BEZROBOTNI łączmy się część 2 - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 21:04   #4471
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

A ja kupiłam samochód Teraz muszę nauczyć się jeździć, bo po zdanym egzaminie jeździłam tylko raz, może 2 i to było ponad rok temu
Dziś ćwiczyłam z tatą. Drogi się dość dobrze trzymam, nawet ładnie odpalam i zmieniam biegi, parkowanie też dobrze mi idzie, ale katastrofa zaczyna się na krzyżówkach... zaczynam się denerwować, samochód mi gaśnie, nie tak jedzie, z nerwów nie widzę co się dzieje na drodze... jeszcze gorzej jest z ruszaniem pod górkę... to to mi już wogle nie wychodzi... a w poniedziałek miałam już sama jechać do pracy... absolutnie jeszcze nie mogę wyjechać nawet na miasto, a co dopiero sama do sąsiedniego miasta... Jutro tez będę ćwiczyć, ale będę potrzebowała dużo więcej czasu...
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:16   #4472
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
A ja kupiłam samochód Teraz muszę nauczyć się jeździć, bo po zdanym egzaminie jeździłam tylko raz, może 2 i to było ponad rok temu
Dziś ćwiczyłam z tatą. Drogi się dość dobrze trzymam, nawet ładnie odpalam i zmieniam biegi, parkowanie też dobrze mi idzie, ale katastrofa zaczyna się na krzyżówkach... zaczynam się denerwować, samochód mi gaśnie, nie tak jedzie, z nerwów nie widzę co się dzieje na drodze... jeszcze gorzej jest z ruszaniem pod górkę... to to mi już wogle nie wychodzi... a w poniedziałek miałam już sama jechać do pracy... absolutnie jeszcze nie mogę wyjechać nawet na miasto, a co dopiero sama do sąsiedniego miasta... Jutro tez będę ćwiczyć, ale będę potrzebowała dużo więcej czasu...
stać cię było ?

nic się nie martw, że ci gaśnie itd. bo właśnie nerwy są tutaj przyczyną, sama się denerwuję jak musze ruszać ze wzniesienia stromego , bo czasami musze tą drogą przez nie przejechać i aż mnie coś bierze, najgorsze że nie mam jak wjechać na główną ulicę gdy jest korek ale jak jestem wyluzowana to nawet nie staje a i z czasem się przyzwyczaisz i będziesz śmigać, tylko nie możesz się zniechęcać - każdy kiedyś zaczynał, nawet Kubica czy Hołowczyc
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:44   #4473
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ale tu dziś cicho

ja postanowiłam że idę do agencji pośredniczej. mniej niż najniższą krajową nie zarobię a MUSZĘ znaleźć pracę
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-28, 21:57   #4474
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
stać cię było ?
Mam uruchomiony kredyt na karcie więc było A trafiłam na okazję i wzięłam go prawie za darmo (250,-), bo od znajomego taty. Na początku byłam trochę zła, że tato wcisnął mi dziadka starszego ode mnie, ale pierwszy właściciel był mechanikiem i bardzo dbał o ten samochodzik. Tak więc jest w świetnym stanie (w przyszłości będę musiała wymienić tylko jakiś drążek który mi dał). Jeździ świetnie, cichutko, silnik ładnie, równo pracuje, wszystko chodzi jak w zegarku... Na początku tak sobie pomyślałam, że wezmę go tylko do nauki, a potem kupię sobie coś lepszego, ale teraz jak sobie trochę nim pojeździłam i zobaczyłam jak dobrze on chodzi, to aż szkoda mi go zajeżdżać

I wcale się nie zniechęciłam, wręcz przeciwnie... Nie mogę się doczekać kolejnej jazdy i mimo, że czasami było ciężko, to chyba cały dzień mogłabym nim jeździć...
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 10:37   #4475
Hiraska
Raczkowanie
 
Avatar Hiraska
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 467
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Auto za 250zł co to może być?
Ja swój chcę sprzedać za 1500zł i nie mogę
Hiraska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 11:50   #4476
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Jest to VV Golf z 81 Właściciel sprzedał go po takiej cenie ze względu na ten rocznik (nawet ja jestem młodsza), ale wszystko chodzi w nim jak w zegarku. Powiedział tylko, że w przyszłości trzeba będzie wymienić 1 część (którą zresztą mi dał) i reszta powinna długo chodzić bez zarzutów. No i jest to też znajomy taty, mechanik, więc była to okazja jakich zwykle nie ma
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:27   #4477
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Ja już mam dość szukania pracy i dość siedzenia w domu... Chyba pójdę do pracy do supermarketu na kasę, zawsze to coś... Może nie będzie aż tak źle
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 12:47   #4478
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

ja wczoraj mialam okazje przez kilka godzin prowadzic dysputy po angielsku- fajnie bylo choc chwilami bylam zazenowana moim poziomem jezyka,ale zwalam to na wypity alkohol. najwazniejsze ze pokonalam blokade i moim zdaniem bylo ok jak na 4 lata bez kontaktu z jezykiem. wiem przynajmniej, ze jak sobie odswieze wiadomosci i zaczne duzo mowic, to jestem w stanie w krotkim czasie dojsc do dobrego poziomu i mnie to podbudowalo. duzo mi pomoglo tez, ze moj rozmowca biegloscia nie grzeszyl
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 12:53   #4479
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

rodzynku zależy w jakim supermarkecie, w Tesco jest masakra. Pracowałam słuchałam kasjerek - jak się pomylisz na kasie, każą ci dopłacać z wypłaty. Co prawda źle nie płacą - 7 , 8 zł za h, ale każdy mi odradzał.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 13:59   #4480
paraqua
Raczkowanie
 
Avatar paraqua
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: sprzed laptopa
Wiadomości: 300
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
rodzynku zależy w jakim supermarkecie, w Tesco jest masakra. Pracowałam słuchałam kasjerek - jak się pomylisz na kasie, każą ci dopłacać z wypłaty. Co prawda źle nie płacą - 7 , 8 zł za h, ale każdy mi odradzał.

moja kolezanka pracuje przy rozliczaniu kasjerek - jakos tak to sie nazywa) ale mowila, ze doplacaja z wyplaty jak przekroczy sie 400zl miesiecznie (jakos tak). kolezanka robila w biedronce i tez podobnie miala. jest pewna kwota po przekroczeniu ktorej sie odciaga z wyplaty, ale to i tak jest poprzedzone podpisaniem jakiegos dokumentu.
paraqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 15:23   #4481
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Pytałam się już w innym wątku, ale tutaj więcej osób bywa.
Mam pytanie - skąd mam wziąć: "poświadczenie bezpieczeństwa umożliwiające dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne""? Mam się gdzieś udać? Sama napisać? Mam podane w ogłoszeniu jako jedno z wymagań dodatkowych, a poniżej przy liście dokumentów do złożenia "kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne" lub oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228)," czyli tutaj rozumiem, ze mogę sobie sama napisać te oświadczenie?

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź i uświadomienie o co chodzi
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 16:06   #4482
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Spotkałam się z czymś takim w policji. Te poświadczenie oni sobie sami sprawdzą, jeśli napiszesz im oświadczenie że wyrażasz na to zgodę. Miałabyś to, gdybyś wcześniej już starała się do policji, albo byś w niej pracowała. W tej chwili piszesz na kartce "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228)" Podpisujesz się ręcznie pod tym i jest ok.
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 16:44   #4483
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Eeee no, Vampirka, szacun za zawziętość - to Ty na dniach będziesz śmigała tym golfem

250,00 no to zaszalałaś Trzeba było się jeszcze potargować
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 16:53   #4484
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Już nim śmigam
Ale raczej po mało uczęszczanych i przecinanych przez inne drogi drogach Za ok godzinkę, jak tato znajdzie chwilę znowu ruszam
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 18:46   #4485
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Spotkałam się z czymś takim w policji. Te poświadczenie oni sobie sami sprawdzą, jeśli napiszesz im oświadczenie że wyrażasz na to zgodę. Miałabyś to, gdybyś wcześniej już starała się do policji, albo byś w niej pracowała. W tej chwili piszesz na kartce "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r. o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228)" Podpisujesz się ręcznie pod tym i jest ok.
Tak tak, chodzi właśnie o policję. Wcześniej jak składałam papiery, to nie spotkałam się z tym punktem. Bardzo Ci dziękuję za pomoc
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:26   #4486
advena85
Zadomowienie
 
Avatar advena85
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 269
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

U mnie w dalszym ciągu pracy brak, a tel milczy od kwietnia Cv przerobiłam już 4 raz, rozesłałam i zaniosłam, gdzie się da


Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
A ja kupiłam samochód Teraz muszę nauczyć się jeździć, bo po zdanym egzaminie jeździłam tylko raz, może 2 i to było ponad rok temu
Dziś ćwiczyłam z tatą. Drogi się dość dobrze trzymam, nawet ładnie odpalam i zmieniam biegi, parkowanie też dobrze mi idzie, ale katastrofa zaczyna się na krzyżówkach... zaczynam się denerwować, samochód mi gaśnie, nie tak jedzie, z nerwów nie widzę co się dzieje na drodze... jeszcze gorzej jest z ruszaniem pod górkę... to to mi już wogle nie wychodzi... a w poniedziałek miałam już sama jechać do pracy... absolutnie jeszcze nie mogę wyjechać nawet na miasto, a co dopiero sama do sąsiedniego miasta... Jutro tez będę ćwiczyć, ale będę potrzebowała dużo więcej czasu...
Kochana ja wysadziłam tatuśka i jeździłam sama, bo tak mnie irytował i denerwował, że nic mi nie szło,a jak się go pozbyłam z auta, to stał się cud i pojechałam bez przygód i problemów. Pojedź w jakieś maleńko uczęszczane ulice albo w pola i potrenuj
advena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:42   #4487
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Mój tato faktycznie duuużo mówi, ale nie jest najgorzej... na razie jeżdżę z nim tylko po takich mało uczęszczanych drogach, czasami tylko przejeżdżam przez coś głównego... i po takich drogach nawet dobrze jeżdżę, ale jak na chwilę wjeżdżam do miasta, to niestety takie numery niechcąco odstawiam, że miałam szczęście, że żaden radiowóz się nie napatoczył, bo już bym pewnie prawka nie miała...
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:45   #4488
advena85
Zadomowienie
 
Avatar advena85
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 269
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

A może wykupisz z 5 lekcji u instruktora?
advena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 20:50   #4489
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez advena85 Pokaż wiadomość
A może wykupisz z 5 lekcji u instruktora?
a po co? sama musi się nauczyć jeżdzić. z instruktorem jeżdziła 30 godzin albo więcej a teraz- samodzielność i tylko tak nauczy się jeżdzić lepiej, bo jeździć już umie, teraz tylko trzeba nabrać wprawy
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-29, 20:58   #4490
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

yoona a gdzie gadalas po angielsku?


wiecie, w empiku jest promocja -20% na książki anglojęzyczne.
podchodzę do babki pytam się o książkę... musiałam jej przetłumaczyć nazwę, musiałam literować nazwę a mnie tam do pracy nie chcieli
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:01   #4491
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
yoona a gdzie gadalas po angielsku?


wiecie, w empiku jest promocja -20% na książki anglojęzyczne.
podchodzę do babki pytam się o książkę... musiałam jej przetłumaczyć nazwę, musiałam literować nazwę a mnie tam do pracy nie chcieli
Podobna sytuacje mam z Rossmannem..
Wysylalam tam wiele razy CV i nawet nie zadzwonili..
Bedac tam pytalam pracownice jaki krem mi poleca (tak z ciekawosci)nie miala pojecia o tym co mowi i do mnie"tutaj moze sobie Pani przeczytac"
No czytac umiem..ale oni sa od doradzania..problem z cena tez Pani miala..
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:12   #4492
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Niestety po zdanym prawku miałam rok przerwy i jeździć już za bardzo już nie umiem... Na razie wykupię sobie godzinę po samym mieście i zobaczę, może mi starczy...
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:19   #4493
Ariena
Zakorzenienie
 
Avatar Ariena
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 258
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Vampirka powodzenia w oswajaniu auta.
Ja całe szczęście po zdaniu jeździłam, jeżdżę i przestać nie zamierzam. Jak jedziemy gdzieś z mężem to zawsze ja prowadzę, ale nie wiem czemu mąż jest zawsze spięty i nie ma zaufania do mnie.
Pamiętam jak jakoś świeżo (może jakieś 3 miesiące) po zdaniu jechaliśmy w góry ze znajomymi dwoma autami. Musiałam gonić koleżankę, która jechała 160 i lawirowała między samochodami, a ja cała spięta i jak dojechaliśmy to noga tak mnie bolała że szok i w ogóle jakbym biegała po lesie taka zmachana byłam.
Jutro mam egzamin TOEIC i nic się nie uczyłam, trzymać kciuki! Idę na żywioł, zresztą ten egzamin pokazuje jaki ma się poziom więc zobaczymy co mi wyjdzie. Oby nie poszedł gorzej niż próbny. Zresztą nie ma za bardzo jak się przygotować bo to egzamin ze słuchu-albo się rozumie, albo nie, a druga część to jest reading i uzupełnia się słówka w odpowiednim czasie, albo jakieś frazale, a do tego ma się takie fragmenty tekstów, reportaży z pytaniami i tu też: albo się rozumie albo nie. Jutro może jeszcze gramatykę sobie przypomnę i tyle.
__________________
wisienka na torcie

Edytowane przez Ariena
Czas edycji: 2011-05-29 o 21:24
Ariena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:22   #4494
VwVampirka
Zakorzenienie
 
Avatar VwVampirka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 062
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

hehe, a jednak jazda samochodem to też jest sport po którym można się zmęczyć
__________________
...i w trójkę:
23.04.2014 r.


“Aby pozbyć się pokusy należy jej po prostu ulec"
Oscar Wilde
VwVampirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:30   #4495
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
yoona a gdzie gadalas po angielsku?


wiecie, w empiku jest promocja -20% na książki anglojęzyczne.
podchodzę do babki pytam się o książkę... musiałam jej przetłumaczyć nazwę, musiałam literować nazwę a mnie tam do pracy nie chcieli
a do kiedy ta promo?

a ja gadalam na imprezie, po procentach z pewnym panem z innego kraju i bylo smiesznie i sympatycznie
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 21:31   #4496
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Podobna sytuacje mam z Rossmannem..
Wysylalam tam wiele razy CV i nawet nie zadzwonili..
Bedac tam pytalam pracownice jaki krem mi poleca (tak z ciekawosci)nie miala pojecia o tym co mowi i do mnie"tutaj moze sobie Pani przeczytac"
No czytac umiem..ale oni sa od doradzania..problem z cena tez Pani miala..
No identyczną sytuacje miałam w super pharm! Bylam z mama, były tam malutkie żele pod prysznic aquolina, jedne chyba o zapachu wady cukrowej, drugie poziomki z tego co pamiętam.
Oczywiście wysyłałam tam CV, nigdy nikt się nie odezwał, mniejsza o to.
Oglądamy te żele, podchodzi pani
-w czym mogę pomóc?
mama: -może mi pani powiedzieć jaki to zapach jest tych żeli?
-hmmm tak tak sprawdzę
wzięła to, poszła do kogoś, w tym czasie tłumaczę mamie jaki to zapach, wraca pani
-no niestety nie wiem



nie, naprawdę, ja się interesuję kosmetykami i wizażem na swoje potrzeby, ale spytaj o coś w stylu krem nawilżający do cery tłustej zniszczonej i wysuszonej silnymi środkami czy coś tam w ogóle do trądzikowej, opada kopara i e.. no e... ten no... tu <czyta z pudełka biodermy> "yy see ... sebum no ten HEHEHEEH któreś z tych na pewno!"

ta yhy dzięki jak czegoś nie wie to niech się przyzna i nie traci swojego czasu.

wybaczcie mam dziś zły dzień

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

chyba do 14 czerwca ta promocja ale nie dam sobie ręki uciąć
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 23:35   #4497
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

dokładnie macie rację, też mam mnóstwo takich sytuacji. Nie wiem może ci ludzie są tam po znajomości wiecie - koleżanka pracowała, to się wkręciłam.
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-29, 23:37   #4498
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

może dostanę ostrzeżenie ale mnie krew jasna zalewa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2515

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:36 ----------

tak, to prawda, mnie się po prostu nie chce szukać pracy, hehe
no, tak tak.
da się coś na luzie znaleźć, mnie nawet do szmat nie chcieli wziąć.
tu za wysokie kwalifikacje, tam za niskie.
sialalala
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 07:56   #4499
rodzynekkkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 106
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
rodzynku zależy w jakim supermarkecie, w Tesco jest masakra. Pracowałam słuchałam kasjerek - jak się pomylisz na kasie, każą ci dopłacać z wypłaty. Co prawda źle nie płacą - 7 , 8 zł za h, ale każdy mi odradzał.

Tak wiem,że odpowiedzialność materialna jest;/Ja myślałam o Carrefourze, nawet złych opinie nie ma,tzn. powiem Wam tak,że jak się szuka informacji o danej firmie, to na forach internetowych pracownicy narzekają jak im tam jest źle itd... Więc nie ma co się sugerować...
Natomiast ja szukałam pracy wszędzie i w swoim zawodzie gdzie odbyłam 2 staże... Roznosiłam CV gdzie się da, odpowiadałam na oferty, nawet do Rossmana ani Superpharmy nie spełniam wymagań - pomimo,że interesuje się wizażem... Roznoszenie CV po galeriach handlowych nie przyniosło żadnego rezultatu - tel milczy...
Już w domu nie usiedzę dłużej, więc pomyślałam o pracy na kasie - zawsze to jakieś doświadczenie w handlu, a poza tym traktuję to jako pracę tymczasową...
rodzynekkkk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 08:06   #4500
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: BEZROBOTNI łączmy się część 2

Jak czasami przysłuchuję się rozmowom sprzedawczyń w Rossmanie to odnoszę wrażenie, po sposobie ich wypowiedzi i budowie prostych zdań, że mają zawodowe albo średnie wykształcenie. Ale chyba one są po handlówkach. Człowiek z dyplomem i językami dla takiego pracodawcy/ samego kierownika może być niewygodny. A im mniej wiesz, tym do wielu rzeczy się dostosujesz .


Tak to jest - rozmowa kwalifikacyjna i cv to taki casting. Doświadczenie/wykształcenie ma znaczenie, ale na rozmowach 50% sukcesu to spodobanie się pracodawcy - nie tylko chodzi o wygląd, ale o to coś co sprawia, że czasami pracodawca wybierze osobę z niedociągnięciami. Jakaś chemia musi być Nawet jak nam się fajnie rozmawiało z jakimś pracodawcą, może się okazać, że jemu jeszcze fajniej rozmawiało się z kimś innym.

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez rodzynekkkk Pokaż wiadomość
Tak wiem,że odpowiedzialność materialna jest;.
Taka odpowiedzialność jest tam, gdzie sprzedajesz towar, jesteś na kasie. Dotyczy to tak samo drogerii jak i banków. Kiedyś koleżanka mówiła, że jak zniknie towar w sklepie ona za to odpowiada, dlatego tak pilnują.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:55.