mój tż-et i pieniądze... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 08:54   #151
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość
Nie dość, że pasożyt, to jeszcze burak:

Inny post autorki:
2010-04-12, 16:58


Jeszcze inny post autorki:
2010-03-27, 23:19
co do moich innych postów które zacytowałaś to zobacz na datę, nie układało nam się wtedy a teraz już takich sytuacji nie ma
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 08:57   #152
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Nie wierzę w to co czytam. Dziewczyno ogarnij się!
Co z Tobą jest, że cieszysz się z byle portek przy tyłku? Jeszcze płacić facetowi, żeby z łaski pojechał do restauracji lub na wspólne wakacje, dobrze, że leżę, gdy to czytam. Nie widzisz, że stajesz się jego sponsorką?

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
co do moich innych postów które zacytowałaś to zobacz na datę, nie układało nam się wtedy a teraz już takich sytuacji nie ma
Tak czas go bardzo zmienił...
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:03   #153
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Autorko, jestes juz troche na Wizażu. Zauważyłaś, że jest naprawdę niewiele wątków na Intymnym, w których jestesmy przez 5 stron tak bardzo zgodne? W których wszystkie mamy to samo zdanie na temat przedstawionej sytuacji i wszystkie zgodnie mówimy, bys uciekała od kretyna i pijawki...?
zauważyłam i dało mi to naprawdę bardzo dużo do myślenia
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:06   #154
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

To ma ci dać nie tylko do myślenia, ale i do działania: jesteś z koszmarnym, roszczeniowym facetem, po prostu jakiś męski odpad ci się trafił, ale jesteś zaślepiona, aby to zobaczyć.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:06   #155
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Tak czas go bardzo zmienił...
tak zmienił... kwestii pieniędzy na gorsze a w innych dziedzinach na lepsze...
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:07   #156
Atka87
Zadomowienie
 
Avatar Atka87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 295
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
zauważyłam i dało mi to naprawdę bardzo dużo do myślenia
To pomyśl, przemyśl, ogarnij i zostaw go. Bo nie będzie wcale lepiej, a za kilka lat obudzisz się z ręką w nocniku - bo namówi Cię na wspólny kredyt, albo, co gorsza, małżeństwo
Teraz skończyłaś szkołę, zaczynasz 'nowe życie', będą studia, nowi znajomi, poradzisz sobie bez niego doskonale
__________________

Atka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:09   #157
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Atka87 Pokaż wiadomość
To pomyśl, przemyśl, ogarnij i zostaw go. Bo nie będzie wcale lepiej, a za kilka lat obudzisz się z ręką w nocniku - bo namówi Cię na wspólny kredyt, albo, co gorsza, małżeństwo
Teraz skończyłaś szkołę, zaczynasz 'nowe życie', będą studia, nowi znajomi, poradzisz sobie bez niego doskonale
Jaki tam wspólny. On będzie oszczędzał, autorka będzie go spłacać.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:11   #158
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
tak zmienił... kwestii pieniędzy na gorsze a w innych dziedzinach na lepsze...
- twój młody wiek może -JESZCZE- tłumaczyć aż takie zaślepienie, z twojego opisu wyłania się męski koszmarek.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:12   #159
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Otóż to, liceum i studia to najlepszy czas, wolność, samorealizacja, poznawanie nowych znajomych i miejsc... ktoś powyżej użył świetnej metafory o oceanie i małym bajorku.
Myślę, że powinnaś powiedzieć babci o propozycji Twojego chłopaka. Ona ma prawo wiedzieć na co poszłyby jej pieniądze ( bo za koszenie trawy i grabienie to normalnie byście dostali z 50 pln)

I pamiętaj co pisałam o poczuciu winy- on Tobą manipuluje w ten sposób, za pomocą pseudo argumentów, fochów itd.

Ile on ma lat?
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:12   #160
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
tak zmienił... kwestii pieniędzy na gorsze a w innych dziedzinach na lepsze...
Ale stare nawyki nigdy tak naprawde nie znikaja.
Cos mi sie zdaje ze sa jedynie uspione do czasu az auto bedzie
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:16   #161
Andora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: O.
Wiadomości: 372
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

wszystko pięknie. Wyobraź sobie że dajesz mu te pięć stów od babci, nawet dorzucisz coś od siebie. Facet kupuje samochód. Za kilka lat się rozstajecie i co?

oczwywiście nie mówie że musicie się rozstać,a le tak się może zdażyć
Andora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:17   #162
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Przecież auto kupić- to jedno, a utrzymać je- to drugie, jego nie stać, po prostu nie stać na samochód. No ale chłopaczek ma marzenie, niczym mały Adaś, lat 5, któremu zamarzyła się czerwona straż pożarna.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:19   #163
Andora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: O.
Wiadomości: 372
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

facet ma 21 lat (?) a zachowuje się jak bachorek z podstawówki pt. 'bo mi się należy!"
Andora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:24   #164
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
Jaka jest różnica wiekowa między Wami?

Ogólnie wątek - hit

Ja mam tylko jedną radę dla autorki (no bo przecież go nie rzucisz, co nie?): NIE POZWÓL WZBUDZIĆ W SOBIE POCZUCIE WINY. Ależ manipulancik Ci sie trafił

---------- Dopisano o 01:40 ---------- Poprzedni post napisano o 01:39 ----------

HEHE zgadzam się.

Cytat:
Napisane przez kurczak Wolf Pokaż wiadomość

wybacz... nie mogłam się powstrzymać... Takie międzygatunkowe układy nie są zgodne z naturą... Pierwszy raz słyszę, żeby Sęp szukał sobie Łosia na partnerkę...

A tak poważnie... to koleś jest po prostu bezczelny... Może powinien zatrudnić się przy obrządku krów przez wakacje...? Bo w dojeniu jest świetny...

Dziwi mnie, że wytrzymujesz w "partnerskim" związku z takim typem utrzymanka...
Nie wiem co w tym takiego dziwnego. Masa ludzi dobiera się w ten sposób. Jak w piosence. Jedni chcą Cię wykorzystać inni chcą być wykorzystani przez Ciebie . Ktoś (nie pamiętam kto, będę wdzieczny za przypomnienie )kiedyś powiedział, że jakby na świecie żyli sami egoiści to nie byłoby tylu problemów, bo każdy pilnował by dobrze swoich interesów.

Założę się, że gdyby tutaj role się odwróciły, tzn autorka zbierała by na samochód, to oburzenie też pewnie by było, ale nie aż takie

Czego chcecie od dziewczyny. Dla niej ważniejsza jest iluzoryczna miłość niż samotność. Znam masę takich ludzi. Którzy non stop wchodzą w takie związki. Są to przeważnie osoby bardzo uczuciowe o niskim poczuciu własnej wartości. Wśród takich osób najczęściej pojawiają się sępy, bo to najłatwiejsza zdobycz.

Przyzwyczajcie się do tego, ze takich ludzi jak chłopak autorki będzie coraz więcej. W dzisiejszych czasach za wiele od faceta się nie wymaga. Jest coraz więcej egocentrycznych osób. Widzę to bardzo dobrze wśród pracowników, których zatrudniam. Młode osoby mają ogromny problem by pracować w zespole. Każdy ciągnie w swoją stronę. Ten problem jest już znany w Europie Zachodniej od jakiś 15 lat. U nas zaczyna się też pojawiać. A zaczyna się to już w piaskownicy, gdzie rodzice nie uczą dzieci, że należy się dzielić zabawkami Nie uczą bo ich nie ma Siedzą w pracy.
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:28   #165
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Przyznam szczerze, że kwestia pieniędzy w życiu jest BARDZO ważna. Wiem, wiem... mało romantyczne itp. Jednak obserwowałam przez swoje młode życie moich rodziców oraz rodziców znajomych i widziałam, jak wiele kłopoty finansowe, a także niedomówienia potrafią zepsuć... i do czego dążę:

Skoro on już teraz wysysa z Ciebie ostatni grosz... żeruje na Tobie jak pijawka, to jak myślisz - co będzie w przyszłości? Zdecydowanie człowiek nie myśli o Tobie, a o swoim portfelu. Skoro jemu na niczym "nie zależy", to raczej nie wróży dobrze i choćby nie wiem, jakie miał zalety, tak jedna OGROMNA wada dyskwalifikuje go.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
HEHE zgadzam się.



Nie wiem co w tym takiego dziwnego. Masa ludzi dobiera się w ten sposób. Jak w piosence. Jedni chcą Cię wykorzystać inni chcą być wykorzystani przez Ciebie . Ktoś (nie pamiętam kto, będę wdzieczny za przypomnienie )kiedyś powiedział, że jakby na świecie żyli sami egoiści to nie byłoby tylu problemów, bo każdy pilnował by dobrze swoich interesów.

Założę się, że gdyby tutaj role się odwróciły, tzn autorka zbierała by na samochód, to oburzenie też pewnie by było, ale nie aż takie

Czego chcecie od dziewczyny. Dla niej ważniejsza jest iluzoryczna miłość niż samotność. Znam masę takich ludzi. Którzy non stop wchodzą w takie związki. Są to przeważnie osoby bardzo uczuciowe o niskim poczuciu własnej wartości. Wśród takich osób najczęściej pojawiają się sępy, bo to najłatwiejsza zdobycz.

Przyzwyczajcie się do tego, ze takich ludzi jak chłopak autorki będzie coraz więcej. W dzisiejszych czasach za wiele od faceta się nie wymaga. Jest coraz więcej egocentrycznych osób. Widzę to bardzo dobrze wśród pracowników, których zatrudniam. Młode osoby mają ogromny problem by pracować w zespole. Każdy ciągnie w swoją stronę. Ten problem jest już znany w Europie Zachodniej od jakiś 15 lat. U nas zaczyna się też pojawiać. A zaczyna się to już w piaskownicy, gdzie rodzice nie uczą dzieci, że należy się dzielić zabawkami Nie uczą bo ich nie ma Siedzą w pracy.
A kiedy rodzice siedzieli w domu? Jak pracowali w fabrykach na kilka zmian? Czy może jak byli w przeszłości rolnikami i nie interesowało ich dobro dzieci, byle tylko krowy na wypas puszczały?

To jest prędzej kwestia wmawiania dzieciom "musisz być najlepszy", "czemu ktoś dostał 5, a nie Ty".

Poza tym taki "wyścig szczurów" o jakim wspominasz, niewiele ma wspólnego z tworzeniem związku. Relacje w pracy często nie przekładają się na dom.

A chłoptaś moim zdaniem jest zwyczajnie w świecie cwaniaczkiem, który znalazł skarbonkę. A skarbonka owa nie umie zaprotestować i sama zapewnia mu dobrobyt.

Edytowane przez BajaderkowaBaba
Czas edycji: 2011-07-01 o 09:30
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:29   #166
kasia0912
Zakorzenienie
 
Avatar kasia0912
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 509
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Szok. Ja bym takiemu pomachała rączką na pożegnanie. U nas na przykład jest pożyczanie pieniędzy między sobą,ale zawsze oddajemy. A z tym paliwem po prostu żal mi Ciebie. Co to za wyliczanie. Nie daj się. Albo powiedz dość na takie traktowanie i nie pozwól na wsadzanie całej kasy na samochód bo z jakiej racji masz dokładać czy Twoja rodzinna skoro on i tak będzie chciał od was na paliwo albo skończ ten związek. Bo w przyszłości zamiast kupić jedzenie wyda kasę na siebie,a nie daj Boże mieć z nim dzieci.
__________________
Dumna Ciocia 2.06.2015

Razem: 10.08.2016

Zaręczeni 1.09.2017

Ślubujemy 24.08.2018











kasia0912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:30   #167
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
co do moich innych postów które zacytowałaś to zobacz na datę, nie układało nam się wtedy a teraz już takich sytuacji nie ma

Rok to niewiele. W każdym razie, dlaczego oszukujesz siebie? Jak się zmienił? Teraz wychodzi z Tobą, ale chce za to pieniędzy. Faktycznie, zmiana na lepsze.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:32   #168
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Wiem, że macie wszystkie rację i przejrzałam na oczy dopiero wczoraj dzięki Wam ale nie mogę tak ważnej decyzji jak rozstanie podjąć w ciągu jednego dnia bo jestem osobą która musi sobie wszystko w głowie przemyśleć... Tym bardziej, że mam w przyszły wtorek bardzo ważny egzamin i nie chce przed nim rozpętać burzy pt. "rozstanie"
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:32   #169
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
Wiem, że macie wszystkie rację i przejrzałam na oczy dopiero wczoraj dzięki Wam ale nie mogę tak ważnej decyzji jak rozstanie podjąć w ciągu jednego dnia bo jestem osobą która musi sobie wszystko w głowie przemyśleć... Tym bardziej, że mam w przyszły wtorek bardzo ważny egzamin i nie chce przed nim rozpętać burzy pt. "rozstanie"

Gdybyś przejrzała na oczy, zostawiłabyś go bez zawahania. Ale Ty tego nie zrobisz, ani teraz, ani po egzaminie, ani później. Nic, tylko współczuć.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:40   #170
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Przychylam się do ogólnej, niepochlebnej opinii o chłopaku autorki.

Ale nasunęło mi się jeszcze coś, co chyba w wątku nie zostało jeszcze poruszone:
Gość nie kupił jeszcze tego samochodu, jest pewnie dopiero na etapie przymiarek, albo i tego nie, więc skąd ma wiedzieć, czy posiadana przez niego kwota nie jest już wystarczająca do zakupu samochodu? Może już nie potrzeba więcej ciułać?

Autorko, nie patrz na tego chłopaka przez pryzmat stażu waszej znajomości. On jest sknerą. Zastanów się, jak może wyglądać wasz związek za rok, dwa, pięć lat? Ja bym nie wiązała swojej przyszłości z gościem, który kupuje sobie butelkę alkoholu i każe mi za nią oddawać pieniądze, bo miałam mu kupić koszulkę. ( )

A już na pewno nie oddawaj mu pieniędzy Babci na samochód. Jak Babcia się o tym dowie (a każde kłamstwo ma małą szansę powodzenia na dłuższą metę), będzie jej bardzo przykro.

Jesteś młodziutka i doskonale rozumiem, że jeszcze się zastanawiasz nad tym związkiem. Ale przemyśl dokładnie tą relację i szanse jej przewtrwania. Niech pomoże Ci w tym wyjazd na wakacje z koleżankami bądć co bądź chłopak uważa wakacyjny wyjazd za głupi zbytek.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
Wiem, że macie wszystkie rację i przejrzałam na oczy dopiero wczoraj dzięki Wam ale nie mogę tak ważnej decyzji jak rozstanie podjąć w ciągu jednego dnia bo jestem osobą która musi sobie wszystko w głowie przemyśleć... Tym bardziej, że mam w przyszły wtorek bardzo ważny egzamin i nie chce przed nim rozpętać burzy pt. "rozstanie"
To nie zajmuj się tym teraz, rozstanie nie zając, nie ucieknie
Skup się na egzaminach, a potem wyjedź na wakacje z koleżankami, tam przemyśl ciąg dalszy tego związku.
fonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:45   #171
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

dziewczyny ona nie pojedzie z koleżankami, z innych jej wątków wynika ,że to straszny zazdrośnik i nawet na zakupy nie chciał jej puścić ze znajomymi, a co dopiero wyjazd na pare dni

co do Twojego chłopaka, to burak w najlepszej okazałości. Lepiej uciekaj póki możesz
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:49   #172
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
dziewczyny ona nie pojedzie z koleżankami, z innych jej wątków wynika ,że to straszny zazdrośnik i nawet na zakupy nie chciał jej puścić ze znajomymi, a co dopiero wyjazd na pare dni

Ale może się zmienił?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:49   #173
fonn
Rozeznanie
 
Avatar fonn
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 814
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
dziewczyny ona nie pojedzie z koleżankami, z innych jej wątków wynika ,że to straszny zazdrośnik i nawet na zakupy nie chciał jej puścić ze znajomymi, a co dopiero wyjazd na pare dni

co do Twojego chłopaka, to burak w najlepszej okazałości. Lepiej uciekaj póki możesz
Zatem niech zda egzaminy, rzuci chłopaka i jedzie na wakacje
fonn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:50   #174
201605041146
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 364
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez CytrynowaPannica Pokaż wiadomość

Gdybyś przejrzała na oczy, zostawiłabyś go bez zawahania. Ale Ty tego nie zrobisz, ani teraz, ani po egzaminie, ani później. Nic, tylko współczuć.



egzamin to tylko wymówka, żeby nie zrywać. Jak ktoś jest zdecydowany zrobić coś i ma szacunek do siebie to od razu przystępuje do działania żeby do siebie samego tego szacunku nie stracić.

Może z nim porozmawiasz, może on powie, że się zmieni, może ukryje swoje zachowania na tydzień, dwa ale nie zmieni się o 180 stopni.
201605041146 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:52   #175
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
dziewczyny ona nie pojedzie z koleżankami, z innych jej wątków wynika ,że to straszny zazdrośnik i nawet na zakupy nie chciał jej puścić ze znajomymi, a co dopiero wyjazd na pare dni

co do Twojego chłopaka, to burak w najlepszej okazałości. Lepiej uciekaj póki możesz
- zgadzam się, tylko tylko kolejna wymówka, nie odejdzie. Na dodatek chłopak nie da jej tak po prostu odejść, no GDZIE on znajdzie drugą taką naiwną, taką dojną krowę na kasę??? No gdzie? Każda inna pogoniłaby kogoś takiego i tyle.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:52   #176
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

to po prostu taki typ, na wakacje mu szkoda więc nie pojedzie , ale autorki nie puści . Więc niech ona też kiśnie w domu przez wakacje, bo pewnie z nim nie będzie mogła liczyć nawet na spacer czy wypad nad jezioro.
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:55   #177
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- zgadzam się, tylko tylko kolejna wymówka, nie odejdzie. Na dodatek chłopak nie da jej tak po prostu odejść, no GDZIE on znajdzie drugą taką naiwną, taką dojną krowę na kasę??? No gdzie? Każda inna pogoniłaby kogoś takiego i tyle.
W przedszkolu? Podstawówce? Może na auto złapie?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:56   #178
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
W przedszkolu? Podstawówce? Może na auto złapie?
na auto to przeważnie lecą takie , co chcą kase wydoić a tu psikus
Monian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:57   #179
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Nie, myślę, że dla gimnazjalistki z drugiej klasy byłby "och, ach, ale super gość mnie podrywa, nawet auto będzie miał"
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:57   #180
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Ale terapia wstrząsowa się z tego wątku zrobiła
no, ale racja, zresztą wydaje mi się, że w wielu związkach licealnych lub gimnazjalnych, w których chłopak jest starszy od dziewczyny, bardzo łatwo ją sobie podporządkuje-chociaz mogę sie mylić
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.