Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-28, 22:36   #2971
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamilutka Pokaż wiadomość
mam dwie krechy!!!!! mam!!!! dziś rano wyszly!!!! na tym tescie o wiekszej czulosci 10uml. juhu!!!!!!!! o jezu... chyba snie....przysiegam... jutro dla pewnosci znowu siknę... !!!

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

i jakby ktoras kiedyś pytała- dwa dni przed miesiączką, czyli około 13 dni po samym przytulaniu ,acon ultraczuły test. Polecam!
Gratulacje
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 13:57   #2972
nikki1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam, jestem tutaj nowa. I mam pytanie, czy mogę być w ciąży? Okres mialam 5-10 maja.. Seks uprawialam 8 maja, ale również później. Myślę,że tak w okolicach 15, 22 i 28 maja.. Czy jest możliwość,że mogę być w ciąży? Wiem,że takich pytań jest wiele, ale na ich podtsawie nie potrafie odpowiedzieć n aciągle nurtujące mnie pytanie. Okres mam dostac dopiero 8 maja. Zatem mam jeszcze ok. tygodnia. Ale juz tak od max 14 dni mam zwiększony apetet, czasem kręci mi się w glowie, często rano jest mi niedobrze (glównie w czasie jazdy autobusem, przyznam że mam chorobę lokomocyjną,ale nigdy wcześniej mi się to nie przytafialo). Ponadto mam hmm więcej śliny, waga mi się zwiększyla, piersi tak jakby nabrzmialy, urosly. Bolą mnie jak np chlopak mnie za nie trzyma i lekko ściska, albo podczas kąpieli, gdy je myję. Często mam tak,że wszystko mnie boli jak mnie mocniej przytuli, wystarczy że lekko się uderzę i zaraz mam siniaki (nie mialam tak nigdy wcześniej!).. Mam suchość w ustach i chodzę do wc tak co 2 godziny mimo,że wcześniej wystarczylo mi 3 razy na dzień... Pomożcie.. Dziękuję ;*
nikki1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:02   #2973
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nikki1 Pokaż wiadomość
Witam, jestem tutaj nowa. I mam pytanie, czy mogę być w ciąży? Okres mialam 5-10 maja.. Seks uprawialam 8 maja, ale również później. Myślę,że tak w okolicach 15, 22 i 28 maja.. Czy jest możliwość,że mogę być w ciąży? Wiem,że takich pytań jest wiele, ale na ich podtsawie nie potrafie odpowiedzieć n aciągle nurtujące mnie pytanie. Okres mam dostac dopiero 8 maja. Zatem mam jeszcze ok. tygodnia. Ale juz tak od max 14 dni mam zwiększony apetet, czasem kręci mi się w glowie, często rano jest mi niedobrze (glównie w czasie jazdy autobusem, przyznam że mam chorobę lokomocyjną,ale nigdy wcześniej mi się to nie przytafialo). Ponadto mam hmm więcej śliny, waga mi się zwiększyla, piersi tak jakby nabrzmialy, urosly. Bolą mnie jak np chlopak mnie za nie trzyma i lekko ściska, albo podczas kąpieli, gdy je myję. Często mam tak,że wszystko mnie boli jak mnie mocniej przytuli, wystarczy że lekko się uderzę i zaraz mam siniaki (nie mialam tak nigdy wcześniej!).. Mam suchość w ustach i chodzę do wc tak co 2 godziny mimo,że wcześniej wystarczylo mi 3 razy na dzień... Pomożcie.. Dziękuję ;*
Za wcześnie na takie objawy... Piersi mogą boleć z powodu zbliżającego się okresu. Siniaki chyba nic nie mają do ciąży
Pytanie zasadnicze: seks z zabezpieczeniem czy bez? Jeśli bez radzę poczekać do terminu okresu i zrobić test. Najlepszy z krwi I tyle, objawy ciąży są tak różne jak różne są kobiety, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na możliwość zrobienia testu.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:19   #2974
lena881229
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Powinnam @ dostać wczoraj, zrobiłam test i wyszedł negatywny. Czy jest szansa, ze mogę być w ciąży, a test nie wykrył jej dwa tygodnie po owulacji? Jak sądzicie? Proszę o odpowiedź
lena881229 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 14:51   #2975
nikki1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

No wlasnie chodzi o to,ze bez... Moze i za szybko na objawy, ale jednak mam takie dziwne uczucie ze jednak jestem. I nie wiem co robic.. Jak myslisz, zrobic juz test czy poczekac jeszcze?
nikki1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 15:02   #2976
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nikki1 Pokaż wiadomość
No wlasnie chodzi o to,ze bez... Moze i za szybko na objawy, ale jednak mam takie dziwne uczucie ze jednak jestem. I nie wiem co robic.. Jak myslisz, zrobic juz test czy poczekac jeszcze?
Możesz spróbować jutro z rana ale moim zdaniem szkoda kasy narazie
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 19:06   #2977
nikki1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Yhyym.. TO ja poczekam jeszcze Dzięki wielkie 19natka88 ;**

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Kurcze, a co jak moglam zajsc przed majem? Jeszcze przed miesiaczka (ta majowa)? Moja przyszla tesciowa jak byla w ciazy to dostala okres w pierwszym trymestrze.. Tyle objawow mi sie zgadza, ale moze to tez jest z nadchodzacej miesiaczki... Ja juz sama nie wiem. Tak bardzo chcialbym miec dziecko, byc w ciazy... A jak narazie nic nie wychodzi z tego..
nikki1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 19:10   #2978
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nikki1 Pokaż wiadomość
Yhyym.. TO ja poczekam jeszcze Dzięki wielkie 19natka88 ;**

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Kurcze, a co jak moglam zajsc przed majem? Jeszcze przed miesiaczka (ta majowa)? Moja przyszla tesciowa jak byla w ciazy to dostala okres w pierwszym trymestrze.. Tyle objawow mi sie zgadza, ale moze to tez jest z nadchodzacej miesiaczki... Ja juz sama nie wiem. Tak bardzo chcialbym miec dziecko, byc w ciazy... A jak narazie nic nie wychodzi z tego..
Powiem Ci, że rzadko się zdarza mieć w miarę normalny okres i być w ciąży Chyba, że był już jakiś podejrzany ten okres hmm? U mnie objawy takie typowo ciążowe pojawiły się ok 8tc (licząc od daty ostatniej miesiączki). Może za bardzo chcesz i stąd to, że nie wychodzi?
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 06:38   #2979
nikki1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Możliwe, tylko problem w tym,że już dzisiaj dostalam @ i ona jest taka jakas dziwna.. Tzn taka blada i tylko takie plamienie.. Tak jakby rozcienczona krew z woda.. No i o tydzien za wczesnie, a zawsze mialam regularne..
Tak, tamten okres byl troche krotszy od tych normalnych i chyba tylko tym sie roznil. Ale dokladnie nie pamietam..

Edytowane przez nikki1
Czas edycji: 2011-06-01 o 06:42
nikki1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 08:52   #2980
malamilutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 20
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

nie denerwuj się. Spróbuj jeszcze raz siku na test. A jak nie, to lec do ginekologa, bo może fasolka na dłużej nie została. Możesz też należec do grona tych, które miewają plamienia podobne do miesiączek jeszcze przez chwilę ciąży. Możesz też zwyczajnie miec miesiączkę wcześniej, porobiła się teraz taka dziwna pogoda, do tego widać z tego co piszesz, że masz dość dużo stresu wokoło tej sprawy.
A jeśli nie... to jeszcze raz!! i Jeszcze i jeszcze! I zaraz będzie dzidzi...
malamilutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 18:41   #2981
nikki1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Ok dzięki
nikki1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-06, 16:28   #2982
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Witam , mam takie pytanie , czy któraś z Was miała do czynienia z płytkowym testem ciążowym bobo-test ? czy istnieje możliwość aby zafałszował wynik podając negatywny biorąc pod uwagę stosunek 26 kwietnia , następnie normalny okres 9 maja ? czy istnienie możliwość ciąży ? test został wykonany dziś ok 15 a okres powinien pojawić się jutro
dziękuję za odpowiedzi
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 20:54   #2983
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Witam , mam takie pytanie , czy któraś z Was miała do czynienia z płytkowym testem ciążowym bobo-test ? czy istnieje możliwość aby zafałszował wynik podając negatywny biorąc pod uwagę stosunek 26 kwietnia , następnie normalny okres 9 maja ? czy istnienie możliwość ciąży ? test został wykonany dziś ok 15 a okres powinien pojawić się jutro
dziękuję za odpowiedzi
Po takim czasie MUSI być prawidłowy wynik, skoro jest negatywny, okres był to ciąży nie ma Nie schizować
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 21:40   #2984
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Po takim czasie MUSI być prawidłowy wynik, skoro jest negatywny, okres był to ciąży nie ma Nie schizować
Oki oki ale teraz wieczorem na tym teście wyskoczyła blada cieniuśka różowa kreska ... to normalne ??
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 21:46   #2985
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Oki oki ale teraz wieczorem na tym teście wyskoczyła blada cieniuśka różowa kreska ... to normalne ??
Po tylu godzinach może się zdarzyć, mi się pokazała a w ciąży nie byłam Na ulotce jest informacja o tym Test do kosza
Zawsze możesz iść na betę i mieć 100% pewności.
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 22:17   #2986
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Po tylu godzinach może się zdarzyć, mi się pokazała a w ciąży nie byłam Na ulotce jest informacja o tym Test do kosza
Zawsze możesz iść na betę i mieć 100% pewności.
Ajaj a teraz bolą mnie plecy i brzuch zresztą też , rano mam nadzieję zobaczyć okres , a czytałam o tym nie na ulotce tylko gdzieś w necie w dodatku całkiem przypadkiem
W każdym razie dziękuję bardzo za pomoc
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 07:13   #2987
malamilutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 20
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

ja robiłam bobo dwa dni przed miesiączką, koło 22 bo juz nie mogłam wytrzymac i druga kreska blada ale byłą jak byk. dziewczyny mówią, że w ogóle przewaznie ta kreska zawsze taka blada wychodzi. ale bobo test porządny. zależy od stężenia hormonu, więc lepiej do tej miesiączki zaczekaj, a jak nie pojawi się to po dwóch dniach znowu sikaj. buziak!
malamilutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 08:01   #2988
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamilutka Pokaż wiadomość
ja robiłam bobo dwa dni przed miesiączką, koło 22 bo juz nie mogłam wytrzymac i druga kreska blada ale byłą jak byk. dziewczyny mówią, że w ogóle przewaznie ta kreska zawsze taka blada wychodzi. ale bobo test porządny. zależy od stężenia hormonu, więc lepiej do tej miesiączki zaczekaj, a jak nie pojawi się to po dwóch dniach znowu sikaj. buziak!
Masz rację, ale HairMania robiła test o 15.00 a druga kreska pojawiła się o 22.00 więc wynik nie jest prawdziwy
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:17   #2989
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malamilutka Pokaż wiadomość
ja robiłam bobo dwa dni przed miesiączką, koło 22 bo juz nie mogłam wytrzymac i druga kreska blada ale byłą jak byk. dziewczyny mówią, że w ogóle przewaznie ta kreska zawsze taka blada wychodzi. ale bobo test porządny. zależy od stężenia hormonu, więc lepiej do tej miesiączki zaczekaj, a jak nie pojawi się to po dwóch dniach znowu sikaj. buziak!
i ostatecznie byłaś w ciąży czy nie ?
Okres powinien być dziś , czekam wciąż ale co najdziwniejsze plecy bolą mnie nie tak jak zwykle przy nerkach , a wyżej i ten brzuch tez jakoś inaczej a co najlepsze takie bóle mam od 2 tygodni :/ normalnie miałam tak na tydzień przed okresem .
A tak z ciekawości dlaczego test można powtórzyć dopiero po 3 dniach ? szukałam tego na ulotce ale odpowiedzi nie znalazłam ..
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-07, 11:22   #2990
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
i ostatecznie byłaś w ciąży czy nie ?
Okres powinien być dziś , czekam wciąż ale co najdziwniejsze plecy bolą mnie nie tak jak zwykle przy nerkach , a wyżej i ten brzuch tez jakoś inaczej a co najlepsze takie bóle mam od 2 tygodni :/ normalnie miałam tak na tydzień przed okresem .
A tak z ciekawości dlaczego test można powtórzyć dopiero po 3 dniach ? szukałam tego na ulotce ale odpowiedzi nie znalazłam ..
Nie nakręcaj się Test zaleca się powtórzyć po 2 dniach ponieważ w razie ciąży w ciągu dwóch dni wzrośnie hormon wykrywany przez test czyli bHCG.
Naprawdę polecam iść do laboratorium, jedno ukłucie, kilka zł, a wynik pewny na 100%
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:32   #2991
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Nie nakręcaj się Test zaleca się powtórzyć po 2 dniach ponieważ w razie ciąży w ciągu dwóch dni wzrośnie hormon wykrywany przez test czyli bHCG.
Naprawdę polecam iść do laboratorium, jedno ukłucie, kilka zł, a wynik pewny na 100%
teraz nie za bardzo mam dostęp do tego , więc poczekam do okresu lub kupię 2gi test a co do podpisu to serdecznie gratuluję
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 11:37   #2992
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
teraz nie za bardzo mam dostęp do tego , więc poczekam do okresu lub kupię 2gi test a co do podpisu to serdecznie gratuluję
Kup ale moim zdaniem wynik był prawdziwy i prawidłowy Stres też ma wpływ na okres.
Dziękuję
__________________
Szymek

Dominik

Martynka
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 14:55   #2993
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 19natka88 Pokaż wiadomość
Kup ale moim zdaniem wynik był prawdziwy i prawidłowy Stres też ma wpływ na okres.
Dziękuję
No właśnie 19natka Gratulacje Tym większe, jeżeli była to dzidzia wyczekiwana
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 07:53   #2994
malamilutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 20
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

[QUOTE=HairMania;27351953]i ostatecznie byłaś w ciąży czy nie ?

jestem ostatecznie w ciąży
Jak już Ci wyżej pisały Panny, trzeba powtórzyc, bo może hcg wzrosnąc i wtedy już powinien test wyjśc całkowicie prawidłowo.
malamilutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:12   #2995
dodka17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny
Prosiłabym o opinie na sytuację którą zaraz przedstwie
Otóż : W czasie ostatnich dwóch @ mąż "skończył" w środku. tzn przy pierszej @ w 5dc, w drugiej @ w 2dc. Dla książkowych teori dni @ są dniami niepłodnymi i teoretycznie nie przejęłabym się niczym gdyby nie moje dziwne objawy. Między pierwszą i drugą@ miałam jednodniowe plamienia a następnie dwa dni po drugiej @ rónież plamienia ale dość dziwne bo po myciu okien więc jakieś takie wysyłkowe;/ Do tego codziennie boli mnie brzuch jednak inaczej niż na okres bardziej bym to przyrównała do uczucia które mi towarzyszyło na początku porodu kiedy skurcze nie były jeszcze bolesne a jednak "odczuwałam"macice. dotego miewam bóle kręgosłupa które np ustępują gdy usiądę. Temp mam stale powy żej 37stopni nawet 37,8 zdarzyło się i tak się utrzymuje od rzekomej drugiej@ czasem mam zawroty głowy ale je moge zwalic na pogode. Ale najdziwniejsze w tym wszystkim są własnie testy ciążowe. Jesli licząc od drugiej @ to test wykonany w:
9dc - negatywny,
10dc - 2 kreski(jedna bardzo blada),
12dc - negatywny,
13dc - 2 kreski (jedna dośc blada),
14dc - negatywny...
do tego zauważyłam brak śluzu owulacyjnego. Choć to jeszcze nawet nie pora bo cykle mam 32-33 dniowe. i następny @ dopiero 24-26.06 (wiec troche czasu na czekanie mam Dziwna ta sytuacja więc prosze Was o jakąś sugestię. Przy pierwszej ciąży nie miałam żądnych objawów @ poprostu si e nie pojawił... Fakt faktem w planach mamy dzidzie ale jeszcze nie teraz...
CZekam na na jakieś odpowiedzi i pozdrawiam serdecznie!
dodka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 13:57   #2996
Agnes1990
Raczkowanie
 
Avatar Agnes1990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: CBR - JST
Wiadomości: 85
GG do Agnes1990
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

[QUOTE=malamilutka;2737039 4]
Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
i ostatecznie byłaś w ciąży czy nie ?

jestem ostatecznie w ciąży
Jak już Ci wyżej pisały Panny, trzeba powtórzyc, bo może hcg wzrosnąc i wtedy już powinien test wyjśc całkowicie prawidłowo.

Gratulacje !
__________________
! OD 24 GRUDNIA 2010 ROKU JESTEM ZARĘCZONA !


! KOCHAM CIĘ ARECZQ !


! 7.09.2013 - ŚLUBUJEMY UROCZYŚCIE !
Agnes1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:27   #2997
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Kurcze może się nakręcam, ale przed okresem przez tydzień boli mnie brzuch i plecy , teraz mam to od 2 tygodni , czuję ciężar i mam uczucie pełności w brzuchu ...Cały czas chodzę jakbym miała zaraz okresu dostać
Dodatkowo od pępka do wzgórka łonowego pojawiła mi się ciemniejsza kreska nie pamiętam już nawet czy ją miałam czy nie , czytałam w internecie że pojawia się ona w ciąży więc połączyłam to z tym wszystkim nie wiem już sama co mam myśleć ... Zauważyłam ją gdy się opalałam a koleżanka ją zobaczyła i powiedziała - o to wygląda jak po cesarce , mi aż gały na wierzch wyszły i teraz mam mętlik w głowie . Jutro rano zamierzam kupić kolejny test i zaraz potem go zrobić , ja chyba już głupieję ale ta kreska sama z siebie się nie wzięła ? aż zgoliłam włoski z tej kreski żeby się upewnić czy na pewno tam jest ... wiem , śmieszne ale nie potrafię opanować swojej wyobraźni ..
malamilutka i również gratulacje
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:34   #2998
michalina121314
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

witam mam nadzieję że wy mi pomożecie nie wiem co robić może zaczne do początku mam 17 lat sypiam z facetem który jest odemnie sporo starszy i zawsze mów że on panuje nad sobą wie co robi no i sie nie zabezpieczamy w zaden sposób bo on tego nie lubi zawsze wyciekał ze mnie troche czasu przed końcem ale jakieś dwa tygodnie temu nie zdąrzył to znaczy nie spuścił mi się do środka tylko wyjoł go i dorazu..... boje się bo w poniedziałek niałam dostać okres i go nie ma czy mogłam zajść w ciąże? boje się strasznie może powiecie że zabardzo panikuje ale nie wiem co mam zrobić prosze pomóżcie mi!!!!
Brzych mnie boli jak zawsze przed okresem i piersi też są takie jak przed całą noc dzisiaj nie spałam
michalina121314 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:36   #2999
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez michalina121314 Pokaż wiadomość
witam mam nadzieję że wy mi pomożecie nie wiem co robić może zaczne do początku mam 17 lat sypiam z facetem który jest odemnie sporo starszy i zawsze mów że on panuje nad sobą wie co robi no i sie nie zabezpieczamy w zaden sposób bo on tego nie lubi zawsze wyciekał ze mnie troche czasu przed końcem ale jakieś dwa tygodnie temu nie zdąrzył to znaczy nie spuścił mi się do środka tylko wyjoł go i dorazu..... boje się bo w poniedziałek niałam dostać okres i go nie ma czy mogłam zajść w ciąże? boje się strasznie może powiecie że zabardzo panikuje ale nie wiem co mam zrobić prosze pomóżcie mi!!!!
Brzych mnie boli jak zawsze przed okresem i piersi też są takie jak przed całą noc dzisiaj nie spałam
Nie zabezpieczasz się - możesz być w ciąży. Tu nie ma żadnej filozofii.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:40   #3000
HairMania
Wtajemniczenie
 
Avatar HairMania
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: 08-300
Wiadomości: 2 341
GG do HairMania
Dot.: Kiedy zrobić test ciążowy? - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez michalina121314 Pokaż wiadomość
witam mam nadzieję że wy mi pomożecie nie wiem co robić może zaczne do początku mam 17 lat sypiam z facetem który jest odemnie sporo starszy i zawsze mów że on panuje nad sobą wie co robi no i sie nie zabezpieczamy w zaden sposób bo on tego nie lubi zawsze wyciekał ze mnie troche czasu przed końcem ale jakieś dwa tygodnie temu nie zdąrzył to znaczy nie spuścił mi się do środka tylko wyjoł go i dorazu..... boje się bo w poniedziałek niałam dostać okres i go nie ma czy mogłam zajść w ciąże? boje się strasznie może powiecie że zabardzo panikuje ale nie wiem co mam zrobić prosze pomóżcie mi!!!!
Brzych mnie boli jak zawsze przed okresem i piersi też są takie jak przed całą noc dzisiaj nie spałam
Wiesz co ? sory za to , ale gdyby jakiś mi powiedział że tego nie lubi to kopnęłabym go w dupę. Wcale bym się nie zdziwiła gdybyś powiedziała mu teraz , że jesteś w ciąży a on by uznał , że to nie jego wina i pocałował na pożegnanie . Czekaj na okres , też powinnam mieć w poniedziałek i nadal czekam , skoro masz takie objawy to powinnaś go dostać , bo wątpie abyś była w ciąży i już to odczuwała .
__________________
Wymianka

Ja odpisuję u ciebie, Ty u mnie
HairMania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-14 19:15:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:04.