Wszystko o Avonie - cz. 21 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-09, 19:03   #2161
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
Zamówienia moich klientek na k09: 1 lakier do paznokci...
bosko!
ja na razie mam 0zł
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:06   #2162
cudawianki
Raczkowanie
 
Avatar cudawianki
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 182
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Mam dwa pytania. Którę się ze sobą łaczą:
1. Od jakiegos roku nie składałam zamówienia, ale teraz mam ochotę na kilka produktów (niestety na kwotę niższą niż 150 zł) i tu nasuwa się moje pytanie czy mogę zrobić zakupy w COK bez żadnych kosztów?
2. A teraz drugie pytanie czy te zakupy mogę zrobić w Gdynii podczas wycieczki, czy musi to być COK najbliżej mojego zamieszkania (mieszkam na Śląsku)?
cudawianki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:08   #2163
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

ja z 9 mam troche, ale przenosze wszystko na 8 zeby sie zalapac na przyrosnij
oby cos doszlo na 9 bo masakra
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:12   #2164
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
za 70zł ze stron oznaczonych pocałunkiem a nie z całego katalogu, możesz już w kat.9 zamówić
Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Ale przecież w katalogu jest jasno napisane, że pocałunki z K9 można wymieniać na kosmetyki w K10 lub K11


przepraszam za wprowadzenie w błąd, zmyliły mnie te kody podane w kat.9
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:29   #2165
Aalicia24
Zakorzenienie
 
Avatar Aalicia24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 841
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez dianuseeek Pokaż wiadomość
Uwierz, że wiem kiedy zapowiada się u mnie kiepski katalog w k08 miałam ponad 1000, więc wiedziałam, że teraz będzie kiepsko - ale żeby aż tak?

Bransoletki do edp live without regrets na katalogowym
widziałam zdjęcia na katlogowym i mam pytanie odnośnie tej kredki złotej gold frost, ona ma drobinki jakieś czy jest tylko taka bardzo błyszcząca?
Aalicia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:31   #2166
kosmiderdmwz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krępa/pow. łowicki
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

czy któraś z Was ma może szminkę Ultra Colour Rich w kolorach: Pout Cream lub Latte Cream?? I mogłaby umieścić zdjęcia na katalogowym?? Będę bardzo wdzięczna!!
bo chodzi mi o taki naturalny delikatny kolor...może któraś jakiś kolor doradzi??
kosmiderdmwz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:33   #2167
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nie wie, co założyć na konferencję Dzisiaj dzwoniła moja OMS i powiedziała, że na konferencji obowiązuje strój biznesowy...
Hmmm. bez perwersji, biała bluzka do czarnego mundurku nie jest wymagana, ale wiemy z pracy, co znaczy strój biznesowy... Miałam to na porządku dziennym swego czasu. I rajstopy obowiązkowo, bo nie wolno mieć gołych nóg
malka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 19:37   #2168
keine_angst
Wtajemniczenie
 
Avatar keine_angst
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Z fotela:)
Wiadomości: 2 095
GG do keine_angst
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez dokia Pokaż wiadomość
tak, powinnaś dostać... ale chyba na oddział lub paczkomat byłoby nawet szybciej niż kurierem
Zastanawiałam się również nad paczkomatem, ale jedna dziewczyn na forum kiedyś pisała, że nie było wolnej "skrzynki" czy coś... Więc lepiej chyba dopłacić 6,90zł i mieć pewniaka
__________________
Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur.

keine_angst jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:39   #2169
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Hmmm. bez perwersji, biała bluzka do czarnego mundurku nie jest wymagana, ale wiemy z pracy, co znaczy strój biznesowy... Miałam to na porządku dziennym swego czasu. I rajstopy obowiązkowo, bo nie wolno mieć gołych nóg
Oj nie...proszę Cie...nie cierpię rajstop i nikt mnie nie zmusi do założenia jak będzie upał, ale bucik na obcasie i elegancka spódniczka to jak najbardziej moje klimaty...

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Cytat:
Napisane przez keine_angst Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się również nad paczkomatem, ale jedna dziewczyn na forum kiedyś pisała, że nie było wolnej "skrzynki" czy coś... Więc lepiej chyba dopłacić 6,90zł i mieć pewniaka
Tak się zdarza, do mnie kiedyś zadzwonili z InPostu i zapytali co zrobić z paczką...zdecydowałam się podjechać do innego paczkomatu...jak chcesz pewniaka to uważam że rzeczywiście najlepszy kurierek
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 19:54   #2170
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
ja na razie mam 0zł
Czyli tak jak ja Ale wcale mnie to nie rusza, dobrze, że jest jeszcze czas na 9-tkę
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:02   #2171
skawiarenka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Mam pytanie:

Zamówiłam w katalogu 8/2011 na 1 termin 2 kremy solutions i wybałam sobie błyszczyk, czy jak teraz zamówie na odbiór w paczkomacie 3 kremy to dostane wode percive czy raczej marne szanse? Musi to iść razem w jednym zamówieniu?

Pozdrawiam czekam na odpowiedź
skawiarenka123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 20:03   #2172
Yennifer47
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 74
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość
czy któraś z Was ma może szminkę Ultra Colour Rich w kolorach: Pout Cream lub Latte Cream?? I mogłaby umieścić zdjęcia na katalogowym?? Będę bardzo wdzięczna!!
bo chodzi mi o taki naturalny delikatny kolor...może któraś jakiś kolor doradzi??

Pout Cream ma ładny, delikatnie różowy kolor i to właśnie jej używam
Yennifer47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:04   #2173
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez skawiarenka123 Pokaż wiadomość
Mam pytanie:

Zamówiłam w katalogu 8/2011 na 1 termin 2 kremy solutions i wybałam sobie błyszczyk, czy jak teraz zamówie na odbiór w paczkomacie 3 kremy to dostane wode percive czy raczej marne szanse? Musi to iść razem w jednym zamówieniu?

Pozdrawiam czekam na odpowiedź
liczy się cała sprzedaż w całym katalogu
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:16   #2174
Bunia_P
Rozeznanie
 
Avatar Bunia_P
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 537
GG do Bunia_P
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość
czy któraś z Was ma może szminkę Ultra Colour Rich w kolorach: Pout Cream lub Latte Cream?? I mogłaby umieścić zdjęcia na katalogowym?? Będę bardzo wdzięczna!!
bo chodzi mi o taki naturalny delikatny kolor...może któraś jakiś kolor doradzi??
Ja mam Pout Cream, ma odcień delikatnego różu co mi bardzo pasuje Kupiłam ją sobie na studniówkę tylko, a teraz ciągle się nią maluje. Także ja polecam.
__________________
"Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód."

— Paulo Coelho

Bunia_P jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:24   #2175
Lavande
Raczkowanie
 
Avatar Lavande
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 291
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez kosmiderdmwz Pokaż wiadomość
czy któraś z Was ma może szminkę Ultra Colour Rich w kolorach: Pout Cream lub Latte Cream?? I mogłaby umieścić zdjęcia na katalogowym?? Będę bardzo wdzięczna!!
bo chodzi mi o taki naturalny delikatny kolor...może któraś jakiś kolor doradzi??
Ja zamawiałam swego czasu kilka próbek odcienia Pout Cream i jestem z niego zadowolona. Taki delikatny, nienachalny róż - bardzo uniwersalny Polecam!
__________________
I used to be schizophrenic, but we're ok now.
Lavande jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:35   #2176
kosmiderdmwz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krępa/pow. łowicki
Wiadomości: 275
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez Yennifer47 Pokaż wiadomość
Pout Cream ma ładny, delikatnie różowy kolor i to właśnie jej używam
Cytat:
Napisane przez Bunia_P Pokaż wiadomość
Ja mam Pout Cream, ma odcień delikatnego różu co mi bardzo pasuje Kupiłam ją sobie na studniówkę tylko, a teraz ciągle się nią maluje. Także ja polecam.
Cytat:
Napisane przez Lavande Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam swego czasu kilka próbek odcienia Pout Cream i jestem z niego zadowolona. Taki delikatny, nienachalny róż - bardzo uniwersalny Polecam!
Ok dzięki dziewczyny bardzo za wasze odpowiedzi!! właśnie o taki delikatny nienachalny róż mi chodziło
Miłej nocki!!
kosmiderdmwz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 20:59   #2177
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Dziewczyny, a może podamy sobie jakis gryps do spotkania na konferncji. Chętnie poznam się z kolezankami Wizażankami, co Wy na to ??
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:24   #2178
karinka124
Wtajemniczenie
 
Avatar karinka124
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Podlasie;)
Wiadomości: 2 036
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez Y a s m i n e Pokaż wiadomość
A ja mam lat 25 i te żele z sensess mnie wysuszają okrutnie;/. A nie mam jakichś niezwykłych problemów ze skórą.. ot tak, po prostu mi nie pasują.. ale zapachy mają obłędne

a mnie z avonu żele nie wysuszają ale za to mgiełki te z naturalsa tak ale mimo to kupuję mgiełki niedługo ma być ta nawilżająca czy jakoś tak , to się wypróbuje czy nie wysuszy
karinka124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:30   #2179
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a może podamy sobie jakis gryps do spotkania na konferncji. Chętnie poznam się z kolezankami Wizażankami, co Wy na to ??
Co proponujesz?
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-09, 21:47   #2180
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez karinka124 Pokaż wiadomość
musso jak tam Twoje zamówienie z 9 wysłane ?
bo już można w strefie wpisywać zamówienia
nie miałam czasu, wyślę rano
Cytat:
Napisane przez Selina Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś nie wie, co założyć na konferencję Dzisiaj dzwoniła moja OMS i powiedziała, że na konferencji obowiązuje strój biznesowy...

Cytat:
Napisane przez skawiarenka123 Pokaż wiadomość
Mam pytanie:

Zamówiłam w katalogu 8/2011 na 1 termin 2 kremy solutions i wybałam sobie błyszczyk, czy jak teraz zamówie na odbiór w paczkomacie 3 kremy to dostane wode percive czy raczej marne szanse? Musi to iść razem w jednym zamówieniu?

Pozdrawiam czekam na odpowiedź
nie musi iść w jednym zamówieniu, liczą się zakupy solutions w trakcie trwania k8
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:52   #2181
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez wera2604 Pokaż wiadomość
smieszy mnie to z tym alkoholem kazdy kosmetyk prawie ma alcohol denat. nivea kosmetyki tez maja a ludzie je ubustwiaja, nie ktore ososby to maja uprzedzenia do avonu i mnie to starsznie wkurza jeszcze dobrze nie sporbowala taka ososba a juz nie nie dziekuje....wrrr;/
Ja wypróbowałam obydwa i jestem stanowczo na nie
Nie mam jakiejś dziwnej skóry, przesadnie suchej czy coś a te olejki sprawiły więcej szkód niż dobroci. Przede wszystkim wysuszyły skórę, zostawiając taki biały nalot, a inna rzecz skóra bardzo piekła i swędziała mnie po nich. Widać nie są dla mnie. I wypowiedziałam tylko swoje zdanie, że akurat osobom z suchą skórą nie polecam.
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 21:56   #2182
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez wera2604 Pokaż wiadomość
smieszy mnie to z tym alkoholem kazdy kosmetyk prawie ma alcohol denat. nivea kosmetyki tez maja a ludzie je ubustwiaja, nie ktore ososby to maja uprzedzenia do avonu i mnie to starsznie wkurza jeszcze dobrze nie sporbowala taka ososba a juz nie nie dziekuje....wrrr;/
no właśnie niektórzy jak widzą katalog to od razu kręcą nosem
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:03   #2183
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez bunia23 Pokaż wiadomość
może chodzi ci o lakier do włosów z Naturals który będzie w katalogu 10 jest tam lakier do włosów kwiat limonki i werbena

Ooo tak o ten pamiętam jak pisałyście co Wam wpadło w oczy w katalogu i między innymi były bibułki matujące i właśnie jakiś pachnący lakier do włosów.

Dziekuję za pomoc!
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:04   #2184
cheneelle
Zakorzenienie
 
Avatar cheneelle
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 4 066
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
no właśnie niektórzy jak widzą katalog to od razu kręcą nosem
U mnie tak samo, ale jak przychodzi co do czego to każdy rzuca się na katalog
Bo w każdym katalogu losowo wklejam próbki
Mam koleżankę, co zawsze kręciła nosem na widok katalogu, ale od kiedy wie, że jak coś je nie spodoba się i może mi to oddać, to zamawia i tylko raz się jej zdarzyło zwrócić szminkę bo nie taki kolor jak na zdjęciu był

Są w Avonie produkty, które lubię i których nie. Najbardziej nie lubię tuszy do rzęs, tych już nieszczęsnych olejków, co ich omawianie zajęło z 2 strony oraz lakierów do paznokci.
Poza tym jestem Avonomaniaczką, bo najpierw mama była kk przez 15 lat a poźniej zostałam nią ja
__________________
W piekle mają dla mnie specjalne miejsce.
Nazywa się TRON.
cheneelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:22   #2185
asiuniaaaaa89
Raczkowanie
 
Avatar asiuniaaaaa89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łowicz
Wiadomości: 314
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Dziewczynki dostałam następującą wiadomość
Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że reklamacja jakości została odnotowana. W związku tym, iż aktualnie produkt nie jest dostępny w magazynie nie jesteśmy w stanie dostarczyć okularów. Na Pani koncie zostanie wykonana korekta kosztów za uszkodzone okulary.

Przepraszamy za niedogodności, mamy nadzieję,że podobne zdarzenie nie będzie miało miejsca.

Czyli nie muszę już odsyłać tych okularów?
asiuniaaaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:37   #2186
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Co proponujesz?
Nie wiem, jakiśś kwiatek do żakeitu?
Albo spotkanie przed wejsciem na Totwar powiedzmy pól h przed galą po lewej stronie ??
Zaproponuj może też zalocia, bo ja po pracy jestem wyzuta z oryginalnych pomysłów, zwłaszcza, że czeka mnie sąd z byłym pracodawcą i jeszcze mam wymyślić prezent dla wychowawczyni na zakończenie III klas....

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez cheneelle Pokaż wiadomość
U mnie tak samo, ale jak przychodzi co do czego to każdy rzuca się na katalog
Bo w każdym katalogu losowo wklejam próbki
Mam koleżankę, co zawsze kręciła nosem na widok katalogu, ale od kiedy wie, że jak coś je nie spodoba się i może mi to oddać, to zamawia i tylko raz się jej zdarzyło zwrócić szminkę bo nie taki kolor jak na zdjęciu był

Są w Avonie produkty, które lubię i których nie. Najbardziej nie lubię tuszy do rzęs, tych już nieszczęsnych olejków, co ich omawianie zajęło z 2 strony oraz lakierów do paznokci.
Tusze się sprzedają . Paszkwilem jest ten nowy extend.
Też przerabiałam wklejanie próbek - i naprawdę nigdy nikt nie zamówiła tego zapachu. Teraz daję demo do powachania - jak się wody sprzedają, a o dziwo zazwyczaj tak, to demo mam dla siebie za darmo, a jak nie, to zwracam demo.
Nikt w dziale zwrotów nie wie z jakiej to oferty więc uwzględniają zwrot
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:40   #2187
zalotnica83
Zakorzenienie
 
Avatar zalotnica83
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 370
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Nie wiem, jakiśś kwiatek do żakeitu?
Albo spotkanie przed wejsciem na Totwar powiedzmy pól h przed galą po lewej stronie ??
Zaproponuj może też zalocia, bo ja po pracy jestem wyzuta z oryginalnych pomysłów, zwłaszcza, że czeka mnie sąd z byłym pracodawcą i jeszcze mam wymyślić prezent dla wychowawczyni na zakończenie III klas....

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------



Tusze się sprzedają . Paszkwilem jest ten nowy extend.
Też przerabiałam wklejanie próbek - i naprawdę nigdy nikt nie zamówiła tego zapachu. Teraz daję demo do powachania - jak się wody sprzedają, a o dziwo zazwyczaj tak, to demo mam dla siebie za darmo, a jak nie, to zwracam demo.
Nikt w dziale zwrotów nie wie z jakiej to oferty więc uwzględniają zwrot
Ja to chyba żakietu zakładać nie będę ale jakby się umowić na jakas wstazeczke na bluzke to moim zdaniem super...ja pierwszy raz na takiej imprezie więc nie wiem jak tam zajedziemy...a co na to inne dziewuszki...???
zalotnica83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-09, 22:57   #2188
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez asiuniaaaaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczynki dostałam następującą wiadomość
Szanowna Konsultantko,

Informujemy, że reklamacja jakości została odnotowana. W związku tym, iż aktualnie produkt nie jest dostępny w magazynie nie jesteśmy w stanie dostarczyć okularów. Na Pani koncie zostanie wykonana korekta kosztów za uszkodzone okulary.

Przepraszamy za niedogodności, mamy nadzieję,że podobne zdarzenie nie będzie miało miejsca.

Czyli nie muszę już odsyłać tych okularów?
Nie, nie musisz. Nic o tym nie napisali. Tylko o tym, ze zrobią korektę na twoim koncie, czyli zwrócą ci pieniądze .
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 00:14   #2189
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Cytat:
Napisane przez zalotnica83 Pokaż wiadomość
Ja to chyba żakietu zakładać nie będę ale jakby się umowić na jakas wstazeczke na bluzke to moim zdaniem super...ja pierwszy raz na takiej imprezie więc nie wiem jak tam zajedziemy...a co na to inne dziewuszki...???
Zalocia, to jest jednak spotkanie międzynarodowe jakby na to nie patrzeć. Zawsze na tego typu eventach obowiązuje strój biznesowy. Jedyną odskocznią od tego jest T-shirt z bieżącym logo Avon. Nie mówię o pełnym gangu, ale jednak ten żakiet czy marynarka nas zobowiązuje.
Czemu wizaż nie ma fajnego loga? Ja głosowałam wiele lat temu na zupełnie inne niż teraz jest, ale uważam, że miło byłoby, gdyby stałym bywalczyniom udzielającym się na forom przysłano jakąś broszkę z logo.
A jaką wstązeczkę proponujesz, byle nie różową, bo ta jest zarezerwowana na marsze październikowe

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

W odpowiedzi na zpytanie uprzejmie informujemy, że od początku istnienia
Avon jesteśmy przekonani o zaletach sprzedaży bezpośredniej i rozwijamy
ją na całym świecie. Dążymy do zapewnienia naszym Klientom
właściwych warunków dla dokonania wyboru odpowiednich kosmetyków.
Pomagają w tym porady udzielane przez Konsultantki, możliwość
posługiwania się próbkami oraz bezpieczeństwo zakupu, jakie wynika z
Gwarancji Avon.

Podpisując z Avon umowę, Konsultantka zobowiązuje się do przestrzegania
istniejących zasad współpracy, w tym zasad sprzedaży bezpośredniej.
Wystawianie i sprzedawanie kosmetyków naszej firmy przez Konsultantkę w
internecie jest działaniem niezgodnym z postanowieniami umowy, jaką
Konsultantka podpisała z Avon, jak również niezgodne z Kodeksem
Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, w którym jesteśmy
zrzeszeni. Ponadto zamieszczanie w internecie zdjęć produktów czy stron
katalogu Avon narusza prawa Avon do zarejestrowanych znaków towarowych
oraz przysługujące nam prawa autorskie do materiałów reklamowych.
Umieszczanie ich bez naszej wiedzy i zgody jest bezprawne.

W przypadku, kiedy dysponujemy danymi Konsultantki naruszającej zasady
współpracy, możemy podjąć stosowne kroki, włącznie z wypowiedzeniem
umowy Konsultantce.
Informujemy również, że współpracujemy z administratorem aukcji
internetowych w zakresie rozwiązania niezgodnych z prawem praktyk
umieszczania bez naszej zgody materiałów, których jesteśmy
właścicielami.

Obecnie nie przewidujemy możliwości zezwalania Konsultantkom na
zakładanie własnych stron internetowych czy wystawianiu kosmetyków na
aukcjach. W przypadku zmiany stanowiska, odpowiednia informacja pojawi się
na naszej stronie internetowej.

---------- Dopisano o 23:14 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

Taką odpowiedź dostałam na mail do avonu o sprzedaży na allegro
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-10, 00:18   #2190
kamcia2306
Raczkowanie
 
Avatar kamcia2306
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 159
Dot.: Wszystko o Avonie - cz. 21

Witam,
Mam pytanko.. Jak zamówię powiedzmy jutro kosmetyki z k9 to kiedy będzie odbiór w paczkomacie bądź w inpost? Data mi się pokazuje na 21.06..
kamcia2306 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.