mój tż-et i pieniądze... - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 14:05   #481
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

ja mysle dziewczyny ze nei ma co sie produkowac.
czemu az tak Wam zalezy zeby autorke przekonac?
to nie Wy bedziecie sponsorowac jej chlopaka.
a jesli cala jej rodzina che wydawac na niego kase, to wolna droga.

swoja droga, ja w te rzekome opinie rodzicow i babci nie wierze, bo to trzeba byc z kosmosu zeby dwojce doroslych, zdrowych ludzi, ktorzy spokojnie moga do pracy isc sponsorowac samochod i wakacje.
ja na swoje wakacje zarabialam od 17 roku zycia, wiec tym bardziej w gowie mi sie nie miesci.

ale nie moj cyrk.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat





Edytowane przez yoona
Czas edycji: 2011-07-02 o 14:06
yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:06   #482
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
opinia mojej rodziny jest dla mnie najważniejsza
To mogłaś od razu zapytać rodzinę, a nie zawracać głowę Wizażankom
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:07   #483
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Obstawiam wersję nr 1.

Podejrzewam, że rozmowa autorki z rodzicami i babcia wyglądała tak jak od momentu kiedy zaczela go bronić.
Swojego tz pewnie postawiła w dobrym swietle. Wielu faktów nie przedstawiła. Bo nie uwierzę, że jej rodzice i babcia byli by tacy naiwni.
Dokładnie Uwierzyłabym jeszcze, że im wszystko szczerze powiedziała, gdyby to było na samym początku tego wątku, gdy i nam tu szczerze pisała. Teraz autorka broni swojego tżta, tłumaczy każde jego zachowanie. Jakoś nie wierzę, ze poszła i rodzinie powiedziała wszystko, bez wybielania i przeinaczania faktów...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:07   #484
PlastikowaBiedronka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 85
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

oj dziewczyny rajcujecie się jak dzieci tym tematem w kółko pisząc to samo i widząc, że autorka wątku i tak ma gdzieś to co piszecie

co do opinie jej rodziny to w dzisiejszym świecie mnie wcale nie zdziwi, że oni znają całą prawdę i faktycznie tak zareagowali

Edytowane przez PlastikowaBiedronka
Czas edycji: 2011-07-02 o 14:08
PlastikowaBiedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:11   #485
rudowlosa1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 67
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Ale mi by było głupio brać od babci partnera 500 zł na własne zachcianki.
No ok, z tym jest coś nie tak, ale czepiacie się również autorki, że babcia daje jej na wakacje,a sama na nie nie zabrabia. Skoro babcia chce dać tyle pieniędzy za koszenie i grabienie to jej sprawa.
A chłopak? no coż są różni ludzie, różne priorytety.
rudowlosa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:12   #486
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Ehh .. Autorka pewnie za miesiąc założy wątek pod innym nickiem. O tym jak to chłopak obiecywał jej darmowe podwózki prosto z serca ..

Żenada...
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 14:37   #487
agusia5144
Raczkowanie
 
Avatar agusia5144
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 291
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Ehh .. Autorka pewnie za miesiąc założy wątek pod innym nickiem. O tym jak to chłopak obiecywał jej darmowe podwózki prosto z serca ..

Żenada...

nie zdziwiłabym sie!
agusia5144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 15:14   #488
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Niby tak, ale może to ja jakiś dinozaur z jakimś poczuciem przyzwoitości...
Nie dinozaur, na szczęście jeszcze są tacy ludzie, którzy myślą tak jak ty, ale autorka i jej chłopak do nich nie należą. Dla niego w szczególności liczy się tylko kasa, na dodatek łatwa, bo po co ciężko pracować i sobie zarobić na samochód jak można wziąć pieniądze od emerytowanej babci swojej dziewczyny. A skoro owa dziewczyna nie widzi w tym nic niestosownego to znaczy, że jest taka sama.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 16:01   #489
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
no to nie wierz

Chodziło o to że od 2-3 miesięcy oszczędza dlatego np za wakacje nie zapłaci i ja zapłaciłam za tą restauracje. Ale takie drobne rzeczy jak lody, gazety, zakupy za ok 20 zł to mi funduje i nie pozwoli sobie za to oddać albo żebym ja placiła.
ciekawie to brzmi w zestawieniu z tym, że jak go zabrałaś do knajpy 40 km w obie strony i więcej jak 10-20 zł za paliwo nie zapłacił, do tego obiad też miał, i jakoś Ci to wypomniał i prędko pośpieszyłaś się z tą bluzką, którą sobie wybrał za jedyną stówę.

Cytat:
Rozmawiałam o tej całej sytuacji z rodzicami i babcią.
Tata stwierdził że: on się mojemu tż-etowi nie dziwi, że chce kupić porządny samochód bo sam dojeżdża codziennie te 80-90km w dwie strony do pracy do innego miasta od 18 lat i wie jak samochody tańsze potrafią być zawodne na takich trasach. Bo co innego jeżdżenie 80-90km a co innego po mieście. Jeśli komuś się samochód zepsuje a musi dojechać do miejsca pracy które jest w jego mieście to wsiada do autobusu/tramwaju i jedzie a mój tż-et by musiał brać w takiej sytuacji wolne na żądanie za które można wylecieć z pracy bo połączenia nie ma z jego wsi do miejsca pracy żeby dojechać na 7 rano do pracy.

Mama stwierdziła, że: powinnam się cieszyć, że mój tż-et zbiera na porządny samochód, chce się czegoś dorobić itd, że razem z tatą dojeżdża codziennie do pracy do innego miasta i wie że samochód musi mój tż-et mieć niezawodny i porządny i dobrze że na taki zbiera i że jak nam braknie na wakacje to ona nam dołoży

Babcia natomiast powiedziała: żeby mój tż-et wziął sobie na samochód część pieniędzy z tych które miały być na wakacje a ona nam jeszcze na wakacje dołoży, że samochód to jest kupno na lata i żeby kupił sobie porządny tym bardziej że codziennie będzie nim dojeżdżał tyle kilometrów a ja razem z nim.

Bo będę od października dojeżdżać razem z tż-etem do tego innego miasta o ile będziemy jechać mniej więcej na tą samą godzinę i od razu mówie, że płacić mu za ropę za tą jazdę nie będę i powtarza to nawet mój tż-et od dawna
jedyne co by mnie zastanawiało to to, że nikt z Twojej rodziny nie umie Wam doradzić, że auto, które sprawdzi się jako dojazd 90 km dziennie nie musi być takie za minimum 16 czy 17 tyś, bo można kupić auto np. za 12 To tak w kwestii szczegółów.
Ciekawi brzmi też to, że chłopak ma nagraną pracę, czyli dochody (2 tyś) w perspektywie i nie mógłby się z kimś, np. z Twojej rodziny, skoro to taki fajny kandydat na zięcia, dogadać w sprawie pożyczki tego, co mu brakuje, i oddać z pierwszych wypłat zamiast desperacko teraz zbierać forsę od kogo się da i na skutek zbierania na samochód, za przeproszeniem, odwalać takie maniany, jak opisałaś. Po to, żeby być kilkaset zł do przodu (bo nie kilka tysięcy). Ale co kto lubi, również pozdrawiam. Poza tym to rzeczywiście jest talent tak zmobilizować swoją rodzinę i nawet rodzinę dziewczyny, żeby na pierwsze auto za jakieś 20 tyś zbierać sobie w np. 3 czy 4 miesiące (własnych środków1/3, reszta od bliskich).
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 16:09   #490
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Odniose sie tylko do pierwszego posta, bo nie chce mi sie czytac tylu stron.... Naprawde wolałabym byc do konca zycia sama, niz facetem, który mnie wykorzystuje i traktuje jak dojna krowę. Wg mnie głupia jestes,ze sie tak frajerujesz i zle na tym wyjdziesz, zobaczysz za jakis czas sama.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 16:10   #491
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
ja uwazam ze ona wymyslila to co niby rodzice i babcia powiedzieli po to zeby dalej bronic Tza i zeby zamydlić nam oczy
Też tak myślę bo argumenty rodziny jakoś dziwnie podobne do tych już podawanych przez autorkę
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 16:25   #492
Sadek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 372
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Widzę, że wyrasta nowe pokolenie "zastaw się a postaw się". Facet zarabia grosiki, 700 zł w dzisiejszych czasach to nic. Nie wystarczy nawet na baaaardzo skromne życie a chłopak chce "drogi" samochód, pije whisky i myśli o drogich ciuchach. Nawet nie ma perspektyw i raczej nie zacznie zarabiać 20 tys zł. Czarno to widzę. Rodzina nie nauczyła go podstawowych zasad, kultury mieszkaniowej, tego jak racjonalnie wydawać pieniądze. Potem widzimy osiedla Ferdków Kiepskich z zaparkowanymi BMW przed rozpadającym się blokiem. Przyznam, że przy takich zarobkach ledwo stać go na bilet miesięczny i wielu na jego miejscu raczej wsiądzie na rower aby zaoszczędzić.
Sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 16:46   #493
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Sadek Pokaż wiadomość
Przyznam, że przy takich zarobkach ledwo stać go na bilet miesięczny i wielu na jego miejscu raczej wsiądzie na rower aby zaoszczędzić.
Ale on nie musi oszczędzać. Ma swojego sponsora i garść naiwnych wokół siebie, którzy ładują w niego każdy grosz, (bo przecież chłopak na dobre auto zbiera) więc wydaje pieniądze bez zastanowienia.
__________________

Edytowane przez CytrynowaPannica
Czas edycji: 2011-07-02 o 16:48
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 18:06   #494
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cyrk na kółkach, słowo daję.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 21:29   #495
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

hahaah się uśmiałam!
Prawdziwa z niej Narciara a wiecie po czym poznalam? Po tych przyciemnianych goglach co nosi na oczach ,bo nie widzi żadnego problemu .No problem!No sorka bo już mnie nerw bierze na tą dziewuchę . Ja pikole. Boże! Widzisz to i nie grzmisz.To jest tak jak z tą przyslowiową świnią -pluj jej w ryj ona powie ,że deszcz pada.
Brak słów i ręce opadają .Mam nadzieję,ze w przyszlości niedalekiej albo moze i dalekiej sciągnie te swoje gogle i wreszcie zobaczy jak burak puścil ją w trąbę bo tak napewno będzie na 100%. A taki był fajny ,amerykański .Szkoda.....
Nic tylko wspólczuć płytkiego myslenia autorki i winszować burakowi,ze się w życiu dobrze ustawi a potem ....same wiecie co potem .
Ale ok narciarko jak Ci tak dobrze to męcz sie nadal w tym pseudo suer związku az kiedyś w koncu obudzisz sie z ręką w nocniku i stwierdzisz ,ze zmarnowalas najlepsze lata sponsorując i znosząc humory tego pasożyta
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.

Edytowane przez kamila.bg
Czas edycji: 2011-07-02 o 21:33
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 21:40   #496
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez kamila.bg Pokaż wiadomość
Ja pikole. Boże! Widzisz to i nie grzmisz.To jest tak jak z tą przyslowiową świnią -pluj jej w ryj ona powie ,że deszcz pada.
Brak słów i ręce opadają .Mam nadzieję,ze w przyszlości niedalekiej albo moze i dalekiej sciągnie te swoje gogle i wreszcie zobaczy jak burak puścil ją w trąbę bo tak napewno będzie na 100%. A taki był fajny ,amerykański .Szkoda.....
(.....)az kiedyś w koncu obudzisz sie z ręką w nocniku i stwierdzisz ,ze zmarnowalas najlepsze lata sponsorując i znosząc humory tego pasożyta
a niech se żałuje swoich pieniędzy , ale babcia biedna
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 22:41   #497
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
bo go kocham przede wszystkim i układa nam się świetnie we wszystkich kwestiach oprócz tych dotyczących pieniędzy
Proponuje zamieszkać ze swoim księciem i szybko stwierdzisz, że nie będzie się wam świetnie układało gdy nie będzie pieniędzy...

Nie możecie zamieszkać razem, bo nie macie kasy??? i już się zaczyna Pewnie usłyszysz,ze jak CI NA TYM TAK ZALEŻY to kup mieszkanie i opłacaj koszty utrzymania, bo on aktualnie zbiera na zimowe opony i nowe felgi....

Potem jak będzie dziecko, to on nie będzie miał na wózek, łóżeczko, bo zbiera na nowy lakier i dvd do autka jego miłości a jak będziesz marudzić, to na bank usłyszysz PRZECIEŻ TO TY CHCIAŁAŚ DZIECKA A JA SIĘ DLA CIEBIE ZGODZIŁEM czyt. odp..... się ode mnie, zawracasz mi d.... pierdołami.


Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
Tak jestem pewna. Za to nie mogę za chiny zrozumieć tego, że jest taki strasznie oszczędny i pazerny na pieniądze... i zrobił ze mnie tą najgorszą bo on myśli realistycznie (czyli o kupnie samochodu) a ja o przyjemnościach (wakacje)
Oj tam oj tam On tylko chce cię wpędzić w poczucie winy, żeby móc tobą manipulować a później kto wie może nawet zgodzisz się na przylanie, bo mu wypłatę za małą do domu przyniosłaś...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość

"Ty głupia nie jesteś więc co Ci będę tłumaczył, przemyślisz to na spokojnie i sama dojdziesz do wniosku że dobrze robię"

itd
Jaki on słodki i jak bardzo cię kocha, normalnie po co ma ci to tłumaczyć i tak nie zrozumiesz, bo właśnie za głupia jesteś na to. Słyszysz, to co chcesz usłyszeć



Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
"sprawic ci przyjemnosc" - swietny zarcik. to on ma byc uszczesliwiony, a ciebie ma gleboko w zadku. jedno podsumowanie tego chlopaczka - jest kretynem.
Nie on nie jest kretynem wręcz przeciwnie, trafił na zakochaną ślepo dziewczynę i doskonale wie jak to do swojego wygodnego życia wykorzystać.
Normalnie zdolny chłopak a że wyzyskuje naiwnych ale to powinna zrobić autorka wątku, której strasznie mi jest żal pomimo złości na nią za taką ciemnotę i niesłuchanie rad ludzi którzy widzieli już takie cudne związki, bądź same je przeżyły i tracą jak widać swój czas ostrzegając ją przed bagnem w które tak na różowo wkracza....
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 22:53   #498
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
a niech se żałuje swoich pieniędzy , ale babcia biedna
a kto Ci powiedział że moja babcia jest biedna? moi dziadkowie mają bardzo wysokie dochody z firmy i jak sami mówią ogromną przyjemność sprawia im fundowanie czegoś innym wiedząc że to sprawi im radość bo jak mówią z ludźmi trzeba się dzielić

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

dobrze jestem głupia nic o mnie nie wiecie więc Wasza opinia na mój temat mnie zupełnie nie interesuje no chyba że chcecie podnieść sobie samoocene to piszcie dalej o mnie i moim tż-ecie co chcecie nie prosiłam o ocene mnie, mojego tż-ta czy tego na co wydaje pieniądze moja babcia prosiłam tylko o zdanie na temat tego czy słusznie się zdenerwałam
__________________
jesteśmy razem już...

Edytowane przez narciarka
Czas edycji: 2011-07-02 o 22:59
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 22:53   #499
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
a kto Ci powiedział że moja babcia jest biedna? moi dziadkowie mają bardzo wysokie dochody z firmy i jak sami mówią ogromną przyjemność sprawia im fundowanie czegoś innym wiedząc że to sprawi im radość bo jak mówią z ludźmi trzeba się dzielić

Biedna w sensie. Ze nie bez kasy .
Tegoroczna maturzystka ? .. Jeśli zdałaś maturę z polaka .. To naprawdę gratuluję. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 22:55   #500
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

i ciesze się że tym wątkiem zapewniłam wam rozrywkę

---------- Dopisano o 23:55 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Biedna w sensie. Ze nie bez kasy .
Tegoroczna maturzystka ? .. Jeśli zdałaś maturę z polaka .. To naprawdę gratuluję. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
ale jaka ona biedna skoro cieszy się że komuś sprawia przyjemność? bo o to mi chodziło
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 22:59   #501
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
a kto Ci powiedział że moja babcia jest biedna? moi dziadkowie mają bardzo wysokie dochody z firmy i jak sami mówią ogromną przyjemność sprawia im fundowanie czegoś innym wiedząc że to sprawi im radość bo jak mówią z ludźmi trzeba się dzielić

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

dobrze jestem głupia nic o mnie nie wiecie więc Wasza opinia na mój temat mnie zupełnie nie interesuje no chyba że chcecie podnieść sobie samoocene to pisz dalej o mnie i moim tż-ecie co chcesz nie prosiłam o ocene mnie, mojego tż-ta czy tego na co wydaje pieniądze moja babcia prosiłam tylko o zdanie na temat tego czy słusznie się zdenerwałam
powiem Ci tak, ja uważam, że Twój chlopak w kwestiach dotyczących finansów, które opisałaś, wypadł bardzo blado, naprawdę. łącznie z tym, że pojedzie do dziadków bo są po emeryturze to może mu coś jeszcze odpalą.
Dobrze, że go bronisz, sama oceniasz swój związek, ale wg mnie przemyśl to sobie na spokojnie sama, bo nie da się nie odnieść wrażenia, że ulegasz zaślepieniu.
I naprawdę to, że Twoi dziadkowie są bardzo zamożnymi ludźmi, Ty sama jak rozumiem nie należysz do najbiedniejszych, do tego wybierasz się na niezłe studia, któe dają szansę zapewnić Ci kiedyś niezłe zarobki, wszystko to stanowi zagrożenie, że Twój chlopak jest z Tobą dla kasy. Pozdrawiam.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:03   #502
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
a kto Ci powiedział że moja babcia jest biedna? moi dziadkowie mają bardzo wysokie dochody z firmy i jak sami mówią ogromną przyjemność sprawia im fundowanie czegoś innym wiedząc że to sprawi im radość bo jak mówią z ludźmi trzeba się dzielić

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

dobrze jestem głupia nic o mnie nie wiecie więc Wasza opinia na mój temat mnie zupełnie nie interesuje no chyba że chcecie podnieść sobie samoocene to piszcie dalej o mnie i moim tż-ecie co chcecie nie prosiłam o ocene mnie, mojego tż-ta czy tego na co wydaje pieniądze moja babcia prosiłam tylko o zdanie na temat tego czy słusznie się zdenerwałam
Biedna ma znaczenie wieloznaczne...ale skąd Ty masz to wiedzieć
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:04   #503
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
powiem Ci tak, ja uważam, że Twój chlopak w kwestiach dotyczących finansów, które opisałaś, wypadł bardzo blado, naprawdę. łącznie z tym, że pojedzie do dziadków bo są po emeryturze to może mu coś jeszcze odpalą.
Dobrze, że go bronisz, sama oceniasz swój związek, ale wg mnie przemyśl to sobie na spokojnie sama, bo nie da się nie odnieść wrażenia, że ulegasz zaślepieniu.
I naprawdę to, że Twoi dziadkowie są bardzo zamożnymi ludźmi, Ty sama jak rozumiem nie należysz do najbiedniejszych, do tego wybierasz się na niezłe studia, któe dają szansę zapewnić Ci kiedyś niezłe zarobki, wszystko to stanowi zagrożenie, że Twój chlopak jest z Tobą dla kasy. Pozdrawiam.

dziadkowie mojego tż-ta są bogatsi niż ja a że żyją sobie sami we dwójkę to tż-etowi dużo dają pieniędzy, rozmawiałam z jego dziadkiem i się okazało że on wtedy kazał przyjechać mojemu tż-etowi bo chciał mu jeszcze trochę pieniędzy dać.
Nie bój się nie ulegam zaślepieniu a już napewno mój chłopak nie jest ze mną dla kasy

również pozdrawiam
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:06   #504
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez dawidowskasia Pokaż wiadomość
Biedna ma znaczenie wieloznaczne...ale skąd Ty masz to wiedzieć
przeczytaj moje wszystkie wypowiedzi bo wyjaśniłam o co mi chodziło
__________________
jesteśmy razem już...
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:09   #505
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
dziadkowie mojego tż-ta są bogatsi niż ja a że żyją sobie sami we dwójkę to tż-etowi dużo dają pieniędzy, rozmawiałam z jego dziadkiem i się okazało że on wtedy kazał przyjechać mojemu tż-etowi bo chciał mu jeszcze trochę pieniędzy dać.
Nie bój się nie ulegam zaślepieniu a już napewno mój chłopak nie jest ze mną dla kasy

również pozdrawiam
No i co z tego,że dają? Człowiek honorowy nie weźmie.
On zbiera na samochód (dodaj zbiera od innych)

Naprawdę mi Cię żal. Nie wiem kogo chcesz oszukać. To,że ktoś daje nie oznacza,że się rzuca jak sęp

Ja też mam bogatych dziadków ze strony matki, ale mój facet by się wstydził coś od nich brać, mimo,że proponują i wciskają.

Twój facet jest obleśny czy Ci się to podoba czy nie

A se bądź z nim jak na nikogo lepszego Cię nie stać
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:09   #506
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
powiem Ci tak, ja uważam, że Twój chlopak w kwestiach dotyczących finansów, które opisałaś, wypadł bardzo blado, naprawdę. łącznie z tym, że pojedzie do dziadków bo są po emeryturze to może mu coś jeszcze odpalą.
Dobrze, że go bronisz, sama oceniasz swój związek, ale wg mnie przemyśl to sobie na spokojnie sama, bo nie da się nie odnieść wrażenia, że ulegasz zaślepieniu.
I naprawdę to, że Twoi dziadkowie są bardzo zamożnymi ludźmi, Ty sama jak rozumiem nie należysz do najbiedniejszych, do tego wybierasz się na niezłe studia, któe dają szansę zapewnić Ci kiedyś niezłe zarobki, wszystko to stanowi zagrożenie, że Twój chlopak jest z Tobą dla kasy. Pozdrawiam.
Nie ma się co produkować...Typowy wizażowy syndrom wyparcia nastąpił. Najpierw pytanie-szczere wypowiedzi-wyparcie.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:11   #507
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Ja nie rozumiem Cię autorko. Najpierw się żalisz, potem mówisz że faktycznie, przejrzałaś na oczy i strasznie Ci przykro że Twój facet okazał się pijawką, a teraz go bronisz jakby był ósmym cudem świata. Tylko po co? No ale to nie ja się z nim spotykam więc mi to wisi.
__________________
Włosomaniaczka
Obecnie: ~60 cm
Cel I: do ziemi
Cel II: żeby ukochany mógł wejść po nich na 3 piętro



Fakty nie przestają istnieć z powodu ich ignorowania.

ston3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:18   #508
narciarka
Rozeznanie
 
Avatar narciarka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 878
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem Cię autorko. Najpierw się żalisz, potem mówisz że faktycznie, przejrzałaś na oczy i strasznie Ci przykro że Twój facet okazał się pijawką, a teraz go bronisz jakby był ósmym cudem świata. Tylko po co? No ale to nie ja się z nim spotykam więc mi to wisi.
nie uważam że jest ósmym cudem świata bo nie jest, każdy ma swoje wady, popełnia błędy itd. On zrobił źle i przecież zdaje sobie z tego sprawę. Obiecał, że tak więcej nie postąpi a ja mu dałam szansę żeby sprawdzić czy faktycznie tak będzie. Jeśli słowa nie dotrzyma to wtedy faktycznie skończy się ten związek rozstaniem.
__________________
jesteśmy razem już...

Edytowane przez narciarka
Czas edycji: 2011-07-02 o 23:19
narciarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:37   #509
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Napisane przez narciarka Pokaż wiadomość
Jeśli słowa nie dotrzyma to wtedy faktycznie skończy się ten związek rozstaniem.
Srali muchy będzie wiosna
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 23:41   #510
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: mój tż-et i pieniądze...

Cytat:
Obiecał, że tak więcej nie postąpi a ja mu dałam szansę żeby sprawdzić czy faktycznie tak będzie. Jeśli słowa nie dotrzyma to wtedy faktycznie skończy się ten związek rozstaniem.
Oczywiście. Każdy wieloryb tak mówi...

Swoją drogą, skoro nagle cała rodzina taka krezusowa [mała wioseczka, co to nawet jeden autobus nie przejeżdża, pracy nic, a tu nagle sami bogacze i właściciele firm], to po co to całe zbieranie? Wystarczyło by pożyczyć i tu i tam, iść do pracy, odpracować, oddać.
A Twoje pytanie też takie jakieś coraz bardziej abstrakcyjne się wydaje...
Żerować na rodzinie nikt nikomu nie zabrania. No, może honor, ale to jak wiadomo, na wymarciu.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes

Edytowane przez Linaewen
Czas edycji: 2011-07-02 o 23:42
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:10.