Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V. :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-02, 14:52   #121
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Moim zdaniem powinno sie mieszkać razem przed ślubem. Poznajemy wtedy nie tylko zalety ale i wady partnera. My mieszkalismy prawie rok i dopiero teraz po 13 latach mieliśmy taki poważny kryzys.
Też tak myślę U nas tak było i się sprawdza..ale ja mam innego małża, nie narzekam na niego , mimo że trochę okaleczony przez mamusię nadgorliwością...ale staram się go leczyć systematycznie partnerstwo i jeszcze raz partnerstwo
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:09   #122
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jasiu, najlepsze życzenia, zdrówka i uśmiechu na twarzy

Moja teściowa tez z tych, co rozpieszczaja, ale mój mąż wczesnie wyszedl z domu, zamieszkał w innym mieście i musiał sam sobie radzić. Na dobre mu to wyszło. W domu duzo mi pomaga, dziecmi się zajmuje, obiad ugotuje jak trzeba - a gotuje bardzo dobrze No i kocha nas baaardzo mocno

Wracam ze spaceru a na klatce mnóstwo wody. Okazało sie, że sąsiadka z II pietra zalała mieszkania niżej. Dobrze, że mieszkam na IV p.
2 mieszkania były po generalnych remontach Chyba bym sie pochlastała.
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:22   #123
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Jasiu, najlepsze życzenia, zdrówka i uśmiechu na twarzy

Moja teściowa tez z tych, co rozpieszczaja, ale mój mąż wczesnie wyszedl z domu, zamieszkał w innym mieście i musiał sam sobie radzić. Na dobre mu to wyszło. W domu duzo mi pomaga, dziecmi się zajmuje, obiad ugotuje jak trzeba - a gotuje bardzo dobrze No i kocha nas baaardzo mocno

Wracam ze spaceru a na klatce mnóstwo wody. Okazało sie, że sąsiadka z II pietra zalała mieszkania niżej. Dobrze, że mieszkam na IV p.
2 mieszkania były po generalnych remontach Chyba bym sie pochlastała.
Ło....nie zazdroszczę im
JAsiu, bo bym zapomniała- zdrówka i uśmiechu od nas
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:36   #124
ałła
Rozeznanie
 
Avatar ałła
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 650
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Czesc dziewczyny!!

Najlepsze życzenia urodzinowe dla Jasia

Urodziny Macka juz za niecale 2 tygodnie, ostatecznie zmienilismy plany i wynajmujemy sale i obiad dla gosci. Sytuacja z tesciem troche sie skomplikowala, tz moj tz cos sie ostatnio dogadac nie moze, wiec zdecydowalismy ze jednak wynajmiemy sale.

Wakacje juz zaplanowane 27 czerwca jedziemy na 5 dni nad morze, mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze Pokoj wzielismy 3 osobowy bo na jednym lozku w trojke bysmy sie nie zmiescili, wiec lozka beda dwa. Pierwszy raz nad morzem Maciek byl jak mial 3 miesiace, sadze ze teraz mu sie bardziej spodoba

Ja dzis urwalam sie 0 12 z pracy. Wczoraj bylam u dentysty i usuwalam kolejna 8. Bol po zejsciu znieczulenia niedoopisania Macka usypial tz a ja sama dlugo usnac nie moglam. Noc z bolu nieprzespana, a jak tylko zasypialam to Maciek sie budzil, koszmar. Rano temperatura 39,5 ale do pracy poszlam. Wytrzymalam 4 godziny, w koncu sie zwolnilam i wrocilam do domu. Maciek dzis u tescia wiec sie rzucilam do wyrka i przespalam 2 godziny. Temperatura spadla do 38, 5. Zastanawiam sie czy to tak ma byc czy moze do lekarza pojsc. Pewnie dostalabym antybiotyk i od razu przyszlo mi do glowy ze dobrze by bylo bo moze odstawic od piersi Macka w koncu by mi sie udalo. Poczekam do jutra

Poza tym bez wiekszych zmian. Spotkalam nasza rehabilitantke, pytala jak tam raczkowanie. Kazala sie zapisac do dr na wizyte, bo skoro raczkuje to w zasadzie rehabilitacji juz potrzebowac nie bedzie. Maciek wstaje, puszcza sie, chodzi prowadzony za rece a dzis pierwszy raz przeszedl prowadzony tylko za jedna raczke. Smiesznie to wygladalo bo mimo ze trzymalam go tylko za prawa dlon, to lewa i tak trzymal w gorze

W pracy zapierdz.... jak zwykle. Podobno czerwcowa wyplata ma byc z podwyzka, nikt nie wie ile, wiec pewnie 50 zl wiecej dostane. I w koncu po 4 latach z referenta awansuje na podinspektora, mimo ze juz dawno powinnam inspektorem byc. Ehh...

Maciek od dziadka dostal taka kierownice na dzien dziecka: http://allegro.pl/vtech-kierownica-m...639892337.html mi sie podoba ale Maciek srednio zachwycony, pobawi sie chwile i szuka innej rozrywki, moze z czasem sie przekona.


Teraz drzemka, wiec znowu pojdzie o 22 spac ale spacerek dzis zaliczymy. Mieszkam kolo przedszkola, slysze i widze ze jakas impreza dla dzieciakow sie odbywa. Muzyka i konkursy od poludnia trwaja. Pojde z nim troche do dzieci bo jakis dzikus mi rosnie.
Wiem ze jeszcze za wczesnie zeby sie takimi rzeczami przejmowac ale widze ze Maciek w towarzystwie innych dzieci i w obcym otoczeniu, jakis taki sploszony jest. Bylam ostatnio u znajomej ktora ma synka 3 tygodnie mlodszego od Macka. Hubert skakal, krzyczal, popisywal sie a Maciek patrzyl na niego z przerazeniem. Jak Maciek bral jakas zabawke do reki to Hubert od razu mu ja zabiera i ...bil go. Maciek nawet nie reagowal, tz. odwracal sie z podkowka na twarzy i wtulal we mnie. Rozmawialam ze kolezanka i powiedziala mi ze Hubert jak jest u kogos to jest bardziej niesmialy, zaprosze ich do nas, zobaczymy jak sie bedzie zachowywal i on i Maciek.

Bedac wczoraj u dentysty zapisalam go na 18 lipca na wizyte. Poki co ma 4 zabki ale jak sie usmiecha to widze ze dole zabki sa na rowni z gornymi, albo co gorsza, czasami dolne zachodza na gorne Nie widac zeby mial wysunieta zuchwe ale przy usmiechu czasem tak uklada mu sie szczeka. Lekarz wspomnial ze moze to byc zgryz krzyzowy, czytalam o tym, ale zakazal mi sie martwic bo to nie musi swiadczyc o tym ze zeby stale tez tak wyrosnal. Poza tym gorne jedynki wyszly tak na okolo 3 mm wiec moze jak wyjda bardziej to problem zniknie. Mam taka nadzieje.
ałła jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 15:54   #125
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witam
Byliśmy w wesołym i było zarąbiscie

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość
To i ja sisie zamelduje w nowym watku
Przesylam spoznione zyczenia dla solenizanow

Bardzo Wam zazdroszcze tej pieknej pogody,ja kocham upaly... A w tym roku w Anglii poki co kwiecien byl cieplejszy od maja i czekam i czekam na lato i sie doczekac nie moge.... I jeszcze nie kupilam baseniku,bo w ogole sie zastanawiam czy sie przyda w tym roku...

Dzieciaczki cudne macie,wszystkie

Piszecie o problemach z tz...Nam sie nie udalo i rozstajemy sie...Jest mi cholernie przykro,tym bardziej,ze to drugie moje malzenstwo...A pojutrze obchodzilibysmy czwarta rocznice slubu... No coz nie da sie nokogo uszczesliwic na sile...Pomylaly sie mezowi priorytety,a potem narobil jeszcze glupot. Wybaczalam wiele razy,ale ostatecznie przegralam walke o rodzine...Na poczatku czerwca maz ma sie wyprowadzic i zaczniemy nowe zycie
Szczerze wspołczuje.

Co do Tż to ja za bardzo narzekać nie mogę.Robi wszystko to co chce-czasem mi to wygarnie,domyśly nie jest ale jak mu powiem co ma zrobic jak siedzi z Olą to zrobi.

Wszystkiego najlepszego dla Jasia
Lea gratuluje realizacji planow.
Ałła gratuluje awansu.

Dodaje parę zdjęć z wczoraj.
Moja młodsza, ja wariatka, moja starsza i jeszcze raz Ola.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3973.jpg (60,0 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4123.jpg (62,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3814.jpg (81,7 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4028.jpg (50,0 KB, 52 załadowań)
__________________

Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 20:37   #126
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Najlepszości dla Jasia w Dniu Pierwszych Urodzinek.


ałła, zazdroszczę wakacji, nie zazdroszczę wyrwanych ósemek, sama mam 3 usunięte, więc znam ten ból.


Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Byliśmy w wesołym i było zarąbiscie
od razu widać, komu wesołe miasteczko najwięcej radochy dało. ach, te dzieciaki....
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:03   #127
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

ałła, gratki za awans

Darianna, super fotki. Ola z zębolkami

Ale tu cisza
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-02, 21:25   #128
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Dodaje parę zdjęć z wczoraj.
Moja młodsza, ja wariatka, moja starsza i jeszcze raz Ola.
widać,że wyjście się udałoOlusia.

No cicho coś tu się zrobiło.Wyłazić z krzaków.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:32   #129
olivka_7
Zakorzenienie
 
Avatar olivka_7
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5 592
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Wszystkiego najlepszego Jasiu

Darianna śliczne fotki
__________________
Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać.
— Jan Paweł II (Karol Wojtyła)

Kornelcia

ZĘBALE
olivka_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 21:56   #130
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jasiu sto lat !!!

Co chcę was doczytać, to mały się budzi. Mieliśmy masakryczny dzień, stan podgorączkowy, wiszenie na mnie, stękanie, wrzeszczenie. Winowajcą chyba górna jedynka. W dziń mały szarpał się za uszka, mam nadzieję, że to nie dodatkowo zapalenie ucha. Jak jutro będzie się tak zachowywał to wybiorę się do pediatry Mam jednak nadzieję, że to szarpanie za ucho to od zęba, wyraźnie widać, że mu się przebija.

Darianna super fotki Ale mała ma śliczne ząbki !
ałła za awans. Kierownica wygląda na fajną. Pewnie jak mały podrośnie to będzie mial zabawę. Mój Michał ma podobną i dosyć często się nią bawi
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-06-02 o 21:57
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-02, 22:54   #131
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cześć. Baaaardzo dziękuję za zyczenia w imieniu Jasia i życzę wszystkiego naj wszystkim już roczniakom.
Nie udzielam się bo taka pogoda piekna...., poza tym przyjechała moja mama i dużo nas nie ma w domu. Dzisiaj impreza roczkowa mini, tylko dla najbliższej rodziny ( moja mama, teściowie, szwagier, maż i Ja i prababcia Jasia jedyna)
Fotki poniżej.. torcik robiony przez moją mamę, dekoracja by myself
Jasio ma rowerek od babci (mojej mamy) o taki http://allegro.pl/smoby-rowerek-be-f...629953971.html

nie chciałam ale kupiła, i tak nieźle trafiła, nie jest bardzo koszmarny, chociaż wolałabym kasę , dołożyc i kupic inny tej firmy przede wszystkim na piance albo gumach bo te plastikowe koła to masakra. Ale Jasio juz i tak go zauwielbiał
Od nas dostał cieżarówkę wadera i przyczepkę, dziadek wyfasował piaskownicę ( już nalazło do niej milion mrówek - bedzie mordowanie), babcia kupiął już 2 miechy temu espiro, prababcia dała kaskę. impreza główna jest w niedzielę, będzie 17 osób...

Lecę spac jutro mam latający dzień.

NIE MOGE ZAŁADOWAĆ ZDJĘĆ. SPRÓBUJĘ JUTRO, WRZUCIŁAM NA FEJSA
spradka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 04:41   #132
justin18061976
Rozeznanie
 
Avatar justin18061976
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Stavanger
Wiadomości: 840
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez ałła Pokaż wiadomość
Wakacje juz zaplanowane 27 czerwca jedziemy na 5 dni nad morze, mam tylko nadzieje ze pogoda dopisze Pokoj wzielismy 3 osobowy bo na jednym lozku w trojke bysmy sie nie zmiescili, wiec lozka beda dwa. Pierwszy raz nad morzem Maciek byl jak mial 3 miesiace, sadze ze teraz mu sie bardziej spodoba
W pracy zapierdz.... jak zwykle. Podobno czerwcowa wyplata ma byc z podwyzka, nikt nie wie ile, wiec pewnie 50 zl wiecej dostane. I w koncu po 4 latach z referenta awansuje na podinspektora, mimo ze juz dawno powinnam inspektorem byc. Ehh...

Maciek od dziadka dostal taka kierownice na dzien dziecka: http://allegro.pl/vtech-kierownica-m...639892337.html mi sie podoba ale Maciek srednio zachwycony, pobawi sie chwile i szuka innej rozrywki, moze z czasem sie przekona.
.
Mam nadzieje, ze bol po 8. juz przeszedl, mialam w lutym rwana 6., ale faktycznie tego bolu nie da sie porownac do osemkowego
gratki za awans
kierownica fajna, na pewno Go zainteresuje

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam
Byliśmy w wesołym i było zarąbiscie
.
ale fajowo, pamietam ostatni raz bylismy na sporym wesolym w okolicach Oslo, ze trzy lata temu, bylo rewelacyjnie, wszystkie roller coastery zaliczone i inne szalenstwa tez, Kupilam wtedy fajna maskotke dla mojego przyszlego dziecka dzis Stefus z nia zasypia..

Cytat:
Napisane przez spradka Pokaż wiadomość
Cześć. Baaaardzo dziękuję za zyczenia w imieniu Jasia i życzę wszystkiego naj wszystkim już roczniakom.
Nie udzielam się bo taka pogoda piekna...., NA FEJSA
dolaczam sie do zyczen dla Jasienka STO LAT Maluszku!!!
rowerek b.fajny, najwazniejsze, z Jasiu go kocha

Velluto - sliczne te stroje,
Lea - gratki za lokal i trzymamy dalej kciuki za kolejne kroki
Ona oby juz zebiska daly Wam troche spokoju
Margo powodzenia z tesciowa, nie taki diabel straszny
--------------------------------------------------
U nas wczoraj znow pogoda do bani, zaczynam sie powtarzac hehe
dzis na razie bez wiatru, ale pochmurno, Maluch obudzil sie o 4.10, dalam mleko i juz spac nie moge, zaraz sprobuje na sile troche pospac Malz dzis wybywa na weekend rozrywek z ludzmi z pracy, wiec Brzdacus ma okazje pomeczyc mame
Piszecie rozne rzeczy o swoich relacjach, z wieloma sie zgadzam. Zwiazek to ciagla praca, nie mozna poprzestac na slubie. Dla mnie osobiscie rozumienie sie nawzajem jest kluczowe, tzn. mowienie do siebie w taki sposob zeby to zostalo wlasciwie zrozumiane przez druga strone, jesli mowi sie 'inymi jezykami' to wtedy wielka doopa.
Jesli chodzi o uslugiwanie - to zgadzam sie, latac wokol kogos kto lezy wywalony przed tv to po prostu niewolnictwo, ale tak jak piszesz Kardaszku - zrobic kanapke kiedy widzisz, ze chlop zmeczony, ze sie narobil - dla mnie to tez czysta przyjemnosc, zawsze wieczorem robie Malzowi kanapki do pracy, wkladam do lodowy i kiedy wstaje o 4 nie musi juz szalec, zabiera zarelko i pedzi do roboty (oczywiscie kiedy Stefek byl maly nie bylo o tym mowy). Czasem wsciekam sie kiedy robie wiecej w domu, siedze wiecej z Malym, ale z drugiej strony nie widze sie przy organizacji remontu, kupowaniu materialow (moge wybierac jedynie) a to tez zajmuje czas i energie.
Rozne byly i sa miedzy nami sytuacje, oboje mamy b.silne charaktery, w pewnym momencie bralismy pod uwage rozejscie, ale jednak staramy sie oboje zeby zwiazek byl pielegnowany, udaje sie wychodzic z dolow kryzysowych i absolutnie zgadzam sie z teza, ze dziecko w domu to totalna rewolucja. Bez dwoch zdan.
Zycze powodzenia w znajdowaniu tego zwyklego, codziennego szczescia nam wszystkim
__________________
Każdy dzieciaczek jest indywidualnością i idzie swoim rytmem. Zaakceptuj to i ciesz się każdym dniem. Nie warto szukać problemów na siłę.


http://suwaczki.maluchy.pl/li-48793.png
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53
justin18061976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:39   #133
velluto
Zadomowienie
 
Avatar velluto
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 831
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Spóznione życzenia urodzinowe dla Jasia


Ałła - współczuje przygód z zębami i gratuluje awansu powoli, powoli i dojdziesz do głównego specjalisty
Darianna - ale poszaleliście W co Olcia jest ubrana? Taka spódniczka na szelkach?
Spradka - moja córka tez dostała rowerek na urodziny, Milly Mally, bardzo fajny jest , taki http://millymally.pl/pl/produkty/entry/15-boby.html
Zresztą polecała mi go koleżanka, u niej sprawdził się swietnie
Justin - mądrze napisane zresztą nigdzie nie ma idealnie, kryzysy pojawiają sie w każdym związku i prawdziwą sztuka jest mądrze przejść przez nie i wyciągnąć wnioski na przyszłość

A ja dziś ostatni dzień w pracy i idę na tydzień urlopu Wybywam do moich rodziców tylko tam internetu niet, więc bede miec duuuzo nadrabiania po powrocie

Edytowane przez velluto
Czas edycji: 2011-06-03 o 07:42
velluto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 07:57   #134
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jasiu-100lat w zdrowiu,szczęściu i radośći!
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 08:26   #135
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

witam , czytam ale jakoś brak mi weny ostatnio na pisanie

Lea gratuluje przedsiewziecia
darianna - fajne foteczki

Co do małżenstwa i partnerstwa , to zgadzam sie ,że powinno sie troche pomieszkac razem przed slubem i poznac sie nawzajem. W małych miejscowosciach to jest jeszcze nie do pomyslenia , tam chłopak przyjeżdża w soboty do panny , siedzą przy cherbatce z rodzicami i czasemna disco pójdą - ot całe narzeczenstwo - potem slub , przeprowadzka do któryś rodziców i zaczyna sie proza życia - współczuje

My na przekór teściowej mieszkalismy razem 4 lata , wg, teściowej sprowadzałam jej syna na złą droge
ale powiedziałam jej , że nie wezme slubu dla jej przyjemności
dotarlismy sie i jest ok.
jesteśmy juz razem 13 lat - w tym 8 po ślubie .


Nie wiem co wam sie w burzach podoba nie lubie , zwłaszcza takich nawałnic podczas upału
wczoraj były u nas 3 ..
w tym jedna w nocy , nie widze w tym nic przyjemnego - siedzisz sama z dzieckiem w pustym domu , na około huczy i pierony szczelają aż ziemia drży ... a ty sie zastaniawiasz co bedzie jak trafi gdzieś obok lub w dom , co zrobisz , co z dzieckeim...
Wczoraj w nocy tak było głośno , że nie mogłam spac , młoda też sie budziła , rolety zasłaniałam żeby nie widziec błyskawic bo rozswietlały cały dom- masakra ..
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:26   #136
kardashi
Zakorzenienie
 
Avatar kardashi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 869
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Jasiu, najlepsze życzenia, zdrówka i uśmiechu na twarzy

Moja teściowa tez z tych, co rozpieszczaja, ale mój mąż wczesnie wyszedl z domu, zamieszkał w innym mieście i musiał sam sobie radzić. Na dobre mu to wyszło. W domu duzo mi pomaga, dziecmi się zajmuje, obiad ugotuje jak trzeba - a gotuje bardzo dobrze No i kocha nas baaardzo mocno

Wracam ze spaceru a na klatce mnóstwo wody. Okazało sie, że sąsiadka z II pietra zalała mieszkania niżej. Dobrze, że mieszkam na IV p.
2 mieszkania były po generalnych remontach Chyba bym sie pochlastała.
Moja teściowa usługiwała i Tżowi i jemu braciom. i do tej pory tak jest tylko trochę ją podbuntowałam że przeciez oni też mają ręce

Ale znów moim Piotrkiem wogóle się nie interesowali..
Wszystko musiał robić sam, zero takiego wsparcia jakie dostaje się od rodziców, bo robienie kanapek i pranie gaci nie zalicza się do jakiegokolwiek wsparcia a teraz mają do niego pretensje że z nimi nie rozmawia.. Ale to dziwna rodzina także...


My chyba ze 3 razy zalaliśmy sąsiadkę z dołu rura nam pękała pod wanną, a wanna zabudowana i nawet nie wiedzieliśmy. W końcu mama kupiła jakieś lepsiejsze i już ze 3 lata spokój jest

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Witam
Byliśmy w wesołym i było zarąbiscie




Dodaje parę zdjęć z wczoraj.
Moja młodsza, ja wariatka, moja starsza i jeszcze raz Ola.
łaaa ale fajnie! Zazdroszczę!

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
Co do małżenstwa i partnerstwa , to zgadzam sie ,że powinno sie troche pomieszkac razem przed slubem i poznac sie nawzajem. W małych miejscowosciach to jest jeszcze nie do pomyslenia , tam chłopak przyjeżdża w soboty do panny , siedzą przy cherbatce z rodzicami i czasemna disco pójdą - ot całe narzeczenstwo - potem slub , przeprowadzka do któryś rodziców i zaczyna sie proza życia - współczuje

My na przekór teściowej mieszkalismy razem 4 lata , wg, teściowej sprowadzałam jej syna na złą droge
ale powiedziałam jej , że nie wezme slubu dla jej przyjemności
dotarlismy sie i jest ok.
jesteśmy juz razem 13 lat - w tym 8 po ślubie .
Uu to niezły staaażżż !

Ja z tż jestem 6 lat
Ale o ślubie nie myślimy, nie chce i juz

Teście trochę się burzą że jak to dziecko i bez ślubu. a tak to
Tak jak Ty, nie będę brała dla jej przyjemności

ahh już widze te jej wtrącania na temat sukni ślubnej i całych przygotowań. Uwielbia to
A ja uwielbiam robić po swojemu, bo zawsze jest na odwrót


ee a u mnie nie było wogóle burz! nadchodziła raz w nocy jedna, ale przeszła bokiem
__________________



10.11.12 - zapuszczam włosy





kardashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 09:39   #137
panna migotka
Rozeznanie
 
Avatar panna migotka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 754
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

cześć

ałła gratuluję awansu i trzymam kciuki za jak największą podwyżkę
ta kierownica bardzo fajna na pewno później się nią zainteresuje

darianna widać, że zabawa była świetna

justin mądrze napisane

silpe no niezły staż my jesteśmy razem 8 lat

spradka ważne, że rowerek spodobał się Jasiowi, a mogę zapytać kogo zapraszacie na dużą imprezę urodzinową? (tzn czy rodzinę czy znajomych) bo muszę przyznać, że mam problem i nie wiem kogo zaprosić

ona mam nadzieję, że to nie zapalenie ucha

bydgoś jednak są plusy mieszkania na wysokich piętrach


a ja mam dziś jakis rozlazły dzień , nic mi się nie chce
__________________
the simpliest complicated girl in the world
panna migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:10   #138
Jola00
Zadomowienie
 
Avatar Jola00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 604
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
A różnie to z tym jest...Moi znajomi mieszkali ze 2 lata przed ślubem i po slubie teraz ciągle się kłocą dalej.Nie ma reguły.Koleżanka mówi,że przed ślubem mieszkali razem ale się starał bo wiedział,że jak bedzie inny to ślubu nie będzie.Wzięli ślub,poczuł się pewnie i robi co mu się podoba.Kościół nie jest za tym by ludzie razem mieszkali przed slubem....bo pewnie połowa z tych związków by się rozpadła i i nie braliby ślubu a kościół jest za ślubami z wielu powodów jak wiemy....Ja też jestem za tym by przez ślubem obowiązkowo pomieszkać razme ze 2 lata i wtedy zadecydowac czy dalej chce się zakładac rodzinę i brac ślub.Byłoby to świadome zakładanie rodziny a nie tylko wyobrazenia o tym jak będzie jak się razem bedzie żyło...My z TŻte- nigdy nie pasowalismy do siebie,charakterki nie do pogodzenia ale ciągnęło nas cos do siebie bardzo.Na siłę się scieralismy i na siłę chcielismy byc razem,jakis masochizm chyba.Kochalismy się i dązylismy do teog by być razem.Po wielu bojach ,kłotniach wychodzimy na prostą.Nie był to jakiś kryzys a od początku niedopasowanie i ciagle potyczki ale okraszone miłoscią.Oboje moglismy powiedzieć,że kocham Cię tak jak Cię nienawidzę.Dobralismy się jak pies z kotem a kochalismy się na zabój.Razem było żle i osobno też żle...Teraz po kilku latach bojów z nim mogę powiedzieć,że dochodzimy do porozumienia.Z matczynej opieki juz go wyleczyłam i uczę jak słuchać potrzeb partnera i nie być gburem i egoistą.Oj cięzki przypadek mi się trafił ale ale widzę już światełko w tunelu.Mój tż to uparty typ ale ja jestem wytrwała i nie odpusciłam z niczym.Na początku to nawet kanapek nie chciał sobie robić,przykre ale matka go okaleczyła nadopiekuńczością...:roll eyes:.

Zgadam się,że miłosc to nie wszystko i często nie jest to miłość...a zakochanie,fascynacja jedynie ,które mijają po roku ,dwóch,trzech...Żeby żyć razem trzeba się kochać ale też rozumieć i pasować charakterami.My nie pasowalismy do siebie,ale kochalismy sie na tyle by znieść duże sciaranie charakterów i dopasowywanie do siebie.Teraz już mogę powiedzieć,że wiekszośc została juz zrobiona i mogę smiało powiedzieć,że była to i jest miłość...Matki też okaleczają synów nadpieuńczością i to dodatkowo utrudnia wszystko.

ups...ale elaborat.Wybaczc ie ale takie refleksje mi się nasunęły po 7,5 roku naszego związku..
Kurcze jakbym czytała o swoim związku...
Mój jedynaczek strasznie skrzywdzony przez mamusię...

-----------------------------------------------------

Spóźnione życzenia urodzinkowe dla Jasia
Wszystkiego Naj, dużo zdrówka i radości

Darainna Olcia fajna jest

Dziękuję jeszcze raz za miłe słowa...
Lea moi chłopcy kończą w tym roku 16 i 18 lat

U mnie w końcu lato od wczoraj Ale straszą,że tylko do niedzieli...
A w domu znów się komplikuje... Tż znów podchody robi,składa się w scyzoryk,obiecuje poprawę.... To ja znów zaczynam się wahać,bo wiadomo,że wolałabym mieć pełną rodzinę...Tylko czy warto mu znów zaufać...
Póki co jedziemy zaraz nad morze,bo tak gorąco,że szkoda w domu się kisić...I mimo,że Oli przeziębiony pojedziemy

__________________
Oliver już jest z nami
14.06.2010



Jola00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 11:31   #139
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Jola-to może na piśmie weź od niego deklaracje i koszty niedotrzymania obietnicy napisz może nad morzem sobie wszystko jeszcze raz poukładacie? Życzę Wam tego a przynajmniej mile spędzonego czasu


My już 11lat razem,5 po ślubie

Darianna-przesłodka jest ta Twoja Olcia
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-03, 11:59   #140
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez Silpe Pokaż wiadomość
jesteśmy juz razem 13 lat - w tym 8 po ślubie .
Cytat:
Napisane przez kardashi Pokaż wiadomość
Ja z tż jestem 6 lat
Cytat:
Napisane przez annLee Pokaż wiadomość
My już 11lat razem,5 po ślubie
a my razem 14 lat, w tym 6 po ślubie.

Cytat:
Napisane przez Jola00 Pokaż wiadomość

Lea moi chłopcy kończą w tym roku 16 i 18 lat

A w domu znów się komplikuje... Tż znów podchody robi,składa się w scyzoryk,obiecuje poprawę.... To ja znów zaczynam się wahać,bo wiadomo,że wolałabym mieć pełną rodzinę...Tylko czy warto mu znów zaufać...
Póki co jedziemy zaraz nad morze,bo tak gorąco,że szkoda w domu się kisić...I mimo,że Oli przeziębiony pojedziemy
o, to już duże dzieciaki.
to ja trzymam kciuki, może jeszcze się poukłada.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:03   #141
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Ja tylko na chwilę, mały nadal czadu daje. Obudził się ze stanem podgorączkowym, byliśmy u lekarza i nic nie widać, poza przebijającą się górną jedynką. Kiedy to się skonczy
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:19   #142
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość

bydgoś jednak są plusy mieszkania na wysokich piętrach
Noooo


Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilę, mały nadal czadu daje. Obudził się ze stanem podgorączkowym, byliśmy u lekarza i nic nie widać, poza przebijającą się górną jedynką. Kiedy to się skonczy
Jeszcze troche, cierpliwości U nas też zabkowanie jest bolesne z goraczką i marudem.

Jola, trzymam kciuki kochana

My jesteśmy 15 lat razem, 14 po ślubie

Luiza przyniosła dzisiaj swój nocnik, posadzilam ją i zrobila siusiu Aaaa i kupek też już parę było
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 12:32   #143
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dzień Dobry!

Ale dzisiaj upał.Na balkonie skwar jak na patelni.Musze zakupić jakiś parasol bo nie da się tam usiedzieć tak grzeje.

My jesteśmy po ślubie 3 lata i 9mcy a jestesmy razem 7,5 roku.

Jolaoo przemyśl sobie czy nie warto jeszcze raz zaufać i zawalczyć o pełną rodzinę.Jeżeli oboje się kochacie to może warto spróbować jeszcze raz.

My też wybieramy się nad morze pod koniec czerwca na 11 dni.

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Luiza przyniosła dzisiaj swój nocnik, posadzilam ją i zrobila siusiu Aaaa i kupek też już parę było


Piszecie o 8mkach...a ja też mam 4 ósemki zatrzymane w kosci i pewnie będe musiała usuwać.Od dawna są widoczne na pantomogramie szczeki,12 lat temu robiłam zdjecia i były 4 i nie maja miesjca,żeby wyjsc...jedna próbowała wychodzić ale cofnęła się.Mam za małąszczękę za tyle zębów.Czy któraś z Was tez ma zatrzymane ósemki w paszczy..?

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilę, mały nadal czadu daje. Obudził się ze stanem podgorączkowym, byliśmy u lekarza i nic nie widać, poza przebijającą się górną jedynką. Kiedy to się skonczy
Współczuję...
Ja mam już dosyć nocnego wstawania.Kiedy się to skończy..?Mysla łam,ze jak ALa bedzie miala rok to juz bedzie spała całą noc i nie bedzie jadła cycka i dooopa.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście

Edytowane przez Curly81
Czas edycji: 2011-06-03 o 12:35
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 13:29   #144
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Michal ząbkowanie przechodził koszmarnie, myślałam, że drugi będzie lepiej- myliłam się. Jedynie Szymon dosyć ładnie noc przesypia, raz się budzi zazwyczaj, nawet teraz przy zębach. Wczoraj wyjątkowo bylo gorzej, ale dałam Nurofen i już spal. No ale w dzień to jest darcie i stękanie od rana do wieczora.

Bydgoszczanka za postępy nocnikowe

Michał zaczął przesypiać noce dopiero w wieku dwóch lat. Choć nawet teraz zdarzają się kiepskie noce.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2011-06-03 o 13:31
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 14:41   #145
bydgoszczanka
Zakorzenienie
 
Avatar bydgoszczanka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7 375
GG do bydgoszczanka
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Luiza zasnęła o 12.25 i jeszcze śpi
__________________
Łukasz

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44203.png

Luiza

http://suwaczki.maluchy.pl/li-44331.png

Jaka jest różnica między kobietą z PMS a terrorystą?
Z terrorystą można negocjować.
bydgoszczanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 15:55   #146
kumkura
Rozeznanie
 
Avatar kumkura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 904
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

witam w tren skwar
Małż już wybył na nocna zmianę, a ja czekam aż mały książę wstanie i pędzimy na spacer.
Ja z małżem jestem jakieś 5 lat, w tym 2 po ślubie. Poznaliśmy się za granicą- przyjechaliśmy do Londynu w tym samym dniu, ale różnymi autokarami Ale i tak spotkaliśmy się w tym samym hostelu I tak już zostało..
Tak się właśnie zastanawiam- czy wypada robić roczek tylko dla dzieci?? Bo robimy takie kinder-party przed południem dla dzieciaków na działce i tyle. Teściowie i chrzestna też będą(bo tam mieszkają ). Myślicie, że powinnam zrobić po południu część dla starszych?? I jakie danie proponujecie dla dzieciaków?
__________________
Adaś 26.06.2010
Agatka 17.02.2012
kumkura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:07   #147
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Kumkura-ja myślę,że spokojnie możesz Kinderparty zrobić,choć ja osobiście robię 2 imprezy,ale to tylko dlatego,ze teściowie i tak się zawsze wpraszają to robię dla dziadków oddzielnie

Ona-3maj się już pewnie ostatnia prosta

Współczuję tym,które jeszcze nocek nie przesypiają-wiem jak to ciało i psychę wyczerpuje
Zu to chyba w okolicach 1,5roku/ 2lat zaczęła przesypiać ale ona cyckoholik była a karmiłam ją prawie 2lata
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:32   #148
spradka
Raczkowanie
 
Avatar spradka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pod Stolica
Wiadomości: 152
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Cytat:
Napisane przez panna migotka Pokaż wiadomość
cześć

spradka ważne, że rowerek spodobał się Jasiowi, a mogę zapytać kogo zapraszacie na dużą imprezę urodzinową? (tzn czy rodzinę czy znajomych) bo muszę przyznać, że mam problem i nie wiem kogo zaprosić
Ja zaprosiłam znajomych. 3 zapzyjaźnione małżeństwa, najbliższą kuzynkę z mężam 9 i córcią u której mam być chrzestną 2 - miesięczną) przyjaciółkę od zawsze ( która może będzie jakby moją rodziną bo się z moim szwagrem baaaardzo maja ku sobie) . Żadna rodzina, po prostu paczka dobrych znajomych. Nie bedzę zapraszac starych ciotek bo mi nie pasują do ogółu
No będą teściowie i moja mama ale bardziej jako obsługa techniczna - moja mama szaleje w kuchi
spradka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 16:38   #149
Darianna25
Zakorzenienie
 
Avatar Darianna25
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Maidstone U.K.
Wiadomości: 5 185
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Witam,

Cytat:
Napisane przez velluto Pokaż wiadomość
Darianna - ale poszaleliście W co Olcia jest ubrana? Taka spódniczka na szelkach?
To jest taki zestaw koszulka+tunika+getry.
Fajny ten rowerek.
A my rowerka nie kupujemy.Na roczek myślę o jakiejś fajnej lali z akcesoriami.

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Noooo



Luiza przyniosła dzisiaj swój nocnik, posadzilam ją i zrobila siusiu Aaaa i kupek też już parę było

Twoja Luizka taka zdolna.Troszkę zazdraszczam.

Moja sie nauczyła wchodzić na sofę a z sofy na parapet.

My jesteśmy razem 9lat a od 3 lat czekam na pierścionek.
__________________


Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2011-06-03 o 16:41
Darianna25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-03, 17:23   #150
Silpe
Zadomowienie
 
Avatar Silpe
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 453
Dot.: Już nam mija roczek, czas postawić pierwszy kroczek! Urwisy V-VI. 2010r. cz. V.

Dziewczyny padam na ryj młoda cały dzien buczy i marudzi , wszystko jest na nie , nie ........
jedzienie , picie , zabawa ... padam - dawno juz taka naie była
Myslałam że zeby ją roją , bo dalej wychodzą - dałam ibum - i NIC dalej marud i tak cały dzien , oprócz drzemek oczywiscie

Darianna to Ty na pierscionek jeszcze czekasz - a gdzie tam do obrączki jak twój takie tempo ma
__________________
God is a DJ
---------------------------------------




Silpe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.