktoś już kupował) ale takiej opcji kolorystycznej jeszcze nie było, ja jestem za, może naprawdę czadowo wyglądać

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
absulutnie nie , nie maczalam ich calych we wrzatku . tylko przod moczylam obcas nie byl tknięty, wiec nie moglo byc tym spowodowane .

przed chwila ogladalam je cale i znalazlam w drugim bucie to samo pekniecie , gdzies na poprzednich stronach pisalam ze obcas sie wygina i teraz zoaczylam ze to tez przez pekniecie . czyli w obu butach sa pekniete obcasy , ale to owsze pekiecie uniemozliwia calowicie ich noszenie
na dodatek pasek w butach sie odrywa szok !!! dopiero to zobaczylam
ja tak tego nie zostawie !
jestem taka zla od wczoraj ze malo brakuje abym zaczela rzucac talerzami w sciane i mojego chłopaka który smieje sie z mojej "inwestycji na lata "
ehh mnie też przykro, reklamować warto, z banku potwierdzenie przelewu powinno wystarczyć.
pisz i czekamy na info jak sprawa się zakończyła.
__________________
Macierzyństwo jest najpełniejszą realizacją kobiecości.
misspsychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:09   #1367
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Dziewczyny, które biegają w swoich lady dragonach, czy reszcie z Was się nic nie dzieje z bucikami? Bo przymierzam się do kupna wiśni i po tym co Rendsaid napisała, boję się moje kule choćby z szafy w ogóle wyjmować. Tym bardziej że już jedna na początku zarysowałam.
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 16:29   #1368
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które biegają w swoich lady dragonach, czy reszcie z Was się nic nie dzieje z bucikami? Bo przymierzam się do kupna wiśni i po tym co Rendsaid napisała, boję się moje kule choćby z szafy w ogóle wyjmować. Tym bardziej że już jedna na początku zarysowałam.
A co się zarysowało? Kula czy sam bucik?
W ogóle z czego jest zrobiona ta kula? Na zdjęciach wygląda mi na szklaną bombkę choinkową
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 17:07   #1369
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które biegają w swoich lady dragonach, czy reszcie z Was się nic nie dzieje z bucikami? Bo przymierzam się do kupna wiśni i po tym co Rendsaid napisała, boję się moje kule choćby z szafy w ogóle wyjmować. Tym bardziej że już jedna na początku zarysowałam.
Ja póki co śmigam w wiśniach i jest ok, przeżyły też lot samolotem i urlop. Na początku mnie trochę obtarły, ale za namową dziewczyn potrzymałam je chwilę nad gorącą parą, a następnie wypchałam skarpetkami i zrobiły się luźniejsze. Miejmy nadzieję, że buty Rendsaid były niechlubnym wyjątkiem.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-28, 17:08   #1370
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
A co się zarysowało? Kula czy sam bucik?
W ogóle z czego jest zrobiona ta kula? Na zdjęciach wygląda mi na szklaną bombkę choinkową
Niestety kula Zdarłam złotą farbę w jednym miejscu została szara rysa. A chodziłam tylko po mieszkaniu więc nie wiem kiedy nawet. Ale widać tylko gdy się przygląda z bliska.
A kula jest odlana z plastiku chyba -jest dość ciężka i sprawia wrażenie szklanej gdy się na nią patrzy.

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Miejmy nadzieję, że buty Rendsaid były niechlubnym wyjątkiem.
Też mam taką nadzieję, że jednak te buty troszkę wytrzymają. Gdyby złamał mi się w nich obcas, to byłby jakiś mega zły sen, z którego chciałabym się jak najszybciej obudzić...
__________________
Instagram

Edytowane przez lady_poison
Czas edycji: 2011-05-28 o 17:11
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 18:04   #1371
malgoska_78
Zakorzenienie
 
Avatar malgoska_78
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: LEGNICA
Wiadomości: 4 108
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które biegają w swoich lady dragonach, czy reszcie z Was się nic nie dzieje z bucikami? Bo przymierzam się do kupna wiśni i po tym co Rendsaid napisała, boję się moje kule choćby z szafy w ogóle wyjmować. Tym bardziej że już jedna na początku zarysowałam.
Moje malinowe serca niestety mają małe odpryski - takie już przyszły, mam tylko nadzieję, że ta 'farba' dalej nie będzie mi odpryskiwać! A jeśli tak to chyba będę musiała je delikatnie podmalować lakierem do paznokci... czy coś!
malgoska_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 19:11   #1372
kasiek0403
Przyczajenie
 
Avatar kasiek0403
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
o matko, wspolczuje!!! chyba tez bym byla zla na maksa gdyby buciki za tyle kasy okazaly sie zepsute!!! koniecznie napisz do sklepu, uwazam ze w takiej sytuacji koniecznie powinni zgodzic sie na wymiane lub zwrot pieniedzy, trzymam kciuki!!!



co to za sklep i jaka cena kulek?


sklep melissa/ vivienne westwood mogę podać ci numer telefonu
+493032293320 lub +49308833731 jaka cena niestety nie wiem bo nie pytałam, tak mnie zaskoczyli czasem oczekiwania na buty
kasiek0403 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:10   #1373
justa963
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 44
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Hej dziewczyny mam do sprzedania baletki czarne z czerwonym stemplem z logo firmowym vivienne westwood rozmiar europejski 39....zamówiłam je z angli i okazało się niestety,że są odrobinkę za małe i z wielkim bólem serca musze je sprzedać bo odesłać już nie mogę bo raz w nich byłam....a poza tym chcę kupić takie same tylko rozmiar większe i zbyt długo by mi zajeło odsyłać je spowrotem i czekać na potwierdzenie od nich....bo moja paczka szła 3 tyg;/
justa963 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:38   #1374
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez justa963 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam do sprzedania baletki czarne z czerwonym stemplem z logo firmowym vivienne westwood rozmiar europejski 39....zamówiłam je z angli i okazało się niestety,że są odrobinkę za małe i z wielkim bólem serca musze je sprzedać bo odesłać już nie mogę bo raz w nich byłam....a poza tym chcę kupić takie same tylko rozmiar większe i zbyt długo by mi zajeło odsyłać je spowrotem i czekać na potwierdzenie od nich....bo moja paczka szła 3 tyg;/
Sprzedaż na Wizażu jest zabroniona

Dziewczyny przekopałam cały wątek i mam teraz więcej wątpliwości niż na początku Potrzebuję rady posiadaczek wisienek w rozmiarze 35/36 i 37. Czy mogłybyście napisać mi jaką macie dł stopy i dł. wkładki w swoich bucikach? Ciągle motam się z zamówieniem Mierzyłam kiedyś czaszki i nie wiem czy są podobnie wycięte i mają taką samą długość wkładki. Grrrrr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC15286.jpg (189,3 KB, 82 załadowań)
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:55   #1375
nati109
Raczkowanie
 
Avatar nati109
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Witam ,
moje są mega wygodne są śliczne
w upalny dzień w ogóle się nie pocą anie nie ocierają
Polecam oryginały Ja mam w wersji biało różowej z sercem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz8.jpg (54,4 KB, 175 załadowań)
__________________
nati109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 09:56   #1376
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez nati109 Pokaż wiadomość
Witam ,
moje są mega wygodne są śliczne
w upalny dzień w ogóle się nie pocą anie nie ocierają
Polecam oryginały Ja mam w wersji biało różowej z sercem
Te butki są Vivienne Westwood? one są płaskie? z tego co kojarzę to oryginalne są tylko na obcasie, ewentualnie płaskie serduszka z ćwiekami Hmmmm

Dziewczyny znalazłam butki z kulą, ale w rozmiarze 38 i tylko fioletowe
http://diabro.net/product_info.php/c...ducts_id/21382

Edytowane przez praline
Czas edycji: 2011-05-29 o 10:03
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:22   #1377
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
Sprzedaż na Wizażu jest zabroniona

Dziewczyny przekopałam cały wątek i mam teraz więcej wątpliwości niż na początku Potrzebuję rady posiadaczek wisienek w rozmiarze 35/36 i 37. Czy mogłybyście napisać mi jaką macie dł stopy i dł. wkładki w swoich bucikach? Ciągle motam się z zamówieniem Mierzyłam kiedyś czaszki i nie wiem czy są podobnie wycięte i mają taką samą długość wkładki. Grrrrr
Stopa 23,9, mam rozmiar 4 czyli odpowiednik 37 i są ok. Wydaje mi się, że jeśli jesteś na pograniczu rozmiarów, lepiej brać ciut mniejsze. No chyba, że masz szeroką stopę w palcach, bo one dość wąskie są, ale wtedy będziesz miała z tyłu luz.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:27   #1378
nati109
Raczkowanie
 
Avatar nati109
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 31
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

nie nie Vivienne Westwood ! ale przywiezione z Mediolanu od mojej cioci ^^ tez ślicznie pachną i oczywiście wykonane z tego samego materiału co Vivienne Westwood Nie orientuję się w jakiej cenie były ale chyba coś około 70- 80 euro czyli nie droższe od oryginałów Vivienne Westwood
__________________
nati109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:49   #1379
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Cytat:
Napisane przez Rilla82 Pokaż wiadomość
Stopa 23,9, mam rozmiar 4 czyli odpowiednik 37 i są ok. Wydaje mi się, że jeśli jesteś na pograniczu rozmiarów, lepiej brać ciut mniejsze. No chyba, że masz szeroką stopę w palcach, bo one dość wąskie są, ale wtedy będziesz miała z tyłu luz.
Dziękuję za odzew stopy mam wąskie z niskim podbiciem. Mierzyłam czaszki w rozmiarze 37 i mam wrażenie, że lepsze byłyby mniejsze. W takim razie dzisiaj podejmę "męską decyzję"

Cytat:
Napisane przez nati109 Pokaż wiadomość
nie nie Vivienne Westwood ! ale przywiezione z Mediolanu od mojej cioci ^^ tez ślicznie pachną i oczywiście wykonane z tego samego materiału co Vivienne Westwood Nie orientuję się w jakiej cenie były ale chyba coś około 70- 80 euro czyli nie droższe od oryginałów Vivienne Westwood
Jakiej marki są te Twoje buciki? co mają napisane na wew. wkładce? Nie mogą być wykonane z tworzywa "Mel flex", które jest zatrzeżone wyłącznie dla Melissy
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 18:28   #1380
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Buty Melissa Vivienne Westwood

Kilka dni temu widziałam dziewczynę w podrabianych sercach- fleki były w innym kolorze, ta guma strasznie się świeciła i wyglądała na taką grubą jak jest w kaloszach Jednak oryginalne lepiej się prezentują
Na ebayu znalazłam podróbkiprzynajmniej sprzedająca uczciwie przyznaje, że są to repliki...) http://cgi.ebay.co.uk/Vivienne-Westw...item33682dc55f

W necie wyszukałam jeszcze taką stronkę- o dziwo mają tutaj szare kule
http://www.viviennewestwoodshoes.uk....ii_hdx1012_008
Według mnie to Chińczyki jak nic, wskazują na to inne modele butów, które mają w ofercie...Szkoda tylko, że nigdzie nie piszą, że buty są replikami
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.