Rozstanie z facetem, część XIX - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-12, 13:34   #541
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Raczej przesadne dbanie o siebie i chęć zdobywania nowych ofiar :P
A moja mimo moich usilnych działań stoi!
To Ty chcesz schudnąć?

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Nie wynieść z tego świata a zagłuszyć cierpienie psychiczne, bólem fizycznym. Nie z jego powodu, a z powodu moich natarczywych myśli dotyczących niego. Myślę, że już nie czuję nic do niego, ale zostałam bardzo skrzywdzona i po prostu, moje myśli nie dają mi spokoju.. Nie umiem tego wytłumaczyć. Już jest lepiej. Uspokoiłam się, cięć wiele nie ma, w porę przerwałam. Oby teraz tylko ciepło się nie zrobiło..


Mnie chyba też zżerają Mojego eksa widziałam jakiś czas temu, to ten to przytył. I wygląda jeszcze gorzej niż wyglądał
Ufff ulżyło mi! Nie zadawaj sobie bólu, bo on i tak nie zagłuszy tego co Cię spotkało. Ulgę przyniesie Ci wyniesienie lekcji z tego co przeżyłaś. Każda z nas została skrzywdzona, ale musimy nauczyć się żyć bez żalu i wybaczyć, chociaż jest to bardzo trudne.

Skoro wygląda gorzej to lepiej dla Ciebie

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Moja poszła w górę, ale się wcale z tego nie cieszę dietkuję sobie drugi dzień już. I mam nadzieję, że za parę tygodni jak mnie eks zobaczy z paroma kilo mniej i w nowym kolorze włosów to mu szczena opadnie a ja już wtedy będę mieć go kompletnie gdzieś
A ja cieszę się z każdego kilograma więcej na odchudzenie poleciła bym Ci towarzystwo mojego eksa dzięki niemu po rozstaniu zgubiłam 10 kilo.
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:39   #542
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
To Ty chcesz schudnąć?
Ano! całe 12kg no może być i 10
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:44   #543
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
A ja cieszę się z każdego kilograma więcej na odchudzenie poleciła bym Ci towarzystwo mojego eksa dzięki niemu po rozstaniu zgubiłam 10 kilo.
10 kilo mi nawet to by nie pomogło, bo ja im większego doła mam, tym więcej jem

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Ano! całe 12kg no może być i 10
A ja tak z 15 i byłoby super ! Ale na początek to i z 10 się ucieszę.
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:49   #544
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Ano! całe 12kg no może być i 10
Kobieto z czego Ty się chcesz odchudzać? Ja Cię proszę!

---------- Dopisano o 14:49 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
10 kilo mi nawet to by nie pomogło, bo ja im większego doła mam, tym więcej jem
A ja jem dużo, bardzo dużo i w ogóle tego po mnie nie widać
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:53   #545
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
A ja jem dużo, bardzo dużo i w ogóle tego po mnie nie widać
Zazdroszczę!
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 13:56   #546
Flanelka_
Raczkowanie
 
Avatar Flanelka_
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 478
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

zadzwoniłam do niego. Odebrał, powiedziałam, że tęsknię, ze nie chcę tego, że wciąż mam nadzieję i zależy mi. On powiedział, że szuka innej już, ze nie będzie odbierał moich telefonów itd, że nie będzie już dobrze. Zasypa.łam go lawiną smsów po czym spaliłam dwie fajki i ryczałam jak głupia. Powiedziałam o wszystkim mamie. Od rozstania nie mam myśli samob,ójczych ale chyba wiem czemu, bo mam nadzieję a to trzyma mnie przy życiu, choć wiem, że nie powinno. Źle mi, cholernie źle....

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Na początku powiedział, że nie mam mu mieszać w głowie, że nie chce myśleć o mnie. Ja oczywiście odebrałam to w pozytywny sposób. Wiem, że szuka innej, żeby zapomnieć. Weźcie mnie palnijcie w ten głupi łeb!!!
Flanelka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:00   #547
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
10 kilo mi nawet to by nie pomogło, bo ja im większego doła mam, tym więcej jem



A ja tak z 15 i byłoby super ! Ale na początek to i z 10 się ucieszę.

O 15 to nawet nie śmiem marzyć

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Kobieto z czego Ty się chcesz odchudzać? Ja Cię proszę!
Ja Cię proszę... Ty tak nie wierz tym zdjęciom na fb.. i z 20bym mogła, ale to już raczej nieosiągalne

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
zadzwoniłam do niego. Odebrał, powiedziałam, że tęsknię, ze nie chcę tego, że wciąż mam nadzieję i zależy mi. On powiedział, że szuka innej już, ze nie będzie odbierał moich telefonów itd, że nie będzie już dobrze. Zasypa.łam go lawiną smsów po czym spaliłam dwie fajki i ryczałam jak głupia. Powiedziałam o wszystkim mamie. Od rozstania nie mam myśli samob,ójczych ale chyba wiem czemu, bo mam nadzieję a to trzyma mnie przy życiu, choć wiem, że nie powinno. Źle mi, cholernie źle....

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Na początku powiedział, że nie mam mu mieszać w głowie, że nie chce myśleć o mnie. Ja oczywiście odebrałam to w pozytywny sposób. Wiem, że szuka innej, żeby zapomnieć. Weźcie mnie palnijcie w ten głupi łeb!!!


Nie dzwoń nigdy więcej..
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 14:00   #548
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Lily:
Też znowu śnił mi się ten fajfus. .
Chciałam mojego też nazwać fajfusem, ale wybralam jednak fujare!


Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
nie tylko Wam..
ja dostałam Jego matkę gratis do pakietu, czyli standard..
Mi sie jeszcze OW śnił!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:03   #549
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę!
Nie ma czego Przyjmę każde zbędne kilogramy
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:03   #550
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Zapomniała napisać... zverka mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Mocno w to wierzę i trzymam kciuki
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:05   #551
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
zadzwoniłam do niego. Odebrał, powiedziałam, że tęsknię, ze nie chcę tego, że wciąż mam nadzieję i zależy mi. On powiedział, że szuka innej już, ze nie będzie odbierał moich telefonów itd, że nie będzie już dobrze. Zasypa.łam go lawiną smsów po czym spaliłam dwie fajki i ryczałam jak głupia. Powiedziałam o wszystkim mamie. Od rozstania nie mam myśli samob,ójczych ale chyba wiem czemu, bo mam nadzieję a to trzyma mnie przy życiu, choć wiem, że nie powinno. Źle mi, cholernie źle....

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Na początku powiedział, że nie mam mu mieszać w głowie, że nie chce myśleć o mnie. Ja oczywiście odebrałam to w pozytywny sposób. Wiem, że szuka innej, żeby zapomnieć. Weźcie mnie palnijcie w ten głupi łeb!!!
nie dzwonimy do eksów! Bo będziesz się babrać w tym smrodzie nie wiadomo ile!

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość




Ja Cię proszę... Ty tak nie wierz tym zdjęciom na fb.. i z 20bym mogła, ale to już raczej nieosiągalne
Chyba mi nie powiesz że zdjęcia tyle kilogramów dodają
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 14:11   #552
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
na odchudzenie poleciła bym Ci towarzystwo mojego eksa dzięki niemu po rozstaniu zgubiłam 10 kilo.
Mojego też mogę zaproponować - podobnie, 10 kilo.... Najlepsza dieta świata
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:17   #553
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
nie dzwonimy do eksów! Bo będziesz się babrać w tym smrodzie nie wiadomo ile!

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------


Chyba mi nie powiesz że zdjęcia tyle kilogramów dodają
Umiejętnie się kryję a tak poważnie to ciężka droga przede mną w tym temacie..
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:23   #554
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
O 15 to nawet nie śmiem marzyć
Noo... a mi jak się uda, to będzie cud jakiś ale jestem dobrej myśli, jak to zawsze na początku diety he he...

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
Nie ma czego Przyjmę każde zbędne kilogramy
Jesuuu a ja bym tak chciała móc tak powiedzieć, że 'przyjmę', a nie że 'oddam'

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Mojego też mogę zaproponować - podobnie, 10 kilo.... Najlepsza dieta świata
dlaczego ja przez mojego tak apetytu nie straciłam

Cytat:
Napisane przez martuska2o Pokaż wiadomość
Umiejętnie się kryję a tak poważnie to ciężka droga przede mną w tym temacie..
Oj tak, zdjęcia potrafią dużo ukryć
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:28   #555
martuska2o
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 834
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez enjoy89 Pokaż wiadomość
Noo... a mi jak się uda, to będzie cud jakiś ale jestem dobrej myśli, jak to zawsze na początku diety he he...



Jesuuu a ja bym tak chciała móc tak powiedzieć, że 'przyjmę', a nie że 'oddam'



dlaczego ja przez mojego tak apetytu nie straciłam



Oj tak, zdjęcia potrafią dużo ukryć
No potrafią choć nie zawsze

Ja tak apetyt straciłam przy rozstaniu z moją pierwszą wielką miłością, wtedy to efekty były piorunujące.. no i wtedy też poznałam tego obecnego nieszczęsnego fajfusa... tylko teraz już tak apetyt nie ustaje.. no torszkę zmalał, ale MAŁO!
martuska2o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:34   #556
mlko92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 185
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Rozmawiałam z nim wczoraj...odważyłam się na ten idiotyczny krok i zrobiłam sobie samej krzywdę. Ja naprawdę podziwiam i szanuję te dziewczyny, które nie przeżywają każdego kontaktu jak mrówka okres, a co dopiero kolegują się z byłymi albo przyjaźnią! Myślałam, że potrzebna jest mi ta rozmowa, że musimy pogadać po takiej przerwie...Rozmowa w samej sobie była ok, nic nie czułam, był mi tak jakby obojętny, jak każdy kolega...Ale rozwaliłam sobie resztę wieczoru i cały dzisiejszy dzień. Chyba jednak wracam do braku kontaktu...nie wiem co mnie podkusiło żeby z nim pogadać...ciągle myślę o nim i płakać mi się chce A najgorsze jest to, że cała złość zniknęła i to, że on wie, że ja ciągle przeżywam nasze rozstanie to naprawdę aż tak widać kiedy jedna osoba cierpi? Wydawało mi się, że całkiem nieźle to maskuję...nie wiem, może on mnie po prostu tak dobrze zna albo to po prostu widać po mnie Wiem jedno - na pewno nie dam rady utrzymywać z nim jakiekolwiek kontaktu, jednak nie jest mi na tyle obojętny żeby być w stanie
mlko92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 14:34   #557
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
nie dzwonimy do eksów!
Racja!!, ja nie wiem co się ze mną od dwóch dni dzieje.. Strasznie się rozklejam.. podglądam mojego eksa na fejsie, dodałam go nawet do listy gg(mimo, że wyrzuciłam go od razu po rozstaniu) i tak się zastanawiam po jaką cholere ja to robię!?
__________________

Edytowane przez emely
Czas edycji: 2011-06-12 o 14:40
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:10   #558
impressive20
Raczkowanie
 
Avatar impressive20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 228
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Flanelka_ Pokaż wiadomość
zadzwoniłam do niego. Odebrał, powiedziałam, że tęsknię, ze nie chcę tego, że wciąż mam nadzieję i zależy mi. On powiedział, że szuka innej już, ze nie będzie odbierał moich telefonów itd, że nie będzie już dobrze. Zasypa.łam go lawiną smsów po czym spaliłam dwie fajki i ryczałam jak głupia. Powiedziałam o wszystkim mamie. Od rozstania nie mam myśli samob,ójczych ale chyba wiem czemu, bo mam nadzieję a to trzyma mnie przy życiu, choć wiem, że nie powinno. Źle mi, cholernie źle....

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Na początku powiedział, że nie mam mu mieszać w głowie, że nie chce myśleć o mnie. Ja oczywiście odebrałam to w pozytywny sposób. Wiem, że szuka innej, żeby zapomnieć. Weźcie mnie palnijcie w ten głupi łeb!!!

usuń jego numer telefonu i spal wszystkie rzeczy jakie po byłym posiadasz jest ciezko,znamy to uczucie z wiekszosci z nas , ale trzeba byc silnym, najlepiej zagłuszyc jakimis ulubionymi zajęciami i nie szukac na siłę nowej miłości odpocząć sobie i znaleźć czas na weryfikacje błędów

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Cytat:
Napisane przez emely Pokaż wiadomość
Racja!!, ja nie wiem co się ze mną od dwóch dni dzieje.. Strasznie się rozklejam.. podglądam mojego eksa na fejsie, dodałam go nawet do listy gg(mimo, że wyrzuciłam go od razu po rozstaniu) i tak się zastanawiam po jaką cholere ja to robię!?

usuń i wycofaj zaproszenia od byłego i nie śledźcie ich niech zyja własnym życiem wiecie dobrze ze faceci szybko dochodzą po rozstaniu niz my wiec pozwólmy zamknąć rozdział życia z byłym a zacząć od nowa doząc do celu
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć...
impressive20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:11   #559
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
nie dzwonimy do eksów!
Dokładnie!
a mnie namawiano, co bym się do mojego eksa odezewala. Ale jak już powiedziałam olewam tzw. dobre rady!
On tak samo ma telefon - a ja mu się jasno okresliłam, jak nie chcesz do mnie wrócic to sie nie odzywaj.
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 15:15   #560
impressive20
Raczkowanie
 
Avatar impressive20
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 228
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez mlko92 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z nim wczoraj...odważyłam się na ten idiotyczny krok i zrobiłam sobie samej krzywdę. Ja naprawdę podziwiam i szanuję te dziewczyny, które nie przeżywają każdego kontaktu jak mrówka okres, a co dopiero kolegują się z byłymi albo przyjaźnią! Myślałam, że potrzebna jest mi ta rozmowa, że musimy pogadać po takiej przerwie...Rozmowa w samej sobie była ok, nic nie czułam, był mi tak jakby obojętny, jak każdy kolega...Ale rozwaliłam sobie resztę wieczoru i cały dzisiejszy dzień. Chyba jednak wracam do braku kontaktu...nie wiem co mnie podkusiło żeby z nim pogadać...ciągle myślę o nim i płakać mi się chce A najgorsze jest to, że cała złość zniknęła i to, że on wie, że ja ciągle przeżywam nasze rozstanie to naprawdę aż tak widać kiedy jedna osoba cierpi? Wydawało mi się, że całkiem nieźle to maskuję...nie wiem, może on mnie po prostu tak dobrze zna albo to po prostu widać po mnie Wiem jedno - na pewno nie dam rady utrzymywać z nim jakiekolwiek kontaktu, jednak nie jest mi na tyle obojętny żeby być w stanie
niestety napisałaś ze twój były wie ze cierpisz i ma w dupie dlatego nie utrzymuj z nim kontaktu - postanów to tak jakbyś sie musiala od ulubionych cukierków powstrzymać czas leczy rany tylko nie pozwol zbliźnić tylko zapomnij wiem ze ciezko to najgorszy czas a świń nie brakuje faceci umieja manipulować szuje jedne
__________________
Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł,
ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć...
impressive20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:19   #561
wypalona
Rozeznanie
 
Avatar wypalona
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Góry
Wiadomości: 968
GG do wypalona
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

mlko92 sama widzisz że kontakty z nim nie wnoszą niczego dobrego do Twojego życia. Chyba pora zakończyć tą żenuę i iść do przodu!

Cytat:
Napisane przez emely Pokaż wiadomość
Racja!!, ja nie wiem co się ze mną od dwóch dni dzieje.. Strasznie się rozklejam.. podglądam mojego eksa na fejsie, dodałam go nawet do listy gg(mimo, że wyrzuciłam go od razu po rozstaniu) i tak się zastanawiam po jaką cholere ja to robię!?
Czytałyście to już pewnie milion razy, ale powtarzam za mądrymi kobitami z tego wątku NAJZDROWSZY JEST BRAK KONTAKTU I BRAK JAKICHKOLWIEK WIADOMOŚCI NA TEMAT PANA EX!
Usuwaj go, tylko tak sobie pomożesz

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

Cytat:
Napisane przez LetMeBeYourFantasy_ Pokaż wiadomość
Dokładnie!
a mnie namawiano, co bym się do mojego eksa odezewala. Ale jak już powiedziałam olewam tzw. dobre rady!
On tak samo ma telefon - a ja mu się jasno okresliłam, jak nie chcesz do mnie wrócic to sie nie odzywaj.
A po co nam kontakt z takimi imbecylami?

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
Mojego też mogę zaproponować - podobnie, 10 kilo.... Najlepsza dieta świata
Może to ten sam
__________________
"Don't hurry, there is whole life ahead of you!"

Edytowane przez wypalona
Czas edycji: 2011-06-12 o 15:18
wypalona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:23   #562
mlko92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 185
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
mlko92 sama widzisz że kontakty z nim nie wnoszą niczego dobrego do Twojego życia. Chyba pora zakończyć tą żenuę i iść do przodu!
Ale ja się z nim nie kontaktuję! Nie piszę, nie dzwonię, nie wychodzę z absolutnie żadną inicjatywą...a wczoraj...no cóż, zdarzyło się, drugi raz nie popełnię tego samego błędu, wiem już czym to się kończy. I tak się cieszę, że nie odwaliłam niczego głupiego podczas tej rozmowy...no ale widać po mnie, że przeżywam...
mlko92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:48   #563
marynia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 49
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez ver_million Pokaż wiadomość
19,5 mowcie co chcecie. ostatni rok to bylo psucie krwi, bylam wrakiem, dobrze, ze mature ogarnelam w miedzyczaie analiz zwiazku. sama czuje sie odarta z uczuc. kochac cpuna i zakompleksionego idiote dowartosciowujacego sie innych kosztem bylo trudno. a jeszcze trudniej bylo wrocic do porzadku dziennego. on nawet wdzieczny mi nie byl. gdzie ta milosc i szacunek, ktore niby do mnie mial. obiecywal, ze nie bedzie bucem po rozstaniu a byl wredny i upokarzajacy mnie. dlatego mam jak mam

a i coz- tamta ruda go nie chciala, moja ekspsiola tez, wiec mu sie nie udalo. karma ;]
zerwac z dziewczyną w matruy-okrutne..




Edytowane przez marynia92
Czas edycji: 2011-12-12 o 13:03 Powód: informacje zbyt osobiste
marynia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:54   #564
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Ja już z tym brakiem kontaktu, że to niby fajna rzecz i w ogóle nie jestem pewna.. Jak ja się nie odzywałam do Ł. i jak wróciliśmy do siebie to mi powiedział, że jak się nie odzywałam to wkręcał sobie, że już zapomniałam, że go nie kocham, że nie ma szans, że może sobie innego znalazłam. Mówił, że tamtej chwili chciał zrezygnować.

A koleżanka stosowała się do tego braku kontaktu i jej ex znalazl sobie inną bo myślał, że ona ma go w dupie a on czekał.
Przyszło co do czego, wyjaśnili sobie to i wrócili do siebie.

Nie we wszystkich przypadkach to działa.
Niektórych zamiasta zmobilizować to niszczy i dają sobie pass.
No ale poniżanie siebie też nie jest dobre.
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 15:54   #565
marynia92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 49
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez alka132 Pokaż wiadomość
z 'doktorkiem'?


I wiecie co? Zadzwonił mój eks (śmiesznie się czuję nazywając go tak, bo tak czy siak cały rok się spotykaliśmy ) i gadaliśmy 1,5h. Przedwczoraj w nocy..
Dobija mnie fakt, że czasem miłość nie wystarcza, żeby zbudować związek. Ja już nie wiem nic
ja, zanim zaplątałam się w związek z moim ex myślałam, że miłośc pokona wszystko, ze tylko tego potrzeba do udanego związku a tu co? = rozczarowanie. Najgorsze jest to, że tak naprawde rozstaliśmy się przez głupotę, nie przez jakąś zdradę, czy coś tylko on robi z tego jakąś wielką sprawę - zresztą zawsze miał skłonności do przesady, jeśli chodziło o jakieś nieporozumienia...

Edytowane przez marynia92
Czas edycji: 2011-12-12 o 13:01
marynia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:28   #566
emely
Rozeznanie
 
Avatar emely
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 787
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez impressive20 Pokaż wiadomość
usuń jego numer telefonu i spal wszystkie rzeczy jakie po byłym posiadasz jest ciezko,znamy to uczucie z wiekszosci z nas , ale trzeba byc silnym, najlepiej zagłuszyc jakimis ulubionymi zajęciami i nie szukac na siłę nowej miłości odpocząć sobie i znaleźć czas na weryfikacje błędów

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------




usuń i wycofaj zaproszenia od byłego i nie śledźcie ich niech zyja własnym życiem wiecie dobrze ze faceci szybko dochodzą po rozstaniu niz my wiec pozwólmy zamknąć rozdział życia z byłym a zacząć od nowa doząc do celu
Cytat:
Napisane przez wypalona Pokaż wiadomość
mlko92 sama widzisz że kontakty z nim nie wnoszą niczego dobrego do Twojego życia. Chyba pora zakończyć tą żenuę i iść do przodu!


Czytałyście to już pewnie milion razy, ale powtarzam za mądrymi kobitami z tego wątku NAJZDROWSZY JEST BRAK KONTAKTU I BRAK JAKICHKOLWIEK WIADOMOŚCI NA TEMAT PANA EX!
Usuwaj go, tylko tak sobie pomożesz


---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------


A po co nam kontakt z takimi imbecylami?

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------


Może to ten sam
Staram się zamknąć ten rozdział ale czasem niektóre rzeczy są po prostu silniejsze ode mnie. W ogóle mam wrażenie, że to wszystko się układa wybaczcie kolokwializm "od dupy strony". Kilka miesięcy po naszym rozstaniu miałam wszystko gdzieś, niczym się nie przejmowałam, usunęłam go z gg, ze znajomych ze wszystkich możliwych portali, jak narzucał mi się telefonami, sms-ami to stanowczo i konsekwentnie nie odbierałam, a jak już udało mu się sprowokować rozmowę to bez żadnych ogródek informowałam go, żeby się nie łudził bo między nami nigdy nic już nie będzie. Gdy przychodził do mnie do pracy nie mogłam na niego patrzeć, chciałam żeby jak najszybciej sobie poszedł i każda jego wizyta utwierdzała mnie w przekonaniu, że to był dobry wybór bo enta szansa z kolei, którą miałabym mu dać na pewno nie zostałaby doceniona ani wykorzystna. A teraz ? teraz się nie odzywa, a ja dostaję jakiegoś obłędu.. nie wiem co ze sobą zrobić, nie mogę sobie znaleźć miejsca.. myślę o nim chociaż chciałabym wymazać z pamięci wszystko co jest z nim związane..

BTW: co do śledzenia - właśnie dzięki temu dowiedziałam się co wyprawiał mój były, w myśl zasady kochaj i sprawdzaj. A po zerwaniu przeglądanie jego kont utwierdziło mnie tylko w przekonaniu, że nigdy się nie zmieni więc można było zauważyć pewne plusy takiego zachownia.. aczkolwiek wiem, że na ten moment to kompletnie nie ma sensu, bo to już nic nie zmieni. Może to tylko zwyczajna ludzka ciekawość czy kogoś ma? jak ten ktoś wygląda? czy jest lepszy ode mnie?....

Chyba potrzebuje psychologa..
__________________
emely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:37   #567
plu
Rozeznanie
 
Avatar plu
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 686
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

wróciłam

motyle robią mi armagedon w brzuchu
plu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 16:58   #568
Yuuka
Rozeznanie
 
Avatar Yuuka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lubuskie ;)
Wiadomości: 592
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
wróciłam

motyle robią mi armagedon w brzuchu

Oo jak fajnie..
Yuuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:16   #569
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Jej ile nowych wizażanek a ja już nie w temacie :/ ech trzeba będzie nadrobić. Przez pracę i sesję niestety brak czasu na udzielanie się jak wcześniej
Polecam kawałek :
http://www.youtube.com/watch?v=RaLVd...eature=related
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-12, 17:20   #570
pika87
Rozeznanie
 
Avatar pika87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 849
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez plu Pokaż wiadomość
wróciłam

motyle robią mi armagedon w brzuchu
ja też tak chce!!! kurcze 4 miesiące mijają, a na horyzoncie nikogo chyba jestem gotowa, żeby kogoś mieć, ale odpowiedniego faceta brak. niby nie jest źle, bo spotykam się z ludźmi, chodzę na imprezy i nie płaczę z samotności, ale..
pika87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.