Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2 - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-20, 17:19   #4171
jessy86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Zgierz
Wiadomości: 141
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez demesis Pokaż wiadomość
biorę 6 tabletkę z 1. tygodnia, 2 dni temu skończyło mi się krawienie, lecz od wczoraj mam jakieś plamienia, jak gbyby okres mi się jeszcze nie skonczyl. Czym może być to spowodowane? Czy mogę zrzucić winę na stres (mam własnie trudną sesję).
Jakbyś przeczytała ulotkę od tabletek to znalazłabyś odpowiedź na swoje pytanie...
jessy86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 22:21   #4172
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Ja o Yazz ale troche z innej beczki. Mianowicie leczę się już długo na trądzik i dermatolog zaproponowała mi tabletki antykoncepcyjne. Mówiła, ze jej intuicja podpowiada, że w moim przypadku trądzik zniknie albo zmniejszy się po odstawieniu. Trochę mnie podparła na duchu tymi słowami. Polecała mi trzy rodzaje: Yasminelle, Yaaz i coś jeszcze ale nie pamietam. Mój ginekolog z tego co widzę ma dużo ulotek i kalendarzyków z Yaaz więc pewnie chętnie je przepisuje. Moja koleżanka je bierze i świetnie się po nich czuje. Ja mam na jesień ochotę ich spróbować ale boję się czy pomogą i jak mogą na mnie działać. Okres mam z natury regularny, wszystko jest ok oprócz tych wyprysków. Jak myślicie?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-20, 23:09   #4173
Macarena88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 32
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja o Yazz ale troche z innej beczki. Mianowicie leczę się już długo na trądzik i dermatolog zaproponowała mi tabletki antykoncepcyjne. Mówiła, ze jej intuicja podpowiada, że w moim przypadku trądzik zniknie albo zmniejszy się po odstawieniu. Trochę mnie podparła na duchu tymi słowami. Polecała mi trzy rodzaje: Yasminelle, Yaaz i coś jeszcze ale nie pamietam. Mój ginekolog z tego co widzę ma dużo ulotek i kalendarzyków z Yaaz więc pewnie chętnie je przepisuje. Moja koleżanka je bierze i świetnie się po nich czuje. Ja mam na jesień ochotę ich spróbować ale boję się czy pomogą i jak mogą na mnie działać. Okres mam z natury regularny, wszystko jest ok oprócz tych wyprysków. Jak myślicie?
Wszystko zależy od organizmu. Ale jeśli chodzi o mnie, to cera się wyraźnie poprawiła. Może nie jest zawsze rewelacyjna, bo czasem coś wyskoczy, ale jest naprawdę lepsza i nie tylko ja to zauważam
Macarena88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-21, 18:28   #4174
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

A czy miała któraś z was, że po odstawieniu trądzik się zmniejszył albo nie powrócił? Bo głównie mi na tym zależy. Mi tak moja dermatolog mówiła, ze w moim przypadku jest szansa. Ale skoro trądzik ma wrócic to nie bedę się faszerować, rozregulowywac sobie wszystkiego i wydawać kasy.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 14:53   #4175
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
A czy miała któraś z was, że po odstawieniu trądzik się zmniejszył albo nie powrócił? Bo głównie mi na tym zależy. Mi tak moja dermatolog mówiła, ze w moim przypadku jest szansa. Ale skoro trądzik ma wrócic to nie bedę się faszerować, rozregulowywac sobie wszystkiego i wydawać kasy.
No to zależy od organizmu. W moim przypadku strasznie mnie wysypało Cerę mam fatalną, miałam śliczną bez pigułek, a teraz mam masakrę
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 21:10   #4176
nixia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 32
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dziewczyny właśnie skończyłam 2 opakowanie. Pomijając niewielkie plamienia i to że (podobno) urosły mi piersi....ale od 3 dni bolą mnie nogi, nie jestem nawet w stanie opisać tego bólu takie ciężkie jakby trochę nawet bezwładne, zauważyłam też że jestem dość ospała i codziennie muszę robić sobie drzemki co wcześniej mi się nie zdarzało.....niekiedy nad ranem odczuwam mrowienie w dłoni ale to mi aż tak bardzo nie przeszkadza. Myślicie że ból nóg i ta senność miną po kolejnym opakowaniu? Nie wiem czy po 2 opakowaniach warto zmieniać tabletki. Miała któraś z was podobne objawy? Wyczytałam że przy bolących nogach warto brać magnez z wit. B6
nixia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-22, 22:12   #4177
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

skoro cos ci dolega to czekasz kilka miesiecy czy idziesz odrazu do lekarza?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 01:23   #4178
sommeilange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Hej. Czy biorąc tabletki yaz i mając okres na tabletkach plecebo, można być w ciąży?
sommeilange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 07:30   #4179
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

hej dziewczyny
jestem w trakcie 1go opakowania Yaz, niestety z przymusu a nie z wyboru pierwsza tabletke zjadłam 12.06 okres trwał normalnie 5-6 dni a potem miałam plamienia, które utrzymują się aż do dzisiaj. moze nie sa obfite ale działaja mi na nwerwy wiem że w ulotce jest napisane że może się tak dziać ale czy to normalne że dzień w dzień bez przerwy ?:| jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o tabsy....
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 16:44   #4180
nataliii1425
Rozeznanie
 
Avatar nataliii1425
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dem6n6l6gia
Wiadomości: 753
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
jestem w trakcie 1go opakowania Yaz, niestety z przymusu a nie z wyboru pierwsza tabletke zjadłam 12.06 okres trwał normalnie 5-6 dni a potem miałam plamienia, które utrzymują się aż do dzisiaj. moze nie sa obfite ale działaja mi na nwerwy wiem że w ulotce jest napisane że może się tak dziać ale czy to normalne że dzień w dzień bez przerwy ?:| jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o tabsy....
Ja dzisiaj zaczęłam drugie opakowanie, a miałam chyba to samo co Ty. W pierwszym opakowaniu normalny okres, no niby bo on sie nie skończył tylko trwał przez 3tyg ;/ chyba że było to 'plamienie'. dziwne. mialam tylko tydzien spokoju a od wczoraj znowu okres ;/ ciekawa jestem jak to bedzie wygladac tym razem.

nie przejmuj sie, niby do trzech cykli powinno sie uregulowac
nataliii1425 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-23, 23:02   #4181
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez dusiaaa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
jestem w trakcie 1go opakowania Yaz, niestety z przymusu a nie z wyboru pierwsza tabletke zjadłam 12.06 okres trwał normalnie 5-6 dni a potem miałam plamienia, które utrzymują się aż do dzisiaj. moze nie sa obfite ale działaja mi na nwerwy wiem że w ulotce jest napisane że może się tak dziać ale czy to normalne że dzień w dzień bez przerwy ?:| jestem kompletnym laikiem jesli chodzi o tabsy....
niestety na początku to się zdarza
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 23:07   #4182
brainstew1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 31
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Czy po połączeniu opakowań tak samo występuje okres? Tj. zawsze miałam przy 4. tabletce placebo. Teraz też tak będzie? Czy zmieni mi się dzień?
brainstew1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 05:22   #4183
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

masakra z tym plamieniem:/ do tego codzienny lekki ból brzucha i nabrzmiałe piersi no i zamienił stryjek siekierkę na kijek :/ zaczełam brać yaz wcześniej bo chciałam uniknąć @ na swoim ślubie (mam za miesiąc), no i mam za swoje :/
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 13:44   #4184
sommeilange
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 19
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Hej. Czy biorąc tabletki yaz i mając okres na tabletkach plecebo, można być w ciąży?
sommeilange jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-24, 14:15   #4185
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez sommeilange Pokaż wiadomość
Hej. Czy biorąc tabletki yaz i mając okres na tabletkach plecebo, można być w ciąży?
Zadajesz po raz drugi to pytanie Może zastanów się czy jesteś gotowa na seks skoro nawet biorąc tabletki, wszczynasz panikę. Odpowiadając na Twoje wątpliwości - uprawiając seks ZAWSZE istnieje jakiś stopień ryzyka że zabezpieczenie zawiedzie i zajdziesz w ciążę...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 09:10   #4186
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Czy po tych tabletkach po odstawieniu mogą zajść w organizmie i w wyglądzie jakieś diametralne, nieodwracalne zmiany jak np. duża nadwaga skoro teraz jestem bardzo szczupła, nie wiem zanik talii, rozregulowany okres, rozstępy i jeszcze coś innego? Czy w ogóle po tabletkach antykocepcyjnych moze sie tak stać? Jestem w tym temacie kompletnie zielona, lekarze też nie zawsze powiedza wszystko a zamierzam na jesień zaczać brać. Co powinnam wiedzieć?
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:22   #4187
Suuuzi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 742
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dziewczyny mam bardzo ważne pytanie- ponieważ zdarzyła się sytuacja, że moja pani ginekolog wyjechała na wakacje, jest sobota, ja muszę wziąć tabletkę dzisiaj, a nie mam opakowania. Co w takiej sytuacji zrobić? Czy w 5 dniu krwawieni oczywiście z dodatkowym zabezpieczeniem mam możliwość przyjęcia tabletki, czy nie bardzo?
Suuuzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 10:27   #4188
Misqa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Pomóżcie Dziś jak co rano po przebudzeniu poszłam do toalety i okazało się, że mam jakieś brązowe plamienie.. Biorę tabletki Yaz od ponad 1,5 roku... Jestem na 10 tabletce na 24 możliwe.. Nie wiem skąd te plamienie... Mój ginekolog nie odbiera a ja nie wiem co mam robić... Nigdy mi się takie coś nie zdarzało... poradźcie coś
Misqa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 12:03   #4189
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Suuuzi Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam bardzo ważne pytanie- ponieważ zdarzyła się sytuacja, że moja pani ginekolog wyjechała na wakacje, jest sobota, ja muszę wziąć tabletkę dzisiaj, a nie mam opakowania. Co w takiej sytuacji zrobić? Czy w 5 dniu krwawieni oczywiście z dodatkowym zabezpieczeniem mam możliwość przyjęcia tabletki, czy nie bardzo?
Skoro wiedziałaś, że skończą Ci się tabletki, to powinnaś pójść do innego lekarza, a nie załamywać ręce, że Twój ginekolog wyjechał
Spróbuj poprosić w aptece żeby Ci sprzedali, a Ty receptę doniesiesz po weekendzie - bo bez sensu, żebyś sobie rozregulowała cykl.
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-25, 21:06   #4190
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Od 4 miesięcy biorę Yaz. W środkę zaczynam nowe opakowanie. Dzisiaj wziełam pierwszą tabletke plecebo. Wczoraj wystąpiło u mnie plamienie. Dzisiaj też plamie. Tego nie jest dużo. Co jakiś czas są plamy na papierze toaletowym. Troche się tym martwie.

Co o tym sądzice? Miała któraś z Was takie plamienia? Wiem, że mogą wystąpić krwawienia śródcykliczne. Czy krwawienie z odstawienia może wystąpić szybciej, jeszcze na różowym tabletkach?
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-25, 22:40   #4191
brainstew1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 31
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Od 4 miesięcy biorę Yaz. W środkę zaczynam nowe opakowanie. Dzisiaj wziełam pierwszą tabletke plecebo. Wczoraj wystąpiło u mnie plamienie. Dzisiaj też plamie. Tego nie jest dużo. Co jakiś czas są plamy na papierze toaletowym. Troche się tym martwie.

Co o tym sądzice? Miała któraś z Was takie plamienia? Wiem, że mogą wystąpić krwawienia śródcykliczne. Czy krwawienie z odstawienia może wystąpić szybciej, jeszcze na różowym tabletkach?

Parę razy miałam takie plamienia tuż przed krwawieniem, wg mnie nie masz się czym martwić
brainstew1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 19:32   #4192
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie powyzej? Jak już pisałam jestem kompletnie nie obeznana w tych sprawach, chcę sie zdecydowac na branie tych tabletek ale trochę się denerwuję.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:09   #4193
201608251020
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15 304
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie powyzej? Jak już pisałam jestem kompletnie nie obeznana w tych sprawach, chcę sie zdecydowac na branie tych tabletek ale trochę się denerwuję.
dostałaś odpowiedzi...
201608251020 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 20:09   #4194
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez ametty Pokaż wiadomość
Świętokrzyska 32. Za każdym razem jest za 39 z hakiem za pudełko.
Źle się czułam, więc nie chciało mi się jeździć dalej do apteki. Pomyślałam, że trudno kupię już za te 50 zł... ale w mojej aptece okazało się, ze właśnie im się Yaz skończył, więc poszłam do innej (też dość blisko mnie) i znalazłam tabletki za 39 zł W aptece przy Leclercu na Bielanach
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-26, 21:05   #4195
Misqa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Od 4 miesięcy biorę Yaz. W środkę zaczynam nowe opakowanie. Dzisiaj wziełam pierwszą tabletke plecebo. Wczoraj wystąpiło u mnie plamienie. Dzisiaj też plamie. Tego nie jest dużo. Co jakiś czas są plamy na papierze toaletowym. Troche się tym martwie.

Co o tym sądzice? Miała któraś z Was takie plamienia? Wiem, że mogą wystąpić krwawienia śródcykliczne. Czy krwawienie z odstawienia może wystąpić szybciej, jeszcze na różowym tabletkach?
Rozmawialam z moja ginekolog i powiedziala ze takie plamienia moga sie zdarzyc nawet po 1,5 roku brania Yazu i ze trzeba przez 5 dni 3 dziennie po 2 tabletki rutinoscorbinu przyjmowac Mam nadzieję ze pomoglam.
Misqa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-27, 11:51   #4196
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Cytat:
Napisane przez paollino Pokaż wiadomość
dostałaś odpowiedzi...
Gdzie? Jak zadałam to pytanie wyżej to dalsze posty raczej były nie odpowiedzią na moje pytanie tylko chodzilo tu o jakieś prawidłowości w braniu tych tabletek i to było tyle. Gdybym znała na nie odpowiedz zapewne bym dwa razy o to samo nie pytała.
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 14:42   #4197
adgam1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Witam
Na poczatku jako swiezak na forum chcialam sie przywitac.
Mam pytanie odnosnie YAZ- biore tabletki od ok. roku. Ostatnio mialam pilny wyjazd wiec pominelam jeden okres -nie wzielam tabletekm placebo, tylko od razu rozowe z kolejnego opakowania. Niestety okazalo sie,ze musze pominac drugi okres z rzedu (leczenie dopochwowe), W zwiazku z tym, z "drugiego" opakowania rowniez pominelam tab.placebo i rozpoczelam nastepne opakowania. Niestety pojawilo sie lekkie plamienie-jak zakladam plamienie srodcykliczne, jak jest napisane w ulotce. Jestem tylko ciekawa (oczywiscie wiadomo,ze kazdy reaguje inaczej)jak dlugo moze ono trwac. Tyle ile trwalby normalny okres miedzy opakowaniami, czy przez caly czas zazywania "trzeciego" opakowania.
Jakies doswiadczenia? Pomijala ktoras okres dwa razy pod rzad przy Yaz? Dzieki
adgam1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:04   #4198
karolajna_
Raczkowanie
 
Avatar karolajna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 90
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Dzisiaj wzięłam swoja pierwszą tabletkę YAZ.. dziewczyny moje pytanie jest proste chociaz wiem że każdy reaguje inaczej... miałyscie jakies skutki uboczne? Wypadające włosy....tycie....bóle głowy??

A no i YAZ ma taki sam skład jak Yasminelle więc czym sie różni oprócz nazwy? Ma jakies inne działanie czy co?
__________________

"W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" P. Coelho







Edytowane przez karolajna_
Czas edycji: 2011-06-28 o 22:10
karolajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 22:27   #4199
brainstew1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 31
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

Większe piersi, idealna cera, przytyłam 4kg, przy czym biorę już rok tabletki. Tak to nic, więc jeśli chodzi o mnie - same pozytywne skutki
brainstew1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 23:37   #4200
karolajna_
Raczkowanie
 
Avatar karolajna_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 90
Dot.: Tabletki YAZ - zbiorczy, cz.2

ja mam nadzieję że u mnie wszystko bedzie ok... a no i wiekszymi cyckami bym nie pogardzila

ktoś jeszcze jakieś opinie?
__________________

"W życiu istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca" P. Coelho






karolajna_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:57.