Czy ja jestem aseksualna??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 20:24   #1
mega frustracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18

Czy ja jestem aseksualna???


W skrócie przedstawię mój problem.
Jestem już dorosłą kobietą, mam extra pracę, dobre wykształcenie, jestem z dobrego domu, stać mnie na zachcianki, ogólnie mam fajne życie. Ale żeby nie było tak dobrze, jest mały minus. Od ponad 2 lat nie uprawiałam seksu - życie, nie jestem z nikim związana na dłużej, nie mam też za bardzo możliwości zawierania znajomości na jedną noc. Nie jestem jakoś szczególnie nieatrakcyjna, ot przeciętna raczej, chociaż jak się postaram to mogę wyglądać jak milion dolarów. Trudno mi powiedzieć czy seksu mi brakuj, mam czasami jakieś fantazje, wspominam czasem moich byłych, od czasu do czasu sama (raz na miesiąc) się zaspokajam. Nie "rzucam się" nie facetów. Ostatnio jednak zaczęłam się zastanawiać czy moją orientacją nie jest przypadkiem aseksualizm. Drugie pytanie: czy długi brak seksu może grozić jakimiś problemami z psychiką? Jak oceniacie takich ludzi jak ja?
mega frustracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:36   #2
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Mysle , że masz takie SUUUUPERrrrrr życie że nie masz się czym przejmować
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:46   #3
duś.
Raczkowanie
 
Avatar duś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomości: 141
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Ja bym nie wytrzymała, ale wydaje mi się że tu nie chodzi o asexualność, Bbo chyba dziewicą nie jesteś, co? I sex sprawiał Ci przyjemność, czyż nie. Samo to, że się masturbujesz, świadczy o tym, że masz potrzebę zaspokojenia pewnych pragnień. Więc nie widzę problemu. Jeśli Tobie z tym dobrze, to przecież jest chyba najważniejsze.
__________________
You never know when your lies will come back and start fucking up your life.

STOP zakupom ubraniowym 4/30
duś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:46   #4
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Ja myślę, że wyglad jak milion dolarów, to nie wszystko... Trzeba mieć to "coś"... Myślę, że przez to że uważasz, że masz takie świetne życie, ludzie mogą uważać Cię za zarozumiałą, i niedostępną, a faceci się Ciebie boją. To jedno. Co do potrzeb seksualnych, to każdy ma inne. Jeżeli Ty nie potrzebujesz częstego seksu, to nie w tym nic złego. Poprostu taka jesteś, i chyba nie ma to złego wpływu na psychikę. Dla mnie, nie ma w tym nic zlego, każdy jest inny, chociaż ja np. bardzo lubię seks, i średnio wyobrażam sobie, że mogłabym żyć dwa lata w celibacie.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:52   #5
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

A ja myślę, że wszystko z Tobą jest jak najbardziej ok. Po prostu należysz do tej mniejszości ludzi, którym dobrze jest bez partnera. Sama twierdzisz, że niczego Ci specjalnie nie brak.
A jak się facet znajdzie, to będzie tylko lepiej.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:57   #6
mega frustracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Cytat:
Napisane przez malwinac Pokaż wiadomość
Mysle , że masz takie SUUUUPERrrrrr życie że nie masz się czym przejmować
Myślę, że niepotrzebnie to napisałam, bo chyba nie ma to większego znaczenia w tej sprawie. A to super życie to kwestia bardzo relatywne - mi jest super, bo mam fajną pracę, mam zdolność kredytową. Te zachcianki to nie żadne Louboutiny czy LV kupowane od tak (nie mam takich rzeczy), ale raczej to, że nie muszę się szarpać i zastanawiać czy jak kupię sobie coś za 500zł to muszę się zastanawiać czy mi do końca miesiąca starczy. Dodam jeszcze, że nie jestem wyniosła, jestem raczej uważana za osobę małomówną i nieśmiałą i może w tym jest problem.
Dziewicą nie jestem.
mega frustracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 20:59   #7
duś.
Raczkowanie
 
Avatar duś.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublin / FFM.
Wiadomości: 141
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

A spotykasz się z kimś, masz kogoś na oku?
__________________
You never know when your lies will come back and start fucking up your life.

STOP zakupom ubraniowym 4/30
duś. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 21:05   #8
kimi1000
Zakorzenienie
 
Avatar kimi1000
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 164
GG do kimi1000
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

A ja myślę, że mogłaś jeszcze nie trafić na swoją połówkę, który podzieli twój temperament i twoje preferencje.
Z eksem seks był normalny bez fakerwerków, jak mieliśmy kryzys przed rozstaniem, to seks mógł dla mnie nie istnieć.

Teraz z obecnym partnerem jak iskrzy jak cholera, moglibyśmy z łóżka nie wychodzić
__________________
Co nas nie zabije to nas wzmocni.

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .


kimi1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:05   #9
iceland1
Raczkowanie
 
Avatar iceland1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warwickshire/UK/
Wiadomości: 129
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Z tych paru zdań trudno cokolwiek wywnioskować ,skoro Ty sama nie wiesz czy seks Ci jest do czegokolwiek potrzebny.Moim zdaniem jestes osobą z bardzo niskim libido a świadczy o tym chociażby częstotliwosc masturbacji.Zresztą dziewczyny zaraz Ci tu wiecej napiszą z Waszego punktu widzenia.Z mojego męskiego- masz niskie libido a może po prostu to ze przez dłuzszy czas nie "kochałas się"...moze i Twoja kobiecośc przysnęła?
Czy brak seksu wpływa na psychikę?Jesli byłabys osoba z normalnym libido pewnie tak- rozdrażnienie,nerwówka,pr zygaszenie,czucie się gorszą i mniej atrakcyjną.Z doswiadczenia wiem ze kobieta-gdy czuje ze działa na facetów ,jest adorowana i uprawia seks-az kipi kobiecością
Czy mam coś przeciw takim ososbom.?Dopóki ten ktos nie "warczy " na mnie,nie wyładowuje swych frustracji i zlosci na cały świat -niewiele mnie to obchodzi czy sypia z facetem,dziewczyną,misiem czy sama.
iceland1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 21:24   #10
mega frustracja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Cytat:
Napisane przez iceland1 Pokaż wiadomość
Z tych paru zdań trudno cokolwiek wywnioskować ,skoro Ty sama nie wiesz czy seks Ci jest do czegokolwiek potrzebny.Moim zdaniem jestes osobą z bardzo niskim libido a świadczy o tym chociażby częstotliwosc masturbacji.Zresztą dziewczyny zaraz Ci tu wiecej napiszą z Waszego punktu widzenia.Z mojego męskiego- masz niskie libido a może po prostu to ze przez dłuzszy czas nie "kochałas się"...moze i Twoja kobiecośc przysnęła?
Czy brak seksu wpływa na psychikę?Jesli byłabys osoba z normalnym libido pewnie tak- rozdrażnienie,nerwówka,pr zygaszenie,czucie się gorszą i mniej atrakcyjną.Z doswiadczenia wiem ze kobieta-gdy czuje ze działa na facetów ,jest adorowana i uprawia seks-az kipi kobiecością
Czy mam coś przeciw takim ososbom.?Dopóki ten ktos nie "warczy " na mnie,nie wyładowuje swych frustracji i zlosci na cały świat -niewiele mnie to obchodzi czy sypia z facetem,dziewczyną,misiem czy sama.
Może właśnie to jest to przygaszenie. Z jak ostatnio miałam partnera ponad dwa lata temu mogłam się kochać kilka razy dziennie, na sam jego widok byłam podniecona. Rzeczywiście przypominam sobie, że wtedy miałam duże zainteresowanie. Teraz cisza jak makiem zasiał, nie mam też nikogo na oku. Dodam też, że abstynencja nie odbija się u mnie zmiennymi nastrojami czy syczeniem na ludzi wokół mnie, jest tak jak było dawniej.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

To ja jeszcze pozwolę sobie zadać pytanie mężczyznom, którzy być może wejdą na ten wątek. Wyobraźcie sobie, że poznajecie dziewczynę, która Wam się fizycznie podoba, macie ochotę znajomość (również intymną kontynuować), poznajecie się i ona mówi, że nie uprawiała seksu od dwóch lat (z powodów takich jakie przedstawiłam). Czy to Was nie odstraszyłoby, czy uznalibyście jej na nieatrakcyjną i niegodną Waszej uwagi? Ja właśnie boję się, że takie mogą być reakcje facetów na takiego "trochę dziwoląga".
mega frustracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 22:51   #11
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Cytat:
Napisane przez mega frustracja Pokaż wiadomość
Może właśnie to jest to przygaszenie. Z jak ostatnio miałam partnera ponad dwa lata temu mogłam się kochać kilka razy dziennie, na sam jego widok byłam podniecona. Rzeczywiście przypominam sobie, że wtedy miałam duże zainteresowanie. Teraz cisza jak makiem zasiał, nie mam też nikogo na oku. Dodam też, że abstynencja nie odbija się u mnie zmiennymi nastrojami czy syczeniem na ludzi wokół mnie, jest tak jak było dawniej.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

To ja jeszcze pozwolę sobie zadać pytanie mężczyznom, którzy być może wejdą na ten wątek. Wyobraźcie sobie, że poznajecie dziewczynę, która Wam się fizycznie podoba, macie ochotę znajomość (również intymną kontynuować), poznajecie się i ona mówi, że nie uprawiała seksu od dwóch lat (z powodów takich jakie przedstawiłam). Czy to Was nie odstraszyłoby, czy uznalibyście jej na nieatrakcyjną i niegodną Waszej uwagi? Ja właśnie boję się, że takie mogą być reakcje facetów na takiego "trochę dziwoląga".
A po co niby miałabyś to komuś mówić?

I litości - przecież ludzie bywają samotni i szukający swojej połowy dużo dłużej, dla mnie jest normalne, że nie będą się rzucać w przygody na jedną noc tylko po to, żeby nie mieć abstynencji na koncie
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 22:58   #12
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Cytat:
Napisane przez mega frustracja Pokaż wiadomość
Może właśnie to jest to przygaszenie. Z jak ostatnio miałam partnera ponad dwa lata temu mogłam się kochać kilka razy dziennie, na sam jego widok byłam podniecona. Rzeczywiście przypominam sobie, że wtedy miałam duże zainteresowanie. Teraz cisza jak makiem zasiał, nie mam też nikogo na oku. Dodam też, że abstynencja nie odbija się u mnie zmiennymi nastrojami czy syczeniem na ludzi wokół mnie, jest tak jak było dawniej.

---------- Dopisano o 12:24 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

To ja jeszcze pozwolę sobie zadać pytanie mężczyznom, którzy być może wejdą na ten wątek. Wyobraźcie sobie, że poznajecie dziewczynę, która Wam się fizycznie podoba, macie ochotę znajomość (również intymną kontynuować), poznajecie się i ona mówi, że nie uprawiała seksu od dwóch lat (z powodów takich jakie przedstawiłam). Czy to Was nie odstraszyłoby, czy uznalibyście jej na nieatrakcyjną i niegodną Waszej uwagi? Ja właśnie boję się, że takie mogą być reakcje facetów na takiego "trochę dziwoląga".
Nie jestem co prawda facetem ale troszkę zdążyłam ich poznać, i z tego, co wywnioskowałam z rozmów z nimi to z pewnością taka osoba bardziej ich pociąga niż pannica zaspokajająca swoje potrzeby z kimkolwiek, gdziekolwiek, byle tylko ten seks trzaskać bo taka panuje norma społeczna A gdy nastaje inny okres w życiu to już panika, że aseksualizm, oziębłość i w ogóle. Nie przejmuj się niczym, znajdzie się odpowiedni partner to i w Tobie na nowo rozpali się ogień, tak to działa, że im częściej to robimy tym więcej nam się chce, i w drugą stronę, im mniej w naszym życiu seksu tym mniej mamy na niego ochotę Chwilowo jesteś "wyciszona", były momenty gdy było całkiem inaczej przecież.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-06-21 o 23:00
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:33   #13
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

nie jestes aseksualna, skoro odczuwalas przyjemnosc z bycia z kims i facet cie podniecal. poza tym to nawet lepiej - miec uspione libido nie bedac z kims... tak mi sie przynajmniej wydaje
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:51   #14
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

No chyba jednak takiego fajnego życia nie masz
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:55   #15
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Oj, ale się czepiliście tego dobrego życia w Polsce to się już nawet nie można być zadowolonym ze swojego życia, bo to w złym tonie
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-21, 23:59   #16
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Nie uważasz że to nieco ironiczne piać jakie się ma wspaniałe życie gdy jednak ma się problem?

A do autorki wątku, radzę udać się do seksuologa. My mamy za mało informacji i nie jesteśmy specjalistami.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 00:03   #17
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Nie uważasz że to nieco ironiczne piać jakie się ma wspaniałe życie gdy jednak ma się problem?

A do autorki wątku, radzę udać się do seksuologa. My mamy za mało informacji i nie jesteśmy specjalistami.
Może trochę, ale ja tam mam dużo różnych problemów, a i tak uważam moje życie za fajne, a siebie za całkiem szczęśliwą nie ma co uzależniać "fajności" życia od jednego problemu.

Zresztą moim zdaniem, w przypadku autorki, to jest straszliwe szukanie dziury w całym. Podejrzewanie u siebie aseksualizmu, bo się nie uprawia seksu nie mając partnera. Szok, afera, dzwonię po fakt
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 00:31   #18
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Może trochę, ale ja tam mam dużo różnych problemów, a i tak uważam moje życie za fajne, a siebie za całkiem szczęśliwą nie ma co uzależniać "fajności" życia od jednego problemu.
Zresztą moim zdaniem, w przypadku autorki, to jest straszliwe szukanie dziury w całym. Podejrzewanie u siebie aseksualizmu, bo się nie uprawia seksu nie mając partnera. Szok, afera, dzwonię po fakt
Też sądzę, że dobrze, że autorka potrafi doceniać to co ma (pisząc, że ma fajne życie), a nie skupia się na tym czego akurat brak właściwie to skupia się za bardzo, bo w tej chwili nie ma żadnego problemu aseksualności, ale może po prostu taki chwilowy zjazd emocjonalny.
A tak poza tym nigdy nie ma się wszystkiego aby usiąść i powiedzieć ze 100% satysfakcją: tak, teraz mam wszystko i w tej chwili jestem najszczęśliwszą osobą pod słońcem Ale może się mylę

---------- Dopisano o 01:31 ---------- Poprzedni post napisano o 01:25 ----------

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
nie jestes aseksualna, skoro odczuwalas przyjemnosc z bycia z kims i facet cie podniecal. poza tym to nawet lepiej - miec uspione libido nie bedac z kims... tak mi sie przynajmniej wydaje
Zdecydowanie. To taka obronna funkcja organizmu, inaczej człowiek po ścianach by chodził albo szukał byle kogo, byle szybciej, więcej, częściej I to dopiero byłby śmietnik a nie życie, z którego jednak jak widać można być zadowolonym.

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2011-06-22 o 00:32
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 01:07   #19
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

No wiesz, jedna nick MEGA FRUSTRACJA wskazuje według mnie na problem... Może niewielki ale przeszłabym się np do psychologa. Pewnie rozwieje wszelkie wątpliwości
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-22, 01:36   #20
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
No wiesz, jedna nick MEGA FRUSTRACJA wskazuje według mnie na problem... Może niewielki ale przeszłabym się np do psychologa. Pewnie rozwieje wszelkie wątpliwości
No fakt, nicka nie wzięłam pod uwagę w swoich dywagacjach
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 01:42   #21
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Ale zobaczcie kiedy to konto było założone
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 01:46   #22
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

A łe, tego to ja nie wzięłam pod uwagę
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 01:52   #23
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Ja też nie. Trzeba mieć oczy szeroko otwarte
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 02:53   #24
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Prowo?

Eh, ciężko bez tego seksu.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 06:51   #25
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Skoro możesz wyglądać jak milion dolarów to czego tego nie robisz? Ja jak wychodzę gdzieś to staram się jak najlepiej wyglądać. Teraz jestem w związku,ale jak wychodziłam do klubów czy na spotkania to starałam się wyglądać dobrze,bo bądź co bądź faceci są wzrokowcami (kobiety również.)
Nick po prostu wspaniały.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 07:22   #26
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

W tej klasyfikacji osoby aseksualne są dzielone na grupy od A do D:
  • aseksualista typu A odczuwa podniecenie, ale nie uważa za atrakcyjne innych osób płci męskiej ani żeńskiej,
  • typ B uważa ludzi za atrakcyjnych, jednak nie odczuwa do nich pociągu fizycznego (ceni romantyczne związki, ale nie aktywność seksualną),
  • typ C zarówno odczuwa podniecenie jak i uważa ludzi za atrakcyjnych, lecz nigdy nie łączy w związku emocji z fizycznością,
  • typ D nie odczuwa podniecenia ani pociągu seksualnego.
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 08:54   #27
iskaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 26
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Mi sie wydaje ze nie masz sie czym martwic. Ja mam tak samo To sie zmienia jak jestem zakochana, wtedy moglabym czesto sie kochac. Jak nie mam faceta, lub jestem nieszczesliwa (nieszczesliwa w senie braku tej drugiej ukochanej osoby) to w ogole nie mysle o seksie.
iskaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 09:34   #28
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

no tak, niby ok. Ja rozumiem,że można z kimś nie sypiać jakiś czas nie będąc w związku, ale fakt,że sama zaspokajasz się raz w miesiącu to dość rzadko

Ogólnie odczuwasz jakieś podniecenie?
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 12:05   #29
shirleyyy
Rozeznanie
 
Avatar shirleyyy
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z Nibylandii
Wiadomości: 885
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

też myślałam ,ze bez seksu żyć nie mogę ale wcale nie okazało sie to takie trudne....Bardzo łatwo pogodziłam się z tym faktem ,że nie mam nikogo do łózka, nie szukałam na siłę, w ogołe przestałam o tym myśleć, zajęłam sie czymś innym:P a jak sie zjawił nowy target seksualny to wszystko odżyło i dalej jestem bardzo aktywna tak jak w poprzednim związku......to rzeczywiście może być po prostu uśpiona kobiecość
__________________
"But you didn't have to cut me off
Make out like it never happened
And that we were nothing
I don't even need your love
But you treat me like a stranger"...
shirleyyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 16:54   #30
Rewelecja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5
Dot.: Czy ja jestem aseksualna???

Życie bez seksu to nic złego. Nie u wszystkich jest taka 'chętka' na seks. Najwidoczniej zyjesz pracą bądź potrzebujesz czegoś innego niż właśnie tego. to nie jest złe czy dziwne. Poprostu tego nie potrzebujesz ; )
No i gratuluje świetnego życia ; D
Rewelecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.