Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona III - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-04, 17:54   #2881
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
witajcie, mam doła ... okazuje się, że mam przeciwciała przeciwjądrowe o świeceniu homogennym w mianie 320
czy to mogło zabić moje dziecko? wygląda na to, że u mnie zawiodła immunologia... myślałam, że jak znajdę prawdopodobną przyczynę to będzie mi lepiej... a teraz jest mi dużo gorzej...
moja następna ciąża ma być poprzedzona konsultacją, wtedy się więcej dowiem. Czyli niestety ten cykl odpuszczamy, czekam aż lekarz z urlopu wróci za 3 tyg ;( ;(
oj Kochana nie martw się na zapas może bedzie wszystko ok ja się nie znam na tych badaniach i wynikach ale pójdziesz do swojego gin i zobaczysz że będzie dobrze!!!

a mi jest strasznie nie dobrze
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:04   #2882
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
witajcie, mam doła ... okazuje się, że mam przeciwciała przeciwjądrowe o świeceniu homogennym w mianie 320
czy to mogło zabić moje dziecko? wygląda na to, że u mnie zawiodła immunologia... myślałam, że jak znajdę prawdopodobną przyczynę to będzie mi lepiej... a teraz jest mi dużo gorzej...
moja następna ciąża ma być poprzedzona konsultacją, wtedy się więcej dowiem. Czyli niestety ten cykl odpuszczamy, czekam aż lekarz z urlopu wróci za 3 tyg ;( ;(
3 tygodnie szybko miną, może da się tego uniknąć przy następnej ciąży.
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:54   #2883
shehzadi
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 710
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
witajcie, mam doła ... okazuje się, że mam przeciwciała przeciwjądrowe o świeceniu homogennym w mianie 320
czy to mogło zabić moje dziecko? wygląda na to, że u mnie zawiodła immunologia... myślałam, że jak znajdę prawdopodobną przyczynę to będzie mi lepiej... a teraz jest mi dużo gorzej...
moja następna ciąża ma być poprzedzona konsultacją, wtedy się więcej dowiem. Czyli niestety ten cykl odpuszczamy, czekam aż lekarz z urlopu wróci za 3 tyg ;( ;(
Kochana, strasznie mi przykro . Mam nadzieję, że to jednak nie była przyczyna i że nie będziesz miała z tym problemu w przyszłości. Bądź dzielna

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
a mi jest strasznie nie dobrze
Dlaczego? Zjadłaś coś "nie-ten-teges"?
__________________
[*]2.05.2011 Dawid
[*]29.11.2011 Dominika

shehzadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 18:58   #2884
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez shehzadi Pokaż wiadomość
Dlaczego? Zjadłaś coś "nie-ten-teges"?
o to chodzi że nic takiego nie jadłam już mi trochę przeszło ale przez kilkanaście minut myślałam że pójdę jednak teraz zjadłam gruszkę i troszkę mi przeszło

oglądam właśnie sukienki na all ale normalnie tragedia nic ciekawego nie ma co ja zrobię??
http://allegro.pl/cudowna-sukienka-z...678592004.html
co sądzicie o tej?? na wesele chyba nie bardzo pasuje??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2011-07-04 o 19:16
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:27   #2885
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

czemu nie? moim zdaniem fajna. najważniejsze jak ty w niej będziesz wyglądała. mi by nie pasowała, bo mam duży biust i wyglądałabym jak inwalidka.
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:29   #2886
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
czemu nie? moim zdaniem fajna. najważniejsze jak ty w niej będziesz wyglądała. mi by nie pasowała, bo mam duży biust i wyglądałabym jak inwalidka.
hehe ja mam biust w miarę ok za to brzuch mam wystający szukam jakiejś co by mi go przysłoniła a zarazem żeby później w niej gdzieś wyjść a nie żeby była tylko na jedno wyjście a później leżała w szafie ;/
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:34   #2887
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez BERBIE Pokaż wiadomość
cena też przystępna, uważam, że na letnie wesele się nadaje, bo taka leciutka się wydaje, a kolor nie jest jakiś bardzo letni, że może i na inne imprezy się będzie nadawała.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

i przyda się jak brzuszek urosnie...
dzięki za wyrażenie swojej opinii tylko cholera nie lubię tak w ciemno kupować najlepiej wolałabym żeby była gdzieś na miejscu aby można ją było pierw zmierzyć i zobaczyć jak w niej bym wyglądała
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 19:35   #2888
BERBIE
Zakorzenienie
 
Avatar BERBIE
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 7 119
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

cena też przystępna, uważam, że na letnie wesele się nadaje, bo taka leciutka się wydaje, a kolor nie jest jakiś bardzo letni, że może i na inne imprezy się będzie nadawała.

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

i przyda się jak brzuszek urosnie...
BERBIE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:35   #2889
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Toto suknia śliczna
Natalia gratuluje wizyty i pozytywnych wiadomości i czekamy na płeć
Agatka Toto jak w środę to ja chyba napewno w czwartek ale mam strach
Agatka sukienka jak najbardziej na wesele
Amilcia kostium rewelacja
Kasiah na tygodniach to ja wogóle sie nie znam
a co z Cookie dlaczego jej tu dziś nie widziałam?
a my już zjedliśmy sushi i butelkę wina wypiliśmy i spać nam się chce hehe a i kwiatka dostałam od tżtka
a i musze na skarbie mamy poszperać
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:43   #2890
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
Agatka Toto jak w środę to ja chyba napewno w czwartek ale mam strach
Agatka sukienka jak najbardziej na wesele

a my już zjedliśmy sushi i butelkę wina wypiliśmy i spać nam się chce hehe a i kwiatka dostałam od tżtka
a i musze na skarbie mamy poszperać
ja chyba poczekam do niedzieli z tym testem nie chcę się nakręcać bo zrobię go w sobotę a za chwilę @ przyjdzie bez sensu

No to ładnie ze str Tża hihi ale poczekaj poczekaj niech minie z 2 lata hehe to nawet zapomni o tej dacie
U nas minęły 3 lata (28czerwca) i miałam jechać z Tż wybrać sobie pierścionek złoty no ale teraz to już mogę pomarzyć bo trzeba będzie kupić nowy sygnet dla Taty
A co tam chcesz szperać??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK

Edytowane przez agatkaa1
Czas edycji: 2011-07-04 o 19:46
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 19:44   #2891
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
ja chyba poczekam do niedzieli z tym testem nie chcę się nakręcać bo zrobię go w sobotę a za chwilę @ przyjdzie bez sensu

No to ładnie ze str Tża hihi ale poczekaj poczekaj niech minie z 2 lata hehe to nawet zapomni o tej dacie

A co tam chcesz szperać??
jak ty do niedzieli to ja może do poniedziałku ale ta wizyta u gin w czwartek i mnie ciągnie trochę
a tak ogólnie Ciebie już wyszperałam hehe
ja mu przypomnę o dzisiejszej dacie też przypomniałam w pewnym sensie bo zapytałam się co robimy w poniedziałek ale sam wiedział co to za data moje kochne kochanie hi hi
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]

Edytowane przez akeneki
Czas edycji: 2011-07-04 o 19:45
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 20:06   #2892
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Witam wieczorkiem !
Natalia 23 super ze badania oki i dzidzius zrelaksowany
Kasiahexe kochana nie stresuj sie piersiami, a na tygodniach sie nie znam , tez sie doszukuje na necie jak to jest ?
lucy Wydzielina hmmm mi sie wydaje, ze w ciazy to normalka, ja mam teraz budyn tak jakby ... I tez sie przyznam, ze mam stresora i zagladam co jakis czas czy to nie krew.... straszne to....
Agatkomi sie sukieneczka podoba, teraz jest taka moda ze na wesela czy inne uroczystosci, czy nawet wypad z przyjaciolmi nie okresla sie jakims konkretnym "kanonem " a lepiej kupic cos w czym sie bedzie chodzilo czesciej
maksikola odliczamy i trzymamy kciuki
basiu tylko nie zapomnij o nas i dobrze, ze wkoncu mezus na miejscu to bedziesz spokojniejsza
Inutilku moj, Powiem Tobie tak: mi po antybiotyku szybko przeszlo to paskudztwo ale dobrze, ze trafilas na lekarza ktory nie przepisal go Tobie , bo moze Ci przejdzie. To dziadostwo moze byc przez te przeciagi, ja sie zalatwilam tak zima pierwszy raz i niestety moj lekarz powiedzial , ze to moze wracac jesli ktos mial takie cos. Moge tobie poradzic zebys sobie "grzala" to miejsce. chodz sobie w apaszce lub szaliku, zeby nie wystawiac szyjki na przeciagi. Ja spalam owinieta w szalik i na drugi dzien czulam juz ulge . Trzymam kciuki zeby szybko przeszlo
Acha , i nie calowalysmy sie , zeby byla jasnosc hihih
toto Sliczna ta sukienusia do slubu, bajecznie wygladalas na pewno. Dzwonila juz ta Pani doktor ? I mam nadzieje, ze zalapie sie na to ciasto bo dalej mnie nie opuszcza ochota na slodkie
amilcia taki sam kostium bym sobie wybrala, bo to moje kolorki ja taka cukierkowa jestem hihihih Aprospos mezulka, moj tez niedobry i mialam dola przez niego wczoraj....... On sie chyba jeszcze boi cieszyc z dzidziusia
berbiedobrze, ze dzieczyny Cie uspokoily, mam nadzieje ze ten stan podgoraczkowy minie
Akeneki dziekuje, ze o mnie pytasz Ty sie tam teraz relaksuj z mezusiem hihihihih

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

dzisiaj bylam troszke zabiegana ... Po pracy poszlam na bete, jutro wynik o 11 dopiero i moze mnie troche uspokoi jak zobacze co tam sie wykluwa
Wizyte mam po 15tej... Ech ciekawe , troszke sie denerwuje. Ogolnie boje sie troche bo piersi mnie nie bola, nie spuchly .. Tylko "kanal Rodny" ciagnie mnie w dol co jakis czas... nie wiem co mam o tym myslec ?
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:09   #2893
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
jak ty do niedzieli to ja może do poniedziałku ale ta wizyta u gin w czwartek i mnie ciągnie trochę
a tak ogólnie Ciebie już wyszperałam hehe
ja mu przypomnę o dzisiejszej dacie też przypomniałam w pewnym sensie bo zapytałam się co robimy w poniedziałek ale sam wiedział co to za data moje kochne kochanie hi hi
a tak a na kiedy masz termin @?? ja mam właśnie na sobotę jak nie przyjdzie to nawet testować nie będę musiała bo będzie jasne ale jestem prawie pewna że przyjdzie
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:17   #2894
aaaggusia
Rozeznanie
 
Avatar aaaggusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 626
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cookie nie denerwuj się, mnie też cycki w ogóle nie bolą - ponoć tak często bywa w drugiej ciąży że organizm zupełnie inaczej reaguje. trzymam kciuki za wyniki bety, ja też jutro idę zrobić ponownie dla swojego swiętego spokoju żeby mieć pewność że rośnie
aaaggusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:25   #2895
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
a tak a na kiedy masz termin @?? ja mam właśnie na sobotę jak nie przyjdzie to nawet testować nie będę musiała bo będzie jasne ale jestem prawie pewna że przyjdzie
ja nie wiem na kiedy się spodziewać ostatnio miałam 10.06 a wcześniej bardzo różnie od 28d do 35d więc kto to wie i znów czuje jajnik
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:29   #2896
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez aaaggusia Pokaż wiadomość
Cookie nie denerwuj się, mnie też cycki w ogóle nie bolą - ponoć tak często bywa w drugiej ciąży że organizm zupełnie inaczej reaguje. trzymam kciuki za wyniki bety, ja też jutro idę zrobić ponownie dla swojego swiętego spokoju żeby mieć pewność że rośnie
mam nadzieje, ze to tylko moje ... schizzy A jak sie czujesz ogolnie ?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
ja nie wiem na kiedy się spodziewać ostatnio miałam 10.06 a wcześniej bardzo różnie od 28d do 35d więc kto to wie i znów czuje jajnik
Nio to ciezko trafic na konkretna date, ale pociesze Cie , ze jak moja obecna fasolka sie zagniezdzala to do dnia testu czylam lewy jajnik i myslalam ze to @ idzie
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:31   #2897
Lucy1111
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy1111
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 6 276
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

dziewczyny, mam do Was pytanie. Czy po duphastonie się tyje? Bo kurcze, mam wrażenie, że bardzo puchnę. Mimo, że nie jem dużo, bo nie mam przecież apetytu
Lucy1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:31   #2898
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Alfahelisa robaczku, jeszcze nic nie jest przesadzone Wiem, najgorsze jest to czekanie echhh Nio ale nic na to nie poradzimy. Tylko mi sie nie doluj
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:35   #2899
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
ja nie wiem na kiedy się spodziewać ostatnio miałam 10.06 a wcześniej bardzo różnie od 28d do 35d więc kto to wie i znów czuje jajnik
ajj ja też wcześniej tak miałam ale teraz po # biorę cały czas duphaston od 16-25dc i @ mam jak w mordę strzelił co 28

---------- Dopisano o 21:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam do Was pytanie. Czy po duphastonie się tyje? Bo kurcze, mam wrażenie, że bardzo puchnę. Mimo, że nie jem dużo, bo nie mam przecież apetytu
Kochana ja w pierwszym cyklu na dupku zaszłam a później po # jak zaczęłam brać to w pierwszym cyklu jego przyjmowania przytyłam chyba 5 albo 7 kg ale teraz już trzymam się tej wagi a biorę go chyba 4 albo 5 cykl już się pogubiłam w tym wszystkim jeśli masz tendencję do tycia to pewnie coś przytyjesz
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 20:51   #2900
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
ajj ja też wcześniej tak miałam ale teraz po # biorę cały czas duphaston od 16-25dc i @ mam jak w mordę strzelił co 28
ja przed # miałam co 28 a teraz to już nic o sobie nie wiem ale cóż kiedyś może w końcu się wszystko ustabilizuje
uciekam spaciu bo tz już poszedł buziaki do jutra

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Cookie24 Pokaż wiadomość
mam nadzieje, ze to tylko moje ... schizzy A jak sie czujesz ogolnie ?

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------



Nio to ciezko trafic na konkretna date, ale pociesze Cie , ze jak moja obecna fasolka sie zagniezdzala to do dnia testu czylam lewy jajnik i myslalam ze to @ idzie
oj jak miło Cie widzieć
to jest pocieszenie i daje nadzieję choć z drugiej strony nie chce się nakręcać no to jeszcze raz buziaki kolorowych
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 20:56   #2901
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
ja przed # miałam co 28 a teraz to już nic o sobie nie wiem ale cóż kiedyś może w końcu się wszystko ustabilizuje
uciekam spaciu bo tz już poszedł buziaki do jutra
dobrej nocki akeneki , spokojnych senkow.

A gdzie reszta tak wogole ?????

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
[/COLOR]
oj jak miło Cie widzieć
to jest pocieszenie i daje nadzieję choć z drugiej strony nie chce się nakręcać no to jeszcze raz buziaki kolorowych
Co ma byc to bedzie , predzej czy pozniej doczeka sie kazda dzidziulka
Mi dawaly nadzieje (i daja nadal) zafasolkowane mamusie i wiem , ze dostaniemy nagrode za Nasze cierpienia
A ztym nakrecaniem tooo, tez tak sobie powtarzalam i cooo ? jak nakrecona chodzilam hhihihih
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:07   #2902
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

HEJ DZIEWUSZKI
mi jakoś nie chce się w domu siedzieć wiec ciągle jestem gdzieś na dworze to u mamy to z psem to ze znajomymi
jakoś mi się nie chce siedzieć w domu jak ładna pogoda jest

Cookie cały czas myślę o Tobie i trzymam mocno kciuki za Ciebie

Toto sukienka piękna

Anekei miłej nocki

Lucy za Ciebie też mocno trzymam kciuki
Wogóle za Was wszytskie trzymam kciuki hehhehehehehe i cieszę się bardzo z każdej fasolki

Inutil a Ty jak sie czujesz?

Natalia super że z dzidzią wszystko w porzadku
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:11   #2903
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
HEJ DZIEWUSZKI
mi jakoś nie chce się w domu siedzieć wiec ciągle jestem gdzieś na dworze to u mamy to z psem to ze znajomymi
jakoś mi się nie chce siedzieć w domu jak ładna pogoda jest

Cookie cały czas myślę o Tobie i trzymam mocno kciuki za Ciebie
Oj Ty , wlóczykij jeden hihih ciesze sie , ze masz dobry humorek mezus niedlugo wraca cioooo ???
dziekuje za kciuki, czuje , ze Bedzie dobrze tym razem. trzeba miec nadzieje do konca mimo moich podswiadomych schizzow .....
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:14   #2904
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez Cookie24 Pokaż wiadomość
Oj Ty , wlóczykij jeden hihih ciesze sie , ze masz dobry humorek mezus niedlugo wraca cioooo ???
dziekuje za kciuki, czuje , ze Bedzie dobrze tym razem. trzeba miec nadzieje do konca mimo moich podswiadomych schizzow .....
Napewno bedzie dobrze i będziesz za niedługo toczyć się z taaaaaaaaaaakim wielkim brzuchem

Tż wraca początkiem sierpnia wiec juz naprawde niedługo
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:27   #2905
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Cytat:
Napisane przez natalia21 Pokaż wiadomość
Napewno bedzie dobrze i będziesz za niedługo toczyć się z taaaaaaaaaaakim wielkim brzuchem

Tż wraca początkiem sierpnia wiec juz naprawde niedługo
Z Tym brzuszkiem tooo wieszz hihihi
i jak wroci to o Nas nie zapomnisz mam nadzieje hihihih

ja uciekam lulu bo rano musze wstac echhh odezwe sie po wizycie. buziaczki laleczki
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 21:58   #2906
natalia_23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 136
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

poszłam spać popołudniu i jakoś nie umiem pozbierać myśli, żeby wam coś napisać

dobranoc
__________________
5.01.2011[*]
08.03.2015[*]

Mikołaj 19.11.2011
natalia_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 22:43   #2907
Toto1
Zadomowienie
 
Avatar Toto1
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: holandia
Wiadomości: 1 579
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

dopiero jestem ufffff

jestem padnieta. szuram jezykiem po dywanie..
caly dzien bylam w szpitalu.. nasz swiadek jest po operacji raka nerki. no i dzisiaj z zona byl sobie na zakupach.. i cos go chwycilo. zawlokla go do szpitala bo byli niedaleko... no ale ona ma depresje.. nie wychodzi z domu bez doroslej osoby.. wiec musialam do nich jechac. zabrac ja do jej domu. potem znowu do szpitala. i potem z powrotem...... o losie....
jutro rano sie okaze czy to tylko po operacyjny bol czy moze musza znowu operowac..

Akeneki, Agatka no to co? zostaje sama? ja bede jednak testowac w srode.... jakby cos bylo to TZ bedzie mial slubny prezent

Cookie trzymam kciuki za wizyte. a doktory nie dzwonili jeszcze.. moze jutro a jak nie to z toporkiem ich odwiedze..

Lucy uplawy w ciazy to normalna sprawa

Akeneki wyweszylas mnie na SM

Alfahelisa na pewno bedzie dobrze... znam to uczucie jak slyszysz to czego nie chcesz....

cos ja jeszcze mialam.... eee zmeczona jestem za bardzo. do jutra kochane. ide dopije herbatke i ide pod prysznic..
__________________
لا إله إلا الله محمد رسول الله
Ahmed 10.05.2011



http://muslitotek.blogspot.com/
Toto1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-04, 22:46   #2908
Daria16071989
Zadomowienie
 
Avatar Daria16071989
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 762
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

Hejka.. Ja pisałam,że dzisiaj się odezwę ale miałam tak zabiegany dzień,że masakra ;/ Teraz Was podczytuję bo tyle napisałyście Miałam coś napisać i tylko pamiętam tyle,że Natalii udała się wizyta i maleństwo szalało-super Cieszę się,że wszystko ok
A co więcej miałam pisać to nie pamiętam bo jakaś przymulona dzisiaj jestem ;/

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Uciekam już spać..Dobranoc
__________________
Czas Nie Leczy Ran.. On Tylko Przyzwyczaja Do Bólu

Moje dwa aniołki:
25.02.2011 [*]
12.06.2011[*]
Daria16071989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 06:04   #2909
akeneki
Rozeznanie
 
Avatar akeneki
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 724
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

dzień dobry
Cookie trzymam za bete i za wizytę i całą ciąże hehe
Toto ja cykor jestem i wątpie czy coś z tego będzie ehhhhh a na SM nie byl problem dla mnie Cie wywęszyć :buhaha:
Natalia 21 to u Ciebie trwa odliczanie supera na długo przyjeżdża tż?
__________________
a teraz serca mam dwa...
07.03.2011[*]
akeneki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-05, 07:17   #2910
aaaggusia
Rozeznanie
 
Avatar aaaggusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 626
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - odsłona II

[QUOTE=Cookie24;27934675]mam nadzieje, ze to tylko moje ... schizzy A jak sie czujesz ogolnie ?

hehe chyba wszystkie bedziemy miec takie schizy bo po tym co przeszlysmy to jak najbardziej zrozumiale. a ja - oprocz tego ze latam co chwile sikac to zadnych innych objawow poki co nie mam. chociaz poprzednio tez zaczelo dopiero sie jakos miedzy 6 a 7 tygodniem wiec mozliwe ze wszystko przede mna trzymam kciuki za Twoja wizyte
aaaggusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.