Żonki 2009 cz.XXVIII - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-01, 08:34   #2341
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Gucia kup kalosze - u mnie sie przydaja czesto
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:35   #2342
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Gucia wiem, wiem że ja muszę mieć wszystko zaplanowane od A do Z. Ale naprawdę ja w ogóle nie myślę o porodzie, o połogu. Nie przeraża mnie to teraz. Pewnie inaczej będzie jak będę w 9 miesiącu ciąży. Ale teraz uważam, że że ja nawet się nie zaczęłam starać więc ja się będę stresować co będzie za długiiii czas.

aaa co do tej kobiety to mi aż szczęka opadła.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:39   #2343
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Question Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

hej wam
dziewczyny każda połóg przechodzi inaczej, tak samo jak ciąże czy poród, i nie ma na to reguły, normalne że po porodzie naturalnym boli krocze , tylko jedną bardziej drugą mniej , po cc tak samo może nie boli krocze , ale znowu brzuch się przecież goi , tak samo po naturalnym musi się zagoić

jakby ktoś mnie zapytał to chyba sn jest lepsze dla dziecka to napewno , cc niby mniej bolesna dla kobiet , ale cc to już normalna operacja a sn to natura działa
lekarz mi mówił że sn lepsze dla dziecka bo przechodząc przez kanał rodny wyciska wody z płuc i inne takie , a przy cc wyciągają , muszą oczyszczać płucka i nosek

moja siostra miała cc i mówi nigdy więcej , raz że nie może z łóżka wstać , to do tego zarazili ją podczas operacji jakąś bakterią i biedna leży miesiąc w szpitalu i non stop wypływa jej ropa z brzucha a połóg swoją drogą,. ma też córkę którą rodziła sn i mówi że lepiej dla niej było bo niby nie mogła siedzieć normalnie ale nie bolało tak jak przy cc , nie może kaszlnąć, śmiać się, czy też schylić się normalnie , a po sn tylko siadać za bardzo nie mogła bo to szwy

india bardzo mi się podobają te lampy suer wszystkie są a ta druga najbardziej
marta czyli już koniec tych rehabilitacji , no i spoko
ja się męczę dalej z alergią Dominika , przerąbane

żabcia zabierzesz mnie ze sobą, ale samą bo męża nie chcę i Dominika też nie

wkurzyłam się wczoraj na tż bo mówię mu skro masz urlop to chce jechać z Dominkiem a ja mu mówię że chociaż jedna noc moglibyśmy zostawić Dominika u mamy i samo gdzieć pojechać, to wiecie co mi powiedział że jestem wyrodna matka i nie chcę dziecka ze sobą ,a on sobie nie wyobraża bez synka gdziekolwiek jechać, ok rozumiem że bardzo go kocha ale kyrcze chyba po takim długim czasie moglibyśmy jechać gdzieś sami na jedną noc , ja nie wiem czy ja jestem wyrodna matka że nie chcę dziecka brać , a uprzedzam że najpierw jedziemy znim na dwa tygodnie
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:39   #2344
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
U mnie leje... no normalnie ściana deszczu i ja w ten największy deszcz musiałam przejść z przystanku do pracy.... jestem przemoczona. Z butów wylewałam wodę, spodnie po kolana mokre.... brrrr... zimno. Oczywiście parasol miałam... ale co mi po parasolu?! Jedno co to głowa sucha ile o ile... masakra!!!!
Uu Gucinku, współczuję Wczoraj takie spotkanie ze ścina desczu miałam Wróciłam od rodziców i w drodze końcowej ściana deszczu mnie dopadła, pól biedy ze autem jechałam, ale jak przyszł do wysiadania pod domem, to nei wiedziałam, czy przeczekac czy wysiadac, zdecydowałam sie na ten drugi wariant, a od samochodu do klatki miałam jakieś moze 6-7 kroków, musiałam jeszcze z bagażnika tylko wziąc zakupy, ale to wystarczyło, abym po dotarciu do klatki miała chkup-chlup w butach + mokre nogawki spodni Głowa tez sucha bo parasolka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:45   #2345
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Kasiu dokładnie, każda to inaczej przechodzi i nie ma co teraz panikować, będzie potem na to jeszcze czas

a mi się wydaje, że dobrze jakbyście gdzieś sami na jedną noc pojechali. Dlaczego nie??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:51   #2346
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Gucia kup kalosze - u mnie sie przydaja czesto
Wiesz... chyba tak muszę zrobić. Dzisiaj by się przydały... o zdecydowanie!!!

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
wkurzyłam się wczoraj na tż bo mówię mu skro masz urlop to chce jechać z Dominkiem a ja mu mówię że chociaż jedna noc moglibyśmy zostawić Dominika u mamy i samo gdzieć pojechać, to wiecie co mi powiedział że jestem wyrodna matka i nie chcę dziecka ze sobą ,a on sobie nie wyobraża bez synka gdziekolwiek jechać, ok rozumiem że bardzo go kocha ale kyrcze chyba po takim długim czasie moglibyśmy jechać gdzieś sami na jedną noc , ja nie wiem czy ja jestem wyrodna matka że nie chcę dziecka brać , a uprzedzam że najpierw jedziemy znim na dwa tygodnie
Z jednej strony rozumiem Twojego TŻ, a rozumiem też CIebie. Może jakbyś mu powiedziała, że po tych wszystkich przeżyciach ostatniego czasu chciałabyś z nim spędzić trochę czasu sam na sam, że tak bardzo tego potrzebujesz to może by inaczej do tego podszedł? Wiesz, ja myślę, że on jak facet, myśli prosto: mamy dziecko z pełną odpowiedzialnoscią, to czemu mamy od niego odpocząć. Założę się, że tak to odebrał. A Tobie nie chodziło o odpoczynek od Dominika tylko o bliskość z nim...

Corri, w takich dniach jak dziś, żałuję, że nie jeżdżę samochodem...
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:54   #2347
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kasiu dokładnie, każda to inaczej przechodzi i nie ma co teraz panikować, będzie potem na to jeszcze czas

a mi się wydaje, że dobrze jakbyście gdzieś sami na jedną noc pojechali. Dlaczego nie??
no właśnie

Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Wiesz... chyba tak muszę zrobić. Dzisiaj by się przydały... o zdecydowanie!!!



Z jednej strony rozumiem Twojego TŻ, a rozumiem też CIebie. Może jakbyś mu powiedziała, że po tych wszystkich przeżyciach ostatniego czasu chciałabyś z nim spędzić trochę czasu sam na sam, że tak bardzo tego potrzebujesz to może by inaczej do tego podszedł? Wiesz, ja myślę, że on jak facet, myśli prosto: mamy dziecko z pełną odpowiedzialnoscią, to czemu mamy od niego odpocząć. Założę się, że tak to odebrał. A Tobie nie chodziło o odpoczynek od Dominika tylko o bliskość z nim...

Corri, w takich dniach jak dziś, żałuję, że nie jeżdżę samochodem...
no widzisz , ale ja mu to powiedziałam , nie będę pisała co mi odpowiedział bo z krzeseł pospadacie , albo zaczniecie walić głową w klawiaturę , ale nie poczułam się z tym dobrze , tzn . tak jakbym wogóle nie była kimkolwiek istotnym w tej rodzinie
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 08:56   #2348
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

kasiaher eeeeeeeee ja nie uwazam ze jestes wyrodna matka jakby moje dziecko sie dalo zostawic na nocke to od razu na 3 bym zostawila
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:57   #2349
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
no widzisz , ale ja mu to powiedziałam , nie będę pisała co mi odpowiedział bo z krzeseł pospadacie , albo zaczniecie walić głową w klawiaturę , ale nie poczułam się z tym dobrze , tzn . tak jakbym wogóle nie była kimkolwiek istotnym w tej rodzinie
Kasia, nie żartuj! Kurcze, to nie dobrze!
Myślałam, że wiesz... przekaz nie był wystarczająco jasny i że zareagował zbyt emocjonalnie
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:58   #2350
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
kasiaher eeeeeeeee ja nie uwazam ze jestes wyrodna matka jakby moje dziecko sie dalo zostawic na nocke to od razu na 3 bym zostawila
haha! Wariatka!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 08:58   #2351
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:00   #2352
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Kasia no dobra, ale jak idziecie np. na wesele to małego też zostawiacie na noc u babci prawda?? Tu tez by była tylko noc.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:04   #2353
celi25
Rozeznanie
 
Avatar celi25
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 996
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

kasiaher niezła przygoda z tym zbiegiem

Cytat:
Napisane przez anika222 Pokaż wiadomość

dziewczyny kupowałyscie kiedys cała palete cieni do powiek

cos takiego?http://allegro.pl/w7-profesjonalna-p...689294099.html
ja bym nie kupowała, bo po co mi np. tyle odcieni brązowego. Używam max po 3 odcienie każdego koloru - kiedyś też chciałam sobie dużą paletę kupić, ale przemyślałam i stwierdziłam że i tak nie będę ich wszystkich używać.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
Czesc

Podjelismy decyzje co robimy w dlugi weekend
Kupilismy wczoraj namiot i jedziemy na biwak ze znajomymi
Szwagierke odbieramy jutro z lotniska a w sobote wyruszamy i bawimy do poniedzialku
super weekend się zapowiada

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
a propo zakupow kupilam wlasnie spodnie w H&M na przecenie za $5 rozmiar mniejsze
..no i jeszcze do tego super wyprzedaże macie
__________________
27-06-2009


celi25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:10   #2354
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
kasiaher eeeeeeeee ja nie uwazam ze jestes wyrodna matka jakby moje dziecko sie dalo zostawic na nocke to od razu na 3 bym zostawila
no dokładnie
my matki też mamy prawo odpocząć od dziecka , mężowie znowu tak nie mają bo co oni się zajmują tym dzieckiem , no ok ale my napewno jesteśmy bardziej zaangażowane czasem spędzonym z dzieckiem
Cytat:
Napisane przez Gucia0987 Pokaż wiadomość
Kasia, nie żartuj! Kurcze, to nie dobrze!
Myślałam, że wiesz... przekaz nie był wystarczająco jasny i że zareagował zbyt emocjonalnie
był bardzo jasny , ale dla niego to było dziwne , no cóż się dziwić jak non stop pracuje i z dzieckiem mało się widzi ,
ale powinien też pomyśleć o nas a nie tylko o Dominiku
Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kasia no dobra, ale jak idziecie np. na wesele to małego też zostawiacie na noc u babci prawda?? Tu tez by była tylko noc.
no właśnie to go nie rozumiem
ale wiesz nawet po weselu nie odespi dłużej bo już chce do Dominika jechać bo tęskni a ja wtedy mogę odpocząć , kiedyś przyszliśmy o 6 rano do domu a on już o 10 pojechał do niego a ja dopiero o 15 pojechała bo i tak mama dzwoniła do mnie że Dominik zasnął i pewnie z trzy godziny będzie spał więc odłożyłam słuchawkę i poszłam spać ale tż pojechał
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:12   #2355
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Kasiu a jak on tak po niego jedzie, to sie potem nim sam zajmuje, czy ty też musisz??
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:18   #2356
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez celi25 Pokaż wiadomość
kasiaher niezła przygoda z tym zbiegiem



ja bym nie kupowała, bo po co mi np. tyle odcieni brązowego. Używam max po 3 odcienie każdego koloru - kiedyś też chciałam sobie dużą paletę kupić, ale przemyślałam i stwierdziłam że i tak nie będę ich wszystkich używać.



super weekend się zapowiada


..no i jeszcze do tego super wyprzedaże macie
ale ja czesto uzywam i bązów i różów szarości
a ten W7 podalam tylko dla przykładu
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:25   #2357
kasiaher
Wtajemniczenie
 
Avatar kasiaher
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 874
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
Kasiu a jak on tak po niego jedzie, to sie potem nim sam zajmuje, czy ty też musisz??
no a jak , ja się zajmuje , chociaż jak u mojej mamy jestem to nic nie robię , mama się nim zajmuje , mówi że przynajmniej wtedy może posiedzieć z wnukiem a ja mogę odpocząć, a tż matka jak jedziemy to weźmie go na ręce posiedzi z 5- 10 minut i mi go oddaje , a jak ktoś przyjdzie i siedzimy i się gościmy to już w ogóle nie zawraca uwagi na Dominika , więc zajmuje się nim cały czas, a tż też ma wszystko gdzieś, wstanie raz czy dwa i za chwilę mnie woła żeby go pilnowała , także wiecie wszystko ja ...
to jak ja mam nie mieć ochoty jechać gdzieś sama bez dziecka ,zając się tylko sobą czy też tylko mężem , a nie non stop mieć oczy dookoła głowy i pilnować syna

nie to że jestem jakaś dziwna matka , ale ja też jestem człowiekiem i potrzebuję odpocząć , i być takim egoistą i pomyśleć tylko o sobie, nie które z was jada na urlop żeby odpoczać od pracy a ja jechałabym tylko na weekend i odpocząć od obowiązków matki i żony
kasiaher jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:29   #2358
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Kasiu doskonale cie rozumiem.

ech... ale u mnie leja. Dobrze , ze mam mieszkanko ślicznie posprzątane bo mam dziś lenia

wczoraj mi mąż kazał leniuchować wieczorem bo powiedział, ze 3 dni sprzątałam w tych szafach i kuchni i... sam dokończył sprzątanie (2 łazienki, odkurzanie, mycie podłóg, drzwi, parapetów) a ja się w tym czasie relaksowałam czytając książkę.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:31   #2359
iwka28
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka28
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 095
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Kasia alt Twoj tz gada glupoty. Jestes wspaniala mama, ale masz prawo do odmiany od czasu do czasu tym bardziej ze cale dnie z Dominikiem spedzasz ty a nie tz. Mysle ze po wprostu wyloz mu kawe na lawe i powiedz ze dla odmiany chcesz pobyc zona a nie tylko matka.
__________________
"A teraz szybko, zanim dotrze do nas, że to bez sensu. Tako rzecze ja, król Julian!"

Never regret something that once made you smile
iwka28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-01, 09:33   #2360
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

wiem kasiaher co masz na mysli

ktos mi sotatnio powiedzial, oo jedziecie nad morze - odpoczniesz taaaaaaaaaaa z zuzka na pewno plus nocne wstawanie na jedzenie odpoczne tak samo jak 'odpoczywam' w domu czyli wcale
Niebardzo rozumiem dlaczego Twoj maz tego nie widzi w ten sposob. moze po tygodniu urlopu i zajmowania sie dominiekiem sam zaproponuje wyjazd - albo nawet posiedzenie w domu bez dziecka?
na tym urlopie wez odpusc Ty opieke nad malym, niech sie tatus zajmie przez wiekszosc czasu to mu sie odechce powiedz mu jasno - "ok pojedzemy we trojke, ale Ty sie zajmujesz malym, ja moge co najwyzej dawac mu posilki "
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:42   #2361
Daysy85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 069
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
hehehe jak się nudzić to się zanudzić , ale jak się ma coś dziac to już na maksa u nas ostatnio
daysy na pewno muszę się zapisać do ortopedy, minął ponad tydzień od wypadku a ja majtek nie nałoże sama , tylko sobie rzucę na podłogę wkładam prawą nogę i potem lewą i ruchami nóg je podnoszę do wysokości takiej żeby się nie schylać za bardzo, a spodnie to już taki wysiłek że szok

wczoraj jak zaprowadziłam Dominika do żłobka to średnio mogłam go znieść po tych schodach , ale wejść to już masakra z nim na rękach , i wczoraj musiałam jeszcze na szczepienie iść i jeszcze raz musiałam schodzić i wchodzić a potem już wogóle jak się ruszyłam to ból w plecach i niesamowity ból uda prawego, skurcze ciągle , maskara
Wiesz co jeżeli chodzi o ortopedę to ja idę z Misią do polikliniki na WP bo tam przyjmuje bardzo dobry specjalista ma nawet USG i on co prawda ma specjalizację z dziecięcej (pracował w szpitaliku)ale moja mama była u niego i orzekła , że naprawdę jest świetny!
Nie są aż takie długie terminy ja idę do niego 14 czy 15 lipca bo akurat w piątki chyba dzieci przyjmuje -tak zrozumiałam tą rejestratorkę.
A na mieście to i z 2 lub 3 miesiące trzeba czekać... tylko musisz mieć skierowanie.
Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Łoooo Jeżu hahahaha
Dobre , dobre!

Chociaż wracając do tematu połogu i krocza... moje co prawda było cięte ale tak mnie Pan Doktor zeszył , że mam tak niewielką bliznę, że prawie jej nie widać ... dosłownie taką kreseczkę.
A co do tych skrzepów to mnie tylko taki jeden większy jak duża śliwka wypadł w szpitalu.
W domu to może mi się ze 2 trafiły ale bardzo malutkie a tak to tylko normalnie krwawienie.
Ja jakoś tak traumatycznie nie przeżywałam połogu porodu zresztą też :P
Cytat:
Napisane przez kasiaher Pokaż wiadomość
no a jak , ja się zajmuje , chociaż jak u mojej mamy jestem to nic nie robię , mama się nim zajmuje , mówi że przynajmniej wtedy może posiedzieć z wnukiem a ja mogę odpocząć, a tż matka jak jedziemy to weźmie go na ręce posiedzi z 5- 10 minut i mi go oddaje , a jak ktoś przyjdzie i siedzimy i się gościmy to już w ogóle nie zawraca uwagi na Dominika , więc zajmuje się nim cały czas, a tż też ma wszystko gdzieś, wstanie raz czy dwa i za chwilę mnie woła żeby go pilnowała , także wiecie wszystko ja ...
to jak ja mam nie mieć ochoty jechać gdzieś sama bez dziecka ,zając się tylko sobą czy też tylko mężem , a nie non stop mieć oczy dookoła głowy i pilnować syna

nie to że jestem jakaś dziwna matka , ale ja też jestem człowiekiem i potrzebuję odpocząć , i być takim egoistą i pomyśleć tylko o sobie, nie które z was jada na urlop żeby odpoczać od pracy a ja jechałabym tylko na weekend i odpocząć od obowiązków matki i żony
Kasia rozumiem Cię i wcale nie dawaj sobie wbić do głowy, że jesteś wyrodną matką!
Dokładnie odpoczynek każdemu się należy.
Ja wiem , dziecko jest fajne słodkie mówi mama kocham Cię uśmiecha się itd... ale czasem tak jak wszystkiego innego w życiu mamy dość rodziców, pracy , meża tak i chwilowo zajmowania się dzieckiem .

Kliwia właśnie o Tobie pomyślałam patrzę a tu piszesz post
Ale fajnie , że Cię widzę...

Edytowane przez Daysy85
Czas edycji: 2011-07-01 o 09:45
Daysy85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:50   #2362
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez iwka28 Pokaż wiadomość
Kasia alt Twoj tz gada glupoty. Jestes wspaniala mama, ale masz prawo do odmiany od czasu do czasu tym bardziej ze cale dnie z Dominikiem spedzasz ty a nie tz. Mysle ze po wprostu wyloz mu kawe na lawe i powiedz ze dla odmiany chcesz pobyc zona a nie tylko matka.
Kasia, zgadzam się z Iwką!

bold: Otóż to!!!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:50   #2363
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

kliwus u nas jest tak ze jak maz wraca do domu pod wieczor to on sie zajmuje natalią to samo jest w niedziel niedziela jest jego dniem jego i natalii ja jestem od przewijania i czasem od karmienia a tak cały dzien maż sie zajmuje
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 09:57   #2364
MisQa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 732
GG do MisQa
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Kasiu doskonale Cię rozumiem, ja siedzę cały tydzień sama z mała i też czasem mam chęć 'pozbyć" się jej choć na jeden dzień... najnormalniej w świecie odpocząć od niej.... chociaż bardzo ją kocham, ale sama już widzę, że zmęczona jestem i irytuje sie bardzo szybko, szczególnie teraz, bo wredota ma od jakiegoś czasu faze na wymuszanie wiszczeniem a ja się nie daję
__________________
Julka http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpx9ipnwxid9w.png

Czas zacząć nowe, lepsze życie...
MisQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:31   #2365
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:33   #2366
martucha84
Zakorzenienie
 
Avatar martucha84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk:)
Wiadomości: 13 438
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

hej my już po,
Pat jak ją zobaczył zrobił niewyraźną minę (w myśl zasady tak baba stara nie jakaś tam szprycha to co się będę wysilał i uśmiechał) no i jak podeszła do niego z młoteczkiem to zaczął się tak drzeć że chyba nas było na końcu Mikołowa słychać... no ale rozwój adekwatny do wieku, niestety ma tendencję do podkurczania palców stóp więc mamy jeszcze raz się jej pokazać jak młody samodzielnie będzie chodził, do tego czasu mamy przyjeżdżać do ośrodka ale tylko raz na 3 tygodnie na instruktaż ustawiana stopy, do tego mamy mu kupić buty do chodzenia po domu takie a'la ortopedyczne, profilaktyczne np. takie z Bartka są podobno fajne, w których te palce będą ułożone prosto a nie podwijane. Dopiero jak samodzielnie będzie chodził i nie będzie podkurczał paluszków może biegać na boso.
Do tego mam z nim ćwiczyć stópki, ale to już rehabilitantka pokazała mi jak, no i jak najmniej prowadzenia za ręce, a jak najwięcej samodzielnego dreptania przy meblach czy na czworakach, i jak wstaje to też ma się wdrapywać podciągać sam mamy mu nie pomagać

Więc co 3 tyg na instruktaż, a w pierwszym tyg września jeszcze raz psycholog neurologopeda no i neurolog, jak będzie sam chodził i nie podwijał paluszków to koniec.

A i pani neurolog powiedziała że daje mu max 2 miesiące na samodzielne chodzenie bo fajnie kombinuje (mimo darcia się uciekał od niej aż się kurzyło ) ale czuje że nastąpi to wcześniej, no ale zobaczymy


tyle
idę was nadrobić
__________________
Lubię pikniki na skraju drogi I lubię jadać w restauracjach Ciszy uwielbiam słuchać w górach I lubię bywać w gwarnych miastach
martucha84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:35   #2367
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Marta no to dobrze, kupicie buciki i mam nadzieję, że szybko podkurczanie się zakończy. I znowu patrzę, że sie potwierdziło, ze dziecko powinno jak najwięcej samo robić tzn. samo wstawać, samo chodzić nic na siłę, nie przyspieszać.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:40   #2368
anika222
Zakorzenienie
 
Avatar anika222
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 953
GG do anika222
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

brawa teraz buciki smigac bedzie az miło



natalia dzis probowała siadac..... oparłam ja pleckami na moich udach złapała mi palce i sie podciagała..... i z tego wysiłku padła i spi
__________________
-----------------------------------
Razem: 13.01.2003 --- 27.09.2008 --- 19.09.2009


"tylko spokój nas uratuje..piiiiip...
anika222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:42   #2369
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Ja połogu tez jakoś strasznie nie przeżywam, wiadomo nic przyjemnego, krwawie juz 12 dzień , czasem brzuch pobolewa (macica się chyba obkurcza), ale tak to chodzę normalnie, siedzę też normalnie (odkąd zdjęli mi szwy w 3 dobie siedze normalnie, wiadomo, ze na początku troche pobolewało, ale teraz to juz luz). W szpitalu tez szmigałam. No i ja wole w połogu chodzić niż rodzić. Niby bóle krótkie, ale silne, dziękuje bardzo.
Choć tęskni mi się troche za ciążą i brzuchem

Kasiaher Daysy byłyście na usg bioderek na zagnańskiej albo na mickiewicza? Bo musimy się umówić i nie wiem gdzie?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-01, 10:42   #2370
Gucia0987
Zakorzenienie
 
Avatar Gucia0987
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11 901
Dot.: Żonki 2009 cz.XXVIII

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Rosi,nie mogę ostatnio z Tobą musisz kawę przesiusiać... padłam

Cytat:
Napisane przez martucha84 Pokaż wiadomość
hej my już po,
Pat jak ją zobaczył zrobił niewyraźną minę (w myśl zasady tak baba stara nie jakaś tam szprycha to co się będę wysilał i uśmiechał) no i jak podeszła do niego z młoteczkiem to zaczął się tak drzeć że chyba nas było na końcu Mikołowa słychać... no ale rozwój adekwatny do wieku, niestety ma tendencję do podkurczania palców stóp więc mamy jeszcze raz się jej pokazać jak młody samodzielnie będzie chodził, do tego czasu mamy przyjeżdżać do ośrodka ale tylko raz na 3 tygodnie na instruktaż ustawiana stopy, do tego mamy mu kupić buty do chodzenia po domu takie a'la ortopedyczne, profilaktyczne np. takie z Bartka są podobno fajne, w których te palce będą ułożone prosto a nie podwijane. Dopiero jak samodzielnie będzie chodził i nie będzie podkurczał paluszków może biegać na boso.
Do tego mam z nim ćwiczyć stópki, ale to już rehabilitantka pokazała mi jak, no i jak najmniej prowadzenia za ręce, a jak najwięcej samodzielnego dreptania przy meblach czy na czworakach, i jak wstaje to też ma się wdrapywać podciągać sam mamy mu nie pomagać

Więc co 3 tyg na instruktaż, a w pierwszym tyg września jeszcze raz psycholog neurologopeda no i neurolog, jak będzie sam chodził i nie podwijał paluszków to koniec.

A i pani neurolog powiedziała że daje mu max 2 miesiące na samodzielne chodzenie bo fajnie kombinuje (mimo darcia się uciekał od niej aż się kurzyło ) ale czuje że nastąpi to wcześniej, no ale zobaczymy


tyle
idę was nadrobić
Trzymam kciuki!

Powiem Ci szczerze, ze tak proste rzeczy jak nie pomaganie w stawaniu, że sam ma się podciągać, nie chodzenie za ręce - niby takie proste a może pomóc! W życiu bym na to nie wpadła! No to teraz czeka Was zakup bucików!

No i Patryk.. jak na faceta przystało... brzydka Pani - to mam ją gdzieś! A co!
__________________

"Księżna: (...)ale oświadczam Ci, od dzisiaj w ogóle już nie boję się pająków!
Marion: Niemniej jednak tego zabiłaś
Księżna: Cóż, ktoś musiał zapłacić za te, które całe życie mnie straszyły"

Gucia0987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.