Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-04, 08:17   #1
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349

jaka fryzura dla pociągłej twarzy?


Mam bardzo pociągłą twarz,bardzo nie lubię jej kształtu.
Jaką mam dobrać fryzurę? Kiedyś fryzjer doradził mi prostą grzywkę-miałam przez jakiś czas ale wyglądałam jeszcze gorzej-mam bardzo cienkie i rzadkie włosy-wyglądałam jakbym miała je ulizane.
Po prawej stronie mam ,,wicherka,, przez co nie mogę na dłużej zrobić grzywki na bok.Miałam też kiedyś blond-w sumie żółte Zastanawiam się nad balejażem -jasny blond+trochę ciemniejsze pasemka.Doradźcie mi coś proszę. Przepraszam za jakość zdjęć ale nie lubię być fotografowana więc nie mam innych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz.jpg (19,5 KB, 343 załadowań)
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 10:25   #2
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: jaka fryzura dla pociągłej twarzy?

doskonale Cię rozumiem, mam tak samo - pociągłą twarz i cienkie włosy na grzywce leżące jak przylizane...

ale moja siostra też ma bardzo wysokie czoło tak jak ja i nosi grzywkę tak jak masz na zdjęciu pierwszym (u góry z lewej) i wygląda to ładnie równie u niej jak i u Ciebie
czasami czoło jest duże, ale to tak nie razi

ewentualnie mogłabyś ściąć sobie prostą grzywkę lekko przed brwi i świeżo po myciu i wysuszeniu przeczesana polakierować, ja tak niestety robię codziennie, ale zapszczam grzywkę, bo chcę z tym skończyć...

co do koloru myślę, że w tym na zdjęciach wyglądasz dobrze, nie wiem czemu ale moim zdaniem bajejaż byłby jakiś taki sztuczny...
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 12:10   #3
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: jaka fryzura dla pociągłej twarzy?

dzięki za opinię.Grzywki prostej już nie chcę -bardzo źle się w niej czułam.Miałam kiedyś balejaż ale miałam wtedy z 5 lat mniej Coś muszę z włosami zrobić
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 16:10   #4
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

Ostatnie 2 lata były dla mnie ciężkie. Śmierć narzeczonego,samotne macierzyństwo i w ogóle wielka samotność ,której mam już dość.Mam 23 lata a zachowuję się jak stara kura domowa.Chcę zacząć życie od nowa,spotykać się z innymi mężczyznami-niestety mam zbyt wiele kompleksów.
Potrzebuję zmiany-moim największym kompleksem są włosy.Wstydzę się ich. Są bardzo cienkie,oklapnięte.Nie są w ogóle podatne na układanie,lokówkę itp.
Miałam ciemne włosy-obecnie przechodzę znów na blond ale czy warto ?
Sama nie wiem co mam ze sobą zrobić. Na co dzień prawie w ogóle się nie maluję-ewentualnie podkład i tusz . Nie wiem jakie kolory do mnie pasują,jak dobrać podkład .Usta mimo smarowania pomadką nawilżającą ciągle mam suche.
Do tego wszystkiego po prawej stronie na włosach mam ,,wicherek ,, -po prostu włosy mi sterczą przez co włosy same się układają na przedziałek po środku.
Moje lewe ucho jest odstające co rzuca się w oczy (jako dziecko miałam zabieg na odstające uszy ale jedno im się nie udało ) .
Kiedyś miałam prostą grzywkę ale dziwnie to wyglądało przez to ,że mam mało włosów i są oklapnięte.
Pomóżcie mi jakoś Przede wszystkim zależy mi na odpowiedniej fryzurze i kolorze włosów (może chciałaby któraś z was pokazać mnie w innych ?).
Po prostu wszystko co mogę zrobić ale się ,,ulepszyć,,.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nata.jpg (50,3 KB, 195 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nata1.jpg (32,0 KB, 207 załadowań)
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 17:29   #5
ona!!!
Raczkowanie
 
Avatar ona!!!
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 257
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

Witaj,
Rady ode mnie:
- trochę zwęzić brwi
- inny makijaż oczu( bardziej matowe cienie, nie takie połyskliwe jak masz na zdjęciu) może jakaś delikatna kreseczka na górnej powiece
- podkreślenie policzków bronzerem lub różem
- na pewno podcięcie włosów, żeby dodać im trochę życia (kwestia koloru i fryzurki zostawiam innym wizażankom) ja bym cię widziała w krótszej fryzurce i blond chyba nie jest dobrym pomysłem.
Ładnie wyglądasz na drugim zdjęciu, gdzie masz odkrytą twarz i włosy spięte.
Zrobiłaś już pierwszy krok w stronę zmian i teraz musi być już coraz lepiej. Trzymam za Ciebie kciuki
__________________
Moja stronka z paznokciami
https://www.facebook.com/Eveline-Nails-548334335260347/
ona!!! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 17:41   #6
rochejaquelein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

Jesteś niezwykle urodziwa, natalor.
rochejaquelein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 05:39   #7
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

szkoda, że tak źle o sobie myślisz, bo naprawdę dobrze wyglądasz.
twoja twarz ma kształt prostokąta, dlatego wszelkie proste grzywki od razu kasujemy. musisz mieć fryzurę o łagodnych owalnych liniach.
Osobom o takich twarzach dobrze jest właśnie w upiętych włosach-koczki, kucyki. mam kolezankę o identycznym ksztalcie twarzy i najlepiej wygląda wlasnie w takich fryzurach, natomiast dlugie, proste wlosy-rozpuszczone tylko dodatkowo wydluzają jej optycznie twarz i robią wrazenie "topielicy"
na gęstych wlosach dobrze wyglądaloby stopniowanie-do tego ksztaltu twarzy, natomiast jesli wlosy są cienkie, no to cóż, albo zmusić je tapirem i lakierem do zwiększenia obiętosci, albo nosić spięte-nie kazdy musi miec rozpuszczone wlosy i nie kazdemu w takich ładnie.
kolor jaki masz na zdjęciach z drugiego postu idealnie do Ciebie pasuje
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 08:27   #8
niezdara
Rozeznanie
 
Avatar niezdara
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 639
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

jesteś bardzo ładną dziewczyną - naprawdę taką delikatną, naturalną. Myślę że ciemny blond jest odpowiedni dla Ciebie, ciemniejszy kolor sprawi, że będzie się wydawało, że jest ich mniej. Uchem się nie przejmuj, ja póki nie przeczytałam, że uważasz że tak jest to nie zauważyłam tego
Makijaż nie za ciemny, postawiłabym na delikatny czarny tusz i brązową kredkę. Ładnie by było podkreślić policzki brązerem albo różem. Proponuję iść na do inglota i poprosić o doradzenie- ja tak ostatnio kupiłam podkład i pani w sklepie od razu trafiła w mój kolor-nie mam efektu maski.
Jeśli chciałabyś zacząć przygodę z cieniami na powieki to może na początek jakieś delikatne, jasne- sprawią, że oko wyda się większe. Polecam wejść na yt, dużo można się nauczyć. Wpisz sobie np. katosu i zobacz jak malują dziewczyny
A suche usta mogą być wynikiem picia małej ilości wody - sama tak mam.
__________________
Kliknij i zobacz jak staram się żyć, codziennie lepiej niż wczoraj
www.dailybetter.com.pl

Polub mnie https://www.facebook.com/dailybetterblog/
niezdara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 11:45   #9
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

masz bardzo ładną buzię. zgadzam się z poprzedniczkami - warto zmienić makijaż oczu, jakaś brązowa albo czarna kredka do robienia kresek na powiekach, ogólnie paleta barw: brązy, beże, może zieleń. i koniecznie róż na policzki! może trochę jaśniejszy podkład. a co do włosów - bardzo ładnie wyglądasz na pierwszym zdjęciu https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...1&d=1304493396 w tej koszuli w kratę bardzo ładnie Tobie w ciemnych włosach, lekko pofalowanych. no i super dlugość
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 11:55   #10
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

dobrze czuję się w lekko kręconych ale one po godzinie-dwóch już są prawie proste
Próbowałam lotonu,pianki,jakiegoś żelu do kręconych na koniec czasem lakier. Po prostu nic nie działa. Przy ciemnych włosach bardziej widać moje sińce pod oczami (genetyczne więc nic nie pomoże ). Kiedyś miałam krótkie i blond i lepiej się czułam chociaż z perspektywy czasu jak spojrzę na fotki to wyglądałam wtedy jak ...
Czy mogłaby któraś przerobić mnie na blond w różnych odcieniach ? Ja niestety na photo shopie w ogóle się nie znam Kiedyś miałam prawie biały i było to okropne .
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-29, 12:02   #11
SamSzef
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 187
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

Cytat:
Napisane przez natalor Pokaż wiadomość
dobrze czuję się w lekko kręconych ale one po godzinie-dwóch już są prawie proste
Próbowałam lotonu,pianki,jakiegoś żelu do kręconych na koniec czasem lakier. Po prostu nic nie działa.
może spróbuj zrobić trwałą na grubszych wałkach, nie taką w stylu "pudla" tylko nie wiem jaki jest koszt


a co do sińców - dobry korektor, trochę białego matowego cienia do powiek nałożonego na korektor, przed pudrem i gotowe
SamSzef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 17:53   #12
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

Trwałą odradzam - będzie dobrze wyglądać tylko przez chwilę, a kiedy włosy zaczną się prostować zrobi się koszmar.

Masz piękne brwi - wystarczy je tylko uczesać. W makijażu oka zrezygnuj z szarości i czarnej kreski - postaw na liner w kolorze cienia np. brązowy. W ogóle brąz albo ciemny fiolet ładnie wydobędą kolor Twojego oka.

Co do włosów: jeśli są cieniutkie i przyklapnięte postaw może na krótszą fryzurę przysłaniającą uszy. Krótkie włosy łatwiej skutecznie nastroszyć i bez obaw modelować. Masz bardzo ładną twarz i krótka fryzura może to skutecznie uwydatnić!

Zerknij na fotki, które załączyłam. Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2248.jpg (20,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Very Cute Trendy Short Pixie Haircuts 2010.jpg (25,6 KB, 14 załadowań)
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 22:45   #13
natalor
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 349
Dot.: Potrzebuje wielkiej zmiany ,proszę !!

jutro będę kombinować z tym brązowym makijażem
natalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:23.