Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc? - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-15, 19:09   #4441
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Linaewen - masz do czynienia z osobami dorosłymi i nikt nie będzie Cię stąd wyrzucał, ani prosił, żebyś opuściła ten wątek.

Jeżeli Ci się tutaj podoba to sobie czytaj i wypowiadaj się.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:11   #4442
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

anka_res tylko obiecaj, ze Nas nie opuścisz, bo beda cirki bo smutno nam bedzie bez Ciebie, ja tez sie do dzieci nie pale, zauwazcie jedno, moze to troche nietrafione porownanie, bo wiadomo, ze dla matki jej dziecko jest najpiekniejsze i to jest zrozumiale, ale obiektywnie patrzac zwierzeta im mniejsze tym ladniejsze, odwrotnie do ludzi, zobaczcie jakie sliczne sa kocieta czy szczeniaczki, male owieczki czy baranki, kazde male zwierze jest piekne, a dzieci, no coz, bywa z tym roznie. Pan Bog chyba az tak nie mogl sie pomylic. widzicie jakie te ze slubnego agresywne, od razu z nerwem.
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:12   #4443
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

O wyrzuceniu było do G. Dokładnie tą samą argumentację stosowała na naszym wątku.

I się nie daje wyprosić ni prośbą ni groźbą. Nawet dyskusji nie potrafi podjąć [u Was jakoś jej się to udaje, więc umie jak widać], obraża po całości. Nawet świętego by coś trafiło.

Nie chcę Wam robić zamieszania, znikam [tymczasowo?].
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes

Edytowane przez Linaewen
Czas edycji: 2011-06-15 o 19:15 Powód: dopisek
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:17   #4444
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
O wyrzuceniu było do G. Dokładnie tą samą argumentację stosowała na naszym wątku.

I się nie daje wyprosić ni prośbą ni groźbą. Nawet dyskusji nie potrafi podjąć [u Was jakoś jej się to udaje, więc umie jak widać], obraża po całości. Nawet świętego by coś trafiło.

Nie chcę Wam robić zamieszania, znikam [tymczasowo?].
To jest remis
No widzisz, a my tu sobie jakoś żyjemy
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:20   #4445
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Bo Was nie wyzywa od niedorosłych małolat, to może mieć jakiś wpływ na Wasze relacje
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:31   #4446
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez anka_res Pokaż wiadomość
Mnie wychowano (i trafiło na dobry grunt) zupełnie ale to zupełnie inaczej. Że mam się uczyć, pracować, wreszcie zarabiać - to są rzeczy cenione u mnie w domu. Ba, mama, babcia - od najmłodszych lat mi powtarzały - po co mąż, po co te pieluchy, żyj sobie sama i bądź sobie panią, będziesz miała coś z życia - wiadomo, tak pół żartem - akurat nie w 100 % wyszło bo za męża wyszłam - ale wiecie chyba, o co mi cho, taka ze mnie wredota przez to
Mnie tak samo I nawet jeżeli za rok wyjdę za mąż (a wyjdę i najchętniej zrobiłabym to w pięć minut ) to nie przesłoni mi to całego świata, nie pozbędę się koleżanek. Dzieci? Teraz o nich nie myślę w ogóle i nie zmienią tego ani znajomi, ani docinki otoczenia. A co będzie kiedyś, czy mi się zmieni? Nikt nie wie. Teraz mam inne cele. A ja mam psa taki malutki, słodziutki i .... nie rośnie

---------- Dopisano o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Bo Was nie wyzywa od niedorosłych małolat, to może mieć jakiś wpływ na Wasze relacje
Miałyśmy już nie ciągnąć tego tematu
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:33   #4447
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

neuilly. moj tez nie chce urosnac-wazy 4 kg i mowie do niego,,Daisy kiedy ty urosniesz''?
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 19:35   #4448
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez gabisolis Pokaż wiadomość
anka_res tylko obiecaj, ze Nas nie opuścisz, bo beda cirki
Będziemy ją ... sledzić !

Gabi, a ile Twój pies ma lat ?

Mój ma 7 i jest taki mały
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-06-15 o 19:40
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:39   #4449
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Serio pytam, co to są cirki?

Będziecie mnie śledzić....? Będę miała własnych stalkerów. Jak celebrity
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:39   #4450
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Uważacie się tutaj za osoby dorosłe, a więc może wam przybliżę o co się toczy nasz spór z Gabisolis.

Przyszła na nasz wątek oświecić nas, że jesteśmy niedojrzałe gówniary, że kto widział 2 lata przed ślubem ślub planować, że pewnie nam się zdążą związki rozlecieć bo 20 kilku latki mają fiu bździu w głowie i tylko o imprezach myślą. Wytłumaczyłyśmy grzecznie, że nie wszyscy ludzie są tacy sami, a są rejony gdzie myślenie o ślubie 2 lata naprzód jest wymogiem bo tyle wcześniej trzeba rezerwować.

W niemałym szoku zostałyśmy jak nam oświadczyła, że jakby miała pieniędzy jak lodu to w ogóle by ślubu nie brała. To dla niej sposób na ustawienie się na przyszłość. Z innego wątku się dowiedziałyśmy, że jeśli jej facet się jej oświadczy, ale nie będzie to konkretny drogi pierścionek, to ona oświadczyn nie przyjmie. Bo tanią biżuterię to ona sobie sama kupuje. Nieco nas te poglądy... zaszokowały.

Pomijam fakt, że dla niej ślub to początek drogi do rozwodu.

Ona prezentuje dojrzałe podejście? Same sobie oceńcie. Tylko może zanim zaczniecie oceniać NAS zapoznajcie się z treścią dyskusji, poglądami koleżanki i innymi bzdurami jakie wypisuje, których moim zdaniem dojrzały i dorosły człowiek powinien się wstydzić.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:39   #4451
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Daisy-maltanczyk, ma 4 lata, urodziny mial 10.06. tylko prosze o wyrozumialosc i bez jasne, ze tak bedzie, wszedzie Ja dorwiemy i chocby sila zmusimy do powrotu na macierzysty watek. nie ma dezercji. anka_res az sie boje wyjasniac,bo mnie znowu zaatakujawrr, bez urazy, ale od razu widac, ze nie masz z dziecmi do czynienia-nie gniewaj sie, ja z racji zawodu duzo znam okreslen dzieciecych, bo je slysze codziennie np. na placu zabaw, cirki, to lanie w pupke. no to mozesz sie tutaj teraz czuc jak VIP. ja mam niewiele lat mniej niz Ty i tez sie do dzieci nie rwe. wrecz przeciwnie, chce od nich odpoczac z racji zawodu, dlatego tez m.in. ide na to szkolenie, chociaz pewnie finansowo na ta chwile lepiej bym wyszla dalej z dziecmi siedzac, ale nie zarzekam sie, ze nigdy ich nei bede miala, zobaczymy, czas pokaże.

Edytowane przez gabisolis
Czas edycji: 2011-06-15 o 19:45
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 19:43   #4452
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Dzieci? Teraz o nich nie myślę w ogóle i nie zmienią tego ani znajomi, ani docinki otoczenia. A co będzie kiedyś, czy mi się zmieni? Nikt nie wie. Teraz mam inne cele.
To samo. Nie mogę wykluczyć, że za 5 lat hormony mi uderzą do głowy i se postanowie strzelić bobasa jeśli będę chciała, to na pewno to zrobię. Ale póki co po prostu...nie chcę...a 30 strzeliła w tamtym roku....
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:51   #4453
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez gabisolis Pokaż wiadomość
neuilly. dziekuje bardzo za komplement pumas u mnie jest podobnie z Biedronka, zawsze jest cos fajnego i prawie codzienie 40 zl idzie nawet nie wiadomo na co jakby to ty.g podliczyc, to z tych ✂✂✂✂✂✂✂ fajny ciuch można by kupic. niech one sobie gadaja o tych ciazach, dzieciach, slubach, mezach itd., ale np. na portalach typu e-wesele czy dobramama. najśmieszniejsze sa te ich suwaczki ciazowo-slubne
Ja tam nie widzę w tym nic śmiesznego.
Ktoś kogoś kocha i chce wziąć ślub i z czego tu się śmiać? Nie ważne czy te osoby mają 21 czy 30 lat to ich decyzja i ich sprawa. Ciebie nikt do tego nie namawia.
Mnie tylko zadziwia jak łatwo Ci przychodzi ocenianie i dosadne krytykowanie innych. Więcej tolerancji

Tak samo, co do forum. Wizaż jest ogromny i wchodzisz na podfora, które Cię interesują. Dla każdego znajdzie się tu miejsce i spokojnie można nie wchodzić sobie w drogę.
A z tego, co widzę Ty idziesz gdzieś aby tylko kogoś skrytykować.
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 19:56   #4454
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

ale tam np. pisalam o dziewczynie, ktora jako nieletnia zaszla w ciaze, przeciez czytaja to mlode osoby i pozniej wezma przyklad, a to dobry przyklad nie jest. wiem, ze jeste malo tolerancyjna i staram sie to zwalczyc. wiaodmo, ze one teraz tu mnie oczernia, bo dla nich nic nie jest czarno-biale tylko szare, one widza same plusy w byciu w ciazy przed 18stka i uzaleznienie finansowe od innych. napisza Ci, ze wszystko jest super i cool. poza tym to jasne, ze one chca mnie tu oczernic nie widzac swoich wad, u nas ich nikt od trollow nie wyzwal ani razu, a mnie tam co chwile.

Edytowane przez gabisolis
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:00
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:04   #4455
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez gabisolis Pokaż wiadomość
ale tam np. pisalam o dziewczynie, ktora jako nieletnia zaszla w ciaze, przeciez czytaja to mlode osoby i pozniej wezma przyklad, a to dobry przyklad nie jest. wiem, ze jeste malo tolerancyjna i staram sie to zwalczyc. wiaodmo, ze one teraz tu mnie oczernia, bo dla nich nic nie jest czarno-biale tylko szare, one widza same plusy w byciu w ciazy przed 18stka i uzaleznienie finansowe od innych. napisza Ci, ze wszystko jest super i cool. poza tym to jasne, ze one chca mnie tu oczernic nie widzac swoich wad, u nas ich nikt od trollow nie wyzwal ani razu, a mnie tam co chwile.
Tak, a punkty też my Ci przyznałyśmy...
Nie musimy się oczerniać. Zapraszam do lektury, tylko kilka ostatnich kwiatków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post27520582
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post27517157
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post27517077
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post27516900
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post27516733
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27515785
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1818
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1816
I dwa ostrzeżeniowe:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post27507544
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1917
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:05   #4456
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez neuilly. Pokaż wiadomość
Mnie tak samo I nawet jeżeli za rok wyjdę za mąż (a wyjdę i najchętniej zrobiłabym to w pięć minut ) to nie przesłoni mi to całego świata, nie pozbędę się koleżanek. Dzieci? Teraz o nich nie myślę w ogóle i nie zmienią tego ani znajomi, ani docinki otoczenia. A co będzie kiedyś, czy mi się zmieni? Nikt nie wie. Teraz mam inne cele. A ja mam psa taki malutki, słodziutki i .... nie rośnie
No ja właśnie wychodzę za mąż za 9 dni a przygotowania zaczęłam dość późno, bo chyba na pół roku wcześniej (sala na 9 mies., trochę z przypadku). Nie kręcą mnie te wszystkie sprawy, nie emocjonowałam się wyborem sukni, obrączek, kolorem wiązanki ślubnej, nie siusiałam z przejęcia że to już, nareszcie wychodzę za mąż, nie połknęłam bakcyla, niwe ogarnęła mnie gorączka przedślubna - ku zdziwieniu i niekiedy zgorszeniu moich niektórych (akuratnych) koleżanek. Fora i wątki typowo ślubne odwiedza(ła)m w celach raczej informacyjnych. Taki już typ ze mnie
Ale nie potępiam tych, co żyją gorączką przedślubna już na 3 lata naprzód - mają prawo. Ale po co te kłótnie?

Zresztą, powtórzę za Janem Brzechwą:
"Po co wasze swary głupie? Wnet i tak zginiemy w zupie"
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:08   #4457
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Wypowiedzi waszej kochanej koleżanki gabisolis, które zostawiają nas albo w szoku z powodu światopoglądu, albo nadmiaru prostactwa:

Cytat:
jasne, powiem mu,,Kochanie, chetnie przyjme kicz i tandete'', sam by sie zdziwil i by sie na mnie dziwnie popatrzyl znajac moj gust.
Cytat:
piszesz, ze masz w glowie suknie od iluś tam lat. zgroza, masz jakis komplex malej dziewczynki/ksiezniczki czy co? bez urazy. mozesz jeszcze w przedszkolu myslalas o slubie? o zgrozo, ciekawe co by bylo jakby do slubu nie doszlo? czego Ci nie zycze, pewnie bys sobie sama suknie kupila i wesele wyprawila. jak takie cos czytam, to mi sie wlos na glowie jezy, a mam ich sporo, ze sa jesczze takie osoby.
Cytat:
dziwie jak ktos w wieku 21 moze chciec sie ozenic/ wyjsc za maz, jak sobie siebie w tym wieku przypomne to ok, finansowo i intelektualnie niezle, ale mentalnie, to tylko impreza, podroze, wyjazdy, a na haslo slub smiech i zdziwienie. rodzice mowia, ze jak ktos sie szybko chajta, to albo wpadke zaliczyl albo ma zle stosunki w rodzinie i tak jakby musi. w ogole jakbym miala hajsu jak lodu, to bym nawet o slubie nie pomyslala, popieram filozofie Hugh Hefnera,
Cytat:
Patrycja to duzo wazysz, lepiej schudnij, bo jeszcze pan mlody da noge sprzed oltarza i nici ze slubu.
Cytat:
beznadzieja i taniocha, ale jak sie nie ma wlasnej kasy i liczy tylko na TŻt, to dobre i to
Cytat:
a planuj sobie ile chcesz, tyle Twojej uciechy, bo malzenstwo to zaden miód o czym sie niechybnie przekonasz za te 2 wymarzone lata, pozniej jest tylko coraz gorzej i z gorki, o rozwodzie nie wspominajac.
Cytat:
idz i dalej planuj swoj slub, snuj marzenia, bo chyba zyjesz tylko nimi i tylko to Ci jako tako wychodzi
Cytat:
po co ma klekac skoro ja ciagle mowie NIE? grunt, ze Twoj kleknal no nie, teraz Ty i Tobie podobne macie o czym gadac na takim forum i sie ekscytowac
Wtrącę tylko, że ślub niby zaplanowany. Widocznie pierścionek ciągle za tani by w końcu powiedziała tak.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg

Edytowane przez andzia1989r
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:13
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:08   #4458
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Linaewen co do punktow to tu nie raz daja za dziwne rzeczy lagodnie mowiac, a poza tym nie ja 1sza i nie ostatnia je dostalam, nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz czego Ci nie zycze, moze jak zacytuje pare postow waszych o mnie? i tak mozemy odbijac pileczke bez konca. badz sprawiedliwa, bo w tym momencie mijacie sie z prawda i jak zacytuje wasze, to wypadniecie duzo gorzej i dobrze o tym wiecie.
linaya to gratulacje. najlepszego na nowej drodze zycia, tez bym juz chciala byc w sumie po z 1ej strony, ale nie moge sie jakos zabrac do tego i zmobilizowac i jak juz pisalam zazdroszcze osoba, ktore maja do tego powera i zaciecie.

Edytowane przez gabisolis
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:11
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:10   #4459
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

gabisolis. skoro wg Ciebie one są już w tak bardzo upadłym stanie, ze nic je nie ratuje, to niech lepiej mają te swoje przekonanie, ze są "super i cool". Po co się mają jeszcze bardziej przygnębiać. Głupim najeżdżaniem na nie z dołka ich nie wyciągniesz. Poza tym ja ciągle mam do Ciebie dystans (w negatywnym znaczeniu), bo doskonale pamiętam jak i u nas byłaś "niegrzeczna" i nie wybacze Ci nigdy Twojego rasistowskiego podejścia do Niemców, to jak wtedy pojechałaś po nich w jednym poście (post został usunięty przez moderatora za rasistowskie poglądy) to całkowicie przekreśliło Ciebie w moich oczach. Wiem, ze wisi Ci moja opinia na Twój temat, ale chciałam żebyś wiedziała, że niektóre wizażanki pamiętają również Twoje zachowanie. Poza tym wystarczy wejść w Twoje wiadomości i wszystkie one o Tobie świadczą. Ja sie tylko zastanawiam, kiedy jakiś rodzić Cię nakryje i rozjedzie się plotka o niani-rasistce... Wiedz, ze teraz pracodawcy w różnych źródłach szukają profili kandydatów. I nie tarktuj mojego postu jako ataku na Ciebie, tylko po porstu nie chcę żebyś czuła się tutaj na tyle swobodna i bezpieczna bez względu na to co za głupoty wygadujesz.
---------
Idę spać, proszę trzymajcie jutro za mnie kciuki.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-15, 20:12   #4460
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez gabisolis Pokaż wiadomość
ale tam np. pisalam o dziewczynie, ktora jako nieletnia zaszla w ciaze, przeciez czytaja to mlode osoby i pozniej wezma przyklad, a to dobry przyklad nie jest. wiem, ze jeste malo tolerancyjna i staram sie to zwalczyc. wiaodmo, ze one teraz tu mnie oczernia, bo dla nich nic nie jest czarno-biale tylko szare, one widza same plusy w byciu w ciazy przed 18stka i uzaleznienie finansowe od innych. napisza Ci, ze wszystko jest super i cool. poza tym to jasne, ze one chca mnie tu oczernic nie widzac swoich wad, u nas ich nikt od trollow nie wyzwal ani razu, a mnie tam co chwile.
Gdzie np ja poparłam jej ciążę? Napisałam cytuję (w odpowiedzi na twoją wiedomość).


Cytat:
Co do Patrycji: nie nie chciałabym mieć dziecka w tym wieku, ale ona ma. Nie ubolewa nad tym, nie płacze więc sądzę, że swoje dziecko kocha i z perspektywy czasu nawet jeśli wpadka nie była jej na rękę by swojego dziecka nie oddała, nie zmieniła przeszłości itd. Podobnie z partnerem: rozstali się, ale wrócili do siebie. Może właśnie tego rozstania potrzebowali, żeby zobaczyć rzeczy ważne i ważniejsze. Nie Tobie to oceniać. Ty jedynie możesz stwierdzić, że dziecko w tym wieku byłoby Ci nie na rękę, ale nie znasz dziewczyny więc weź się od niej odstosunkuj, bo to jej życie i jej sprawa.


I żadna z nas nie napisała: o jak super, że masz dziecko idealny czas, sama bym chciała pieluchy. Ot pogratulowałyśmy synka. To nie jest żadna niestosowność. Twoja napaść na nią już tak.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:16   #4461
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Poza tym dziewczyny z wątku o ślubie czy jakimś tam innym, myślę, ze temat należy zamknąć. Nie wim co chcecie nam udowodnić. Nie jesteśmy jakąś "paczką" gabisolis co stoją za nią murem. Wiemy jaka ona jest i nie mamy wpływu na to by sobie poszła stąd, czy z Waszego wątku. Także skończecie tą dyskusje. pozwólcie wrócić nam do naszego tematu i nam wątku nie zaśmiecajcie (post nie jest w obronie gabisolis)
-----------------

A ja jeszcze raz sie przypomnę, bo mi zalezy, a w natłoku tych postów moja prośba może być nie zauważona :P : TRZYMAJCIE jutro za mnie KCIUKI
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:16   #4462
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

beatiska one nie sa lepsze, bo po mnie gorzej jechaly, ja nie szukam pracodawcow, tylko oni mnie i to nie z neta, a glownie z polecenia. nie mam w nosie zadnej opinii i kciuki 3mam. powodzenia. poza tym jak juz pisalam chce od dzieci odpoczac. nie mowie, że ze mnie ideal i swieta, kazdy ma swoje wady, ja sie do nich przyznaje. wiem, ze mam klotliwy charakter, i ze jestem malo tolerancyjna.
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:17   #4463
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

A taką prywatną wiadomość od gabisolis dostałam w odpowiedzi na moje posty tutaj:

Cytat:
robisz z siebie posmiewisko niezle, twoje kolezanka z watku tez, i Ty niby dorosla jestes?:buahahah. myslisz, ze kogos tutaj obchodza moje posty o Was? zacytuje twoje i lepiej nie wypadniesz, wiec o co Ci kaman?
Piękna kultura koleżanko. Zacytuj moje wiadomości. Ja się nie mam czego wstydzić.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:18   #4464
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
P

A ja jeszcze raz sie przypomnę, bo mi zalezy, a w natłoku tych postów moja prośba może być nie zauważona :P : TRZYMAJCIE jutro za mnie KCIUKI

Kciuki trzymane To z tych private equity zdajesz?

Edytowane przez anka_res
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:19
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:18   #4465
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Dziewczyny bardzo Was proszę o zakończenie dyskusji i "nagonki' w tym temacie, czy możemy to zrobić samodzielnie czy mam poprosić moderatora i administratora o pomoc ?


Każdy uczestnik tego forum wypowiada się w charakterystyczny dla siebie sposób, każdy z nas ma inne poczucie humoru, każdy może zostać zrozumiany inaczej niż by chciał. Taki jest internet.
Ujawnianie treści PW na forum jest nie na miejscu i nas to nie interesuje!



Beatiska - trzymam kciuki, ale wybacz mi nie wiem za co . Jutro się pewnie dowiem

Dobranoc wszystkim.
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .

Edytowane przez neuilly.
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:23
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:18   #4466
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Zareagowałyśmy bo nie tylko ona zaczęła sobie tutaj z nas urządzać podśmiechujki. Chcecie to się nabijajcie dalej, ale chociaż ze świadomością jak to wygląda z OBU stron.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:20   #4467
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
A taką prywatną wiadomość od gabisolis dostałam w odpowiedzi na moje posty tutaj:



Piękna kultura koleżanko. Zacytuj moje wiadomości. Ja się nie mam czego wstydzić.
a zalozysz sie? pograzaj sie dalej. w sumie rownie dobrze moglam to tu napsiac, ale chcialam na pw, to chyba nie powinnas cytowac, sama nie masz w tym momencie kultury i jak juz Dziewczyny pisaly, nie zasmiecaj nam watku. przeciez to jasne, ze tutaj nas nie sklocisz. poza tym ty tutaj piszesz jak to wyglada tylko z twojej strony, ja nie bede robic zamieszania i nie bede zasmiecac watku waszymi,,kulturalnymi''po stami o mnie.

Edytowane przez gabisolis
Czas edycji: 2011-06-15 o 20:21
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:20   #4468
anka_res
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: RzeszUFF
Wiadomości: 7 528
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Przyłączam się do prośby Neuilly. Wątek zasadniczo nie jest poświęcony naśmiewaniu się ze ślubów, tylko (powiedzmy ) oszczędzaniu i luźnym pogaduchom.

A i jeszcze galetom ostatnio
anka_res jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:21   #4469
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Ja dyskusję kończę, moje koleżanki pewnie też. A wasza panna niech się 3 razy zastanowi zanim znowu zacznie nam tyłek na forum obsmarowywać.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 20:24   #4470
gabisolis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: TAM OD PLAŻ HELU PO Międzyzdroje:)
Wiadomości: 581
Dot.: Ile oszczędzacie / wydajecie pieniędzy na miesiąc?

Cytat:
Napisane przez andzia1989r Pokaż wiadomość
Ja dyskusję kończę, moje koleżanki pewnie też. A wasza panna niech się 3 razy zastanowi zanim znowu zacznie nam tyłek na forum obsmarowywać.
ani mysle, zastanow sie nad soba i nad kultura swoja i swoich kolezanek. specjalnie podjudzalyscie i sie zrobilyscie agresywne i zlosliwe jak zobaczylyscie, ze te wasze posty tutaj na nikim wrazenia nie zrobily.anka_res i o zwierzetach wszelkiej rasy i masci
gabisolis jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:03.