Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-21, 12:47   #4801
Norniczka
Rozeznanie
 
Avatar Norniczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 553
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Witajcie dziewczyny.
Ja sie coraz gorzej czuje. Od trzech dni to jak tylko otwieram oczy to czuje ból brzucha. Na szczęscie ból jest ciągle taki sam, jak na okres, czyli ciągle boli mnie pecherz a nie nerki. Jeszcze dzisiaj ide do pracy na nockę a jutro z samego rana jade po receptę którą wypisała mi pani doktor, wybiorę też resztę wyników, to może pomożecie mi zinterpretować bo ta lekarka pojechała na urlop i nie wiem kiedy wraca, a ja nie należę do najcierpliwszych osób .
U mnie dzisiaj 17 dzień cyklu i stwierdziłam że testować bedę tylko wtedy jak bedę miała taki sam objaw jak w kwietniu, jak nie to testu nie robię i bede grzecznie czekać na okres
__________________
14 kwiecień 2011
AMELIA
Norniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 13:18   #4802
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Podziwiam was, że tak dzielnie wytrzymujecie bez testowania. Też się tak postaram w tym cyklu.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 17:00   #4803
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez edit23 Pokaż wiadomość
Podziwiam was, że tak dzielnie wytrzymujecie bez testowania. Też się tak postaram w tym cyklu.
haha no ja wiem ze teraz nie mam co testowac wlasnie mam chyba owulke a maz w delegacji - ja powoli chyba odpuszczam...no nic poczekamy zobaczymy
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:31   #4804
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cześć Dziewczyny!
Ja dzisiaj przechodzę zalamanie, wiec przyszłam po wsparcie... Mój mąż w niedzielę wkręcił sobie, że jestem w ciązy. Och, co ja z nim przeżyłam! Łącznie z zaciągnięciem mnie do apteki. Nie słuchał moich tłumaczeń. Test oczywiście wyszedł negatywnie (planowana @ - 29.06). I on teraz się załamał. Rok się staraliśmy, pół roku przerwy (tabletki) i pierwszy cykl starań. Uznał, że na pewno nie może mieć dzieci. Jednocześnie stwierdził, że nie zamierza (jeśli taka potrzeba by zaistniała) adoptować cudzego dziecka, bo go nie pokocha.
Gdybym chciała objawy bym znalazła - podwyższona tempka, śpiąca jestem, bóle brzucha. Ale te same objawy mogę mieć z odstawienia tabletek. Czuję się zmęczona tym wszystkim

a w piątek moja b.dobra koleżanka poinformowała mnie, że jest w 6 miesiącu ciąży. Wyobraźcie sobie, że siedzi na wprost mnie w pracy a ja nie zauważyłam! (ma problemy z nerkami i puchnie). Więc moje potrzeby 'macierzyńskie' przerzuciłam na nią. Szukam ubranek, chusty, łózeczka itd.. A i faszeruję ją witaminami, bo mało dba o siebie i dzidziusia (nie chciała go - bo to 3 i z gwałtu). czuję żal, że dzieci mają Ci co ich nie chcą, a Ci co chcą mają z tym problem
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "

Edytowane przez Prymulkaaa
Czas edycji: 2011-06-21 o 19:33
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:44   #4805
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Ja dzisiaj przechodzę zalamanie, wiec przyszłam po wsparcie... Mój mąż w niedzielę wkręcił sobie, że jestem w ciązy. Och, co ja z nim przeżyłam! Łącznie z zaciągnięciem mnie do apteki. Nie słuchał moich tłumaczeń. Test oczywiście wyszedł negatywnie (planowana @ - 29.06). I on teraz się załamał. Rok się staraliśmy, pół roku przerwy (tabletki) i pierwszy cykl starań. Uznał, że na pewno nie może mieć dzieci. Jednocześnie stwierdził, że nie zamierza (jeśli taka potrzeba by zaistniała) adoptować cudzego dziecka, bo go nie pokocha.
Gdybym chciała objawy bym znalazła - podwyższona tempka, śpiąca jestem, bóle brzucha. Ale te same objawy mogę mieć z odstawienia tabletek. Czuję się zmęczona tym wszystkim

a w piątek moja b.dobra koleżanka poinformowała mnie, że jest w 6 miesiącu ciąży. Wyobraźcie sobie, że siedzi na wprost mnie w pracy a ja nie zauważyłam! (ma problemy z nerkami i puchnie). Więc moje potrzeby 'macierzyńskie' przerzuciłam na nią. Szukam ubranek, chusty, łózeczka itd.. A i faszeruję ją witaminami, bo mało dba o siebie i dzidziusia (nie chciała go - bo to 3 i z gwałtu). czuję żal, że dzieci mają Ci co ich nie chcą, a Ci co chcą mają z tym problem
Prymulko a może wyślij TŻta na badania nasienia to się uspokoi o siebie i może weź go na wizytę go gin niech go uspokoi że po odstawiniu tabsów różnie jest ale, że nie ma co tracić nadziei tylko dziłać i czekać rychło na efekty ))
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:46   #4806
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez margo_78 Pokaż wiadomość
Prymulko a może wyślij TŻta na badania nasienia to się uspokoi o siebie i może weź go na wizytę go gin niech go uspokoi że po odstawiniu tabsów różnie jest ale, że nie ma co tracić nadziei tylko dziłać i czekać rychło na efekty ))
Podjęłam z nim już taką rozmowę. Niestety, on potrzebuje czasu. Zdecydował, że w sierpniu zrobi badania. Dopiero w sierpniu.. A wiecie gdzie w Katowicach można je zrobić? Jaki jest koszt?
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 19:58   #4807
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
Podjęłam z nim już taką rozmowę. Niestety, on potrzebuje czasu. Zdecydował, że w sierpniu zrobi badania. Dopiero w sierpniu.. A wiecie gdzie w Katowicach można je zrobić? Jaki jest koszt?
z autopsji mojego TŻta mogę powiedzieć że więcej strachu jest co do badań, też się trochę zbierał do nich i bał się strasznie ale w laboratorium podeszli do niego delikatnie, akurat mieszkamy niedaleko więc swoją armię mógł złożyć do pojemniczka w domu i szybko do nich przewieść (bo tu liczy się czas miał ok 15 min) a tam bez kolejki wzieli od niego i akurat u nas tego samego dnia miał wyniki ...... a jeżeli nie można w domu są zazwyczaj specjalne pomieszczenia zawsze możesz iść z nim żeby go wesprzeć, pamiętać tzreba tylko żeby wcześniej 4-5 dni się nie przytulać.. ale TŻ sam musi dorosnąć do tej decyzji... w sumie to tak jak sprawdzenie jego męskości (tak to określił mój TŻ) ...
a z drugirj strony życzę żeby nie musiał w sierpniu żebyście zafasolkowali szybciej

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
Podjęłam z nim już taką rozmowę. Niestety, on potrzebuje czasu. Zdecydował, że w sierpniu zrobi badania. Dopiero w sierpniu.. A wiecie gdzie w Katowicach można je zrobić? Jaki jest koszt?
a znalazłam coś takiego o koszt możesz się podpytać telefonicznie ......
http://www.ziebaclinic.pl/kobieta.ph...ia_nasienia,86
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 19:59   #4808
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez margo_78 Pokaż wiadomość
z autopsji mojego TŻta mogę powiedzieć że więcej strachu jest co do badań, też się trochę zbierał do nich i bał się strasznie ale w laboratorium podeszli do niego delikatnie, akurat mieszkamy niedaleko więc swoją armię mógł złożyć do pojemniczka w domu i szybko do nich przewieść (bo tu liczy się czas miał ok 15 min) a tam bez kolejki wzieli od niego i akurat u nas tego samego dnia miał wyniki ...... a jeżeli nie można w domu są zazwyczaj specjalne pomieszczenia zawsze możesz iść z nim żeby go wesprzeć, pamiętać tzreba tylko żeby wcześniej 4-5 dni się nie przytulać.. ale TŻ sam musi dorosnąć do tej decyzji... w sumie to tak jak sprawdzenie jego męskości (tak to określił mój TŻ) ...
a z drugirj strony życzę żeby nie musiał w sierpniu żebyście zafasolkowali szybciej
też mam nadzieję, że nie będziemy musieli tam iść.. Mówie dzisiaj TŻ że ciągle głodna jestem i mnie muli a ten już banan na twarzy i się cieszy. Jakie to wszystko ciężkie..
Ale wszystko jakieś takie dziwne,, dzisiaj nawet udało mi się umówić do gin na kasę chorych a nie prywatnie. Zwykle termin oczekiwania 2-3 miesiące. A tu pani zapisała mnie na 30.06. czyli dzień po planowanej @. Sama chyba się już wkręcam i widzę znaki:P
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:02   #4809
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
też mam nadzieję, że nie będziemy musieli tam iść.. Mówie dzisiaj TŻ że ciągle głodna jestem i mnie muli a ten już banan na twarzy i się cieszy. Jakie to wszystko ciężkie..
Ale wszystko jakieś takie dziwne,, dzisiaj nawet udało mi się umówić do gin na kasę chorych a nie prywatnie. Zwykle termin oczekiwania 2-3 miesiące. A tu pani zapisała mnie na 30.06. czyli dzień po planowanej @. Sama chyba się już wkręcam i widzę znaki:P
nie wiem czy widziałaś dodałam link do wcześniejszego postu może się przyda ...
a co do starań hmmm to mocno trzymam kciukasy żeby się udało ) może ta wizyta u gin i cała reszta to dobre znaki oby oby ....
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:03   #4810
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez margo_78 Pokaż wiadomość
nie wiem czy widziałaś dodałam link do wcześniejszego postu może się przyda ...
a co do starań hmmm to mocno trzymam kciukasy żeby się udało ) może ta wizyta u gin i cała reszta to dobre znaki oby oby ....
dziękuję bardzo już mi lepiej
a i znalazłam cennik
Badanie nasienia:
- badanie podstawowe 100 zł
(ocena makroskopowa,ruchliwość, koncentracja,komórki okrągłe,żywotność,morfolo gia,leukocyty-test POX)

- badanie ogólne z testem MAR 150 zł
(badanie podstawowe+test na obecność pprzeciwciał przeciwkoplemnikowych)
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:09   #4811
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Prymulko jeszcze takie miejsca
http://www.sla.com.pl/dla_pacjentow.php
http://www.klinikanieplodnosci.pl/in...age=pytanie,80
http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Praco...1/k124893.html

jest w czym u was wybierać

no u nas dużo taniej - 25 zł ... nas to kosztowało

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo już mi lepiej
a i znalazłam cennik
Badanie nasienia:
- badanie podstawowe 100 zł
(ocena makroskopowa,ruchliwość, koncentracja,komórki okrągłe,żywotność,morfolo gia,leukocyty-test POX)

- badanie ogólne z testem MAR 150 zł
(badanie podstawowe+test na obecność pprzeciwciał przeciwkoplemnikowych)
ale tak patrzę to faktycznie bardziej rozbudowane te badania my robiliśmy trochę mniej rozbudowane
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 20:15   #4812
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

może lepiej wydać trochę więcej i zrobić wszystkie badania.. ale wierzmy, że nie będę tego potrzebować.dzisiaj już mówiłam do brzucha (tak, tak paranoja) o tym jak bardzo bym chciała żeby była tam fasolka.. jak bardzo bym kochała to dzieciątka.. moja Amelka lub Bartuś...
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:20   #4813
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
może lepiej wydać trochę więcej i zrobić wszystkie badania.. ale wierzmy, że nie będę tego potrzebować.dzisiaj już mówiłam do brzucha (tak, tak paranoja) o tym jak bardzo bym chciała żeby była tam fasolka.. jak bardzo bym kochała to dzieciątka.. moja Amelka lub Bartuś...
hyba każda z nas ma chwilę "zchizowania" nic na to nie poradzimy każda z nas wie, że nie ma co się nakręcać najlepiej spontan i żywioł.... ale weź i weź ...... ech ta babska natura i niecierpliwość mam nadzieję że wszystkim nam się uda i będziemy mogły poszeptać już wkrótce do swoich fasolek....
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:26   #4814
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez margo_78 Pokaż wiadomość
hyba każda z nas ma chwilę "zchizowania" nic na to nie poradzimy każda z nas wie, że nie ma co się nakręcać najlepiej spontan i żywioł.... ale weź i weź ...... ech ta babska natura i niecierpliwość mam nadzieję że wszystkim nam się uda i będziemy mogły poszeptać już wkrótce do swoich fasolek....
a ja wciąż się zastanawiam dlaczego tak jest.. jedni chcą inni nie... czemu mają Ci nieodpowiedni.... patologia, źli ludzie... ostatnio rozmawiałam w pracy z koleżankami i stwierdziłyśmy, że powinno się składać "zamówienie" na bobaska hehe mieliby tylko Ci którzy chcą...też mam nadzieję, że nam się uda.. ale teraz gdy moja kumpela czeka na to swoje dzieciątko czuję taki.. żal.. ból...
jutro idzie do gin, może się dowiem czy będę ciocią (oczywiście najwspanialszą na świecie ) chłopca czy dziewczynki. już mam wizje tych różowych sukienek

a właśnie co o tym myślicie:
http://allegro.pl/pentelka-chusta-el...665730783.html
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:32   #4815
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
a ja wciąż się zastanawiam dlaczego tak jest.. jedni chcą inni nie... czemu mają Ci nieodpowiedni.... patologia, źli ludzie... ostatnio rozmawiałam w pracy z koleżankami i stwierdziłyśmy, że powinno się składać "zamówienie" na bobaska hehe mieliby tylko Ci którzy chcą...też mam nadzieję, że nam się uda.. ale teraz gdy moja kumpela czeka na to swoje dzieciątko czuję taki.. żal.. ból...
jutro idzie do gin, może się dowiem czy będę ciocią (oczywiście najwspanialszą na świecie ) chłopca czy dziewczynki. już mam wizje tych różowych sukienek

a właśnie co o tym myślicie:
http://allegro.pl/pentelka-chusta-el...665730783.html
dlaczego jest tak a nie inaczej nie wiem i się pewnie nie dowiem, jak mówi mój gin grunt to nie chcieć za bardzo bo inaczej psycha płata figle i wcale nie zabawne...... ale damy i z psychą rade ....
a co do chusty mi osobiście się podobają właśnie moja koleżanka zamówiła sobie bo ma maluszka a jak mówi z wózkiem czasem nie wygodnie ..... zdam relacje jak przetestuje ona ten wynalazek
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:37   #4816
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez margo_78 Pokaż wiadomość
dlaczego jest tak a nie inaczej nie wiem i się pewnie nie dowiem, jak mówi mój gin grunt to nie chcieć za bardzo bo inaczej psycha płata figle i wcale nie zabawne...... ale damy i z psychą rade ....
a co do chusty mi osobiście się podobają właśnie moja koleżanka zamówiła sobie bo ma maluszka a jak mówi z wózkiem czasem nie wygodnie ..... zdam relacje jak przetestuje ona ten wynalazek
tylko zastanawiam się nad ceną.. bo chusty to są za 200-300 zł a ta 55 moze jest z nią coś nie tak...

ale mam zachcianki na jedzenie.. od jakiegoś czasu chce mi się ciągle jeść. A najchętniej to milion rodzajów pierogów;P Przed chwilą ich tyle wmuciłam a teraz chce mi się śledzia w śmietanie a mój mąż już go przynosi haha
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:42   #4817
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Norniczka Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny.
Ja sie coraz gorzej czuje. Od trzech dni to jak tylko otwieram oczy to czuje ból brzucha. Na szczęscie ból jest ciągle taki sam, jak na okres, czyli ciągle boli mnie pecherz a nie nerki. Jeszcze dzisiaj ide do pracy na nockę a jutro z samego rana jade po receptę którą wypisała mi pani doktor, wybiorę też resztę wyników, to może pomożecie mi zinterpretować bo ta lekarka pojechała na urlop i nie wiem kiedy wraca, a ja nie należę do najcierpliwszych osób .
U mnie dzisiaj 17 dzień cyklu i stwierdziłam że testować bedę tylko wtedy jak bedę miała taki sam objaw jak w kwietniu, jak nie to testu nie robię i bede grzecznie czekać na okres
Grzeczna dziewczynka. Trzeba czekać.

Cytat:
Napisane przez 201704110948 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No to jesteśmy chyba w tym samym dc. Ja mam obecnie 14dc. Od 16 zaczynam brać luteinę, ale nie wiem po co się ją bierze .

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Ja dzisiaj przechodzę zalamanie, wiec przyszłam po wsparcie... Mój mąż w niedzielę wkręcił sobie, że jestem w ciązy. Och, co ja z nim przeżyłam! Łącznie z zaciągnięciem mnie do apteki. Nie słuchał moich tłumaczeń. Test oczywiście wyszedł negatywnie (planowana @ - 29.06). I on teraz się załamał. Rok się staraliśmy, pół roku przerwy (tabletki) i pierwszy cykl starań. Uznał, że na pewno nie może mieć dzieci. Jednocześnie stwierdził, że nie zamierza (jeśli taka potrzeba by zaistniała) adoptować cudzego dziecka, bo go nie pokocha.
Gdybym chciała objawy bym znalazła - podwyższona tempka, śpiąca jestem, bóle brzucha. Ale te same objawy mogę mieć z odstawienia tabletek. Czuję się zmęczona tym wszystkim

a w piątek moja b.dobra koleżanka poinformowała mnie, że jest w 6 miesiącu ciąży. Wyobraźcie sobie, że siedzi na wprost mnie w pracy a ja nie zauważyłam! (ma problemy z nerkami i puchnie). Więc moje potrzeby 'macierzyńskie' przerzuciłam na nią. Szukam ubranek, chusty, łózeczka itd.. A i faszeruję ją witaminami, bo mało dba o siebie i dzidziusia (nie chciała go - bo to 3 i z gwałtu). czuję żal, że dzieci mają Ci co ich nie chcą, a Ci co chcą mają z tym problem
Głowa do góry. Moj tż też na początku podchodził do tego w taki sam sposób. Też słuchałam, że jest bezpłodny itd. Jak mu pwoiedziałam, że to moga byc moje okresy to mowił, ze go wkręcam i pocieszam go głupio.
Wspołczuję też Twojej koleżane i tak jak mówisz, ci którzy nie chcą dziecka to je mają, a ci ktorzy chcą często nie moga się go doczekać.

Rzadko ostatni piszę, ale jesteśmy na etapie wyboru ekip do wykończenia mieszkania no i niedługo sami tez się wykończymy chyba . Masakra jakaś.
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:43   #4818
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
tylko zastanawiam się nad ceną.. bo chusty to są za 200-300 zł a ta 55 moze jest z nią coś nie tak...

ale mam zachcianki na jedzenie.. od jakiegoś czasu chce mi się ciągle jeść. A najchętniej to milion rodzajów pierogów;P Przed chwilą ich tyle wmuciłam a teraz chce mi się śledzia w śmietanie a mój mąż już go przynosi haha
może chodzi o firmę i w zależności jaki materiał ... trudno powiedzieć ....
a co do zachcianek... hm mój też jak mi się chce czegoś nietypowego to leci... chociaż wiem że na razie nici z fasolinki ale no cóż niech się przyzwyczaja heheh
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:50   #4819
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

pewnie niech się przyzwyczajają do humorków (ostatnio to potrafię się z byle czego rozpłakać), zachcianek itd haha .

A chustę chyba jej sprawię
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-21, 20:55   #4820
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Rzadko ostatni piszę, ale jesteśmy na etapie wyboru ekip do wykończenia mieszkania no i niedługo sami tez się wykończymy chyba . Masakra jakaś.
widzę że szykowanie mieszkanka rusza już pełną parą dobrze bo w myślach głównie teraz bezie kolor ścian, podłogi lampy meble itc itd męczące ale jakie miłe jak widać postępy w pracy

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
pewnie niech się przyzwyczajają do humorków (ostatnio to potrafię się z byle czego rozpłakać), zachcianek itd haha .

A chustę chyba jej sprawię
hehe może to lato D heheh

a co do chusty podpytaj się ją jeszcze czy w ogóle jej się coś takiego podoba bo różnie się dziewczyny do tego nastrajają
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 20:58   #4821
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez margo_78 Pokaż wiadomość
a co do chusty podpytaj się ją jeszcze czy w ogóle jej się coś takiego podoba bo różnie się dziewczyny do tego nastrajają
mówiła mi, że przy poprzednich 2 miała i że musi sobie i w tym przypadku sprawić. więc będzie miała tyle mniej
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:00   #4822
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
mówiła mi, że przy poprzednich 2 miała i że musi sobie i w tym przypadku sprawić. więc będzie miała tyle mniej
a jak tak to myślę że udany prezent będzie
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:04   #4823
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez margo_78 Pokaż wiadomość
a jak tak to myślę że udany prezent będzie


temperaturka dzisiaj też wysoka. W sobotę jeszcze przetestuje. A co:P A tymczasem jako przyszła mamusia (kiedyś się przecież uda ) kładę się do łózeczka dobrej nocy kochane, margo_78 dzięki raz jeszcze
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:05   #4824
sas
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: pl:)
Wiadomości: 2 595
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

hej dziewczynki
[1=a2fc2be9cd8d1027f8cb90d 936276c49cf807c7d_6559504 24f87d;27648922]Może się udało tym razem [/QUOTE]
nie nie napewno nie, nie mam zadnych objawow jedynue te na @ wiec czekam powinna byc jutro lub w czwartek
Cytat:
Napisane przez kwiatek23 Pokaż wiadomość
Dzieczyny!!! Czy, któraś z Was ma plamienia brązwe przy lub po owulacji? ile one trwają? jak to wygląda? PROSZĘ POWIEDZCIE MI!!!

ps: jak zmienić nazwe suwaczka? żeby nie było www......... tylko np NASZ ŚLUB?
ja mialam w czasie owulki ze dwa razy, i wiem ze to normalne, takze nie martw sie
Cytat:
Napisane przez asia665 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jeszcze raz dziękuję za rady. Rozmawiałam teraz ze swoją mamą, i mama powiedziała że powinniśmy się starac o dziecko jeśli oboje tego chcemy. Że rodzice nam pomogą na tyle na ile będą mogli i że przecież nie jest powiedziane że od razu w czerwcu zajde w ciąże ,także starania nie przekreślają pracy (co już wcześniej pisałyście). A jeśli zajdę w ciąże akurat w pierwszym cyklu to też będzie super. Także uroczyście ogłaszam że starania rozpoczętę

Termin ostatniej miesiączki 13.06.
super kochana, fajnie, ze masz poparcie i bedziesz miala pomoc nic tylk sie starac

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
czyli juz sie spoznia??
nie nie jeszcze ma czas do czwarku ale pewnie i tak sie spozni heh

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość
też mam nadzieję, że nie będziemy musieli tam iść.. Mówie dzisiaj TŻ że ciągle głodna jestem i mnie muli a ten już banan na twarzy i się cieszy. Jakie to wszystko ciężkie..
Ale wszystko jakieś takie dziwne,, dzisiaj nawet udało mi się umówić do gin na kasę chorych a nie prywatnie. Zwykle termin oczekiwania 2-3 miesiące. A tu pani zapisała mnie na 30.06. czyli dzień po planowanej @. Sama chyba się już wkręcam i widzę znaki:P
kochana 3mam kciuki moze sie udal
Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
Grzeczna dziewczynka. Trzeba czekać.



No to jesteśmy chyba w tym samym dc. Ja mam obecnie 14dc. Od 16 zaczynam brać luteinę, ale nie wiem po co się ją bierze .



Głowa do góry. Moj tż też na początku podchodził do tego w taki sam sposób. Też słuchałam, że jest bezpłodny itd. Jak mu pwoiedziałam, że to moga byc moje okresy to mowił, ze go wkręcam i pocieszam go głupio.
Wspołczuję też Twojej koleżane i tak jak mówisz, ci którzy nie chcą dziecka to je mają, a ci ktorzy chcą często nie moga się go doczekać.

Rzadko ostatni piszę, ale jesteśmy na etapie wyboru ekip do wykończenia mieszkania no i niedługo sami tez się wykończymy chyba . Masakra jakaś.
a skad jestescie hehe moj tz ma wlasna ekipe
sas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:06   #4825
margo_78
Rozeznanie
 
Avatar margo_78
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 629
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez Prymulkaaa Pokaż wiadomość


temperaturka dzisiaj też wysoka. W sobotę jeszcze przetestuje. A co:P A tymczasem jako przyszła mamusia (kiedyś się przecież uda ) kładę się do łózeczka dobrej nocy kochane, margo_78 dzięki raz jeszcze
co do testu przytestuj najlepiej w 14 dniu wysokich temp najlepszy wynik będzie

ale jak jutro będziesz to niezależnie daj wynik
spokojnej nocki i dobrych snów życzę
__________________
"Pokonanym jest ten, kto się uznał za pokonanego"
MADZIA 10.04.2013 godz. 11:30

[*] 17.XI.11 (11tc) Piotruś

margo_78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:22   #4826
gucia6
Zakorzenienie
 
Avatar gucia6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7 636
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez aga_bre Pokaż wiadomość
No to jesteśmy chyba w tym samym dc. Ja mam obecnie 14dc. Od 16 zaczynam brać luteinę, ale nie wiem po co się ją bierze .
.
yyyy... ja kiedys dostalam luteine na wsparcie uregulowania cyklu i wywolanie @... lepiej dowiedz sie po co ty masz ja brac
__________________
"what doesn't kill me makes me feel alive"
gucia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 21:32   #4827
aga_bre
Rozeznanie
 
Avatar aga_bre
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 900
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cytat:
Napisane przez sas Pokaż wiadomość
hej dziewczynki

nie nie napewno nie, nie mam zadnych objawow jedynue te na @ wiec czekam powinna byc jutro lub w czwartek

ja mialam w czasie owulki ze dwa razy, i wiem ze to normalne, takze nie martw sie

super kochana, fajnie, ze masz poparcie i bedziesz miala pomoc nic tylk sie starac


nie nie jeszcze ma czas do czwarku ale pewnie i tak sie spozni heh


kochana 3mam kciuki moze sie udal

a skad jestescie hehe moj tz ma wlasna ekipe
z Wrocławia

Cytat:
Napisane przez gucia6 Pokaż wiadomość
yyyy... ja kiedys dostalam luteine na wsparcie uregulowania cyklu i wywolanie @... lepiej dowiedz sie po co ty masz ja brac
no własnie ja chyba na uregulowanie, bo ostatni cykl miałam 62 dni i pobiłam swój rekord
__________________
MIKOŁAJ
aga_bre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 22:06   #4828
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Cześć Dziewczynki
Na wstępie witam nowe Staraczki
Nie udzielałam się ostatnimi dniami, ale nadrobiłam już W sobotę byliśmy na weselu u znajomych, u których byłam świadkową. W niedziele na poprawinach. Poniedziałek na 7.30 do roboty i w sumie to jeszcze dziś nie doszłam do siebie (w sensie zmęczenia, bo nie piłam ). Wróciłam dzisiaj z pracy i jak usiadłam na moment do laptopa to nagle poczułam takie zmęczenie, że zaczęłam go wyłączać i się położyłam i nawet nie doczekałam aż się wyłączy, a to przecież nawet nie minuta. Rano byłam też w labolatorium oddać krew do badania na toxo i przy okazji zrobiłam te tarczycowe tsh, ft3 i ft4. Wyniki z toxo mam do odbioru za 3 dni, a z tarczycy już odebrałam i wszystko w normie patrząc na wartości min i max.
Staranka w tym miesiącu cienko widzę, bo mąż cigle w rozjazdach. Po tygodniu nieobecności wrócił w sumie w sobotę rano na wesele i dziś już znowu pojechał. Ciekawe kiedy teraz wróci ech.
__________________
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 01:57   #4829
Norniczka
Rozeznanie
 
Avatar Norniczka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 553
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Hej. Ja właśnie wróciłam z pracy, wykończona jestem. Zaraz idę do łóżka bo jutro rano jadę po tą receptę, ale coś czuje że bedę miała kłopot z zaśnięciem. Za dużo kawy dzisiaj wypiłam.
Prymulka głowa do góry, wszystkim nam się uda. Mocno w to wierze. Mój mąż też bardzo chce dzidzusia, jak się teraz 2 miesiące nie moglismy starać to musiałam mu po kilka razy tłumaczyć czemu musimy czekać, nic do niego nie docierało. Kochany jest .
Dobra ja spadam. To do jutra
__________________
14 kwiecień 2011
AMELIA
Norniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 05:20   #4830
Prymulkaaa
Rozeznanie
 
Avatar Prymulkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Będzin
Wiadomości: 551
Dot.: Nowy Rok witamy i o Dzieci się staramy :) wszystkie starające się w roku 2011

Dzień dobry Przyszłam się przywitać
Od rana boli mnie brzuch i mi nie dobrze.. dzień jak co dzień;/ ostatnio to mam ciągle wrażenie że zaraz dostanę @ tak mnie brzuszek boli Trochę mnie to przeraża stąd moja wizyta u gin.

Jak dni oczekiwania się ciągną.. echh... Miłego dnia Odezwę się wieczorkiem
__________________
"Czasem trudno utrzymać w ryzach strumień życia. "
Prymulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.