Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-06, 09:19   #781
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Bransoletkę kupiłam w C&A za 22 zł (perełki) i kolczyki w glitter za 59 zł (również perełki).
Biustonosz miałam z Triumpha - nie pamiętam jaki model.
Szorty również z Triumpha bezszwowe ultra soft - bardzo je polecam, wogóle ich nie czułam. Dałam za nie 40 zł ale warto. Miałam pończochy samonośne z gatty i było w nich również wygodnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot035.jpg (23,6 KB, 4 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:19   #782
malinka_070190
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_070190
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Nordhorn
Wiadomości: 3 746
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Oki laski ja lece
Koniec urlopu, idę do pracy
__________________
49 kg!!! 14 kg za mną!!!


30/30 shred
malinka_070190 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:21   #783
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Zdjęcie zaproszenia jest skopiowane z allegro serdecznie je polecam
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:21   #784
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Dastin, może wrzuciłabyś do pierwszego posta te wszystkie strony, które poleca Nam betty0502
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:23   #785
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

ja też uciekam na zakupy

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez 19monisia89 Pokaż wiadomość
Dastin, może wrzuciłabyś do pierwszego posta te wszystkie strony, które poleca Nam betty0502
dobry pomysł, wrzucę ale jak wrócę
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:30   #786
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
ja też uciekam na zakupy

---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------


dobry pomysł, wrzucę ale jak wrócę
owocnych zakupów
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 09:33   #787
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Betty, zaproszenia śliczne mieliście.
Ale naklejki na alkohol [idea] mnie nie przekonują, wcale a wcale

A co do biustonosza to się obawiam, że Triumph to nie bardzo dla mnie... Nigdy nie mają rozmiaru chociaż zbliżonego do mojego w sumie niezbyt ogromnego 65F/G...
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 10:04   #788
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Betty, zaproszenia śliczne mieliście.
Ale naklejki na alkohol [idea] mnie nie przekonują, wcale a wcale

A co do biustonosza to się obawiam, że Triumph to nie bardzo dla mnie... Nigdy nie mają rozmiaru chociaż zbliżonego do mojego w sumie niezbyt ogromnego 65F/G...
czyli masz taki sam problem jak ja... + ja muszę mieć dość szerokie fiszbiny.
Gdzie kupujesz staniki?

mnie też nie podobają sie naklejki na alkohol. Uważam, ze niektóre butelki same w sobie są ładne ja dałabym tylko wstążki + ew. kartonik z wierszykiem.
A na wino serwetki
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:08   #789
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
czyli masz taki sam problem jak ja... + ja muszę mieć dość szerokie fiszbiny.
Gdzie kupujesz staniki?

mnie też nie podobają sie naklejki na alkohol. Uważam, ze niektóre butelki same w sobie są ładne ja dałabym tylko wstążki + ew. kartonik z wierszykiem.
A na wino serwetki
O, dokładnie ;] (co do alkoholu )

Staniki... Ja generalnie mało ubrań kupuję, a staniki póki co mam... dwa. Jeden 70E (po przekopaniu połowy skelpów ze stanikami na Bielanach Wrocławskich wreszcie jeden normalny rozmiar znalazłam), jeden z allegro, żeby zobaczyć czy rozmiar leży.
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:17   #790
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

ja mam 70 DD/ 70E. ale jakichś tam problemów nie mam oczywiście w Triumphie nie znajdę, kupuję biustonosze Kingi albo Ewy Bien ;P jednak wolę te pierwsze
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:40   #791
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez 19monisia89 Pokaż wiadomość
ja mam 70 DD/ 70E. ale jakichś tam problemów nie mam oczywiście w Triumphie nie znajdę, kupuję biustonosze Kingi albo Ewy Bien ;P jednak wolę te pierwsze
a ja nie wiem czy w 3mieście sa te sklepy

ja, te co nosze mam z Esotiq (choć mógłby być mniejszy w obwodzie) i M&S (prawie idealny). Czas kupić nowe, zwłaszcza, że są takie upały, a oba są z tych 'cieplejszych'
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 10:43   #792
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

agata, u mnie jest jakiś sklep ogólnie z bielizną i właśnie tam są biustonosze różnych firm. proponuję ci zajrzeć własnie do takich "osiedlowych sklepów z bielizną", nie konkretnej firmy i tam zazwyczaj można kupić
a co ciekawsze, z te Kingipłacę maks. 60zł!
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:45   #793
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Zdjęcia czekoladek, baniek mydlanych i ciasteczek z wróżbą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot036.jpg (48,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot037.jpg (58,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot038.jpg (61,6 KB, 18 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:54   #794
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Każdemu podoba się coś innego. Etykiety naklejaliśmy z tyłu butelki. Mieliśmy różne wina, dlatego naklejaliśmy etykiety z tyłu, żeby widzieć jakie to wino

Bardziej mi się podobają etykiety niż zawieszki. Moim zdaniem zawieszki czy wstążki są niepraktyczne zwłaszcza przy nalewaniu do kieliszków

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Jeżeli chodzi o salony sukien ślubnych. Mogę polecić:

Sarah - kupowałam tu suknię, bardzo miła i profesjonalna obsługa

www.sarah.com.pl

Agnes: również bardzo miła obsługa

www.suknieagnes.pl

Obrączki zamawialiśmy w Rybniku w salonie Szmaragd, bardzo miła i sympatyczna obsługa. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

TŻ kupował garnitur w salonie Bytom a buty w Ryłko

Edytowane przez betty0502
Czas edycji: 2011-06-06 o 10:51
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 10:58   #795
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez 19monisia89 Pokaż wiadomość
agata, u mnie jest jakiś sklep ogólnie z bielizną i właśnie tam są biustonosze różnych firm. proponuję ci zajrzeć własnie do takich "osiedlowych sklepów z bielizną", nie konkretnej firmy i tam zazwyczaj można kupić
a co ciekawsze, z te Kingipłacę maks. 60zł!
chyba faktycznie pobuszują po takich niesieciowych.
Mam jeszcze w planach napaść na sklep we Wrzeszczu, który jest rekomendowany w tych wszystkich akcjach bra-fittingowych. Tylko obawiam się, że tam zapłacę minimum 150 za stanik, a jeszcze majtki do tego
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:01   #796
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Nasza księga gości
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot042.jpg (21,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot039.jpg (31,2 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot040.jpg (29,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot041.jpg (27,3 KB, 10 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:09   #797
dahna1990
Zakorzenienie
 
Avatar dahna1990
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 570
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez mu_minka1988 Pokaż wiadomość
Oh jak ja cierpię, zamiast posmarować się kremem z filtrem to ja przyśpieszaczem do opalania, bo nigdy nie mogę się opalić. Teraz mam za swoje, spaliłam się wręcz. Już kombinuje maślanką, mlekiem, zimny mokry ręcznik i TŻ przed odjazdem do domu pojechał mi po Panthenol, ale nie przynosi to za bardzo ulgi. Mama mnie wyzywa, że jak ja mogłam się tak załatwić.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Jeśli chodzi o książki też uwielbiam czytać. Moja siostra w bibliotece pracuje więc wszelkie nowości w bibliotece trafiają do mnie i tym sposobem nie muszę tracić na książki. Choć w LO nie przeczytałam żadnej lektury, bo lektur nienawidzę, a najlepsze w tym wszystkim, to to że maturę z polaka zdałam na 90%...

Teraz czytam Wampiry z Morganville 5 część bardzo fajna saga.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Dziewczyny powiedzcie mi jak byście zareagowały gdyby wasz TŻ powiedział wam, że nie chce wesela, bo nie jest pewien, że wy jesteście tą jedyną na całe życie, ale chce z wami być. Moja przyjaciółka jest właśnie w takiej sytuacji, sa ze sobą 4 lata, od kilku miesięcy mieszkają ze sobą. ja cały czas jestem w szoku. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Miała zamiar jej się oświadczyć, bo myślał, że jej przejdą myśli o ślubie i da mu spokój Mój TŻ powiedział, że to bez sensu. Ja sama nei wiem. Cały czas mam nadzieję, że on się jakoś ogarnie. W sumie po co się w coś angażować skoro nie wiadomo czy nie traci czasu. Jednak ja sama nie wiem co bym zrobiła na jej miejscu, czy bym czekała, czy się rozstała. A wy?
Nie mogłabym z kimś takim być, dla mnie to niepojęte, wolę wiedzieć na czym stoję, a nie być z kimś tyle lat i nie mieć pewności czy ten ktoś będzie chciał się ze mną ożenić

Cytat:
Napisane przez malinka_070190 Pokaż wiadomość
aga 3mam kciuku
betty dziękuję za te wyczerpujące informacje napewno się przydadzą wogóle jak czytałam te Twoje przygotowania do ślubu to miałąm łzy w oczach... wyobraziłam sobie siebie...

aga_slomka fajne są te spinki

dziewczyny ja mam do Was takie pytanie. Czy u Was też jest taka tradycja, że w piątek przed weselem u Panny Młodej jest polter. i Czy w dzień wesela ludzie Wam robią bramy

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

U Nas też się daje ciasta gością. Ciasta i wódkę.
U nas poltera nie ma, ale bramy są, chociaż rzadko się trafiają na szczęście

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Zdjęcia czekoladek, baniek mydlanych i ciasteczek z wróżbą.
Bardzo fajnie to wygląda

Tak w ogóle to witam w ten upalny dzień, u mnie bardzo wieje jeszcze dodatkowo

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Nasza księga gości
Bardzo ładna
dahna1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:12   #798
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Każdemu podoba się coś innego. Etykiety naklejaliśmy z tyłu butelki. Mieliśmy różne wina, dlatego naklejaliśmy etykiety z tyłu, żeby widzieć jakie to wino

Bardziej mi się podobają etykiety niż zawieszki. Moim zdaniem zawieszki czy wstążki są niepraktyczne zwłaszcza przy nalewaniu do kieliszków[COLOR="Silver"]
wiadomo
ja chce mieć kolorowe buty, a inna PM nie widzi innej opcji niż tradycyjne białe.
Jedne chcą welon inne kwiaty
Ogólnie masz masę świetnych pomysłów. Pewnie sama skorzystam z kilku (lizaki jako podziękowanie dla gości są super)

sama też się zastanawiałam nad fontanną, ale, mimo, ze uwielbiam czekoladę, to nie jestem przekonana.
Tak samo jak podoba mi się idea barmana na weselu, ale gdzieś usłyszałam, że generalnie goście nie znają się na alkoholach i jak będzie za dużo różnych rodzajów alkoholi to zaczną mieszać i będzie kicha a nie wesele i jakoś tak to zadziałało na moją wyobraźnię, ze zdecydowanie odrzuciłam ten pomysł. U mnie będzie tradycyjnie wódka i mniej tradycyjnie, ale za to bardziej w mój gust - kilka rodzajów win
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:21   #799
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cieszę się, że pomysły się podobają
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 11:21   #800
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Nasza księga gości
ładna

a jak jesteśmy w temacie wesela... U mojego kuzyna fotograf robił w czasie wesela zdjęcia rożnym stołom, parom its (oprócz robienia zdjęć Młodym) a później, chyba po 22 wywiesił te zdjęcia z boku sali, zrobił taka mini-wystawę, dzięki czemu goście mogli sobie kupić zdjęcia, które im się podobały Sama mam zdjęcie w moją rodzinką.
Wg mnie super pomysł, bo młodzi nei muszą robić potem miliona kopii dla babć, ciotek itd.


Cytat:
Napisane przez mu_minka1988 Pokaż wiadomość
Oh jak ja cierpię, zamiast posmarować się kremem z filtrem to ja przyśpieszaczem do opalania, bo nigdy nie mogę się opalić. Teraz mam za swoje, spaliłam się wręcz. Już kombinuje maślanką, mlekiem, zimny mokry ręcznik i TŻ przed odjazdem do domu pojechał mi po Panthenol, ale nie przynosi to za bardzo ulgi. Mama mnie wyzywa, że jak ja mogłam się tak załatwić.

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Jeśli chodzi o książki też uwielbiam czytać. Moja siostra w bibliotece pracuje więc wszelkie nowości w bibliotece trafiają do mnie i tym sposobem nie muszę tracić na książki. Choć w LO nie przeczytałam żadnej lektury, bo lektur nienawidzę, a najlepsze w tym wszystkim, to to że maturę z polaka zdałam na 90%...

Teraz czytam Wampiry z Morganville 5 część bardzo fajna saga.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Dziewczyny powiedzcie mi jak byście zareagowały gdyby wasz TŻ powiedział wam, że nie chce wesela, bo nie jest pewien, że wy jesteście tą jedyną na całe życie, ale chce z wami być. Moja przyjaciółka jest właśnie w takiej sytuacji, sa ze sobą 4 lata, od kilku miesięcy mieszkają ze sobą. ja cały czas jestem w szoku. Nie wyobrażam sobie czegoś takiego. Miała zamiar jej się oświadczyć, bo myślał, że jej przejdą myśli o ślubie i da mu spokój Mój TŻ powiedział, że to bez sensu. Ja sama nei wiem. Cały czas mam nadzieję, że on się jakoś ogarnie. W sumie po co się w coś angażować skoro nie wiadomo czy nie traci czasu. Jednak ja sama nie wiem co bym zrobiła na jej miejscu, czy bym czekała, czy się rozstała. A wy?
<- to za opalanie bez filtra.
Nie ładnie tak.
Najgorzej, ze ja z moim TŻ muszę walczyć na każdym urlopie i przekonywać go o słuszności opalania z użyciem kremu z filtrem

zazdroszczę wtyków w bibliotece

a co do koleżanki... współczuje jej strasznie. Mam taki sam staż i nie wyobrażam sobie usłyszeć, że TŻ nie jest pewien uczuć. Dla mnie to jest zwykłe oszustwo, bo jeśli spotykał się z nią 'dla jaj' albo dla lansu, ze ma się dziewczynę, to powinien jej to jasno przedstawić na początku, a nie w momencie, kiedy ona najprawdopodobniej chce już z nim układać sobie życie...
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 11:45   #801
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Podobała mi się też ta księga gości wstawiam zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot049.jpg (111,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot043.jpg (63,8 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot044.jpg (69,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot045.jpg (45,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot047.jpg (39,4 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ScreenShot048.jpg (36,4 KB, 2 załadowań)
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:07   #802
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Wróciłąm z zakupów. Myślała, że do domu nie dojdę jest tak gorącodobrze, że chociaż wiatr wieje bo tak to byłaby masakra. Ale kupiłam sobie marynarkę w kolorze kawy z mlekiem z wywijanymi rękawamiChciałam sobie kupić haremki ale chyba jestem niewymiarowa bo w S się nie mieszczę a M ze mnie spadaJuż dłużej nie mogłam chodzić bo od tego słońca aż mnie głowa rozbolała.

Co do prezencików, ciasteczek dla gości, fontanny i innych atrakcji. W moim przypadku jest to zbędnę. Zamierzam ciąć koszty na wszelkich zbędnych rzeczach. Oczywiście gdybym miała nieograniczoną ilośc pieniędzy to zrobiłabym podziękowania dla gości, upominki, fajerwerkiNo ale wydaje mi się, że bez tego wesele może być bardzo udane.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

A co do księgi gości to te co wkleiłaś betty są bardzo ładne
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:12   #803
19monisia89
Zakorzenienie
 
Avatar 19monisia89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: rf / piaseczno
Wiadomości: 4 823
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Dastin, ja też będę ciąć księga gości owszem, ale te wszystkie naklejki na butelki, czekoladki są dla nas zbędne


Betty, czytałam Twoją opowieść ze ślubu, ale się wzruszyłam
__________________
Dla takich chwil warto żyć!

04.01.2014r.




19monisia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 13:24   #804
dastin
Zakorzenienie
 
Avatar dastin
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 7 848
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez 19monisia89 Pokaż wiadomość
Dastin, ja też będę ciąć księga gości owszem, ale te wszystkie naklejki na butelki, czekoladki są dla nas zbędne


Betty, czytałam Twoją opowieść ze ślubu, ale się wzruszyłam
Księgę gości to też zamierzam mieć a na alkohol... to zależy...Jeżeli będą ładne butelki to może wystarczą kokardki a jak nie to jakieś zawieszki
dastin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:45   #805
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

uf uf byłam na plaży. Pogoda masakryczna. Godzinę tylko dałam wyleżeć i teraz siedzę przy wiatraku

Cytat:
Napisane przez dastin Pokaż wiadomość
Co do prezencików, ciasteczek dla gości, fontanny i innych atrakcji. W moim przypadku jest to zbędnę. Zamierzam ciąć koszty na wszelkich zbędnych rzeczach. Oczywiście gdybym miała nieograniczoną ilośc pieniędzy to zrobiłabym podziękowania dla gości, upominki, fajerwerkiNo ale wydaje mi się, że bez tego wesele może być bardzo udane.
mam tak samo. Cięcia będą napewno, bo każdy grosz dla Nas się będzie liczył

Cytat:
Napisane przez 19monisia89 Pokaż wiadomość
Dastin, ja też będę ciąć księga gości owszem, ale te wszystkie naklejki na butelki, czekoladki są dla nas zbędne
mnie jakoś te księgi gości nie przekonują. Ale widziałam kiedyś coś w zastępstwie. Fajna rzecz, tylko co później z czymś takim zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4597734313_9d6a360480_o.jpg (43,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nknklnknklnlml;,;..jpg (89,1 KB, 15 załadowań)
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:51   #806
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Jak to co-na ścianę w małżeńskim gniazdku ;]
Ja planuję i księgę gości i jakieś całą papeterię robić z pomocą TŻta, bo warsztat jako taki mam Nad prezencikami dla gości myślę czasem i najprawdopodobniej będą to nasiona kwiatów związane z miesiącem wesela i motywem przewodnim-na dzień dzisiejszy lawenda ;]
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 14:59   #807
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Jak to co-na ścianę w małżeńskim gniazdku ;]
Ja planuję i księgę gości i jakieś całą papeterię robić z pomocą TŻta, bo warsztat jako taki mam Nad prezencikami dla gości myślę czasem i najprawdopodobniej będą to nasiona kwiatów związane z miesiącem wesela i motywem przewodnim-na dzień dzisiejszy lawenda ;]
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:05   #808
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
W mieszkaniu... Ja nie wiem co Ty sobie pomyślałaś
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:08   #809
wiecznie_pod_wiatr
Zakorzenienie
 
Avatar wiecznie_pod_wiatr
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 234
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
W mieszkaniu... Ja nie wiem co Ty sobie pomyślałaś
że nad łożem sobie powieszę
wiecznie_pod_wiatr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-06, 15:15   #810
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Nie boimy się końca świata bo Nasze śluby są za dwa lata!:)-PM 2013

Cytat:
Napisane przez wiecznie_pod_wiatr Pokaż wiadomość
że nad łożem sobie powieszę

Może lepiej nie, bo to się rozproszyć w łóżku można. Mi kiedyś w trakcie mail przyszedł i akurat na ekran popatrzyłam i mi się facet załamał-on się tu stara, a ja tu maile odczytuję
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.